دستگاه بسته بندی

فروش انواع دستگاه بسته بندی و ماشین آلات بسته بندی

امروزه نقش بسته بندی محصولات در بازار رقابتی بسیار پر رنگ شده و موجب جابجایی رقم های باور نکردنی از فروش بین محصولات مشابه با کیفیت یکسان بین رقبا گردیده است و دیگر به ندرت می توان محصولات بسته بندی نشده را در قفسه فروشگاه ها مشاهده کرد. بسته بندی برای محصولات در قدم اول یک پوشش محافظتی است ولی در قدم بعدی یک فروشنده خاموش به شمار می رود که به صورت بی واسطه منجر به فروش کالا می گردد. بسته بندی اطلاعات لازم و نحوه استفاده از آن محصول را به خریداران ارائه می کند و می تواند یک تصویر ذهنی مثبت یا منفی از برند شما در ذهن مخاطب ثبت کند. پس انتخاب بسته بندی متناسب با محصول از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بعد از آنکه محصول تولید شد، حتی اگر آن محصول عالی باشد، بدون بسته بندی مناسب تقریبا خریدار چندانی ندارد.

دستگاه های بسته بندی انواع بسیار زیادی دارند که در سطح تولیدات خانگی یا کارگاهی و یا در سطح تولیدات صنعتی به کار برده می شوند. هایپر صنعت فامکو ارائه دهنده انواع دستگاه بسته بندی در 2 گروه کلی به مشتریان عزیز خود می باشد:

 • دستگاه های بسته بندی در سطح خانگی یا کارگاهی (دستی و نیمه اتوماتیک): این نوع دستگاه ها برای تولیدات کم خانگی یا در سطح متوسط کارگاهی مناسب هستند و از نظر قیمت در سطح کم و متوسط تری قرار دارند.
 • دستگاه های بسته بندی در سطح صنعتی (اتوماتیک): دستگاه های اتومات مناسب برای تولیدات در سطح انبوه یا صنعتی می باشند و معمولا در کارخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

کاتالوگ دستگاه بسته بندی و ماشین آلات بسته بندی

ماشین آلات بسته بندی

امروزه توجه به بسته بندی محصولات بسیار اهمیت دارد. برای موفقیت بیشتر در بازاریابی یا مارکتینگ محصولات و در نتیجه افزایش فروش و سود باید توجه خاص و ویژه ای به بسته بندی محصولات معطوف شود. مشتری و مصرف کنندگان با نگاه به محصولات شما اولین چیزی که به نظرشان می رسد نوع بسته بندی محصولات شماست. در این موارد 2 حالت پیش می آید، مخاطب یا جذب محصولات شما می شود و حس مرغوبیت و کیفیت بالای کالا به وی القا می شود یا اینکه حس بدی پیدا می کند و خیلی ساده از کنار محصولات شما می گذرد.

جالب است بدانید که هیچ خط تولیدی وجود ندارد که بدون حضور دستگاه های بسته بندی مناسب و متناسب با سرعت تولید و با کیفیت بتواند تولید ادامه دار داشته باشد. پس برای تهیه نوع دستگاه خود نیاز است که حتما متناسب با میزان تولید خود دستگاهتان را انتخاب نمایید و در این راستا از کارشناسان ما مشاوره بگیرید. برای مثال اگر به دنبال تولیدات صنعتی هستید دستگاه های دستی و نیمه اتوماتیک به هیچ وجه پاسخگوی نیاز شما نخواهد بود و نیاز است که دستگاه  های اتومات با سطح تولید بالا برای کارتان تهیه نمایید به همین نسبت اگر تولیدات خانگی یا کارگاهی دارید نیاز به تهیه ی دستگاه های دستی یا نیمه اتومات داردید و دستگاه های تمام اتومات مناسب کار شما نمی باشند. در گذشته کسی چندان به نوع بسته بندی محصولات توجه خاصی نداشت و برای خرید محصولات، به مقدار دلخواه در پاکت ریخته، وزن می شد و خرید انجام می گرفت اما امروزه افراد علاوه بر کیفیت به دنبال ظاهر بسته ها برای خرید نیز هستند در صورتی که اهمیت بسته بندی را، آنگونه که هست و در دنیا به آن اهمیت داده می شود درک نکرده باشید قطعا در آینده نزدیک با شکست رو به رو خواهید شد. 
 

طراحی و تولید ماشین آلات در صنعت بسته بندی موجب کاهش هزینه های تولید، کمترین تماس نیروی انسانی با محصول، کاهش آلودگی در طول فرآیند تولید و افزایش سرعت فرآیند بسته بندی می گردد. امروزه شیوه های سنتی تولید محصول توسط نیروی انسانی منسوخ شده است و نیاز است برای کاهش هرچه بیشتر خطاها خطوط تولیدی انسانی را به خطوط دستگاه های اتومات و ربات ها تغییر داد.

در این راستا شرکت هایپر صنعت فامکو بزرگترین تامین کننده انواع ماشین آلات بسته بندی با ضمانت کیفیت یک ساله اصالت کالا و 10 سال خدمات پس از فروش آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. تمامی دستگاه ها دارای گواهی های بین المللی استاندارد ضروری در صنعت غذایی، دارویی و آرایشی بهداشتی می باشندکه می تواند شامل موارد زیر باشد، البته لازم به ذکر است که ممکن است همه دستگاه ها تمامی این استانداردها را همزمان نداشته باشند:

 • 9000 و ISO 9002 و مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی 32001
 • ISO 9001 (نشان مدیریت کیفیت)
 • ISO 14002 (نشان تعهد شرکت به محیط زیست)
 • ISO 15378 (نشان کیفیت مواد اولیه)
 • ISO 13274 (مرتبط با بسته بندی کالاهای خطر ناک است.)

دستگاه بسته بندی

خط بسته بندی

اگر به دنبال شروع یک کسب و کار در هر سطح تولیدی (خانگی، کارگاهی، صنعتی) هستید می توانید با کارشناسان ما در این زمینه تماس بگیرید. هایپر صنعت فامکو ارائه دهنده بهترین مشاوره در امر راه اندازی و معرفی نوع دستگاه های مورد نیاز شما برای شروع و توسعه کسب و کارتان در خط بسته بندی محصولاتتان به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای  می باشد و به شما کمک می کند محصولات شما به بهترین شکل بسته بندی در بازار ظاهر شوند تا منجر به افزایش فروش و سود شما گردد. مهم ترین نقش بسته بندی علاوه بر نقش محافظتی در برابر عوامل محیطی، مانند گرد و غبار، نور خورشید و اشعه، ضربات مکانیکی به محصولات توجه به این موضوع مهم است که اولین عامل بصری برای جذب یا دفع مخاطب و مصرف کنندگان می باشد.

کالای شما برای اینکه بتواند در میان طیف وسیعی از تولیدات داخلی و خارجی خود نمایی کند و مخاطب رو به سمت خود جذب نماید باید بسته بندی منحصر به فردی داشته باشد. هر کالا و برندی می تواند یک تصویر خاص و ثبت شده در ذهن و حافظه بلند مدت مخاطبان خود داشته باشد و حس زیبایی شناختی مخاطب را درگیر نماید و منجر به تکرار خرید های پی در پی آن محصول گردد، مانند برند نوتلا که در جهان با یک شکل خاص شناخته می شود و برای محصولات یک برند هویتی خاص ایجاد می کند و در ذهن مخاطبان خود ثبت شده است و ناخوداگاه افراد را به سمت خود جذب می کند. در امر بسته بندی طراحی محصولات بسیار حائز اهمیت می باشد.

در کشور ایران هنوز فاصله ی بسیار زیادی در پیشرفت و توسعه صنعت بسته بندی نسبت به کشور های توسعه یافته وجود دارد و جای پیشرفت بسیار زیادی در این صنعت وجود دارد و هنوز اشباع نشده است. در نتیجه با کمی تفکر و مشاوره در این زمینه می توانید فروش و سود خود را چندین برابر نمایید. تقریبا هر تولیدی در هر صنعتی ازجمله صنعت مواد غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی و حتی قطعات خودرویی و صنعتی بعد از تولیدشان نیاز به بسته بندی دارند. پس با توجه به این موضوع و پیشرفت جهانی صنعت بسته بندی اهمیت به موضوع بسته بندی محصولات امری بسیار پر اهمیت و ضروری برای پیروزی در عرصه رقابت با تولید کنندگان می باشد. صنعت بسته بندی از جمله صنایعی هستند که با هزینه بسیار کم ارزش سود بسیاری از فروش محصولات به خصوص در صنایع غذایی ایجاد می کند. با توجه به تحقیقاتی که در این صنعت انجام شده است بسته بندی محصولات می تواند تا ۹۵ درصد سود مازاد برای محصولات به خصوص مواد غذایی ایجاد نماید. به همین دلیل صنعت بسته بندی را موتور محرک صنایع می نامند. باوجود این موضوع در ایران توجه خاصی به این صنعت نشده است و بیشتر محصولات به صورت فله به فروش می رسند و در کشور های دیگر با بسته بندی خاص توسط افراد خارجی با قیمت های جندین برابری به فروش رسیده و سود حاصل از تولیدات با کیفیت و مرغوب به جیب افراد متفرقه می رود. اگر محصولات شما فاسد شدنی هستند، بهتر است که از بسته بندی های کوچک استفاده شود که محصولات کمتر خرابی داشته باشند.

نقش رنگ در بسته بندی محصولات

در طراحی محصولات توجه به رنگ بسته بندی محصولات از اهمیت ویژه و خاصی برخواردار است و هر رنگی حس متفاوتی درون مخاطب ایجاد می نماید. رنگ یکی از مهمترین عوامل انگیزشی در تصمیم گیری خرید است. برای مثال:

 • استفاده از رنگ های سبز، زرد و آبی که رنگ های سرد هستند، تداعی کننده حس تازگی، حیات و خنکی، پاک بودن و بهداشت است و جنبه رفع عطش و تشنگی دارد. این رنگ ها بیشتر برای محصولاتی چون میوه جات، سبزیجات و آب های معدنی، آبمیوه، نوشابه، بستنی استفاده می شوند.
 • رنگ های طلایی و نقره ای به همراه رنگ های متالیک از آبی، فیروزه ای، قهوه ای، خاکستری، قرمز و خرمایی تداعی کننده کیفیت منحصر به فرد ارزشمندی و القای قیمت گران برخی محصولاتی چون زعفران، پسته، قهوه و شکلات می باشد. 
 • اگر مخاطب محصولات شما کودکان هستند، نیاز است از رنگ های شاد در بسته بندی محصولات خود استفاده نمایید که آنها را بیشتر جذب نماید. 
 • طبق تحقیقات برای محصولاتی که مرتبط با خانم ها می باشد استفاده از رنگ بنفش بسیار پر فروش تر بوده است.
 • استفاده از رنگ مشکی حس اشرافی بودن را در بسته بندی محصولات به مخاطب القا می نماید.
 • رنگ های گرم ماندد زرد، نارنجی، قرمز، صورتی، ارغوانی و غیره  برای مواد غذائی مانند انرژی زا نظیر انواع شکلات ها و مواد غذائی ویژه کودکان توصیه و منجر به افزایش تپش قلب  و هیجان مخاطب و جذب به محصول می شود.
 • رنگ سفید: احساس پاکی، شادی، زنده بودن را تداعی می کند. این رنگ بیشتر در محصولات لبنی، محصولات بهداشتی و محصولات ویژه کودکان کاربرد دارد.

گاهی برخی از رنگ ها تواعی کننده برخی طعم ها در ذهن مخاطب می باشند:

 • رنگ های سبز کاهویی، سبز معمولی و زرد مایل به سبز طعم ترشی زا به مخاطب القا می کنند.
 • رنگ های قرمز آلبالویی، صورتی، نارنجی طعم شیرینی را به مخاطب القا می کنند.
 • رنگ های قهوه ای، سبز زیتونی و آبی تیره طعم تلخ را به مخاطب خود القا می نمایند.
 • رنگ های خاکستری، آبی آسمانی طعم شوری را به مخاطب خود القا می نمایند.

با توجه به توضیحات داده شده برای انتخاب رنگ بسته بندی محصولات خود نیاز است از روانشناسی رنگ ها در این امر بهره گیرید، زیرا این امر به صورت مستقیم در فروش محصولات شما تاثیر گذار بوده و در نهایت منجر به موفقت در تجارت محصولات شما می گردد. استفاده از یک رنگ خاص برای بسته بندی محصولات شما می تواند منجر به هویت خاص محصولتان در نتیجه شکل گیری در حافظه مخاطبانتان گردد. مخاطب با دیدن رنگ محصول سریعا در ذهنش کیفیت آن محصول را که قبلا استفاده کرده است به یاد می آورد و در نهایت منجر به تکرار خرید می گردد. رنگ می تواند منجر به تمایز محصولات شما از دیگر محصولات بازار گردد. پس در امر بسته بندی حتما از مشاوران هایپر صنعت فامکو کمک بگیرید که بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

اگر به دنبال صادرات محصولات خود هستید نیاز است، حتما موارد زیر را رعایت نمایید:

 • اطلاعات کامل محصول ترکیبات، طریقه مصرف در بسته بندی محصولات چاپ شود.
 • بسته بندی محصولات از نظر بهداشتی و ایمنی باید متناسب با محصول انتخاب شود و سلامتی مصرف کننده را به خطر نیندازد.
 • بسته بندی محصولات مخاطب را به سوی خود جذب نماید و برای خرید جذاب باشد که انتخاب گردد.
 • نوع بسته بندی باید شخصیت و شان مشتری را حفظ کند.
 • نوع بسته بندی باید فرهنگ و ارزش های کشور هدف که محصول به آن صادر می گردد را در نظر گیرد.
 • هزینه فروش کالا باید رقابتی باشد و به گونه ای نباشد که میان کالا های مختلف خیلی گران باشد.
 • طراحی بسته بندی طوری باشد که دسترسی به کالا راحت باشد.
 • مطابق با استانداردهای به روز کشور هدف باشد.
 • بسته بندی به گونه ای باشد که حمل و نقل و صادرات محصولات کار آسانی باشد.

نصب و راه اندازی ماشین آلات بسته بندی

در صورت اعلام نیاز از سوی مشتری این امکان فراهم است که نصب و راه اندازی دستگاه های بسته بندی توسط کارشناسان فامکو انجام پذیرد. جنس بدنه دستگاه ها از جنس استنلس استیل 304 نگیر مرغوب می باشد و رنگ بدنه آن الکترواستاتیک است. این جنس زنگ نمی زند و برای کسانی که برای بسته بندی مواد غذایی، بهداشتی، دارویی و غیره استفاده می کنند، که با سازمان های بهداشتی و غذا و دارو سر و کار دارند بسیار مناسب است.

سوالات متداول درباره سفارش ماشین آلات بسته بندی
چگونه می توانم سفارش خود را در شرکت فامکو در بخش ماشین آلات بسته بندی ثبت کنم؟

برای این کار کافی است با شماره 02148000049 تماس گرفته و داخلی 750 را شماره گیری نمایید. مشاورین ما از ابتدا تا انتهای کار شما را راهنمایی نموده و اطلاعات کافی در اختیارتان قرار خواهند داد تا بتوانید بهترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب را متناسب با سطح تولید خود داشته باشید.

آیا دستگاه های شرکت هایپر صنعت فامکو دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند؟

بله تمامی تجهیزات و ماشین آلات صنعتی هایپر صنعت فامکو دارای یک سال گارانتی اصالت کالا و خدمات پس از فروش می باشند.

هایپر صنعت فامکو ارائه دهنده مشاوره کاملا تخصصی و حرفه ای در زمینه راه اندازی خط تولید در سطوح خانگی، کارگاهی و صنعتی می باشد.

faq

جنس بدنه دستگاه بسته بندی از استیل استنلس نگیر مرغوب یا فولاد ضد زنگ می باشد. رنگ دستگاه ها الکترواستاتیک می باشد که خورده نمی شود و زنگ نمی زند. این امر برای بسته بندی محصولات در صنعت غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی بسیار ضروری بوده و کاملا مطابق با قوانین سازمان غذا و دارو می باشد.

برق مصرفی دستگاه های بسته بندی متناسب با نیاز مشتری قابل سفارش بوده و می تواند تک فاز و یا سه فاز برای تولیدات صنعتی باشد.

هایپر صنعت فامکو عرضه کننده انواع ماشین آلات بسته بندی در نمونه های تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی می باشد. کارشناسان ما متناسب با سطح تولید، نیاز و بودجه خرید شما، بهترین گزینه را به شما معرفی خواهند کرد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
امیر اصغری
ارسال شده در : پنجشنبه 09 فروردین 1403

سلام، خسته نباشید. دستگاه برای پر کردن گیریس در اندازه صد گرمی نیمه خودکار می خواستم ببینم تولیدش چقدر هزینه داره. ممنون.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : چهارشنبه 15 فروردین 1403

سلام جناب اصغری عزیز، سال نو مبارک. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مطهره سهرابی
ارسال شده در : چهارشنبه 04 بهمن 1402

سلام، وقت بخیر. در رابطه با شرکت بسته بندی خشکبار و ادویه ها و ثبت یه برند راهنمایی بفرمایید. با چه میزان هزینه می تونم شروع به کار کنم؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 07 بهمن 1402

سلام جناب سهرابی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

یاسر همتی
ارسال شده در : پنجشنبه 09 آذر 1402

سلام، لیست قیمت می خواستم لطفا.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 09 آذر 1402

سلام جناب همتی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

علی اتحادی
ارسال شده در : شنبه 27 آبان 1402

سلام، می خواستم یه خط تولید سالاد راه اندازی کنم. می خواستم ببینم قیمت دستگاه آلات مورد نیاز برای راه اندازی این خط چقدر می شود؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 06 آذر 1402

سلام جناب اتحادی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا آرندی
ارسال شده در : چهارشنبه 10 آبان 1402

سلام، تشکر از توضیحات ارائه شده. جهت راه اندازی کارخانه نیاز به دستگاه های خط تولید بسته بندی خشکبار 1000 تن و حبوبات غلات و برنج 4000 تن سالانه دارم، امکانش هست لیست کامل و قیمت بفرمایید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 13 آبان 1402

سلام جناب آرندی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

حسن باقری
ارسال شده در : شنبه 31 تیر 1402

با سلام، مشخصات کامل، ساخت چه کشور و آیا می شود با یک دستگاه چند کالا بسته بندی کرد؟ قیمت چنده؟ راهنمایی فرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 03 مرداد 1402

سلام دوست عزیز، به دلیل نیاز به ارائه توضیحات کامل و طولانی برای پرسش حضرتعالی، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس گرفته و شما را به تفصیل راهنمایی می کنند.

سعید قربان قزلجه
ارسال شده در : شنبه 17 تیر 1402

سلام، وقت شما بخیر. دستگاه بسته بندی رب خانگی و ارگانیک 1 کیلویی نیازمندیم. قیمت مناسب و کار راه انداز باشه.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 20 تیر 1402

سلام جناب قربان قزلجه عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن امتیاز کم به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هر گونه مشکل یا ایراد، اصلاح گردد.

مشکانی
ارسال شده در : چهارشنبه 14 تیر 1402

سلام، یه دستگاه بسته بندی خانگی می خوام برای بسته بندی کره بادام زمینی. می شه راهنماییم کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 20 تیر 1402

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

غلامرضا خلیل زاده
ارسال شده در : دوشنبه 12 تیر 1402

با سلام، ممنون از راهنماییتان. لطفا آدرس دفتر مرکزیتان را در سایت بنویسید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 20 تیر 1402

سلام جناب خلیل زاده عزیز، هایپر صنعت فامکو در هیچ کجای ایران نمایندگی نداشته و کلیه اجناس از طریق دفتر تهران امکان ارسال به سراسر ایران را دارند. شما می توانید به صورت حضوری از هایپر صنعت فامکو به نشانی تهران، کیلومتر 21 بزرگراه لشگری (جاده مخصوص کرج)، روبروی پالایشگاه نفت پارس، پلاک 12 دیدار کرده و کالای مورد نظر خود را خریداری نمایید.

شیرین عزیزی
ارسال شده در : جمعه 02 تیر 1402

سلام، یه دستگاه بسته‌ بندی سالاد رستورانی می خواستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 04 تیر 1402

سلام سرکار خانم عزیزی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جمشید باقری
ارسال شده در : چهارشنبه 17 خرداد 1402

سلام، خرید دستگاه بسته بندی دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 18 خرداد 1402

سلام جناب باقری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسن باقری
ارسال شده در : یکشنبه 14 خرداد 1402

سلام، یک دستگاه بسته بندی فروشگاهی برای بسته بندی حبوبات، قند و شکر می خواستم. برای قیمت و مشاوره راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 خرداد 1402

سلام جناب باقری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

محسن گل افشانی
ارسال شده در : جمعه 01 اردیبهشت 1402

سلام، وقت بخیر. در مورد دستگاه سانتریفیوژ آبگیری اطلاعات و قیمت می خواستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 04 اردیبهشت 1402

سلام جناب گل افشانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

اسکندری
ارسال شده در : شنبه 19 فروردین 1402

سلام، وقت بخیر. متقاضی تعدادی تجهیزات بسته بندی هستیم، لطفا برای دریافت لیست تجهیزات با شماره بنده تماس حاصل فرمایید. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 19 فروردین 1402

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

امیدی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 بهمن 1401

سلام، من می خوام یک کسب و کار خونگی راه اندازی کنم، می خوام دستگاه سیل و وکیوم مناسب کارم بگیرم برای رستوران ها ترشی، وزیتون و سالاد الویه بسته بندی تهیه کنم، در این مورد، لطفا راهنماییم کنید که چه مدل دستگاه بسته بندی ای با چه قیمتی متناسب با کارم هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 اسفند 1401

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

احمدی
ارسال شده در : دوشنبه 03 بهمن 1401

سلام، بنده در مورد دستگاه تولید و بسته بندی نبات اطلاعات می خواستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 16 بهمن 1401

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رسول پورولی عرب
ارسال شده در : شنبه 17 دی 1401

سلام، آیا دستگاه بسته بندی در رابطه با پک نمودن قطعات صنعتی (خروجی کارگاه ساخت) بر روی شاسی متناسب (تخته پالت و غیره) دارید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 27 دی 1401

سلام دوست عزیز، خیر، در حال حاضر تجهیز مورد نظر شما ارائه نمی شود.

انصاری
ارسال شده در : شنبه 26 آذر 1401

سلام، برای بسته بندی خیارشور، زیتون، ترشی و غیره به تجهیزات سورتینگ، پرکن و تاریخ زن نیاز دارم. اگر امکان دارد راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 29 آذر 1401

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

هاشم جعفری
ارسال شده در : شنبه 30 مهر 1401

سلام، وقت بخیر. لطفا درباره دستگاه بسته بندی مخصوص الویه تعداد معمولی اطلاعاتی بفرمایید. سپاسگزارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 01 آبان 1401

سلام جناب جعفری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.