سیم و کابل

فروش انواع سیم و کابل

سیم و کابل چیست؟ نمایندگی فروش انواع انواع سیم و کابل، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ روی محصول مورد نظر کلیک نمایید.

faq

توجه به این نکته که تنها حدود 5 درصد از هزینه ساختمان را سیم و کابل شامل می شود و استفاده از سیم و کابل غیر استاندارد به تنهایی عامل درصد قابل توجهی از آتش سوزی های رخ داده در کشور می باشد در کنار سایر مشکلاتی که سیم و کابل های تقلبی ایجاد می کند ما را متقاعد می سازد که از سیم و کابل استاندارد استفاده کنیم.

بررسی هادی کابل همچون بررسی میزان و خلوص مس بکار رفته در کابل و همچنین دقت در CCA نبودن هادی، دقت در سنتر بودن هادی در داخل عایق، بررسی برچسب استاندارد کابل، انتخاب کابل برندهای معتبر در کنار تهیه کابل از فروشگاه معتبر از مواردی است که رعایت آن امکان انتخاب و تهیه کابل استاندارد را فراهم می سازد.

با وجود فعالیت بیش از 150 تولید کننده سیم و کابل استاندارد در کشور، تعداد زیاد تولید کنندگان کابل غیر استاندارد سبب گردیده که در بیش از 70 درصد از ساختمان های کشور سیم و کابل های تقلبی به کار رفته است. از طریق مشاوره تخصصی ارائه شده توسط کارشناسان شرکت فامکو بهترین سیم و کابل به شما پیشنهاد می گردد.

جریان مورد نیاز مصرف کننده، میزان تحمل کابل در برابر عبور جریان و افت ولتاژ مجاز که از عوامل موثر در سطح مقطع کابل به شمار می روند در کنار شرایط محیطی همچون دما و رطوبت و میزان فشار و کشش وارد بر کابل از عوامل موثر در انتخاب سیم و کابل به شمار می آید.