تجهیزات جمع آوری و مدیریت کود

اشتراک :

فروش تجهیزات جمع آوری و مدیریت کود

یکی از فعالیت های سخت، پرهزینه و طاقت فرسای دامداری ها جمع آوری کود و فضولات دامی (سبک و سنگین) در 24 ساعت شبانه روز است. این فرایند طبیعی زندگی دام به خودی خود به علت اسیدی بودن و بار میکروبی بالا پس از جمع آوری اگر مدیریت نشود و از نگه داری آن زمان بگذرد، باعث بیماری برای دام و حتی دامدار و آلودگی شدید محیطی در سالن و راهروها خواهد شد. کود جمع آوری نشده زیر پای دام باعث لیز خوردن و صدمه دیدن  دام شده و در مراتب بالاتر باعث بیماری های سم و هزینه های زیاد دامپزشکی درمان آن خواهد شد. بیماری های سم و لنگش در انواع دام (سبک و سنگین) بخصوص دام شیری بالغ سبب افت شدید تولید شیردهی در دام شده که در نهایت ضررهای مالی شدید برای دامدار ایجاد می شود. شرکت هایپر صنعت فامکو برای رفع نیاز دام پروران و دامداران با صنعتی شدن سیستم مدیریت دامداری ها جهت تجهیز و ادوات جمع آوری کود در تامین و فروش دستگاه های اسکریپر کود، کود جمع کن های تراکتوری و دیگر ادوات کمک بسزایی برای دامداران در تمام استان های کشور بوده است. استفاده از انواع کود جمع کن های فامکو نه تنها مزایای بالای در سهولت استفاده دارد بلکه باعث سودآوری از این فرایند زندگی دام و روند حاشیه ای دامداری خواهد شد. از جمله دستگاه هایی مورد استفاده در این فرآیند در ادامه نام برده شده اند.

اسکریپر کود

  • اسکریپر تراکتوری (اسکریپر کششی)
  • اسکریپر زنجیری با نام های دیگر کود جمع کن زنجیری یا کود جمع کن دامداری

سپراتور کود ( کود خشک کن)

  • سپراتور کود در حجم متر مکعب 
  • سپراتور کامپکت برای دامداری های 200 راس

کمپوست ترنر (دستگاه هوادهی کود)

  • کمپوست ترنر تراکتوری
  • کمپوست ترنر خودرو

می توانید کود کف سالن ها و راهروها را جمع آوری کرد و برای تولید یک کود کمپوست عالی و با کیفیت با استفاده از دستگاه سپراتور کود فامکو آن را خشک و آب آن را جدا کرده و پس از خشک شدن با استفاده از دستگاه کمپوست ترنر، عملیات هوادهی و هم زدن کمپوست را به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام داد و روند معکوس کود جمع آوری شده را مدیریت کرد و از فروش کود کمپوست شده دامداری خود سود آوری داشته باشید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز: