ژنراتور

اشتراک :

ژنراتور برق چیست؟

ژنراتور برق دستگاهی است که نیروی الکتریسیته و برق تولید کرده و از قطع فعالیت های روزانه یا اختلال در عملیات کاری پیشگیری می کند. ژنراتور ها به شکل های فیزیکی و الکتریکی برای کاربرد های مختلف در دسترس می باشند. انتخاب بهترین ژنراتور برق اضطراری خانگی و صنعتی مورد نیاز کاری پیچیده بوده و نیاز به عملیات محاسباتی دقیق دارد و می بایست توسط کارشناس مربوطه صورت گیرد تا با صرف معقول ترین هزینه، بیشترین کارایی عاید مصرف کننده گردد. در ادامه به ارائه اطلاعات در مورد ژنراتور می پردازیم تا با آشنایی کامل از این محصول بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید.

انواع ژنراتور

انواع موتور ژنراتور از لحاظ سوخت مصرفی

همچنین این محصولات از لحاظ ساختاری در دو نوع کانوپی دار (سایلنت) و بدون کانوپی نیز عرضه می گردند.

فیلم معرفی انواع ژنراتور برق

ژنراتور چگونه کار می کند؟

ژنراتور برق وسیله ای است که انرژی مکانیکی به دست آمده از منبع بیرونی را به انرژی الکتریکی به عنوان خروجی تبدیل می کند. باید بدانیم که ژنراتور انرژی الکتریکی تولید نمی کند. در عوض، با استفاده از انرژی مکانیکی عرضه شده و با ایجاد حرکت و تولید بار الکتریکی در سیم پیچ ها در مدار الکتریکی، برق را به عنوان خروجی سیستم تولید می کند. این جریان، شارژ الکتریکی جریان الکتریکی عرضه شده توسط ژنراتور است. مکانیسم ژنراتور را می توان با درک کار پمپ آب فهمید که باعث جریان آب می شود اما واقعا آبی ایجاد نمی کند و فقط آب جریان می یابد.

ژنراتور برق (بهترین ژنراتور برق) اضطراری

ژنراتور های برق از دو قسمت تشکیل شده اند: قسمت متحرک را روتور و قسمت ساکن آن را استاتور می گویند. روتور ها نیز از نظر ساختمان دو دسته اند: ماشین های قطب صاف و ماشین های قطب برجسته.

این دستگاه ها به طور قراردادی بر اساس توان برق بر حسب کیلووات آمپر (KVA یا کاوا) و یا کیلووات (KW) تقسیم بندی می شوند. در واقع هم موتور باید توان تولید این نیرو را (که بر حسب اسب بخار نیز عنوان می شود) داشته باشد و هم ژنراتور باید بتواند با نیروی محرک هایی که موتور تولید می کند این خروجی را بدهد.

ژنراتور برق کانوپی دار

ژنراتور برق کانوپی دار

اجزای ژنراتور

اجزای اصلی ژنراتور الکتریکی به صورت زیر تقسیم بندی می شود:

اجزای ژنراتور

 1. موتور
 2. ژنراتور
 3. سیستم سوخت
 4. تنظیم کننده ولتاژ
 5. سیستم خنک سازی و اگزوز
 6. سیستم روغنکاری
 7. شارژ باطری
 8. پنل کنترل
 9. چارچوب اصلی

1. موتور

این قسمت حیاتی ترین بخش دیزل ژنراتور است و تمام توان مکانیکی که ژنراتور برای حرکت می خواهد تامین می کند. موتور در دیزل ژنراتور باید بسیار دقیق انتخاب شود. زیرا توان مکانیکی که یک موتور تامین می کند، می تواند توان الکتریکی خروجی ژنراتور را مشخص کند و به این وسیله قدرت الکتریکی برای استفاده از دیزل ژنراتور بدست می آید. در انتخاب موتور دیزل ژنراتور موارد دیگری همانند میزان صدای تولیدی ژنراتور و میزان حجم محفظه سوخت نیز مهم هستند که باید به آنها توجه نمود.

موتور های دیزلی برای راه اندازی و تولید توان، نیاز به توان الکتریکی دارند. از این رو در اکثر موارد از منبع تغذیه که ولتاژ مستقیمی (DC) در حدود 12 تا 24 ولت را تولید می کند، برای راه اندازی موتور استفاده می شود. این منبع تغذیه می تواند خود موتور الکتریکی یا تعداد باتری باشد که این میزان ولتاژ را تامین می کند.

2. ژنراتور

ژنراتور برق قلب تپنده تولید توان الکتریکی دیزل ژنراتور است که انرژی اولیه خود را از موتور گرفته و تولید برق می کند. نوع ژنراتور بر حسب نیاز ما تعیین می شود. برای مثال برای تولید توان بالا نیاز به ژنراتور القایی داریم. ساختمان ژنراتور اعم ازنوع سیم پیچی روتور و استاتور و جریان تحریک آن، تعیین کننده نحوه عملکرد دیزل ژنراتور است.

3. سیستم سوخت

تانک سوخت معمولا ظرفیت کافی برای حفظ کارکرد 6 تا 8 ساعت را بطور متوسط دارد. در مورد واحد های کوچک موتور ژنراتور، تانک سوخت قسمتی از پایه ژنراتور شده است. برای کاربرد های تجاری، ممکن است لازم باشد تا بطور مستقیم باشد و روی تانک سوخت خارجی نصب شده باشد.

قسمت های معمول سیستم سوخت

 • ارتباط لوله از مخزن سوخت به موتور
 • عرضه مستقیم سوخت از تانک به موتور و برگشت مستقیم از موتور به تانک
 • ارتباط سرریز از تانک سوخت به لوله زهکش
 • پمپ سوخت
 • سوخت را از تانک ذخیره اصلی به تانک روز منتقل می کند. پمپ سوخت نوعا بطور الکتریکی کار می کند.
 • جداکننده آب و سوخت، آب و ماده خارجی را از سوخت مایع برای پشتیبانی از اجزای دیگر ژنراتور در مقابل خوردگی و آلودگی جدا می کند.
 • انژکتور سوخت، سوخت مایع را اتمیزه کرده و در مورد نیاز سوخت در اتاقک احتراق موتور اسپری می شود.

4. رگولاتور ولتاژ

رگولاتور ولتاژ وظیفه تنظیم ولتاژ خروجی ژنراتور را دارد که این کار با عملکرد اجزایی مانند رگولاتور، سیم پیچی تحریک کننده و روتور یکسو کننده انجام می پذیرد.

5. سیستم خنک کننده

در دیزل ژنراتور ها خنک کردن اجزای ولتاژ بسیار مهم است چرا که داغ شدن زیاد و طولانی مدت آن باعث خراب شدن قطعات می شود که به عملکرد دستگاه ضربه می زند. در برخی از دیزل ژنراتور ها از مایع و در برخی دیگر از گاز هیدروژن برای خنک سازی استفاده می شود.

6. سیستم روغنکاری

در دیزل ژنراتور اجزای مکانیکی بسیاری وجود دارد که دائما در حال کار و حرکت می باشند. لذا برای کارایی بهتر نیاز است که اجزا روغن کاری شوند. معمولا هر 10 ساعت کار با دیزل ژنراتور، باید سطح روغن آن را کنترل کرد و هر 500 ساعت روغن باید تعویض شود.

7. شارژر باتری

شروع عملکرد ژنراتور باطری محور است. این قسمت علاوه بر شارژ باتری، میزان شارژ را نشان می دهد. توان این شارژ با توان خروجی ژنراتور متناسب است.

8. کنترل پنل

این قسمت وظیفه کنترل الکتریکی کل سیستم را دارد. قسمت هایی که لازم است کنترل شوند به شرح ذیل است:

 • کنترل ژنراتور، شامل کنترل تمامی پارامتر های دخیل در ژنراتور است که شامل ولتاژ، جریان و فرکانس است.
 • کنترل موتور، در قسمت کنترل موتور باید پارامتر های سرعت، میزان روشن بودن، فشار روغن، میزان حرارت سیال خنک کننده و غیره اندازه گیری شود.
 • پنل خاموش و روشن، سیستم روشن و خاموش کردن اتوماتیک که در بعضی از دیزل ژنراتور ها وجود دارد.

9. چارچوب/شاسی موتور ژنراتور

دیزل ژنراتور قابل حمل یا ثابت می باشد. در حالت کلی تمامی تجهیزات بالا بر روی سکو یا همان شاسی قرار می گیرد.

سیستم دود خروجی ژنراتور

در دیزل ژنراتور ها به علت تولید دود سمی خروجی نیاز است که سیستمی برای کنترل این دود و جداسازی این قسمت از سایر قسمت ها موجود باشد. به همین منظور این سیستم در قسمت خروجی موتور قرار دارد. دیزل ژنراتور ها، بسته به نیاز، دارای تجهیزات جانبی هستند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برد کنترل با قابلیت استارت اتوماتیک به هنگام قطع برق شهر
 • سیستم پیش گرمکن آب (Jacket Water Heater)
 • رادیاتور Tropical (مخصوص مناطق گرمسیری)
 • باتری و باتری شارژر اتوماتیک
 • ضربه گیر های الاستیک بین موتور و شاسی و نیز ژنراتور و شاسی
 • کانوپی (اتاقک) صداگیر و عایق ضد آب

انواع ژنراتور برق

برحسب کاربرد، کارخانجات سازنده چهار نوع را پیشنهاد می دهند:

 1. اضطراری (Standby)
 2. پایه (Prime)
 3. دائم (Continuous)
 4. چندمنظوره

ژنراتور برق اضطراری یا مولد اضطراری (Standby)

این مولد (ژنراتور برق اضطراری خانگی یا صنعتی) در حالت قطع برق شهری به صورت خودکار اقدام به تامین برق مشترکین می کند. یک مدل از ژنراتور بصورت استندبای ممکن است لازم باشد تا چند ساعت در ماه عمل کند، اما مدل های دیگری از ژنراتور های پرایم (Prime) هستند که باید پیوسته کار کنند. زمانی که یک ژنراتور جایگزین راه می افتد، ممکن است با شرایط بخصوص عمل کند، مانند 10% بار اضافه (Over Load).

موارد کاربرد، تامین برق اضطراری بیمارستان، کارخانجات، ادارات و غیره بدون اتصال به شبکه می باشد.

مولد پایه (Prime)

معمولا در اماکنی که موقتا به برق نیاز است، مورد استفاده قرار می گیرد؛ مانند اردوگاه ها، نمایشگاه ها، اکتشاف معادن و کمپ ها. این مولد نباید در کاربرد های ساخت نیروگاه استفاده شود. خروجی با بار های مختلف در زمان های نامحدود قابل تامین می باشد. این ژنراتور ها عموما قادر به تامین پیک تقاضای 100% ظرفیت اولیه ekW بوده و با 10% ظرفیت اضافه بار برای مدت زمان محدود نیز در دسترس می باشند (توان اولیه مطابق با ISO8528 و توان اضافی مطابق با BS5514 ،DIN6271 ،ISO3046 و AS2789).

این دسته بندی (Rating) برای تمامی مدل های ژنراتور قابل استفاده نیست. کاربرد های عمومی آن که فقط ژنراتور مرجع توان بوده و برای ارتباط راه دور با معادن، سایت های ساختمانی، زمین برگزاری نمایشگاه و فستیوال و غیره است.

مولد دائم (Continuous)

مولد دائم برای امور نیروگاهی یا برق سراسری مورد استفاده قرار می گیرد و قابلیت فراهم سازی توان پیوسته برای یک بار ثابت تا ظرفیت نامی خروجی برای زمان های نامحدود را دارد. امکان جانشین شدن اضافه بار برای این رتبه در دسترس نیست. برای انتخاب دسته صحیح با توزیع کننده های مجاز مشورت فرمایید (مطابق با ISO8528 ،BS5514 ،DIN6271 ،ISO3046 ،AS2789).

این رتبه بندی برای تمامی مدل های ژنراتور ها قابل استفاده نمی باشد. کاربرد های عمومی برای ژنراتور هایی که بار یکسان پیوسته را تامین می کنند یا به صورت موازی با فیدر توان اصلی و دائم شبکه برای ماکزیمم سطح مجاز 8760 ساعت در سال. همچنین ممکن است برای پشتیبانی / پیک شبکه (حتی از طریق اعمال برای 200 ساعت در سال) مورد استفاده قرار گیرد.

کوپله دیزل ژنراتور

کار اتصال موتور دیزل و ژنراتور به هم و نصب آن بر روی شاسی فلزی و قراردادن یک تابلو و کنترل را در کنار آن اصطلاحا کوپله کردن (Coupling) گویند.

ساختمان و اساس کار ژنراتور سنکرون

در ژنراتور سنکرون یک جریان DC به سیم پیچ روتور اعمال می گردد تا یک میدان مغناطیسی روتور تولید شود. سپس روتور مربوط به ژنراتور به وسیله محرک اصلی چرخانده می شود، تا یک میدان مغناطیسی دوار در ماشین بوجود آید. این میدان مغناطیسی، یک ولتاژ سه فاز را در سیم پیچ های استاتور ژنراتور القاء می کند.

در یک ماشین دو عبارت در توصیف سیم پیچ ها بسیار مورد استفاده است، یکی سیم پیچ های میدان و دیگری سیم پیچ های آرمیچر.

ساختمان ژنراتور سنکرون

سیم پیچ های میدان به سیم پیچ هایی گفته می شود که میدان مغناطیسی اصلی را در ماشین تولید می نماید. سیم پیچ های آرمیچر به سیم پیچ هایی اتلاق می شود که ولتاژ اصلی در آن القاء می شود. برای ماشین های سنکرون، سیم پیچ های میدان در روتور است.

رتورژنراتور سنکرون در اصل یک آهنربای الکتریکی بزرگ است. قطب های مغناطیسی در روتور می تواند از نوع برجسته یا غیر برجسته باشد. قطب برجسته، یک قطب مغناطیسی خارج شده از سطح روتور می باشد. ازطرف دیگر، یک قطب برجسته یک قطب مغناطیسی هم سطح با سطح روتور است. یک روتور غیر برجسته یا صاف معمولا برای موارد 2 یا 4 قطبی بکار می روند. در حالی که روتور های برجسته برای 4 قطب یا بیشتر مورد استفاده هستند. چون در روتور میدان مغناطیسی متغیر است برای کاهش تلفات، آن را از لایه های نازک می سازند. به مدار میدان در روتور باید جریان ثابتی اعمال شود. چون روتور می چرخد، نیاز به آرایش خاصی برای رساندن توان DC به سیم پیچ های میدانش دارد. برای انجام این کار دو روش موجود است:

 1. تهیه توان DC از یک منبع بیرونی به روتور با رینگ های لغزان و جاروبک
 2. فراهم نمودن توان DC از یک منبع توان DC که مستقیما روی شفت ژنراتور های سنکرون نصب می شود

رینگ های لغزان بطور کامل شفت ماشین را احاطه می کنند ولی از آن جدا هستند. یک انتهای سیم پیچ DC به هر یک از دو انتهای رینگ لغزان در شفت موتور سنکرون متصل است و یک جاروبک ثابت روی هر رینگ لغزان سر می خورد. جاروبک ها بلوکی از ترکیبات گرافیک مانند هستند که الکتریسیته را به راحتی هدایت می کنند ولی اصطکاک خیلی کمی دارند و در نتیجه روی رینگ ها خوردگی بوجود نمی آورد. اگر سمت مثبت منبع ولتاژ DC به یک جاروبک و سر منفی به جاروبک دیگر وصل شود، آنگاه ولتاژ ثابتی به سیم پیچ، جدا از مکان و سرعت زاویه ای آن، میدان در تمام مدت اعمال می شود. رینگ های لغزان و جاروبک ها به هنگام اعمال ولتاژ DC چند مشکل برای سیم پیچ های میدان ماشین سنکرون ایجاد می کنند. آنها نگهداری را در ماشین افزایش می دهند، زیرا جاروبک باید به طور مرتب به لحاظ سائیدگی چک شود. علاوه بر آن، افت ولتاژ جاروبک ممکن است تلفات قابل توجه توان را همراه با جریان های میدان به دنبال داشته باشد. علیرغم این مشکلات رینگ های لغزان روی همه ماشین های سنکرون کوچک تر بکار می رود، زیرا راه اقتصادی تر برای اعمال جریان میدان موجود نیست.

در موتور ها و ژنراتور های بزرگ تر، از محرک های بی جاروبک استفاده می شود تا جریان میدان DC را به ماشین برسانند. یک محرک بی جاروبک، یک ژنراتور AC کوچک است که مدار میدان آن روی استاتور و مدار آرمیچر آن روی روتور نصب شده است. خروجی سه فاز ژنراتور محرک یکسو شده و جریان مستقیم توسط یک مدار یکسو ساز سه فاز که روی شفت ژنراتور نصب است حاصل می شود که بطور مستقیم به مدار میدان DC اصلی اعمال می گردد. با کنترل جریان میدان DC کوچکی از ژنراتور محرک (که روی استاتور نصب می شود) می توان جریان میدان را روی ماشین اصلی و بدون استفاده از رینگ های لغزان و جاروبک ها تنظیم کرد. چون اتصال مکانیکی هرگز بین روتور و استاتور بوجود نمی آید، یک محرک جاروبک نسبت به نوع حلقه های لغزان و جاروبک ها، به نگهداری کمتری نیاز دارد. برای اینکه تحریک ژنراتور بطور کامل مستقل از منابع تحریک بیرونی باشد، محرک پیلوت کوچکی اغلب در سیستم لحاظ می گردد. محرک پیلوت، یک ژنراتور AC کوچک با مگنت های (آهن ربا) دائمی نصب شده بر روی شفت رتور و یک سیم پیچ روی استاتور است. این محرک انرژی را برای مدار میدان محرک بوجود می آورد که به نوبه خود مدار میدان ماشین اصلی را کنترل می نماید. اگر یک محرک پیلوت روی شفت ژنراتور نصب شود آن گاه هیچ توان الکتریکی خارجی برای راندمان ژنراتور لازم نیست.

بسیاری از ژنراتور های سنکرون که دارای محرک های بی جاروبک هستند، دارای رینگ های لغزان و جاروبک نیز هستند. بنابراین یک منبع اضافی جریان میدان DC در موارد اضطراری در اختیار است. استاتور ژنراتور های سنکرون معمولا" در دو لایه ساخته می شوند: خود سیم پیچ توزیع شده و گام های کوچک دارد تا مولفه های هارمونیک ولتاژ ها و جریان های خروجی را کاهش دهد.

چون روتور با سرعتی برابر با سرعت میدان مغناطیسی می چرخد، توان الکتریکی با فرکانس 50 یا 60 هرتز تولید می شود. ژنراتور بسته به تعداد قطب ها باید با سرعت ثابتی بچرخد مثلا برای تولید توان 60 هرتز در یک ماشین دو قطب روتور باید با سرعت 3600 دور در دقیقه بچرخد. برای تولید توان 50 هرتز در یک ماشین 4 قطب، روتور باید با سرعت 1500 دور در دقیقه دوران کند.

ولتاژ القایی در استاتور به شار در ماشین، فرکانس یا سرعت چرخش و ساختمان ماشین بستگی دارد. ولتاژ تولیدی داخلی مستقیما متناسب با شار و سرعت است ولی خود شار به جریان جاری در مدار میدان رتور بستگی دارد. ولتاژ درونی برابر ولتاژ خروجی نیست و چندین فاکتور، عامل اختلاف بین این دو هست:

 • اعوجاج موجود درمیدان مغناطیسی فاصله هوا به علت جریان جاری در استاتور که به آن عکس العمل آرمیچر می گویند.
 • خود القایی بوبین های آرمیچر
 • مقاومت بوبین های آرمیچر
 • تاثیر شکل قطب های برجسته روتور

برای ماینر از چه ژنراتوری استفاده کنیم؟

برای ژنراتور ماینر استفاده از ژنراتور های گازی، مقرون به صرفه تر است، به این دلیل که دسترسی به سوخت آن آسان است. ژنراتور ماینینگ ارز دیجیتال همانند ماینر ها باید به صورت 24 ساعته روشن بمانند و در نتیجه مصرف سوختش چنانچه گازوئیلی باشد بسیار پر دردسر می شود و رسیدگی به سوخت دستگاه مقوله ای بسیار پر مخاطره خواهد بود که به ناچار باید از ژنراتور گازسوز استفاده نمود. عمر و دوام این دو دستگاه نسبت به یکدیگر تفاوت بسیار زیادی ندارند اما از نظر اقتصادی سرویس ژنراتور گازوئیلی به صرفه تر است. ژنراتور گازی توانسته با مزیت سهولت در تامین سوخت بر دیزل ژنراتور پیشی بگیرد. با این حال اگر قرار باشد دستگاه را از نظر استهلاک و عمر مفید رتبه بندی کنیم باید بگوییم ژنراتور دیزلی عمر بالاتر و استهلاک پایین تری دارد.

ژنراتور ماینر

مقایسه ژنراتور های گاز سوز و دیزل برای ماینر ها

مزایای ژنراتور های گازی

 • سوختی پاک
 • دسترسی آسان
 • هزینه ارزان سوخت
 • عدم نیاز به ذخیره سوخت
 • نداشتن بوی تند نسبت به سایر سوخت ها

معایب ژنراتور های گازی

 • چنانچه بلایای طبیعی رخ دهد دسترسی به گاز کاهش میابد.
 • چنانچه انفجاری در خط لوله رخ دهد، دستگاه تهدیدی جدی به شمار می آید.
 • گاز طبیعی یک منبع تجدید ناپذیر است.
 • قیمت خود دستگاه بسیار زیاد است.

مقایسه ژنراتورهای گاز سوز و دیزل

مولد های AC یا آلترناتور ها

مولد های AC یا آلترناتور ها درست مثل مولد های DC براساس القاء الکترومغناطیس کار می کنند و شامل یک سیم پیچ آرمیچر و یک میدان مغناطیسی هستند. اما یک اختلاف مهم بین این دو وجود دارد. در ژنراتور های DC آرمیچر چرخیده می شود و سیستم میدان ثابت است اما در آلترناتور ها آرایش بر عکس وجود دارد.

آلترناتور یک ژنراتور ساده بدون کموتاتور است جریان الکتریکی متناوب تولید می کند. چنین جریان متناوبی برای انتقال توان الکتریکی مزیت زیادی دارد و از این رو بیشتر ژنراتور های الکتریکی بزرگ از نوع AC هستند. ژنراتور AC در دو حالت خاص با ژنراتور DC فرق می کند. پایانه های سیم پیچ آرمیچرش بیرون هستند. برای حلقه های لغزان جزئی شده جامد روی شفت (میله) ژنراتور به جای کموتاتور و سیم پیچ های میدان توسط یک منبع DC خارجی تغذیه انرژی می شود تا اینکه توسط خود ژنراتور این کار انجام شود. ژنراتور های AC سرعت پایینی دارند و با تعداد زیادی قطب در حدود 100 قطب ساخته می شوند، هم برای بهبود بازه و هم برای دست یافتن به فرکانس دلخواه به آسانی. آلترناتور ها با توربین های سرعت بالا راه اندازی می شوند. فرکانس جریان گرفته شده توسط ژنراتور AC مساوی است با نیمی از تعداد قطب ها و تعداد چرخش آرمیچر در ثانیه.

بخاطر احتمال جرقه زنی بین جاروبک ها و حلقه های لغزان و خطر شکست های مکانیکی ممکن است سبب اتصال کوتاه شود. آلترناتور ها به یک سیم پیچ ساکن که به دور یک روتور می چرخد ساخته می شوند. این روتور شامل تعدادی آهنربای مغناطیسی میدان هستند. اصل عملکرد آنها نیز دقیقا مشابه عملکرد ژنراتور های AC توصیف شده اند.

آلترناتور

ژنراتور با ولتاژ بالا

ژنراتور های با ولتاژ بالا بدون نیاز به ترانسفورماتور افزاینده بطور مستقیم به شبکه قدرت متصل می گردد. ایده جدید بکار گرفته شده در این طرح استفاده از کابل به عنوان سیم پیچ استاتور می باشد. ژنراتور ولتاژ بالا برای هر کاربرد در نیروگاه های حرارتی و آبی مناسب می باشد. راندمان بالا، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری، تلفات کمتر، تاثیرات منفی کمتر بر محیط زیست (با توجه به مواد بکار رفته) از مزایای این نوع ژنراتور می باشد. ژنراتور ولتاژ بالا در مقایسه با ژنراتور های معمولی در ولتاژ بالا و جریان پائین کار می کند. ماکزیمم ولتاژ خروجی این ژنراتور با تکنولوژی کابل محدود می گردد که در حال حاضر با توجه به تکنولوژی بالای ساخت کابل ها می توان ولتاژ آن را تا سطح 400 کیلو ولت طراحی نمود. هادی استفاده شده در ژنراتور ولتاژ بالا بصورت دوار می باشد در حالیکه در ژنراتور های معمولی این هادی مثلثی است. در نتیجه میدان الکتریکی در ژنراتور های ولتاژ بالا یکنواخت تر می باشد. ابعاد سیم پیچ بر اساس ولتاژ سیستم و ماکزیمم قدرت ژنراتور تعیین می گردد. در ژنراتور های ولتاژ بالا لایه خارجی کابل در تمام طول کابل زمین می گردد، این امر موجب می شود که میدان الکتریکی در طول کابل محدود گردد و دیگر مانند ژنراتور های معمولی نیاز به کنترل میدان در ناحیه انتهایی سیم پیچ نباشد.

تخلیه جزیی (Partial Discharge) در هیچ ناحیه ای از سیم پیچ وجود ندارد و ایمنی افراد بهره بردار و یا تعمیرکار افزایش می یابد. سربندی ها و اتصالات معمولا در فضای خالی در دسترس در محل انجام می گیرد، بنابراین محل این اتصالات در یک نیروگاه نسبت به نیروگاه دیگر متفاوت می باشد. اما در هر حال این اتصالات خارج از هسته استاتور هستند. برای مثال اتصالات و سربندی ها ممکن است زیر ژنراتور و یا خارج از قاب استاتور (Stator Frame) انجام گیرد. بدین ترتیب اتصالات و سربندی ها، مشکلات ناشی از ارتعاشات و لرزش های بوجود آمده در ماشین های معمولی را نخواهند داشت.

در طرح کنونی ژنراتور ولتاژ بالا دو نوع سیستم خنک کنندگی وجود دارد. روتور و سیم پیچ های انتهایی توسط هوا خنک می گردند در حالی که استاتور توسط آب خنک می گردد. سیستم خنک کنندگی آب شامل لوله های XLPE قرار گرفته شده در هسته استاتور می شود. آب از این لوله ها جریان می یابد و هسته استاتور را خنک نگه می دارد.

مقایسه جریان اتصال کوتاه در نیروگاه مجهز به ژنراتور ولتاژ بالا با نیروگاه مجهز به ژنراتور معمولی نشان می دهد که چون در نیروگاه با ژنراتور ولتاژ بالا راکتانس ترانسفورماتور حذف می گردد جریان های خطا کوچکتر هستند.

ژنراتور القایی

ژنراتور القایی نوعی ژنراتور الکتریکی است که به لحاظ مکانیکی و الکتریکی شبیه به موتور القایی است. ژنراتور های القایی هنگامی که شافتشان از فرکانس سنکرون موتور القایی معادل سریع تر بچرخد، توان الکتریکی تولید می کنند. ژنراتور های القایی غالبا در توربین های باد و برخی سازه های آبی میکرو استفاده می شوند. نسبت به ژنراتور های نوع دیگر، ساده تر هستند. این ژنراتور ها نیرومند بوده و نیاز به شانه و جا به جاگر ندارند.

ژنراتور های القایی خودالقا کننده نیستند، این به معنی این است که نیاز به یک منبع خارجی برای تولید شار دوار مغناطیسی است و به توان مورد استفاده برای این کار، جریان باز فعال (Reactive) گفته می‌شود. منبع خارجی می تواند از شبکه الکتریکی یا از خود ژنراتور تأمین شود. شار مغناطیسی دوار استاتور، باعث القای جریان در روتور و تولید میدان مغناطیسی می شود. اگر روتور با سرعتی کمتر از نرخ شار دوار بچرخد، ماشین مانند یک موتور القایی کار می کند. در صورتی‌ که موتور تندتر بچرخد، مانند ژنراتور کار می کند و در فرکانس سنکرون، توان تولید می کند. مشکل رایج این ژنراتور های القایی در توربین باد، دنده است. معمولاً موتور های القایی برای کار کردن در سرعت های بیشتر از 1500 دور بر دقیقه برای همگام شدن، نیاز به دنده ‌دارند.

ژنراتور القایی

جایگزین های مغناطیس دائم

جایگزین های مغناطیس دائم (PMA) از یک مجموعه آهنربا های الکتریکی و یک مجموعه آهنربا های دائم تشکیل شده است. معمولا آهنربا های دائم بر روی روتور و آهنربا های الکتریکی بر روی استاتور سوار می شوند. موتور های آهنربایی دائم و تکنولوژی ژنراتور در چند سال اخیر پیشرفت بسیار زیادی کرده است و آهنربا های زمینی کمیابی ساخته شده اند. معمولا کویل ها در سه فاز استاندارد Why یا Delta سیم پیچی می شوند.

جایگزین های مغناطیس دائم می توانند بسیار پربازده و در محدوده بین 60 تا 95 درصد باشد. ژنراتور برخلاف موتور نیاز به کنترل سه فازی ندارد. به‌ راحتی می توان توان آنها را یکسو کرده و بانک باتری را شارژ کرد.

موتور Brushed DC

موتورهای Brushed DC معمولا برای ساخت توربین های بادی خانگی استفاده می شوند. در موتور Brushed DC، آهنربا های الکتریکی روی روتور با توان ورودی جابجاگر (Commutator) می چرخند. این عمل باعث ایجاد توان خروجی یکسو شده می شود. یک موتور Brushed DC می تواند راندمان خوبی تا 700% داشته باشد.

مزایایی بسیاری در استفاده از موتور Brushed DC وجود دارد. یکی از این مزایا، عدم نیاز به دنده و شارژ باتری حتی در باد کم است. همچنین این موتور ها به راحتی یافت می شوند.

 • ژنراتور چیست؟

  ژنراتور دستگاهی می باشد که توسط موتور، انرژی مکانیکی را به نیروی الکتریسیته و برق تبدیل می کند.

  در واقع ژنراتور توسط انرژی مکانیکی به دست آمده از موتور، بار الکتریکی در سیم پیچ ها و مدار الکتریکی ایجاد کرده و برق را به عنوان خروجی سیستم تولید می کند.

 • اجزای ژنراتور چیست؟

  ژنراتور های برق از دو قسمت اصلی مانند موتور (تولید انرژی مکانیکی) و ژنراتور (تولید انرژی الکتریکی) تشکیل شده است. 

  اجزای فرعی ژنراتور های برق شامل: مخزن سوخت، شاسی، سیستم خنک کننده، باتری، سیستم کنترل دستگاه، اگزوز یا سیستم خروج دود می باشد.

 • دیزل ژنراتور دائم کار چیست؟

  دیزل ژنراتور های برق دائم کار یا continus به گونه ای طراحی می شوند که امکان گرفتن خروجی برق به صورت دائم و بدون خاموشی را دارا باشند. این ژنراتور ها به ندرت خاموش می شوند تا بتوانند برق تولیدی خود را به مصرف کننده انتقال دهند.

  در حالت عادی اگر از دیزل ژنراتور های معمولی استفاده شود باید از 70 درصد توان ژنراتور استفاده کرد و از یک سیستم خنک کننده برای خنک شدن موتور استفاده کرد.

 • دیزل ژنراتور خانگی چیست؟

  انواع دیزل ژنراتور ها در کاربری های مختلف از جمله صنعتی و خانگی مورد استفاده قرارا می گیرند. دیزل ژنراتور های خانگی با توجه به آمپر مورد نظر و شدت جریان، مورد محاسبه قرار می گیرند. معمولا برای ژنراتور های خانگی از ژنراتور هایی با کانوپی به همراه تابلو ATS یا امرجنسی (سیستم استارت اتوماتیک) استفاده می شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز:

دیدگاه کاربران
بهزاد بازیار
 ارسال شده در : جمعه 01 بهمن 1400

سلام مهندس، برای یک پمپ شناور در عمق 100 متری یک چاه کشاورزی، چه نوع دیزل ژنراتوری با چه توانی توصیه می فرمایید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 02 بهمن 1400

سلام جناب بازیار عزیز، لطفا بفرمایید پمپ شما چند اینچ می باشد.

جواد عليزاده
 ارسال شده در : چهارشنبه 22 دی 1400

ضمن عرض سلام و خسته نباشید. اگر مطالبی مبنی بر توربو ژنراتورهای EGT بگذارید ممنون می شم. بابت مطالب مفیدی که گذاشته اید سپاسگزارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 23 دی 1400

سلام جناب علیزاده عزیز، ممنون از حسن نظر و پیشنهاد حضرتعالی. پیشنهاد شما بررسی خواهد شد.

محمود جورسرا
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 دی 1400

سلام مهندس جان، آیا می شه ژنراتور برقی باشه که بجای گازی یا دیزلی نیرو محرکه با دینام سه فاز کار کنه یا واسه قدرت بیشتر دینام یه گیربکس بهش اضافه کنن؟ منظورم اینه که نیرو محرکه برق باشه به اندازه ترانس ۱۰۰ کاوا برق بده.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 23 دی 1400

سلام، چنین کاری از نظر علم فیزیک امکان پذیر نمی باشد.

حشمت الله عمادی
 ارسال شده در : شنبه 27 آذر 1400

با عرض سلام و تشکر فراوان از زحمات و مطالب ارزشمندتون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 27 آذر 1400

سلام جناب عمادی عزیز، ممنون بابت پیام دلگرم کننده حضرتعالی.

آروین حسنی
 ارسال شده در : چهارشنبه 24 آذر 1400

سلام، خسته نباشید. برای خرید ژنراتور برق خانگی نیاز به مشاوره شما و راهنماییتون دارم. اگه مشکلی نیست تماس بگیرید با من. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 24 آذر 1400

سلام جناب حسنی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رامین سیف
 ارسال شده در : پنجشنبه 11 آذر 1400

با سلام و وقت بخیر. جهت راه اندازی فارم ماینینگ با ظرفیت ۳۰ دستگاه، که توان مصرفی هر دستگاه ۲۲۰۰ وات است، چه ژنراتوری رو پیشنهاد می کنین؟ ترجیحا دیزلی باشه. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 11 آذر 1400

سلام، به شما یک دیزل ژنراتور در برندهای موتور سازان، پرکینز اصل، بادوین، لوول یا تلک با توان 72 کاوا پیشنهاد می شود.

حسین عسگری
 ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400

سلام، برای ۴ تا ماینر با ۳۰۰۰ وات مصرفی چه ژنراتوری پیشنهاد می کنید که بصورت دائم برق بده؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 آذر 1400

سلام، یک ژنراتور 18 کیلووات مناسب است.

مجتبی جلالی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 آبان 1400

سلام، من به 7000 وات برق جهت پمپ آب 4 اینچ برای کشاورزی نیاز دارم. چه ژنراتوری پیشنهاد می کنید و قیمتش چند هست؟ ممنون می شم تماس بگیرید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 12 آبان 1400

سلام جناب جلالی عزیز، با توجه به قیمت کمتر موتور برق بنزینی، به شما یک موتور برق بنزینی 7 کیلووات سان پاور یا جیانگ دانگ توصیه می شود.

حسن بهنام راد
 ارسال شده در : دوشنبه 10 آبان 1400

سلام، لطفا بفرمایید جهت راه اندازی ماینر چه ژنراتوری مناسب است؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 آبان 1400

سلام جناب بهنام راد عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا نیک نام
 ارسال شده در : جمعه 23 مهر 1400

سلام، من نیاز به ۱۵۰ آمپر تمام وقت دارم. چه ژنراتوری نیاز هست؟ قیمت هم بفرمایید. در صورت خرابی و تعمیرات لوازم یدکی و خدمات دارید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 24 مهر 1400

سلام جناب نیک نام عزیز، برای این متراژ تقریبا به یک وی آر اف 60000 بی تی یو نیاز است و حداکثر متراژ لوله مسی 15 متر می باشد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسینی
 ارسال شده در : یکشنبه 18 مهر 1400

سلام وقت بخیر، من برای واحد تولیدی ژنراتور می خوام راهنمایی بفرمایید. برق ما 3 فاز 50 آمپر هستش.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 19 مهر 1400

سلام، وقت بخیر، با شما تماس گرفته خواهد شد.

حسن جعفری زاده
 ارسال شده در : جمعه 09 مهر 1400

سلام، آیا سربندی دینام ۴ قطبی ژنراتور ۵۰ هرتز ۳۸۰ ولت با سربند دینام ۴ قطبی ۶۰ هرتز ۴۴۰ ولت با هم تفاوت دارند؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 10 مهر 1400

سلام جناب جعفری زاده عزیز، خیر، تفاوتی با هم ندارند. می بایست با توجه به اطلاعات درج شده بر روی پلاک الکتروموتور، سربندی مناسب ستاره یا مثلث را انتخاب بفرمایید. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

مجتبی زارعی
 ارسال شده در : پنجشنبه 08 مهر 1400

سلام، یه ژنراتور جهت راه انداری ماینر می خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 08 مهر 1400

سلام جناب زارعی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رحیم
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 06 مهر 1400

سلام، ژنراتور تولید کننده برق سه فاز لازم دارم. لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 07 مهر 1400

سلام جناب ژنراتور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رستخیز بهمن
 ارسال شده در : دوشنبه 08 شهریور 1400

سلام، بی زحمت پیش فاکتور ژنراتور برای سردخانه و بسته بندی خرما و پیش فاکتور اعلام و اطفاء حریق ارسال شود. متشکرم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 شهریور 1400

سلام جناب بهمن عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مصطفی ستاری
 ارسال شده در : یکشنبه 07 شهریور 1400

سلام، درخواست خرید ژنراتور برق برای تامین برق کامپیوتر های اداره دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 07 شهریور 1400

سلام جناب ستاری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

نوروزی
 ارسال شده در : یکشنبه 31 مرداد 1400

سلام، تشکر از همکاری شما. بله الکتروموتور هست. چون دانش کافی برای برق ندارم، می خواهم شما با استفاده از موتوری که گفتم با دور موتور لازم بتونه برق پایدار رو دائم برای مصرف خانگی تولید کند. پیشنهاد شما چه نوعی است؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 01 شهریور 1400

سلام جناب نوروزی عزیز، پاسخ سوال شما مسلتزم دانستن فاکتورهای مختلفی است. لذا پیشنهاد می شود برای گرفتن پاسخی دقیق تر با همکاران واحد مشاوره فنی تماس داشته باشید. شما می توانید با شماره 02148000049 (داخلی 340، 330 و 310) تماس بگیرید. همکاران ما نیز با شما تماس خواهند گرفت.

نوروزی
 ارسال شده در : جمعه 29 مرداد 1400

سلام، خسته نباشید. من یک موتور دارم که با مدار بسته چرخشی کار می کنه و نیازی به سوخت نداره. دور دوران شافت را می توان به دلخواه تنظیم کرد. برای یک خانه با دو یخچال، تلویزیون، کولر آبی و ۱۵ لامپ نیاز دارم. چه ژنراتوری لازم دارم؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام جناب نوروزی عزیز، آیا منظور شما الکتروموتور می باشد؟ همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

دانیال بسحاقی
 ارسال شده در : جمعه 22 مرداد 1400

سلام، در مورد موتور برق برای فارم ماینینگ سوال داشتم. با تشکر از سایت مفیدتون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 23 مرداد 1400

سلام جناب بسحاقی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد امین
 ارسال شده در : دوشنبه 11 مرداد 1400

سلام، در مورد ژنراتور برق برای ساختمان 11 طبقه با دو لاین آسانسور سوال داشتم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 12 مرداد 1400

سلام، لطفا ذکر بفرمایید که آسانسورها چه ظرفیتی دارند و چند نفره می باشند.

مهدی ذوالفقاری
 ارسال شده در : جمعه 08 مرداد 1400

سلام، در مورد خرید موتور برق و ژنراتور خانگی سوال دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 09 مرداد 1400

سلام جناب ذوالفقاری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

لطفی
 ارسال شده در : جمعه 01 مرداد 1400

سلام، یه ژنراتور ۱۲۵ کیلووات ۷۵۰ دور دارم که با توجه پلاک، جریان تحریک ۱۰۸ آمپر و ولتاژ تحریک ۳۲ ولت داره و دارای دو حلقه لغزنده داره روی روتور هست. آیا با وصل کردن دو حلقه لغزنده به همدیگر (یعنی روتور را اتصال کوتاه کنیم)، می توان از این ژنراتور بعنوان موتور استفاده کرد یا خیر؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 02 مرداد 1400

سلام جناب لطفی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیر بطیاری
 ارسال شده در : جمعه 25 تیر 1400

با عرض سلام و خسته نباشید. یه ژنراتور ۸۰ کیلوات دارم چه دینامی می تونم باهاش راه بندازم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 26 تیر 1400

سلام، دو گزینه پیش روی حضرتعالی می باشد. شما می توانید موتور را همان 80 کیلووات کوپل کنید که اصطلاحا به آن سر به سر می گویند، یا می توانید موتوری با توان بیش از 80 کیلووات در محدوده 85 تا 90 کیلووات استفاده نمایید.

ولادی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

با سلام، برای تامین برق در موارد قطع برق یک مجتمع 42 واحدی که 4 تا آسانسور 6 نفره داره و 2 تا پمپ آب و 2 تا آیفون تصویری و 36 تا دوربین مدار بسته در 10 طبقه واقع شده چه مدل ژنراتوری را پیشنهاد می کنین؟ و اینکه ژنراتور دیزلی بهتره خریداری کنیم یا گازی؟ مستدعی است جواب تان بدون غرض و بدون تعصب به دستگاه های موجود خودتان اعلام بفرمایید. ممنون بابت پاسخ دهی در زمان کوتاه و از سایت مفیدتان.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

سلام جناب ولادی عزیز، برای حضرتعالی موتور برق 40 کیلووات مناسب می باشد.

مجید مفتحی
 ارسال شده در : یکشنبه 20 تیر 1400

با سلام، بنده کارگاه نجاری دارم که به دستگاه هایی مانند اره فلکه ۶۰ و ۳۵، سه کاره، دستگاه سمباده ۲ عدد و ۴ عدد هواکش از نوع سانترفیوژ مجهز می باشد. چه ژنراتوری جواب گوی کار بنده می باشد؟ با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 21 تیر 1400

سلام جناب مفتحی عزیز، لطفا توان هر کدام از تجهیزات فوق را ذکر نمایید.

ترابی
 ارسال شده در : جمعه 18 تیر 1400

سلام، برای تامین برق دو کابین، آسانسور 6 نفره، پمپ آب مجتمع، آیفون تصویری و دوربین های مداربسته یک مجتمع 28 واحده در هفت طبقه، چه پیشنهادی دارید؟ با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 19 تیر 1400

سلام جناب ترابی عزیز، یک ژنراتور 20 کیلووات سه فاز برای حضرتعالی مناسب خواهد بود.

سلطانی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام، ما یک ساختمان ده طبقه داریم با آسانسور نیاز به یک ژنراتور و UPS برای مواقع قطع برق داریم. لطفا راهنمایی و مشاوره بفرمایید چه توصیه ای برای تامین برق اضطراری دارید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام جناب سلطانی عزیز، آسانسور چند نفره مد نظر جنابعالی می باشد؟ همچنین لطفا بفرمایید که آیا قصد دارید 10 واحد را کامل زیر بار ژنراتور ببرید یا خیر.

داود عسکری
 ارسال شده در : یکشنبه 13 تیر 1400

سلام، من یک دستگاه ژنراتور 250 کاوا کم کارکرد برند خوب نیاز دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام جناب عسکری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ملکی
 ارسال شده در : شنبه 12 تیر 1400

سلام، بله، ممنون از برنامه خوب شما.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 13 تیر 1400

سلام جناب ملکی عزیز، ممنون از حسن نظر شما.

ملکی
 ارسال شده در : شنبه 12 تیر 1400

سلام، با تشکر از مدیر محترم سایت که جواب من رو دادید. ببخشید من می خوام یک الکتروموتور را جهت گرداندن ژنراتور ۷ کیلووات با یک وزنه چرخشی سنگین کوپل کنم که به ژنراتور دور بده. سوال من اینه که چه الکتروموتوری بگیرم، با چه مشخصاتی که بتونه جواب ژنراتور رو بده. بعدش وقتی الکتروموتور با وزنه دورش رفت بالا، از برق بکشم، بعد از خوده ژنراتور فوری برق بدم به الکتروموتور که دیگه خودگردان بشه. نه دیگه سوخت می خواد، نه چیزی. من خیلی توی این فکر هستم. لطفا راهنمایی کنید، چون یک همچین چیزی توی برنامه یوتویوب دیدم. خیلی برام جالب بود. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 12 تیر 1400

سلام جناب ملکی عزیز، این امر از نظر علمی نادرست بوده و عملی نمی باشد.

ملکی
 ارسال شده در : شنبه 12 تیر 1400

سلام، آیا با الکتروموتور تک فاز، می شه ژنراتور ۷ کیلووات تک فاز راه اندازی کرد؟ یعنی بین کوپلش وزنه چرخش سنگین برترین، بعد که دور گرفت از برق خود ژنراتور الکتروموتور بچرخه. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 12 تیر 1400

سلام جناب ملکی عزیز، خیر، زیرا توان ها با یکدیگر مطابقت ندارند.

سید علی اصغر حسینی
 ارسال شده در : یکشنبه 06 تیر 1400

با سلام، برای راه اندازی کارگاه تولید بلوک نیاز به یک دیزل ژنراتور حدود ۶۰ کاوا نیاز دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 07 تیر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حامد امیری
 ارسال شده در : یکشنبه 06 تیر 1400

سلام، ممنون از توضیحات خوبتون. برای ماینینگ دیزل ژنراتور می خوام. ممنون می شم راهنمایی کنین.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 06 تیر 1400

سلام جناب امیری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید فتحی
 ارسال شده در : پنجشنبه 03 تیر 1400

سلام، بسیار عالی بودن. من درخواست خرید دارم. ممنون می شم كارشناستون با من تماس بگیرن. یک عدد 150 کاوا می خوام. ممنون می شم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 05 تیر 1400

سلام جناب فتحی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد طبری
 ارسال شده در : جمعه 28 خرداد 1400

سلام و روز بخیر، برای ماینینگ ژنراتور می خوام با قدرت 30000 وات در ساعت. ترجیحا دیزلی باشه، برام جور کردن سوختش راحت تر هست. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 29 خرداد 1400

سلام جناب طبری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پارسا محمدی
 ارسال شده در : جمعه 28 خرداد 1400

سلام، خسته نباشید. ممنون می شم من رو راهنمایی کنید. آیا شناور چاه عمیق ۲۲۰ ولت، برق سه فاز مصرف می کنه؟ یک ژنراتور سه فاز داشته باشی از عهده مصرف برق این پمپ شناور چاه عمیق بر میاد یا نه؟ یعنی این ژنراتور سه فاز داشته باشم، می تونم چاه کشاورزیم رو برقی کنم؟ یه پمپ شناور ۶ اینج ۲۲۰ ولت می خوام. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 29 خرداد 1400

سلام جناب محمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

سیدپور
 ارسال شده در : دوشنبه 24 خرداد 1400

سلام، برای تامین برق اضطراری دو آسانسور ۵ نفره و ۴۵ واحد در کل، پیشنهادتون کدام گزینه است؟ حجم دستگاه نیاز به چند متر مکان دارد؟ نهایتا حدود کلی هزینه چقدر هست؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 24 خرداد 1400

سلام جناب سیدپور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

عبدالوهاب یلمه
 ارسال شده در : شنبه 22 خرداد 1400

سلام، من یک دستگاه ژنراتور لازم دارم تا بتوانم جوسازی های معمولی انجام دهم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 22 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

کریم خادمی
 ارسال شده در : چهارشنبه 19 خرداد 1400

سلام، جهت مشاوره و خرید ژنراتور برق اضطراری برای بلوک ساختمان مسکونی، جهت 2 کابین آسانسور، 2 عدد پمپ آب و برق مشاعات، راهنمایی و استعلام قیمت می خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 19 خرداد 1400

سلام جناب خادمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدرضا رفیعی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 خرداد 1400

سلام، برای یک خانه ویلایی 200 متری (100 بالا و 100 همکف) به منظور تامین برق دو عدد کولر آبی لطفا راهنمایی بفرمایید. چه ژنراتوری مناسب هست؟ به علاوه قیمتش چنده؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 19 خرداد 1400

سلام جناب رفیعی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد قاسمیان
 ارسال شده در : شنبه 15 خرداد 1400

سلام، این ژنراتورها رو می شه دائمی برای ویلا هم استفاده کرد؟ اگر می شه هزینش چقدره؟ واسه کرج می خواستم. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 17 خرداد 1400

سلام جناب قاسمیان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

موسوی
 ارسال شده در : شنبه 08 خرداد 1400

باسلام و احترام. برای یه شرکت که حدود 20 تا سیستم کامپیوتری داره و تقریبا 6000 وات ساعت برق نیاز داره، چی پیشنهاد می کنین؟ هزینه کامل در مشهد چقدر میشه؟ با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 08 خرداد 1400

سلام جناب موسوی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

احمد مسعودی
 ارسال شده در : جمعه 07 خرداد 1400

با سلام، لطفا مشخصات کامل و شرایط تحویل و گارانتی و قیمت را برای ژنراتور گازسوز 20-25 کاوا برای تحویل و نصب در تهران لطف بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 08 خرداد 1400

سلام جناب مسعودی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رضا
 ارسال شده در : پنجشنبه 06 خرداد 1400

سلام، برای ساختمان ده واحدی برای جلوگیری از قطع آسانسور در هنگام قطع برق چه ژنراتوری پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 06 خرداد 1400

سلام جناب رضای عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا ابراهیمیان
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

با سلام، من یک ژنراتور برای یک آپارتمان که دارای پمپ آب هست می خوام. پمپ برقی می باشد و هنگام قطع برق پمپ آب هم از کار می افتد. برای آسانسور ساختمان و پمپ آب ژنراتور می خواهیم. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام جناب ابراهیمیان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

یوسفی نژاد
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

با سلام، یک سیستم آلترناتیو استندبای گاز سوز سایلنت پروف می خوام با ۱۲۰ الی ۱۶۰ کاوا توان، برای تامین حداقل ۳ الی ۴ ساعت برق یک مجتمع پزشکی ۶ طبقه دارای ۲ آسانسور و ۲۴ واحد. لطفا در صورت امکان با من تماس بگیرید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام جناب یوسفی نژاد عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مختار خندانی
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

با سلام و احترام. به استحضار می رساند برای آپارتمان 7 واحده با آسانسور 6 نفره چه ژنراتوری لازم هست؟ با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام جناب خندانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

راد
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام، ژنراتور گازی سه فاز ۱۴ کیلووات می خوام.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام جناب راد عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پیمان میرزایی
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام، مشاوره جهت خرید می خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام جناب میرزایی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی اکبر قیاسی
 ارسال شده در : شنبه 01 خرداد 1400

با عرض سلام، برای یک مجتمع مسکونی 10 واحدی در زمان قطعی برق از چه نوع موتور برقی باید استفاده شود؟ لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام جناب قیاسی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

محمد خراسانی
 ارسال شده در : چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

سلام، وقت بخیر، خسته نباشید. برای استفاده ماینینگ با خروجی مجموع سه فاز ۱۴۰ آمپر لطفا راهنمایی و معرفی بفرمایید. تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 25 اردیبهشت 1400

سلام جناب خراسانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی جمشیدی
 ارسال شده در : دوشنبه 20 اردیبهشت 1400

سلام، وقت بخیر. برای نصب ژنراتور برای گرمایش سالن مرغداری به مساحت ۲۰۰ متر در طول روز و شب در فصول سرد سال نیاز به مشاوره و راهنمایی دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 اردیبهشت 1400

سلام جناب جمشیدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

نعمت الله یوسفی
 ارسال شده در : شنبه 11 اردیبهشت 1400

عرض سلام و خسته نباشید. برای طراحی و ساخت دستگاه تولید برق با هیدرولیک مشاوره می خواستم. ممنون از لطف شما. اگر هم توربین بخار دارین، ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 11 اردیبهشت 1400

سلام جناب یوسفی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

معین
 ارسال شده در : پنجشنبه 09 اردیبهشت 1400

سلام، خدا قوت. ژتراتور برای اتصال چندین ماینر می خواستم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 09 اردیبهشت 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عبدالرحیم خدایی
 ارسال شده در : پنجشنبه 09 اردیبهشت 1400

با سلام و خسته نباشید. قیمت و سایر هزینه های یک ژنراتور ۵۰ کاوا دائم کار چقدر می شود؟ هزینه سوخت آن چه میزان است؟ و عمر مفید آن چقدره؟ میزان صدای تولیدی چقدره؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 09 اردیبهشت 1400

سلام جناب خدایی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رحم دل
 ارسال شده در : پنجشنبه 02 اردیبهشت 1400

سلام و درود، به یک دستگاه ژنراتور دائم کار برای ۱۰۰ دستگاه ماینر با توان ۲۰۰ کیلووات نیاز دارم. لطفا جهت تهیه و خرید راهنمایی بفرمایید. سپاس.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 02 اردیبهشت 1400

سلام جناب رحم دل عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی درکاهی
 ارسال شده در : شنبه 28 فروردین 1400

سلام، برای استخراج بیت کوین ماهانه چند تا ماینر و چه ژنراتوری نیاز هست؟ هزینه ژنراتور چند هست؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 29 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید رمضانخانی
 ارسال شده در : یکشنبه 22 فروردین 1400

سلام من دنبال دو تا ژنراتور هستم، یکی ۲ یا ۳سیلندر، یکی دیگه هم ژنراتور قوی دائم کار برای یک محلی با حدود ۲۰ ویلا. ممنون میشم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 22 فروردین 1400

سلام جناب رمضانخانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدرضا
 ارسال شده در : یکشنبه 08 فروردین 1400

دوست عزیز سلام ژنراتور با توان خروجی ۱۲۰ آمپر ۲۲۰ ولت استیبل هست؟ اگر هست لطفا قیمت بدید ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 10 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

پوریا
 ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

درود خدا قوت، بنده دنبال ژنراتور پایه ال پی جی هستم در منطقه ای که می‌خوام استفاده کنم گازوییل وجود ندارد. آیا این امکان هست که دائم کار باشه برای حدود سیصد آمپر نیاز دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 10 فروردین 1400

درود بر شما، با توجه به تعطیلات نوروزی، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

شکوری
 ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، خداقوت، ژنراتوری با توان تولیدی حدود ۲۰ کیلووات و دایم کار می خواستم، ممنون میشم راهنماییم کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 10 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

زارعی
 ارسال شده در : چهارشنبه 27 اسفند 1399

با سلام و ممنون از توضیحات کاملتون

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 27 اسفند 1399

خواهش می کنیم، لطف شماست...

یارمحمد هنرمند
 ارسال شده در : یکشنبه 24 اسفند 1399

سلام، ممنون میشم اگر ژنراتوری که بتواند مصرف برق سه کولر اسپیلت ۲۴ - ۱۸ و ۱۲ هزار بعلاوه مصرف برق سایر وسایل و لوازم برق منجمله یخچال و غیره (بطور کلی مصرف پنج واحد ساختمانی) رو تامین کند را بهم معرفی کنید. در ضمن هنوز کارتان را ندیدم سایت تفاضای ارسال ستاره یا همان امتیازدهی را دارد جای انتقاد دارد. فعلا علی الحساب امتیاز ۳ میدم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 24 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. دوست عزیز این ستاره ها که شما عنایت می فرمایید مربوط به محتوای صفحه می باشد و با مقوله سنجش میزان رضایتمندی شما از فعالیت شرکت متفاوت می باشد.

نصرت الله فرمانی
 ارسال شده در : پنجشنبه 14 اسفند 1399

سلام، وقتتون بخیر، می خوام یک دستگاه ژنراتور بهم معرفی کنید که توان تولید 24 ساعته برق برای 20 دستگاه ماینر داشته باشه.

user1@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 16 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدعلی بشارتی
 ارسال شده در : شنبه 09 اسفند 1399

سلام، خواستم ببینم تجهیز و راه‌اندازی یک ژنراتور برق برای مجتمع مسکونی حدود ۲۶۰ واحدی در ۱۲ بلوک فقط برای استفاده در زمان قطعی برق شهر و تامین برق آسانسورها (هر بلوک ۲ آسانسور) و موتورخانه (پمپ آب) هر بلوک، حدوداً چقدر هزینه دارد؟ بقول معروف کلید تحویل...

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 10 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

زند
 ارسال شده در : پنجشنبه 07 اسفند 1399

سلام و عرض ادب، نمایندگی ژنراتورهای دیزلی رو برای سوریه میخواستم، شرایط و لیست قیمت رو برام ارسال بفرمائید، متشکرم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 09 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سید علیرضا فیض آبادی
 ارسال شده در : یکشنبه 03 اسفند 1399

با سلام و احترام، خواهشمند است قیمت ۲ دستگاه ژنراتور ۱۲۵۰ کیلو ولت آمپر گازسوز و هزینه تمام شده نصب آن را اعلام بفرمائید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 04 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهرداد فیلی
 ارسال شده در : جمعه 24 بهمن 1399

درود بسیار سپاسگزار از مطالب مفید شما

user1@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 25 بهمن 1399

سلام، با تشکر از حسن نیت شما

مهدی حیدری
 ارسال شده در : پنجشنبه 23 بهمن 1399

سلام به یک ژنراتور برق برای تامین برق شناور برای مصارف کشاورزی نیازمندیم، خواهشا راهنمایی کنید چطور و چگونه خریداری کنیم؟ با تشکر

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 23 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی صالحی
 ارسال شده در : شنبه 18 بهمن 1399

سلام خسته نباشید، یک ژنراتور ۱۰ کیلووات می خوام. اگر سه فاز بگیرم می تونم از یک فازش استفاده کنم؟ یا اینکه باید تک فاز بگیرم؟ در ضمن ۱۰ کیلووات برای دو الکتروموتور ۳ اسب جواب میده؟ ممنون

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 18 بهمن 1399

مهدی صالحیسلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیر ایلات
 ارسال شده در : پنجشنبه 16 بهمن 1399

با سلام، لطفا اطلاعاتی ژنراتور گازی صنعتی که حدود 350 الی 400 آمپر جریان تولید میکند و همچنین قیمت دستگاه نو و دست دوم در صورت موجودی به واتس آپ شماره اینجانب ارسال نمایید. با تشکر فراوان

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 18 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمود خوانساری
 ارسال شده در : چهارشنبه 15 بهمن 1399

با درود، من نیاز به ژنراتوری دائم کار برای تامین برق ۱۰۰ ماینر به توان ۲۰۰ کیلو وات دارم. ممکنه راهنمایی بفرمایید و لیست قیمت رو هم برام بفرستید. سپاس

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 16 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجید امین
 ارسال شده در : دوشنبه 13 بهمن 1399

سلام وقت بخیر، یک دیزل ژنراتور نیاز دارم که توان کافی برای برقدهی به یک پمپ که بتواند دو اینچ آبدهی تا ارتفاع 50 متر داشته باشد، زمان استفاده بطور هفتگی و مدت استفاده در هر بار 5 ساعت می باشد.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید رسولی
 ارسال شده در : شنبه 11 بهمن 1399

سلام برای تولید برق ۱۰ عدد دستگاه ماینر با سوخت گازوئیل

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 11 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پوریا
 ارسال شده در : چهارشنبه 08 بهمن 1399

سلام، وقت بخیر، دیزل ۱۰۰ kva نیاز دارم، لطفا راهنمایی بفرمایید هم در مورد مدل ها و هم قیمت.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 09 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

میلاد میلان
 ارسال شده در : دوشنبه 06 بهمن 1399

سلام وقت بخیر یه ژنراتور ۳۰ کاوا می خوام، برای ساختمان جواب میده ؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سارا انصاری
 ارسال شده در : دوشنبه 06 بهمن 1399

عالی بود...

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 بهمن 1399

ممنون از شما...

مهدی علیزاده
 ارسال شده در : شنبه 04 بهمن 1399

سلام خسته نباشید، بهترین ژنراتور برای ساختمان سازی و تامین برق ساخت ساختمان چیست؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 05 بهمن 1399

سلام، سلامت باشید، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

آرش براتی
 ارسال شده در : جمعه 03 بهمن 1399

سلام خسته نباشید، من یک ژنراتور دائم کار می خوام که کم مصرف باشه، سوختش گازوئیل باشه و می خوام 4 تا دستگاه با توان هر کدوم 3360 وات رو بتونه پشتیبانی کنه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 04 بهمن 1399

سلام، سلامت باشید، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سعیدی
 ارسال شده در : جمعه 03 بهمن 1399

لیست قیمت ژنراتورهای گازسوز محبت بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 04 بهمن 1399

امکان ارسال کلیه لیست قیمت ها وجود ندارد، با شما تماس گرفته خواهد شد و قیمت مدل های مدنظر شما به سمع و نظر شما خواهد رسید.

آدینه
 ارسال شده در : پنجشنبه 02 بهمن 1399

به دستگاه ژنراتور صنعتی قوی احتیاج داریم، لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 04 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدرضا رحیمی
 ارسال شده در : دوشنبه 29 دی 1399

با سلام و احترام یک ژنراتور ۲۴ ساعته گازی برای راه اندازی ۵۰ ماینر میخواستم چه پیشنهادی میفرمائید؟ ممنون

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید نادری
 ارسال شده در : یکشنبه 28 دی 1399

سلام، یک ژنراتور برای ماینر میخواهم، لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 29 دی 1399

سلام، با شما تماس گرفته خواهد شد.

امیر حسین خدابنده لو
 ارسال شده در : یکشنبه 28 دی 1399

سلام یک دستگاه نیاز دایم که ۲۴ ساعته روش باشد که بتواند نیاز ۱۰ ماینر را تامین کند.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 29 دی 1399

سلام، با شما تماس گرفته خواهد شد.

حسین غنی
 ارسال شده در : یکشنبه 28 دی 1399

باسلام و خسته نباشید، لطفا پیش فاکتور ژنراتور با قدرت 50 آمپر سه فاز و تابلوی برق و سوییچ دو کانال برق شهر و ژنراتور بدید ممنون میشم. در ضمن هر دو سوخت را هم جداگانه در نظر بگیرید. منتظر تماس کارشناستون هستم فقط لطفا خیلی سریع حتی الامکان فردا باشه که خیلی عالیست، باتشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 29 دی 1399

سلام، با شما تماس گرفته خواهد شد، در صورت امکان دلیل کم امتیاز دادن به صفحه را هم بفرمایید تا در صورت وجود مشکل، صفحه اصلاح گردد.

رحیم اکبری
 ارسال شده در : جمعه 26 دی 1399

یک دیزل ژنراتور نیاز داشتم برای باغ که با استارت موتور برق فعال بشه، مثل موتور القایی چیزی هست؟ ممنون میشم اگر پیشنهاد بدید باتشکر

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 27 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مرتضی احمدی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 دی 1399

سلام، وقتتون بخیر، می خوام یک دستگاه ژنراتور بهم معرفی کنید که توان تولید 24 ساعته برق برای 20 دستگاه ماینر داشته باشه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 دی 1399

سلام، به نوع دستگاهی که مدنظر حضرتعالی می باشد ژنراتور دائم کار گفته می شود. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

آیتی
 ارسال شده در : یکشنبه 21 دی 1399

با سلام، میخواستم در خصوص انتخاب یک دیزل ژنراتور ۲۵ کیلووات گازی راهنماییم کنید. ممنون میشم با من تماس بگیرید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 22 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سعید حسینی
 ارسال شده در : یکشنبه 21 دی 1399

درود بر شما، من برای تامین ۱۰۰ لامپ روشنایی و حداکثر یک دستگاه جوشکار و فرز، ژنراتور با چه قدرتی میتوانم استفاده نمایم؟ آیا شما دارید وقیمت؟ با تشکر

user1@web24.ir
 ارسال شده در : یکشنبه 21 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی حسن زاده
 ارسال شده در : چهارشنبه 17 دی 1399

با سلام، من واسه مرغداری نیاز به موتور برقی دارم که جت هیتر و تهویه های بنده رو در زمان رفتن برق جواب بده. در ضمن موتور برق گازوئيلی دارم که تو زمستون اصلا روشن نمیشه و مشکلات زیادی داریم. شما چه موتور برقی پیشنهاد میکنین؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 18 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی صفری
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 دی 1399

دینام سوخته الکتروموتور سوخته ژنراتور سوخته هر چی دارین با بهترین قیمت خریدارم، درخدمتون هستم. یا علی مدد

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 18 دی 1399

ممنون بابت اطلاعات، متاسفانه ما مواردی که فرمودید را نداریم.

غلامی
 ارسال شده در : یکشنبه 14 دی 1399

سلام برای ۳۰۰۰۰ وات برق و آمپری حدود ۱۳۰ آمپر چه ژنراتوری را پیشنهد می کنید؟ ضمنا قیمتش چند است؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 15 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حکیمیان
 ارسال شده در : شنبه 06 دی 1399

سلام، خسته نباشید، برای 30 دستگاه ماینر با توان 1600 و به صورت 24 ساعته ژنراتور با چه توانی پیشنهاد می کنید؟ و این که قیمت دستگاه چند هست؟

علی عبدلی
 ارسال شده در : دوشنبه 04 اسفند 1399

سلام، خسته نباشید. یک ژنراتور می خوام که بتونه 10 ماینر با توان 1600 وات رو بطور شبانه روزی و دائم ساپورت کنه و ضمنا کم مصرف باشه. ممنون از شما.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 07 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی سعیدی پور
 ارسال شده در : شنبه 06 دی 1399

سلام، من یک دینام برق سه فاز 50 کیلووات می خوام. می خواستم هم قیمت رو بدونم و هم ببینم این دستگاه بدون زغال بهتره یا زغالی؟ چون تا به حال نداشتم. برای دستگاه حفر چاه فاضلاب می خوام و رو تراکتور رومانی می خوام نصب کنم. کوبله نباشه دو سر تسمه ای می خوام ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 07 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رضا مسعودی نسب
 ارسال شده در : جمعه 05 دی 1399

سلام و عرض ادب، من به تعدادی موتور برق گازی سه فاز ولتاژ بالا جهت کار شبانه روزی و دائم نیاز دارم، محصولی دارید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 06 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی دانشمند
 ارسال شده در : شنبه 15 آذر 1399

سلام عرض ادب، برای خرید یک ژنراتور گازی ۳ فاز با خروجی ۴۰ برای یک ویلا راهنمایی بفرمایید ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 16 آذر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اسدالله حسین زاده
 ارسال شده در : پنجشنبه 06 آذر 1399

یک کارخونه هست که سیستم کابل کشی سنتی داره و برای ژنراتورش از کنتاکتور و رله ساده استفاده شده، میخوام این ژنراتور و سیستم و بروز باشه، کسی رو میتونید معرفی کنید که برامون انجام بده؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 08 آذر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عمران ساجدی
 ارسال شده در : دوشنبه 03 آذر 1399

سلام، وقت بخیر، من ۱۰ تا ماینر دارم و برق ندارم لطفا راهنمایی فرمایید. باتشکر

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 آذر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد علیپور
 ارسال شده در : جمعه 30 آبان 1399

سلام، آیا با دینام تک فاز می شود یک ژنراتور ۳ فاز را راه اندازی کرد؟ چون برق تک فاز دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 01 آذر 1399

سلام، بله امکان راه اندازی تا سه کیلووات با برق تکفاز وجود دارد.

محمد علیپور
 ارسال شده در : جمعه 30 آبان 1399

سلام، آیا با دینام تک فاز می شود یک ژنراتور ۳ فاز را راه اندازی کرد؟ چون برق تک فاز دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 01 آذر 1399

سلام، بله امکان راه اندازی تا سه کیلووات با برق تکفاز وجود دارد.

ساجد
 ارسال شده در : پنجشنبه 29 آبان 1399

سلام وقت بخیر، یک مولد 10Kw دائم میخواستم (محرک بخار است).

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 29 آبان 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فرشاد فدایی
 ارسال شده در : چهارشنبه 28 آبان 1399

با سلام و خسته نباشید، موتور برق دیزلی سه فاز که بتونه برق رو به آمپر 70 تا 80 آمپر بهم بده که بتونم دستگاه بلوکه زنی اتوماتم رو ساپورت کنه، نیاز داشتم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 29 آبان 1399

سلام، سلامت باشید، با شما تماس گرفته خواهد شد.

وحید
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 27 آبان 1399

سلام، وقتتون بخیر، می خوام یک دستگاه ژنراتور بهم معرفی کنید که توان تولید 24ساعته برق برای 20 دستگاه ماینر داشته باشه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 28 آبان 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مرتضی شمس
 ارسال شده در : دوشنبه 26 آبان 1399

من یک موتور دیزل میتسوبیشی دارم، می خوام با استفاده از این موتور و دینام پیشنهادی شما برق تولید کنم. برای مصرف کشاورزی (راه اندازی آب شیرین کن) لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 27 آبان 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی محمدی
 ارسال شده در : جمعه 23 آبان 1399

سلام وقت بخیر، من یک دستگاه تولید برق میخوام برای ماینر، میشه اطلاعاتی در مورد دستگاهاتون و میزان برقی که تولید میکنن بدین؟ ممنون

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 24 آبان 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی موسوی
 ارسال شده در : جمعه 23 آبان 1399

سلام. من یک لیست قیمت از ژنراتور های گازی با توان 200kva تا 100kva برای کار ماینینگ می خوام.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 24 آبان 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اکتای ولیزاده
 ارسال شده در : دوشنبه 12 آبان 1399

سلام من یک دستگاه تولید برق میخوام فرقی نداره فقط میخوام برق ۴۰۰۰ وات برام برق تولید کنه واسه دستگاه ماینر بیت کوین میخوام اگر میشه راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 14 آبان 1399

سلام، اطلاعات درخواستی برای شما ارسال و با شما تماس گرفته خواهد شد.

ایرج بیاتی
 ارسال شده در : شنبه 10 آبان 1399

با درود، بنده یک موتور ژنراتور گازی با توان 150 کیلووات برای تامین برق صد دستگاه ماینر استخراج بیت کوین بصورت دائم را دارم. لطفا مشخصات و لیست قیمت را اعلام فرمایید. با سپاس

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 10 آبان 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد قاسم زاده
 ارسال شده در : دوشنبه 05 آبان 1399

سلام، من یک ژنراتور میخوام که با نیروی موتور الکتریکی کار کنه یعنی با برق کار کنه. ژنراتوری میخوام که حداقل ۳۶۰ الی ۴۰۰ آمپر برق تولید کنه (روی هر فاز حدود ۱۲۰ تا ۱۵۰ آمپر)، میخوام با موتور برقی کار کنه، اگه موجود دارید لطفا مدل ها و قیمت ها رو بفرمایید البته هم موتور هم ژنراتور، لطفا راهنمایی لازم و بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 06 آبان 1399

سلام، ماهیت دستگاه موتور ژنراتور ایجاد نیروی الکتریسیته از طریق سوخت می باشد. دستگاهی که مدنظر شما است با استفاده از نیروی برق وارده به موتور می خواهد از طریق ژنراتور برق تولید نماید. زمانی که برق هست دیگر چه نیازی به تولید برق وجود دارد؟ دستگاهی که مدنظر شما می باشد وجود خارجی ندارد، اگر دقیق تر بفرمایید چه کاری می خواهید انجام دهید شاید دقیق تر بتوانیم حضرتعالی را راهنمایی کنیم.

مظفری
 ارسال شده در : یکشنبه 13 مهر 1399

سلام وقت بخیر، قطعات شرکت زتور، موتور سه سیلند دیزل، از کدام نمایندگی یا فروشگاه میتونم تهیه کنم؟ ممنونم لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 13 مهر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سلمان جنادله
 ارسال شده در : چهارشنبه 09 مهر 1399

سلام، بنده دو تا پمپ آب بزرگ 65 کیلواتی دارم که برای آبیاری غرقابی زمین های کشاورزی در سطح 150 هکتاری آورده ام اما به دلیل عدم دسترسی به برق منطقه یک ژنراتور مناسب برای وصل پمپ های آب که جوابگو باشد. متشکرم

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 09 مهر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مسلم سعادتی
 ارسال شده در : چهارشنبه 26 شهریور 1399

با سلام، موتور ژنراتور دیزلی خریدارم که برق 3 فاز 45 آمپر دبی برق داشته باشه. متشکرم قیمت و نوع مارک و قطعات بکار رفته را اعلام فرمایید. با سپاس

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 27 شهریور 1399

سلام، هماکاران ما جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت.

سید کاظم طباطبایی
 ارسال شده در : چهارشنبه 12 شهریور 1399

یک دیزل ژنراتور دائم کار یا دو عدد دیزل ژنراتور شیفتی ۱۲ ساعته نیاز دارم به قدرت ۲۵۰ کاوا برای ۲۰ عدد ماینر

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 12 شهریور 1399

همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس گرفته و توضیحات لازم در مورد کالای درخواستی ارائه خواهد شد.

ایمان
 ارسال شده در : جمعه 07 شهریور 1399

سلام ژنراتور برای تولید برق ۲۲۰ ولت می خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 شهریور 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

آرش صبوری
 ارسال شده در : جمعه 07 شهریور 1399

یک ژنراتور با قدرت ۱۰۰ kw خریدارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 شهریور 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسن قاسمی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 مرداد 1399

سلام یک ژنراتور می خوام برای کشاورزی 90 متر چاه و پمپاژ در حدود 2 کیلومتر، منظور از این ژنراتور اندازه ترانس 100 برابر آدمای مرکزی جواب بدهد خریدارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 29 مرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید حاتمی
 ارسال شده در : دوشنبه 20 مرداد 1399

سلام چطور میتونیم برق موتور دیزل سر چاه به 220 ولت تبدیل کنیم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 مرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد اسیابانی
 ارسال شده در : جمعه 17 مرداد 1399

سلام خسته نباشید، ژنراتوری میخوام برای تامین برق دائم کارگاه نجاری و mdf کاری.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 19 مرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.