پمپ Lowara

اشتراک :

پمپ لوارا ایتالیا

تاریخچه پمپ لوارا (Lowara Pump)

پمپ لوارا از سال 1986 در شهر Montecchio Maggiore در Vicenza ايتاليا فعالیت خود را در زمینه تولید پمپ مسكونی و تجاری آغاز نموده و در حال حاضر يكی از زير مجموعه های گروه صنعتی Xylem می باشد.

کاتالوگ پمپ لوارا

فامکو نماینده رسمی پمپ لوارا

از جمله خدمات گروه صنعتی فامکو در زمینه پمپ لوارا و آنچه در این قسمت خواهید یافت:

هایپر صنعت فامکو به عنوان نماینده فروش پمپ لوارا آمادگی خود را جهت ارائه هر گرونه پیشنهاد مالی (Financial Proposal) شامل لیست قیمت پمپ و همچنین جهت ارائه پیشنهاد فنی (Technical Proposal) اعم از کاتالوگ و مشخصات فنی پمپ لوارا و همچنین خرید اینترنتی پمپ آب لوارا، برای کلیه محصولات این شرکت اعم از پمپ کفکش لوارا، پمپ لجن کش لوارا، پمپ شناور لوارا، پمپ آب خانگی، بوستر پمپ لوارا، استخری، محیطی، طبقاتی و دیگر انواع پمپ ها اعلام می نماید.

تمام محصولات پمپ لوارا در یک نگاه

در این قسمت کلیه محصولات پمپ لوارا ایتالیایی را به همراه کاتالوگ پمپ لوارا و لیست قیمت پمپ لوارا به شما عزیزان معرفی می نماییم. پمپ لوارا دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و ممکن است تشخیص این مدل ها برای شما کمی مشکل باشد، لذا تصمیم گرفتیم در یک نگاه کلی این محصولات را برای شما شرح دهیم. توجه نمایید که ممکن است با توجه به نوسانات ارزی قیمت پمپ لوارا مذکور تغییر یافته باشد، لذا جهت اطلاع از بروزترین قیمت پمپ لوارا با کارشناسان فنی ما در شرکت تماس حاصل نمایید.

معرفی محصولات لوارا
مدل P-PSA-PAB مدل DN مدل DIWA

پمپ آب خانگی

مشخصات فنی P-PSA-PAB

پمپ کف کش

مشخصات فنی DN

پمپ کف کش

مشخصات فنی DIWA

مدل DOC مدل DOMO مدل DL

پمپ کف کش

مشخصات فنی DOC

پمپ لجن کش

مشخصات فنی DOMO

پمپ لجن کش

مشخصات فنی DL

مدل Z6-Z8 مدل GS مدل Scuba

پمپ شناور

مشخصات فنی Z6-Z8

پمپ شناور

مشخصات فنی GS

پمپ شناور

مشخصات فنی Scuba

مدل HM-HMS مدل e-HM مدل FC

پمپ طبقاتی

مشخصات فنی HM-HMS

پمپ طبقاتی

مشخصات فنی e-HM

پمپ سیرکولاتور

مشخصات فنی FC

مدل e-LNE مدل TLC-TLCH

پمپ سیرکولاتور

مشخصات فنی e-LNE

پمپ سیرکولاتور

مشخصات فنی TLC-TLCH

انواع پمپ آب خانگی لوارا

پمپ آب خانگی لوارا مدل P-PSA-PAB

پمپ LOWARA P-PSA-PAB

سری P-PSA-PAB لوارا از انواع پمپ سطحی کوچک لوارا می باشد و دبی آن 3.72 مترمکعب در ساعت، هد تا 82 متر، دمای سیال از 10- تا 80 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.30 تا 1.10 کیلووات و به صورت تک فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ لوارا P-PSA-PAB به صفحه سری P-PSA-PAB مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی لوارا از ؟ تومان)

انواع پمپ کف کش لوارا

پمپ کف کش لوارا مدل DN

پمپ Lowara DN

سری DN لوارا از انواع پمپ کف کش لوارا می باشد و دبی آن 17 مترمکعب در ساعت، هد تا 20 متر، دمای سیال از 50 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.55 تا 0.75 کیلووات و به صورت تک فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ لوارا DN به صفحه سری DN مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ کف کش ایتالیایی لوارا از ؟ تومان)

پمپ کف کش لوارا مدل DIWA

پمپ Lowara DIWA

سری DIWA لوارا از انواع پمپ کف کش لوارا می باشد و دبی آن 25 مترمکعب در ساعت، هد تا 21 متر، دمای سیال از 50 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.55 تا 1.5 کیلووات و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ لوارا DIWA به صفحه سری DIWA مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ کف کش ایتالیایی لوارا از ؟ تومان)

پمپ کف کش لوارا مدل DOC

پمپ Lowara DOC

سری DOC لوارا از انواع پمپ کف کش لوارا می باشد و دبی آن 14 مترمکعب در ساعت، هد تا 11 متر، دمای سیال از 40 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.25 تا 0.55 کیلووات و به صورت تک فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ لوارا DOC به صفحه سری DOC مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ کف کش ایتالیایی لوارا از ؟ تومان)

انواع پمپ لجن کش لوارا

پمپ لجن کش لوارا مدل DOMO

پمپ Lowara DOMO

سری DOMO لوارا از انواع پمپ لجن کش لوارا می باشد و دبی آن 40 مترمکعب در ساعت، هد تا 14.5 متر، دمای سیال از 35 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.55 تا 1.5 کیلووات و به صورت تک فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ لوارا DOMO به صفحه سری DOMO مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ لجن کش ایتالیایی لوارا از ؟ تومان)

پمپ لجن کش لوارا مدل DL

پمپ Lowara DL

سری DL لوارا از انواع پمپ لجن کش لوارا می باشد و دبی آن 42 مترمکعب در ساعت، هد تا 21 متر، دمای سیال از 50 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.60 تا 1.5 کیلووات و به صورت سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ لوارا DL به صفحه سری DL مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ لجن کش ایتالیایی لوارا از ؟ تومان)

انواع پمپ شناور لوارا

پمپ شناور لوارا مدل Z6-Z8

پمپ Lowara Z6-Z8

سری Z6-Z8 لوارا از انواع پمپ شناور لوارا می باشد و دبی آن 78 مترمکعب در ساعت، هد تا 700 متر، دمای سیال از 60 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.55 تا 55 کیلووات می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ لوارا Z6-Z8 به صفحه سری Z6-Z8 مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ شناور ایتالیایی لوارا از ؟ تومان)

پمپ شناور لوارا مدل GS

پمپ Lowara GS

سری GS لوارا از انواع پمپ شناور لوارا می باشد و دبی آن 21 مترمکعب در ساعت، هد تا 340 متر، دمای سیال از 35 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.25 تا 7.5 کیلووات و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ لوارا GS به صفحه سری GS مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ شناور ایتالیایی لوارا از ؟ تومان)

پمپ شناور لوارا مدل Scuba

پمپ Lorawa Scuba

سری Scuba لوارا از انواع پمپ شناور لوارا می باشد و دبی آن 7.50 مترمکعب در ساعت، هد تا 80 متر، دمای سیال از 40 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.55 تا 1.10 کیلووات و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ لوارا Scuba به صفحه سری Scuba مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ شناور ایتالیایی لوارا از ؟ تومان)

انواع پمپ طبقاتی لوارا

پمپ طبقاتی لوارا مدل HM-HMS

پمپ Lowara HM-HMS

سری HM-HMS لوارا از انواع پمپ شناور لوارا می باشد و دبی آن 7.20 مترمکعب در ساعت، هد تا 60 متر، دمای سیال از 10- تا 110 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.30 تا 0.90 کیلووات و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ لوارا HM-HMS به صفحه سری HM-HMS مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ طبقاتی ایتالیایی لوارا از ؟ تومان)

پمپ طبقاتی لوارا مدل e-HM

پمپ Lowara e-HM

سری e-HM لوارا از انواع پمپ شناور لوارا می باشد و دبی آن 29 مترمکعب در ساعت، هد تا 160 متر، دمای سیال از 30- تا 130 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.3 تا 5.5 کیلووات و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ لوارا e-HM به صفحه سری e-HM مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ طبقاتی ایتالیایی لوارا از ؟ تومان)

انواع پمپ سیرکولاتور لوارا

پمپ سیرکولاتور لوارا مدل FC

پمپ Lowara FC

سری FC لوارا از انواع پمپ سیرکولاتور خطی لوارا می باشد و دبی آن 300 مترمکعب در ساعت، هد تا 89 متر، دمای سیال از 20- تا 140 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.25 تا 22 کیلووات می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ سیرکولاتور FC به صفحه سری FC مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ سیرکولاتور ایتالیایی لوارا از ؟ تومان)

پمپ سیرکولاتور لوارا مدل e-LNE

پمپ Lowara e-LNE

سری e-LNE لوارا از انواع پمپ سیرکولاتور خطی لوارا می باشد و دبی آن 900 مترمکعب در ساعت، هد تا 95 متر، دمای سیال از 25- تا 130 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 1.1 تا 90 کیلووات و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ سیرکولاتور e-LNE به صفحه سری e-LNE مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ سیرکولاتور ایتالیایی لوارا از ؟ تومان)

پمپ سیرکولاتور لوارا مدل TLC-TLCH

پمپ Lowara TLC-TLCH

سری TLC-TLCH لوارا از انواع پمپ سیرکولاتور خطی لوارا می باشد و دبی آن 10 مترمکعب در ساعت، هد تا 15 متر، دمای سیال از 2 تا 110 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.27 تا 400 وات می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ سیرکولاتور TLC-TLCH به صفحه سری TLC-TLCH مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ سیرکولاتور ایتالیایی لوارا از ؟ تومان)

Src: Lowara Pump

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:

دیدگاه کاربران
رسول موهانی
 ارسال شده در : جمعه 14 آذر 1399

سلام من پمپ فشار قوی شبیه 50-200 پمپیران لازم داشتم ولی از نوع ایتالیایی

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 15 آذر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.