تجهیزات سردخانه

اشتراک :

فروش تجهیزات سردخانه

تمام سردخانه های که از سیستم تبرید تراکمی فریونی و آمونیاکی استفاده می کنند در انواع بالای صفر و زیر صفر فعالیت می کنند. سردخانه عموما دارای یک بخش تولید سرمایش مجزا است و این قسمت متشکل از یک سری قطعات اصلی (کمپرسرو، کندانسور، اواپراتور، شیر انبساط) و شیرآلات و قطعات جانبی است که در کنار یک دیگر مجموعه سیستم تبرید سردخانه را تشکیل می دهند. حال سرمای تولید شده احتیاج به فضای عایقی دارد که بسته به ظرفیت سردخانه توانایی نگهداری مواد مورد نظر در وزن مشخص را داشته باشد و از نظر بهداشتی نیز کاملا استاندارد باشد. به این فضا در صنعت سردخانه عموما اتاق سرد(cold storage) گفته می شود که معمولا از مواد عایق با وزن پایین و آماده به نام ساندویچ پانل ساخته شده و در ابعاد و اندازه های مورد نیاز و با توجه به ظرفیت سرمایی سیکل تبرید در محلی با زیر سازی مناسب نصب می گردد.

درب سردخانه

سازندگان سردخانه عموما در محل اقدام به نصب و اسمبل کردن تجهیزات سردخانه می کنند و در انتها بسته به نوع کابرد، درب سردخانه که در مدل های مختلف موجود است را روی مجموعه سوار می کنند ولی در ظرفیت های پایین، سردخانه از پیش ساخته شده و به صورت سردخانه کانکسی درست مانند کانکس های اسکان موقت ارائه می گردد.

تابلو برق سردخانه

یکی از مهترین تجهیزات سردخانه که وجود آن الزامی وحیاتی است تابلو برق می باشد. تابلو برق سردخانه محفظه ای است که در آن تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی سیم کشی و نصب می گردند و این تجهیزات عبارت اند از کلید، لوازم حفاظتی، کنترلی و نمایشی که طبق نوع و مدل سردخانه، انتخاب و درون تابلو برق جایگذاری می گردند. وظیفه دیگر تابلو برق سردخانه این است که از وارد شدن شوک الکتریکی به اوپراتور و تجهیزات جلو گیری می کند.

تجهیزات سردخانه

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز:

دیدگاه کاربران
رستخیز بهمن
 ارسال شده در : یکشنبه 17 مرداد 1400

با سلام، در صورت امکان، پیش فاکتور تجهیزات کامل سردخانه ۳۰۰۰ تن شامل ۵۰۰ تن زیر صفر و ۲۵۰۰ تن بالای صفر با توضیحات کامل جهت ارائه به بانک می خواستم. به امید همکاری.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 18 مرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

شاپورجعفرقلی نژاد
 ارسال شده در : دوشنبه 20 بهمن 1399

برای احداث سردخانه ده هزارتنی بالای صفر نیاز به تجهیزات شما داریم، پیش فاکتور واتساپ فرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.