پیچ و مهره

اشتراک :

فروش انواع پیچ و مهره پایپینگ

پیچ و مهره که در اصطلاح فنی به آنها Bolt و Nut نیز گفته می شود، در هایپر صنعت فامکو قابل ارائه می باشد.

پیچ و مهره چیست؟

در صنایع برای اتصال فلنج ها و شیرها از stud bolt و hex bolt استفاده می شود. stud bolt پیچی است با دو سر رزوه. قطر و طول بولت ها وابسته است به نوع و کلاس فشار فلنج. طول پیچ ها برابر با فاصله اولین رزوه به آخرین رزوه بدون محاسبه مقدار طول پخ ها می باشد.

عکس پیچ و مهره

لیست قیمت پیچ و مهره پایپینگ

با عرض پوزش کلیه قیمت ها در حال بروز رسانی می باشد، لطفا جهت استعلام قیمت خرید با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

  • پیچ و مهره چیست؟

    پیچ در واقع سطح شیبداری است که یک محور یا یک استوانه را دور می زند. پیچ و مهره برای اتصال و محکم کردن دو قطعه به کار می رود.

  • استاندارد ساخت پیچ و مهره ها چیست؟

    متداول ترین استاندارد مورد استفاده برای ساخت پیچ و مهره ها، استاندارد DIN (موسسه ملی استاندارد آلمان) می باشد که انواع پیچ و مهره را از نظر سایز، کلاس و گرید، شکل و گام مورد بررسی قرار داده است.

  • منظور از گام پیچ چیست؟

    منظور از گام همان فاصله طولی بین دنده‌ هایی است که به صورت پشت سر هم بر روی محور پیچ قرار گرفته ‌اند. پیچ های با گام کوتاه رزوه ریزتری دارند و بیشتر برای سطوح فلزی و ورق ها استفاده می شوند و پیچ های با گام بلند رزوه درشت تری دارند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز:

دیدگاه کاربران
محمد بهرام زاده
 ارسال شده در : شنبه 22 آبان 1400

سلام، ممنونم از بابت سایت خوبتون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 22 آبان 1400

سلام، ممنون از نظر دلگرم کننده شما.