خرید موتور برق

موتور برق تجهیزی است که انرژی مکانیکی حاصل از عملکرد موتور احتراقی را توسط ژنراتور به انرژی الکتریسیته تبدیل می کند. امروزه برای استفاده از وسایل برقی در فضاهایی خارج از بافت شهری مانند ویلاها، باغ ها، استخر و آب نماها که از شبکه سراسری برق بی بهره می باشند از موتوربرق استفاده می شود.

در زمان قطع برق شبکه سراسری نیز برای تامین برق اضطراری دستگاه های کوچک یا خانه های مسکونی، مطب پزشکان و موارد مشابه، موتوربرق مورد استفاده قرار می گیرد. در این محتوا به موتور برق کوچک و قابل حمل پرداخته ایم، در عمل موتور برق و موتور ژنراتور هر دو یک محصول می باشند اما به این دلیل که در میان مخاطبین، نوع پرتابل آن به موتوربرق مشهور است، هر دو به صورت جدا توضیح داده شده اند، شما می توانید جهت آشنایی با انواع ژنراتور به بخش مربوط در سایت مراجعه نمایید. هر دو این محصولات موتور ژنراتور بوده و همانطور که از نامشان مشخص است دارای یک موتور و ژنراتور می باشند و وظیفه تولید نیروی الکتریسیته یا برق را بر عهده دارند.

موتور برق

هایپر صنعتی فامکو ارائه دهنده انواع موتور برق با سوخت های گازوئیل، بنزینی و گازی، در سایزهای متنوع از موتور برق کوچک قابل حمل (پرتابل) یا کیفی تا سایزهای بزرگ در توان های مختلف می باشد.

انواع موتور برق

موتور برق ها را می توان بر اساس چهار متغیر دسته بندی کرد:

انواع موتوربرق بر اساس سوخت مصرفی

یکی از موارد ضروری و مهم برای خرید موتور برق انتخاب سوخت آن است. موتوربرق از لحاظ سوخت به سه دسته تقسیم می شود:

انواع موتوربرق بر اساس مکانیزم راه اندازی
 • مکانیزم راه اندازی دستی یا هندلی: این مکانیزم اکثرا در موتور برق های بنزینی کوچک استفاده می شود و همان طور که از نامش مشخص است نیاز به نیروی انسانی دارد.
 • مکانیزم راه اندازی استارتی: یک مکانیزم راه اندازی الکتریکی است که معمولا در موتور برق های بزرگ استفاده شده و پس از چرخاندن سوئیچ انرژی ذخیره شده در باتری، باعث روشن شدن موتور برق می شود. لازم به ذکر است که در تمامی موتور برق ها سیستم هندلی وجود دارد و در برخی از سیستم های راه اندازی موتور برق ها تلفیقی از مکانیزم راه اندازی استارتی و هندلی (دستی) می باشد.
 • مکانیزم راه اندازی امرجنسی یا ATS (تابلوی امرجنسی): در این مکانیزم زمانی که برق قطع می شود تابلو به موتور برق فرمان روشن شدن می دهد. پس از گذشت حدود 10 ثانیه به صورت اتوماتیک موتور برق روشن شده و جریان الکتریسیته را وارد مدار می کند. این مکانیزم در ساختمان ها و مکان هایی که نیاز به وصل سریع برق اضطراری دارند مورد استفاده قرار می گیرد مانند مطب ها، فروشگاه ها، سالن های ورزشی و مراکز صنعتی کوچک و غیره.

نکته: در صورتی که موتور برق خریداری شده دارای تابلو امرجنسی یا ATS نبوده شما می توانید با خرید موتور برق های استارتی و مشورت با واحد فنی تابلو برق اتوماتیک را به صورت جدا خریداری کرده و برای استارت اتومایتک به موتور برق نصب بفرمایید.

انواع موتوربرق بر اساس شاسی

موتور برق ها از لحاظ شاسی به دو دسته کانوپی دار و بدون کانوپی (اوپن) تقسیم می شود.

موتور برق کانوپی دار

کانوپی یا اتاق سایلنت چیست و چه ضرورتی دارد؟

کانوپی به محفظه ای گفته می شود که برای جلوگیری از صدا های ناشی از موتور برق مورد استفاده قرار می گیرد که به اصطلاح، به آن اتاق سایلنت هم گفته می شود. ضرورت استفاده از کانوپی به علت صدای زیاد موتور برق ها، مخصوصا موتوربرق های بزرگ که می توانند یک منبع آلودگی صوتی باشند بیشتر احساس می گردد و دستگاه را تبدیل به موتور برق سایلنت می کند. وجود کانوپی در موتور برق در مکان هایی مانند ساختمان ها و مجتمع های مسکونی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

موتور های بدون کانوپی یا کاور

معمولا موتور برق هایی که کاور ندارند در توان های بالا یعنی تا 15 کیلووات در مراکز صنعتی نیز به کار برده می شود و چون در فاصله 7 متری قرار می گیرند صدا تا حد امکان پایین تر می آید و نیازی به وجود کانوپی یا اتاقک سایلنت نیز نخواهد داشت.

موتور برق کانوپی دار و بدون کانوپی

انواع موتور برق بر اساس ولتاژ خروجی

هنگامی که صحبت از برق می شود امکان ندارد بحثی از تک فاز و سه فاز بودن در میان نباشد. در هنگام خرید موتور برق، با این موضوع مواجه می شویم که موتور برق های تک فاز مناسب هستند یا سه فاز. این دوگانگی در انتخاب، مربوط به تفاوت برق متناوبی هست که داریم.

در وهله اول نیاز ما در انتخاب موتور برق ولتاژ خروجی مورد استفاده ما است. برای کارهای کوچک و استفاده در منازل و مناسب بافت شهری، موتور برق تک فاز می تواند گزینه بهتری برای ما باشد. موتور برق سه فاز با ولتاژ 380 معمولا برای مصارف صنعتی و ابزار های سنگین نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع موتور برق بر اساس برق مصرفی

در ابتدا به معرفی برق تک فاز و سه فاز می پردازیم:

موتور برق تک فاز

به زبان ساده، برق متناوبی که در پریز برق ساختمان خود داریم برق تک فاز است. در ایران از ولتاژ استاندارد 220 ولت و فرکانس 50 هرتز استفاده می شود. در برق تک فاز دو رشته سیم داریم که یک رشته سیم فاز 220 ولت متناوب است و رشته سیم دیگر نول.

موتور برق سه فاز

در این نوع برق بر خلاف برق تک فاز، سه عدد فاز و یک عدد نول داریم که توسط مینیاتوری سه فاز به سیستم وارد می شوند. در برق سه فاز هر زمان که جریان برق مصرفی سه فاز 380 ولت باشد، به سادگی می توان از موتور برق سه فاز متناسب با توان مورد نیاز استفاده کرد ولی اگر بخواهید همزمان از برق تکفاز هم بهره ببرید می توانید یک رشته از فاز را با یک نول جداگانه استفاده نمایید.

پیشنهاد فامکو: اگر هم برق تک فاز و هم به برق سه فاز نیاز دارید یا در آینده به برق سه فاز نیاز پیدا می کنید بهتر است موتور برق سه فاز را تهیه کنید و از هر فاز به صورت جداگانه با یک رشته نول، برق تک فاز مورد نیاز خود را تامین نمایید. فقط باید به یک نکته مهم توجه نمایید و آن این است که بین فاز های گرفته شده باید تقسیم بار درست و متعادل صورت گیرد و از یک فاز خیلی بیشتر یا کمتر از دو رشته فاز دیگر بار گرفته نشود.

خط توزیع برق سه فاز به همراه نول

خط توزیع برق سه فاز به همراه نول

کاربرد موتور برق

مدل ها و برند های متفاوتی از موتوربرق در سراسر جهان وجود دارد و در هر منطقه ای که جریان برق وجود ندارد یا به صورت موقت قطع شده از موتور برق استفاده می شود.

از کاربردهای موتور برق یا مولد الکتریکی می توان به استفاده در باغ و ویلا های خارج شهر، جوشکاری سیار، کارگاه های عمرانی کوچک، مزارع و کشتزار ها، زمین های کوچک کشاورزی، تامین برق ماینر، هیئت های مذهبی و تامین روشنایی مورد نیاز مراسم کوچک، مصارف خانگی که موتور برق پرتابل و قابل حمل مورد نیاز است نام برد.

اجزاء موتور برق

موتور برق از اجزاء بسیار متعددی تشکیل شده است. در حالت کلی اجزاء اصلی یک موتور برق ساده که از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند عبارتند از:

 • موتور احتراقی

یکی از اجزاء اصلی موتور برق، که مهمترین وظیفه را بر عهده دارد موتور احتراقی آن می باشد و قسمت تامین کننده نیروی محرکه است. موتور انرژی مکانیکی را برای تبدیل آن به انرژی الکتریکی یا برق تامین می کند.

 • مولد برق ژنراتور

الترناتور یا ژنراتور وظیفه تبدیل انرژی مکانیکی دریافتی از موتور به انرژی الکتریکی را بر عهده دارد. در موتوربرق ها معمولا از نوع دو پل یا 3000 دور استفاده می شود.

 • سیستم تنظیم کننده ولتاژ یا AVR

این سیستم وظیفه بالانس مقدار جریان ولتاژی که از سیستم خارج می شود و همچنین عمل قطع جریان در صورت ایجاد نوسانات را در صورت نیاز بر عهده دارد.

 • مخزن سوخت

در این بخش از سیستم سوخت رسانی بسته به نوع موتور برق تفاوت هایی وجود دارد:

 • در حالت کلی منبع ذخیره موتور برق گازوئیلی کوچکتر از موتور برق بنزینی است و در موتور برق گازی مخزن سوخت وجود ندارد.
 • حجم مخزن در مدل های گازوئیلی و بنزینی باید به اندازه ای باشد که بتواند حداقل به میزان 10 ساعت کارکرد دستگاه با 50 درصد توان نامی سوخت ذخیره کرده و ظرفیت روشن نگه داشتن دستگاه را داشته باشد.

 • روغن

به دلیل کارکرد مداوم اجزاء موتوربرق و تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی و ساییدگی هایی که رخ می دهد، جهت به حداقل رساندن سایش و در نتیجه آسیب در موتور و سایر اجزا از سیستم روغن کاری استفاده می گردد.

انواع روغن مورد استفاده توسط کمپانی سازنده در کاتالوگ دستگاه پیشنهاد شده ولی به صورت معمول در مدل های بنزینی و گازی روغن 10W40 یا 20W50 پیشنهاد می گردد. در مورد موتور برق های دیزلی از روغن موتور سوپر توربو بهران 15W40 استفاده گردد.

اجزای موتور برق

 1. تابلوی ATS (تابلوی اتوماتیک)
 2. دسته
 3. شاسی
 4. باتری
 5. ژنراتور
 6. موتور
 7. استارت
 8. چرخ
 9. نمایشگر ساعت کارکرد
 10. پریز خروجی
 11. کلید استارت
 12. باک
 13. گیج روغن

مقایسه انواع موتور برق
مقایسه انواع موتور برق
نوع موتور برق بنزینی گازی گازوییلی
سوخت در دسترس صرفا لوله کشی شده در دسترس
ایمنی زیاد بالا بسیار زیاد
طول عمر متوسط با دوام با دوام
صدا متوسط کم صدا نسبتا زیاد
آلایندگی متوسط بسیار کم نسبتا زیاد

نحوه محاسبه توان موتور برق

اغلب افرادی که برای خرید موتور برق اقدام می کنند، در مورد عدم ارتباط مدل موتور برق و کد ها و سری های آن با میزان توان تولیدی اطلاعات تکمیلی ندارند و به اشتباه عدد مدل ها را به عنوان توان خروجی دستگاه در نظر می گیرند. به عنوان مثال موتور برق جیانگ دانگ (Jiang Dong) مدل 10000 دارای خروجی برقی معادل 10000 وات یا 10 کیلو وات نیست و خروجی آن 7.5 کیلووات است، یا هوندا المکس سری 7600 توانی در حدود 6.5 کاوا دارد. پس در هنگام خرید ابتدا توان مورد نیاز خود را شناسایی کرده و سپس به کاتالوگ موتور برق مورد نظر بروید و پس از مطالعه اطلاعات فنی و پلاک مشخصات آن نسبت به خرید اقدام نمایید.

نحوه انتخاب موتور برق؟

زمانی که نیازمند خریدن یک موتور برق هستیم باید به نکاتی که ما را در خرید یک موتور برق ایده آل راهنمایی می کنند توجه کنیم:

برای چه مکانی موتور برق می خواهیم؟

بسیار مهم است که در وهله اول مشخص کنیم برای چه مکانی موتوربرق می خواهیم. مثلا موتور برق مورد نیاز ما برای شغل جوشکاری است یا برای استفاده در ویلای شخصی.

زمان مصرف چگونه است؟

 • موقت: در مکانی حضور دارید که از موتور برق برای موارد اضطراری استفاده می شود. معمولا در این مورد می توان به این موضوع قعطی برق در فصل تابستان اشاره کرد که در این مواقع بخشی از مشاغل صنعتی یا دارویی یا هر گونه مشاغلی که نیاز مبرم به برق را نیز دارند می توانند از موتور برق نیز استفاده بکنند. معمولا موتور برق ها با توجه به توان خروجی ساعت مشخصی برای کار را دارند. موتور برق هایی با توان متوسط می توانند 8 الی 10 ساعت روشن بمانند و برق مورد نیاز را نیز تامین بکنند.
 • دائم: به هیچ عنوان دسترسی به سیم کشی برق ندارید و کارکرد موتور برق دائمی است. در این جور مکان ها بهتر است از توان مورد استفاده خود مقداری بالاتر تهیه بفرماید. برای مثال: در مکان هایی مثل باغ ها که دسترسی به برق نیز وجود ندارد با توجه به توان مصرفی شما (به طور مثال 5 کیلووات) بهتر است از توان 8 کیلووات استفاده بفرماید تا به موتور برق فشار وارد نشود تا بتواند طول عمر مفید تری داشته باشد.

چه توانی مورد نیاز ما است؟

باید به این نکته توجه داشت که میزان توان برق مصرفی مورد نیاز چه مقدار است و بعد از به دست آوردن اطلاعات تکمیلی اقدام به خرید موتور برق مورد نظر نمود.

موتور برق دارای جریان یکسان

اگر موتور برق برای مکان هایی است که لوازم حساس به نوسانات برق وجود دارد، باید حتما سراغ موتور برق هایی بروید که دارای سیستم AVR هستند. این سیستم قابلیت یکسان سازی نوسانات برق را بر عهده دارد و باعث طول عمر لوازم شما می شوند.

محل قرار گیری موتور برق

اینکه موتور برق در چه محیطی قرار بگیرد می تواند تا حدودی تعیین کننده طول عمر موتور برق باشد. برای در امان ماندن موتور برق و طول عمر بیشتر آن در محیط های باز باید از موتور برق کانوپی دار استفاده کرد.

مکانیزم روشن و خاموش شدن موتور برق

موتور برق هایی که دارای استارت الکتریکی هستند کارکرد بسیار ساده تری نسبت به موتور برق هایی دارند که با استارت دستی و هندل روشن می شوند.

تجهیزات جا به جایی موتور برق

هنگام انتخاب موتور برق برای خرید، حتما به وسایل جا به جایی آن مانند چرخ و دسته دقت کنید. موتور برقی که چرخ و دسته دارد به راحتی جا به جا خواهد شد، در غیر این صورت باید هزینه اضافی پرداخت کنید.

سوخت موتور برق مورد استفاده شما چه باشد؟

 • اگر به گاز شهری دسترسی دارید و استفاده شما موقتی است، موتور برق گازی بهترین گزینه است.
 • اگر به بنزین دسترسی دارد و می خواهید به طور موقت از موتوربرق استفاده کنید، موتور برق بنزینی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
 • در صورتی که به برق مورد نیاز برای مصارف عمومی دسترسی ندارید و مدت زمان مورد نیاز شما زیاد است، می توانید از موتور برق گازوئیلی یا دیزلی استفاده کنید.

مخزن سوخت موتور برق

هر چقدر مدت زمان بیشتری از موتوربرق استفاده شود، به باک بزرگ تری نیاز خواهد بود. پس باید موتور برقی تهیه شود که نیاز مصرف کننده را از لحاظ مدت زمان کارکرد تامین کند.

نکاتی در رابطه با نگهداری موتور برق

 • تعویض روغن موتور

در صورتی که موتور برق را نو و یا صفر تهیه کردید بهتر است هر ماه یک بار یا هر 50 ساعت کارکرد موتور برق روغن آن را تعویض بفرماید. برای دفعات بعدی و گذشت یک ماه هر 100 ساعت یا هر 6 ماه یک بار روغن را تعویض بفرماید.

تعویض روغن می تواند رابطه مستقیم با طول عمر موتور برق شما نیز داشته باشد.

 • فیلتر تهویه هوا

تمیز کردن فیلتر هوای دستگاه یکی از مهمترین روش نگهداری موتور برق نیز می باشد که به طور استاندارد هر 50 ساعت یک بار فیلتر تهویه هوا باید با شوینده مناسب شسته شود و پس از خشک کردن فیلتر آن را در جای خود قرار دهید.

 • تعویض و تمیز کردن شمع موتور

معمولا شمع در موتور به دلیل احتراق و خروج دود ممکن است آلودگی دود را به خود بگیرد بهتر است برای عملکرد بهتر موتور هر 6 ماه یکبار شمع تمیز شود و سالی یک بار یا هر 300 ساعت کار شمع تعویض گردد.

بهترین موتور برق

در زیر به 10 دستگاه از بهترین موتور برق های موجود در ایران اشاره می کنیم که جهت دیدن مشخصات فنی و اطلاعات کاربری آن می توانید به صفحات هر مدل در سایت هایپر صنعت فامکو مراجعه فرمایید.

لیست بهترین موتور برق
بهترین موتور برق
موتور برق هیوندای موتور برق هوندا المکس
لوگو هیوندای لوگو هوندا المکس
موتور برق هوندا هوتن
لوگو هوندا هوتن
بهترین موتور برق چینی
موتور برق جاینگ دانگ موتور برق سان پاور
لوگو جاینگ دانگ لوگو سان پاور
موتور برق واکسون موتور برق استریم
لوگو واکسون لوگو استریم
موتور برق آگرو موتور برق راتو
لوگو آگرو لوگو راتو
موتور برق لانسین
لوگو لانسین

بهترین موتور برق چینی

همانگونه که در جدول بهترین موتور برق ها ملاحظه می فرمایید بسیاری از این مدل ها موتور برق چینی می باشد که با موتور برق های ژاپنی نیز در حال رقابت می باشد.

موتور برق در بانه (موتور برق بانه ای)

موتور برق های بانه ای با توجه به اینکه به صورت قاچاق وارد کشور شده و فاقد گارانتی می باشد و به دلیل اینکه تعداد محدودی از هر مدل وارد می گردد و اقلام جانی و لوازم مصرفی آن وارد نمی گردد امکان ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات در صورت خرابی برای آن میسر نمی باشد. لذا بهتر می باشد با توجه به قیمت موتور برق، این دستگاه از مراکز معتبر و دارای خدمات پس از فروش خریداری گردد.

موتور برق دست دوم

موتور برق یک دستگاه الکتریکی و مکانیکی می باشد که در طول استفاده از آن امکان مستهلک شدن برخی از قطعات وجود دارد که گاهی تعمیر آن مقرون به صرفه نمی باشد. و با توجه به اینکه میزان استفاده از موتور برق دست دوم مشخص نمی باشد، لذا هایپر صنعت فامکو خرید موتور برق دست دوم را پیشنهاد نمی نماید.

faq

به یک مولد الکتریکی که قادر است انرژی مکانیکی حاصل از سوخت بنزین، گازوئیل، گاز و نفت را به انرژی الکتریسیته تبدیل کند، موتور برق می گویند. موتور برق ها از دو قسمت اصلی موتور و دینام، جهت تولید برق اضطراری تشکیل شده اند. مکانیزم قسمت موتور آن بسته به نوع سوخت متفاوت است و موتور برق ها با توجه به توان های مختلف می توانند کاربری مختلفی داشته باشند.

اولین نکته مهم در این زمینه، انتخاب موتور با توان متناسب با نیاز شما می باشد، زیرا هر چقدر توان موتور برق بالاتر باشد، صدای آن نیز بیشتر است. قرار دادن موتور برق در فاصله دورتر از محل استفاده، قرار گیری موتور برق در سطوح نرم مانند چمن، خاک و سطحی پلاستیکی نیز در کاهش صدا تاثیر گذارند. استفاده از موتور برق کانوپی دار و یا ساخت جعبه چوبی یا فلزی برای قرار دادن موتور برق یکی از بهترین روش های کاهش صدا می باشد.

تجهیزاتی که می خواهیم توسط موتور برق به صورت همزمان راه اندازی کنیم را تعیین کنیم. یک لیست از میزان وات مصرفی جهت راه اندازی و عملکرد مداوم هر دستگاه تهیه می کنیم (این کار را می توانید از دفترچه راهنمای هر موتور برق تهیه کنید). میزان 10 الی 15 درصد به میزان برق مصرفی خود اضافه کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که موتور برق انتخابی شما دارای قدرت بالاتر از کل مصرف برقی حساب شده باشد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
داود مختارپور
ارسال شده در : یکشنبه 27 اسفند 1402

سلام، وقتتون به خیر. موتور برق بی صدا که یک یخچال و یک درب کرکره ای و اینکه بتونه چند تا لامپ را روشن کنه چقدر باید هزینه کنم؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : چهارشنبه 15 فروردین 1403

سلام جناب مختارپور عزیز، سال نو مبارک. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

بهزاد حاجی پور
ارسال شده در : شنبه 30 دی 1402

سلام، وقت شما بخیر. برای یک موتور مربوط به کمپرسور هوا که توانش 2.2 کیلوواته موتور برق با چه توانی باید تهیه کرد که بدون مشکل کار کنه؟ ممنون.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : یکشنبه 01 بهمن 1402

سلام جناب حاجی پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی محمدی
ارسال شده در : پنجشنبه 14 دی 1402

سلام و عرض ادب، یک موتور برق برای یک کف کش 2 اینچ و مصارف حداکثری لوازم برقی خانه باغ نیاز دارم. لطفا در مورد موتور برق و شناور بنده را راهنمایی بفرمایید و قیمت هر دو را با تجهیزات همراه برایم اعلام بفرمایید. با تشکر از توضیحات کامل شما.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : پنجشنبه 14 دی 1402

سلام جناب محمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

حسام آذرنیا
ارسال شده در : پنجشنبه 23 آذر 1402

سلام، یه موتور برق می خوام که کم صدا با شه و 5 عدد لامپ رو روشن کنه و شارژ گوشی هم جواب بده، چقدر باید هزینه کنم؟ تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 30 آذر 1402

سلام جناب آذرنیا عزیز، استفاده از موتور برق 1 کیلووات بنزین اینورتری کم صدا مناسب است. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

فربد رضایی
ارسال شده در : شنبه 27 آبان 1402

سلام، قیمت ها در سایت آپدیت نمی شن؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 29 آبان 1402

سلام جناب رضایی عزیز، متاسفانه به دلیل نوسانات دائمی ارز و مشکلات حال حاضر اقتصاد کشور، امکان بروز کردن قیمت ها وجود ندارد. لذا حضرتعالی به هر گونه قیمتی نیاز داشته باشید واحد فروش پاسخگوی شما خواهد بود اما بروز کردن آن در سایت به دلیل نوسانات ساعتی کالا ها امکانپذیر نیست.

مهرباتی
ارسال شده در : چهارشنبه 17 آبان 1402

با عرض سلام، برای 2 دستگاه دوخت و چاپ حدود 32 آمپر شهری لطفا راهنمایی نمایید. ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 22 آبان 1402

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا نصیری
ارسال شده در : شنبه 29 مهر 1402

سلام، وقت شما بخیر. می خواستم بدونم برای یک ویلای 130 متری چه متور برقی جوابگوی نیاز ویلا هستش؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 30 مهر 1402

سلام جناب نصیری عزیز، لطفا نوع و آمپر دستگاه هایی که موتور برق باید برقشان را تامین کند، ذکر بفرمایید.

مهدی احمدی
ارسال شده در : چهارشنبه 05 مهر 1402

سلام و عرض احترام، موتور برق دایم کار و کم صدا جهت باغ ویلا نیاز دارم جهت برق ساختمان، یخچال، تلویزیون و پمپ آب، لطفا راهنمایی بفرمایید. قیمت و برند و چند کیلووات باید بگیرم؟ تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 05 مهر 1402

سلام جناب احمدی عزیز، لطفا ظرفیت یخچال (فوت)، سایز تلویزیون (اینچ) و توان پمپ (اسب بخار) را ذکر نمایید.

حاجی زاده
ارسال شده در : پنجشنبه 23 شهریور 1402

سلام و عرض ادب، ببخشید برق نداریم و موتور برقی می خوام بخریم که یک خرده جوشکاری لازم داره، می شه بی زحمت راهنمایی کنید که چه موتور برقی بگیرم؟ ممنون می شم ازتون.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 شهریور 1402

سلام دوست عزیز، لطفا بفرمایید جوشکاری با چه الکترودی انجام می شود. لطفا در صورت امکان دلیل دادن امتیاز کم به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هر گونه مشکل یا ایراد، اصلاح گردد.

محمدرضا صولتی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 شهریور 1402

سلام، خسته نباشید. لطف می کنید راهنمایی بفرمایید برای کشیدن آب از چاه به عمق 10 متر باید کف کش بگیرم یا موتور آب؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 22 شهریور 1402

سلام جناب صولتی عزیز، کف کش گزینه ایده آلی برای کاربری مورد نظرتان است.

حمیدرضا میچانی
ارسال شده در : شنبه 14 مرداد 1402

سلام، ارادت آقا جان. خدا شاهده فقط بخاطر اینکه آنقدر قشنگ جواب بقیه رو دادین و من کلی از پیام ها رو خوندم، تصمیم گرفتم فقط از شما خرید کنم. لطف کنید کارشناس فروش با بنده تماس بگیره. ممنون از شما که آنقدر خوبی.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 15 مرداد 1402

سلام و عرض ادب جناب میچانی عزیز، خیلی خیلی از محبت حضرتعالی و پیام دلگرم کننده شما سپاسگزاریم، لطف شماست که از ما خرید می کنید و براتون آرزوی سلامتی و موفقیت داریم. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

غلامی
ارسال شده در : پنجشنبه 12 مرداد 1402

با سلام و تشکر از اطلاعات و محصولات موجود در سایتتون. برای انتقال آب با کف کش یا موتور دیزلی همراه با پمپ حلزونی یا طبق دار از رودخانه ای با فاصله مکش 2 متر به مسافت 250 متر که 100 متر اول لوله 3 اینچ و مابقی 2 اینچ باشه با شیب 30 درجه بهترین پیشنهادتون چه پمپی هستش؟ متشکرم.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 12 مرداد 1402

سلام دوست عزیز، استفاده از موتور پمپ دیزلی 3 اینچ هندلی ارتفاع بالا (حداکثر ارتفاع 75 متر) ساخت شرکت سان پاور چین توصیه می شود.

حسن دیباجی
ارسال شده در : چهارشنبه 11 مرداد 1402

سلام، وقت بخیر. بابت راهنمایی و توضیحات داده شده ممنونم. احتراما برای خرید موتور برق راهنمایی فرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 12 مرداد 1402

سلام جناب دیباجی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

یاسر جهانبخشی
ارسال شده در : جمعه 19 خرداد 1402

سلام، موتور برق بنزینی چینی ۶ کیلوووات استفاده می‌کنیم که وزن زیادی دارد و 1 نفر نمی تواند آن را بلند کرده و در صندوق عقب جا نمی شود. به علت احتمال سرقت موتور برق در باغ شهری، نیاز به موتور برقی تهیه کنیم که وزن کم با همین توان یا بالاتر داریم که سبک تر و کوچکتر باشه تا بتوان به تنهایی آن را جابجا کرد و داخل صندوق عقب ماشین سواری جا شود. در حال حاضر این موتور برق برای فصل تابستان و برای روشنایی و پمپ آب به صورت حداکثر ۶ ساعت در روز استفاده می‌شود و موتور برق جایگزین، اگر 6 کیلووات باشه کافی خواهد بود. هدف از تغییر موتور برق جابجایی آن بعد از استفاده و حمل آن در صندوق عقب خودرو سواری به منزل بعد از بازگشت از باغ می باشد. لطفا راهنمایی بفرمایید چه موتور برقی خریداری کنیم؟ به علت گران بودن موتورهای بدون صدا، ترجیحا موتور برق بنزینی صدادار نیاز داریم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 24 خرداد 1402

سلام جناب جهانبخشی عزیز، هنگامی که توان موتور برق افزایش می یابد، وزن، صدا و ابعاد نیز به همان نسبت افزایش خواهد یافت.

عرفان مقدم
ارسال شده در : پنجشنبه 18 خرداد 1402

سلام، وقت بخیر همسر من به طور مداوم باید به دستگاه اکسیژن وصل باشد. دستگاه برقی 300 وات 230 ولت و 50 هرتزه. برای مواقعی که برق میره فکر کردم یک موتور برق که البته برای آپارتمان مناسب باشه بگیرم. پیشنهاد شما چیست؟ ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 خرداد 1402

سلام جناب مقدم عزیز، استفاده از موتور برق 1 کیلووات اینورتری توصیه می شود.

احسان احمدی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 خرداد 1402

سلام، برای روشن کردن پیکور در کوه موتور برق می خوام. می خوام صدای کمی داشته باشد، چه موتور برقی بابد بگیرم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 خرداد 1402

سلام جناب احمدی عزیز، لطفا آمپر دستگاه مصرفی را ذکر نمایید.

بهمن شهبازی
ارسال شده در : پنجشنبه 21 اردیبهشت 1402

سلام، یک موتور برق کیفی بی صدا برای دستگاه قهوه ساز می خوام. چه موتوری بخرم؟ توان موتور 1250 می باشد.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 24 اردیبهشت 1402

سلام جناب شهبازی عزیز، استفاده از موتور برق جیانگ دانگ 4 کیلووات برای شما توصیه می شود.

میکاییل
ارسال شده در : دوشنبه 18 اردیبهشت 1402

سلام، من برای یک خانه در روستا موتور برق می خوام که 8 عدد لامپ کم مصرف و یک تلویزیون کوچک رو روشن کنه. در ضمن به صورت دائم نمی خوام یعنی غروب موقع تاریکی هوا روشن کنیم و موقع استراحت خاموش کنیم، چه پیشنهادی می دهید؟ ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 24 اردیبهشت 1402

سلام دوست عزیز، استفاده از موتور برق جیانگ دانگ 1 کیلووات برای شما توصیه می شود.

علی حدادی
ارسال شده در : شنبه 16 اردیبهشت 1402

سلام، برای پیکور با توان 2200 وات چه موتور برق با چه توانی پیشنهاد شماست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1402

سلام جناب حدادی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پژمان جهان آرا
ارسال شده در : یکشنبه 03 اردیبهشت 1402

سلام، خسته نباشید. ببخشید من برای چاه آب 20 متری و تا ارتفاع 200 متر شیب دار از چه موتور برق و کف کشی استفاده کنم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 04 اردیبهشت 1402

سلام جناب جهان آرا عزیز، لطفا قطر دهانه چاه (اینچ) و طول مسیر (متر) را ذکر نمایید.

علی داودی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 29 فروردین 1402

سلام، فوق العاده آموزنده و مفید بود. از گروه صنعتی فامکو ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 30 فروردین 1402

سلام جناب داودی عزیز، ممنون از نظر شما.

رضا انصاری
ارسال شده در : جمعه 25 فروردین 1402

سلام، وقتتون بخیر. من یک مغازه قهوه فروشی دارم. دستگاه اسپرسو سازمون موقع استارت تقریبا 30 آمپر برق می کشه و رفته رفته دیگه آمپرش کم می شه. کولر گازی 18000، یخچال ویترینی و یک سری وسایل برقی کم مصرف، چه موتور برقی برامون خوبه؟ چه قیمت هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 27 فروردین 1402

سلام جناب انصاری عزیز، استفاده از موتور برق 8.5 کیلووات برای شما توصیه می شود. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

سوسن سلیمی
ارسال شده در : جمعه 26 اسفند 1401

سلام و وقت بخیر. شما بین موتور برق سایلنت 2.4 کیلووات بنزینی H2750iS-A هندلی اینورتر و موتور برق سايلنت 2 کیلووات مدل RH-4792 کدوم یک رو پیشنهاد می دید؟ برای مواقع ضروری که برق قطع بشه برای شارژ یو پی اس 3 کاوا و چند تا لامپ که حداکثر 300 وات مصرفشون هست، می خوام استفاده کنم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 21 فروردین 1402

سلام سرکار خانم سلیمی عزیز، استفاده از مدل اینورتری به دلیل صدای کمتر برای شما توصیه می شود.

زنگنه
ارسال شده در : یکشنبه 23 بهمن 1401

سلام، وقت بخیر. برای پشتیبانی و برق اضطراری فروشگاه با 2 صندوق فروش، 1 عدد کامپیوتر به همراه روشنایی 4 لامپ کم مصرف که فضا تاریک نباشه، موتور برق اینورتری در صورت امکان اتوماتیکم باشه، می‌خوام. ضمنا می‌خوام این موتور برق رو جایگزین سیستم 3 کاوا بکنم که هزینه تعویض باتریش خیلی زیاده. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 04 اسفند 1401

سلام دوست عزیز، امکان افزودن تابلو به موتور برق های اینورتری وجود ندارد و برای این کار حتما لازم است موتور برق استارتی باشد. استفاده از یک موتور برق 2 کیلووات برای شما توصیه می شود.

احمد حمدالهی
ارسال شده در : شنبه 08 بهمن 1401

سلام، امکان دارد از موتور برق تک فاز مانند برق تکفاز برای پمپ آب هم استفاده کرد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 09 بهمن 1401

سلام جناب حمدالهی عزیز، بله، این امکان وجود دارد. برای اطلاع از توان موتور برق، لطفا آمپر مصرفی پمپ خود را ذکر نمایید.

افراسیاب مصرکانلو
ارسال شده در : دوشنبه 03 بهمن 1401

سلام و خسته نباشید. یک چاه 20 متری دارم که یک لجن کش یا کف کش (هر چی صلاح بدونید) لازم دارم. می خوام 4 اینچ آب بیاره بیرون، ضمنا توی چاه هم یک ذره شن و ماسه هست و یک ژنراتور لازم دارم که این دستگاه 4 اینچ آب رو راه بندازه. این دستگاه از بهار تا پاییز تقریبا هر ماه 15 روز و هر روز 10 ساعت پشت سر هم کار خواهد کرد، اگه ممکنه راهنمایی بکنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 26 بهمن 1401

سلام دوست عزیز، در صورتی که سیال چاه، آب به همراه مقدار جزئی ماسه باشد، با توجه به ساینده بودن ماسه توصیه می شود از پمپ لجن کش استفاده کنید تا آسیب کمتری به پروانه پمپ وارد شود. البته ماسه می تواند علاوه بر آسیب به پروانه، منجر به از بین رفتن سیل مکانیکی پمپ و به طبع آن باعث نفوذ آب به موتور و سوختن آن شود. در همین راستا توصیه می شود پمپ را با فاصله حداقل 1 متری از ته چاه قرار دهید تا ماسه ته چاه را با خود بالا نکشد. استفاده از پمپ لجن کش 4 اینچ 27 متری سه فاز محک با قدرت موتور 10 اسب توصیه می شود و ژنراتور لازم است حداقل 25 کیلووات توان داشته باشد.

بهنام قاسمی
ارسال شده در : شنبه 26 آذر 1401

با سلام و ادب، برای یک باغ با 2 عدد کولر گازی 12000، یک آبگرمکن برقی، تلویزیون و روشنایی باغ چه موتور برقی مناسب می باشد؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 29 آذر 1401

سلام دوست عزیز، لطفا آمپر مصرفی دستگاه هایی که موتور برق باید برقشان را تامین کند، ذکر بفرمایید.

عظیم خاوری
ارسال شده در : چهارشنبه 23 آذر 1401

سلام، برای یک دینام 3 اسب تک فاز یا سه فاز، من از چه موتور برقی می تونم استفاده کنم؟ ترجیها دیزلی باشه.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 29 آذر 1401

سلام دوست عزیز، موتور برق 8.5 کیلووات برای راه اندازی دینام 3 اسب مناسب می باشد.

مهدی علی زاده
ارسال شده در : پنجشنبه 03 آذر 1401

سلام، قیمت موتور برق 7500 رو لطفا می فرمایید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 09 آذر 1401

سلام جناب علی زاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

بهلولی
ارسال شده در : پنجشنبه 26 آبان 1401

سلام، وقت شما بخیر. برای یک چاه آب 100 متری که 2 اینچ آب برداشت بشه از چه شناور و چه موتور برقی می توانم استفاده کنم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 28 آبان 1401

سلام دوست عزیز، با توجه به عدم دسترسی شما به برق، سبکترین پمپ از نظر مصرف برق پمپ های شناور بدنه 4 اینچی پروانه نوریل می باشند که موتور آنها 2.2 کیلووات توان داشته و حدودا تا 150 متر ارتفاع قابل استفاده می باشند. همچنین موتور برق مورد نیاز 7.5 کیلووات تک فاز می باشد.

کاظم
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 17 آبان 1401

سلام، برای یک کف کش 2 اینچ با ارتفاع 50 متر چه موتوری لازمه؟ ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 18 آبان 1401

سلام دوست عزیز، لطفا توان کف کش (اسب بخار) را ذکر نمایید.

کاظم
ارسال شده در : شنبه 21 آبان 1401

سلام، ۳.۵ اسب بخار می باشد.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 22 آبان 1401

سلام دوست عزیز، یک موتور برق 8.5 کیلووات مناسب خواهد بود.

حسین
ارسال شده در : دوشنبه 25 مهر 1401

سلام، وقتتون بخیر. برای روشنایی باغ به وسیله چند عدد لامپ کم مصرف، روشن کردن یخچال کوچک، تلویزیون و کولر 4500 چه موتوربرقی توصیه می کنید؟ درضمن کاملا بی صدا هم باشه.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 25 مهر 1401

سلام دوست عزیز، یک موتور برق 7.5 کیلووات مناسب خواهد بود. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

محمد شهداد
ارسال شده در : جمعه 22 مهر 1401

سلام، وقت بخیر. برای طبیعتگردی و روشن کردن یک ریسه لامپ 25 عددی و شارژ لپ تاپ و موبایل چه موتور برقی لازمه؟ باید چند وات باشه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 23 مهر 1401

سلام جناب شهداد عزیز، یک موتور برق با توان 1 کیلووات مناسب خواهد بود.

یوسف
ارسال شده در : یکشنبه 17 مهر 1401

سلام، برای یک کولر گازی 18000 خانگی چه موتوری (به همراه مدت زمان مصرف) را توصیه می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 18 مهر 1401

سلام دوست عزیز، در صورت اینورتری بودن کولر گازی، استفاده از یک موتور برق با توان 7.5 کیلووات توصیه می شود. امکان استفاده از موتور برق فوق روزانه به مدت 8 ساعت وجود دارد.

مهدی لطفی
ارسال شده در : پنجشنبه 14 مهر 1401

سلام، وقت بخیر. ضمن تشکر از این همه اطلاعات که در اختیار مردم قرار می دهید. من برای یک ساختمان یک موتور برق سه فاز بنزینی می خوام که صرفا آسانسور ساختمان رو در مواقع قطعی برق پشتیبانی کنه و موتور آسانسور سه فاز و با قدرت 7.3 کیلووات می باشد که در لحظه استارت گویا 16 آمپر برق می کشه. چه ظرفیتی برای من مناسب می باشد؟ ممنونم از توجه شما خوبان.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 17 مهر 1401

سلام جناب لطفی عزیز، استفاده از یک ژنراتور 10 کیلووات توصیه می شود.

ابوالفضل
ارسال شده در : دوشنبه 21 شهریور 1401

سلام، موتور برق برای کار سیستم صوت روی گاری هییت باید چند کیلووات باشه که حدود 12 عدد بلندگو رو ساپورت کنه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 شهریور 1401

سلام دوست عزیز، لطفا آمپر مصرفی را ذکر نمایید.

ابوذر پارسا
ارسال شده در : شنبه 19 شهریور 1401

سلام، یک موتور برق ارزون قیمت برای روشنایی 6 عدد لامپ، تلویزیون، یک یخچال کوچک 10 فوت می خوام. چند قیمت هست؟ سایلنت هم باشه. ممنونم پارسایی.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 20 شهریور 1401

سلام جناب پارسا عزیز، یک موتور برق دیزلی 7 کیلووات مناسب خواهد بود. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

سید عبدالعلی حسنی
ارسال شده در : جمعه 18 شهریور 1401

سلام، من چند سال قبل یک موتور برق sga3001ha ژاپنی 2.2 کاوا برای شناور خریداری و همان موقع داخل موتور روغن ریخته و استفاده نکردم. اخیرا بردم سر چاه و روغن قدیمی که کارکرده نبود عوض نکردم، بعد از 5 دقیقه موتور خاموش و 2 الی 3 بار روشن کردم، روشن می شد و به شناور که وصل می کردم خاموش می شد. سر آخر قفل کرد و روشن نشد. درپوش روغن را باز کردم دیدم یک قطره روغن نیست. گویا روغن بخار شده و فاسد بوده. آیا موتور سوزانده؟ آیا این موتورها رینگ و پیستون دارن؟ ممنون از راهنماییتان.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 20 شهریور 1401

سلام جناب حسنی عزیز، موتور برق شما قفل یا به اصطلاح مکانیکی جام کرده است. همکاران واحد تعمیرات با شما تماس خواهند گرفت.

عباس نجف زاده
ارسال شده در : شنبه 05 شهریور 1401

سلام، وقت بخیر. بنده یک موتور برق می خوام برای خونه باغ که 1 عدد یخچال 24 فوت، تلوزیون و چند عدد روشنایی همزمان به صورت دائم روشن کند. پیشنهاد شما چی هست؟ ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 06 شهریور 1401

سلام جناب نجف زاده عزیز، یک موتور برق با توان 4.5 کیلووات مناسب خواهد بود.

داریوش قادری
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 مرداد 1401

سلام، یک موتور برق 2 کیلووات بی صدا می خوام. مداح هستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 26 مرداد 1401

سلام جناب قادری عزیز، موتور برق های اینورتری به دلیل سبک بودن برای شما مناسب می باشد. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

عباس صادقی
ارسال شده در : جمعه 21 مرداد 1401

سلام، برای روشن کردن یک پمپ شناور 750 وات 1 اینچ ارتفاع 50 متر، موتور برق 1500 وات جواب می دهد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 22 مرداد 1401

سلام جناب صادقی عزیز، خیر، لازم است یک موتور برق با توان 3 برابر آمپر ذکر شده، استفاده شود. موتور برق 3 کیلووات مناسب خواهد بود.

سید عطااله حجازی
ارسال شده در : دوشنبه 17 مرداد 1401

سلام، روزتون بخیر باشه. من برای منزلم یک دستگاه موتور برق می خواستم که به صورت موقت مثلا حدود 1 ساعت برق مورد نیاز یخچال، ماشین لباسشویی، ظرفشویی، تلویزیون و روشنایی را تامین کند. چون تو این منطقه برق زیاد قطع می شه، می خواستم ببینم که برای مصرف خانگی اگر این وسایل همه روشن باشه چه دستگاهی به من پیشنهاد می کنید؟ در حالت دوم اگر به صورت فقط اظطراری و در حد 1 ساعت بخواهیم پمپ آب نیم اسب بخار، کولر 7000، روشنایی 200 وات، یخچال ساید و تلویزیون 50 اینچ را روشن باشه، چه موتوری مناسب هست؟ مدل و قیمتش رو می خواستم بدونم. ضمنا این که به صورت اتوماتیک روشن بشه موقع برق رفتن چقدر به هزینش اضافه می شه؟ متشکرم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 19 مرداد 1401

سلام دوست عزیز، برای استفاده همزمان از تجهیزات ذکر شده، استفاده از یک ژنراتور با توان 9.5 کیلووات توصیه می شود. برای حالت دوم یک موتور برق 5.5 کیلووات مناسب خواهد بود. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

کتابیان
ارسال شده در : پنجشنبه 30 تیر 1401

سلام و احترام. لطفا راهنمایی نمایید برای استفاده کولر حدودا 4000، تعداد 10 لامپ 15 وات و یک هیتر برقی برای گرمایش از چه نوع موتور برق کم صدا و چند کیلوواتی می شود استفاده نمود؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 01 مرداد 1401

سلام دوست عزیز، لطفا نوع کولر و توان هیتر برقی را ذکر نمایید.

آزاد بهرامی
ارسال شده در : چهارشنبه 29 تیر 1401

سلام، برای کف کش 34 متری کدام متور برق را خریداری کنیم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 30 تیر 1401

سلام جناب بهرامی عزیز، لطفا توان کف کش (اسب بخار) را ذکر بفرمایید.

قیصر هیری
ارسال شده در : پنجشنبه 16 تیر 1401

سلام، ممنون از اطلاعات خوبتون.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 18 تیر 1401

سلام دوست عزیز، ممنون از نظر شما.

دهقانی
ارسال شده در : دوشنبه 13 تیر 1401

سلام، برای یک کف کش 25 متری 1 اینچ، چه موتور برقی لازم دارم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 13 تیر 1401

سلام جناب دهقانی عزیز، لطفا توان کف کش (اسب بخار) را ذکر بفرمایید.

علیرضا سالاری
ارسال شده در : جمعه 10 تیر 1401

سلام، وقت بخیر. شرمنده راهنمایی بفرمایید در خصوص اینکه برای روشن کردن یه پمپ آب خانگی 0.5 اسب چه موتور برقی باید خریداری کنم؟ تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 11 تیر 1401

سلام جناب سالاری عزیز، استفاده یک موتور برق با توان 3.5 کیلووات توصیه می شود.

مالکی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 31 خرداد 1401

سلام، وقت بخیر. برای اینورتور LS600 که الکتروموتور 5.5 اسب 4 کیلووات، کولر 3500 و چند لامپ 18 واتی، کدوم موتور برق پیشنهاد می دید؟ بنده چندین بار هم تماس گرفتم موفق نشدم. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 02 تیر 1401

سلام جناب مالکی عزیز، به دلیل اینکه الکتروموتور فوق در لحظه استارت 2.5 برابر حالت معمول (4 کیلووات) مصرف برق دارد، بنابر این استفاده از یک ژنراتور 11 کیلووات توصیه می شود. از شما بابت مشکل پیش آمده پوزش می خواهیم. احتمالا به دلیل حجم بالای تماس ها ارتباط برقرار نشده است. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن امتیاز کم به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

هاشم زاده
ارسال شده در : یکشنبه 29 خرداد 1401

با درود، نیازمند مشاوره برای موتور برق هستم و تلفنتون هم دایما اشغاله.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 29 خرداد 1401

سلام، از شما بابت مشکل پیش آمده پوزش می خواهیم. احتمالا به دلیل حجم بالای تماس ها ارتباط برقرار نشده است. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی اسلامی
ارسال شده در : پنجشنبه 26 خرداد 1401

سلام و عرض ادب، جناب مهندس لطف می فرمایید در مورد خرید موتور برق سوپر سایلنت دیزلی برای راهبری یک دستگاه کولر گازی 30000 اینورتری، یخچال و فریزر 24 فوت، تلوزیون 50 اینچی و حدود 20 لامپ ال ای دی 40 وات راهنمایی کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 28 خرداد 1401

سلام جناب اسلامی عزیز، یک ژنراتور با توان 8.5 کیلووات مناسب خواهد بود. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

محمد نصیری
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 24 خرداد 1401

سلام، برای 1 مجتمع آموزشی 3 طبقه با 25 کلاس چه موتور برقی لازمه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 25 خرداد 1401

سلام دوست عزیز، لطفا نوع و آمپر دستگاه هایی که موتور برق باید برقشان را تامین کند، ذکر بفرمایید.

رضا عزیزی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 24 خرداد 1401

سلام، وقت بخیر. برای درمانگاه 5 یونیتی، کمپرسور و روشنایی چه متور برقی را پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 25 خرداد 1401

سلام جناب عزیزی عزیز، یک موتور برق با توان 9.5 کیلووات مناسب است.

مالکی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 24 خرداد 1401

سلام، وقت بخیر. موتور برقی می خوام که 1 اینوتور 600 با الکتروموتور 4 کیلووات 8.8/5.1A رو به مدت 3 یا 4 ساعت به همراه یک کولر 3500 و 3 لامپ 18 وات روشن نگه داره. چی پیشنهاد می دهید؟ ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 25 خرداد 1401

سلام جناب مالکی عزیز، در صورت مدیریت در مصرف، 1 موتور برق با توان 8.5 کیلووات مناسب است.

مجاهد کمالی زاده
ارسال شده در : دوشنبه 23 خرداد 1401

سلام، برای روشن کردن 1 کولر آبی 4000 و 3 لامپ ال ای دی 9 واتی، موتور برق با چه توانی پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 25 خرداد 1401

سلام جناب کمالی زاده عزیز، موتور برق با توان 5.5 کیلووات برای شما مناسب است.

سعید دولتی
ارسال شده در : دوشنبه 23 خرداد 1401

با سلام و خسته نباشید. من 1 موتور برق برای 1 کف کش 2 اینچ 40 متری می خواستم، ترجیحا بی صدا باشه. چه مدلی رو پیشنهاد می دید؟ ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 24 خرداد 1401

سلام جناب دولتی عزیز، لطفا توان کف کش (اسب بخار) را ذکر بفرمایید.

محمد شریفی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 17 خرداد 1401

سلام، وقت بخیر. موتور برق کم صدا که جوابگو کولر گازی 9000 اینورتر، هیتر برقی 2000 وات، 1 عدد لامپ 15 وات و 1 تلویزیون 21 باشه. پیشنهاد شما چه مدلی هستش؟ تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 18 خرداد 1401

سلام جناب شریفی عزیز، یک موتور برق 8.5 کیلووات مناسب است. برای کاهش صدا می توانید از مدل دیزلی استفاده بفرمایید که قابلیت استفاده از کانوپی را دارد.

محمدی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 10 خرداد 1401

سلام، خرید اقساطی دارید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 11 خرداد 1401

سلام جناب محمدی عزیز، فروش شرایطی در حال حاضر ممکن نمی باشد اما انجام آن در آینده در دست اقدام و بررسی است.

محراب بایی
ارسال شده در : جمعه 06 خرداد 1401

سلام، موتور برق 5600 بنزینی دارم. آیا توانایی روشن کردن کولر گازی 12000 و یک تلوزیون LED را دارد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 07 خرداد 1401

سلام جناب بایی عزیز، جریان خروجی یک موتور برق 5.6 کیلووات دائم کار، در کل 24 آمپر می باشد. مصرف برق کولر گازی در صورت اینوتری بودن 7 آمپر و در لحظه استارت 14 آمپر و مصرف تلویزیون حداکثر 5 یا 7 آمپر می باشد. با توجه به مصرف برق لوازم مذکور، موتور برق فوق مناسب خواهد بود.

فریبا ریگی
ارسال شده در : چهارشنبه 04 خرداد 1401

سلام، وقت بخیر. من یه موتور برق گازوییلی بی صدا می خوام که بتونم بابت چاه آب، چند لامپ، یخچال، تلویزیون و پمپ استفاده کنم. می شه یه موتور برق مناسب و خوب پیشنهاد بدید؟ ضعیف نباشه و کشش داشته باشه که بتونه بابت تامین برق پیکور هم جواب بده.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 04 خرداد 1401

سلام سرکار خانم ریگی عزیز، لطفا توان پمپ، ظرفیت یخچال (فوت) را ذکر بفرمایید. به دلیل بالا بودن مصرف برق دستگاه پیکور، استفاده از یک موتور برق مجزا برای این تجهیز توصیه می شود.

مهدی نصرالهی
ارسال شده در : یکشنبه 01 خرداد 1401

سلام، خسته نباشید. بنده چاه آب 60 متری دارم، با یک پمپ ایتالیایی 90 متری که 3 آمپر برق می کشه. خواستم ببینم چه نوع موتور برقی مناسب روشن کردن پمپ است؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 02 خرداد 1401

سلام، یک موتور برق 3 کیلووات مناسب است.

رحمان تقوی
ارسال شده در : دوشنبه 12 اردیبهشت 1401

سلام، یک موتور برق برای تامین برق کف کش 2 اینچ تک فاز برای چاه 35 متری و فاصله 50 متری تا استخر بدون شیب زیاد معرفی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 12 اردیبهشت 1401

سلام، این کف کش به 7.5 کیلووات برق نیاز دارد. بنابراین اگر از یک موتور برق 8.5 کیلووات استفاده نمایید مناسب خواهد بود و پس از 10 درصد کاهش توان 7.5 کیلووات خروجی ارائه خواهد داد.

سعید شمس
ارسال شده در : جمعه 09 اردیبهشت 1401

سلام، وقت بخیر. برای استفاده دستگاه مغزی گیر یا کرگیر بتن با توان مصرفی 4500 وات چه موتور برقی تهیه کنم که هم سبک و هم کم صدا باشه؟ لطفا راهنمایی کنین. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 10 اردیبهشت 1401

سلام جناب شمس عزیز، شما به موتور برقی با 8.5 کیلووات توان نیاز خواهید داشت. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

غلامپور
ارسال شده در : دوشنبه 05 اردیبهشت 1401

سلام، ببخشید یه چاه دارم 15 متر عمق داره و یه لجن کش 2 اینچ دارم. به نظرتون براش موتور برق خوب چی بگیرم؟ چند وات باشه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 05 اردیبهشت 1401

سلام، لطفا توان مصرفی پمپ را اعلام بفرمایید.

نظری
ارسال شده در : یکشنبه 28 فروردین 1401

سلام، برای 5 عدد دستگاه ماینر که 50 آمپر مصرف دارد، داخل منزل چه روشی رو پیشنهاد میدین؟ آیا شدنی هست داخل منزل؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 29 فروردین 1401

سلام، خیر، این امکان داخل منزل وجود ندارد، زیرا به یک دستگاه بزرگ با 250 آمپر خروجی لازم دارید.

موسوی
ارسال شده در : شنبه 27 فروردین 1401

سلام، وقت بخیر. برای چاه 100 متری 3 اینچ چه نوع سیستم و برقی رو پیشنهاد می کنید؟ چاه برای سیستم بارانی و حداکثر طول مسیر بارانی 200 متر می باشد.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 28 فروردین 1401

سلام جناب موسوی عزیز، شما باید از یک پمپ شناور به همراه یک ژنراتور 18.5 کیلووات استفاده نمایید.

همایون ایرانخواه
ارسال شده در : جمعه 26 فروردین 1401

سلام، در صدد هستیم که برای پمپ آب و در صورت امکان 2 درب پارکینگ مجتمع موتور برق تهیه کنیم ولی تجربه و علم مربوطه را نداریم. استدعا دارم بفرمایید چطور می توانم با کارشناسان شما مشورت کنم؟ ارادت.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 27 فروردین 1401

سلام جناب ایرانخواه عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

احسان خردمند
ارسال شده در : چهارشنبه 24 فروردین 1401

سلام، یه موتور برق با مشخصات حدودی 3000 وات و 26 یا 27 آمپر می خواستم. می خوام بدونم چی باید بخرم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 24 فروردین 1401

سلام جناب خردمند عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیر
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 فروردین 1401

سلام، وقت بخیر. برای یک باغ ویلا با بنای 140 متر که همه تجهیزات آشپزخانه رو داشته باشه و 3 تا کولر گازی، پکیج و پمپ استخر چه موتوری پیشنهاد می کنید؟ چند ساعت در روز می تونه کار کنه؟ قیمتش رو هم محبت کنید. ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 24 فروردین 1401

سلام، لطفا بفرمایید تجهیزات آشپزخانه شما چه دستگاه هایی را شامل می شود و کولر گازی ها چند هزار می باشند. آیا کولر گازی ها اینورتری می باشند؟ همچنین توان پمپ استخر را نیز ذکر بفرمایید. موتور برق ها قابلیت 8 ساعت کار در روز را دارند.

امیر
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 فروردین 1401

با سلام، موتور برق مناسب برای کار با پیکور چه پیشنهادی دارید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 فروردین 1401

سلام، لطفا آمپر یا توان مصرفی دستگاه خود را ذکر بفرمایید.

محمد
ارسال شده در : شنبه 20 فروردین 1401

سلام، وقتتون بخیر. برای 27 دستگاه ماینر که هرکدوم 6.5 آمپر (1430 وات تقریبا) مصرف دارند، چه دستگاهی رو پیشنهاد می کنید؟ و اینکه گازی بهتره یا گازوئیلی؟ متشکرم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 21 فروردین 1401

سلام، تفاوت موتور برق گازی و گازوئیلی در قیمت می باشد و به انتخاب شما بستگی دارد. یک موتور برق 3.5 کیلووات به شما پیشنهاد می شود.

شیرزادی
ارسال شده در : شنبه 20 فروردین 1401

سلام و وقت بخیر. برای تجهیز کارگاه یک پروژه که از یخچال، کولرگازی، کامپیوتر و روشنایی استفاده می کنن. چه دستگاهی مناسبه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 21 فروردین 1401

سلام، لطفا بفرمایید چند عدد کامپوتر و چه تعداد روشنایی دارید و یخچال و کولر گازی چه ظرفیتی دارند.

وحید نقدی
ارسال شده در : چهارشنبه 17 فروردین 1401

سلام، خسته نباشین. ببخشید برای یه شناور 2 اینج و چند لامپ برای باغ، موتور برق چند کاوا لازم هست؟ موتور برق گازوئیلی هم دارین از نمونه که اعلام کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 18 فروردین 1401

سلام جناب نقدی عزیز، یک موتور برق 5.5 کیلووات مناسب است. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

کشفی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 فروردین 1401

سلام، برای بالابر ساختمان 4 طبقه اگر بخوام موتور برق گازوئیلی بخرم با توان 5.5 کیلووات مناسبه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 17 فروردین 1401

سلام، برای چهار طبقه موتور برق 8.5 کیلووات مناسب است. موتور برق 5.5 کیلووات پاسخگو نخواهد بود.

محمد
ارسال شده در : شنبه 13 فروردین 1401

سلام، وقت بخیر. چند تا سوال دارم ممنون می شم راهنمایی کنید. از این دستگاه ها برای تامین برق ماینر هم می شه استفاده کرد؟ دائم کار هستند؟ موتور برق 3 کاوا، برای یک ماینر 6 آمپر و 1350 وات کافیه؟ معمولا موتور برق هر ساعت چقدر گازوئیل مصرف می کند؟ اگر آمپر موتور برق 12 باشه و آمپر ماینر 6 باشه، آیا موتور برق می تواند 2 دستگاه ماینر 6 آمپر را تامین کند؟ ببخشید طولانی شد. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 فروردین 1401

سلام، بله، می توان استفاده کرد. موتور برق های گاز سوز دائم کار هستند. موتور برق 3 کاوا برای مورد مد نظر شما کافی می باشد. موتور برق گازوئیلی به ازای هر یک کیلووات 25 سی سی مصرف دارد. با توجه به توان موتور برق می توانید به آن دستگاه های ماینر متصل کنید.

امیر انبارلویی
ارسال شده در : دوشنبه 01 فروردین 1401

سلام، وقت بخیر. برای یک کف کش 1 اینچ با ارتفاع 20 متر و یک اتاق 20 متری، موتور برق 3 کیلووات مناسبه؟ در رنج متوسط چه برندی رو توصیه می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 فروردین 1401

سلام، بله، این مقدار توان کافی می باشد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سامان ملکی
ارسال شده در : دوشنبه 01 فروردین 1401

سلام، خسته نباشید. موتور برق برای استفاده اسپیلت 9000 داخل کابین کامیون می خوام. دیزلی باشه. چه توانی می خواد؟ قیمتش چند هستش؟ ممنون از شما.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 فروردین 1401