پمپ وکیوم روغنی

25 کالا
نمایندگی فروش انواع پمپ وکیوم بوش (Busch) روغنی، پمپ وکیوم روتاری وین بوش، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، سفارش، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ با واحد مشاوره فنی در ارتباط باشید.
نمایندگی فروش انواع پمپ وکیوم لیبولد (Leybold) روغنی یا پمپ خلا لیبولد، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، سفارش، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ با واحد مشاوره فنی در ارتباط باشید.
نمایندگی فروش انواع پمپ خلاء رینگ روغن بکر (Becker)، وکیوم روغنی اروپایی، روغن در گردش، روتاری وین، تک مرحله ای، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، سفارش، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ با واحد مشاوره فنی در ارتباط باشید.
نمایندگی فروش انواع پمپ وکیوم روغنی پالما (Palma)، روغن در گردش، پمپ خلاء رینگ روغنی، روتاری وین، تک مرحله ای، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، سفارش، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ با واحد مشاوره فنی در ارتباط باشید.
نمایندگی فروش انواع پمپ وکیوم روغنی جی بی (JB)، روغن در گردش، پمپ خلاء رینگ روغنی، روتاری وین، پلاتینیوم، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، سفارش، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ با واحد مشاوره فنی در ارتباط باشید.
نمایندگی فروش انواع پمپ وکیوم توربو مولکولار بوش، Busch آلمان، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، سفارش، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ با واحد مشاوره فنی در ارتباط باشید.
نمایندگی فروش انواع پمپ وکیوم دیفیوژن بوش (Busch)، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، دریافت مشخصات فنی و کاتالوگ با واحد مشاوره فنی تماس بگیرید.
نمایندگی فروش انواع پمپ وکیوم یا خلاء ادواردز روغنی، پمپ خلاء رینگ روغنی Edwards، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، دریافت مشخصات فنی و کاتالوگ با واحد مشاوره فنی تماس بگیرید.
قیمت :
13,000,000
تومان
تماس بگیرید
نمایندگی فروش انواع پمپ وکیوم وسونگ (Woosung) روغنی، روغن در گردش، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ با بخش مشاوره فنی در ارتباط باشید.
نمایندگی فروش انواع پمپ وکیوم روغنی ایپک (ٍEpec)، روغن در گردش، خلاء رینگ روغنی، تسمه ای، دو مرحله ای، 1400 دور، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، سفارش، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ با واحد مشاوره فنی در ارتباط باشید.
قیمت :
1,980,000
تومان
تماس بگیرید
نمایندگی فروش انواع پمپ وکیوم ریچله (Elmo Rietschle) روغنی، پمپ خلا ریچله روغن در گردش، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، سفارش، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ با واحد مشاوره فنی در ارتباط باشید.
نمایندگی فروش انواع پمپ وکیوم روغنی هامر (Hamer)، پمپ خلاء رینگ روغن، روغن در گردش، تک مرحله، دو مرحله، RS، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، دریافت مشخصات فنی و کاتالوگ با واحد مشاوره فنی تماس بگیرید.
قیمت :
2,340,000
تومان
تماس بگیرید

پمپ وکیوم روغنی

پمپ وکیوم روغنی یا پمپ خلاء روغن گردش چیست؟

پمپ وکیوم روغنی از جمله وکیوم پمپ های جابجایی مثبت و رینگ مایع هستند که مایع در گردش آنها روغن می باشد. این پمپ های مکنده از روغن به عنوان سیلینگ، روانکار و خنک کننده در ایجاد خلاء مورد نیاز استفاده می کنند.

پمپ خلاء یا پمپ وکیوم رینگ روغن سال ها است که در بازار های صنعتی برای ایجاد خلاء در محدوده فشار بالا و متوسط مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین به عنوان پمپ وکیوم پشتیبان برای پمپ های خلاء روتس و فشار بالا، به فروش می رسد.

پمپ وکیوم روغنی

پمپ های خلاء روغنی در دو نوع پمپ خلا تک مرحله ای و دو مرحله ای موجود می باشند.

پمپ های خلاء روغن در گردش تک مرحله ای و دو مرحله ای برای کاربردهای خاص در زمینه صنایع سنگین جهت تولید وکیوم یا خلاء در محدوده تقریبی فشار torr 0.01 تا torr 0.001 طراحی شده اند. پمپ های وکیوم روغن در گردش، پمپ هایی مطمئن برای عملکرد طولانی مدت در کاربردهای خلاء متوسط و خلاء بالا هستند.

پمپ های خلاء روغنی

انواع پمپ خلاء روغنی
 1. پمپ وکیوم روغنی روتاری وین (Rotary Vane یا پره دوار)
 2. پمپ وکیوم روغنی اسکرو (Screw یا پیچی)

ویژگی های طراحی پمپ خلاء رینگ روغن

عملکرد پمپ وکیوم رینگ روغنی به گونه ای است که روغن موجود در مخزن پمپ وکیوم، بین روتور و پره های آن منتقل می شود که این عمل سبب می شود سیلینگ مورد نیاز بین پره ها و محفظه استاتور نیز تأمین گردد، این عمل نیز خنک کاری روتور را از طریق انتقال حرارت تولید شده در پمپ به خارج از محفظه وکیوم انجام می دهد و از قطعات فلزی در برابر خوردگی محافظت می کند.

روغن مصرفی در پمپ خلاء روغنی از تقطیر روغن های معدنی حاصل می شود تا در برابر گاز های خورنده و تغییرات شیمیایی آنها و نیز بار حرارتی بالای ایجاد شده توسط عملکرد پمپ وکیوم روغنی، مقاوم باشد.

در حین عملکرد پمپ خلاء روغن در گردش، گاز پس از تخلیه و خروج از پمپ وکیوم با بخار روغن همراه است. پمپ های وکیوم روغن در گردش برای جذب این بخار روغن و برگرداندن آن به مخزن روغن، به فیلتر های روغن خروجی با کیفیت مجهز هستند. تکنولوژی گاز بالای بکار رفته در پمپ وکیوم رینگ روغن، قطرات آب ترکیب شده با جریان خروجی را از بین برده و از میعان آن جلوگیری می کند. این امر از طریق باز شدن شیر گاز بالاست و ورود جریان اضافی هوا امکان پذیر می باشد.

در صورت کافی نبودن میزان روغن قبل از شروع کار پمپ خلاء رینگ روغن و نیز در طول عملکرد آن، پمپ وکیوم به زودی مستهلک خواهد شد. در نتیجه پمپ های خلاء روغنی به یک گیج روغن مجهز شده اند تا میزان روغن وکیوم موجود در وکیوم پمپ دائما چک شود.

ویژگی های طراحی پمپ خلاء رینگ روغن

طرز کار پمپ خلاء روغن در گردش روتاری وین

در ابتدا چرخش °180 روتور خارج از مرکز در داخل سیلندر، گاز را وادار به ورود به داخل محفظه پمپ وکیوم روغنی می کند. روغن نیز از مخزن روغن به داخل محفظه پمپ وکیوم تزریق می شود. به تدریج حجم اشغال شده توسط گاز در محفظه هلالی شکل تشکیل شده از روتور و پره های آن افزایش می یابد. در این هنگام خلاء مورد نیاز در محفظه ای که گاز از آن تخلیه می شود، ایجاد شده و با چرخش بیشتر روتور و کم شدن فضای بین روتور و استاتور، حرکت پره های روتور در گاز موجود تراکم ایجاد کرده و شیر تخلیه را وادار به باز شدن می کند. سپس گاز از خروجی پمپ تخلیه می شود. در آخر فیلتر خروجی، گاز تخلیه شده را از بخار روغن جدا می کند.

طرز کار پمپ خلاء روغن در گردش روتاری وین

طرز کار پمپ خلاء روغن در گردش اسکرو

طرز کار پمپ خلاء روغن در گردش اسکرو

پمپ وکیوم screw یا پیچی یک وکیوم پمپ دو محوره است، نحوه عملکرد پمپ خلاء اسکرو روغنی به این صورت است که دو روتور با شیارهای مارپیچی و زاویه دار آن، بصورت خلاف جهت یکدیگر (بصورت نر و مادگی) با حرکت دورانی و خلاف جهت خود، گاز را از سمت ورودی به سمت خروجی هدایت می کند. این عمل موجب ایجاد خلاء یا مکش در ورودی می شود.

کاربردهای پمپ وکیوم روغنی
 1. متالورژی، عملیات حرارتی و کوره
 2. سیستم های تبرید و تهویه مطبوع
 3. طیف سنجی ها
 4. فرآیند های خشک کردن و پوشش دهی با خلاء
 5. کاربردهای مربوط به نیمه رساناها
 6. دستگاه های تحقیقاتی و آزمایشگاهی در آزمایشگاه ها
 7. وکیوم پمپ پشتیبان برای پمپ های خلاء بالا
 8. ایجاد خلاء در سیستم های انتقال مواد
 9. تست نشتی در نشت یاب ها
 10. صنایع غذایی و بسته بندی
 11. خودرو سازی
 12. صنایع فلزی
 13. ساخت و تأمین تجهیزات الکتریکی
 14. سیستم های خلاء مربوط به اتوکلاو و استرلیزه کردن
 15. سیستم های خلاء نیروگاهی
 16. سیستم های ساکشن مرکزی در بیمارستان ها
 17. فرآیند تخلیه پنوماتیکی
 18. سیستم های تخلیه غبار
 19. دستگاه های فیلینگ در صنایع مختلف
 20. جابجایی، بلند کردن و انتقال اجسام

کاربردهای پمپ وکیوم روغنی

مزایای پمپ خلاء روغن در گردش

 1. عملکرد مداوم و پیوسته در شرایط کاری سخت
 2. قابلیت اعتماد بالا
 3. مکانیزم عملکرد ساده
 4. تعمیر و نگهداری آسان
 5. عملکرد فوق العاده از فشار اتمسفر تا فشار نهایی
 6. برای رسیدن به محدوده خلاء بالا و با ظرفیت جریان حجمی بالا، به سادگی با بوستر وکیوم پمپ ها و سایر پمپ های وکیوم فشار بالا سازگار می شوند.
 7. عملکرد دقیق در کنترل روغن خروجی از پمپ خلاء روغنی و برگشت آن به مخزن روغن
 8. عمر مفید بالا به دلیل طراحی منحصر به فرد
 9. مصرف انرژی پایین
 10. آب بندی محکم و بدون نشتی و جلوگیری از جریان برگشتی روغن
 11. سازگاری بالا با بخار آب
 12. موتور سازگار با ولتاژها و فرکانس های متنوع ارسالی
 13. نصب و اجرای آسان
 14. مجهز به شیر گاز بالاست برای ممانعت از میعان گاز
 15. مجهز به گیج روغن
 16. مجهز به فیلتر های خروجی با کیفیت

مزایای پمپ خلاء روغن در گردش

لیست قیمت پمپ وکیوم روغنی

با عرض پوزش کلیه قیمت ها در حال بروزرسانی می باشد، لطفا جهت استعلام قیمت خرید با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

دیـــدگاه‌ها

شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید.

captcha


امتیاز:

حجت فتحی ارسال شده در : جمعه 14 اردیبهشت 1403
سلام، وقت عالی بخیر. بنده سازنده اکسترودرهای گل سرامیک هستم برای این نوع دستگاه ها قبلا وکیوم آبی استفاده می کردیم آیا روغنی هم در این نوع دستگاه ها قابل اجرا هست؟
admin3@web24.ir
ارسال شده در : یکشنبه 17 تیر 1403
سلام و عرض ادب، با توجه به وجود رطوبت در قسمت مکش پمپ معمولا پمپ وکیوم آبی برای اکسترودر ها مناسب تر بوده و پمپ های وکیوم روغنی با رطوبت و بخار آب سازگاری ندارند.
مسعود افتخاری ارسال شده در : یکشنبه 01 مرداد 1402
با سلام، لطفا بفرمایید پمپ وکیوم مناسب برای 10 کیلوگرم الیاف خیس (آغشته به آب) که باید به رطوبت 5 درصد برسد، چیست؟ ضمنا محفظه ما 0.1 مترمکعب گنجایش دارد و زمان وکیوم اگر 10 تا 20 دقیقه و حتی بیشتر باشد، ایرادی ندارد. همچنین اگر وکیوم از بالای محفظه صورت بگیرد، آیا تاثیری در ظرفیت پمپ خواهد داشت یا نه؟ با تشکر.
مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 04 مرداد 1402
سلام دوست عزیز، پمپ وکیوم مناسب برای کاربری شما معمولا از نوع پمپ وکیوم آبی می باشد. لطفا مشخصات دبی مکش و فشار خلاء مورد نیاز را برآورد و اعلام کنید.
مهران شادمهری ارسال شده در : شنبه 10 تیر 1402
سلام، روزتون بخیر. برای ایجاد فشار 10 کیلوپاسکال چه نوع پمپ وکیومی پیشنهاد می کنین؟ آیا پمپ های خلا قابلیت تنظیم فشار تا فشار مشخصی را دارند؟
مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 10 تیر 1402
سلام جناب شادمهری عزیز، فشار 10 کیلوپاسکال معادل 100 میلی بار با پمپ های وکیوم روغنی و آبی و در بعضی موارد توسط پمپ های وکیوم خشک قابل تامین هست و در انتخاب نوع پمپ وکیوم، نوع کاربری و ظرفیت مکش هم تاثیرگذار است. پمپ های خلا قابلیت تنظیم فشار ندارند و باید توسط تجهیزات جانبی مثل پرشر وکیوم کنترل شود.
چیتایی ارسال شده در : چهارشنبه 26 مرداد 1401
سلام، آیا پمپ وکیوم روغنی در صنایع دارویی قابل استفاده می باشد؟
مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 27 مرداد 1401
سلام دوست عزیز، بستگی به نوع کاربری دارد. سوال شما خیلی کلی می باشد، زیرا صنایع دارویی محدوده گسترده ای را در بر می گیرند. لطفا فرایند کاری خود را ذکر کرده و بفرمایید دقیقا قصد انجام چه کاری را دارید. معمولا نوع وکیوم توسط خود مشتری مشخص می شود، اما بسیاری از مشتری هایی که در زمینه صنایع دارویی فعال بوده اند، درخواست استفاده از پمپ وکیوم روغنی را داشته اند.
فریان فرحید ارسال شده در : جمعه 04 مهر 1399
کلینیک پاستور رشت نیاز به پمپ وکیوم جهت ساکسن مرکزی خود دارد لطف بفرمایید پیشنهاد نوع پمپ مورد نظرتان را اعلام کنید. ممنونتانم فرحبد
مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 05 مهر 1399
سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.