گیربکس سهند

اشتراک :
گیربکس حلزونی سهند
گیربکس حلزونی سهند
510,000 تومان
گیربکس سهند سری SN
گیربکس سهند سری SN
1,350,000 تومان

گیربکس سهند

لوگو گیربکس سهند

شرکت اصفهان سهند دور، طي سال 1362 در شهر اصفهان شروع به فعالیت صنعتی نمود و هــمگام با شرایط خاص کشور و خیزش صنعتی جامعه ایران، به تولید گیربکس حلزونی پرداخت. خانواده سهند در ادامه فعالیت های خود با برپایی واحد طراحی، تحقیق و توسعه سعی كرد تا طراحی تولیدات خود را به سمت تحقق رسالت سازمانی که تولید محصول بر اساس اصول مهندسی و مهمترین آن يعني یکسان سازی بهبود یافته محصول بر اساس استانداردهای روز است، متمركز نماید.

کارخانه تولید گیربکس سهند دور، دومین کارخانه سازنده گیربکس های حلزونی در ایران می باشد. از آنجایی که پویایی و ارتقاء کیفیت، سرلوحه تلاش این مجموعه بوده است، این شرکت با دریافت گواهینامه ISO 2009 از SGS سوئیس در سال 1378 جزء برترین های ایران قرار گرفت و در سال 1392 اقدام به تجدید و بروز رسانی و اخذ مدرک ISO 9001-2008 از BRS نموده است. تولیدات این شرکت به کشورهای سوریه، امارات متحده عربی، کویت و کشورهای جدا شده از روسیه ارسال می گردد.

فروش گیربکس سهند | قیمت گیربکس سهند

جهت دسترسی به اطلاعات فنی، کاتالوگ و لیست قیمت گیربکس سهند مورد نظر، روی آن کلیک نمایید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز: