پمپ گراندفوس (Grundfos)

پمپ آب گراندفوس در سال 1945 در شهر بیرینگبرو دانمارک توسط آقای پائول دو جانسن بنیان گذاری شد. این شرکت با بیش از 50 موسسه زیر مجموعه و تولید بیش از هشت میلیون دستگاه پمپ در سال، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ در دنیا می باشد. دامنه فعالیت این مجموعه بسیار وسیع بوده و به سیستم الکترونیک فوق العاده مدرن مجهز هستند تا بر اساس نیاز در خروجی پمپ میزان جریان مورد نیاز تنظیم گردد تا علاوه بر سهولت کار مصرف کننده در مصرف انرژی نیز صرفه جویی گردد.

هایپر صنعت فامکو ارائه دهنده محصولات گراندفوس ساخت کشور دانمارک در ایران می باشد.

انواع پمپ آب گراندفوس

  • پمپ آب گراندفوس خانگی و صنایع کوچک
  • پمپ آب گراندفوس سیستم گرمایش و پمپ آبگرم مصرفی
  • پمپ آب گراندفوس سیستم سرمایش و پمپ تهویه مطبوع
  • پمپ آب گراندفوس صنعتی
  • پمپ آب گراندفوس فشارقوی و پمپ تقویت فشار
  • پمپ گراندفوس آبهای زیرزمینی و آبرسانی
  • پمپ گراندفوس فاضلاب و هرزآب

محصولات گراندفوس در یک نگاهدر ادامه به معرفی تمامی محصولات گراندفوس به همراه مشخصه های مهم فنی آنها می پردازیم. برای مشاهده جزئیات بیشتر و قیمت هرکدام از محصولات گراندفوس بر روی لینک صفحه آن کلیک کنید. همچنین همکاران ما در هایپر صنعت فامکو همواره آماده ارائه مشاوره تلفنی و رایگان به شما عزیزان می باشند.

معرفی محصولات گراندفوس
مدل UPS100 مدل UPS200
پمپ سیرکولاتور گراندفوس
مشخصات فنی UPS100
پمپ سیرکولاتور گراندفوس
مشخصات فنی UPS200
مدل SEG مدل SL1-SLV
پمپ لجن کش گراندفوس
مشخصات فنی SEG
پمپ سیرکولاتور گراندفوس
مشخصات فنی SL1-SLV
مدلJPC مدل MQ
پمپ آب خانگی گراندفوس
مشخصات فنی JPC
پمپ آب خانگی گراندفوس
مشخصات فنی MQ
مدل DW مدل CM و CME
پمپ حفاری گراندفوس
مشخصات فنی DW
پمپ افقی طبقاتی گراندفوس
مشخصات فنی CM و CME
مدل CR مدل SCALA2
پمپ عمودی طبقاتی گراندفوس
مشخصات فنی CR
پمپ خودمکش گراندفوس
مشخصات فنی SCALA2
سری NK مدل TP
پمپ سانتریفیوژ گراندفوس
مشخصات فنی NK
 پمپ سیرکولاتور خطی گراندفوس
مشخصات فنی TP
سری BMS
پمپ طبقاتی گراندفوس
مشخصات فنی BMS
انواع محصولات گراندفوس
پمپ گراندفوس سیرکولاتور UPS100

پمپ های سیرکولاتور گراندفوس سری UPS100 از نوع پمپ های خطی و تک فاز می باشند که در مدل های UPS 25، UPS 32 و UPS36 هر کدام در هد های مختلف تولید و عرضه می شوند.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ گراندفوس سری UPS100 به صفحه پمپ سیرکولاتور گراندفوس UPS100 مراجعه نمایید.

پمپ سیرکولاتور گراندفوس UPS100

پمپ گراندفوس سیرکولاتور UPS200

پمپ های سری UPS200 گراندفوس از نوع خطی می باشند که در سیرکوله و یا پمپاژ آب برای گرمایش و تهویه مطبوع به کار می روند. این پمپ ها به صورت تک سر و دو سر (دو قلو) ارائه می شوند.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ گراندفوس سری UPS200 به صفحه پمپ سیرکولاتور گراندفوس UPS200 مراجعه نمایید.

پمپ سیرکولاتور گراندفوس UPS200

پمپ گراندفوس لجن کش SEG

پمپ های لجن کش سری SEG گراندفوس از نوع لجن کش گریندر دار می باشند که در ساخت آنها از چدن و استیل ضد زنگ استفاده شده است که موجب مقاومت بالا و عمر طولانی آنها گشته است. توان الکتروموتور این سری ازپمپ ها 0.9 تا 4 کیلووات و حداکثر ارتفاع تولیدی آنها 47 متر می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت لجن کش های SEG گراندفوس به صفحه پمپ لجن کش گراندفوس SEG مراجعه نمایید.

پمپ لجن کش گراندفوس SEG

پمپ گراندفوس لجن کش SL1-SLV

پمپ های سری SL1 و SLV گراندفوس از نوع پمپ های لجن کش هستند که جهت پمپاژ فاضلاب و گنداب به کار می روند. پروانه این پمپ ها در سری SL1 از نوع تک کانال و در سری SLV از نوع سوپر ورتکس می باشد. حداکثر دبی پمپاژ در این لجن کش ها 306 متر مکعب در ساعت و حداکثر ارتفاع پمپاژ 43 متر می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت لجن کش های سری SLV و SL1 گراندفوس به صفحه پمپ لجن کش گراندفوس SL1-SLV مراجعه نمایید.

پمپ لجن کش گراندفوس SL1-SLV

پمپ گراندفوس حفاری DW

پمپ های گراندفوس سری DW در حفاری و هر جایی که نیاز به پمپاژ سیالات حاوی مقادیر زیادی از مواد ساینده باشد کاربرد دارند. جنس پروانه سری DW از نیکل کروم با روکش نیتربل است که باعث مقاومت و عمر بسیار بالای آنها گشته است. حداکثر دبی این پمپ ها 295 متر مکعب در ساعت و حداکثر ارتفاع پمپاژ 98 متر است.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ حفاری DW به صفحه پمپ حفاری گراندفوس DW مراجعه نمایید.

پمپ حفاری گراندفوس DW

پمپ گراندفوس آب خانگی JPC

پمپ آب گراندفوس سری JPC از نوع خودمکش می باشد و برای تقویت فشار سیستم های آب خانگی به کار می رود. کیفیت بالای متریال به کار رفته در این پمپ ها باعث مقاومت این سری در برابر خوردگی گشته است. سری JPC توانایی مکش از حداکثر عمق 8 متر، حداکثر دبی 4.5 متر مکعب در ساعت و حداکثر هد 50 متر می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ خود مکش سری JPC به صفحه پمپ آب خانگی گراندفوس JPC مراجعه نمایید.

پمپ آب خانگی گراندفوس JPC

پمپ گراندفوس آب خانگی MQ

این سری از پمپ های خانگی گراندفوس از نوع طبقاتی افقی و خودمکش می باشند. پمپ خودمکش MQ توانایی مکش سیال از عمق 8 متر را دارد، حداکثر ارتفاع پمپاژ آنها تا 48 متر و بیشینه دبی جریان 5 متر مکعب در ساعت می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ خودمکش MQ گراندفوس به صفحه پمپ آب خانگی گراندفوس MQ مراجعه نمایید.

پمپ آب خانگی گراندفوس MQ

پمپ گراندفوس افقی طبقاتی CM و CME

پمپ های گریز از مرکز CM و CME از انواع پمپ های طبقاتی افقی می باشند که در دو نوع خودمکش و غیر خودمکش ارائه می شوند. مدل CME همراه با ماژول سانتریفیوژ با اینورتر فرکانس پیوسته است. این پمپ ها کم صدا و با طراحی کامپکت قابلیت پمپاژ آب تا ارتفاع 70 متر و حداکثر دبی 30 متر مکعب در ساعت را دارند.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ طبقاتی CM و CME گراندفوس به صفحه پمپ افقی طبقاتی گراندفوس CM و CME مراجعه نمایید.

پمپ افقی طبقاتی گراندفوس CM و CME

پمپ گراندفوس عمودی طبقاتی CR

پمپ های سری CR گراندفوس از نوع طبقاتی عمودی هستند که به صورت در خط در سیستم آبرسانی نصب می شوند. استفاده از استیل ضد زنگ در ساخت این پمپ ها باعث مقاومت بالای آنها در برابر خوردگی و عمر مفید طولانی سری CR گشته است است. حداکثر ارتفاع پمپاژ این سری 330 متر و بیشینه دبی جریان 200 متر مکعب می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ طبقاتی عمودی سری CR گراندفوس به صفحه پمپ عمودی طبقاتی گراندفوس CR مراجعه نمایید.

پمپ عمودی طبقاتی گراندفوس CR

پمپ گراندفوس خودمکش SCALA2

این سری از پمپ های گراندفوس از نوع خود مکش با کنترل هوشمند می باشد. متریال به کار رفته در ساخت سری SCALA2 کامپوزیت است. پمپ SACLA2 با مقایسه میزان مصرف آب و فشار تولیدی پمپ، دور الکتروموتور را به کمک سیستم اینورتر افزایش یا کاهش می دهد تا همواره فشار را به صورت یکنواخت حفظ نماید. حداکثر ارتفاع پمپاژ آب 47 متر و بیشینه دبی آنها 4.9 متر مکعب در ساعت می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ خودمکش SCALA2 گراندفوس به صفحه پمپ خودمکش گراندفوس SCALA2 مراجعه نمایید.

پمپ خودمکش گراندفوس SCALA2

پمپ گراندفوس سانتریفیوژ سری NK

پمپ های سری NK گراندفوس از نوع سانتریفیوژ تک پروانه زمینی هستند که به صورت غیر مستقیم با موتور کوپله می شوند.حداکثر ارتفاع پمپاژ این سری از پمپ ها 160 متر و بیشینه دبی جریان 1300 متر مکعب در ساعت می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ زمینی تک پروانه گراندفوس سری NK به صفحه پمپ سانتریفیوژ گراندفوس سری NK مراجعه نمایید.

پمپ سانتریفیوژ گراندفوس سری NK

پمپ گراندفوس سیرکولاتور خطی TP

پمپ های سانتریفیوژ سری TP گراندفوس از نوع سیرکولاتور می باشند و در سیستم سیرکوله آب گرم و سرد و همچنین سیستم های تهویه مطبوع به صورت IN-LINE مورد استفاده قرار می گیرند. حداکثر هد این سری 75 متر و بیشینه دبی جریان آنها 5000 متر مکعب در ساعت است.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ سیرکولاتور TP گراندفوس به صفحه پمپ سیرکولاتور خطی گراندفوس TP مراجعه نمایید.

پمپ سیرکولاتور خطی گراندفوس TP

پمپ گراندفوس طبقاتی سری BMS

پمپ های سری Grundfos BMS از نوع طبقاتی افقی می باشند. این سری از پمپ های گراندفوس در سیستم های آب شیرین کن و تصفیه آب کاربرد فراوان دارند و در دو مدل BMS hs و BMS hp ارائه می شود.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ طبقاتی گراندفوس سری BMS به صفحه پمپ طبقاتی گراندفوس سری BMS مراجعه نمایید.

پمپ طبقاتی گراندفوس سری BMS

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
محمدرضا بهرامی
ارسال شده در : شنبه 16 دی 1402

درود بر شما، 3 عدد پمپ 80-32 گراندفوس می خواستم می شه قیمت بفرستید و یک عدد پمپ 80-32 دارم می خواستم بدم برای تعمیر. ممنون می شم راهنمایی کنید.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : یکشنبه 17 دی 1402

سلام جناب بهرامی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

شهرام فروزنده
ارسال شده در : یکشنبه 23 بهمن 1401

سلام، وقتتون بخیر. ببخشید برای یک ساختمون 11 واحدی که واحدهاش 150 مترمربعی هستند و 6 طبقه هست، از چه پمپ گراندفوسی استفاده کنیم؟ قیمتش چنده؟ ممنون می شم جواب بدید. ما حتما می خواهیم پک گراندفوس با یک موتور انتظار به کار ببریم، اگه شماره تماس مستقیم هم دارید بفرمایید تا زنگ بزنم خدمتتون.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 26 بهمن 1401

سلام جناب فروزنده عزیز، به درستی متوجه منظور شما نشدیم. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. شما نیز می توانید جهت گفتگو با کارشناس مربوطه با شماره 02148000049 (داخلی 180، 132، 160، 135، 150 و 155) تماس بگیرید.

عباس رنجبری
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 06 دی 1401

سلام و خسته نباشید، خیلی ممنون از شما. انشالله روزی برسه که در کشور خودمان شاهد تولید اینجور پمپ های با کیفیت و بادوام باشیم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 17 دی 1401

سلام جناب رنجبری عزیز، ممنون از نظر دلگرم کننده شما.

محمد
ارسال شده در : دوشنبه 05 دی 1401

سلام، برای آپارتمان چهار طبقه 16 واحد چه پمپی به درد ما می خوره؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 08 دی 1401

سلام دوست عزیز، استفاده از پمپ 3 اسب 2 پروانه توصیه می شود.

عباس محمدی
ارسال شده در : یکشنبه 04 دی 1401

سلام، یک پمپ 1 اینچ برای برگشت آب گرم ساختمان 2 طبقه شیر را که باز می کنم بعد از 2 دقیقه، آب گرم دارم. چه پمپی را توصیه می فرمایید؟ ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 15 دی 1401

سلام جناب محمدی عزیز، استفاده از پمپ 1 اینچ سری s100 توصیه می شود.

وحید رضا همتی نیک
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 01 شهریور 1401

سلام و عرض ادب. یک عدد پمپ طبقاتی برای دیگ بخار خریده بودم که متاسفانه به علت تغییر شغل بی استفاده مانده. داخل جعبه هست. ارتفاع 60 متر 2900 دور و مدلش رو درست به خاطر ندارم اما فکر می کنم B6138 باشه چون روی پلاک خوانا نیستش. فروشنده هستم. می خواستم راهنمایی بفرمایید اگر امکان داره شماره واتس اپ بدید عکسش رو ارسال کنم. متشکرم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 06 شهریور 1401

سلام، تمامی محصولات ارائه شده در هایپر صنعت فامکو از برندهای خاص با تاریخ تولید مشخص و گارانتی معتبر می باشند، لذا امکان خرید کالاها و برندهای متفرقه و پراکنده وجود ندارد.

جواد حاجتی
ارسال شده در : پنجشنبه 06 مرداد 1401

سلام، پوسته استیل پمپ موجود هست؟ یک بار از قسمت خروج آب جوش دادم دوباره بعد از 1 سال آب می دهد. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 09 مرداد 1401

سلام جناب حاجتی عزیز، همکاران واحد تعمیرات با شما تماس خواهند گرفت.

علی فرزانه
ارسال شده در : یکشنبه 18 اردیبهشت 1401

سلام، وقت بخیر. ببخشید من قیمت چند الکتروپمپ مدل NK و CR را برای ارزیابی تاسیسات یک ساختمان می خواستم. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 18 اردیبهشت 1401

سلام جناب فرزانه عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عبداله کمالی
ارسال شده در : شنبه 20 فروردین 1401

با سلام و خدا قوت. من یک پمپ گراندفوس دارم، وقتی کار می کنه از پایین آب چکه می کنه. برای رفع مشکل باید چه کار کنم؟ ممنون می شم اگر راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 20 فروردین 1401

سلام جناب کمالی عزیز، همکاران واحد تعمیرات با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا احمدی نیا
ارسال شده در : چهارشنبه 10 فروردین 1401

با سلام، یک عدد پمپ سیرکوله آبگرم مصرفی برگشت و یک عدد پمپ گرمایشی برای لوله 2 اینچ می خواستم. لطفا با من تماس بگیرید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 14 فروردین 1401

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

روح الله واقعی
ارسال شده در : چهارشنبه 20 بهمن 1400

سلام، وقت بخیر خدا قوت. یه سوال داشتم از شما. آیا پمپ های آتش نشانی گراندفوس دارای استاندارد UL و FM هست؟ و اینکه چه استاندارد هایی رو در بخش آتش نشانی دریافت کرده؟ تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 20 بهمن 1400

سلام، شماره تماس شما به درستی وارد نشده است. برای گفتگو با کارشناس مربوطه می توانید با شماره 02148000049 (داخلی 220) تماس حاصل نمایید تا به حضرتعالی مشاوره ارائه دهند.

سعید انصاری
ارسال شده در : چهارشنبه 15 دی 1400

سلام، در رابطه با پمپ ۵۵_۲۵ سیرکوله پکیج زمینی P5 بلند می خواستم اطلاعات بگیرم. برای مدرسه روستایی در دامغان می خوام. ممنون می شم تماس بگیرید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 18 دی 1400

سلام جناب انصاری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسین چمی
ارسال شده در : یکشنبه 28 دی 1399

باسلام و تشکر ازسایت خوبتان، لطفا اگر دارید قیمت بروز شده پمپ کفکش نوید سهند برای دبی 10 متر مکعب بر ساعت برای ارتفاع 15 متر و آب دریا، همچنین پمپ فشار قوی آب دریا، فشار 60 بار، ارتفاع 6 متر، دبی 18 متر مکعب بر ساعت، با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 29 دی 1399

سلام، با شما تماس گرفته خواهد شد.