فروش موتور برق

هایپر صنعتی فامکو ارائه دهنده انواع موتور برق با سوخت های گازوئیل، بنزینی و گازی، در سایز های متنوع از موتور برق کوچک قابل حمل (پرتابل) یا کیفی تا سایز های بزرگ در توان های مختلف می باشد.

لیست قیمت موتور برق

موتور برق چیست؟

موتور برق تجهیزی است که انرژی مکانیکی حاصل از عملکرد موتور احتراقی را توسط ژنراتور به انرژی الکتریسیته تبدیل می کند. امروزه برای استفاده از وسایل برقی در فضاهایی خارج از بافت شهری مانند ویلاها، باغ ها، استخر و آب نماها که از شبکه سراسری برق بی بهره می باشند از موتوربرق استفاده می شود. در زمان قطع برق شبکه سراسری نیز برای تامین برق اضطراری دستگاه های کوچک یا خانه های مسکونی، مطب پزشکان و موارد مشابه، موتوربرق مورد استفاده قرار می گیرد. در این محتوا به موتور برق کوچک و قابل حمل پرداخته ایم، در عمل موتور برق و موتور ژنراتور هر دو یک محصول می باشند اما به این دلیل که در میان مخاطبین، نوع پرتابل آن به موتوربرق مشهور است، هر دو به صورت جدا توضیح داده شده اند، شما می توانید جهت آشنایی با انواع ژنراتور به بخش مربوط در سایت مراجعه نمایید. هر دو این محصولات موتور ژنراتور بوده و همانطور که از نامشان مشخص است دارای یک موتور و ژنراتور می باشند و وظیفه تولید نیروی الکتریسیته یا برق را بر عهده دارند.

انواع موتور برق

موتور برق ها را می توان بر اساس چهار متغیر دسته بندی کرد:

1- سوخت

یکی از موارد ضروری و مهم برای خرید موتور برق انتخاب سوخت آن است. موتوربرق از لحاظ سوخت به سه دسته تقسیم می شود:

2- مکانیزم راه اندازی (روشن و خاموش شدن موتور برق)

 • مکانیزم راه اندازی دستی یا هندلی: این مکانیزم اکثرا در موتور برق های بنزینی کوچک استفاده می شود و همان طور که از نامش مشخص است نیاز به نیروی انسانی دارد.
 • مکانیزم راه اندازی استارتی: یک مکانیزم راه اندازی الکتریکی است که معمولا در موتور برق های بزرگ استفاده شده و پس از چرخاندن سوئیچ انرژی ذخیره شده در باتری، باعث روشن شدن موتور برق می شود. لازم به ذکر است که در تمامی موتور برق ها سیستم هندلی وجود دارد و در برخی از سیستم های راه اندازی موتور برق ها تلفیقی از مکانیزم راه اندازی استارتی و هندلی (دستی) می باشد.
 • مکانیزم راه اندازی امرجنسی یا ATS (تابلوی امرجنسی): در این مکانیزم زمانی که برق قطع می شود تابلو به موتور برق فرمان روشن شدن می دهد. پس از گذشت حدود 10 ثانیه به صورت اتوماتیک موتور برق روشن شده و جریان الکتریسیته را وارد مدار می کند. این مکانیزم در ساختمان ها و مکان هایی که نیاز به وصل سریع برق اضطراری دارند مورد استفاده قرار می گیرد مانند مطب ها، فروشگاه ها، سالن های ورزشی و مراکز صنعتی کوچک و غیره.

نکته: در صورتی که موتور برق خریداری شده دارای تابلو امرجنسی یا ATS نبوده شما می توانید با خرید موتور برق های استارتی و مشورت با واحد فنی تابلو برق اتوماتیک را به صورت جدا خریداری کرده و برای استارت اتومایتک به موتور برق نصب بفرماید.

3- شاسی

موتور برق ها از لحاظ شاسی به دو دسته کانوپی دار و بدون کانوپی (اوپن) تقسیم می شود.

کانوپی یا اتاق سایلنت چیست و چه ضرورتی دارد؟

کانوپی به محفظه ای گفته می شود که برای جلوگیری از صدا های ناشی از موتور برق مورد استفاده قرار می گیرد که به اصطلاح، به آن اتاق سایلنت هم گفته می شود. ضرورت استفاده از کانوپی به علت صدای زیاد موتور برق ها، مخصوصا موتوربرق های بزرگ که می توانند یک منبع آلودگی صوتی باشند بیشتر احساس می گردد و دستگاه را تبدیل به موتور برق سایلنت می کند. وجود کانوپی در موتور برق در مکان هایی مانند ساختمان ها و مجتمع های مسکونی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

موتور های بدون کانوپی یا کاور

معمولا موتور برق هایی که کاور ندارند در توان های بالا یعنی تا 15 کیلووات در مراکز صنعتی نیز به کار برده می شود و چون در فاصله 7 متری قرار می گیرند صدا تا حد امکان پایین تر می آید و نیازی به وجود کانوپی یا اتاقک سایلنت نیز نخواند داشت. 

موتور برق کانوپی دار و بدون کانوپی

4- ولتاژ خروجی

هنگامی که صحبت از برق می شود امکان ندارد بحثی از تک فاز و سه فاز بودن در میان نباشد. در هنگام خرید موتور برق، با این موضوع مواجه می شویم که موتور برق های تک فاز مناسب هستند یا سه فاز. این دوگانگی در انتخاب، مربوط به تفاوت برق متناوبی هست که داریم.

در وهله اول نیاز ما در انتخاب موتوربرق ولتاژ خروجی مورد استفاده ما است. برای کار های کوچک و استفاده در منازل و مناسب بافت شهری، موتور برق تک فاز می تواند گزینه بهتری برای ما باشد. موتور برق سه فاز با ولتاژ 380 معمولا برای مصارف صنعتی و ابزار های سنگین نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع موتور برق بر اساس برق مصرفی

در ابتدا به معرفی برق تک فاز و سه فاز می پردازیم:

موتور برق تک فاز

به زبان ساده، برق متناوبی که در پریز برق ساختمان خود داریم برق تک فاز است. در ایران از ولتاژ استاندارد 220 ولت و فرکانس 50 هرتز استفاده می شود. در برق تک فاز دو رشته سیم داریم که یک رشته سیم فاز 220 ولت متناوب است و رشته سیم دیگر نول.

موتور برق سه فاز

در این نوع برق بر خلاف برق تک فاز، سه عدد فاز و یک عدد نول داریم که توسط مینیاتوری سه فاز به سیستم وارد می شوند. در برق سه فاز هر زمان که جریان برق مصرفی سه فاز 380 ولت باشد، به سادگی می توان از موتور برق سه فاز متناسب با توان مورد نیاز استفاده کرد ولی اگر بخواهید همزمان از برق تکفاز هم بهره ببرید می توانید یک رشته از فاز را با یک نول جداگانه استفاده نمایید.

پیشنهاد فامکو: اگر هم برق تک فاز و هم به برق سه فاز نیاز دارید یا در آینده به برق سه فاز نیاز پیدا می کنید بهتر است موتور برق سه فاز را تهیه کنید و از هر فاز به صورت جداگانه با یک رشته نول، برق تک فاز مورد نیاز خود را تامین نمایید. فقط باید به یک نکته مهم توجه نمایید و آن این است که بین فاز های گرفته شده باید تقسیم بار درست و متعادل صورت گیرد و از یک فاز خیلی بیشتر یا کمتر از دو رشته فاز دیگر بار گرفته نشود.

خط توزیع برق سه فاز به همراه نول

خط توزیع برق سه فاز به همراه نول

کاربرد موتور برق

مدل ها و برند های متفاوتی از موتوربرق در سراسر جهان وجود دارد و در هر منطقه ای که جریان برق وجود ندارد یا به صورت موقت قطع شده از موتور برق استفاده می شود.

از کاربردهای موتور برق یا مولد الکتریکی می توان به استفاده در باغ و ویلا های خارج شهر، جوشکاری سیار، کارگاه های عمرانی کوچک، مزارع و کشتزار ها، زمین های کوچک کشاورزی، تامین برق ماینر، هیئت های مذهبی و تامین روشنایی مورد نیاز مراسم کوچک، مصارف خانگی که موتور برق پرتابل و قابل حمل مورد نیاز است نام برد.

اجزاء موتور برق

موتور برق از اجزاء بسیار متعددی تشکیل شده است. در حالت کلی اجزاء اصلی یک موتور برق ساده که از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند عبارتند از:

 • موتور احتراقی

 یکی از اجزاء اصلی موتور برق، که مهمترین وظیفه را بر عهده دارد موتور احتراقی آن می باشد و قسمت تامین کننده نیروی محرکه است. موتور انرژی مکانیکی را برای تبدیل آن به انرژی الکتریکی یا برق تامین می کند.

 • مولد برق ژنراتور

الترناتور یا ژنراتور وظیفه تبدیل انرژی مکانیکی دریافتی از موتور به انرژی الکتریکی را بر عهده دارد. در موتوربرق ها معمولا از نوع دو پل یا 3000 دور استفاده می شود.

 • سیستم تنظیم کننده ولتاژ یا AVR

این سیستم وظیفه بالانس مقدار جریان ولتاژی که از سیستم خارج می شود و همچنین عمل قطع جریان در صورت ایجاد نوسانات را در صورت نیاز بر عهده دارد.

 • مخزن سوخت

در این بخش از سیستم سوخت رسانی بسته به نوع موتور برق تفاوت هایی وجود دارد:

 • در حالت کلی منبع ذخیره موتور برق گازوئیلی کوچکتر از موتور برق بنزینی است و در موتور برق گازی مخزن سوخت وجود ندارد.
 • حجم مخزن در مدل های گازوئیلی و بنزینی باید به اندازه ای باشد که بتواند حداقل به میزان 10 ساعت کارکرد دستگاه با 50 درصد توان نامی سوخت ذخیره کرده و ظرفیت روشن نگه داشتن دستگاه را داشته باشد.
 • روغن

به دلیل کارکرد مداوم اجزاء موتوربرق و تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی و ساییدگی هایی که رخ می دهد، جهت به حداقل رساندن سایش و در نتیجه آسیب در موتور و سایر اجزا از سیستم روغن کاری استفاده می گردد.

انواع روغن مورد استفاده توسط کمپانی سازنده در کاتالوگ دستگاه پیشنهاد شده ولی به صورت معمول در مدل های بنزینی و گازی روغن 10W40 یا 20W50 پیشنهاد می گردد. در مورد موتور برق های دیزلی از روغن موتور سوپر توربو بهران 15W40 استفاده گردد.

اجزای موتور برق

 1. تابلوی ATS (تابلوی اتوماتیک)
 2. دسته
 3. شاسی
 4. باتری
 5. ژنراتور
 6. موتور
 7. استارت
 8. چرخ
 9. نمایشگر ساعت کارکرد
 10. پریز خروجی
 11. کلید استارت
 12. باک
 13. گیج روغن

مقایسه انواع موتور برق
مقایسه انواع موتور برق
نوع موتور برق بنزینی گازی گازوییلی
سوخت در دسترس صرفا لوله کشی شده در دسترس
ایمنی  زیاد بالا بسیار زیاد
طول عمر متوسط با دوام با دوام
صدا  متوسط کم صدا نسبتا زیاد
آلایندگی متوسط بسیار کم نسبتا زیاد

نحوه محاسبه توان موتور برق

اغلب افرادی که برای خرید موتور برق اقدام می کنند، در مورد عدم ارتباط مدل موتور برق و کد ها و سری های آن با میزان توان تولیدی اطلاعات تکمیلی ندارند و به اشتباه عدد مدل ها را به عنوان توان خروجی دستگاه در نظر می گیرند. به عنوان مثال موتور برق جیانگ دانگ (Jiang Dong) مدل 10000 دارای خروجی برقی معادل 10000 وات یا 10 کیلو وات نیست و خروجی آن 7.5 کیلووات است، یا هوندا المکس سری 7600 توانی در حدود 6.5 کاوا دارد. پس در هنگام خرید ابتدا توان مورد نیاز خود را شناسایی کرده و سپس به کاتالوگ موتور برق مورد نظر بروید و پس از مطالعه اطلاعات فنی و پلاک مشخصات آن نسبت به خرید اقدام نمایید.

نحوه انتخاب موتور برق؟

زمانی که نیازمند خریدن یک موتور برق هستیم باید به نکاتی که ما را در خرید یک موتور برق ایده آل راهنمایی می کنند توجه کنیم:

 برای چه مکانی موتور برق می خواهیم؟

بسیار مهم است که در وهله اول مشخص کنیم برای چه مکانی موتوربرق می خواهیم. مثلا موتور برق مورد نیاز ما برای شغل جوشکاری است یا برای استفاده در ویلای شخصی.

زمان مصرف چگونه است؟

 • موقت: در مکانی حضور دارید که از موتور برق برای موارد اضطراری استفاده می شود. معمولا در این مورد می توان به این موضوع قعطی برق در فصل تابستان اشاره کرد که در این مواقع بخشی از مشاغل صنعتی یا دارویی یا هر گونه مشاغلی که نیاز مبرم به برق را نیز دارند می توانند از موتور برق نیز استفاده بکنند. معمولا موتور برق ها با توجه به توان خروجی ساعت مشخصی برای کار را دارند. موتور برق هایی با توان متوسط می توانند 8 الی 10 ساعت روشن بمانند و برق مورد نیاز را نیز تامین بکنند. 
 • دائم: به هیچ عنوان دسترسی به سیم کشی برق ندارید و کارکرد موتور برق دائمی است. در این جور مکان ها بهتر است از توان مورد استفاده خود مقداری بالاتر تهیه بفرماید. برای مثال: در مکان هایی مثل باغ ها که دسترسی به برق نیز وجود ندارد با توجه به توان مصرفی شما (به طور مثال 5 کیلووات) بهتر است از توان 8 کیلووات استفاده بفرماید تا به موتور برق فشار وارد نشود تا بتواند طول عمر مفید تری داشته باشد. 

چه توانی مورد نیاز ما است؟

باید به این نکته توجه داشت که میزان توان برق مصرفی مورد نیاز چه مقدار است و بعد از به دست آوردن اطلاعات تکمیلی اقدام به خرید موتور برق مورد نظر نمود.

موتور برق دارای جریان یکسان

اگر موتور برق برای مکان هایی است که لوازم حساس به نوسانات برق وجود دارد، باید حتما سراغ موتور برق هایی بروید که دارای سیستم AVR هستند. این سیستم قابلیت یکسان سازی نوسانات برق را بر عهده دارد و باعث طول عمر لوازم شما می شوند.

محل قرار گیری موتور برق

اینکه موتور برق در چه محیطی قرار بگیرد می تواند تا حدودی تعیین کننده طول عمر موتور برق باشد. برای در امان ماندن موتور برق و طول عمر بیشتر آن در محیط های باز باید از موتور برق کانوپی دار استفاده کرد.

مکانیزم روشن و خاموش شدن موتور برق

موتور برق هایی که دارای استارت الکتریکی هستند کارکرد بسیار ساده تری نسبت به موتور برق هایی دارند که با استارت دستی و هندل روشن می شوند.

تجهیزات جا به جایی موتور برق

هنگام انتخاب موتور برق برای خرید، حتما به وسایل جا به جایی آن مانند چرخ و دسته دقت کنید. موتور برقی که چرخ و دسته دارد به راحتی جا به جا خواهد شد، در غیر این صورت باید هزینه اضافی پرداخت کنید.

سوخت موتور برق مورد استفاده شما چه باشد؟

 • اگر به گاز شهری دسترسی دارید و استفاده شما از موتور برق موقتی است، موتور برق گازی بهترین گزینه است.
 • اگر به بنزین دسترسی دارد و می خواهید به طور موقت از موتوربرق استفاده کنید، موتور برق بنزینی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
 • در صورتی که به برق مورد نیاز برای مصارف عمومی دسترسی ندارید و مدت زمان مورد نیاز شما زیاد است، می توانید از موتور برق گازوئیلی یا موتور برق دیزلی استفاده کنید.

مخزن سوخت موتور برق

هر چقدر مدت زمان بیشتری از موتوربرق استفاده شود، به باک بزرگ تری نیاز خواهد بود. پس باید موتور برقی تهیه شود که نیاز مصرف کننده را از لحاظ مدت زمان کارکرد تامین کند.

نکاتی در رابطه با نگهداری موتور برق

تعویض روغن موتور

در صورتی که موتور برق را نو و یا صفر تهیه کردید بهتر است هر ماه یک بار یا هر 50 ساعت کارکرد موتور برق روغن آن را تعویض بفرماید. برای دفعات بعدی و گذشت یک ماه هر 100 ساعت یا هر 6 ماه یک بار روغن را تعویض بفرماید. 

تعویض روغن می تواند رابطه مستقیم با طول عمر موتور برق شما نیز داشته باشد. 

فیلتر تهویه هوا

تمیز کردن فیلتر هوای دستگاه یکی از مهمترین روش نگهداری موتور برق نیز می باشد که به طور استاندارد هر 50 ساعت یک بار فیلتر تهویه هوا باید با شوینده مناسب شسته شود و پس از خشک کردن فیلتر آن را در جای خود قرار دهید.

تعویض و تمیز کردن شمع موتور

معمولا شمع در موتور به دلیل احتراق و خروج دود ممکن است آلودگی دود را به خود بگیرد بهتر است برای عملکرد بهتر موتور هر 6 ماه یکبار شمع تمیز شود و سالی یک بار یا هر 300 ساعت کار شمع تعویض گردد.

بهترین موتور برق

در زیر به 10 دستگاه از بهترین موتور برق های موجود در ایران اشاره می کنیم که جهت دیدن مشخصات فنی و اطلاعات کاربری آن می توانید به صفحات هر مدل در سایت هایپر صنعت فامکو مراجعه فرمایید.

لیست بهترین موتور برق
بهترین موتور برق
موتور برق هیوندای موتور برق هوندا المکس
لوگو هیوندای لوگو هوندا المکس
موتور برق هوندا هوتن
لوگو هوندا هوتن
بهترین موتور برق چینی
 موتور برق جاینگ دانگ موتور برق سان پاور
لوگو جاینگ دانگ لوگو سان پاور
 موتور برق واکسون  موتور برق استریم
لوگو واکسون لوگو استریم
موتور برق آگرو موتور برق راتو
لوگو آگرو لوگو راتو
موتور برق لانسین
لوگو لانسین

بهترین موتور برق چینی

همانگونه که در جدول بهترین موتور برق ها ملاحظه می فرمایید بسیاری از این مدل ها موتور برق چینی می باشد که با موتور برق های ژاپنی نیز در حال رقابت می باشد.

موتور برق در بانه (موتور برق بانه ای)

موتور برق های بانه ای با توجه به اینکه به صورت قاچاق وارد کشور شده و فاقد گارانتی می باشد و به دلیل اینکه تعداد محدودی از هر مدل وارد می گردد و اقلام جانی و لوازم مصرفی آن وارد نمی گردد امکان ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات در صورت خرابی برای آن میسر نمی باشد. لذا بهتر می باشد با توجه به قیمت موتور برق، این دستگاه از مراکز معتبر و دارای خدمات پس از فروش خریداری گردد.

موتور برق دست دوم

موتور برق یک دستگاه الکتریکی و مکانیکی می باشد که در طول استفاده از آن امکان مستهلک شدن برخی از قطعات وجود دارد که گاهی تعمیر آن مقرون به صرفه نمی باشد. و با توجه به اینکه میزان استفاده از موتور برق دست دوم مشخص نمی باشد، لذا هایپر صنعت فامکو خرید موتور برق دست دوم را پیشنهاد نمی نماید.

قیمت موتور برق

بودجه ای که شما دارید در خرید موتور برق یا مولد برقی که تهیه می کنید بسیار مهم است. توجه کنید قیمت انواع موتور برق به قابلیت های آن ارتباط دارد، اما اولویت با تامین نیاز شما است.

 قیمت انواع موتور برق
موتور برق بنزنی
Jiang Dong Sunpower
موتور برق جیانگ دانگ بنزینی موتور برق سان پاور بنزینی
شروع قیمت: 6,800,000 شروع قیمت: 6,000,000
مشخصات فنی موتور برق Jiang Dong بنزینی مشخصات فنی موتور برق Sunpower بنزینی
Vackson  Rato 
موتور برق واکسون موتور برق راتو
شروع قیمت: 5,800,000 شروع قیمت: 3,150,000
مشخصات فنی موتور برق Vackson بنزینی مشخصات فنی موتور برق Rato بنزینی
Hyundai
موتور برق هیوندای
شروع قیمت: 5,000,000
مشخصات فنی موتور برق Hyundai بنزینی
 موتور برق دیزلی یا گازوئیلی
KAMA Koop
موتور برق کاما موتور برق کوپ
شروع قیمت: 7,000,000 شروع قیمت: 9,800,000
مشخصات فنی موتور برق KAMA دیزلی مشخصات فنی موتور برق Koop دیزلی
موتور برق گازی
Green Power Firman
موتور برق گرین پاور موتور برق گازی فیرمن
شروع قیمت: 19,000,000 شروع قیمت: 30,000,000
مشخصات فنی موتور برق Green Power گازی مشخصات فنی موتور برق Firman گازی
 موتور برق نفتی بنزینی
Honda Huutoan
موتور برق هوندا هوتن
شروع قیمت: 7,000,000
مشخصات فنی موتور برق Honda Huutoan نفتی بنزینی
موتور برق کیفی یا ای نورتری
Hyundai Honda Elemax
موتور برق هیوندای موتور برق هوندا المکس
شروع قیمت: 10,500,000 شروع قیمت: 18,500,000
مشخصات فنی موتور برق Hyundai کیفی مشخصات فنی موتور برق Honda Elemax کیفی

* کلیه قیمت های ذکر شده در جدول بالا به تومان می باشد.

faq

به یک مولد الکتریکی که قادر است انرژی مکانیکی حاصل از سوخت بنزین، گازوئیل، گاز و نفت را به انرژی الکتریسیته تبدیل کند، موتور برق می گویند. موتور برق ها از دو قسمت اصلی موتور و دینام، جهت تولید برق اضطراری تشکیل شده اند. مکانیزم قسمت موتور آن بسته به نوع سوخت متفاوت است و موتور برق ها با توجه به توان های مختلف می توانند کاربری مختلفی داشته باشند.

اولین نکته مهم در این زمینه، انتخاب موتور با توان متناسب با نیاز شما می باشد، زیرا هر چقدر توان موتور برق بالاتر باشد، صدای آن نیز بیشتر است. قرار دادن موتور برق در فاصله دورتر از محل استفاده، قرار گیری موتور برق در سطوح نرم مانند چمن، خاک و سطحی پلاستیکی نیز در کاهش صدا تاثیر گذارند. استفاده از موتور برق کانوپی دار و یا ساخت جعبه چوبی یا فلزی برای قرار دادن موتور برق یکی از بهترین روش های کاهش صدا می باشد.

تجهیزاتی که می خواهیم توسط موتور برق به صورت همزمان راه اندازی کنیم را تعیین کنیم. یک لیست از میزان وات مصرفی جهت راه اندازی و عملکرد مداوم هر دستگاه تهیه می کنیم (این کار را می توانید از دفترچه راهنمای هر موتور برق تهیه کنید). میزان 10 الی 15 درصد به میزان برق مصرفی خود اضافه کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که موتور برق انتخابی شما دارای قدرت بالاتر از کل مصرف برقی حساب شده باشد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
رحمان تقوی
ارسال شده در : دوشنبه 12 اردیبهشت 1401

سلام، یک موتور برق برای تامین برق کف کش 2 اینچ تک فاز برای چاه 35 متری و فاصله 50 متری تا استخر بدون شیب زیاد معرفی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 12 اردیبهشت 1401

سلام، این کف کش به 7.5 کیلووات برق نیاز دارد. بنابراین اگر از یک موتور برق 8.5 کیلووات استفاده نمایید مناسب خواهد بود و پس از 10 درصد کاهش توان 7.5 کیلووات خروجی ارائه خواهد داد.

سعید شمس
ارسال شده در : جمعه 09 اردیبهشت 1401

سلام، وقت بخیر. برای استفاده دستگاه مغزی گیر یا کرگیر بتن با توان مصرفی 4500 وات چه موتور برقی تهیه کنم که هم سبک و هم کم صدا باشه؟ لطفا راهنمایی کنین. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 10 اردیبهشت 1401

سلام جناب شمس عزیز، شما به موتور برقی با 8.5 کیلووات توان نیاز خواهید داشت. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

غلامپور
ارسال شده در : دوشنبه 05 اردیبهشت 1401

سلام، ببخشید یه چاه دارم 15 متر عمق داره و یه لجن کش 2 اینچ دارم. به نظرتون براش موتور برق خوب چی بگیرم؟ چند وات باشه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 05 اردیبهشت 1401

سلام، لطفا توان مصرفی پمپ را اعلام بفرمایید.

نظری
ارسال شده در : یکشنبه 28 فروردین 1401

سلام، برای 5 عدد دستگاه ماینر که 50 آمپر مصرف دارد، داخل منزل چه روشی رو پیشنهاد میدین؟ آیا شدنی هست داخل منزل؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 29 فروردین 1401

سلام، خیر، این امکان داخل منزل وجود ندارد، زیرا به یک دستگاه بزرگ با 250 آمپر خروجی لازم دارید.

موسوی
ارسال شده در : شنبه 27 فروردین 1401

سلام، وقت بخیر. برای چاه 100 متری 3 اینچ چه نوع سیستم و برقی رو پیشنهاد می کنید؟ چاه برای سیستم بارانی و حداکثر طول مسیر بارانی 200 متر می باشد.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 28 فروردین 1401

سلام جناب موسوی عزیز، شما باید از یک پمپ شناور به همراه یک ژنراتور 18.5 کیلووات استفاده نمایید.

همایون ایرانخواه
ارسال شده در : جمعه 26 فروردین 1401

سلام، در صدد هستیم که برای پمپ آب و در صورت امکان 2 درب پارکینگ مجتمع موتور برق تهیه کنیم ولی تجربه و علم مربوطه را نداریم. استدعا دارم بفرمایید چطور می توانم با کارشناسان شما مشورت کنم؟ ارادت.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 27 فروردین 1401

سلام جناب ایرانخواه عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

احسان خردمند
ارسال شده در : چهارشنبه 24 فروردین 1401

سلام، یه موتور برق با مشخصات حدودی 3000 وات و 26 یا 27 آمپر می خواستم. می خوام بدونم چی باید بخرم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 24 فروردین 1401

سلام جناب خردمند عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیر
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 فروردین 1401

سلام، وقت بخیر. برای یک باغ ویلا با بنای 140 متر که همه تجهیزات آشپزخانه رو داشته باشه و 3 تا کولر گازی، پکیج و پمپ استخر چه موتوری پیشنهاد می کنید؟ چند ساعت در روز می تونه کار کنه؟ قیمتش رو هم محبت کنید. ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 24 فروردین 1401

سلام، لطفا بفرمایید تجهیزات آشپزخانه شما چه دستگاه هایی را شامل می شود و کولر گازی ها چند هزار می باشند. آیا کولر گازی ها اینورتری می باشند؟ همچنین توان پمپ استخر را نیز ذکر بفرمایید. موتور برق ها قابلیت 8 ساعت کار در روز را دارند.

امیر
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 فروردین 1401

با سلام، موتور برق مناسب برای کار با پیکور چه پیشنهادی دارید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 فروردین 1401

سلام، لطفا آمپر یا توان مصرفی دستگاه خود را ذکر بفرمایید.

محمد
ارسال شده در : شنبه 20 فروردین 1401

سلام، وقتتون بخیر. برای 27 دستگاه ماینر که هرکدوم 6.5 آمپر (1430 وات تقریبا) مصرف دارند، چه دستگاهی رو پیشنهاد می کنید؟ و اینکه گازی بهتره یا گازوئیلی؟ متشکرم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 21 فروردین 1401

سلام، تفاوت موتور برق گازی و گازوئیلی در قیمت می باشد و به انتخاب شما بستگی دارد. یک موتور برق 3.5 کیلووات به شما پیشنهاد می شود.

شیرزادی
ارسال شده در : شنبه 20 فروردین 1401

سلام و وقت بخیر. برای تجهیز کارگاه یک پروژه که از یخچال، کولرگازی، کامپیوتر و روشنایی استفاده می کنن. چه دستگاهی مناسبه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 21 فروردین 1401

سلام، لطفا بفرمایید چند عدد کامپوتر و چه تعداد روشنایی دارید و یخچال و کولر گازی چه ظرفیتی دارند.

وحید نقدی
ارسال شده در : چهارشنبه 17 فروردین 1401

سلام، خسته نباشین. ببخشید برای یه شناور 2 اینج و چند لامپ برای باغ، موتور برق چند کاوا لازم هست؟ موتور برق گازوئیلی هم دارین از نمونه که اعلام کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 18 فروردین 1401

سلام جناب نقدی عزیز، یک موتور برق 5.5 کیلووات مناسب است. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

کشفی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 فروردین 1401

سلام، برای بالابر ساختمان 4 طبقه اگر بخوام موتور برق گازوئیلی بخرم با توان 5.5 کیلووات مناسبه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 17 فروردین 1401

سلام، برای چهار طبقه موتور برق 8.5 کیلووات مناسب است. موتور برق 5.5 کیلووات پاسخگو نخواهد بود.

محمد
ارسال شده در : شنبه 13 فروردین 1401

سلام، وقت بخیر. چند تا سوال دارم ممنون می شم راهنمایی کنید. از این دستگاه ها برای تامین برق ماینر هم می شه استفاده کرد؟ دائم کار هستند؟ موتور برق 3 کاوا، برای یک ماینر 6 آمپر و 1350 وات کافیه؟ معمولا موتور برق هر ساعت چقدر گازوئیل مصرف می کند؟ اگر آمپر موتور برق 12 باشه و آمپر ماینر 6 باشه، آیا موتور برق می تواند 2 دستگاه ماینر 6 آمپر را تامین کند؟ ببخشید طولانی شد. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 فروردین 1401

سلام، بله، می توان استفاده کرد. موتور برق های گاز سوز دائم کار هستند. موتور برق 3 کاوا برای مورد مد نظر شما کافی می باشد. موتور برق گازوئیلی به ازای هر یک کیلووات 25 سی سی مصرف دارد. با توجه به توان موتور برق می توانید به آن دستگاه های ماینر متصل کنید.

امیر انبارلویی
ارسال شده در : دوشنبه 01 فروردین 1401

سلام، وقت بخیر. برای یک کف کش 1 اینچ با ارتفاع 20 متر و یک اتاق 20 متری، موتور برق 3 کیلووات مناسبه؟ در رنج متوسط چه برندی رو توصیه می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 فروردین 1401

سلام، بله، این مقدار توان کافی می باشد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سامان ملکی
ارسال شده در : دوشنبه 01 فروردین 1401

سلام، خسته نباشید. موتور برق برای استفاده اسپیلت 9000 داخل کابین کامیون می خوام. دیزلی باشه. چه توانی می خواد؟ قیمتش چند هستش؟ ممنون از شما.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 فروردین 1401

سلام جناب ملکی عزیز، چنانچه اسپلیت شما اینورتری باشد، یک موتور برق دیزلی 7.5 کیلووات کافی خواهد بود.

رضا اسمعیل آبادی
ارسال شده در : شنبه 28 اسفند 1400

سلام، موتور برق برای یخچال، فریزر، کولر و پمپ آب 1 اینچی و پکیج چی پیشنهاد می کنید؟ فقط تاکید می کنم صدمه به وسایل برقی نزنه. این خیلی مهمه برام. چی پیشنهاد می کنید؟ در ضمن قیمت هم بگید. برای حومه رشت می خوام.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 14 فروردین 1401

سلام، تمامی موتور برق ها مجهز به AVR بوده و نوسانی در برق ایجاد نمی کنند. یک موتور برق 8.5 کیلووات مناسب خواهد بود.

محسن نوروزی
ارسال شده در : پنجشنبه 26 اسفند 1400

سلام،وقت همگی بخیر. من یه موتور برق سایلنت می خواستم برای روشن کردن یه کولر 9000 دو تکه کوچک. می خواستم ببنیم موتور برق با چه توانی برای این کار مناسب هست و قیمتش در چه حده؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 26 اسفند 1400

سلام، به شما یک موتور دیزلی 5.5 تا 6 کیلووات توصیه می شود که امکان سایلنت شدن نیز دارد.

حسین حسن پور
ارسال شده در : جمعه 13 اسفند 1400

سلام، همشون نقدی هستن. موتور برق ها شرایطی فروخته نمی شن یکی برای دستگاه جوجه کشی برداریم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 14 اسفند 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. فروش شرایطی در حال حاضر ممکن نمی باشد اما میسر شدن آن در آینده در دست اقدام و بررسی است.

باقری
ارسال شده در : شنبه 07 اسفند 1400

با سلام و خسته نباشید. من برای سیستم روشنایی باغ (حداکثر 20 عدد لامپ LED) و استفاده از یخچال و اینکه در مواردی بتونم از دریل و فرز غیر صنعتی هم استفاده کنم، قصد خرید موتور برق دارم. لطفا در خصوص قدرت موتور، برند و مدل با کیفیت راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 08 اسفند 1400

سلام، یک موتور برق 8.5 کیلووات به شما توصیه می شود.

رضا منصوری
ارسال شده در : چهارشنبه 04 اسفند 1400

سلام، وقت بخیر. ما دستگاهی ساختیم که سوخت رو تا 70 درصد کاهش میده. هر کسی خواست بهم پیام بده.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 05 اسفند 1400

سلام، تمامی محصولات ارائه شده در هایپر صنعت فامکو از برندهای خاص با تاریخ تولید مشخص و گارانتی معتبر می باشند، لذا امکان خرید کالاها و برندهای متفرقه و پراکنده وجود ندارد.

ابوالفضل غلامرضایی
ارسال شده در : چهارشنبه 27 بهمن 1400

سلام، من موتور برق گازی تک فاز برای مواقع قطع برق ویلا می خوام. جنس خوب باشه.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 28 بهمن 1400

سلام جناب غلامرضایی عزیز، تجهیزات مورد استفاده و آمپر مصرفی هر یک باید مشخص شوند. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محسن حیدری
ارسال شده در : یکشنبه 17 بهمن 1400

سلام، خسته نباشید موتور برق با قدرت ۱۰ کیلووات قیمت چنده تک فاز و اگه سه فاز هم با این قدرت بخوام، قیمت چنده؟ البته دستگاه ما تک فازه. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 بهمن 1400

سلام جناب حیدری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محسن حیدری
ارسال شده در : چهارشنبه 22 دی 1400

سلام، می خوام ببینم برای کوره سفال که ۴۰ آمپر هست، چه نوع و با چه ولتاژی برای ۱۰ ساعت کار بگیرم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 23 دی 1400

سلام جناب حیدری عزیز، ولتاژ بستگی به ولتاژ دستگاه حضرتعالی دارد. اما توان موتور برق مورد نیاز شما 10 کیلووات (در صورت تک فاز بودن دستگاه شما) یا 22 کیلووات (در صورت سه فاز بودن) می باشد.

بهزاد
ارسال شده در : یکشنبه 19 دی 1400

سلام، وقت بخیر. من یه چاه با عمق ۲۰ متر دارم. می خواهم یک کف کش 1 اینچی برای آبیاری قطره ای زمینی به مساحت حدود ۲۳۰۰ متر انجام بدم. چه موتور برقی را پیشنهاد می کنید؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 20 دی 1400

سلام، یک موتور برق 4 کیلووات برای شما مناسب می باشد.

سید اکبر سجادی
ارسال شده در : یکشنبه 19 دی 1400

سلام، احتیاج به یک تامین کننده برق قوی دارم برای ماینر. لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 19 دی 1400

سلام جناب سجادی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجید
ارسال شده در : پنجشنبه 16 دی 1400

سلام، وقت بخیر. یک دینام ۱۰ اسب سه فاز و یه کولر دارم. به نظر شما چه موتور برقی باید بگیرم؟ لطفا راهنمایی کنید. تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 18 دی 1400

سلام، یک موتور برق 8.5 کیلووات مناسب خواهد بود.

علی مصطفوی
ارسال شده در : دوشنبه 13 دی 1400

سلام، روز بخیر. ببخشید برای یک ویلای ۱۸۰ متری دوبلکس در تنکابن که اداره برق، برق نمی دهد جهت مصرف یخچال، پمپ آب و 2 عدد کولر گازی و روشنایی، چه موتور برقی پیشنهاد می دهید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 13 دی 1400

سلام، با فرض اینورتری بودن کولرهای گازی، یک موتور برق 8.5 کیلووات مناسب خواهد بود.

سعید غیبی
ارسال شده در : چهارشنبه 01 دی 1400

سلام، خسته نباشید. یه کانکس ۱۰ متری دارم می خوام توش یه تلویزیون، یه لامپ و کرسی برقی بذارم. باید چند وات بگیرم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 02 دی 1400

سلام جناب غیبی عزیز، یک موتور برق 1 کیلوات مناسب خواهد بود.

امین
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 آذر 1400

سلام، قصد خرید یه موتور برق ۲۰ تا ۲۵ آمپر رو دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید. تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 آذر 1400

سلام، یک موتور برق 6 کیلووات مناسب می باشد.

مجتبی شفیعی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 آذر 1400

سلام و وقت بخیر. من یه موتور برق برای واحد مسکونی می خوام که کولر گازی ۳۰000 پرمصرف، یخچال ساید، چند تا مهتابی و لامپ LED، تلوزیون، پکیج و غیره رو جواب بده و همچنین کم صدا باشه. چون داخل آپارتمان می خوایم استفاده کنیم و حدودا روزی ۴ تا ۵ ساعت قطعی برق داریم. جنس خوب هم باشه. قیمتش مهم نیست. کارایی و طول عمر و خدمات پس از فروش هم داشته باشه. شما چه موتور برقی پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 آذر 1400

سلام جناب شفیعی عزیز، به شما یک موتور برق لانسین 8.5 کیلووات با کانوپی پیشنهاد می شود.

مهدی فرهمند
ارسال شده در : دوشنبه 29 آذر 1400

سلام، برای روشنایی اتاق ۳۰ متری و یخچال کوچک ۵ فوتی موتور برق چند کیلوواتی نیاز هست؟ اگه امکان داره قیمت رو هم بگین.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 آذر 1400

سلام جناب فرهمند عزیز، یک موتور برق 1 تا 2 کیلووات با برند جیانگ دانگ، سان پاور یا هیوندای به شما پیشنهاد می شود.

قاسم کارگر
ارسال شده در : پنجشنبه 18 آذر 1400

سلام، در مورد برندهای معتبر موتور برق سوال داشتم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 20 آذر 1400

سلام جناب کارگر عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد میرزاعلی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 آذر 1400

سلام، موتور برقی مد نظر من هست که ۱۰ کیلووات در ساعت برق بده، تقریبا هم ۱۰ ساعت کار کنه و ۲۴ ساعت استراحت کنه. قیمتش چنده؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 17 آذر 1400

سلام جناب میرزاعلی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسین فضلی
ارسال شده در : دوشنبه 15 آذر 1400

سلام، من یه چاه آب دارم به عمق ۳۵ متر و برای آبیاری قطره ای به مساحت ۳۰۰۰ متر و طول زمین ۱۲۰ متر که مستقیم به پمپ 2 اینچ چاه وصله. چه موتور برقی جواب میده؟ در ضمن مسافت جایی که موتور قرار می گیره تا چاه ۱۲۰ متره که باید کابل کشیده بشه. لطفا راهنمایی کنین.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 آذر 1400

سلام، یک موتور برق 6.5 کیلووات به شما توصیه می شود.

فرید روشن ضمیر نیکو
ارسال شده در : جمعه 12 آذر 1400

سلام و خسته نباشید. من مغازه چاپ و تکثیر دارم با 3 عدد دستگاه کپی بزرگ و 2 عدد کامپیوتر. برق منطقه زیاد می ره. آیا موتور برقی دارین که در هنگام قطع برق بتونه مغازه رو ساپورت کنه بدون ایراد؟ لطفا پاسخگو باشین. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 13 آذر 1400

سلام، یک موتور برق 5 کیلووات مناسب می باشد که بصورت استاندارد، توانایی 8 ساعت کار مداوم در روز را دارد.

مومنی
ارسال شده در : پنجشنبه 11 آذر 1400

سلام، پیرو سوال قبلی، منبع آب چشمه هست. فاصله طولی تا منبع 90 متر با زاویه 12 درجه می باشد.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 11 آذر 1400

سلام، شما می بایست برق سه فاز داشته باشید و از کف کش 2 اینچ استفاده نمایید. چنانچه بتوانید هزینه بیشتری بفرمایید، استفاده از پمپ شناور توصیه می شود.

مومنی
ارسال شده در : چهارشنبه 10 آذر 1400

سلام، من برای پر کردن منبع آب حدود 20000 لیتری به فاصله حدود 90 متر با اختلاف ارتفاع حدود 20 متر نیاز دارم. می خواستم ببینم از واتر پمپ استفاده کنم یا موتور برق با کف کش؟ در ضمن ثابت نیست، یعنی هر موقع نیاز بود ببرم استفاده کنم. در ضمن اگر پیشنهاد شما موتور برق است، چند کیلووات باشه بهتره تا در صورت نیاز درل یا فرز یا دستگاه جوش هم بشه استفاده کرد؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 11 آذر 1400

سلام، لطفا مبدا آبگیری را مشخص بفرمایید تا تجهیز مورد نظر به شما پیشنهاد شود.

مجتبی علیلو
ارسال شده در : یکشنبه 07 آذر 1400

با سلام و خسته نباشید، برای چاه آب به عمق 20 متر و پمپ ۳ اینچی چه موتور برق بی صدایی باید داشته باشم؟ لطفا مشخصات موتور برق بی صدا رو برام بگید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 آذر 1400

سلام، یک موتور برق 7.5 کیلووات مناسب می باشد. در این توان، در صورت انتخاب موتور برق دیزلی، می توانید برای کاهش صدا از کانوپی استفاده نمایید.

سینا
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 آذر 1400

سلام، موتور برق هوندا مدل SHT11500 به صورت سه فاز ۳۸۰ و تک فاز ۲۲۰ هر کدام چند آمپر می تونه بده؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 آذر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجتبی نوری
ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400

سلام، من برای اجرای طرح آبیاری قطره ای، نیاز به تولید برق با توان ۱۶.۵ کیلووات دارم. یه موتور برق دیزلی می خواستم. قیمت رو هم لطف کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 آذر 1400

سلام جناب نوری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

هادی امیری
ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400

سلام، یه موتور برق تک فاز برای منزل می خواستم. پیشنهاد بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400

سلام جناب امیری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سعید
ارسال شده در : یکشنبه 30 آبان 1400

با سلام، چطور می توانم یک موتور برق ۳.۵ کیلووات جیانگ دانگ استارتی و هندلی بخرم؟ ضمنا نمایندگی در تبریز هم دارین؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. هایپر صنعت فامکو در هیچ کجای ایران نمایندگی نداشته و کلیه اجناس از طریق دفتر تهران امکان ارسال به سراسر ایران را دارند.

جواد ولدی اطهر
ارسال شده در : یکشنبه 16 آبان 1400

با سلام، موتور برق هیوندای مدل 8550 دارم. باتریش خراب شده، باتری چند آمپر نیاز داره؟ چون باتری خودش معلوم نیست. چند آمپره؟ ممنونم از راهنمایی شما.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 17 آبان 1400

سلام، باتری 12 ولت 8.3 آمپر مناسب می باشد.

علی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 آبان 1400

سلام، موتور برق برای کافی نت و دفتر فنی مهندسی نیاز داریم که بتونه در صورت نیاز از حداقل یک سیستم کامپیوتر، یک پرینتر، مودم و کارتخوان پشتیبانی کنه. چه موتور برقی رو پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 05 آبان 1400

سلام، یک موتور برق 5 کیلووات برای شما کافی خواهد بود.

عباس بخشی
ارسال شده در : چهارشنبه 21 مهر 1400

سلام، یک دستگاه موتور برق کیپور مدل KGE2500X می خوام بخرم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 21 مهر 1400

سلام جناب بخشی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اكبر حسینی
ارسال شده در : یکشنبه 18 مهر 1400

سلام، برای یک دستگاه جوشکاری پرتابل و یا بالابر ساختمانی از چه موتور برقی باید استفاده کنم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 18 مهر 1400

سلام، لطفا نوع دستگاه و آمپر مصرفی را ذکر بفرمایید.

سامان ابراهیم منش
ارسال شده در : شنبه 17 مهر 1400

سلام، لطفا تماس حاصل فرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 18 مهر 1400

سلام جناب ابراهیم منش عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمزه کابلی
ارسال شده در : جمعه 16 مهر 1400

سلام، موتور برق چینی جیانگ ۸.۵ کیلوات قیمتش چقدره؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 17 مهر 1400

سلام جناب کابلی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد کاشی
ارسال شده در : شنبه 10 مهر 1400

با سلام، وقت شما بخیر جناب مهندس گرامی. من یک دستگاه موتور برق می خواستم برای مغازه نانوایی جهت راه اندازی تنور برقی که دارای این قطعات برقی می باشد، مشعل ۱۰۰ وات، شیر برقی ۳۸ وات، اینورتر 750 وات، موتور 750 وات (1 اسب)، تعداد 15 لامپ و یک ترازو و همچنین یک دستگاه خمیر گیر ۹.۵ آمپر که البته همزمان با بقیه موارد بالا روشن نیست. لطفا راهنمایی فرمایید چه دستگاهی با چه توانی مناسب کار ما هست که البته موتور برق با دوام و مناسبی باشد. سپاس فراوان از جنابعالی.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 11 مهر 1400

سلام جناب کاشی عزیز، یک موتور برق 6.5 کیلووات برای شما کافی می باشد.

آزاد یاد
ارسال شده در : جمعه 09 مهر 1400

با سلام و وقت بخیر. من چند سال پیش ژنراتور برند HG مدل SGA3001Ha رو با ماکزیمم خروجی 2.2 کاوا خریداری کردم و البته مدت کوتاهی استفاده شد. الان نمیدونم، این ژنراتور چند آمپر خروجی داره؟ البته 16 آمپر رو رو پنل استفاده درج کرده، ولی در کاتالوگ ندیدم. اینکه آیا کفاف مصرف یک ویلای کوچک با 300 وات روشنایی، یک یخچال، تلویزیون و کولر گازی 18000 به صورت همزمان و یا مصرف انفرادی و موقت دستگاه جوش اینورتر یا دریل یا سنگ فرز رو میده یا خیر؟ البته نه همزمان. در صورت جوابگو نبودن پیشنهادتون چه برند و مدلی هست. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 10 مهر 1400

سلام، ژنراتوری که ذکر فرمودید 9 آمپر خروجی دارد. خیر، کولر گازی به دلیل کشیدن جریان، به 16 آمپر برق نیاز دارد. دستگاه جوش نیز توانی بیش از 5 کیلووات نیاز دارد. در کل یک موتور برق با توان 7 کیلووات به شما پیشنهاد می شود.

شیما نشاط
ارسال شده در : چهارشنبه 07 مهر 1400

سلام، یک دستگاه موتور برق کم صدا با توان 7.5 کیلووات نیاز دارم که از نظر وزنی سبک هم باشه و از نطر جنس و کارایی و خدمات پس از فروش تاییدش کنید. ممنون می شم بهم معرفی بفرمایید با ذکر مبلغ.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 08 مهر 1400

سلام سرکار خانم نشاط عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سینا
ارسال شده در : چهارشنبه 31 شهریور 1400

سلام، یه سوال داشتم. موتور برق سه فاز هوندا ۱۱۵۰۰ که سیستم استارت الکتریکی داره، باتریش رو خودش شارژ می کنه یا نه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 31 شهریور 1400

سلام، بله، باتری شارژ می شود.

کمال نمازی
ارسال شده در : دوشنبه 29 شهریور 1400

با سلام و عرض ادب. بنده یک موتور برق لازم دارم برای خالی کردن استخر و رساندن آب قطره ای بوسیله کف کش. ابعاد استخر 5*8 و عمقش 2 متر هست. متراژ زمین هم 1000 متر هست. می شه راهنمایی بفرمایید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 شهریور 1400

سلام، لطفا آمپر مصرفی کف کش را ذکر بفرمایید.

علی سلطانی
ارسال شده در : شنبه 27 شهریور 1400

سلام، ببخشید بنده یک مرغداری دارم. یک موتور برق می خواهم که توان ۴ تا کولر ۷۰۰۰ را داشته باشد. یخچال، تلویزیون و روشنایی هم دارم. به نظرتون ۳۰ کاوا کافیه؟ چه مارکی پیشنهاد می دید و چه قیمتی هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 28 شهریور 1400

سلام جناب سلطانی عزیز، توان ۳۰ کاوا برای کاربری مد نظر شما زیاد می باشد. در صورت مدیریت مصرف، می توان از یک موتور برق ۲۰ کاوا نیز استفاده کرد.

جعفر احمدی
ارسال شده در : شنبه 27 شهریور 1400

سلام، خسته نباشید. یک ویلا در شمال داریم که مناسفانه برق شهرک قطعی زیادی دارد. یک ویلای ۱۰۰۰ متری هست که حدودا ۶۰۰ تا هالوژن داره، ۲ تا یخچال، ۳ تا کولر گازی ۳۰۰۰۰ هزار، یک استخر که کف استخر ۱۵ تا لامپ قوی توش هست و یک عدد پمپ آب و موتورخونه و تصفیه خانه هم داره. نزدیک ۶۰ تا لامپ کم مصرف داره که حدودا ۱۲ تاش از این چراغ های ایستاده داخل پارک ها هست. به نظر شما برای روشن کردن حتی نصف این روشناهی های ویلا، چه موتور برقی شما صلاح می دانید؟ ممنون می شم که جواب منو بدید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 27 شهریور 1400

سلام، از موتور برق نمی توان استفاده کرد. به شما یک ژنراتور دیزل ۵۰ کاوا پیشنهاد می شود که به دلیل حضور در منطقه مسکونی، از کانوپی نیز می بایست استفاده شود.

شیرکو لاوه
ارسال شده در : چهارشنبه 24 شهریور 1400

سلام، من یک موتور برق لازم دارم برای کف کش 1 اینچ. عمق چاه 50 متر می باشد. چه موتوری را پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 25 شهریور 1400

سلام، یک موتور برق 5 کیلووات به شما پیشنهاد می شود. با این موتور برق می توانید در کنار کف کش، از یک یخچال و روشنایی نیز استفاده نمایید.

بهروز
ارسال شده در : چهارشنبه 24 شهریور 1400

سلام، موتور برق برای داروخانه لازم دارم. یخچال و لپ تاپ حساس به نوسان برق داریم. یک تابلو روان و 20عدد لامپ هم داریم. موتور برق هوندا یا هیوندای اگر باشد، چه مدل هایی نیاز ما را برطرف می کند؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 24 شهریور 1400

سلام، یک موتور برق اینورتری هوندا 3 کیلووات مناسب خواهد بود.

مهران پروین
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 شهریور 1400

سلام، واسه ۲ تا صندوق فروشگاهی چه نوع موتور برقی مناسب هست؟ ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 شهریور 1400

سلام، یک موتور برق 1 کیلووات برای دو کامپیوتر و یک دستگاه کارتخوان کافی می باشد.

علی
ارسال شده در : جمعه 19 شهریور 1400

سلام، برای یه پمپ آب ۲ اینچ و یک دریل هیلتی چه موتور برقی نیاز است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 20 شهریور 1400

سلام، لطفا بفرمایید که پمپ آب 2 اینچ چند متری می باشد. برای یک دریل هیلتی، یک موتور برق 4.5 کیلووات مناسب است.

امین
ارسال شده در : یکشنبه 14 شهریور 1400

سلام، موتور برق برای کف کش در چاهی به عمق ۷۰ متر نیاز دارم. چه توانی لازم دارد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 15 شهریور 1400

سلام، لطفا هد و دبی مورد نظر را اعلام بفرمایید.

یوسفی
ارسال شده در : جمعه 12 شهریور 1400

سلام، برای یک آپارتمان که کامپیوتر و لامپ پذیرایی و اگر شد تلویزیون موتور برق می خوام. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 13 شهریور 1400

سلام جناب یوسفی عزیز، یک موتور برق 6.5 کیلووات برای شما کافی خواهد بود.

دولو
ارسال شده در : چهارشنبه 10 شهریور 1400

با سلام، موتور برقی که 10 ساعت مداوم برق داشته باشه، برای کوره پخت محصولات سرامیکی می خواستم. به خاطر قطعی برق، کارها نیم پخت و خراب می شه. می خوام بهترین موتور برق رو تهیه کنم.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 11 شهریور 1400

سلام، لطفا آمپر یا توان مصرفی خود را اعلام بفرمایید.

سعید حیدرآبادی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 شهریور 1400

سلام، یه موتور برق که بتونه یه کرکره برقی با توان 510 وات رو بالا و پایین کنه، باید چند کیلو وات باشه؟ ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 10 شهریور 1400

سلام جناب حیدرآبادی عزیز، یک موتور برق 3 کیلووات برای شما کافی خواهد بود.

محمد نعمتی
ارسال شده در : دوشنبه 08 شهریور 1400

سلام، برای مصرف ۷۰000 وات برای روستا هم که باید اکثرا هم کار کنه. چه نوع موتور برقی هم پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 08 شهریور 1400

سلام جناب نعمتی عزیز، به شما یک دیزل ژنراتور 87 کاوا پیشنهاد می شود. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید حمیدی
ارسال شده در : یکشنبه 07 شهریور 1400

سلام، برای مغازه نانوایی موتور برق می خوام که بتونه دستگاه خمیر زن رو بچرخونه و بعدش فر پخت نان رو به حرکت در بیاره، دستگاه کارتخوان و دو تا لامپ رو هم روشن کنه. چه موتور برقی پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 08 شهریور 1400

سلام جناب حمیدی عزیز، لطفا آمپر مصرفی دستگاه خمیر زن و فر پخت نان را ذکر بفرمایید.

محمد طالبی
ارسال شده در : یکشنبه 07 شهریور 1400

سلام، راهنمایی جهت خرید موتور برق با قدرت حدود 5 کیلووات برای استفاده در باغ و امکان استفاده از کولر گازی و پمپ آب و لوازم برقی مورد استفاده خانواده 4 نفره می خوام. با تشکر از اطلاعات مفیدی که ارائه نموده اید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 07 شهریور 1400

سلام جناب طالبی عزیز، موتور برق 5 کیلووات در برندهای جیانگ دانگ، سان پاور، هیوندای، نویگیتور، رویال، ویما و غیره به شما توصیه می شوند. همکاران واحد فنی با شما تماس خواهند گرفت.

زارعی
ارسال شده در : چهارشنبه 27 مرداد 1400

مجددا سلام، چند کامنت پایینتر در خصوص موتور برق چند سوال فنی پرسیده بودم که جوابشان را به همکارانتان در واحد مشاوره فنی محول نموده اید. اما ای کاش همینجا پاسخ می دادید، چون سوالات من عمومی بود و به درد سایر بازدید کنندگان سایتتون هم می خورد. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام جناب زارعی عزیز، در خصوص سوال شما می بایست عنوان کرد که تمامی موتور برق ها avr دارند. در برق شهری نیز شاهد کم و زیاد شدن فرکانس خواهیم بود. اما برای اطمینان در صورت استفاده از وسایل حساس مانند شارژر گوشی تلفن یا لپ تاپ، از یک محافظ برق استفاده نمایید. چنانچه میزان توان مصرفی شما به حدود ۶ کیلووات می رسد، از موتور برق اینورتری استفاده نمایید.

سید مجید عبادی
ارسال شده در : چهارشنبه 27 مرداد 1400

با سلام، لطفا جهت تهیه موتور برقی که بعد از قطع برق بتواند موتور بالابر آسانسور را به سمت نزدیک ترین طبقه برساند راهنمایی بفرمایید. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام جناب عبادی عزیز، لطفا توان بالابر را ذکر نمایید.

لیلا مصلی
ارسال شده در : چهارشنبه 27 مرداد 1400

سلام، می خواستم در خرید موتور برق ازتون مشاوره بگیرم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام سرکار خانم مصلی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سلطانی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 مرداد 1400

سلام و عرض ادب. نیاز به موتور برق برای ویلای دارای یک کولر گازی ۲۴۰۰۰ بدون اینورتر، دو دستگاه یخچال ۱۲ فوت، یک دستگاه لباسشویی، پمپ دو اسب تاسیسات استخر، پمپ نیم اسب انتقال آب داخل ساختمان و حدود ۶۰۰ وات مصرف روشنایی دارم. البته همزمان مصرف نمی شوند اما فشار حداکثری را در نظر بگیریم. نوع بنزینی نفتی را پیشنهاد می فرمایید یا بنزینی، از چه برند و با چه قیمتی؟ ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام جناب سلطانی عزیز، در صورت مدیریت مصرف به دلیل جریان دستگاه های داخل مدار، برای کاربری مد نظر شما موتور برق ۱۵ کیلووات مناسب می باشد.

مهدی لطفی
ارسال شده در : دوشنبه 25 مرداد 1400

سلام، موتور برق بنزینی 8500 JD چنده؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 25 مرداد 1400

سلام جناب لطفی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابراهیمی
ارسال شده در : شنبه 23 مرداد 1400

سلام، واسه سه تا یخچال فریزر و یه دونه یخچال معمولی به اضافه ۱۰ عدد لامپ و 2 عدد دستگاه جوجه کشی که اندازه یک لامپ کم مصرف هر کدوم مصرف دارن موتور برق می خوام. بی ادبی نشه، خودتون بهتر می دونید، بازم من در جریان مصرفش نیستم. و اینکه یک پمپ آب کوچک جهت انتقال آب به داخل شبکه منزل دارم. موتور برق دیزلی چند وات تهیه کنم؟ ساکن روستا هستم و دیزل بصرفه تره برام. ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 24 مرداد 1400

سلام جناب ابراهیمی عزیز، حضرتعالی به یک موتور برق ۲۰ کیلووات نیاز دارید، زیرا دستگاه های جوجه کشی آمپر زیادی می کشند.

احسن رشیدی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 مرداد 1400

سلام، موتور برق می خوام. برای هوادهی استخر پرورش ماهی لطفا تماس بگیرین.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 20 مرداد 1400

سلام جناب رشیدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی
ارسال شده در : دوشنبه 18 مرداد 1400

درود. دو تا پرسش دارم. این تفاوت قیمت در یک برند مثل هیوندا که از ۵ تومن شروع و تا حدود ۲۰ تومن هم به چشمم خورد، چه دلیلی داره؟ بعضا توی مشخصات دیدم، تعداد خروجی ۱ یا ۲ یا ۳. این به چه معنی هست؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 مرداد 1400

سلام، تفاوت قیمت به دلیل تفاوت در توان موتور برق (میزان کیلووات) می باشد. تعداد خروجی نیز به خروجی های یک دستگاه برای استفاده از برق موتور برق اطلاق می شود. معمولا موتور برق ها دو پورت خروجی دارند.

زارعی
ارسال شده در : جمعه 15 مرداد 1400

سلام ابتدا تشکر می کنم به خاطر اینکه با صبر و حوصله پاسخ مخاطبان رو می دهید. فرمودید همه موتور برق ها دارای avr می باشند اما آیا avr همه مدل ها قابل اطمینان هست؟ اگر در برخی مدل ها از avr بی کیفیت و نامطمئن استفاده شده باشد، چه کار باید کرد؟ در صورت درست کار نکردن avr، آیا محافظ های برق می توانند از صدمه دیدن دستگاه های برقی جلوگیری کنند؟ تا اونجا که بنده اطلاع دارم دور موتورهای بنزینی به مرور زمان اندکی کُند می شود و در نتیجه فرکانس هم کاهش پیدا می کند، برای حل این مشکل چه باید کرد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام جناب زارعی عزیز، کلیه موتور برق ها مجهز به AVR می باشند. برق شهری نیز دارای نوسان فرکانس خواهد بود. توصیه می شود برای اطمینان، در صورت استفاده از وسایل حساسی مانند شارژر موبایل یا لپ تاپ، از محافظ برق استفاده نمایید. اگر میزان توان مصرفی شما حدود ۶ کیلووات است، از موتور برق اینورتری استفاده نمایید.

هادی امین طاهری
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 12 مرداد 1400