نصب الکتروموتور و تعمیر الکتروموتور

اشتراک :

نصب الکتروموتور و تعمیر الکتروموتور

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز:

دیدگاه کاربران
محمود بهبهانی
 ارسال شده در : دوشنبه 06 دی 1400

سلام، آیا در نصب کنترلر هوشمند و شیرهای برقی، پمپ الزاما به سیستم کنترلر نیز وصل می شود یا پمپ بصورت مجزا به برق اصلی متصل می گردد؟ آیا تکنیسین نصب کنترلر هوشمند و مجرب در شهرستان همدان که زیر نظر شما آموزش دیده باشد دارید و یا نصابی که همراه خرید سیستم و با هماهنگی جهت نصب به شهرستان اعزام شود؟ مزید امتنان خواهد بود در صورتیکه کاتالوگ یا فایل و کلیپ آموزشی از نصب کنترلر و پمپ مربوطه داشته باشید را ارسال بفرمایید. در صورتیکه نمایندگی معتبر و تکنسین نصب در همدان دارید لطف بفرمایید شماره تماس ارسال کنید. سپاس.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 06 دی 1400

سلام، هایپر صنعت فامکو در هیچ کجای ایران نمایندگی نداشته و کلیه اجناس و خدمات از طریق دفتر تهران امکان ارائه در سراسر ایران را دارند. همکاران واحد تعمیرات با شما تماس خواهند گرفت.