لوازم مصرفی

اشتراک :

فروش لوازم مصرفی سردخانه

در سیستم تبرید سردخانه زیر صفر و بالای صفر برای حفظ سیستم و همچنین پایداری راندمان، در بازه های معین احتیاج به سرویس و شارژ مجدد دارند و همچنین در برخی مواقع مانند خرابی کندانسور،اواپراتور و تعویض کمپرسور تبرید احتیاج به تعویض و یا شارژ لوازم مصرفی سردخانه می باشد. برای مثال در هنگام تغییر گاز سیستم تبرید بنا بر نوع گاز احتمال تعویض روغن کمپرسور نیز وجود دارد و در این حالت هم به گاز و هم روغن مرغوب و متناسب با سیستم نیاز است.

لوازم مصرفی سردخانه عموما شامل روغن کمپرسور، گاز مبرد و فیلتر درایر می باشند که علاوه بر بررسی آنها در زمان های مشخص، به دلیل حساسیت باید حتما از نوع کاملا مطمئن و مرغوب باشند.

گروه صنعتی فامکو با ارائه بهترین برند های جهان در لوازم مصرفی سردخانه و همچنین با ارائه مناسب ترین راهکار و قیمت در سیستم های تبرید و سردخانه، به عنوان یکی از معتبر ترین مراجع در تامین قطعات سردخانه شناخته می شود.

لوازم مصرفی سردخانه

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز:

دیدگاه کاربران
محمد
 ارسال شده در : یکشنبه 10 اسفند 1399

سلام قیمت ایسکون ۲ تا اگر لطف کنید و یک عدد کولیب ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 11 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.