شیرآلات سردخانه

اشتراک :

شیرآلات سردخانه

به غیر از قطعات اصلی تبرید و سردخانه از قبیل کمپرسور، کندانسور و اواپراتور، سیستم احتیاج به شیرآلات و قطعات دیگری دارد تا عملیات سرد سازی را با حداکثر راندمان به انجام برساند. مهم ترین قطعات جانبی سردخانه عبارت اند از شیر انبساط، شیر برقی، شیر دیافراگمی، شیر اطمینان، پرشر سوئیچ، سایت گلس، اویل سپراتور، اکومولاتور و لرزه گیر که این قطعات بنا بر نوع و ظرفیت سردخانه انتخاب می گردد و انتخاب اشتباه آنها می تواند منجر به کاهش راندمان یا حتی مختل شدن سیکل تبرید گردد.

برخی شرکت های مطرح از قبیل دانفوس، کستل و آلکو که جزو صنایع پیشرو در تهویه و تبرید هستند، گزینه های مورد اطمینانی برای تامین قطعات و شیرآلات سردخانه می باشند و در این راستا گروه صنعتی فامکو علاوه بر طراحی و مشاوره در زمینه تبرید و سردخانه، اقدام به اخذ نمایندگی معتبر این شرکت ها نموده و با افتخار خود را جزو وارد کنندگان اصلی این محصولات می داند.

قطعات و شیر آلات سردخانه

  • شیر سرد خانه چیست؟

    شیر آلات سرد خانه یکی از قطعات بکار رفته در سیکل تبرید می باشد که از اهمیت ویژه ای بر خوردار می باشند.

  • انواع شیر آلات سرد خانه کدام است؟

    شیر آلات سرد خانه به چهار دسته شیر اطمینان، انبساط، دستی و برقی تقسیم می شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز: