برق صنعتی چیست؟

برق صنعتی به کنترل و توزیع الکتریسیته در یک فرآیند صنعتی مرتبط است. برق صنعتی تنها به صنایع محدود نشده و در بخش های ساختمانی، تجاری، اداری یا بیمارستانی نیز کاربرد دارد. برق صنعتی شامل تکنیک های طراحی مدارالکتریکی، نقشه، نظارت، مفاهیم بنیادی مثل نمادهای برقی، قوانین و روابط ریاضیاتی و بررسی ماشین های الکتریکی، ترانسفرماتورها، منابع تغذیه و ژنراتورها می شود.

چرخه صنعت برق شامل تولید، انتقال، توزیع و مصرف می باشد که در مرحله توزیع و مصرف، برق صنعتی یکی از اصلی ترین و اساسی ترین شاخه های تقسیم بندی می باشد.

هایپر صنعت فامکو یکی از بزرگترین تامین کنندگان محصولات و تجهیزات برق صنعتی و ساختمان شامل اینورتر، کنتاکتور، دژنکتور، کلید کمپکت، کلید اتوماتیک کلید مینیاتوری و غیره برای صنایع بزرگ و کوچک می باشد و با داشتن کارشناسان فنی با تجربه و کار آزموده، فعالیت های گسترده ای در زمینه طراحی، مشاوره و اجرای پروژه های صنعتی دارد.

انواع تجهیزات برق صنعتی

با رشد صنایع، ایجاد شهرک های صنعتی جدید و افزایش فعالیت های تولیدی، موضوع تامین فوری و کامل لوازم و تجهیزات مختلف این صنایع بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که توقف خطوط تولید به دلیل خرابی یک قطعه زیان های بسیاری را می تواند به صاحبان سرمایه و شرکت های صنعتی وارد نماید. پس لزوم داشتن قطعات یدکی برای استفاده در زمان های حساس برای جلوگیری از توقف خطوط تولید کاملا قابل درک است. در صنایع مختلف مجموعه ای از قطعات یدکی در زمینه های هیدرولیک و پنوماتیک، برق، مکانیک، الکتروموتور و گیربکس و غیره وجود دارد که تهیه یک جای همه نیاز ها از یک تامین کننده، می تواند راحتی و اطمینان را برای مدیران و صاحبان صنایع فراهم آورد.

انواع تجهیزات برق صنعتی

کنتاکتور

کنتاکتور کلید الکترومغناطیسی است که مهم ترین جز مدار فرمان الکتریکی را تشکیل می دهد و در صنعت برق به هیچ وجه نمی توان از آن چشم پوشی کرد اولین مزیت استفاده از کنتاکتور فرمان از راه دور است و همچنین اقتصادی و ایمن بودن مدار می باشد، عمر مکانیکی آن بیشتر از دیگر کلیدها نیز است و از کار افتادن تجهیزات بعد از قطع و وصل برق جلوگیری می کند که در دو نوع تک فاز و سه فاز مورد استفاده می باشند.

کنتاکتور

بیمتال

بیمتال برای حفاظت از موتورهای الکتریکی در برابر اضافه بار از رله های حرارتی بیمتال استفاده می شود که در مدار بعد از کنتاکتور قرار گرفته و به زیر آن متصل می شود.

بیمتال

اینورتر

اینورتر ها وسیله ی الکتریکی هستند که وظیفه ی آن ها به طور کلی کنترل دور سرعت الکتروموتورهای سه فاز می باشد که برق ورودی AC را ابتدا به DC و سپس به وسیله ی سوئیچینگ ها و متد PWM (مدولاسیون پهنای باند) به برق AC با فرکانس و ولتاژ مورد نظر تبدیل می کنند و با نام های کنترل دور موتور، فرکانس متغیر و VFD شناخته می شود.

اینورتر

درایو DC و AC

درایو ها به دو دسته AC و DC دسته بندی می شود که هر دو وظیفه ی کنترل دور سرعت موتور را برعهده دارند با این تفاوت که درایوهای DC جریان برق AC را به DC تبدیل کرده و فقط برای کنترل دور سرعت موتورهای DC از آن ها استفاده می شود ولی داریو های AC برای کنترل دور سرعت موتورهای AC می باشد .

درایو DC و AC

سافت استارت

سافت استارتر ها همانند اینورترها توانایی راه اندازی نرم الکتروموتور را دارند با این تفاوت که سافت استارتر ها نمی توانند کنترل دور سرعت موتور را تغییر دهند فقط باعث کنترل و افزایش جریان موتورهای AC می شوند که این عمر سبب افزایش طول عمر الکتروموتور و حفاظت از الکتروموتور در برابر تنش های محیطی گردیده است.

سافت استارت

رله کنترل فاز

رله کنترل فاز برای محافظت از موتورهای سه فاز، برای جلوگیری از دو فاز شدن، عدم تقارن و افزایش یا کاهش ولتاژ و همچنین کنترل خطوط شبکه های سه فاز در برابر اختلالات ایجاد شده استفاده می شود و قلب تابلو نیز می باشد.

رله کنترل فاز

چراغ سیگنال

چراغ سیگنال چراغ هایی علامت دهنده هستند که برای عیب یابی و آلارم استفاده می کنیم، به عنوان مثال برای وجود یا عدم وجود برق یا قطع و وصل شدن کلید یا وارد شدن خازن به مدار و دیگر موارد می توان از رنگ های مختلف آن استفاده کرد.

چراغ سیگنال

کنتاکتور خلا

کنتاکتور خلا به کنتاکتوری که محفظه قطع جرقه آن از خلا پر شده باشد و در ابتدای تابلو های فشار ضعیف نصب می شوند و در سطح فشار متوسط کار می کنند می گویند.

کنتاکتور خلا

فیوز

فیوز کار حفاظت از موتور و مدار در برابر اضافه جریان و اتصال کوتاه را بر عهده دارد که انواع گوناگونی از جمله فیوز فشنگی، فیوز سیگاری، فیوز تیغه ای، فیوز روغنی، فیوز کاردی، فیوز کارتریج، فیوز اتوماتیک، فیوز ترانسفورماتور cut out، فیوز HRC و غیره را دارا می باشد.

فیوز

کلید

کلید برای کنترل وسایل الکتریکی از وسایلی استفاده می شود که ساده ترین راه، استفاده از کلید می باشد که انواع مختلفی از جمله کلید اهرمی، کلید زبانه ای، کلید ساده زبانه ای یک طرفه، کلید زبانه ای ستاره مثلث، کلید غلطکی، کلید چپگرد و راستگرد و غیره را دارا می باشد.

کلید

کلید مینیاتوری MCB

کلید مینیاتوری MCB برای حفاظت مدارهای نهایی در تاسیسات الکتریکی و ساختمان مسکونی استفاده می شود از مزایای استفاده از کلید مینیاتوری ابعاد کوچک، نصب آسان، قیمت ارزان، عدم نیاز به دانش فنی زیاد و غیره که در تیپ های مختلف ساخته می شوند.

کلید مینیاتوری MCB

کلید محافظ جان RCD

کلید RCD کلیدهای حفاظتی هستند که به دو دسته RCCB یا محافظ جان که در برابر نشتی جریان مدار را قطع می کند و کلید RCBO که کلید حفاظتی نشتی جریان و اضافه جریان است که می توان به جای استفاده از مینیاتوری و محافظ جان از آن استفاده کرد.

کلید RCD

رله حفاظت موتور

رله حفاظت موتور برای تشخیص خطاهای آسیب زننده ی داخلی موتور و همچنین خطاها و مشکلات خارجی که حاصل از شبکه می باشد به کار می رود که در این صورت مدار قطع خواهد شد.

رله حفاظت موتور

کلید حرارتی MPCB

کلید حرارتی MPCB کلیدی است که داخل خود بیمتال دارد و به دو صورت قابل تنظیم و اتوماتیک موجود می باشد و در برابر اضافه بار و اتصال کوتاه قادر به قطع مدار می باشد.

کلید حرارتی MPCB

رله شیشه ای

رله ای شیشه ای به رله ای که ساختاری شبیه کنتاکتور دارد و در جریان های پایین تر مورد استفاده قرار می گیرد و در مدار فرمان به کار می رود.

رله شیشه ای

رله ضربه ای

رله ضربه ای کلید قطع و وصلی می باشد که با هر بار تحریک بوبین آن به حالت معکوس خود می رود.

رله ضربه ای

خازن

خازن وسیله ای برای ذخیره انرژی می باشند که در انواع سرامیکی، میکا، پلاستیکی، الکترولیتی، گازی، روغنی و غیره قابل ارائه می باشند.

خازن

ترانس جریان CT

ترانس جریان CT برای اندازه گیری جریان های بسیار بالا نیاز به تبدیل آن جریان به رنج پایین تری می باشد که قابل اندازه گیری بوده و به تجهیز اندازه گیری آسیب نرساند.

ترانس جریان CT

کلید چنج اور

کلید چنچ اور نوعی کلید می باشد که بار الکتریکی مشخصی را بین دو منبع تغذیه جا به جا می کند که به دو صورت دستی و اتوماتیک موجود می باشد مانند بین ژنراتور و برق شهر.

کلید چنج اور

دژنکتور

دژنکتور نوعی قطع کننده زیر بار بوده که در مدار قدرت به کار می رود و با عملکرد مغناطیسی و بیمتالی خود علاوه بر قطع و وصل مدار از شبکه نیز محافظت می کند و در شبکه قبل از سکسیونر قرار می گیرد.

دژنکتور

سرج ارستر

سرج ارستر در زمان صاعقه یا اتصال کوتاه تجهیزات برقی نیاز به حفاظت دارند که یکی از تجهیزات حفاظتی در این زمینه سرج ارستر می باشد.

سرج ارستر

رگولاتور بانک خازنی

رگولاتور بانک خازنی از این تجهیز برای برنامه ریزی مدارها در بانک خازنی استفاده می شود که تعیین می کند در چه زمانی چه تعداد پله به مدار وارد شود یا خارج شود.

رگولاتور بانک خازنی

رله ارت فالت

رله ارت فالت با گرفتن برایند سه فاز گذرنده از ترانس جریان CT و با بررسی صفر نبودن برایند آن، نشتی جریان را تشخیص داده و مدار را قطع خواهد کرد.

رله ارت فالت

شستی جرثقیل

شستی های جرثقیل به منظور کنترل سرعت، جهت، مسافت، هدایت و توقف جرثقیل ها، بالابر ها، کامیون ها و دیگر موارد در ابعاد گوناگونی تولید می شوند.

شستی جرثقیل

کلید کامپکت اتوماتیک MCCB

کلید کامپکت اتوماتیک MCCB پرکاربردترین کلید فشار ضعیف در تاسیسات الکتریکی می باشد و تفاوتی که با MCB دارد تحمل جریان بیشتر است و علاوه بر اضافه بار در برابر اتصال کوتاه نیز مدار را قطع خواهد کرد.

کلید کامپکت اتوماتیک MCCB

کلید هوایی ACB

کلید هوایی ACB نوعی کلید حفاظتی می باشد که معمولا در ورودی تابلو استفاده می شود و به صورت سه پل، چهار پل و به صورت کشویی و ثابت موجود می باشند.

کلید هوایی ACB

تابلو برق

تابلو برق به طور کلی وظیفه قطع و وصل انرژی الکتریکی، حفاظت از افراد، حفاظت از تجهیزات، توزیع جریان الکتریکی و کنترل را دارند که از جنبه های متفاوتی به انواع مختلفی تقسیم می شود.

تابلو برق

فعالیت های واحد برق صنعتی در هایپر صنعت فامکو

طراحی و اجرای انواع تابلو برق های صنعتی ساده و پیشرفته، انواع بانک ها خازنی، انواع تابلوهای توزیع برق، انواع پست های برق، طراحی و اجرای سیستم های برقی کارخانه جات، گلخانه ها، موتورخانه و سردخانه ها، طراحی و ساخت انواع تابلو برق های کنتوری با تاییده اداره برق استان تهران، طراحی و اجرای سیستم های اتوماسیون کارخانجات، فروش انواع تجهیزات صنعتی شامل دژنکتورها، سکسیونرها، کلیدهای اتوماتیک هوایی و کمپکت، کلیدهای مینیاتوری، کنتاکتورها، اینورترها، درایوها، سافت استارترها، سیم و کابل و متعلقات سیم و کابل، انواع نظم دهنده های سیم و کابل و تجهیزات مدیریت سیم و کابل، انواع استراکچر های تابلو برق دیواری و ایستاده، پایه چراغ های روشنایی، انواع لامپ ها و سیستم های روشنایی و سایر تجهیزات برقی دیگر، بخشی از فعالیت های واحد برق صنعتی در مجموعه هایپر صنعت فامکو می باشد.

مشتریان برق صنعتی هایپر صنعت فامکو

اکنون هایپر صنعت فامکو با دارا بودن پشتوانه ای عظیم از نیروی انسانی با تجربه و متهعد، سابقه طولانی فعالیت صنعتی و اقتصادی و اعتماد مشتریان گرامی توانسته بخش عظیمی از نیاز صنعت کشور به تجهیزات صنعتی و برقی را تامین نماید. بخش بزرگی از مشتریان هایپر صنعت فامکو فعالین اقتصادی و شرکت های خصوصی، شرکت های دانش بنیان، مراکز علمی و دولتی و دانشگاه ها می باشند. هایپر صنعت فامکو همچنین از تامین کنندگان (وندور) شرکت ها و صنایع بزرگ است که برخی از آنها را در زیر مشاهده می کنید:

برخی از مشتریان برق صنعتی فامکو
برخی از مشتریان شناخته شده خدمات و محصولات هایپر صنعت فامکو در زمینه برق صنعتی
شرکت نفت صنایع ملی مس ایران
گاز بید بلند خلیج فارس ذوب آهن اصفهان
ذوب آهن بیستون پالایشگاه نفت پارس
نفت فلات قاره

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
شهرام
ارسال شده در : یکشنبه 12 آذر 1402

عرض درود، ادب و احترام دارم محضرتون. صمیمانه بهتون تبریک می گم بابت این سایت زیبا و در عین حال آموزنده ای که ترتیب دادین، امیدوارم همیشه و در هر حال سلامت و شاد و پیروز باشید. غرض از مزاحمت اینکه حقیقتا بنده 2 عدد کلید بیمتال 30 تا 40 آمپر اشنایدر دارم که بنا به دلایل اقتصادی ناچارن مجبور به فروش هستم، چنانچه بنده رو در این مورد راهنمایی بفرمایید تا بتونم سریع تر بفروشمشون و مشکلم مرتفع بشه، بی نهایت و از صمیم قلبم از شما سپاسگزار می شم. با آرزوی بهترین ها برای شما که بهترینی. شب و روز خوش و به امید دیدار.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 20 آذر 1402

سلام و عرض ادب، ممنون از نظر دلگرم کننده شما. تمامی محصولات ارائه شده در هایپر صنعت فامکو نو با تاریخ تولید مشخص و گارانتی معتبر می باشند، لذا امکان خرید و فروش کالاهای دست دوم وجود ندارد.

رسول مولانی
ارسال شده در : یکشنبه 28 آبان 1402

با عرض سلام و آرزوی موفقیت در کارها و امور زندگیتان، اینجانب خواهان کسب و کار در امور برق صنعتی هستم، لذا خواهشمندم در صورت امکان از طریق سایت خاص، فایل مربوطه یا هر روش مفیدی مساعدت لازم را مبذول فرمایید. با تشکر رسول مولانی.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 آذر 1402

سلام و عرض ادب، به درستی متوجه منظور شما نشدیم.

شاهدی
ارسال شده در : دوشنبه 24 بهمن 1401

سلام، خسته نباشید. امکانش هست داخل شهر خودمان نمایندگی شما را داشته باشیم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 26 بهمن 1401

سلام دوست عزیز، با عرض پوزش و متاسفانه در حال حاضر هیچ گونه نمایندگی یا عاملیت فروش اعطا نمی گردد. نام حضرتعالی به لیست متقاضیان اضافه گردید و در صورت تغییر سیاست با شما تماس گرفته خواهد شد.

ابولحسن شادین
ارسال شده در : شنبه 08 بهمن 1401

سلام، برنامه هاتون خیلی عالیه. متشکرم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 08 بهمن 1401

سلام دوست عزیز، ممنون از نظر دلگرم کننده شما.

یداله بامری
ارسال شده در : دوشنبه 26 دی 1401

سلام، امکانش هست در زمینه فروش تجهیزات برق صنعتی در شهر همکاری داشته باشیم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 16 بهمن 1401

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجید خرم
ارسال شده در : پنجشنبه 24 آذر 1401

سلام خدمت شما، الان یک سال می شد که درگیر این بودم یک سری اطلاعات در خصوص بعضی لوازم گیر بیارم و موفق نمی شدم تا اینکه از صفحه سایت شما گیر آوردم. واقعا تشکر می کنم. سپاس جدا یک بانک اطلاعات جامع و کامل هستید. تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 30 آذر 1401

سلام جناب خرم عزیز، ممنون از نظر دلگرم کننده شما.

محمد زارع
ارسال شده در : پنجشنبه 10 آذر 1401

سلام، لطفا محصولات و مقالاتی در خصوص تجهیزات حفاظتی از جمله مولتی فانکشن ها، رله ارت فالت، Core Balance CT ارائه فرمایید. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 20 آذر 1401

سلام، وقت بخیر، به روی چشم، در اسرع وقت اطلاعات درخواستی روی سایت بارگذاری خواهد شد.

مرتضی
ارسال شده در : یکشنبه 06 آذر 1401

سلام، یک ژنراتور استریم 5 کاوا خریدم 1 ماه پیش، نوسان برق داره، لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 09 آذر 1401

با عرض سلام و احترام، لطفا بفرمایید که این محصول را از کجا تهیه کرده اید؟ در صورت خرید این محصول از فامکو طبق برچسب خدمات پس از فروش درج شده روی کالا عمل نمایید یا اگر از جای دیگری خریداری نموده اید بفرمایید تا همکاران واحد تعمیرات با شما تماس بگیرند.

محمود مهدیارفر
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 10 آبان 1401

سلام، ببخشید شما کی پد اینورتر مدل S310 را دارید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 11 آبان 1401

سلام جناب مهدیارفر عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فرید مومن زاده
ارسال شده در : دوشنبه 02 آبان 1401

سلام، وقت بخیر. من یک نمونه سنسور فشار مذاب یا Melt pressure لازم داشتم. می خواستم ببینم موجود هست یا خیر؟ فشار کاری 0 تا 200 بار باشه. مشخصات بیشتر را باید واستون ارسال کنم. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 04 آبان 1401

سلام جناب مومن زاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

مرتضی فردین
ارسال شده در : دوشنبه 25 مهر 1401

سلام، عرض ادب. تجهیزات برای مونتاژ تابلو برق می خواستم. فروش به صورت تکی دارید یا تعداد هست؟ ممنون می شم اگه تماس داشته باشید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 مهر 1401

سلام جناب فردین عزیز، فروش تجهیزات مورد نظر شما به صورت تک و عمده امکان پذیر است. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سعید خسروانی پور
ارسال شده در : جمعه 08 مهر 1401

سلام، به دنبال خرید کلید فیوز مدل TMAX T3S250 هستم. لطفا قیمت رو برام ارسال بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 09 مهر 1401

سلام جناب خسروانی پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

عبدالحسین وزیری شهرکی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 شهریور 1401

سلام، یک دستگاه اصل دارم مربوط به محافظ برق تجهیزات صنعتی باید باشد. 2 تا خروجی داره. اگه بشه می فروشمش.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 23 شهریور 1401

سلام، تمامی محصولات ارائه شده در هایپر صنعت فامکو از برندهای خاص با تاریخ تولید مشخص و گارانتی معتبر می باشند، لذا امکان خرید کالاها و برندهای متفرقه و پراکنده وجود ندارد.

سیامک محمدی نژاد
ارسال شده در : یکشنبه 23 مرداد 1401

سلام، اینوتور برای کولر گازی چی خوبه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 مرداد 1401

سلام جناب محمدی نژاد عزیز، لطفا ظرفیت کولر گازی (چند هزار) و نوع برق ورودی را ذکر نمایید.

یحیی الوندپور
ارسال شده در : یکشنبه 26 تیر 1401

سلام، من یک اینورتر با مشخصات SV022IC5-IF می خوام. ممنون می شم اگر موجود دارید اطلاع بدید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 تیر 1401

سلام جناب الوندپور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

عبدالکریم خداخواه
ارسال شده در : چهارشنبه 08 تیر 1401

سلام، وقتتون بخیر. من آبیاری قطره ای مجوز برق گرفتم. حالا می خوام کاراشو انجام دهم. گفتن باید با یه شرکت قرارداد ببندی. آیا شرکت مال همون شهر خودم باید باشه یا از شهرستان همجوار هم می تونن بیان کار کنن؟ برای نصب و راه اندازی یک ترانس 25 کیلووات با کلیه تجهیزات تا مرحله استارت چقد هزینه بر می داره؟ بر فرض فاصله 40 متر از تیر برق و یک تیر برق هم لازم باشه.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 09 تیر 1401

سلام جناب خداخواه عزیز، خیر، مشکلی ندارد. شما می توانید نقشه اتوکد را برای هر شرکت مشاوره ای ارسال نمایید تا طراحی را انجام دهند. در ارتباط با باقی سوالات شما بدلیل گسترده بودن این موضوع همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

شهابی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 31 خرداد 1401

سلام، ممنون از اطلاعات مفیدی که در اختیار ما قرار دادید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 31 خرداد 1401

سلام جناب شهابی عزیز، ممنون از حسن نظر شما.

احمد غبیشاوی
ارسال شده در : پنجشنبه 22 اردیبهشت 1401

سلام، من خوزستان هستم. لیست فروش همکاری میخواهم.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 22 اردیبهشت 1401

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید رحیمی
ارسال شده در : پنجشنبه 08 اردیبهشت 1401

سلام، مهندس لیست قیمت همکاری رو می خواستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 10 اردیبهشت 1401

سلام جناب رحیمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مصیب بینایی
ارسال شده در : پنجشنبه 18 فروردین 1401

سلام، می خواستم جهت اخذ نمایندگی شما در شهرستان و فروش محصولات در واحدهای صنعتی اقدام کنم. طریقه همکاری شما چطوریه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 20 فروردین 1401

سلام جناب بینایی عزیز، با عرض پوزش و متاسفانه در حال حاضر هیچ گونه نمایندگی و یا عاملیت فروش اعطا نمی گردد. نام حضرتعالی به لیست متقاضیان اضافه گردید و در صورت تغییر سیاست با شما تماس گرفته خواهد شد.

برچلو
ارسال شده در : دوشنبه 15 فروردین 1401

سلام، شما انرژی گاید یا محافظ کابل دارید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 فروردین 1401

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فتوسل
ارسال شده در : یکشنبه 14 فروردین 1401

سلام، تولیدکننده فتوسل 7، 10 و 30 آمپر در گیلان هستیم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 15 فروردین 1401

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی در صورت نیاز با شما تماس خواهند گرفت.

روح الله
ارسال شده در : چهارشنبه 03 فروردین 1401

با عرض سلام، برای استفاده از اسپیلت 12000 در کامیون چه نوع موتور برقی لازم است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 فروردین 1401

سلام، اگر اسپلیت شما اینورتری باشد، یک موتور برق 7.5 کیلووات کافی خواهد بود.

حسین
ارسال شده در : پنجشنبه 28 بهمن 1400

سلام، واسه مغازه شرایط فروش عمده چطوریه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 30 بهمن 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سعید
ارسال شده در : جمعه 22 بهمن 1400

سلام، وقتتون بخیر. شما فروش عمده برای مغازه هم دارید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 23 بهمن 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

وحدت حسن پور
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 بهمن 1400

سلام، من یه تعداد کلید مینیاتوری اصلی اشنایدر برای ساختمان شخصی نیاز دارم. می خواستم بدون شما موجود دارید یا جنس های شما هم مثل بقیه محصولات تو بازاره.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 20 بهمن 1400

سلام، شماره تماس شما به درستی وارد نشده است. برای گفتگو با کارشناس مربوطه می توانید با شماره 02148000049 (داخلی 320) تماس حاصل نمایید.

جمال لطیفی
ارسال شده در : دوشنبه 11 بهمن 1400

سلام، نحوه خرید از شما و تضمین فروش به چه صورت هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 11 بهمن 1400

سلام جناب لطیفی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی در خصوص نحوه خرید با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی حمیدی
ارسال شده در : شنبه 02 بهمن 1400

سلام، وقت بخیر. دژنکتور خلاء زیمنس مدل 3AH2215-2 با آمپر 1250 و ولتاژ 17.5 کیلوولت موجود دارید؟ لطفا در صورت موجودی قیمت اعلام بفرمایید. در صورت عدم موجودی، کلید مشابه چی معرفی می کنید که علاوه بر داشتن مشخصات فنی مشابه، از لحاظ ابعاد نیز داخل سلول موجود قرار گیرد؟ با سپاس.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 02 بهمن 1400

سلام جناب حمیدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابراهیم هادی نژاد
ارسال شده در : یکشنبه 12 دی 1400

درود بر شما. آیا بی متال 125-95 قابل نصب زیر کنتاکتور موجود می باشد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 12 دی 1400

سلام جناب هادی نژاد عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد معراجی
ارسال شده در : پنجشنبه 11 آذر 1400

سلام، چند سوال داشتم جهت اخذ نمایندگی شما در شهرستان و فروش تضمینی محصولات در واحدهای صنعتی.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 13 آذر 1400

سلام جناب معراجی عزیز، با عرض پوزش و متاسفانه در حال حاضر هیچ گونه نمایندگی و یا عاملیت فروش اعطا نمی گردد. همکاران واحد فروش با شما تماس خواهند گرفت.

محمد عاقلی
ارسال شده در : یکشنبه 30 آبان 1400

با سلام، مهندس خوبی، سلامتی؟ غرض از مزاحمت، می خوام کار نصب تابلو فرمان الکتروموتور انجام بدم، یعنی تازه می خوام شروع کنم. برای بستن هر تابلو به نظرت با وسایل و اینا چیزی برام می مونه تهش یا نه؟ ‌یه توضیحاتی می تونید بدهید؟ ممنون می شم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400

سلام جناب عاقلی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ممبینی
ارسال شده در : چهارشنبه 13 مرداد 1400

با عرض سلام و خسته نباشید. کلید اتوماتیک کمپکت، فیوز و پایه فیوز، کنترل فاز و کنترل بار، از نوع ایرانی موجود است؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 13 مرداد 1400

سلام جناب ممبینی عزیز، بله، در برندهای ایرانی موجود می باشد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

صفرعلی آقاجانی
ارسال شده در : چهارشنبه 13 اسفند 1399

یک چاه عمیق داریم برای کشاورزی می خواهیم آب بکشیم، یک موتور سیزده اسب داریم، نیاز به چه ژنراتور برقی دارد که از عمق ۵۰ متری آب بکشیم؟ کجا ژنراتور تهیه کنیم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 14 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

صادق حقیقی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 آذر 1399

واقعا یک دست مریزاد و خسته نباشید به دست اندارکاران مجموعه می گویم که با این اوضاع تحریم این قطعات صنعتی را تامین می کنند.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 26 آذر 1399

سلام جناب حقیقی عزیز، حمایت شما باعث دلگرمی ما شد و به امید روزی که همه مشکلات برای تمامی مرد عزیزمان مرتفع گردد.