پمپ لئو (Leo)

پمپ لئو، که برخی به آن پمپ لیو نیز می گویند، یک کمپانی تولید کننده پمپ و محصولات کشاورزی است که در سال 2001 در شهر ژجیانگ چین تاسیس شد. استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در محصولات لیو و همچنین کیفیت بالای این محصولات باعث شده تا این شرکت به عنوان یکی از قابل اطمینان ترین تولید کنندگان پمپ و ماشین آلات کشاورزی در سراسر جهان مطرح باشد.

موقعیت مکانی این شرکت در شهر ژجیانگ با قابلیت دسترسی آسان به حمل و نقل هوایی، زمینی و دریایی باعث شده تا مواد اولیه به راحتی در دسترس باشند و همچنین هزینه های مربوط به حمل و نقل بصورت چشمگیری کاهش پیدا کنند، در نتیجه محصولات با کیفیت لئو با قیمت بسیار پایین عرضه می گردند. محصولات این شرکت اعم از موتور پمپ، پمپ کف کش، پمپ آب خانگی و غیره دارای استانداردهای بین المللی اتحادیه اروپا و ACS (تضمین به لحاظ کیفیت، محیط زیست و ایمنی) می باشند.

پمپ لئو (Leo)

امروزه شرکت لئو به بیش از 150 کشور محصولات خود را صادر می کند، که نقش به سزایی در صرفه جویی در تولید برق، منابع آبی و مصرف آب و آبیاری کشاورزی و تامین آب، صنایع پتروشیمی و معدنی، متالوژی، آتشنشانی و تهویه مطبوع ایفا می کند.

پمپ لئو با توجه به کیفیت مطلوب در طراحی و ساخت پمپ های آب خانگی به مینی پمپ نیز معروف می باشد. و در مصارفی چون افزایش تقویت فشار آب منازل تولید شده اند، و پمپ های صنعتی در مصارف صنعتی مانند کارخانجات صنعتی و تولیدی کاربرد دارد.

از دیگر محصولات لئو که در تولید آن نقش مهمی را ایفا می کند، پمپ های سیرکولاتور می باشند که در سیستم های گرمایش و گردش آب گرم کاربرد دارند. از کاربردهای پمپ آب، می توان به مصارف خانگی و تامین آب، در صنعت و معدن، کشاورزی و زراعت و آبیاری باغ، در فعالیت های عمرانی، سیستم تهویه مطبوع و فشار لوله اشاره کرد. به تازگی یک واحد جدید به شرکت لیو اضافه شده است که نام آن Dalian است و تولید پمپ های مصرفی در واحدهای فرآیندی، نیروگاه ها و پالایشگاه های نفت و گاز بر عهده دارد، که با توجه به متریال خاصی که دارند در مقابل خورندگی انواع مواد شیمیایی مقاوم می باشند.

انواع پمپ LEO

 • پمپ لئو خانگی
 • پمپ لئو طبقاتی
 • پمپ لئو سیرکولاتور
 • پمپ لئو کف کش
 • پمپ لئو لجن کش

پمپ آب لئو خانگی

پمپ آب خانگی در مدل های جتی، دو پروانه، محیطی و بشقابی موجود می باشد و دارای توان های 0.5 تا 5.5 اسب بخار هستند که مکانیزم آن ها از نوع سانتریفیوژ است. این پمپ ها دارای متریال چدن، برنج و استیل ضد زنگ می باشد. برق مصرفی پمپ آب خانگی لئو تا توان 2.2 کیووات و در توان های بالاتر 3 فاز می باشند.

انواع پمپ آب خانگی LEO

 • پمپ آب لیو خانگی ACM
 • پمپ آب لیو خانگی APM
 • پمپ آب لیو خانگی 2ACM
 • پمپ آب لیو خانگی AJM
 • پمپ آب لیو خانگی XQM
 • پمپ آب لیو خانگی XGM
 • پمپ آب لیو خانگی XHSM
 • پمپ آب لیو خانگی AQM
 • پمپ آب لیو خانگی LKSM
 • پمپ آب لیو خانگی LKJ
 • پمپ آب لیو خانگی XKM
 • پمپ آب لیو خانگی ACM

پمپ لئو بشقابی سری ACM

پمپ LEO سری ACM از نوع تک پروانه و سانتریفیوژ می باشد. از این پمپ های برای انتقال آب تمیز و در مصارف خانگی، صنعتی و کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایای این پمپ می توان به قیمت مناسب، صدای کم و جریان یکنواخت در خروچی پمپ اشاره کرد. حداکثر هد این پمپ 55 متر و حداکثر دبی آن 12.6 متر مکعب بر ساعت و حداکثر توان 3 اسب بخار می باشد.

پمپ بشقابی لیو سری ACM

پمپ لئو سری APM

پمپ LEO سری APM از پر مصرف ترین پمپ ها در مصارف خانگی به منظور جابه جایی آب و مصارف صنعتی می باشد. از مزایای این پمپ جدا بودن الکتروموتور از هوزینگ پمپ می باشد. حداکثر دبی این پمپ 5.4 متر مکعب در ساعت و حداکثر هد 100 متر و با دمای سیال 60 درجه سانتیگراد می باشد.

پمپ آب خانگی لئو سری APM

پمپ لئو سری 2ACM

پمپ LEO سری 2ACM از نوع سانتریفیوژ دو پروانه بوده و برای دست یابی به فشار های بیشتر از دو پروانه استفاده شده است. از مزایای پمپ 2ACM می توان به پایین بودن مصرف انرژی، صدای کم، ابعاد مناسب، راندمان و فشار بالا در خروجی اشاره کرد. حداکثر دبی این پمپ 15 متر مکعب در ساعت و حداکثر هد 82 متر و با دمال سیال 40 درجه سانتیگراد می باشد.

پمپ آب خانگی لئو سری 2ACM

پمپ لئو سری AJM

پمپ آب لئو AJM از این پمپ می توان برای پمپاژ و جابه جایی آب تمیز و مایعات شبیه به آب استفاده کرد. این پمپ برای مصارف برداشت آب از چاه، در زراعت و کشاورزی و افزایش فشار آب کاربرد دارد. حداکثر دبی این پمپ 9.6 متر مکعب در ساعت و حداکثر هد 66 متر و حداکثر توان 2 اسب می باشد.

پمپ آب خانگی لئو سری AJM

پمپ لئو سری XQM

پمپ آب LEO سری XQm قادر است با مصرف توان نسبتا پایین، هد بالایی به آب بدهد و این موتور برای سیال عاری از مواد جامد مورد استفاده قرار می گیرد. الکتروموتور پمپ تحت فشار سری XQm تک فاز است و دارای سیستم محافظ حرارتی می باشد. حداکثر دبی این پمپ 1.5 متر مکعب در ساعت و حداکثر هد 23 متر و با دمال سیال 40 درجه سانتیگراد می باشد.

پمپ آب خانگی لئو سری XQM

پمپ لئو سری XGM

پمپ آب خانگی LEO سری XGM دارای بدنه چدنی و پروانه برنجی می باشد. از این پمپ برای جابه جایی آب تمیز و سیال مشابه آب در مسافت های طولانی، موارد خانگی، صنعتی، در زراعت، کشاورزی، آتشنشانی، سیستم افزایش فشار ساختمان ها، کنترل، سیستم های سرمایشی، گرمایشی و سیرکوله کردن کاربرد دارد. حداکثر ارتفاع این پمپ 17.5 متر، حداکثر دبی 245 لیتر بر دقیقه و حداکثر دمای کارکرد این پمپ تا 60 درجه سانتیگراد می باشد.

پمپ آب خانگی لئو سری XGM

پمپ لئو خودمکش سری XHSM

پمپ آب خانگی خودمکش LEO سری XHSM به عنوان یک پمپ قدرتمند شناخته می شود. این پمپ در مصارف گوناگونی همچون، کشاورزی، صنایع غذایی، رنگ سازی، سیستم لوله کشی در استخر، جکوزی و مصارف خانگی کاربرد دارد. صدای این پمپ بسیار کم می باشد. جنس این پمپ از چدن می باشد که از پمپ در برابر رطوبت و خوردگی محافظت می کند. حداکثر ارتفاع این پمپ 20.5 متر، حداکثر آبدهی 330 لیتر بر دقیقه و نوع جریان مصرفی تک فاز می باشد.

پمپ آب خانگی خودمکش سری XHSM

پمپ لئو سری AQM

پمپ آب خانگی LEO سری AQM دارای بدنه چدنی و پروانه برنج می باشد. این پمپ از دسته پمپ های محیطی تک فاز بوده که برای انتقال آب تمیز و سیالات مشابه مورد استفاده قرار می گیرد. دلیلی که برای متفاوت بودن این پمپ با مدل های مشابه دارد خروجی از بغل بودن آن است. این پمپ کم مصرف می باشد و در مصارف خانگی، صنعتی، زراعت و کشاورزی، تهویه هوا و ساپورت تجهیزات کاربرد دارد. حداکثر دمای کارکرد این نوع پمپ تا 60 درجه سانتیگراد می باشد. حداکثر هد آن 75 متر و حداکثر دبی آن 45 لیتر بر دقیقه و حداکثر توان آن 1 اسب بخار می باشد.

پمپ آب خانگی لئو سری AQM

پمپ لئو سری LKSM

پمپ آب خانگی LEO سری LKSM از جمله پمپ های محیطی می باشد که برای انتقال آب تمیز طراحی و ساخته شده است. این پمپ در مصارف خانگی، سیستم آبیاری کوچک، سیستم های تهویه مطبوع کوچک کاربرد دارد. این پمپ دارای محافظ حرارتی و دارای سیم پیچ مسی است. نهایت دمای کارکرد لین پمپ تا 60 درجه سانتیگراد می باشد. حداکثر هد این پمپ 55 متر، حداکثر دبی آن 50 لیتر بر دقیقه و حداکثر توان آن 1 اسب بخار می باشد.

پمپ آب خانگی لئو سری LKSM

پمپ لئو سری LKJ

پمپ آب خانگی لئو سری LKJ دارای کیفیت مناسبی بوده، بدنه آن از جنس پلاستیک یا استیل می باشد و برای پروانه از PPO استفاده می شود. این پمپ دارای قیمت مناسب و قابلیت حمل می باشد. نهایت دمای کارکرد این نوع پمپ تا 40 درجه سانتیگراد می باشد. حداکثر هد آن 48 متر وحداکثر دبی آن 80 لیتر بر دقیقه است.

پمپ آب خانگی لئو سری LKJ

پمپ لئو سری XKM

پمپ آب خانگی لئو سری XKM دارای بدنه چدنی و پروانه برنجی با محافظ حرارتی و سیم پیچ مسی می باشد. از این پمپ برای پمپاژ آب تمیز، سیستم های آبپاشی ، ساپورت تجهیزات و تهویه هوا استفاده می شود. حداکثر هد این پمپ 23 متر و حداکثر دبی آن 25 لیتر بر دقیقه می باشد. نهایت دمای کاری این پمپ تا 60 درجه سانتیگراد است.

پمپ آب خانگی لئو سری XKM

پمپ طبقاتی LEO

پمپ های طبقاتی لئو از سری پمپ های سانتریفیوژ می باشند که چند پروانه هستند و بصورت افقی و عمودی تولید می شوند. جنس این پمپ های طبقاتی از استنلس استیل 304 و برای آب با TDS بالا از استلنس استیل 316 استفاده می شود. پمپ طبقاتی لئو کاربرد های فراوانی دارد که می توان به آبیاری در باغبانی، کشاورزی و زراعت، افزایش آب در ساختمان های چند طبقه، سیستم های تصفیه آب صنعتی RO، سیستم های آتشنشانی و بوستر پمپ کاربرد دارد. در پمپ های طبقاتی لئو جنس بدنه و جنس پروانه حائز اهمیت می باشد.

انواع پمپ لئو طبقاتی

 • پمپ لیو طبقاتی افقی سری ECHm
 • پمپ لیو طبقاتی افقی سری EDH
 • پمپ لیو طبقاتی عمودی سری LVR
 • پمپ لیو طبقاتی عمودی سری LVS
 • پمپ لیو طبقاتی عمودی سری LVB
 • پمپ لیو طبقاتی عمودی سری EVP

پمپ طبقاتی لئو افقی سری ECHm

پمپ طبقاتی افقی LEO سری ECHm از نوع پمپ ها سانتریفیوز افقی می باشند که در سیستم های تصفیه آب صنعتی RO، صنعت، کشاورزی و تامین فشار آب در ساختمان ها کاربرد دارد. این پمپ دارای فشار و راندمان بالا، قیمت مناسب و انرژی مصرفی پایین است. نهایت دمای محیط برای این پمپ تا 40 درجه سانتیگراد و نهایت دمای مایع 85 درجه سانتیگراد است. جنس بدنه این پمپ چدن یا استیل 304 و جنس پروانه استیل 304 است. حداکثر هد این پمپ 58 متر و حداکثر آبدهی 466 لیتر بر دقیقه و حداکثر توان 4 کیلووات است.

پمپ طبقاتی افقی لیو سری ECHm

پمپ لئو طبقاتی افقی سری EDH

پمپ طبقاتی افقی لیو سری EDH از نوع پمپ ها سانتریفیوز افقی می باشند که در سیستم های تصفیه آب، صنعت، کشاورزی و تامین فشار آب در ساختمان ها، صنایع دارویی، غذایی و نوشیدنی کاربرد دارد. این پمپ، افقی نصب می شود و دارای الکتروموتور سه فاز و تک فاز هستند. نهایت دمای محیط برای این پمپ تا 40 درجه سانتیگراد و نهایت دمای مایع 85 درجه سانتیگراد است. جنس بدنه این پمپ، پروانه و دیفیوزرها استیل 304 با 316 است. حداکثر هد این پمپ 59 متر و حداکثر آبدهی 517 لیتر بر دقیقه و حداکثر توان 4 کیلووات است.

پمپ طبقاتی افقی لیو سری EDH

پمپ لئو طبقاتی عمودی سری LVR

پمپ طبقاتی عمودی LEO سری LVR از نوع طبقاتی عمودی و سانتریفیوژ است. از این پمپ برای پمپاژ آب تمیز استفاده می شود و دارای کیفیت بالا، قیمت مناسب و انرژی مصرفی پایین است. از این پمپ ها در آبرسانی ساختمان هاt برج ها، صنایع، تغذیه دیگ های بخار و کشاورزی استفاده می شود. نهایت دمای محیط تا 40 درجه سانتیگراد و محدوده دمای مایع 20- تا 120 درجه سانتیگراد است. حداکثر هد این پمپ 323 متر، حداکثر آبدهی 4000 لیتر در دقیقه و حداکثر توان آن 110 کیلووات است.

پمپ طبقاتی عمودی لیو سری LVR

پمپ لئو طبقاتی عمودی سری LVS

پمپ طبقاتی عمودی LEO سری LVS عمودی نصب شده و برای فضا های دارای محدودیت مناسب است. این پمپ دارای طراحی ساده و عملکرد طولانی است که مصرف انرژی پایین و راندمان بالایی دارد. کاربرد های این پمپ در صنایع دارویی، غذایی، شیمیایی، در صنعت، کشاورزی و مصارف خانگی کاربرد دارد. حداکثر آبدهی 4000 لیتر در دقیقه، حداکثر توان آن 110 کیلووات و حداکثر هد این پمپ 323 متر می باشد. سیم پیچ الکتروموتور از جنس مس بوده و کلاس حفاظتی موتور IP55 است.

پمپ طبقاتی عمودی لیو سری LVS

پمپ لئو طبقاتی عمودی سری LVB

پمپ طبقاتی عمودی لیو سری LVB با توجه به دارا بودن چند پروانه توانایی ایجاد فشار های بالا را دارا است و می توان با توجه به نیاز مصرف کننده بصورت تک فاز و یا سه فاز ارائه گردد. این پمپ در مصارفی همچون، صنایع غذایی، دارویی، نوشیدنی، آب شیرین کن های صنعتی، بوستر پمپ های آبرسانی، تهویه مطبوع و سیستم های آبیاری مورد استفاده قرار می گیرد. حداکثر آبدهی 4000 لیتر در دقیقه و حداکثر توان آن 110 کیلووات و حداکثر هد این پمپ 323 متر می باشد.

پمپ طبقاتی عمودی لیو سری LVB

پمپ لئو طبقاتی عمودی سری EVP

پمپ طبقاتی عمودی LEO سری EVP به صورت عمودی قرار گرفته و الکتروموتور در قسمت بالا آن می باشد. شافت این پمپ به صورت عمودی بوده و در قسمت پایین پروانه و دیفیوزر های پمپ نصب شده است، ورودی پمپ در قسمت پایین و خروجی جریان در بالای پروانه ها قرار دارد و زاویه بین ورودی خروجی قابل تنظیم می باشد. این پمپ یک انتخاب مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد که طول عمر بالایی دارند و می توان با استفاده از لین پمپ بدون کاهش بازدهی، هزینه های تولید سیستم ها را کاهش داد. حداکثر هد این محصول 150 متر، حداکثر دبی 266 لیتر بر دقیقه و حداکثر توان 7.5 کیلووات می باشد.

پمپ طبقاتی عمودی لیو سری EVP

پمپ لیو سیرکولاتور

پمپ سیرکولاتور لیو دارای دو مدل سه دور و تک دور هستند. که مدل های سه دور برای ظرفیت های پایین مانند پمپ برگشت آب گرم، و پمپ سیرکولاتور پکیج مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ های تک دور معمولا هوا خنک و پمپ های سیرکولاتور سه دور آب خنک می باشند. سایز پمپ های تک دور معمولا بزرگتر و برای ظرفیت های بالا استفاده می شود. این پمپ ها خطی بوده و بیش تر در سیستم های سرمایشی، گرمایشی و تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع پمپ سیرکولاتور لیو

 • پمپ سیرکولاتور لیو سری LPP
 • پمپ سیرکولاتور لیو سری LRP
 • پمپ سیرکولاتور لیو سری LPP

پمپ لئو سیرکولاتور سری LPP

پمپ سیرکولاتور LEO سری LPP با دور موتور 1450 و یا 2900 دور در دقیقه بر حسب مدل طراحی و ساخته می شود. این پمپ با توجه به ساختار بدنه و پروانه های پمپ که از جنس چدن ضد زنگ HT200 می باشد، مقاومت بسیار خوبی در مقابل زنگ زدگی حتی در محیط های با رطوبت بسیار بالا دارد و سیل مکانیکی با طول زیاد استفاده شده است که آب بندی را بهبود بخشیده و عملکرد مناسب تری دارد. این پمپ مناسب برای آب تمیز می باشد. حداکثر آبدهی پمپ سیرکولاتور لئو 760 لیتر بر دقیقه و ماکزیمم ارتفاع 85 متر و توان آن از 0.37 تا 132 کیلووات متغیر است. محدوده دمای سیال بین صفر تا 90 درجه سانتیگراد است.

پمپ سیرکولاتور لئو سری LPP

پمپ لئو سیرکولاتور سری LRP

پمپ سیرکولاتور لئو سری LRP دارای الکتروموتور آب خنک بوده و برای گردش آب در سیستم های بسته مناسب می باشد. به همین دلیل این پمپ ها در سیستم های گرمایشی و سرمایشی کاربرد فراوانی دارند. از مزیت های این پمپ می توان به انرژی مصرفی پایین و تنظیم دور موتور الکتروموتور اشاره کرد. از پمپ می توان در صنایع شیمیایی، غذایی، داروئی، واحدهای صنعتی، تصفیه آب و سیرکوله آب سرد و گرم استفاده کرد. حداکثر هد در این پمپ 11.5 متر، حداکثر دبی 170 لیتر بر دقیقه، حداکثر توان 270 وات و حداکثر دمای مایع -2 الی 110 درجه سانتیگراد است.

پمپ کف کش لئو

پمپ کف کش لئو از سری پمپ های سانتریفیوژ می باشد که به صورت مستغرق در آب قرار می گیرد. از پمپ کف کش لئو برای پمپاژ آب تمیز، عاری از هر گونه مواد جامد و در بعضی مدل ها برای جابه جایی آب های کثیف مورد استفاده قرار می گیرد. این پمپ ها دارای صافی در قسمت ورودی هستند که از ورود مواد جامد درشت به محفظه و پروانه ها محافظت می کند. کف کش لئو در دو مدل ساده و فلوتردار تولید می شود و جنس بدنه و پروانه ها از استیل، چدن و پلاستیکی با توجه به نیاز موجود است.

انواع پمپ لیو کف کش

 • پمپ لیو کف کش سری KBZ
 • پمپ لیو کف کش سری SPM
 • پمپ لیو کف کش سری XKS
 • پمپ لیو کف کش سری QDX
 • پمپ لیو کف کش سری XQS
 • پمپ لیو کف کش سری XKS
 • پمپ لیو کف کش سری KBZ

پمپ لئو کف کش سری KBZ

پمپ کف کش LEO سری KBZ برای پمپاژ سیال حاوی مواد جامد ریز و اسلاری ها استفاده می شود. جنس بدنه این پمپ چدنی بوده و در مدل های سه فاز ارائه می گردد. به دلیل سیستم آب خنک بودن این پمپ به منظور جلوگیری از صدمه رسیدن به الکتروموتور باید کامل در آب غوطه ور باشد. نهایت عمق مجاز برای غوطه وری این پمپ 25 متر می باشد. حداکثر هد این پمپ 57 متر، حداکثر دبی 2600 لیتر بر دقیقه و حداکثر توان این پمپ 15 کیلووات می باشد. حداکثر دمای مایع در این پمپ 40 درجه سانتیگراد است.

پمپ کف کش لئو سری KBZ

پمپ لئو کف کش سری SPM

پمپ کف کش لئو سری SPM دارای بدنه ای از جنس HT200 و پروانه برنجی می باشد. این پمپ دارای محافظ گرمایی بوده و حداکثر عمق غوطه وری در آب برای این پمپ 5 متر است. ضد زنگ بودن پمپ و سیم پیچی مسی آن از مزایای پمپ بوده و حداکثر دمای آب در این پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد. حداکثر هد در این پمپ 35 متر و حداکثر دبی 467 لیتر بر دقیقه می باشد.

پمپ کف کش لئو سری SPM

پمپ لئو کف کش سری XKS بدنه استیل

پمپ کف کش لئو سری XKS دارای بدنه ای از جنس استنلس استیل می باشد. حداکثر عمق غوطه وری در آب برای این پمپ 7 متر بوده و مقاوم بودن در برابر رطوبت و سیم پیچی آلومینیومی در موتور پمپ آن از مزایای پمپ می باشد. حداکثر دمای آب در این پمپ 35 درجه سانتیگراد می باشد. حداکثر هد در این پمپ 44 متر و حداکثر دبی 108 لیتر بر دقیقه می باشد.

پمپ کف کش لئو سری XKS بدنه استیل

پمپ لئو کف کش سری QDX

پمپ کف کش LEO سری QDX دارای بدنه ای از جنس چدن و استنلس استیل برای شفت می باشد. حداکثر عمق غوطه وری در آب برای این پمپ 5 متر می باشد. از مزایای پمپ کف کش لئو QDX، مقاوم بودن در برابر رطوبت و سیم پیچی مسی در موتور پمپ آن می باشد. حداکثر دمای آب در این پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد. حداکثر هد در این پمپ 33 متر و حداکثر دبی نیز 400 لیتر بر دقیقه است.

پمپ کف کش لئو سری QDX

پمپ لئو کف کش سری XQS

پمپ کف کش لئو سری XQS دارای بدنه و پروانه از جنس HT200 می باشد. حداکثر عمق غوطه وری در آب برای این پمپ 5 متر بوده و محافظ گرمایی و سیم پیچی مسی در موتور پمپ آن از مزایای آن پمپ می باشد. حداکثر دمای آب در این پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد. حداکثر هد در این پمپ 42 متر و حداکثر دبی نیز 700 لیتر بر دقیقه است.

پمپ کف کش لئو سری XQS

پمپ لئو کف کش سری XKS پلیمری

پمپ کف کش لئو سری XKS دارای بدنه و پروانه از جنس تکنوپلیمر است. حداکثر عمق غوطه وری در آب برای این پمپ 7 متر بوده و محافظ گرمایی و سیم پیچی آلومینیومی در موتور پمپ آن و فلوتر از مزایای پمپ می باشد. حداکثر دمای آب در این پمپ 35 درجه سانتیگراد است. حداکثر هد در این پمپ 10.5 متر و حداکثر دبی 225 لیتر بر دقیقه می باشد.

پمپ کف کش لئو سری XKS پلیمری

پمپ LEO لجن کش

پمپ لجن کش لئو برای جابه جایی آب کثیف مانند پساب و فاضلاب کاربرد دارد و در سیستم های خانگی، صنعتی و شهری مورد استفاده قرار می گیرد. این پمپ در دو مدل پروانه کانالی و پروانه باز با توجه نوع کارایی ساخته می شود. برای افزایش طول عمر بیرینگ ها، آن ها در مخزنی از روغن قرار دارند.

از کاربرد های پمپ لجن کش می توان به انتقال سیالات با ویسکوز، انتقال آب های آلوده حاوی مواد جامد و جهت تخلیه فاضلاب اشاره کرد.

انواع پمپ لجن کش لیو

 • پمپ لجن کش لیو سری WQ
 • پمپ لجن کش لیو سری XSP
 • پمپ لجن کش لیو سری SWE
 • پمپ لجن کش لیو سری WQ

پمپ لئو لجن کش سری WQ

پمپ لحن کش LEO سری WQ دارای دو مدل تک فاز و سه فاز می باشد، که مدل های تک فاز به صورت ساده و یا فلوتر دار بوده و در مدل سه فاز از فلوتر مکانیکی به صورت جداگانه می توان استفاده کرد. این پمپ مستغرق بوده و خنک کاری آن توسط مایع انجام می شود. حداکثر هد این پمپ 43 متر و حداکثر آبدهی آن 1300 متر مکعب بر ساعت و حداکثر توان آن 45 کیلووات است.

پمپ لجن کش لئو سری WQ

پمپ لئو لجن کش سری XSP

پمپ لجن کش LEO سری XSP بابدنه ای از جنس HT200 و پروانه ای از جنس پلی آمید طراحی و تولید شده است که از مقاومت بالایی برخوردار است. از مزیت های این پمپ می توان به سیم پیچی مسی، شافت استیل جوش داده شده و حفاظ حرارتی اشاره کرد که در پروژه های شهرداری، کشاورزی و سیستم های زهکشی کاربرد دارد. حداکثر دمای کارکرد این پمپ 40 درجه سانتیگراد و حداکثر ارتفاع آن 7.5 متر و حداکثر دبی 150 لیتر بر دقیقه می باشد.

پمپ لجن کش لئو سری XSP

پمپ لئو لجن کش سری SWE

پمپ لجن کش LEO سریSWE دارای بدنه چدنی و شفت استیل می باشد. این پمپ دارای عملکرد قدرتمند و راندمان بالایی بوده و به دلیل سیل مکانیکی قوی سیال به درون آن نفوذ نمی کند، همه این ها باعث شده طول عمر بالایی داشه باشد. حداکثر عمق غوطه وری پمپ در آب حداکثر 5 متر می باشد. حداکثر هد این پمپ 28 متر و حداکثر دبی آن 666 لیتر بر دقیقه است.

پمپ لجن کش لئو سری SWE

پمپ Leo شناور

پمپ شناور LEO برای کاربری های آبرسانی مناسب بوده و می توان در مصارف و پروژه های بزرگ و کوچک استفاده کرد، پروانه های شناور لئو دارای استحکام مکانیکی بالایی است و در برابر خوردگی نیز مقام می باشد.

پمپ لئو شناور چاهی سری XR

پمپ شناور LEO سری XR این شناور دارای بدنه استیل 304 می باشد که در مصارف صنعتی و معدنی کاربرد دارد و در چاه هایی که دارای قطر کم هستند مناسب می باشد، این پمپ در برابر خورندگی مقاوم و ضد زنگ می باشد. حداکثر هد این شناور 214 متر و نیز حداکثر دبی در این پمپ ها 270 متر مکعب بر ساعت است.

پمپ شناور چاهی لئو سری XR

لوازم پمپ لئو
 • کلید کنترل اتوماتیک لئو: ست کنترل لئو به منظور کنترل اتوماتیک روشن و خاموش کردن پمپ های آب خانگی با قابلیت تنظیم فشار مورد استفاده قرار می گیرد. حداکثر فشار کاری این ست کنترل 10 بار می باشد.
 • مخزن تحت فشار لئو: از اساسی ترین موارد استفاده مخازن تحت فشار، کاهش در تعداد دفعات استارت و در نتیجه کاهش میزان کارکرد پمپ آب می باشد. عملکرد منبع تحت فشار لئو به این صورت می باشد که تیوپی از جنس لاستیک درون مخزن قرار گرفته و پشت تیوپ از هوای متراکم پر شده است، بعد از روشن شدن پمپ، درون تیوپ از آب پر شده و هنگام باز شدن شیر خروجی، فشار هوای پشت تیوپ موجب خالی شدن آب درون آن می شود. این پمپ در مصارف آب سرد و گرم مناسب می باشد و تا دمای 99 درجه سانتیگراد می تواند کاربری داشته باشد. این منبع ها در ظرفیت های 24 تا 100 لیتر می باشد. در مدل های عمودی و افقی قابل عرضه بوده و تا فشار حداکثر 8 بار می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت پمپ لیو

برای اطلاع از قیمت پمپ لئو به صفحه مدل مورد نظر مراجعه نموده یا با کارشناسان هایپر صنعت فامکو تماس بگیرید.

faq

برند با کیفیت لئو تولید کننده انواع پمپ های خانگی و صنعتی، کشاورزی از قبیل پمپ های خانگی بشقابی و جتی، پمپ های محیطی، پمپ های طبقاتی افقی و عمودی، پمپ سیرکولاتور، انواع پمپ های مستغرق کف کش، لجن کش و شناور و غیره می باشد.

از لحاظ کیفیت پمپ های لیو را می توان با برند های مطرح اروپایی مقایسه کرد، این در حالیست که با وجود استفاده از متریال با کیفیت و محصولات قابل اطمینان و دارای استاندارد های کیفیت و پایداری جهانی، قیمت پایین تری نسبت به پمپ های مطرح بازار جهانی دارند.

لئو داردای استاندارد ها و گواهی نامه های بین المللی و معتبر مانند ISO 9001:2008، استاندارد اتحادیه اروپایی CE و گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001، گواهینامه آلمانی تست ایمنی TUV SUD و گواهینامه استاندارد ایمنی و پایداری UL و غیره می باشد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
جلیل احمدی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 03 مرداد 1402

سلام، احمدیم. از شهرستان باخرز استان خراسان رضوی یک فروشگاه کوچک دارم. برای خرید بدون واسطه و آشنایی بهتر محصولات لئو بنده رو راهنمایی فرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 04 مرداد 1402

سلام جناب احمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی ارجمندی
ارسال شده در : یکشنبه 27 فروردین 1402

سلام خدمت شما، بزرگوار من پمپ آب لئو برای کار کشاورزی می خواستم. با توان بالا باشه یعنی 4 اینچ و با اسب بالا که با برق 220 ولت و تکفاز کار کند. البته با سیم پیچ مس و نیز آبدهی زیادی داشته باشد.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 28 فروردین 1402

سلام جناب ارجمندی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیری
ارسال شده در : جمعه 18 فروردین 1402

سلام، روش هواگیری پمپ خانگی به چه صورت است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 21 فروردین 1402

سلام دوست عزیز، به دلیل نیاز به ارائه توضیحات کامل و طولانی برای پرسش حضرتعالی، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس گرفته و شما را به تفصیل راهنمایی می کنند.

مصطفی ماهی
ارسال شده در : یکشنبه 23 بهمن 1401

سلام، پمپ آب مدل 2ACm150H آیا به طبقه 8، یک خانوار 3 نفره در آپارتمان آب می دهد؟ کابل برق 2.5*2 سانتیمتر جواب می دهد؟ کابل برق خود پمپ چند سانتیمتر می باشد؟ خود کابل برق پمپ دوشاخه دارد؟ ممنون می شیم به سوالاتم جواب بدهید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 23 بهمن 1401

سلام دوست عزیز، استفاده از پمپ apm75 توصیه می شود و کابل برق روی خودش ندارد.

ماشاالله مهدوی فر
ارسال شده در : جمعه 12 فروردین 1401

با سلام، بنده در شهرستان زرند استان کرمان فروشنده هستم. جهت خرید بدون واسطه بنده را راهنمایی فرمایید. پمپ های لیو ظاهرا طرفدار خوبی داره و نصاب ها هم توصیه به نصب همین مارک می کنند.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 14 فروردین 1401

سلام جناب مهدوی فر عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مظفر حسینعلی زاده
ارسال شده در : پنجشنبه 23 دی 1400

با درود، یک پمپ ‌1 اسب بخار کوزه استیل دارم، بسیار پرقدرته ولی کنار پیچ ها در ۴ نقطه ترک ریز ایجاد شده و نشتی دارد. آیا کوزه یدک وجود دارد؟ چطور می توانم تهیه کنم؟ سپاس.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 25 دی 1400

سلام جناب حسینعلی زاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهران مجیدزاده
ارسال شده در : یکشنبه 09 آبان 1400

سلام، پمپ طبقاتی جهت بوستر پمپ مدل evp6_8، مدل lvr4_8، مدل lvr4_10 یا مدل lvs5_16 برای واحد ۱۰ طبقه جهت آبرسانی و آتش نشانی می خوام. قیمت برای خرید ۴ عدد چنده؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 10 آبان 1400

سلام جناب مجیدزاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

علیرضا رضایی
ارسال شده در : شنبه 11 بهمن 1399

با سلام و عرض ادب، پمپ طبقاتی می خواستم با حداقل هد ۱۰۰ متر و حداقل ۱۰ بار و توان موتور حداقل ۳ اسب، لطف کنید بنده را راهنمایی کنید همراه با قیمت. با سپاس فراوان

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 11 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابوالفضل حیدرقلی
ارسال شده در : یکشنبه 11 خرداد 1399

سلام من مجری تاسیسات هستم به نظر من پمپ خوبیه.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 12 خرداد 1399

سلام جناب حیدرقلی، کاملا درست می فرمایید، محصولات LEO از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.