لوازم مصرفی سردخانه

قیمت :
180,000
تومان
قیمت :
2,800,000
تومان
قیمت :
4,300,000
تومان
قیمت :
3,400,000
تومان
قیمت :
4,200,000
تومان
قیمت :
2,500,000
تومان
قیمت :
3,200,000
تومان
قیمت :
3,100,000
تومان
قیمت :
9,700,000
تومان
قیمت :
3,000,000
تومان

لوازم مصرفی سردخانه چیست؟

لوازم مصرفی سردخانه عموما شامل روغن کمپرسور، گاز مبرد و فیلتر درایر می باشند. این مواد به دلیل حساسیتی که دارند باید در زمان های مشخص بررسی شوند و حتما از نوع کاملا مطمئن و مرغوب باشند.

در سیستم تبرید سردخانه زیر صفر و بالای صفر برای حفظ سیستم و همچنین پایداری راندمان، در بازه های معین احتیاج به سرویس و شارژ مجدد دارند و همچنین در برخی مواقع مانند خرابی کندانسور، اواپراتور و تعویض کمپرسور تبرید احتیاج به تعویض و یا شارژ لوازم مصرفی سردخانه می باشد. برای مثال در هنگام تغییر گاز سیستم تبرید بنا بر نوع گاز احتمال تعویض روغن کمپرسور نیز وجود دارد و در این حالت هم به گاز و هم روغن مرغوب و متناسب با سیستم نیاز است.

فروش لوازم مصرفی سردخانه

هایپر صنعت فامکو با ارائه بهترین برند های جهان در لوازم مصرفی سردخانه و همچنین با ارائه مناسب ترین راهکار و قیمت در سیستم های تبرید و سردخانه، به عنوان یکی از معتبر ترین مراجع در تامین قطعات سردخانه شناخته می شود.

لوازم مصرفی سردخانه

انواع لوازم مصرفی سردخانه

لوازم مصرفی مورد استفاده در سردخانه عبارتند از:

روغن کمپرسور سردخانه

از روغن کمپرسور جهت خنکاری و روان کاری قطعات درونی کمپرسور استفاده می گردد. همچنین یکی از موارد پر اهمیت در سیکل تبرید روغن کاری کمپرسور و استفاده از روغن مناسب جهت بهتر کار کردن قطعات کمپرسور و در نتیجه سیکل تبرید می باشد. روغن کمپرسور در برندهای مختلف مانند بیتزر، سانیسو و غیره تولید می گردد.

گاز مبرد سردخانه

اصلی ترین ماده در سیکل تبرید، گاز مبرد می باشد که با افزایش درجه حرارت از حالت گاز به مایع تبدیل می شود و به عنوان ماده اصلی در سیکل تبرید عمل می کند. گاز مبرد در انواع مختلف که سازگار با سیستم های تبریدی می باشند و با برند های متفاوت مانند ایسکن، هانیول و غیره نیز تولید می گردد.

فیلتر درایر سردخانه

یکی از تجهیزات مهم در سیکل تبرید فیلتر درایر می باشد که سبب جلوگیری از ورود رطوبت به سیکل تبرید و اجزای آن می گردد. فیلتر درایر در برند های مختلف مانند آلکو، دانفوس و غیره در انواع مختلف تولید می گردد. 

قیمت لوازم مصرفی سردخانه

برای اطلاع از قیمت لوازم مصرفی سردخانه به صفحه محصول مورد نظر مراجعه نموده یا با کارشناسان هایپر صنعت فامکو تماس بگیرید.

faq

این لوازم شامل فیلتر درایر، گاز مبرد، روغن کمپرسور و غیره می باشند.

متناسب با شرایط سردخانه، زیر صفر یا بالای صفر بودن، محل مورد نظر و کارکرد تجهیزات سردخانه زمان تعویض این لوازم متغیر خواهد بود.

لوازم مصرفی سردخانه مانند گاز مبرد و روغن باعث افزایش راندمان سیکل تبرید و جلوگیری از بروز حوادث و خرابی تجهیزات سردخانه مانند کمپرسور می گردند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
محمد
ارسال شده در : یکشنبه 10 اسفند 1399

سلام قیمت ایسکون ۲ تا اگر لطف کنید و یک عدد کولیب ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 11 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.