ماشین آلات کشاورزی

معرفی ماشین آلات و ادوات کشاورزی

هایپر صنعت فامکو، بزرگترین واردکننده ادوات آلات کشاورزی، کولتیواتور، روتیواتور، دروگر، چمن زن، علف تراش و غیره

کاتالوگ معرفی ماشین آلات کشاورزی

فیلم معرفی ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی

بازده انسان به عنوان واحد تولید توان بسیار کم و توانش برای کار مداوم در حدود 0.1 کیلووات است. از این رو توان انسان منبع کارآمد و قابل اتکایی برای پیشبرد امور طاقت فرسای زراعی نمی باشد. کشاورزی سنتی که عمدتا وابسته به نیروی انسانی و دامی بوده است مستلزم صرف زمان طولانی برای انجام عملیات خاکورزی و کشت بذر در بهار و عملیات داشت در تابستان و برداشت در پاییز می شد. به لطف پیشرفت فن آوری، مکانیزاسیون کشاورزی به عنوان یکی از بزرگترین دستاوردهای بشر در قرن بیستم بوده و بسیاری از محققین، استفاده از ماشین آلات به جای نیروی دام در کشاورزی در ده های اول قرن بیستم را نقطه عطفی در روش تولید محصولات کشاورزی می دانند.

از قرن بیستم با صنعتی شدن جوامع، به تدریج استفاده از ماشین آلات در کشاورزی یا به عبارت دیگر مکانیزاسیون کشاورزی متداول شد. بکارگیری تجهیزات کشاورزی به جای نیروی انسانی و دامی نتایج مطلوب پرشماری را به ارمغان آورد. استفاده بهتر از نیروی کار و کاهش نیاز به نیروی کارگری، تسریع احیای اراضی و افزایش سطح زیر کشت، تسطیح اراضی و مبارزه با علف های هرز، ارتقاء بازده آبیاری، سهولت انجام کار، انجام به موقع و کاهش زمان موردنیاز عملیات کشاورزی، استفاده موثرتر از نهاده ها و افزایش تولید محصول در واحد سطح و امکان توسعه بیشتر فعالیت های کشاورزی و بهره گیری از سیستم های پایدارتر، افزایش بازده محصول و در نهایت افزایش درآمد کشاورز از جمله مهمترین پیامدهای این تحول بوده اند.

از سوی دیگر رشد روز افزون جمعیت جهان، اهمیت کشاورزی را بیش از پیش برای جوامع بشری نمایان کرده است. اولین و مهمترین نیاز هر انسان نیازهای غذایی اوست که این نیاز به طور مستقیم و غیر مستقیم با کشاورزی در ارتباط است. امروزه بدون استفاده از تجهیزات و ادوات مختلف برای آماده سازی زمین و خاکورزی، کاشت، داشت، برداشت و فرآوری محصولات پس از برداشت، تولید غذای مورد نیاز بشر مقدور نمی باشد. بخش کشاورزی در کشور ما نیز برای تحقق تامین امنیت غذایی جامعه و در نتیجه تقویت استقلال ملی، نیازمند گذر سریع از مرحله کشاورزی سنتی و معیشتی به مرحله تولید مکانیزه و صنعتی است.

با این وجود با توجه به اینکه همچنان اغلب کشاورزان کشور در واحدهای تقریبا کوچک و به صورت مستقل به فعالیت کشاورزی خود ادامه می دهند انتخاب و تدارک صحیح و متناسب تجهیزات مورد نظر، اهمیت بسزائی خواهد داشت. با انتخاب صحیح ماشین آلات کشاورزی برای انجام عملیات ضمن تسهیل انجام امور کشاورزی، هزینه های عملیاتی کاهش یافته و میزان محصول و درآمد بیشتری عاید کشاورزان خواهد شد. در انتخاب تجهیز کشاورزی مناسب بایستی مواردی نظیر سهولت کاربرد، قابلیت انجام عملیات متنوع، اطمینان از وجود قطعات یدکی و خدمات فنی، طراحی مناسب ماشین و پارامترهای تکنیکال نظیر تنظیمات، ارتعاش و صدا، شرایط خاک و محصول، نام برند و مدل، تناسب ماشین با ابعاد مزرعه یا باغ، ارزیابی هزینه های سرویس و نگهداری مد نظر قرار گیرند.

در کنار تراکتورها و تیلرها که برای حرکت و یا کارکرد بسیاری از ماشین آلات کشاورزی مورد نیاز هستند، ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی را می توان در پنج گروه اصلی تجهیزات آماده سازی خاک یا خاکورزی، کاشت، داشت، برداشت و تجهیزات پس از برداشت و فرآوری های تکمیلی طبقه بندی کرد.

  1. تجهیزات خاکورزی شامل انواع گاوآهن ها (برگرداندار، بشقابی، دوار یا روتیواتورها، چیزل و غیره) زیرشکن، نهرکن، چاله کن، کولتیواتورهای مزرعه، هرس های بشقابی، هرس های دندانه میخی و زنجیری، تسطیح کن ها، غلتک ها و غیره می باشند.
  2. ماشین های کاشت شامل ردیف کارها، کپه کارها، خطی کارها، بذرپاش ها و کارنده های مخصوص نظیر سیب زمینی کارها و نشاء کارها هستند.
  3. از مهمترین تجهیزات داشت می توان به انواع سمپاش ها، گردپاش ها، انواع کودپاش ها و ماشینهای وجین و سله شکنی اشاره کرد.
  4. از جمله دستگاه های برداشت می توان به دستگاه شیکر تراکتوری و شیکر موتوری، برداشت زعفران، انواع دروگرهای علوفه و غلات و غیره، بیلر، کمباین ها، برداشت ذرت، پنبه، چغندرقند، سیب زمینی و غیره می باشند.
  5. تجهیزات پس از برداشت که برای آماده سازی و فرآوری محصول استفاده می شوند نیز بسیار متنوع بوده و گستره وسیعی از دستگاه های جداسازی، سورت، بوجاری، سیستم های انتقال، ساقه کوب و ریک، انواع پوست گیرها و شکن ها و روغن گیرها تا دستگاه های شستشو و اسلایسر و خشک کن ها و تجهیزات خنک کننده و سردخانه و توزین بسته بندی را در برمی گیرد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
مظفر پور رنجبر
ارسال شده در : شنبه 11 فروردین 1403

سلام، یک تراکتور کوچک برای دو تا باغ 7000 متری و 5000 متری می خوام که بیشترش انگور و یک سری درخت های گردو و میوه هست. برای شخم زدن و کارهای دیگه چی توصیه می فرمایید؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : چهارشنبه 15 فروردین 1403

سلام جناب پور رنجبر عزیز، سال نو مبارک. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

راضیه گلابی
ارسال شده در : دوشنبه 07 اسفند 1402

با سلام، خدمت شما. من یک تیلر کاما می خواستم لطفا قیمت و آیا اقساط هم می شه تهیه کرد و اینکه برای باغ پسته 5.5 اسب بهتره یا 7 اسب؟ لطفا قیمت هر دو رابفرمایید.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 08 اسفند 1402

سلام سرکار خانم گلابی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

مصطفی فیضی
ارسال شده در : شنبه 06 آبان 1402

سلام، امکان خرید حضوری وجود داره خدمت برسم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 06 آبان 1402

سلام جناب فیضی عزیز، شما می توانید به صورت حضوری از هایپر صنعت فامکو به نشانی تهران، کیلومتر 21 بزرگراه لشگری (جاده مخصوص کرج)، روبروی پالایشگاه نفت پارس، پلاک 12 دیدار کرده و کالای مورد نظر خود را خریداری نمایید. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن امتیاز کم به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هر گونه مشکل یا ایراد، اصلاح گردد.

قاسم انصاری
ارسال شده در : شنبه 29 مهر 1402

سلام، من تیلری می خواهم که برای باغ انگور کارایی داشته باشد و داخل کرت باغ را شخم بزند، لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 03 آبان 1402

سلام جناب انصاری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی حبی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 مهر 1402

با سلام، لطفا با بنده تماس بگیرید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 12 مهر 1402

سلام جناب حبی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سیامک ارجمندی
ارسال شده در : یکشنبه 26 شهریور 1402

سلام، نیاز به دستگاه گردو پوست کن دارم قبل از خرید نیاز به دادن مشاوره دارم که کدام نوع را انتخاب کنم، لطف کنید تماس بگیرید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 شهریور 1402

سلام جناب ارجمندی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فدائی
ارسال شده در : دوشنبه 19 تیر 1402

سلام، وقت بخیر. چطور می تونیم تو سایت شما برای محصولات کشاورزیمون تبلیغات داشته باشیم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 21 تیر 1402

سلام و خدا قوت، لطفا با تلفن شرکت تماس بگیرید و با داخلی 280 بخش تحقیق و توسعه صحبت بفرمایید.

عباس قادی
ارسال شده در : یکشنبه 04 تیر 1402

درود و تشکر از مشاوران که با احترام و صبوری راهنمایی های لازم رو در اختیار مشتری می گذارند و همچنین سایت خوب و تقریبا جامع رو ارائه داده اید. پیشنهاد می کنم اقلامی رو که موجود ندارید را تا موجود بودن مارک کنید که وقت واحد فروش گرفته نشود. روزتان خوش.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 10 تیر 1402

سلام و عرض ادب، ممنون از اظهار لطف حضرتعالی، کاملا درست می فرمایید و در تلاش هستیم تا راهکاری بهینه در این مورد پیدا کنیم. پیروز و سربلند باشید.

فتح اله کمانگر
ارسال شده در : جمعه 19 خرداد 1402

سلام و وقت بخیر. برای تراکتور 470 جفت 47 اسب بخار، یک عدد چیزل مناسب برای شخم زمین می خواستم. غلتک خرد کن هم داشته باشه. می شه راهنمایی بفرمایید و برای تهیه کمک کنید؟ ممنون می شم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 22 خرداد 1402

سلام جناب کمانگر عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی اکبر دهقانی
ارسال شده در : یکشنبه 07 خرداد 1402

سلام علیکم، با احترام و ادب و تشکر خالصانه از مهندسین هایپر صنعت فامکو بابت مشاوره و راهنمایی ارزنده جهت خرید و انتخاب تیلر مناسب برای امور کشاورزی و برخورد عالی با مشتری و مراجعه کننده به مجموعه صنعتی فامکو.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 خرداد 1402

سلام جناب دهقانی عزیز، ممنون از نظر دلگرم کننده شما.

غلامحسین زارع
ارسال شده در : یکشنبه 31 اردیبهشت 1402

سلام، بنده در مورد خرید ادوات کشاورزی و باغی مشاوره می خواستم، ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 خرداد 1402

سلام جناب زارع عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

کاوه مرادی
ارسال شده در : پنجشنبه 18 اسفند 1401

سلام، وقت بخیر. چطور می تونم‌ نمایندگی محصولات شما رو برای شهرستان بگیرم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 20 اسفند 1401

سلام جناب مرادی عزیز، با عرض پوزش و متاسفانه در حال حاضر هیچ گونه نمایندگی و یا عاملیت فروش اعطا نمی گردد. نام حضرتعالی به لیست متقاضیان اضافه گردید و در صورت تغییر سیاست با شما تماس گرفته خواهد شد.

فرشید
ارسال شده در : یکشنبه 14 اسفند 1401

سلام، خسته نباشید. من یک دستگاه دروگر نخود می خوام، کجا می تونم پیدا کنم؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 اسفند 1401

سلام دوست عزیز، در حال حاضر تجهیز مورد نظرتان ارائه نمی شود. اطلاعی از سایر تامین کنندگان نداریم.

عبدالعظیم فرجادفر
ارسال شده در : شنبه 22 بهمن 1401

سلام و عرض ادب، تعدادی دستگاه و ادوات کشاورزی شامل گاوآهن، دیسک، نهر کن، ردیف کار می خوام خرید کنم. به مشاوره نیازمندم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 23 بهمن 1401

سلام جناب فرجادفر عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

لطفی
ارسال شده در : دوشنبه 03 بهمن 1401

سلام، من دنبال یک شخم زن با کلتیواتور و خویش استارتی در مجموع سبک و حدود 4 یا 5 اسب هستم. آیا چنین تجهیزی وجود دارد ؟ عمق شخم چقدر است؟ عرض کولتیواتور چقدر است؟ قیمت چقدر است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 30 بهمن 1401

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

بهمن گلرنگ جورشوری
ارسال شده در : دوشنبه 03 بهمن 1401

با سلام، گلرنگ هستم از گیلان، زیباکنار. برای گرفتن نمایندگی و خدمات فروش و پس از فروش لطفا راهنمایی می فرمایید که چه کنم؟ با تشکر از مدیریت و پرسنل سایت هایپر صنعت فامکو.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 16 بهمن 1401

سلام دوست عزیز، با عرض پوزش و متاسفانه در حال حاضر هیچ گونه نمایندگی یا عاملیت فروش اعطا نمی گردد. نام حضرتعالی به لیست متقاضیان اضافه گردید و در صورت تغییر سیاست با شما تماس گرفته خواهد شد.

وحید ابراهیمی
ارسال شده در : پنجشنبه 29 دی 1401

سلام، قیمت مکنده کاه 3 تسمه ای و 2 تسمه ای چنده؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 20 بهمن 1401

سلام جناب ابراهیمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

جواد ولدی اطهر
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 27 دی 1401

سلام، من یک دستگاه تیلر کاما ۹ اسب از شرکت شما خریداری کردم. جهت سهمیه گازوئیل به فاکتور نیاز دارم. امکانش هست برام بفرستید؟ ممنون می شم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 23 بهمن 1401

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مالی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد رضا رجبی
ارسال شده در : جمعه 09 دی 1401

با سلام و احترام، من یک دستگا گندم درو بافته (دسته بندی) Bsc ایتالیا می خوام. لطفا شرایط خرید رو راهنماییم کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 21 دی 1401

سلام جناب رجبی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

کلوری
ارسال شده در : دوشنبه 18 مهر 1401

سلام، مشتری دستگاه خردکن علوفه هستم ولی نیاز به مشاوره کارشناس متخصص این دستگاه ها هستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 مهر 1401

سلام دوست عزیز، هر یک از مشاوران و کارشناسان فنی مجموعه هایپر صنعت فامکو متخصص تجهیزات واحدی که در آن فعالیت دارند می باشند. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اسماعیلی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 29 شهریور 1401

سلام، اسماعیلی هستم. اداوات کشاورزی در بخش زعفران مورد نیازم هست.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 30 شهریور 1401

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسن نظری
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 01 شهریور 1401

با سلام و احترام، بنده نظری هستم. تعدادی ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی مورد نیاز می باشد. لطفا با بنده تماس بگیرید. با سپاس.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 01 شهریور 1401

سلام جناب نظری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدجواد شکری
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 مرداد 1401

با سلام و احترام، برای دریافت نمایندگی در استان لرستان چه شرایطی وجود دارد؟ با سپاس فراوان.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 20 مرداد 1401

سلام جناب شکری عزیز، با عرض پوزش و متاسفانه در حال حاضر هیچ گونه نمایندگی و یا عاملیت فروش اعطا نمی گردد. نام حضرتعالی به لیست متقاضیان اضافه گردید و در صورت تغییر سیاست با شما تماس گرفته خواهد شد.

حسین میرزایی
ارسال شده در : پنجشنبه 06 مرداد 1401

سلام، برای دریافت نمایندگی برای استان مازندران چه چیزی لازم می باشد؟ هم عاملیت فروش و هم عاملیت خدمات پس از فروش ابزار صنعتی و کشاورزی می خواستم. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 08 مرداد 1401

سلام جناب میرزایی عزیز، با عرض پوزش و متاسفانه در حال حاضر هیچ گونه نمایندگی و یا عاملیت فروش اعطا نمی گردد. نام حضرتعالی به لیست متقاضیان اضافه گردید و در صورت تغییر سیاست با شما تماس گرفته خواهد شد.

عبدالرضا سالاری
ارسال شده در : چهارشنبه 05 مرداد 1401

سلام، تیلری می خواهم که یک هکتار زمین را روتوری بزند، سمپاشی کند، پمپ آب داشته باشد، علف جمع کن داشته باشد، مرز بندی داشته باشد، وجین در مزرعه انجام دهد و زمین را صاف کند و بارکش داشته باشد.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 05 مرداد 1401

سلام جناب سالاری عزیز، بجز مورد علف جمع کن، سایر عملیات با یک تیلر 7 یا 9 اسب معمولی قابل انجام است، مشروط بر اینکه پمپ آب یا پمپ سمپاش، صاف کن، مرز بند و تریلی را تهیه کرده و به تیلر کوپل نمایید. لطفا در صورت امکان دلیل دادن امتیاز کم به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هر گونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

محمد رسولی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 مرداد 1401

سلام، من یک دروگر می خوام که ببافه و ببنده.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 05 مرداد 1401

سلام جناب رسولی عزیز، دروگر گندم چین 3و 4 چرخ BCS ایتالیا مناسب خواهد بود.

مهدی حبیبی
ارسال شده در : پنجشنبه 23 تیر 1401

سلام، تیلر برای کندن علف های هرز و شخم زدن داخل جوی و پشته می خوام که فقط داخل جوی ها را شخم بزنه. عرض جوی ها حدود 80 سانتیمتر هست. تیلری که با این مشخصات بتونه کار کنه هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 25 تیر 1401

سلام جناب حبیبی عزیز، یک تیلر دیزلی با توان 5 اسب بخار مناسب خواهد بود.

مجتبی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 تیر 1401

سلام، خسته نباشید. دستگاهی می خوام که کف باغ رو تسطیح کنه برام و بالا پایینشو صاف کنه. کولتیواتور بکارم میاد؟ چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 تیر 1401

سلام دوست عزیز، درصورت کم بودن مساحت باغ کولتیواتور دیزلی مناسب خواهد بود. در غیر این صورت لازم است از تراکتور استفاده نمایید.

مهدی اسبقی
ارسال شده در : دوشنبه 06 تیر 1401

سلام، بنده تعمیرکار چمن زن تراکتوری یا همون نفربر هستم. همیشه در مورد تامین قطعات دچار مشکل هستم. دستگاهی که خریداری شده چمن زن GGP 22XP هست.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 06 تیر 1401

سلام جناب اسبقی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رسول رحمانی
ارسال شده در : دوشنبه 30 خرداد 1401

سلام، فیلمی از کارایی یا مشخصات خردکن علوفه چند کاره که شامل آسیاب هم بشه و مشخصات فنی هم داشته باشه در سایت نمی بینم. ممنون می شم بزارید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 31 خرداد 1401

سلام و عرض ادب، به روی چشم، در اسرع وقت فیلم مدنظر شما در سایت بارگذاری خواهد شد و ممنون بابت پیشنهاد سازنده حضرتعالی.

اسحاق ابراهیم زاده
ارسال شده در : جمعه 27 خرداد 1401

سلام، دیسک و صفحه دستگاه کولتیواتور دیاموند می خواستم. پیدا نمی کنم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 29 خرداد 1401

سلام جناب ابراهیم زاده عزیز، در حال حاضر تجهیز مد نظر شما ارائه نمی شود.

سیدعلی احمدی
ارسال شده در : یکشنبه 22 خرداد 1401

سلام، قیمت ماله چنده؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 22 خرداد 1401

سلام جناب احمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

مجید دوستعلی پور
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 17 خرداد 1401

سلام، مجید دوستعلی پور از استان گیلان شهرستان شفت. می خواستم در مورد دستگاه وجین شالیزار اطلاعاتی به دست بیاورم. قیمتش چنده؟ با تشکر از شما.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 19 خرداد 1401

سلام جناب دوستعلی پور عزیز، در حال حاضر تجهیز مد نظر شما ارائه نمی شود.

یوسف شاهنظری
ارسال شده در : جمعه 06 خرداد 1401

دستگاه هرس چای موجود هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 07 خرداد 1401

سلام جناب شاهنظری عزیز، به درستی متوجه منظور شما نشدیم. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رضا سبزعلی پور
ارسال شده در : چهارشنبه 04 خرداد 1401

سلام، خسته نباشید. یه دستگاهی هست که مثل علف تراش می مونه، فقط بجای تیغه جلو یه مدل تیغه هست که زمین رو شخم می زنه. لطفا اطلاع رسانی کنیند. ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 05 خرداد 1401

سلام جناب سبزعلی پور عزیز، دستگاه مد نظر شما، یک دستگاه چند کاره یا چند منظوره است. این دستگاه علاوه بر علف تراش، هد اره و قابلیت اتصال به هد شخم زن (کولتیواتور) را نیز دارد. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

هوشنگ نادری
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 13 اردیبهشت 1401

سلام، دستگاه سبک جهت وجین علف های هرز کشت چغندر قند دارین؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 15 اردیبهشت 1401

سلام، دستگاه وجین کن در حال حاضر موجود نمی باشد.

فرامرز توان
ارسال شده در : جمعه 09 اردیبهشت 1401

با سلام و عرض خسته نباشید. می خواستم نمایندگی بگیرم برای استان آذربایجان غربی. باید چی کار کنم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 10 اردیبهشت 1401

سلام، با عرض پوزش و متاسفانه در حال حاضر هیچ گونه نمایندگی و یا عاملیت فروش اعطا نمی گردد. نام حضرتعالی به لیست متقاضیان اضافه گردید و در صورت تغییر سیاست با شما تماس گرفته خواهد شد.

ابوالقاسم معماری
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 06 اردیبهشت 1401

سلام، برای اخذ نمایندگی غرب استان گلستان چه باید کرد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 06 اردیبهشت 1401

سلام جناب معماری عزیز، با عرض پوزش و متاسفانه در حال حاضر هیچ گونه نمایندگی و یا عاملیت فروش اعطا نمی گردد. نام حضرتعالی به لیست متقاضیان اضافه گردید و در صورت تغییر سیاست با شما تماس گرفته خواهد شد.

عظیم پهلوان دوجی
ارسال شده در : یکشنبه 04 اردیبهشت 1401

سلام، چند مدل از کولتیواتور دیزلی موجودتان را ویدیو اگر دارید واسم واتساب کنید بی زحمت.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 05 اردیبهشت 1401

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

دانیال قادری
ارسال شده در : جمعه 02 اردیبهشت 1401

سلام، ببخشید مزاحم شدم. این دروگر دیزلی هست یا بنزینی؟ این قیمت که گذاشتی تخفیف هم داره یا نه؟ ساخته کدوم کشوره؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 04 اردیبهشت 1401

سلام جناب قادری عزیز، لطفا بفرمایید دقیقا کدام مدل از دروگر مد نظر شما می باشد.

مهدی محمدی
ارسال شده در : دوشنبه 29 فروردین 1401

سلام، ماشینی می خواستم برای کندن علف های هرز باغی داخل جوی ها و پشته ها راحت بتونه حرکت کنه و خیلی بزرگ هم نباشه. ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 فروردین 1401

سلام جناب محمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 فروردین 1401

سلام، رینگ و لاستیک کامل با شفت 600-12 می خواستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 24 فروردین 1401

سلام جناب محمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

یاسر زارعی
ارسال شده در : یکشنبه 21 فروردین 1401

سلام، ماشین دروگر گندم می خواستم. و اینکه این ماشین می تونه گندم رو از خوشه جدا کنه؟ تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 22 فروردین 1401

سلام جناب زارعی عزیز، خیر، اما بافه بند دارد و بسته بندی انجام می دهد.

ستار
ارسال شده در : یکشنبه 03 بهمن 1400

سلام، دروگر گندم از نوع بسته بندی قیمتش چنده؟ ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 03 بهمن 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسن مرادی
ارسال شده در : شنبه 25 دی 1400

سلام، جهت خرید تراکتور باغی سوال دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 25 دی 1400

سلام جناب مرادی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محسن محمدی
ارسال شده در : جمعه 17 دی 1400

سلام، کولتیواتوری می خوام برای شخم زدن. البته قرار نیست بهش زیاد فشار بیاد. قیمتش هم مناسب باشه. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 18 دی 1400

سلام جناب محمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی اکبر فصیحی
ارسال شده در : دوشنبه 13 دی 1400

سلام، تراکتور باغی می خوام.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 13 دی 1400

سلام جناب فصیحی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فرزاد عشقی آذر
ارسال شده در : پنجشنبه 11 آذر 1400

سلام، بنده تو کار ادوات کشاورزی و تعمیر و فروش موتور آلات کشاورزی و صنعتی و ساختمانی هستم. در مدیریت و طرز برخورد با مشتری، با استعداد بالا و با اطلاعات عمومی بالا، می توانم اداره گر یک مجموعه بزرگ و تجاری باشم. هم در زمینه تعمیرات و هم در فروش مقتدرانه و هم در کرایه ادوات تجربه دارم. علاقمندم برای همکاری با شرکت های بزرگ برای قرارداد با آنها که رشد و پیشرفتم خیلی مهم هست، در عرصه تجاری بزرگ فعالیت کنم. دعوت به همکاری رو مشتاقانه با شرایط موجود پذیرا هستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 13 آذر 1400

سلام جناب عشقی آذر عزیز، همکاران واحد مربوطه در صورت لزوم با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی کشاورزی
ارسال شده در : پنجشنبه 06 آبان 1400

سلام، زمین کشاورزی دارم. قبلا به صورت پیمانکاری کارها رو می دادم انجام بدن. الان قصد خرید ماشین آلات و ادوات کشاورزی رو دارم. نیاز به مشاوره و خرید دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 08 آبان 1400

سلام جناب کشاورزی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی رسولی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 27 مهر 1400

با عرض سلام، حدود بیست هکتار زمین در اختیار دارم و قصد کشت یونجه دارم. ولی زمین تا عمق حدود 30 سانتی متری دارای شن های مختلف با قلوه سنگ هایی هم اندازه توپ تنیس و کمی بزرگتر و به اندازه توپ پینگ پنگ و اندازه بادامی و ریزتر هست که باید بوسیله تجهیزاتی بتوانم این سنگ ها رو جدا کرده و زمین رو پاکسازی کنم. راهنمایی می خواستم بدونم که آیا دستگاهی بنام دستگاه شن کشی (غیر دستی) هست که بتوانم زمین رو آماده بهره برداری کنم؟ ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 27 مهر 1400

سلام جناب رسولی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

صحبت الله محبی
ارسال شده در : یکشنبه 18 مهر 1400

خرید ماشین الات کشاورزی جهت گلخانه

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 19 مهر 1400

سلام، وقت بخیر، با شما تماس گرفته خواهد شد.

امین طاغونی
ارسال شده در : شنبه 17 مهر 1400

سلام، معرفی یک پمپ بالای ۱۰۰ متر و مسافت ۱۵۰۰ متر می خوام. ممنون از راهنمایی.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 18 مهر 1400

سلام، لطفا مبدا آبگیری را ذکر بفرمایید. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد بن یباره
ارسال شده در : جمعه 02 مهر 1400

با سلام و عرض ادب، من یه کارگاه جوشکاری کوچک دارم توی روستا و ماشین آلات کشاورزی و دامداری با ایده های نو می سازم. اینم به خاطر علاقم به اختراع کردنه. یه نمونه اش اینه که تنها تولید کننده و اولین سازنده دستگاه مکنده کاه گیربکسی هستم، بدون استفاده از تسمه برای انتقال قدرت. مرزبند با بیلچه هیدرولیکی دارم که برای اولین بار ساخته شده و ایده های بکر دیگر. می خواستم ببینم می تونیم همکاری داشته باشیم. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 03 مهر 1400

سلام، درخواست حضرتعالی بررسی خواهد شد و در صورت لزوم با شما تماس گرفته می شود.

سعید طلایی
ارسال شده در : دوشنبه 29 شهریور 1400

سلام، خدمت شما دوستان عزیز. بنده مدیر تولید برنامه صدای دانه ها صدای کشاورزان زحمت کش ایران زمین هستم که در شبکه شما، 30 قسمت آن پخش شده و موفق بوده. خواستم اطلاع بدم برای حضور شما به صورت اسپانسرینگ از یک برنامه تا 50 برنامه ما اعلام آمادگی داریم. اگر تمایل دارین با بنده تماس بگیرید.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 29 شهریور 1400

سلام جناب طلایی عزیز، پیشنهاد حضرتعالی بررسی خواهد شد و در صورت لزوم همکاران واحد بازرگانی با شما تماس خواهند گرفت.

عرفان محمودی
ارسال شده در : جمعه 29 مرداد 1400

سلام، تیلر 13 اسب می خوام برای زمین شالیزار. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام جناب محمودی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی نامداری
ارسال شده در : جمعه 22 مرداد 1400

سلام، دستگاه پرس و وکیوم یونجه 130 هزار یورویی موجود است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 23 مرداد 1400

سلام جناب نامداری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پویان شاه طالبی
ارسال شده در : پنجشنبه 14 مرداد 1400

سلام، وقت بخیر، دستگاهی در خصوص برداشت از درخت توت و جمع آوری سریع محصول موجود هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 16 مرداد 1400

سلام، وقت بخیر، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد تیماس
ارسال شده در : پنجشنبه 10 تیر 1400

با سلام، یکی از کشاورزان بندرعباس هستم. یک دستگاه تراکتور دو چرخ رادیاتوری و استارتی با قدرت بالای 15 اسب چه قیمتی دارد؟ آیا اقساط هم دارید؟ هر وقت زنگ می زنم شماره شما مشغوله. لطفا به من جواب بدهید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 12 تیر 1400

سلام، با عرض پوزش، تعداد تماس های ورودی زیاد می باشد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت و شما را راهنمایی خواهند کرد.

عادل باقری
ارسال شده در : پنجشنبه 26 فروردین 1400

سلام، درخواست همکاری و نمایندگی فروش دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 28 فروردین 1400

سلام جناب باقری عزیز، با عرض پوزش، متاسفانه در حال حاضر هیچ گونه نمایندگی و یا عاملیت فروش اعطا نمی گردد. نام حضرتعالی به لیست متقاضیان اضافه گردید و در صورت تغییر سیاست با شما تماس گرفته خواهد شد.

محمدانورریگی
ارسال شده در : چهارشنبه 18 فروردین 1400

سلام، بنده می خواهم مغازه ای باز کنم که در آن ادوات تعمیرگاهی ریز کشاورزی بفروشم، مانند وسایل مورد نیاز ژنراتورهای مولد برق و علف زن و پمپ های کوچک و امثال اینها، آیا از جانب شما تامین می شوم؟ لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 18 فروردین 1400

سلام جناب انور ریگی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

نویک سرکیسیانس
ارسال شده در : چهارشنبه 11 فروردین 1400

با سلام، اینجانب در حال احداث یک واحد گلخانه به مساحت ۱۱ هزار متر مربع و در حال احداث ۸ هکتار باغ میوه در شهر گرمسار می باشم. لطفا جهت خرید ادوات کشاورزی لازم مرا راهنمایی نمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 11 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

اسعدی
ارسال شده در : جمعه 06 فروردین 1400

با سلام، من دستگاه تیلر دروگر ایتالیایی bcs رو دارم و می خوام یک دستگاه یدکی روتیواتور شخم زن براش تهیه کنم. خواستم در مورد قیمت و مدل آن از حضورتان سوال بپرسم و آیا فقط باید از شرکت تهیه نمایم یا در کردستان نمایندگی دارین؟ سپاسگزارم

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، هایپر صنعت فامکو در هیچ کجای ایران نمایندگی نداشته و کلیه اجناس از طریق دفتر تهران امکان ارسال به سراسر ایران را دارد. با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

رضا روشنيان
ارسال شده در : جمعه 06 فروردین 1400

با سلام و عرض تبريك سال١٤٠٠ و آرزوي موفقيت براي مديران محترم، بنده داراي فروشگاه كشاورزي در مركز شهرستان بجنورد تقاطع اصلي به مساحت ١٠٠ متر با بر ٨ متر و پاركينگ و توان مالي، تقاضاي نمايندگي فروش محصولات شما را دارم. خواهشمند است در صورت امكان درخواست بنده را بررسي نماييد، در ضمن به مدت بيست سال كارشناس مشاور و اجرا طرحهاي نظام مهندسي كشاورزي استتان خراسان شمالي هستم، باسپاس.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، با عرض پوزش و متاسفانه در حال حاضر هیچ گونه نمایندگی و یا عاملیت فروش اعطا نمی گردد. نام حضرتعالی به لیست متقاضیان اضافه گردید و در صورت تغییر سیاست با شما تماس گرفته خواهد شد.

هاشم نادری
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 12 اسفند 1399

لطفا قیمت خرید به تعداد را بفرمایید.

user1@web24.ir
ارسال شده در : چهارشنبه 13 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

منصوری
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 بهمن 1399

سلام خدا قوت قیمت تیلر ها رو می خواستم و کدوم مرغوبیت بهتری داره؟!

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 29 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسین خلیقی
ارسال شده در : یکشنبه 26 بهمن 1399

سلام، قیمت کلتیواتور و علفتراش رو می خواستم، ممنون میشم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 27 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد رضا باهوش
ارسال شده در : یکشنبه 26 بهمن 1399

سلام، در مورد خرد کن چوب و تهیه مواد اولیه صنایع mdf چند تا سوال داشتم، میشه لطفا راهنمایی کنین.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 26 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مسلم مومنی
ارسال شده در : شنبه 25 بهمن 1399

خریدار تیلر گازوییلی جهت کار در مزارع شالیزار

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 26 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رضا اشکواری
ارسال شده در : جمعه 24 بهمن 1399

سلام قصد خرید دستگاه تیلر و سم پاش رو داشتم میشه راهنمایی کنید.

user1@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 25 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید
ارسال شده در : پنجشنبه 23 بهمن 1399

با سلام علف تراش چهار کاره می خواستم.

user1@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 25 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیر
ارسال شده در : دوشنبه 20 بهمن 1399

با عرض سلام، بنده فروشگاه ادوات کشاورزی در استان گیلان دارم و به صورت عمده خریداری می کنم، محصولاتتون و برندهایی که کار می کنید لطفا مشاوره بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیرعابدی کلهری
ارسال شده در : جمعه 10 بهمن 1399

بنده فارغ التحصیل رشته مکانیک ماشین آلات کشاورزی در سال ۷۴ از دانشگاه ارومیه هستم، محصولات شما مرا به وجد آورد و می خواهم در زمینه فروش این محصولات از طریق نمایندگی را کسب کنم. در صورت امکان تماس بگیرید تا مشاوره کنی. باتشکر

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 11 بهمن 1399

با عرض سلام و ادب، متاسفانه و با عرض پوزش در حال حاضر هیچ گونه نمایندگی اعطاء نخواهد شد، نام حضرتعالی به لیست متقاضیان اضافه گردید و در صورت تغییر سیاست شرکت، این موضوع به شما اطلاع رسانی خواهد گردید.

مجید اسما عیل زاده
ارسال شده در : دوشنبه 06 بهمن 1399

قصد خرید یکدستگاه چاله کن جهت کاشت درخت و نصب پایه فنس را دارم. یک جنس خوب با ذکر قیمت لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا عبدلی
ارسال شده در : جمعه 03 بهمن 1399

قیمت مشخص نیست.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 04 بهمن 1399

قیمت چه کالایی؟ قیمت های روی سایت به دلیل نوسانات روزانه ارز درج نمی شوند، کالای مدنظر خود را بفرمایید تا قیمت به شما اعلام گردد.

ولی پور
ارسال شده در : دوشنبه 29 دی 1399

قیمت دروگر علفه چند؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 29 دی 1399

قیمت برای شما ارسال خواهد شد.

زاهد اسدزاده
ارسال شده در : یکشنبه 28 دی 1399

سلام مرغوبترین و کارآمدترین مدل و قیمت کولتیواتور می خواستم، لطفا.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 29 دی 1399

سلام، با شما تماس گرفته خواهد شد.

حبیب رحمتی
ارسال شده در : دوشنبه 22 دی 1399

سلام درود خدمت شما، قیمت چاله کن تراکتوری چنده ممنون میشم قیمتش را بدونم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

قائم مقامی
ارسال شده در : دوشنبه 15 دی 1399

سلام دستگاهی جهت کاشت تخم کدو دارید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی نوروزی
ارسال شده در : دوشنبه 15 دی 1399

سلام، تراکتور باغی هم برای فروش دارین؟ پرداخت اقساطی هم است؟ اگر هست چه شرایطی دارین؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 15 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا میرزایی
ارسال شده در : یکشنبه 14 دی 1399

سلام، ۲ هکتار باغ دارم قصد خرید تیلر دارم لطفا راهنمایی کنید چه نوع تیلر و چند اسب خریداری کنم؟ آیا حمل رایگانه یا خیر؟ ممنونم

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 15 دی 1399