موتور برق

اشتراک :

فروش موتور برق

هایپر صنعتی فامکو ارائه دهنده انواع موتور برق با سوخت های گازوئیل، بنزینی و گازی، در سایز های متنوع از موتور برق کوچک قابل حمل (پرتابل) یا کیفی تا سایز های بزرگ در توان های مختلف می باشد.

لیست قیمت موتور برق

موتور برق چیست؟

موتور برق تجهیزی است که انرژی مکانیکی حاصل از عملکرد موتور احتراقی را توسط ژنراتور به انرژی الکتریسیته تبدیل می کند. امروزه برای استفاده از وسایل برقی در فضاهایی خارج از بافت شهری مانند ویلاها، باغ ها، استخر و آب نماها که از شبکه سراسری برق بی بهره می باشند از موتوربرق استفاده می شود. در زمان قطع برق شبکه سراسری نیز برای تامین برق اضطراری دستگاه های کوچک یا خانه های مسکونی، مطب پزشکان و موارد مشابه، موتوربرق مورد استفاده قرار می گیرد. در این محتوا به موتور برق کوچک و قابل حمل پرداخته ایم، در عمل موتور برق و موتور ژنراتور هر دو یک محصول می باشند اما به این دلیل که در میان مخاطبین، نوع پرتابل آن به موتوربرق مشهور است، هر دو به صورت جدا توضیح داده شده اند، شما می توانید جهت آشنایی با انواع ژنراتور به بخش مربوط در سایت مراجعه نمایید. هر دو این محصولات موتور ژنراتور بوده و همانطور که از نامشان مشخص است دارای یک موتور و ژنراتور می باشند و وظیفه تولید نیروی الکتریسیته یا برق را بر عهده دارند.

انواع موتور برق

موتور برق ها را می توان بر اساس چهار متغیر دسته بندی کرد:

1- سوخت

یکی از موارد ضروری و مهم برای خرید موتور برق انتخاب سوخت آن است. موتوربرق از لحاظ سوخت به سه دسته تقسیم می شود:

2- مکانیزم راه اندازی (روشن و خاموش شدن موتور برق)

 • مکانیزم راه اندازی دستی یا هندلی: این مکانیزم اکثرا در موتور برق های بنزینی کوچک استفاده می شود و همان طور که از نامش مشخص است نیاز به نیروی انسانی دارد.
 • مکانیزم راه اندازی استارتی: یک مکانیزم راه اندازی الکتریکی است که معمولا در موتور برق های بزرگ استفاده شده و پس از چرخاندن سوئیچ انرژی ذخیره شده در باتری، باعث روشن شدن موتور برق می شود. لازم به ذکر است که در تمامی موتور برق ها سیستم هندلی وجود دارد و در برخی از سیستم های راه اندازی موتور برق ها تلفیقی از مکانیزم راه اندازی استارتی و هندلی (دستی) می باشد.
 • مکانیزم راه اندازی امرجنسی یا ATS (تابلوی امرجنسی): در این مکانیزم زمانی که برق قطع می شود تابلو به موتور برق فرمان روشن شدن می دهد. پس از گذشت حدود 10 ثانیه به صورت اتوماتیک موتور برق روشن شده و جریان الکتریسیته را وارد مدار می کند. این مکانیزم در ساختمان ها و مکان هایی که نیاز به وصل سریع برق اضطراری دارند مورد استفاده قرار می گیرد مانند مطب ها، فروشگاه ها، سالن های ورزشی و مراکز صنعتی کوچک و غیره.

3- شاسی

موتور برق ها از لحاظ شاسی به دو دسته کانوپی دار و بدون کانوپی (اوپن) تقسیم می شود.

کانوپی یا اتاق سایلنت چیست و چه ضرورتی دارد؟

کانوپی به محفظه ای گفته می شود که برای جلوگیری از صدا های ناشی از موتور برق مورد استفاده قرار می گیرد که به اصطلاح، به آن اتاق سایلنت هم گفته می شود. ضرورت استفاده از کانوپی به علت صدای زیاد موتور برق ها، مخصوصا موتوربرق های بزرگ که می توانند یک منبع آلودگی صوتی باشند بیشتر احساس می گردد و دستگاه را تبدیل به موتور برق سایلنت می کند. وجود کانوپی در موتور برق در مکان هایی مانند ساختمان ها و مجتمع های مسکونی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

موتور برق کانوپی دار و بدون کانوپی

4- ولتاژ خروجی

هنگامی که صحبت از برق می شود امکان ندارد بحثی از تک فاز و سه فاز بودن در میان نباشد. در هنگام خرید موتور برق، با این موضوع مواجه می شویم که موتور برق های تک فاز مناسب هستند یا سه فاز. این دوگانگی در انتخاب، مربوط به تفاوت برق متناوبی هست که داریم.

در وهله اول نیاز ما در انتخاب موتوربرق ولتاژ خروجی مورد استفاده ما است. برای کار های کوچک و استفاده در منازل و مناسب بافت شهری، موتور برق تک فاز می تواند گزینه بهتری برای ما باشد. موتور برق سه فاز با ولتاژ 380 معمولا برای مصارف صنعتی و ابزار های سنگین نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع موتور برق بر اساس برق مصرفی

در ابتدا به معرفی برق تک فاز و سه فاز می پردازیم:

موتور برق تک فاز

به زبان ساده، برق متناوبی که در پریز برق ساختمان خود داریم برق تک فاز است. در ایران از ولتاژ استاندارد 220 ولت و فرکانس 50 هرتز استفاده می شود. در برق تک فاز دو رشته سیم داریم که یک رشته سیم فاز 220 ولت متناوب است و رشته سیم دیگر نول.

موتور برق سه فاز

در این نوع برق بر خلاف برق تک فاز، سه عدد فاز و یک عدد نول داریم که توسط مینیاتوری سه فاز به سیستم وارد می شوند. در برق سه فاز هر زمان که جریان برق مصرفی سه فاز 380 ولت باشد، به سادگی می توان از موتور برق سه فاز متناسب با توان مورد نیاز استفاده کرد ولی اگر بخواهید همزمان از برق تکفاز هم بهره ببرید می توانید یک رشته از فاز را با یک نول جداگانه استفاده نمایید.

پیشنهاد فامکو: اگر هم برق تک فاز و هم به برق سه فاز نیاز دارید یا در آینده به برق سه فاز نیاز پیدا می کنید بهتر است موتور برق سه فاز را تهیه کنید و از هر فاز به صورت جداگانه با یک رشته نول، برق تک فاز مورد نیاز خود را تامین نمایید. فقط باید به یک نکته مهم توجه نمایید و آن این است که بین فاز های گرفته شده باید تقسیم بار درست و متعادل صورت گیرد و از یک فاز خیلی بیشتر یا کمتر از دو رشته فاز دیگر بار گرفته نشود.

خط توزیع برق سه فاز به همراه نول

خط توزیع برق سه فاز به همراه نول

کاربرد موتور برق

مدل ها و برند های متفاوتی از موتوربرق در سراسر جهان وجود دارد و در هر منطقه ای که جریان برق وجود ندارد یا به صورت موقت قطع شده از موتور برق استفاده می شود.

از کاربردهای موتور برق یا مولد الکتریکی می توان به استفاده در باغ و ویلا های خارج شهر، جوشکاری سیار، کارگاه های عمرانی کوچک، مزارع و کشتزار ها، زمین های کوچک کشاورزی، تامین برق ماینر، هیئت های مذهبی و تامین روشنایی مورد نیاز مراسم کوچک که موتور برق پرتابل و قابل حمل مورد نیاز است نام برد.

اجزاء موتور برق

موتور برق از اجزاء بسیار متعددی تشکیل شده است. در حالت کلی اجزاء اصلی یک موتور برق ساده که از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند عبارتند از:

 • موتور احتراقی

 یکی از اجزاء اصلی موتور برق، که مهمترین وظیفه را بر عهده دارد موتور احتراقی آن می باشد و قسمت تامین کننده نیروی محرکه است. موتور انرژی مکانیکی را برای تبدیل آن به انرژی الکتریکی یا برق تامین می کند.

 • مولد برق ژنراتور

الترناتور یا ژنراتور وظیفه تبدیل انرژی مکانیکی دریافتی از موتور به انرژی الکتریکی را بر عهده دارد. در موتوربرق ها معمولا از نوع دو پل یا 3000 دور استفاده می شود.

 • سیستم تنظیم کننده ولتاژ یا AVR

این سیستم وظیفه بالانس مقدار جریان ولتاژی که از سیستم خارج می شود و همچنین عمل قطع جریان در صورت ایجاد نوسانات را در صورت نیاز بر عهده دارد.

 • مخزن سوخت

در این بخش از سیستم سوخت رسانی بسته به نوع موتور برق تفاوت هایی وجود دارد:

 • در حالت کلی منبع ذخیره موتور برق گازوئیلی کوچکتر از موتور برق بنزینی است و در موتور برق گازی مخزن سوخت وجود ندارد.
 • حجم مخزن در مدل های گازوئیلی و بنزینی باید به اندازه ای باشد که بتواند حداقل به میزان 10 ساعت کارکرد دستگاه با 50 درصد توان نامی سوخت ذخیره کرده و ظرفیت روشن نگه داشتن دستگاه را داشته باشد.
 • روغن

به دلیل کارکرد مداوم اجزاء موتوربرق و تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی و ساییدگی هایی که رخ می دهد، جهت به حداقل رساندن سایش و در نتیجه آسیب در موتور و سایر اجزا از سیستم روغن کاری استفاده می گردد.

انواع روغن مورد استفاده توسط کمپانی سازنده در کاتالوگ دستگاه پیشنهاد شده ولی به صورت معمول در مدل های بنزینی و گازی روغن 10W40 یا 20W50 پیشنهاد می گردد. در مورد موتور برق های دیزلی از روغن موتور سوپر توربو بهران 15W40 استفاده گردد.

اجزای موتور برق

 1. تابلوی ATS (تابلوی اتوماتیک)
 2. دسته
 3. شاسی
 4. باتری
 5. ژنراتور
 6. موتور
 7. استارت
 8. چرخ
 9. نمایشگر ساعت کارکرد
 10. پریز خروجی
 11. کلید استارت
 12. باک
 13. گیج روغن

مقایسه انواع موتور برق
مقایسه انواع موتور برق
نوع موتور برق بنزینی گازی گازوییلی
سوخت در دسترس صرفا لوله کشی شده در دسترس
ایمنی  زیاد بالا بسیار زیاد
طول عمر متوسط با دوام با دوام
صدا  متوسط کم صدا نسبتا زیاد
آلایندگی متوسط بسیار کم نسبتا زیاد

نحوه محاسبه توان موتور برق

اغلب افرادی که برای خرید موتور برق اقدام می کنند، در مورد عدم ارتباط مدل موتور برق و کد ها و سری های آن با میزان توان تولیدی اطلاعات تکمیلی ندارند و به اشتباه عدد مدل ها را به عنوان توان خروجی دستگاه در نظر می گیرند. به عنوان مثال موتور برق جیانگ دانگ (Jiang Dong) مدل 10000 دارای خروجی برقی معادل 10000 وات یا 10 کیلو وات نیست و خروجی آن 7.5 کیلووات است، یا هوندا المکس سری 7600 توانی در حدود 6.5 کاوا دارد. پس در هنگام خرید ابتدا توان مورد نیاز خود را شناسایی کرده و سپس به کاتالوگ موتور برق مورد نظر بروید و پس از مطالعه اطلاعات فنی و پلاک مشخصات آن نسبت به خرید اقدام نمایید.

نحوه انتخاب موتور برق؟

زمانی که نیازمند خریدن یک موتور برق هستیم باید به نکاتی که ما را در خرید یک موتور برق ایده آل راهنمایی می کنند توجه کنیم:

 برای چه مکانی موتور برق می خواهیم؟

بسیار مهم است که در وهله اول مشخص کنیم برای چه مکانی موتوربرق می خواهیم. مثلا موتور برق مورد نیاز ما برای شغل جوشکاری است یا برای استفاده در ویلای شخصی.

زمان مصرف چگونه است؟

 • موقت: در مکانی حضور دارید که از موتور برق برای موارد اضطراری استفاده می شود.
 • دائم: به هیچ عنوان دسترسی به سیم کشی برق ندارید و کارکرد موتور برق دائمی است.

چه توانی مورد نیاز ما است؟

باید به این نکته توجه داشت که میزان توان برق مصرفی مورد نیاز چه مقدار است و بعد از به دست آوردن اطلاعات تکمیلی اقدام به خرید موتور برق مورد کرد.

موتور برق دارای جریان یکسان

اگر موتور برق برای مکان هایی است که لوازم حساس به نوسانات برق وجود دارد، باید حتما سراغ موتور برق هایی بروید که دارای سیستم AVR هستند. این سیستم قابلیت یکسان سازی نوسانات برق را بر عهده دارد و باعث طول عمر لوازم شما می شوند.

محل قرار گیری موتور برق

اینکه موتور برق در چه محیطی قرار بگیرد می تواند تا حدودی تعیین کننده طول عمر موتور برق باشد. برای در امان ماندن موتور برق و طول عمر بیشتر آن در محیط های باز باید از موتور برق کانوپی دار استفاده کرد.

مکانیزم روشن و خاموش شدن موتور برق

موتور برق هایی که دارای استارت الکتریکی هستند کارکرد بسیار ساده تری نسبت به موتور برق هایی دارند که با استارت دستی و هندل روشن می شوند.

تجهیزات جا به جایی موتور برق

هنگام انتخاب موتور برق برای خرید، حتما به وسایل جا به جایی آن مانند چرخ و دسته دقت کنید. موتور برقی که چرخ و دسته دارد به راحتی جا به جا خواهد شد، در غیر این صورت باید هزینه اضافی پرداخت کنید.

سوخت موتور برق مورد استفاده شما چه باشد؟

 • اگر به گاز شهری دسترسی دارید و استفاده شما از موتور برق موقتی است، موتور برق گازی بهترین گزینه است.
 • اگر به بنزین دسترسی دارد و می خواهید به طور موقت از موتوربرق استفاده کنید، موتور برق بنزینی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
 • در صورتی که به برق مورد نیاز برای مصارف عمومی دسترسی ندارید و مدت زمان مورد نیاز شما زیاد است، می توانید از موتور برق گازوئیلی یا موتور برق دیزلی استفاده کنید.

مخزن سوخت موتور برق

هر چقدر مدت زمان بیشتری از موتوربرق استفاده شود، به باک بزرگ تری نیاز خواهد بود. پس باید موتور برقی تهیه شود که نیاز مصرف کننده را از لحاظ مدت زمان کارکرد تامین کند.

بهترین موتور برق

در زیر به 10 دستگاه از بهترین موتور برق های موجود در ایران اشاره می کنیم که جهت دیدن مشخصات فنی و اطلاعات کاربری آن می توانید به صفحات هر مدل در سایت هایپر صنعت فامکو مراجعه فرمایید.

لیست بهترین موتور برق
بهترین موتور برق
موتور برق هیوندای موتور برق هوندا المکس
لوگو هیوندای لوگو هوندا المکس
موتور برق هوندا هوتن
لوگو هوندا هوتن
بهترین موتور برق چینی
 موتور برق جاینگ دانگ موتور برق سان پاور
لوگو جاینگ دانگ لوگو سان پاور
 موتور برق واکسون  موتور برق استریم
لوگو واکسون لوگو استریم
موتور برق آگرو موتور برق راتو
لوگو آگرو لوگو راتو
موتور برق لانسین
لوگو لانسین

بهترین موتور برق چینی

همانگونه که در جدول بهترین موتور برق ها ملاحظه می فرمایید بسیاری از این مدل ها موتور برق چینی می باشد که با موتور برق های ژاپنی نیز در حال رقابت می باشد.

موتور برق بانه ای

موتور برق های بانه ای با توجه به اینکه به صورت قاچاق وارد کشور شده و فاقد گارنتی می باشد و به دلیل اینکه تعداد محدودی از هر مدل وارد می گردد و اقلام جانی و لوازم مصرفی آن وارد نمی گردد امکان ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات در صورت خرابی برای آن میسر نمی باشد. لذا بهتر می باشد با توجه به قیمت موتور برق، این دستگاه از مراکز معتبر و دارای خدمات پس از فروش خریداری گردد.

موتور برق دست دوم

موتور برق یک دستگاه الکتریکی و مکانیکی می باشد که در طول استفاده از آن امکان مستهلک شدن برخی از قطعات وجود دارد که گاهی تعمیر آن مقرون به صرفه نمی باشد. و با توجه به اینکه میزان استفاده از موتور برق دست دوم مشخص نمی باشد، لذا هایپر صنعت فامکو خرید موتور برق دست دوم را پیشنهاد نمی نماید.

قیمت موتور برق

بودجه ای که شما دارید در خرید موتور برق یا مولد برقی که تهیه می کنید بسیار مهم است. توجه کنید قیمت انواع موتور برق به قابلیت های آن ارتباط دارد، اما اولویت با تامین نیاز شما است.

 قیمت انواع موتور برق
موتور برق بنزنی
Jiang Dong Sunpower
موتور برق جیانگ دانگ بنزینی موتور برق سان پاور بنزینی
شروع قیمت: 6,800,000 شروع قیمت: 5,000,000
مشخصات فنی موتور برق Jiang Dong بنزینی مشخصات فنی موتور برق Sunpower بنزینی
Vackson  Rato 
موتور برق واکسون موتور برق راتو
شروع قیمت: 5,800,000 شروع قیمت: 3,150,000
مشخصات فنی موتور برق Vackson بنزینی مشخصات فنی موتور برق Rato بنزینی
 موتور برق دیزلی یا گازوئیلی
KAMA Koop
موتور برق کاما موتور برق کوپ
شروع قیمت: 7,000,000 شروع قیمت: 9,800,000
مشخصات فنی موتور برق KAMA دیزلی مشخصات فنی موتور برق Koop دیزلی
موتور برق گازی
Green Power
موتور برق گرین پاور
شروع قیمت: 19,000,000
مشخصات فنی موتور برق Green Power گازی
 موتور برق نفتی بنزینی
Honda Huutoan
موتور برق هوندا هوتن
شروع قیمت: 7,000,000
مشخصات فنی موتور برق Honda Huutoan نفتی بنزینی
موتور برق کیفی یا ای نورتری
Hyundai Honda Elemax
موتور برق هیوندای موتور برق هوندا المکس
شروع قیمت: 10,500,000 شروع قیمت: 18,500,000
مشخصات فنی موتور برق Hyundai کیفی مشخصات فنی موتور برق Honda Elemax کیفی

* کلیه قیمت های ذکر شده در جدول به تومان می باشد.

 • موتور برق چیست؟

  به یک مولد الکتریکی که قادر است انرژی مکانیکی حاصل از سوخت بنزین، گازوئیل، گاز و نفت را به انرژی الکتریسیته تبدیل کند، موتور برق می گویند. موتور برق ها از دو قسمت اصلی موتور و دینام، جهت تولید برق اضطراری تشکیل شده اند. مکانیزم قسمت موتور آن بسته به نوع سوخت متفاوت است و موتور برق ها با توجه به توان های مختلف می توانند کاربری مختلفی داشته باشند.

 • چگونه می توان موتور برق را بی صدا کرد؟

  اولین نکته مهم در این زمینه، انتخاب موتور با توان متناسب با نیاز شما می باشد، زیرا هر چقدر توان موتور برق بالاتر باشد، صدای آن نیز بیشتر است. قرار دادن موتور برق در فاصله دورتر از محل استفاده، قرار گیری موتور برق در سطوح نرم مانند چمن، خاک و سطحی پلاستیکی نیز در کاهش صدا تاثیر گذارند. استفاده از موتور برق کانوپی دار و یا ساخت جعبه چوبی یا فلزی برای قرار دادن موتور برق یکی از بهترین روش های کاهش صدا می باشد.

 • چگونه باید موتور برق را انتخاب نمود؟

  تجهیزاتی که می خواهیم توسط موتور برق به صورت همزمان راه اندازی کنیم را تعیین کنیم. یک لیست از میزان وات مصرفی جهت راه اندازی و عملکرد مداوم هر دستگاه تهیه می کنیم (این کار را می توانید از دفترچه راهنمای هر موتور برق تهیه کنید). میزان 10 الی 15 درصد به میزان برق مصرفی خود اضافه کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که موتور برق انتخابی شما دارای قدرت بالاتر از کل مصرف برقی حساب شده باشد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:

دیدگاه کاربران
فیروز ابراهیمی
 ارسال شده در : دوشنبه 20 اردیبهشت 1400

سلام و عرض ادب، خسته نباشید. برای باغ، موتور برق قابل حمل با قدرت ۲ یا ۳ هزار وات ژاپنی بنزینی جهت روشن کردن ۵۰۰ وات لامپ و تلویزیون و احتمالا دریل می خوام. آیا پیشنهادی دارید؟ ممنون از شما. راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 20 اردیبهشت 1400

سلام جناب ابراهیمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

دکتر بهراد شربت خوری
 ارسال شده در : شنبه 11 اردیبهشت 1400

سلام، برای داروخانه چه مدلی رو پیشنهاد می دهید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 11 اردیبهشت 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد سلمانی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 اردیبهشت 1400

سلام، لطفا شماره تماس بدید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 اردیبهشت 1400

سلام جناب سلمانی عزیز، شما می توانید با شماره 02148000049 (داخلی 330 و 340) با کارشناس واحد مربوطه (موتور برق) تماس حاصل نمایید.

سجاد
 ارسال شده در : جمعه 03 اردیبهشت 1400

سلام، موتور برق بی صدا برای تولید برق ویلا می خواستم. مورد مناسبی پیدا می شه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 04 اردیبهشت 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

احمد فصاحت
 ارسال شده در : جمعه 03 اردیبهشت 1400

سلام خسته نباشید. بنده همکار هستم از شیراز. فروش تعداد هم دارید؟ لیست قیمت می خوام، هم بنزین و هم دیزل.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 04 اردیبهشت 1400

سلام جناب فصاحت عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی
 ارسال شده در : دوشنبه 30 فروردین 1400

سلام، خریدار یک موتور یانمار ۸ یا ۱۰ اسب هستم. می تونید کمکم کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 30 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اقبال سلطانی
 ارسال شده در : یکشنبه 29 فروردین 1400

با سلام، موتور برق دیزلی با قدرت بالا جهت مصارف باغ که همزمان بتونه دو تا کف کش و یخچال و برق خانه باغ رو تامین بکنه نیاز دارم. البته برند معتبر و خوب. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 29 فروردین 1400

سلام جناب سلطانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سید اصغر حسینی
 ارسال شده در : پنجشنبه 26 فروردین 1400

سلام، یک دستگاه موتور برق ۳.۵ کیلووات جهت ماشین یخچال دار نیاز دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاسگزارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 28 فروردین 1400

سلام جناب حسینی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مصطفی هنر
 ارسال شده در : چهارشنبه 25 فروردین 1400

سلام. یه موتور برق حدودا ۵ کیلو‌وات برای یک کف کش ۲ اینچ جهت آبیاری از چاه ۲۵ متری، چه قیمتی در میاد؟ هم قیمت موتور برق، هم کف کش؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 25 فروردین 1400

سلام جناب هنر عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مسعود سلطانی
 ارسال شده در : شنبه 14 فروردین 1400

سلام سال نو مبارک، یکی از مشتریان بانک کشاورزی قزوین که به منظور احداث گلخانه 3000 مترمربعی سبزی سیفی بنام حاج آقا پاکزاد موتور برق جیانگ دانگ 8100 وات سه فاز استارتی با پورت ats و غیره از شرکت شما احتملا خریده، اذر ماه 99 به مبلغ 380 میلیون ریال. سوال بنده به عنوان کارشناس بانک این موتور برق در زمان قطع برق در پیک مصرف جوابگو گلخانه است شماره تماس شعبه 028333573242 بانک کشاورزی تره بار قزوین

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 14 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی تنها
 ارسال شده در : جمعه 13 فروردین 1400

سلام، موتور برق مناسب برای 2 دستگاه ماینر با مجموع توان 5000 وات از نوع گازوییلی قیمت و مدل در صورت امکان معرفی نمایید و در صورت امکان میزان مصرف سوخت و صدای تولیدی رو هم ذکر بفرمایید. با تشکر

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 14 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی حیدری
 ارسال شده در : یکشنبه 01 فروردین 1400

سلام، یک موتور برق ۳ و نیم کاوا تا هفت کاوا جهت استفاده کفکش با چاه پنجاه متری با سوخت پایین نیاز دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

محمد شادکام
 ارسال شده در : شنبه 30 اسفند 1399

سلام، یک موتور برق برای استفاده ویلای شخصی (۱۰ عدد لامپ و روشن کردن پمپ آب ۱ اسب بخار استخر) لازم دارم. لطفا راهنمایی نمایید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

امیر پویان فرد
 ارسال شده در : پنجشنبه 09 بهمن 1399

سلام، یک موتور برق سوپر سایلنت دیزلی برای یک ویلا میخوام. که بتونه دو تا کولر گازی، پمپ آب، روشنایی، tv، یخچال و غیره را به خوبی روشن کنه و کاملا کم صدا باشه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 11 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مرتضی عباسی
 ارسال شده در : چهارشنبه 08 بهمن 1399

سلام، احتیاج به یک موتور برق برای راه اندازی پمپ آب چاه مشبک 100 متری می خواستم. لطفا راهنمایی کنید چه مدل و چند کاوا بگیرم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 09 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمیدرضا گلگیران مقدم
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 بهمن 1399

سلام، یه موتور برق کوچک و قیمت پایین می خواهم که یه دستگاه جوجه کشی کوچک را در زمان برق رفتن ساپورت کنه، سپاس

user1@web24.ir
 ارسال شده در : چهارشنبه 08 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فرزاد زارعی
 ارسال شده در : یکشنبه 05 بهمن 1399

سلام، وقت شما بخیر من موتور برقی میخواستم برای باغ که کفکش یک اینچی ۳۲ متری رو جواب بده ممنون میشم پاسخ دهید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 06 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدی
 ارسال شده در : شنبه 04 بهمن 1399

سلام موتور برق برای ویلا و باغ میخواستم جهت روشن کردن پمپ و کولر گازی اینورتری میخواستم ببینم چه برندی و با چه توانی و با چه سوختی مناسب هست؟ ممنونم از پاسخ گویی

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 05 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

شادمهر عباسی
 ارسال شده در : شنبه 04 بهمن 1399

سلام، یک موتور برق برای جوشکاری میخاستم که ۲۵۰ آمپر خروجی بده با ۲ کیلووات خروجی برق چه برندی مناسبه با چه سوختی؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 05 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مرتضی عباسی
 ارسال شده در : چهارشنبه 01 بهمن 1399

سلام، احتیاج به یک موتور برق برای راه اندازی پمپ اب چاه مشبک 100 متری می خواستم. لطفا راهنمایی کنید چه مدل و چند کاوا بگیرم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 02 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیر تثبیتی
 ارسال شده در : جمعه 26 دی 1399

با عرض سلام و احترام، من برای دفتر کار جهت استفاده دو کامپیوتر و یک پرینتر در هنگام قطعی برق نیاز به یک موتور برق مناسب دارم. لطفاً هماهنگی لازم جهت تماس کارشناس جهت مشاوره را در اسرع وقت انجام دهید. سپاسگزارم

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 27 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید شفاهی
 ارسال شده در : چهارشنبه 24 دی 1399

من واسه مغازه می‌خوام بخرم، میشه توضیح بدین و شرایط و قیمت رو اعلام کنین؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 25 دی 1399

به روی چشم، با شما تماس گرفته خواهد شد.

محمد رضا فصیح خسروشاهی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 دی 1399

با سلام نحوه خرید چطورهستش؟ ما تبریز هستیم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 24 دی 1399

سلام، امکان ارسال به همه ایران وجود دارد، شماره موبایل خود را به درستی وارد نکرده اید، لطفا مجددا شماره موبایل خود را ارسال نمایید.

سعید مرادی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 دی 1399

موتور برق جهت کفکش لازم دارم ممنون میشم راهنماییم کنید و قیمت رو برام ارسال کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 18 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حشمت مصطفی زاده
 ارسال شده در : جمعه 30 آبان 1399

درود و خسته نباشید، موتور برق با توان ۷ کاوا میخواستم، لطفا جهت نوع برند راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 01 آذر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مصطفی رفیعی
 ارسال شده در : جمعه 09 آبان 1399

باسلام، موتور برق مناسب برای دستگاه ماینر (2 عدد) با مصرف نهایت 6000 وات جهت مصرف خانگی نیاز دارم. در صورت امکان استفاده برای کار ماینینگ ممنون میشم راهنمایی کنید. از نظر مصرف سوخت ماهانه و استهلاک و به صرفه بودن و غیره.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 10 آبان 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فرقانی
 ارسال شده در : پنجشنبه 10 مهر 1399

سلام، خسته نباشید، قیمت موتور برق گازی و گازوییلی در اندازه تقریبی 5 کیلو چند هستش؟؟ با یک باک یا کپسول lpg چند ساعت کار میکنه؟؟ برای مدارس مناطق محروم روستایی سیستان و بلوچستان و گرمای شدید و بعضا شرجی 60 الی 70 درصد

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 10 مهر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید دین پژو
 ارسال شده در : پنجشنبه 06 شهریور 1399

سلام، قیمت موتور برق گازوئیلی یا بنزینی که از لحاظ کارکرد و کم خرج که بتونم جوشکاری کنم باهاش.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 شهریور 1399

سلام، اطلاعات درخواستی برای شما ارسال خواهد شد.

محمدی
 ارسال شده در : جمعه 30 خرداد 1399

قیمت یک موتور برق خانگی کوچک بیصدا که استفاده جوشکاری از آن بتوان انجام داد چقدر است و آیا بصورت اقساط که فروش دارید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 31 خرداد 1399

سلام، خیر، فروش اقساطی در حال حاضر نداریم، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

قاسمی
 ارسال شده در : شنبه 27 اردیبهشت 1399

کدام یک از موتور برق های دیزلی گازی و یا بنزینی از نظر دوام و کارکرد بهتر هستند و کم مصرف تر؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 28 اردیبهشت 1399

موتور برق های گازوئیلی دارای راندمان بالاتر و دوام بیشتری هستند. موتور برق های گاز سوز دارای مصرف کمتر و پس از آن موتور برق های گازوئیلی کمترین مصرف را دارند. اما اگر از نظر دوام و کارایی و کمترین هزینه ی نگهداری بخواهید بدانید موتور برق های گازوئیلی از سایر موتور برق ها بهتر می باشند.

محمد قنبری
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 اردیبهشت 1399

یک دستگاه موتور برق دیزلی یا بنزینی با توان ۴ تا ۴.۵ کاوا می خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 03 اردیبهشت 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجتبی بختیاری
 ارسال شده در : پنجشنبه 28 فروردین 1399

یک عدد موتور برق گازوئیلی می خوام باتوان 7000 وات.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 30 فروردین 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سید علی حسینی
 ارسال شده در : یکشنبه 17 فروردین 1399

سلام قیمت موتور برق JD7500رو میخاستم ؟؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 17 فروردین 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.