بهترین پمپ آب خانگی

بهترین پمپ آب خانگی کدام است؟

بهترین پمپ آب خانگی با عملکردی عالی به تنظیم و کنترل فشار آب مورد نیاز ساختمان ها کمک بسیار زیادی می کند. در این مقاله سعی داریم تا شما را با بهترین پمپ آب خانگی آشنا کنیم تا با آگاهی کامل بهترین و مناسب ترین خرید را داشته باشید. این مقاله حاصل بیش از بیست سال تجربه هایپر صنعت فامکو در زمینه مشاوره به بیش از 70000 مشتری حقوقی در صنایع مختلف کشور و همچنین سابقه فروش بیش از 200000 پمپ به افراد و یا صنعتگران مختلف و تا سال 1400 می باشد.

بهترین پمپ آب خانگی

نکته زیر تجربه بیش از بیست سال سابقه فعالیت هایپر صنعت فامکو در زمینه طراحی، ساخت و تولید، واردات پمپ و همچنین مشاوره تکنیکال در زمینه انتخاب پمپ به تمامی صنایع، صنعتگران، کشاورزی و مصرف کنندگان خانگی می باشد.

بهترین پمپ آب خانگی

نکته بسیار مهم: بهترین پمپ آب خانگی، فقط و فقط، باید و باید توسط کارشناس فنی و همچنین بعد از مشاوره دقیق و همچنین بررسی محل نصب و چک کردن کلیه فاکتورهای تعیین کننده مانند وضعیت جغرافیایی، محل و موقعیت نصب و صدها فاکتور دیگر به شما عزیزان اعلام شود و صرفا نام بردن یک برند و یک مدل بدون بررسی تکنیکال کاری صد در صد غلط خواهد بود.

اصلی ترین نکات در زمان انتخاب بهترین پمپ آب

بهترین مارک پمپ آب خانگی کدام است؟

امروزه برند های زیادی در جهان و در بازار ایران تولیدکننده پمپ آب خانگی هستند که از نظر کیفیت طراحی و ساخت و سایر ویژگی ها با هم متفاوت هستند. برخی از این شرکت ها و برند ها کیفیت بسیار بالاتر و در نتیجه محبوبیت بیشتری دارند.

انتخاب بهترین مارک پمپ آب خانگی بستگی و ارتباط مستقیم به بودجه مصرف کننده و خریدار دارد، صرفا انتخاب یک پمپ بر اساس برند شرط لازم برای خرید می باشد اما شرط کافی نیست. بدین معنا که بسیارند پمپ هایی که برندهای کمتر شناخته شده اند اما در یک مدل خاص بسیار قدرتمند تر و با کیفیت تر از دیگر برندها عمل می کنند. حال اگر صرفا به دنبال بهترین پمپ آب خانگی بر اساس برند می گردید، برندهای زیر به شما عزیزان معرفی می گردد. لازم به ذکر است که لیست زیر ترتیب خاصی یا اولویتی ندارد.

بر اساس کشور های مطرح تولیدکننده پمپ آب خانگی می توان به صورت زیر تقسیم نمود.

بهترین پمپ آب خانگی ایتالیایی

ایتالیا یکی از کشورهای پیشگام و معتبر در زمینه تولید بهترین پمپ آب خانگی می باشد. برخی از رایج ترین و بهترین برند های پمپ آب خانگی عبارتند از:

 • پمپ آب خانگی پنتاکس
 • پمپ آب خانگی داب
 • پمپ آب خانگی سایر
 • پمپ آب خانگی لوارا
 • پمپ آب خانگی سیستما
 • پمپ آب خانگی سیلند
 • پمپ آب خانگی اسپرونی
 • پمپ آب خانگی پدرولو

بهترین پمپ آب خانگی چینی

کشور چین یکی از تولید کننده های بزرگ پمپ آب خانگی است که برای انتخاب بهترین پمپ آب خانگی چینی باید به مواردی نظیر کارکرد، مشخصات فنی و نیازی که دارید توجه نمایید. حتما از برند های دارای تاریخچه و اعتبار عالی استفاده کنید.

همچنین از جمله بهترین پمپ آب خانگی چینی نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهترین پمپ آب خانگی ایرانی

در میان شرکت های تولید کننده پمپ آب خانگی موجود در ایران نیز برند های معتبری وجود دارند. در انتخاب بهترین پمپ آب خانگی ایرانی، توجه به نوع نیاز و محیط مورد نظر بسیار مهم است. بهترین پمپ آب خانگی ایرانی هم عبارت است از:

 • پمپ راد
 • پمپ آب خانگی نوید موتور
 • پمپ آب خانگی دیزل ساز
 • پمپ آب خانگی پمپیران
 • پمپ آب خانگی الکتروژن

دقت نمایید که خریدن بهترین برند یا بهترین مارک موجود در بازار بدان معنا نیست که شما بهترین انتخاب را انجام داده اید و دیگر مشکلی در فشار آب نخواهید داشت.

از نظر توان پمپ نیز بهترین پمپ آب خانگی یک اسب را می توان در میان برند هایی نظیر پنتاکس، ابارا، سیستما، لئو، استریم، الکتروژن و سیلند یافت.

برای انتخاب بهترین نوع پمپ آب خانگی باید بر اساس نیاز خود و محیط نصب اقدام نمایید. در صورتی که در انتخاب یک پمپ شک و سوالی داشتید حتما با افراد متخصص مشورت نمایید.

پمپ آب پنتاکس (Pentax)

معروف ترین و بهترین برند پمپ آب خانگی، از میان بهترین پمپ های آب خانگی ایتالیایی و همچنین بهترین پمپ آب خانگی در ایران می باشد که پنتاکس نام دارد. این شرکت در سال 1990 در ایتالیا تاسیس شد و پمپ های آب آن با فناوری روز دنیا در انواع محیطی، جتی، بشقابی و خودمکش، تک پروانه و دو پروانه قابل ارائه می باشند. البته به دلیل واردات و نوسان نرخ ارز، قیمت پمپ آب خانگی پنتاکس نیز دچار نوسان و افزایش است. از مدل های پرفروش این برند می توان PM، CM و CAM را نام برد.

پمپ آب خانگی پنتاکس ایرانی

کمپانی پنتاکس مجوز تولید محصولات خود را به برخی کشور ها در سطح جهان داده تا تحت لیسانس پنتاکس ایتالیا بتوانند بهترین پمپ آب خانگی را تولید نمایند. کلیه قطعات این مدل پمپ پنتاکس ایتالیایی بوده و در ایران با تمام مشخصات کشور سازنده و شماره سریال آن مونتاژ می شود و دارای قیمت مناسب تری می باشند.

پمپ آب داب (DAB)

یکی دیگر از برند های معتبر ایتالیایی در زمینه تولید پمپ آب خانگی، برند داب است که از سال 1996 یکی از بهترین پمپ های آب خانگی موجود در بازار ایران به شمار می رود. محصولات این شرکت ایتالیایی با کیفیت بالا و تکنولوژی بسیار پیشرفته ای طراحی و ساخته می شوند و ابعاد کوچک و جمع و جوری دارند. این پمپ ها با توان 0.8 تا 1.4 اسب بخار قادر به تامین فشار مورد نیاز یک یا چند طبقه آپارتمان می باشند.

پمپ آب ابارا (Ebara)

بهترین پمپ های آب خانگی ابارا ژاپن در مدل های تک پروانه و دو پروانه، محیطی، جتی، بشقابی و خودمکش در سری های متنوعی قابل ارائه می باشد. برند ابارا دارای نوعی از پمپ آب خانگی بوده که در برابر مواد خورنده نیز مقاوم می باشد. کیفیت پمپ آب خانگی ابارا بسیار خوب بوده و در عین حال قیمت مناسبی نسبت به انواع ایتالیایی دارد و از پرفروش ترین محصولات این برند است. در هنگام انتخاب و خرید بهترین پمپ آب خانگی برای ساختمان خود، کمپانی ابارا با تنوع بالا یکی از بهترین گزینه است.

پمپ آب سایر (Saer)

یکی دیگر از بهترین پمپ آب خانگی ایتالیایی، برند سایر بوده که از سال 1951 تاسیس شده است و حداکثر هد این پمپ ها 70 متر با دبی (حداکثر آبدهی) 80 تا 100 متر مکعب در ساعت می باشد. تمامی محصولات این برند ایتالیایی به رنگ سبز طراحی و تولید می شوند. پرفروش ترین پمپ آب خانگی سایر را می توان مدل های KF, FC و CM نام برد. در مورد جنس و ساختار بهترین پمپ آب خانگی سایر می توان گفت که اکثر این محصولات دارای بدنه چدنی و پروانه برنج می باشند.

این برند مطرح با پروانه های با جنس های مختلف برای انواع کاربری یک مدل پمپ طراحی نموده است. پس به راحتی می توانید بهترین پمپ آب خانگی جتی، کوزه ای، بشقابی، گل کش، قلمی و حلزونی را برای ساختمان خود انتخاب کنید.

پمپ آب خانگی لوارا (Lowora)

پمپ های تولید شده توسط شرکت لوارا را نیز می توان به عنوان بهترین پمپ آب خانگی ایتالیایی شناخت که دارای استاندارد هایی نظیر ISO 9001 و ISO 14001 می باشد و در سال 1986 تاسیس شد. از رایج ترین مدل های پمپ آب خانگی لوارا می توان مدل های P-PAS-PAB, CEA-CA, FH, SHS و CO را نام برد. این مدل ها دارای کیفیت بسیار بالا، موتور قدرتمند، پشتیبانی از هد مرتفع بوده و همچنین باعث صرفه جویی در انرژی می شوند.

اگر تصمیم به خرید بهترین پمپ آب خانگی ایتالیایی مناسب ارتفاع بالا دارید، برند لوارا بسیار مناسب است. بدنه این پمپ ها چدنی یا استیل می باشد.

پمپ آب گراندفوس (Grandfos)

تولید کننده بعدی بهترین پمپ آب خانگی شرکت گراندفوس بوده که در دانمارک تاسیس شده و یکی از مطرح ترین برند های ارائه دهنده بهترین پمپ آب خانگی با کیفیت بالا می باشد که مجهز به سیستم الکترونیکی بوده که قابلیت تنظیم جریان خروجی پمپ را دارد و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. بدنه بهترین پمپ آب خانگی گراندفوس بسیار مقاوم بوده و پروانه آنها نیز در برابر خوردگی دارای دوام بالایی است. این پمپ ها دارای هد مرتفع و قابلیت مکش از عمق زمین می باشند.

پمپ آب پدرولو (Pedrollo)

از بهترین پمپ های آب خانگی برند پدرولو در بیشتر از 160 کشور جهان قابل ارائه می باشد. شرکت پدرولا در سال 1974 تاسیس شد و یکی از بهترین انتخاب ها در زمینه خرید بهترین پمپ آب خانگی می باشد و در دو مدل تک فاز و سه فاز در بازار قابل ارائه هستند. اگر می خواهید برای فضای محدود آپارتمان خود بهترین پمپ آب خانگی ایتالیایی را انتخاب نمایید، برند پدرولا بهترین است.

پمپ آب اسپرونی (Speroni)

یکی از اصیل ترین برند های ایتالیایی تولید کننده بهترین پمپ آب خانگی، برند اسپرونی می باشد که دارای تنوع بسیار بالایی است. الکتروموتور های مورد استفاده در بهترین پمپ آب خانگی اسپرونی نیز با ظرفیت های متنوعی و متناسب با انواع کاربری قابل ارائه هستند.

پمپ آب لئو (LEO)

یکی از بهترین نمونه های پمپ آب خانگی متعلق به برند چینی لیو می باشد که کیفیت ساخت بسیار عالی با بهترین متریال برای ساخت قطعات، صدای مناسب، توان و طول عمر عالی دارند.

پمپ آب استریم (Stream)

در میان برند های بهترین پمپ آب خانگی چینی، برند استریم جزء محصولات ارزان قیمت محسوب می شود. این مدل پمپ ها از نوع گریز از مرکز یا سانتریفیوژ می باشند. برای انتخاب بهترین پمپ آب خانگی چینی مناسب ارتفاع بالا، برند استریم بهترین است.

بهترین نوع پمپ آب خانگی کدام است؟

پمپ ها بر اساس ساختار خود و یا بر اساس فاکتورهای دیگر به دسته بندی های متعددی تقسیم بندی می شوند که از جمله آن می توان به نوع پمپ بشقابی، پمپ جتی، پمپ استخری اشاره کرد و یا همچنین بر اساس سیستم عملکرد می تواند در انواع پمپ با منبع تحت فشار، پمپ با کلید اتوماتیک و یا همچنین به صورت بوستر پمپ به شما عزیزان ارائه گردد.

یکی از نکات کلیدی در انتخاب بهترین پمپ آب، مشخص کردن دقیق کاربری پمپ می باشد.

یکی دیگر از دسته بندی های پمپ آب خانگی بر اساس میزان توان و قدرت آنها می باشد:

 1. پمپ آب خانگی نیم اسب
 2. پمپ آب خانگی یک اسب بشقابی
 3. پمپ آب خانگی یک اسب جتی
 4. پمپ آب خانگی یک اسب دو پروانه
 5. پمپ آب خانگی یک و نیم اسب دو پروانه
 6. پمپ آب خانگی دو اسب
 7. پمپ آب خانگی سه اسب

هر کدام از انواع ذکر شده در بالا بنا به دلایل مهندسی و با کاربری های دقیق و مشخصی تولید شده اند، شما زمانی می توانید ادعا کنید که بهترین پمپ آب خانگی را دارید که با مشخص کردن دقیق کاربری خود، انتخاب اصلح را انجام داده باشید. پس اگر بستگان و یا دوستان شما دارای یک نوع پمپ و یا یک برند مطرح هستند، این بدان معنا نیست که آن پمپ نیز برای شما کارآمد خواهد بود.

بهترین پمپ آب خانگی ایرانی چه مارکی خوبه؟

در زمینه طراحی و تولید پمپ آب خانگی در بازار ایران، شرکت های فعال زیادی هستند که هرکدام در شرایط خاصی ممکن است بهترین باشند اما بعضی از آنها مانند پمپیران و الکتروژن محبوب ترین و بهترین برند پمپ آب خانگی ایرانی هستند. البته در انتخاب و خرید بهترین پمپ آب خانگی ایرانی نیز باید به نکاتی نظیر تاریخچه شرکت، کیفیت ساخت، میزان مصرف انرژی و قیمت و خدمات پس از فروش نیز توجه نمایید.

بهترین پمپ آب خانگی چینی چه مارکی خوبه؟

در مجموعه پمپ های آب خانگی چینی نیز شرکت های زیادی وجود دارند و انتخاب بهترین پمپ آب خانگی چینی به میزان بودجه و نوع نیازی که دارید وابسته است. با این حال از رایج ترین و بهترین پمپ آب خانگی چینی می توان پمپ های آب خانگی لئو و استریم را نام برد.

نکات مهم در هنگام خرید بهترین پمپ آب خانگی

در زمان انتخاب و خرید بهترین پمپ آب خانگی لازم است به نکاتی توجه داشته باشید تا بهترین کارکرد را از این تجهیز داشت:

 • در هر طبقه چند واحد است.
 • میزان مصرف آب در هر طبقه
 • تعداد شیر های آب در هر واحد و کل ساختمان
 • تعداد طبقه های ساختمان
 • متراژ هر واحد و مساحت آن
 • محل قرارگیری پمپ
 • طول مسیر لوله کشی ساختمان
 • سایز لوله ها (قطر ورود و خروجی)
 • نحوه عملکرد پمپ آب خانگی با توجه به هد و دبی و توان
 • توجه به مشخصات الکتریکی پمپ مانند آمپر مصرفی و ولتاژ و غیره
 • از گام های اصلی هنگام خرید بهترین پمپ آب خانگی، نوع پمپ می باشد:
  • پمپ آب جتی
  • پمپ آب بشقابی
  • پمپ آب شناور
  • پمپ آب سیرکولاتور

همچنین برای انتخاب و خرید بهترین پمپ آب خانگی و توجه به پارامتر های مهم آن باید بتوان پلاک روی دستگاه را به درستی خواند و اطلاعات مورد نیاز را به دست آورد. برای آشنایی با نحوه خواندن پلاک پمپ آب خانگی می توانید به این مقاله مراجعه نمایید.

در زمان خرید بهترین پمپ آب خانگی به این نکته توجه نمایید پمپ هایی که با جنس بدنه چدن می باشند، ممکن است در اثر حرارت بالا در دراز مدت دچار تغغیر شکل شوند. پس بهتر است از جنس استیل و آلومینیوم انتخاب نمایید که وزن سبکی نیز دارند. همچنین مورد بعدی در انتخاب بهترین پمپ آب خانگی توجه به جنس و نوع پروانه (باز، بسته) آن با توجه به نوع آبی است که در آن منطقه مورد استفاده قرار می گیرد. پس اگر در مناطقی زندگی می کنید که آب شوری دارد، پیشنهاد ما به شما استفاده از پمپ آب خانگی با پروانه استیل و ضد زنگ است.

افرادی که روی سر و صدای زیاد حساس هستند، برای خرید بهترین پمپ آب خانگی باید به میزان صدای آن نیز توجه کنند. چرا که این دستگاه ساعات زیادی را در روز در حال کار کردن است و اگر صدای زیادی داشته باشد، موجب آزار و ناراحتی افراد خواهد شد. پس بهتر است یکی از مدل های بهترین پمپ آب خانگی بشقابی را انتخاب کنید و یا با باکس های مخصوص از صدای زیاد پمپ جلوگیری نمایید.

قیمت بهترین پمپ آب خانگی

هر یک از برند های بهترین پمپ آب خانگی که در این مقاله توضیح داده شد، دارای قیمت های متفاوتی هستند و عوامل متعددی بر قیمت آنها تاثیرگذار است، نظیر کشور سازنده، متریال، توان، کیفیت ساخت و غیره

شما می توانید برای دریافت قیمت بهترین پمپ آب خانگی با کارشناسان هایپر صنعت فامکو تماس بگیرید تا راهنمایی کاملی در این زمین داشته باشید.

در این مقاله سعی کردیم تمام ویژگی ها و نکات مهم مرتبط با بهترین پمپ آب خانگی را بیان کنیم. اگر هنوز هم برای انتخاب و خرید بهترین پمپ آب خانگی نیاز به مشاوره دارید، با کارشناسان هایپر صنعت فامکو تماس بگیرید.

همچنین بخوانید
این مقاله به عنوان یک مرجع راهنمایی مصرف کنندگان پمپ روغن داغ، اطلاعات زیر را در اختیار آنها قرار می دهد. دستورالعمل های نصب، تعمیر و نگهداری پمپ روغن داغ پمپیران روش های راه اندازی، بهره برداری و توقف پمپ روغن داغ پمپیران این مطلب همواره باید جهت بهره برداری در دسترس پرسنل تعمیر و نگهداری قرار گیرد تا بهره برداری و نصب و نگهداری از پمپ روغن داغ پمپیران، صحیح باشد.
هایپر صنعت فامکو به عنوان تولید کننده و نمایندگی فروش انواع بوستر پمپ، مفتخر است شما همراهان گرامی را در انتخاب و خرید بوستر پمپ آتش نشانی مناسب راهنمایی و مشاوره نماید. توصیه می شود قبل از نصب بوستر پمپ آتش نشانی، این مطلب را به دقت مطالعه فرمائید. نصب و کارکرد می بایست دقیقا مطابق با قوانین کشوری باشد که در آنجا محصول نصب می گردد. تخطی از این مقررات نه تنها موجب بروز صدمات فردی و آسیب رسیدن به تجهیزات می گردد، بلکه موجب صلب موارد مندرج در گارانتی می شود.
منبع تحت فشار با نام های دیگری اعم از مخزن دیافراگمی یا منبع تحت فشار نیز شناخته می شود. چگونه باید این محصول را انتخاب نماییم؟ در زمان استفاده از این محصول چه نکاتی حیاتی می باشند؟
پمپ ها مدل ها و برند های مختلفی دارند. آنچه از پمپ ها انتظار می رود سیال را از نقطه ای به نقطه دیگر انتقال دهد در این رابطه مابین فشار و دبی پمپ رابطه معکوس وجود دارد. بدین مفهوم که؛ پمپ هایی که دبی زیادی را انتقال می دهند فشار کمتری تولید می کنند و برعکس آن نیز صادق است، یعنی پمپ هایی که فشار زیادی تولید می کنند دبی کمتری تولید می کنند. برای انتخاب یک پمپ اولین موضوع مقدار دبی و میزان فشار لازم است.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
مسعود صوفی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 فروردین 1403

سلام، بنده در زاهدان در خانه دو طبقه که هر طبقه مجزا یک پمپ نیم اسب لوورا داریم بنده طبقه بالا مدتی است که خیلی مشکل فشار آب داریم با توجه به یکسان بودن پمپ یک اسب بشقابی و جتی. شما چه پیشنهاد می دهید؟ کدامیک را بخرم؟ ممنون.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : چهارشنبه 29 فروردین 1403

با سلام و احترام، پمپ یک اسب بشقابی تهیه کنید.

محمد
ارسال شده در : یکشنبه 19 فروردین 1403

سلام، ممنون از سایت خوبتون. برای یک ساختمان 5 طبقه 4 واحدی (20 واحد) که پمپ در زیرزمین نصب می شود، با مخزن 4000 لیتر و مخزن انبساط 100 لیتری چه پمپی مناسب است؟ (پمپ فعلی 1.5 اسب بشقابی است که پیشنهاد 3 اسب بشقابی دو پروانه به ما شده است).

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 27 فروردین 1403

سلام و عرض ادب، توصیه بنده هم استفاده از پمپ 3 اسب بخار است.

سعید رضایی
ارسال شده در : شنبه 18 فروردین 1403

سلام، واحد بنده طبقه دوم متراژ 80 متر و دارای پکیج مشکل فشار آب داریم به نظر شما پمپ بی صدا و چند اسب کافیه؟ ممنونم.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 27 فروردین 1403

با سلام و احترام، توصیه بنده استفاده از پمپ نیم اسب بی صدا راد پمپ مدل 3ps04 می باشد.

سهیل چیره دست
ارسال شده در : دوشنبه 13 فروردین 1403

سلام به شما، در یک ساختمان دو طبقه که طبقه دوم دو واحد و طبقه همکف یک واحد و هر سه واحد راه ورودی جدا و کنتور جدا داریم، بنده طبقه همکف هستم و با توجه به اینکه دو طبقه بالا هردو پمپ آب دارن بنده که طبقه همکف هستم فشار آب مناسبی ندارم و می خوام یه فشار آب خوب و قوی داشته باشم، چه پمپی پیشنهاد می کنین که کارایی خوب و عمری داشته باشه؟ با تشکر.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 فروردین 1403

سلام و عرض ادب، سال نو مبارک. برای کاربری شما پمپ نیم اسب بخار برای شما کفایت می کند.

امیری نژاد
ارسال شده در : دوشنبه 13 فروردین 1403

سلام، وقت عالی بخیر. بنده مستاجر هستم و در یک خانه ویلایی 200 متری زندگی می کنم که فشار آب کمه و برای استحمام به خاطر فشار پایین ابگرمکن روشن نمی شه یا روشن می شه ولی آب گرم نمی کنه یا مرتب به خاطر فشار پایین آب و تنظیم کردن حرارت آب خاموش می شه. می خواستم راهنمایی کنید از چه مدل پمپی با چه حجمی استفاده کنم؟اینکه اگر از پمپ یک اسب استفاده کنم مشکلی برای لوله کشی به وجود نمیاد؟ متشکرم.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 فروردین 1403

سلام و عرض ادب، سال نو مبارک. پمپ یک اسب بشقابی تهیه کنید.

علی احمدی
ارسال شده در : یکشنبه 12 فروردین 1403

سلام، ساختمانی 5 طبقه دارم که واحد کنتور مجزا دارد اول خواستم پمپ استوک گراندفوس بگیرم ولی به پیشنهاد متخصص قرارشده پمپ لیو بگیرم و درخواست راهنمایی نوع پمپ را دارم فعلا می خواهم یک پمپ مشترک بگذارم و بعد از اتمام ساختمان پمپ ها را مجزا کنم هم بی صدا باشه هم با کیفیت باشه. ممنون هستم.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 فروردین 1403

سلام و عرض ادب، سال نو مبارک. پمپ لئو بی صدا برای کاربری شما ندارد. برای پنج طبقه بی صدا برای کاربری فعلی شما 1.5 اسب بخار بی صدا استیل راد پمپ توصیه می شود.

فرشاد
ارسال شده در : جمعه 10 فروردین 1403

سلام، در طبقه پنجم ساختمان ده واحدی که با پارکینگ می شه کلا شش طبقه زندگی می کنم. پمپ آب یک اسب بخار که سرش مخزن آب داره دارم. فشار آب خوب نیست. برام چه نوع پمپی با چه توانی مناسب است؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 فروردین 1403

سلام و عرض ادب، سال نو مبارک. پمپ با فشار بالاتر از جتی توصیه می کنم. مدل pm90 پنتاکس ایتالیا گزینه مناسبی می باشد.

بنیامین طالبی
ارسال شده در : پنجشنبه 09 فروردین 1403

سلام و ارادت. تبریک سال نو به گروه بزرگ فامکو. بنده تا بحال چند بار تجهیزات آزمایشگاهی خریدم و می دونم مجموعه فوق العاده ای دارین و خوب راهنمایی می کنین. برای آپارتمان 3 طبقه تک واحدی چه پمپی پیشنهاد می کنین؟ امکان استفاده از بشقابی یک اسب هم دارم ؟(بعلت صدای کم).

admin3@web24.ir
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 فروردین 1403

سلام و عرض ادب، سال نو مبارک. پمپ بشقابی انتخاب ایده آلی است اما اگر می خواهید پمپ بی صدا تهیه کنید توصیه ما پمپ یک اسب استیل بی صدا راد پمپ است.

رمضانی
ارسال شده در : دوشنبه 06 فروردین 1403

سلام، وقتتون بخیر. ساختمان ما 4 طبقه تک واحد هست (4 واحد 60 متری). کنتور هر طبقه مجزا. می خواهیم برای هر طبقه پمپ جداگانه بزاریم چه پمپی مناسب هست کم صدا و کجا. آیا منبع هم لازم هست؟ با تشکر.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 فروردین 1403

سلام و عرض ادب، سال نو مبارک. برای طبقه اول و دوم پمپ نیم اسب استیل بی صدا راد پمپ و برای طبقه سوم و چهارم پمپ یک اسب استیل بی صدا رادپمپ تهیه کنید.

علی مولوی زاده
ارسال شده در : یکشنبه 27 اسفند 1402

سلام، منزل یک طبقه دارم از پمپ نیم اسب و منبع 500 لیتری استفاده می کنم فشار آب خوبه اما حجم آب خروجی کمه. ضمن اینکه چون داخل ساختمانه با وجود نیم اسب بودن صدای زیادی داره نظر شما راجع به پمپ های سانتریفیوژی استیل که اغلب مارک راد پمپ هستند چیه آیا می شه با یه پمپ یک اسب سانتیرفیوژی صدای کمتر و فشار و حجم بیشتر را تجربه کرد؟ ممنون از پاسخگویی شما.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 27 فروردین 1403

سلام و عرض ادب، بهترین گزینه استفاده از پمپ یک اسب بی صدا رادپمپ است.

سید مهدی حسینی
ارسال شده در : پنجشنبه 24 اسفند 1402

سلام دوست عزیز من. منزل 2 طبقه دارم چه پمب آب بزارم؟ قیمت هم بدین بهم ممنون از لطف تون.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 26 اسفند 1402

سلام و عرض ادب، پمپ یک اسب بشقابی برای شما گزینه مناسبی است.

علیرضا طاهرخانی
ارسال شده در : چهارشنبه 23 اسفند 1402

سلام، برای ساختمان دو طبقه هر طبقه نود متر چه نوع پمپی پیشنهاد می کنید مشکل فشار آب برای طبقه بالاست؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 26 اسفند 1402

سلام و عرض ادب، پمپ یک اسب بشقابی بهترین گزینه برای شما است. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

نرگس باقرپور
ارسال شده در : چهارشنبه 23 اسفند 1402

سلام و عرض ادب. برای یک ویلای یک طبقه در شمال که به اندازه 7 پله از سطح زمین بالاتر است و سرویس و حمام داخل دوبلکس بالا می باشد چه پمپی مناسب است و برای سه نفر چه مخزنی لازم است و بدون مخزن هم می شه؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 26 اسفند 1402

سلام و عرض ادب، پمپ یک اسب بشقابی انتخاب مناسبی برای شما است.

علی
ارسال شده در : چهارشنبه 16 اسفند 1402

سلام، برای خونه 300 مترمربع با منبع 400 لیتری چه پمپی مناسب است؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 19 اسفند 1402

سلام و عرض ادب، پمپ یک اسب بشقابی انتخاب مناسبی است.

یاسین
ارسال شده در : چهارشنبه 16 اسفند 1402

درود بر شما. برای قطعی احتمالی آب در فصل تابستان و داشتن ذخیره آب به چه پمپ و منبع چند لیتری لازم داریم؟ طبقه اول هم ساکن هستیم. ممنون می شم راهنمایی فرمایید.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 19 اسفند 1402

سلام و عرض ادب، پمپ نیم اسب بخار و منبع 100 لیتری تهیه نمایید.

رضا
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 اسفند 1402

سلام، منزل شخصی ویلای سه طبقه که فشار آب طبق بالا نسبتا کم است پکیج در طبقه دوم خوب کار نمی کنه و سرد و گرم می شه گفتن بخاطر فشار آب هست پشت بام و طبقه سوم فشار آب خیلی کم، می خواهم در انباری حیاط پمپ بگذارم بهترین توصیه پمپ کم صدا چیه؟ آیا نیاز به منبع هم دارد یا خیر؟ سپاسگزارم.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 19 اسفند 1402

سلام و عرض ادب، پمپ یک اسب بشقابی پمپ کم صدایی است.

امین
ارسال شده در : دوشنبه 14 اسفند 1402

سلام، ساختمان ما 5 طبقه هست و من طبقه 4 زندگی می کنم هر طبقه دو واحد داریم و یک واحد هم تو پیلوت هست کنتور آب هر واحد جدا هست ولی انشعاب از شبکه اصلی آب به کلکتور و بعد به کنتور ها متصل شده یعنی واحد های پایین اگه پمپ داشته باشن باعث کاهش فشار آب ما هم می شه، فشار آب شب و اول صبح خوبه ولی تو طول روز کاهش زیادی داره و گاهی هم به دلیل پایین بودن فشار دقایقی آب به بالا نمی رسه یک پمپ خیلی بی صدا واسه داخل آپارتمان می خوام پیشنهاد شما چیه؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 19 اسفند 1402

سلام و عرض ادب، توصیه ما استفاده از بوستر پمپ نیم اسب بی صدا شیمجه چین مدل pz370 می باشد.

صادق
ارسال شده در : یکشنبه 13 اسفند 1402

سلام، ما یه ساختمان 5 طبقه 10 واحدی داریم که در حال حاضر هم پمپ و هم منبع آب داره. اخیرا بنا به گفته همسایه ها پمپ با مشکلاتی روبرو شده حالا به نظرتون بهترین گزینه برای ما چه پمپی می تونه باشه؟ همسایه ها نظرشون به پمپ 3 اسب ایتالیایی هست که قدرت و دوام بیشتری داشته باشه حالا نظر کارشناسی شما چیه؟ با تشکر.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 اسفند 1402

سلام و عرض ادب، برای کاربری شما پمپ 2 اسب 2 پروانه گزینه مناسبی می باشد.

محمود مهرآبادی
ارسال شده در : چهارشنبه 09 اسفند 1402

با سلام، یک ساختمان 5 طبقه که طبقه اولش 3 باب مغازه و 2 باب پارکینگ هستش و آب هم به طور کلی مشترک می باشد و کلا 8 واحد مسکونی در 4 طبقه (هر طبقه 2 واحد 90 متری) در صورتی که منبع 2000 لیتری کار بزاریم چه پمپی رو پیشنهاد می دید؟ اگه نخواهیم منبع 2000 لیتری بزاریم و فقط پمپ باشه امکانش هستش و در صورتی که امکان داشته باشه چه پمپی که هم خوب باشه و با کیفیت پیشنهاد می کنید؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : پنجشنبه 10 اسفند 1402

سلام و عرض ادب، توصیه ما استفاده از منبع ذخیره آب به همراه پمپ با متعلقات بوده و پمپ 2 اسب دوپروانه گزینه مناسبی برای شما می باشد.

محمد بختیارزاده
ارسال شده در : یکشنبه 06 اسفند 1402

سلام، من مستاجرم توی یک ساختمان چهار طبقه 52 متری تک واحدی طبقه چهارم ساکنم. کنتور آب مشترکه فشارآب کمه. چه پمپی انتخاب کنم خوبه؟ پمپ پشت آبگرمکنی چطوره؟ صاحبخانه به گزینه دوم رضایت داده. لطف کنید راهنمایی بفرمایید. ممنون.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 07 اسفند 1402

سلام و عرض ادب، بوستر پمپ نیم اسب بخار خودمکش بس صدا شیمجه چین مدل pz370 گزینه ایده آلی برای شما می باشد.

اشکان
ارسال شده در : جمعه 04 اسفند 1402

سلام، وقتتون بخیر. ساخمان 4 طبقه تک واحد 160 متری هست مخزن آب 2000 لیتری داریم صدای پمپ آب در طبقه اول به شدت زیاد هست شما چه پمپی رو پیشنهد می کنید که بی صدا باشه و فشار آب کم نیاره. ممنون می شم راهنمایی کنید.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 05 اسفند 1402

سلام و عرض ادب، توصیه ما استفاده از پمپ استیل بی صدا رادپمپ مدل 5ss05 می باشد.

علیرضا بهزاد
ارسال شده در : چهارشنبه 02 اسفند 1402

سلام، وقت بخیر. ممنون از سایت عالیتون. ما تو ساختمون 4 طبقه 5 واحدی زندگی می کنیم (همکف یه طبقه می باشد) ما طبقه چهارم هستیم پیشنهادتون برای پمپ یک اسبی هست یا بیشتر؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 05 اسفند 1402

سلام و عرض ادب، پمپ یک اسب جتی تهیه کنید. اگر می‌خواهید بی صدا باشد پمپ یک اسب استیل بی صدا رادپمپ رو توصیه می کنم.

نیما فرحانی
ارسال شده در : دوشنبه 30 بهمن 1402

سلام و درود. ممنون از راهنمایی های شما. ساختمان ما 4 طبقه تک واحدی و 90 متریه و ما طبقه چهارم هستیم و فقط برای واحد خودمون در بالکن می خوایم پمپ و منبع 200 لیتری بذاریم. پیشنهاد شما چه پمپی هست که ترجیحا با حداقل صدای ممکن باشه. تشکر.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 01 اسفند 1402

سلام و عرض ادب، بهترین گزینه بوستر پمپ نیم اسب خودمکش بی صدا شیمجه چین می باشد.

شهاب
ارسال شده در : شنبه 28 بهمن 1402

سلام، برای طبقه پنجم دو واحدی 140 متری پمپ باید داخل پارکینگ قرار بگیره و کم صدا باشه چه پمپی پیشنهاد می دید؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 30 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، پمپ یک اسب استیل بی صدا راد پمپ مدل3SS05 می توانید تهیه کنید.

هادی کولیوند
ارسال شده در : شنبه 28 بهمن 1402

سلام، وقت بخیر. خونه من دو طبقه است که روی پشت بام منزل شیر آبی گذاشتم که از اون به خاطر شستشو فرش و پتو و کولر و مصارف دیگر خانگی استفاده می کنم و زمانی شیر یکی از طبقات باز باشه فشار آب خیلی کم می شه که زمان شستشو با مشکل دچار می شیم و پمپ آب داخل راهرو هم کف می خواهم بگذارم و می خوام پمپی باشه که صداش مزاحمت نداشته باشد چه پمپی پیشنهاد می دهید که استفاده کنم؟ ممنونم از راهنماییتون.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 28 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، پمپ نیم اسب استیل بی صدا راد پمپ مدل 3ps04 گزینه مناسبی خواهد بود.

حسین اصغری
ارسال شده در : شنبه 28 بهمن 1402

سلام، خانه دو واحد یک واحد اینجانب صاحب خانه واحد دوم مستاجر ساکن هست آیا بهتر نیست هر واحد از پمپ آب نیم اسب استفاده کنیم واحد پایین 75 متر بالا 95 متر است پمپ کم صدا دوام بالا از نظر خرابی پیشنهاد شما چه پمپی است چینی یا ایرانی پیشنهاد می کنید.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 28 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، اگر لوله کشی و کنترل مستقل دارید حتما پمپ مجزا تهیه کنید اما اگر ندارید پمپ مشترک استفاده کنید، بهتر است. در حالت اول پمپ نیم اسب استیل بی صدا راد پمپ مدل 3ps04 و در حالت دوم پمپ یک اسب بی صدا رادپمپ مدل5ps04 گزینه های پیشنهادی ما هستند.

احمد میرسعید قاضی
ارسال شده در : جمعه 27 بهمن 1402

سلام، واحد من در طبقه 4 و ساختمان 8 واحدی هست (دو واحدی). آب واحدها مجزا هست تا یک ماه پیش مشکل فشار آب نداشتیم در اوج مصرف آب برای روشن شدن پکیج فشار ندارم. یه راهنمایی می خواستم که چه نوع پمپی نصب کنم که قدرت و کیفیت و کم صدا باشه معرفی می کنید. ممنون.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 28 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، خرید پمپ یک اسب استیل بی صدا رادپمپ برای کاربری شما بهترین انتخاب است.

محمد پرنیان
ارسال شده در : پنجشنبه 26 بهمن 1402

با سلام و تشکر. برای تک واحدی طبقه 3 روی پیلوت با متراژ 170 متر برای نصب پمپ در همکف چه پمپی و تجهیزاتی پیشنهاد می کنین؟ پمپ جتی یا پمپ 2 پروانه ای؟ ست کنترل یا منبع تحت فشار؟ با تشکر از شما.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 28 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، خرید پمپ یک اسب پنتاکس سری pm80 به همراه ست کنترل توصیه می شود.

سلطانی
ارسال شده در : پنجشنبه 26 بهمن 1402

سلام، خونه من ویلایی است که متاسفانه در تابستان مشکل قطعی آب داریم. یک پمپ می خوام که به مخزن وصل کنم فاصله مخزن تا خانه 20 متر و مساحت خانه یک طبقه 100 متری هستش.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 28 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، پمپ نیم اسب بخار سری pm45 پنتاکس انتخاب بسیار کاربردی می باشد.

راضیه پژوهش
ارسال شده در : چهارشنبه 25 بهمن 1402

سلام، آپارتمان ما 4 طبقه تک واحدی هست متراژ هر واحد 50 متر طبقه چهارم برای خودش یک مخزن 500 لیتری و پمپ قوی گذاشته و الان که فشار آب آپارتمان ما هم کم هست برای طبقه دوم چه پمپی بگذاریم که جوابگو باشه؟ ممنون.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 28 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، پمپ نیم اسب خودمکش بی صدا شیمجه چین مدلpz370 گزینه ایده آلی محسوب می شود.

عباس
ارسال شده در : چهارشنبه 25 بهمن 1402

سلام و ارادت. ساختمان ما حدودا 15 متر ارتفاع دارد. زیر زمین به عنوان پارکینگ تجاری با مصرف آب خیلی کم یا بدون مصرف، دو طبقه مسکونی 160 متری. در زیر زمین منبع آب 1500 لیتری گذاشتیم چه نوع پمپی با چه مارکی جوابگوی کار ما می باشد؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 28 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، پمپ یک اسب بشقابی انتخاب ایده آلی برای شما خواهد بود.

عباس حق دار
ارسال شده در : دوشنبه 23 بهمن 1402

سلام، ما خونه مون 2 طبقه بیشتر نیست. ما طبقه دوم هستیم که دو واحد داره طبقه پایین 1 واحد. فشار آب خیلی کمه از چه پمپی استفاده کنیم که عملکردش عالی باشه و مشکلمون بر طرف بشه؟ متشکرم از پاسخگوییتون.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 24 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، بهترین انتخاب پمپ یک اسب بشقابی است.

مهران محرابی
ارسال شده در : دوشنبه 23 بهمن 1402

با سلام، وقت به خیر. ساختمان ما 4 طبقه 2 واحدی می باشد (یک واحد 40 متری یک واحد 57 متری). یک مخزن آب 2000 لیتری در پشت بام داریم که تغذیه ساختمان از منبع می باشد. به نظر شما چه مدل پمپی در پارکینگ بگذاریم تا منبع رو تغذیه کنه؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 23 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، حتما از پمپ یک اسب جتی استفاده کنید.

امید پرنو
ارسال شده در : یکشنبه 22 بهمن 1402

سلام، خسته نباشید. آپارتمان ما کلا 5 طبقه هستش و هر طبقه 2 واحدی بعد آب هر واحد مشترکه. چند وقتیه آب تا طبقه سوم فشار داره. طبقه 4 که ما هستیم فشار نداره. چه پمپی پیشنهاد می کنید؟ با تشکر.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 23 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، پمپ 2 اسب دو پروانه مناسب ترین گزینه برای شما است.

محمد محسنی
ارسال شده در : شنبه 21 بهمن 1402

سلام، ساختمان ما 5 طبقه دو واحدی است که دارای دو منبع 1000 لیتری و یک پمپ 3 اسب ابارا است. با توجه به مصرف بیش از حد و عدم ورود آب به منبع با قطع آب مواجه می‌ شویم آیا این امکان وجود دارد که من یه منبع و پمپ جداگانه برای واحد خودم تهیه کنم و چه نوعی در صورت تایید شما که کم صدا باشه برای بالکن؟ ممنون.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 23 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، بهتر است از یک پمپ پر کن جهت پر کردن با سرعت بیشتر منابع ذخیره که معمولا پمپ یک اسب جتی می باشد، کمک بگیرید.

حسام محمودی یزدی مقدم
ارسال شده در : جمعه 20 بهمن 1402

درود به شما، پمپ مناسب برای طبقه 4 یک واحدی چی مناسب هست؟ برای یک واحد جدا می خوایم و اینکه اکثرا فشار توی طبقه اول هم کمه پس آیا مخزن نیاز هست اگر نیاز هست چه مخزنی؟ در حال حاظر بدون پمپ حدود ظهر آب تقریبا قطع است و از بعد از ظهر بهتر می شه. ممنون از شما.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 23 بهمن 1402

درود، بهترین گزینه استفاده از پمپ نیم اسب خودمکش بی صدا شیمجه چین مدلpz 370 است، همچنین قبل پمپ هم بهتر است از منبع ذخیره آب استفاده کنید.

فرشید تکبیری
ارسال شده در : پنجشنبه 19 بهمن 1402

سلام و خسته نباشید. ساختمان ما 3 طبقه دو واحدی 90 متری است، نیاز ما منبع 2 تا 4 هزار لیتری و به همراه پمپ آب کم صدا و قابل تنظیم فشار دستی است، زیرا لوله های ساختمان توکار و فلزی قدیمی است و در صورت فشار زیاد توسط پمپ تمام لوله ها به مشکل میخورد و نشتی پیدا میک ند، پیشنهاد شما چیست؟ ممنونم.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 23 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، بهترین گزینه پمپ یک اسب استیل بی صدا رادپمپ مدل 5ps04 می باشد.

حمیدرضا مدنی
ارسال شده در : چهارشنبه 18 بهمن 1402

سلام، ساختمان 2 طبقه تک واحدی به متراژ 80 متر چه پمپی بهتره، پیشنهاد پنتاکس نیم اسب چطوره؟ جتی یا پروانه ای؟ با توجه به اینکه پمپ در حیاط کوچکی و به فاصله 4 متری از واحد هست صدای پمپ پیشنهادی مشکل ساز نیست. در ضمن تابستان قطعی آب بسیار زیاده. لطفا راهنمایی کنید.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 23 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، توصیه می شود از پمپ یک اسب بشقابی پنتاکس به همراه منبع ذخیره 500 لیتری استفاده نمایید.

مسعود نیکبخت
ارسال شده در : چهارشنبه 18 بهمن 1402

سلام و عرض ادب..بهترین پمپ با صدای کم و با کارکرد طولانی مدت چه نوعی پیشنهاد می‌کنید؟ دو عدد پمپ محیطی دارم بعد از مدتی کارکرد مشکل جامی دارند و اتومات error می ده با آچار رفع جامی می‌کنم و دوباره راه اندازی می شه مدتی بعد دوباره جام می شه. مشخصات منزل و پمپ هایی که نصب شده هم اینطور که منزل یک طبقه (همکف، طبقه یک) حیاط دار با زیر بنای هر واحد 150 متر مربع. برای همکف بعد از کنتور آب، یک پمپ نیم اسب محیطی گذاشتم. یک انشعاب از خروجی پمپ طبقه همکف وارد منبع 1000 لیتری می شود و خروجی منبع هم یک پمپ محیطی دیگر برای طبقه یک گذاشتم. مقدار آب کنتور پایین ورودی به پمپ را تامین می کند مشکلی از این نظر نداره. چه نوع پمپی در بازار مشکل جامی نداره و یا کارکرد بهتری داره؟ مصرف طبقه همکف بیشتره و مواقعی که دو تا شیر آب باز می شود فشار کم می شه پمپ 0.75 یا یک اسب بزارم به لوله‌ها و اتصالات آسیب نمی زنه؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 23 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، بهترین گزینه پمپ نیم اسب استیل بی صدا رادپمپ است.

علی
ارسال شده در : دوشنبه 16 بهمن 1402

سلام، حجم آب ورودیه ما کمه یه ساختمون دو طبقه پایین آب باز می کنن فشار آب افت زیادی داره چه پمپی خوبه؟ نظر خودم pm80 پنتاکس.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 19 اسفند 1402

سلام و عرض ادب، بهتر است پمپ جتی بخرید.

بهروز بزرگی
ارسال شده در : دوشنبه 16 بهمن 1402

سلام، آپارتمان ما 4 تا تک واحد (چهارطبقه) هر واحد 65 متره یه پمپ کاملا بی صدا و کیفیت بالا می خوایم بذاریم چه مدل و برندی بذاریم؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 16 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، پمپ یک اسب بی صدا تمام استیل رادپمپ به همراه منبع تحت فشار 24 لیتری بهترین انتخاب است.

فرزانه خیری
ارسال شده در : شنبه 14 بهمن 1402

با سلام و وقت بخیر، ساختمان ما 4 طبقه تک واحدی 67 متری هست پمپ آب ما صدای زیادی داره، طبقه چهارم فشار آب ضعیفی دارد و بقیه طبقات فشار آب معمولی، لطفا بفرمائید چه پمپ آبی بخریم که صدای کمی داشته باشد، قوی باشد و به لوله کشی ها فشار نیاورد پمپ با کیفیتی باشد با ماندگاری بالا. با تشکر از شما.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 16 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، بهترین انتخاب پمپ بی صدا یک اسب رادپمپ است.

حمید
ارسال شده در : شنبه 14 بهمن 1402

سلام، ممنون از پاسخگویی به سوالات. طبق پیشنهاد شما برای مصرف خانگی یک واحد 55 متری طبقه سوم تک واحدی (کلا 4 طبقه) که کنتور آب طبقات جدا هست و گرمایش هم پکیج هست چه پمپی مناسبه؟ نیم اسب پنتاکس مناسبه و اینکه منبع آب هم لازم هست یا خیر و اگر هست چند لیتری مناسبه؟ نمیدونم تاثیر در مدل پیشنهادی شما داره یا خیر اما در حال حاضر واحد طبقه چهارم پمپ آب همراه با منبع استفاده می کنه.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 16 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، پمپ یک اسب مدل pm 80 پنتاکس به همراه منبع تحت فشار 24 لیتری کفایت می کنه.

علی خویشاوند
ارسال شده در : شنبه 14 بهمن 1402

سلام، وقت شما بخیر. منزل ما دو طبقه و 200 متر است. فشار آب طبقه پایین خوبه ولی طبقه بالا نه. می خوایم یه پمپ بی صدا و قوی بگیریم. پیشنهاد شما چه برندی می باشد؟ با تشکر از پاسخگویی شما.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 16 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، پمپ یک اسب بی صدا رادپمپ گزینه مناسبی است.

حسینی
ارسال شده در : جمعه 13 بهمن 1402

سلام، برای یک خانه یک طبقه با 70 متر بنا، با در نظر گرفتن محل نصب پمپ و مخزن 1000 لیتری در حیاط و با 20 متر فاصله طولی محل نصب پمپ تا ساختمان (بدون اختلاف ارتفاع) و سیستم گرمایش پکیج، چه پمپی مناسب است؟ فشار آب منطقه ضعیف است. از راهنمایی شما سپاسگزارم.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 25 فروردین 1403

سلام و عرض ادب، می توانید از پمپ نیم اسب استفاده کنید.

محمدرضا
ارسال شده در : پنجشنبه 12 بهمن 1402

سلام و خسته نباشید. من طبقه ۳ هستم و ساختمون ۳ طبقه و خلوت و ساکت. پمپ یک اسب پارکینگ گذاشتم پشت منبع خودم اما طبقه یک‌ و دو از صدای پمپ شاکی شدن و واقعا هم صدای پمپ زیاد هست می خواستم بدونم یک پمپ یک اسب و کم صدا یا بی صدا برام معرفی کنید. ممنون می شم.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 25 فروردین 1403

سلام و عرض ادب، بهترین گزینه پمپ یک اسب استیل بی صدا رادپمپ مدل 5ps04 می باشد.

امین مقدم
ارسال شده در : یکشنبه 08 بهمن 1402

سلام، وقت بخیر. واحد من 50 متره و کسی جهت خرید پمپ همکاری نمی کنه. تصمیم گرفتم برای واحد خودم پمپ نصب کنم و فشار آب منزل رو تامین کنم. با توجه به اینکه پمپ رو می خوام توی دستشویی یا حمام نصب کنم و می خوام بی صدا باشه پشنهادتون چیه؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 10 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، توصیه می شود از پمپ خودمکش بی صدا شیمجه چین مدلpz37 استفاده نمایید.

امین رحمانی
ارسال شده در : جمعه 06 بهمن 1402

سلام بزرگوار، ممنون از سایت و پاسخگویی خوب شما. ساختمان ما 5 طبقه 5 واحدی که با پیلت می شه 6 واحد ما طبقه 5 ام هستیم و فشار آب بد نیست ولی برای روشن شدن پکیج کافی نیست. از چه پمپ آبی می تونیم استفاده کنیم که پایین نصب شود و دیگر نیازی به منبع هم نداشته باشیم؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 09 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، پمپ 1.5 اسب دو پروانه برای شما مناسب می باشد.

علی شبانی
ارسال شده در : جمعه 06 بهمن 1402

سلام، برای یک ساختمان 4 طبقه تک واحدی 75 متری، بهترین برند چه برندی بخریم و چه مدلی جتی یا دو پروانه؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : یکشنبه 08 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، حتما جتی تهیه شود و مناسب ترین پمپ برای کاربری شما پنتاکس و آبارا ایران می باشد.

افشاری
ارسال شده در : چهارشنبه 04 بهمن 1402

با سلام، مادر خوزستان زندگی می کنیم و آب در آن نقطه گل آلود است خانه هم ویلایی می باشد. چه پمپی به درد می خورد؟ لطفا راهنمایی کنید. متشکرم.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : یکشنبه 08 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، توصیه می شود پمپ نیم اسب بخار تهیه نمایید.

مجتبی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 03 بهمن 1402

سلام، من طبقه چهارم هستم طبقات دو واحدی هستش و فشار آبمون خیلی کمه طوری که نمی شه حموم رفت آب از دوش حموم خیلی کم میاد و اب گرمکن روشن نمی شه همسایه ها هم واسه پمپ اصلا همکاری نمی کنن تصمیم گرفتم خودم پمپ داخل واحد خودم بزارم (ساختمون یک‌کنتور داره) ورودی آب به واحدمون بین کمد دیواری و حموم هستش دو کار مد نظر دارم بنظرتون کدوم بهتره؟ یک پمپ مکش دار فقط بزارم تو کمد دیواری چه نوعیشو شما لطفا بگین. یک منبع صد لیتری بالای سقف حموم بزارم با پمپ (نوع پمپ شما لطفا بگید) و منبع انبساط ده لیتری و این که می خوام صدای پمپ واسه واحد خودم آزار دهنده نباشه متراژ واحدمون 50 متر. تشکر.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 07 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، استفاده از پمپ خودمکش بی صدا می تواند خوب باشد. مدل پیشنهادی بوستر پمپ خودمکش نیم اسب شیمجه چین مدل pz370 می باشد.

رضا فروتنیان
ارسال شده در : یکشنبه 01 بهمن 1402

سلام، وقت بخیر. تشکر از اطلاعات خوب و سایت شما. از یک روستا نزدیک به طول 900 متر لوله 25 پلی اتیلن جهت آب آشامیدنی به روستای دیگر می خواهم انتقال دهم امتیاز آب آشامیدنی در روستای مبدا تا 700 متر راه طول مسیر می آید باید 200 متر دیگر با ارتفاع 6 متر تا مقصد داریم به چه نوع پمپ احتیاج است که آب با فشار خوب به مقصد برسد؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : یکشنبه 08 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، لطفا نوع برق مصرفی را ذکر نمایید.

محمدجواد قوچانی
ارسال شده در : یکشنبه 01 بهمن 1402

با سلام و احترام. در حال حاضر ما در یک ساختمان با احتساب پارکینگ و 5 طبقه 2 واحدی با متراژ هر واحد 120 متر (جمعادر هر طبقه 240 متر) از یک پمپ جتی یک اسب استفاده می شودکه فشار آب با توجه به کاهش فشار آب شهری گم شده است. لطف کنید راهنمایی کنید برای اصلاح از چه پمپی استفاده کنیم. با تشکر.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 02 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، حتما بایستی منبع ذخیره آب حداقل 1000 لیتری با پمپ 2 اسب دو پروانه به سیستم پمپاژتون اضافه کنید.

مظاهری
ارسال شده در : شنبه 30 دی 1402

سلام، وقت شما بخیر. برای یک ساختمان 7 طبقه که دو طبقه پارکینگ و 5 طبقه دو واحدی 80 متری دارد برای رفع مشکل فشار آب و به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟ شما کدام برند و مدل را پیشنهاد می دهید؟ البته لازم به ذکر است سیستم گرمایشی موتور خانه هست. با تشکر.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : یکشنبه 01 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، پمپ 3 اسب بخار بی صدا تمام استیل رادپمپ مدل10ss06 بهترین انتخال برای کاربری شما می باشد.

مهدی ریاحی
ارسال شده در : شنبه 30 دی 1402

سلام و عرض ادب. در طبقه 4 ساختمان 4 طبقه ساکنیم که نه پمپ دارد و نه مخزن، بعضی وقت ها که همه واحدها از آب استفاده کنن فشار آب خیلی کم می شه، در ورودی آب واحد زیاد جا ندارم و صدای پمپ هم ممکن است اذیت کند. لطفا راهنمایی ام کنید. متشکرم.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : یکشنبه 01 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، برای واحد خودتان می توانید از بوستر پمپ نیم اسب بخار خودمکش شیمجه چین استفاده نمایید. این پمپ بی نیاز از هر گونه تجهیز اضافی می باشد.

سیما افشار
ارسال شده در : شنبه 30 دی 1402

سلام، وقتتون بخیر. من ساکن طبقه سوم یه واحد 100 متری پنج طبقه دو واحدی هستم فشار آب ساختمان خیلی کمه گاهی اوقات پکیج هم ارور می ده برای تعویض پمپ چه پمپی پیشنهاد می دید؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : یکشنبه 01 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، برای کاربری شما بایستی از پمپ 2 اسب دوپروانه استفاده شود.

احمد فولادیان
ارسال شده در : جمعه 29 دی 1402

سلام، برای یک ساختمان چهار طبقه و شش واحدی که طبقه هم کف پارکینگ است (پنج طبقه) و کولر آبی داریم روی بام پمپ آب چند اسب پیشنهاد می کنید؟ برق سه فاز داریم پمپ سه فاز پیشنهاد می کنید یا تک فاز؟ چه مارک هایی خوب و مناسب است؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 02 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، پمپ 2 اسب دو پروانه تکفاز بهترین برند موجود برای کاربری شما می باشد.

فرشید بهنوش
ارسال شده در : جمعه 29 دی 1402

سلام، برای یک ساختمان 2 طبقه که طبقه اول 100 متر و 2 پله به پایین می خورد و طبقه دوم دو واحد 100 متری است و ساختمان حیاط دار است و 2 کنتور آب دارد، می شود از یک پمپ استفاده کنیم؟ برای 3 واحد طوری که مصرف از 2 کنتور تقریبا یکسان باشد و اگر امکان دارد چه مدلی تهیه کنیم؟ پیشنهادی خودتان را بفرمایید ممنون می شم. در حال حاضر فشار آب فقط در حمام ها با آبگرمکن دیواری خیلی پایین است. با تشکر از سایت خوبتان.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : یکشنبه 01 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، بهترین انتخاب برای مصرف 3 واحد، استفاده از پمپ یک اسب بخار بشقابی در انواع برندهای ایرانی و اروپایی می باشد.

امیرحسین زعیم
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 دی 1402

سلام و احترام. لطفا راهنمایی بفرمایید بین دو برند دیزل ساز و ابارا در اندازه یک اسب جتی کدوم کیفیت بهتری داره؟ ممنونم.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 21 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، هر دوی این برندها با توجه به کارایی که دارند، مزایا و معایب خاص خود را داشته و نمی توان با هم مقایسه شوند.

رضا موسوی
ارسال شده در : شنبه 23 دی 1402

با سلام و احترام، لطفا در خصوص تهیه (نوع و مدل) پمپ آب و منبع تحت فشار ایتالیایی اورجینال جهت یک ساختمان با مشخصات ذیل مرا راهنمایی فرمایید. ساختمان جنوبی، برق ساختمان تک فاز، 5 طبقه، سی سال ساخت، مساحت هر طبقه 40 متر، تعداد نفرات ساکن در هر طبقه 1 تا 2 نفر، لوله ورودی از کنتور تا پشت بام برده شده و در مسیر برگشت انشعاب طبقات گرفته شده است و محل مخزن 500 لیتری آب در زیر پله طبقه زیر همکف قرار دارد. ممنونم.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : چهارشنبه 27 دی 1402

سلام و عرض ادب، برای کاربری مدنظرتان می توانید از پمپ 1.5 اسب داب ایتالیا مدل k45/50 و منبع تحت فشار 80 لیتری وارم ایتالیا به همراه کلید اتوماتیک و پنج راهی استفاده نمایید.

رئوف
ارسال شده در : شنبه 23 دی 1402

سلام، من در طبقه 5 یه ساختمان آپارتمانی 10 واحدی زندگی می کنم می تونم برای افزایش فشار آب از پمپ آبگرمکن استفاده کنم یا خیر؟ ضمنا کل ساختمان به صورت کلی پمپ نداره.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 23 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، پمپ پشت آبگرمکن فقط فشار آبگرم رو زیاد می کند. برای افزایش فشار آب سرد بهتر است از یک پمپ در طبقه همکف استفاده کنید.

سعید طاهری
ارسال شده در : شنبه 23 دی 1402

سلام، وقت بخیر. برای آپارتمان 4 طبقه تک واحدی 140 متری البته با پیلوت 5 طبقه می باشد) با وجود مخزن 1000 لیتری چه پمپی معرفی می فرمایید؟ برای سوییچ کردن پمپ از اتومات استفاده کنیم یا منبع تحت فشار؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 دی 1402

سلام و عرض ادب، پمپ یک اسب بخار جتی به همراه منبع تحت فشار 24 لیتری و متعلقات آن، بهترین انتخاب می باشد.

مهرداد دقیقی
ارسال شده در : جمعه 22 دی 1402

عرض ادب. برای یک ساختمان 4 واحد در 4 طبقه چه پمپ و چه میزان توان لازم است؟ ممنون.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 دی 1402

سلام و عرض ادب، پمپ یک اسب بخار جتی انتخاب ایده آلی می باشد.

مهدی بابایی
ارسال شده در : پنجشنبه 21 دی 1402

سلام، وقت بخیر و خسته نباشید. برای یک مکان 70 متری که توسط مخزن 2000 لیتری آب تغذیه می شه بهترین پمپ چیست؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 دی 1402

سلام و عرض ادب، پمپ نیم اسب بخار دیزل ساز ایران مدلpm16 مناسب می باشد.

صابر
ارسال شده در : پنجشنبه 21 دی 1402

سلام، به نظرتون برای طبقه هفتم تک واحدی 190 متری، چه نوع پمپی در پارکینگ بزاریم که صداش قابل قبول باشه و خود پمپ هم خوب و با دوام باشه؟ منبع آب 1000 لیتری هم داریم.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 دی 1402

سلام و عرض ادب، پیشنهاد ما پمپ یک اسب پنتاکس ایتالیا مدل pm90 می باشد.

محمد بدری
ارسال شده در : چهارشنبه 20 دی 1402

سلام، من برای ویلا در شمال کشور با زیر بنای 150 متر و منبع تغذیه از منبع آب 700 لیتری و با توجه به رسوبات آب منطقه شمالی چه مارک پمپی باید تهیه کنم با چه آبدهی؟ ممنون می شم سوال منم جواب بدید.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 25 دی 1402

سلام و عرض ادب، برای کاربری شما توصیه می شه از پمپ 1 اسب بشقابی استفاده کنید.

الی
ارسال شده در : دوشنبه 18 دی 1402

سلام، برای یه خونه ویلایی دو واحده هر واحد 70 متری چه نوع پمپ آبی پیشنهاد می کنید و مخزن باید چند لیتری باشه؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : چهارشنبه 20 دی 1402

سلام، بهترین گزینه پمپ یک اسب بشقابی می باشد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید اسلامی
ارسال شده در : یکشنبه 17 دی 1402

سلام، وقت بخیر. برای خانه ویلایی 180 متری که مخزن ذخیره آب 800 لیتری داشته باشه و پمپ بعد از مخزن نصب بشه چه نوع پمپ را پیشنهاد می کنید؟ با تشکر از پاسخگویی شما.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 18 دی 1402

سلام و عرض ادب، برای کاربری شما پمپ آب جتی می تواند انتخاب ایده آلی باشد.

کاوه رزاقی
ارسال شده در : شنبه 16 دی 1402

با سلام، ساختمان ما 5 طبقه تک واحدی 130 متری می باشد با کنتور های مجزا. آیا استفاده از کلکتور برای تجمیع ورودی به منبع آب و بعد از پمپ ارسال به طبقات توصیه می شود؟ در این روش چه پمپی بهتر است با منبع فشار چند لیتری؟ آیا در هر طبقه از پمپ و منبع آب مجزا استفاده کند در اینصورت برای طبقه 4 چه پمپی با چه منبع فشاری؟ لطفا راهنمایی کنید.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 21 بهمن 1402

سلام جناب رزاقی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سلامی
ارسال شده در : جمعه 15 دی 1402

سلام، من صاحب خونه بامتراژ 110 متر هستم طبقه دوم در ساختمون با 4 طبقه دو واحدی. با توجه به اینک خونه من پکیج داره و کف گرمایشیه و فشار آب به شدت کمه چه پمپی پیشنهاد می کنید؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : یکشنبه 17 دی 1402

سلام و عرض ادب، توصیه ما استفاده از پمپ بی صدا خودمکش شیجه مدلpz750 می باشد.

شهریار رضایی
ارسال شده در : پنجشنبه 14 دی 1402

سلام‌، خسته نباشید. برای آپارتمان 4 طبقه تک واحدی به متراژ 65 متر از چه نوع پمپ آب و مخزن آب و چه نوع مخزن تحت فشار و دیگر لوازم از چه برندی پیشنهاد می دهید؟ می خواهم همه اقلام از بهترین ها باشد و لطفا حدود قیمت را توضیح دهید تا اگر قسمت شد کلیه اقلام را از شما تهیه نمایم. شما نصبش را انجام می دهید؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : یکشنبه 17 دی 1402

سلام و عرض ادب، توصیه ما استفاده از پمپ یک اسب جتی پنتاکس می باشد و متعلقات این پمپ به شکل جدا توسط نصاب، نصب خواهد شد.

علی نوروزی
ارسال شده در : چهارشنبه 13 دی 1402

سلام، من یه پمپ بی صدا برای نصب در بالکن واحد نیاز دارم. خونه 120 متر هست در طبقه 4 هست. آیا پمپ بی صدا واقعا مانع اذیت طبقه پایینی می شه؟ ممنون.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : یکشنبه 17 دی 1402

سلام و عرض ادب، توصیه می شود بوسترپمپ خودمکش بی صدا شیمجه مدل pz750 را تهیه کنید. بله، پمپ های بی صدا هیچ گونه اذیتی برای واحدهای طبقات پایین نخواهند داشت.

قشونی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 12 دی 1402

سلام، وقتتون بخیر. من ساکن طبقه 5 یک پارتمان 10 واحدی هستم و ساختمان ما اصلا پمپ آب ندارد و ما یه وقتایی کلا آبمون قطع می شه. چه پمپی برای داخل ساختمان خوبه که منبع هم نخواد چون فضا نداریم.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : چهارشنبه 20 دی 1402

سلام و عرض ادب، وجود منبع ذخیره برای این تعداد مصرف کننده الزامی است. بنابراین، بهتر است منبع تهیه کنید.

لزفی
ارسال شده در : دوشنبه 11 دی 1402

سلام، تفاوت پمپ بشقابی با پمپ سایلنت چیه؟ آخه من تو یه سایت خوندم پمپ بشقابی سایلنت اسکواردی، می خواستم بپرسم همچین چیزی هست یا نه؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : چهارشنبه 13 دی 1402

سلام و عرض ادب، هیچ یک از پمپ های بشقابی، بی صدا یا سایلنت نیستند.

صنم کریمی
ارسال شده در : یکشنبه 10 دی 1402

با سلام و احترام، من ساکن طبقه چهارم ساختمان 10 واحدی هستم که هر طبقه 2 واحد داره. با توجه به افت فشار نیاز به پمپ دارم. لطفا در خصوص مشخصات نصب پمپ لازم در داخل واحد راهنمایی بفرمایید. باید از چه پمپی و با چه مشخصاتی استفاده کنم؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : یکشنبه 10 دی 1402

سلام و عرض ادب، پیشنهاد می شود پمپ 2 اسب بخار دو پروانه به همراه منبع تحت فشار 100 لیتری و متعلقات تهیه نمایید.

امین قدیری
ارسال شده در : شنبه 09 دی 1402

با سلام و احترام، ساکن طبقه ۵ ساختمان ۲۰ واحدی هستم (هر طبقه ۴ واحد) که البته در زیر واحدها مغازه و پارکینگ هم به صورت رمپ می باشد که می بایست پمپ در قسمت رمپ نصب گردد. کنتورها بصورت مجزا هستن. می خواستم راهنمایی کنید چه نوع پمپی مناسب می باشد؟ از پمپ مخزن دار استفاده کنم یا بدون مخزن؟ سپاسگزارم.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : یکشنبه 10 دی 1402

سلام و عرض ادب، پیشنهاد ما به شما برای طبقات اول و دوم پمپ نیم اسب (pm45) و برای طبقات بالاتر پمپ یک اسب (pm80) می باشد.

اصغر زنگیوند
ارسال شده در : پنجشنبه 07 دی 1402

باسلام، واحد بنده 82 متره در طبقه سوم و کنتور آب مجزا دارم ولی فشار آب کم می باشد. لطفا راهنمایی بفرمایید چه پمپی را تهیه نموده یا از پمپ پشت پکیجی چه مارکی را بخرم؟ ممنونم.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : یکشنبه 10 دی 1402

سلام و عرض ادب، توصیه می شود پمپ نیم اسب بخار به همراه ست کنترل تهیه نمایید. لطفا در صورت امکان دلیل دادن امتیاز کم به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هر گونه مشکل یا ایراد، اصلاح گردد.

روانشاد
ارسال شده در : پنجشنبه 07 دی 1402