موتور برق کیفی

اشتراک :
موتور برق کیفی Honda Elemax
موتور برق کیفی Honda Elemax
18,500,000 تومان
موتور برق کیفی Aksa
موتور برق کیفی Aksa
10,000,000 تومان
موتور برق کیفی Hyundai
موتور برق کیفی Hyundai
12,500,000 تومان
موتور برق کیفی Kipor
موتور برق کیفی Kipor
14,000,000 تومان
موتور برق کیفی Daewoo
موتور برق کیفی Daewoo
8,100,000 تومان
موتور برق کیفی Pioneer
موتور برق کیفی Pioneer
14,500,000 تومان
موتور برق کیفی Rato
موتور برق کیفی Rato
14,000,000 تومان

فروش موتور برق کیفی یا اینورتری

موتور برق های اینورتری یا کیفی یکی از انواع موتور برق ها می باشد که از لحاظ شکل ظاهری شبیه به کیف دستی بوده و وزن بسیار کمتری نسبت به دیگر موتور برق ها دارند. سوخت اکثر موتور برق های کیفی بنزین می باشد و وزن آن ها به 20 کیلو گرم می رسد.

نام دیگر موتور برق های بی صدا یا کیفی، موتوربرق های اینورتری است. به دلیل نوسان ساز الکترونیکی قدرتمند است که نام آن را اینورتر قرار داده اند.

موتور برق اینورتری

موتور برق اینورتری چیست؟

اینورتر یکی از بزرگ ترین و قدرتمند ترین ابزار هایی است که می تواند برق DC یعنی جریان برق مستقیم را به AC جریان برق متناوب تبدیل کند. این نکته حائز اهمیت است بدون اینکه از سرعت موتور کاسته شود می تواند این کار را به نحو احسنت انجام دهد. دلیل این امر یعنی تبدیل جریان برق مستقیم به جریان برق متناوب که توسط آلترناتور انجام می شود و برق خروجی با کیفیت تر و کمترین میزان تغیر ولتاژ و فرکانس را دارد. این توانایی برای موتور برق بی صدا بوده که اکثرا زیر 3 کیلو وات و با سوخت بنزین هستند.

کاربرد موتور برق کیفی

کاربرد موتور برق اینورتری در این جا مشخص می شود که اگر اهل گردش و تفریح هستید و به یک منبع برق نیاز دارید تا هم سبک و قابل حمل باشد پیشنهاد ما به شما موتور برق های کیفی یا اینورتری می باشد.

موتور برق های اینورتری تا توان 3000 وات موجود می باشند و طراحی به خصوص آن ها این گونه است که به راحتی قابل حمل و جا به جایی می باشند.

موتور برق های بی صدا به دلیل خروجی بدون تلرانس برای مصرف کار های بسیار حساس مانند آزمایشگاه ها، کامپیوتر ها، لپ تاپ ها، و تجهیزات ابزار دقیق و برای مکان هایی مانند کمپینگ های تفریحی مثل کوهنوردی، کویر گردی مورد استفاده قرار می گیرد. این دسته از موتور برق ها به دلیل مصرف سوخت کم از نظر آلایندگی و زیست محیطی مناسب هستند.

نکته ای که باید در هنگام استفاده از موتور برق های اینورتری در نظر داشته باشید این است که در فضای بسته آن را قرار ندهید زیرا باعث مسمومیت ناشی از انتشار گاز های مونواکسید کربن می شوند.

مکانیزم عملکرد موتور برق اینورتری

مکانیزم عملکرد موتور برق اینورتری یا کیفی را می توان این گونه توضیح داد که توان خام تولید شده توسط ژنراتور را می گیرد و از طریق یک ریز پردازنده مخصوص، برای تسویه توان خام در طی یک فرایند چند مرحله ای استفاده می کند.

در مرحله اول برق متناوب چند فاز ولتاژ بالا که توسط دینام ژنراتور تولید می شود از برق AC به DC تبدیل می شود. سپس توسط اینورتر برق DC به برق AC تبدیل می شود. برق خروجی به دست آمده توسط اینورتر بسیار صاف و تمیز و دارای کیفیت بالایی می باشد که یک ریز پردازنده تمام فرایند اتفاق افتاده و مهم تر از همه سرعت موتور را کنترل می کند.

یکی از عمده تفاوت های بزرگی که در موتور برق های اینورتری دیده می شود کنترل دور نسبت به بار مصرفی است.  برای مثال یک ژنراتور قابل حمل معمولی را در نظر بگیرید، در این ژنراتور دور موتور در 3600 دور در دقیقه ثابت است و همیشه با همین سرعت کار می کند.

اما در یک موتور برق اینورتری قابل حمل سرعت متغیر است تا بتواند انرژی مورد نیاز را تامین کند. این موتور برق اینورتری با افزایش بار مصرفی دور موتور را افزایش و با کاهش بار مصرفی دور موتور را کم می کند. در نتیجه یک موتور برق اینورتری قابل حمل از سوخت، به طور کار آمد تری استفاده می کند که با همه این صحبت ها یک موتور برق اینورتری قابل حمل دارای توان یک کیلو وات در مدت زمان چهار ساعت یک لیتر مصرف بنزین دارد.

کنترل پنل موتور برق کیفی

صفحه کنترل موتور برق کیفی

 1. کلید روشن و خاموش
 2. قطع کننده مدار اصلی
 3. دکمه استارت
 4. حالت راندمان
 5. پورت شارژ باتری
 6. اتصال پروپان
 7. هشدار کمبود روغن / اضافه بار / چراغ های نشانگر
 8. پنج ولت dc جهت شارژ
 9. تنظیم بار
 10. نشانگر میزان کارکرد موتور
 11. پورت موتزی
 12. مدار قطع کن
 13. خروجی 120 ولت AC با 20 آمپر
 14. خروجی 120 ولت AC  با 30 آمپر

مزایای موتور برق اینورتری

معمولا موتور برق های بی صدا (کیفی) به صورت یکپارچه ساخته می شوند که تاثیر فوق العاده ای نسبت به موتوربرق های معمولی بنزینی دارند. به چند مزایای موتور برق کیفی یا سایلنت می پردازیم:

 1. کنترل دور نسبت به بار مصرفی
  • دور موتور در یک موتور برق بنزینی معمولی 3600 دور در دقیقه است که همیشه با این سرعن کار می کند. اما در موتور برق بی صدا یا موتور برق کیفی سرعت با توجه به انرژی مورد نیاز متغیر است.یعنی با افزایش بار مصرفی در موتور نیز افزایش و با کاهش بار مصرفی دور موتور برق هم کاهش می یابد.
 2. صدای کم
  • مهمترین گزینه که موتور برق های کیفی را به نسبت دیگر موتور برق ها متمایز کرده است صدای کم آن می باشد.
  • طراحی بسزایی که این دسته از موتور برق ها دارند استفاده از صدا خفه کن های ویژه و فن آوری کاهش صدا برای جلوگیری از صدای بیش از حد موتور برق نیز است.
  • سطح نویز بیشتر موتور برق های معمولی از 68 دسیبل (DB)شروع شده و با افزایش بار و کارکرد موتور برق صدای بیشتر تا 75 دسیبل (DB) را دارند.
  • اما این دسته از موتور برق ها به دلیل صدای کم معروف شده اند که نویز این موتور برق های بی صدا به 53 دسیبل نیز می رسد.
  • علت کاهش صدای موتور برق های بی صدا (کیفی) وجود یک برد الکترونیکی (اینورتر) در سیستم موتور برق بی صدا نیز می باشد که قدرت و سرعت های متناوب را تولید و باعث کاهش صدا و و مصرف سوخت کمتر نیز می شود.
  • همین امر باعث طول عمر مفید موتور برق و کیفیت برق تولیدی می باشد.
 3. تولید جریان پایدار
  • تکنولوژی ای که در موتور برق های اینورتری به کار رفته است باعث تولید جریان برق پایدار نسبت به دیگر موتور برق ها نیز شده است. این جریان پایدار جهت استفاده برای تجهیزاتی است که نسبت به نوسانات جریان برق حساس ترند.
  • مانند لپ تاپ و کامپیوتر و تجهیزات استریو این موتور برق بی صدا نیز بسیار ایده آل می باشد.
 4. کاهش مصرف سوخت
  • به دلیل وجود تکنولوژی به کار رفته در موتور برق بی صدا یا موتور برق اینورتری، باعث شده که مصرف سوخت به شدت کاهش یابد. موتور برق بی صدا معمولا برای نوع سوخت و کوچک بودن آن برای مناطق دور از شهر که به سوخت دسترسی ندارند و کم پیدا می شود کارایی بسزایی دارند.
  • میزان سوختی که موتور برق بی صدا مصرف می کند در مدت زمان 4 ساعت حدودا 1 لیتر سوخت مصرف داردیعنی در یک ساعت 0.25 لیتر مصرف دارد.
 5. طول عمر (دوام بالا)
  • این موتور برق های بی صدا با توجه به باری که متحمل می شوند سرعت آن ها نیز تغیر پیدا می کند. همین امر باعث می شود که طول عمر موتور برق های بی صدا افزایش پیدا کند.

تفاوت موتور برق کیفی با موتور برق معمولی

عمده تفاوت موتور های بی صدا با موتور برق های معمولی در دو مورد اساسی است. مورد اول کم مصرف و کم صدا بودن آن است. این به دلیل تکنولوژی پیشرفته ای است که در ساخت موتور برق های اینورتری یا موتور برق های بی صدا قرار داده اند.

مورد دوم قیمت آن می باشد که موتور برق های بی صدا نسبت به موتور برق های معمولی از قیمت بالاتری برخوردار هستند و در نتیجه کسانی که به دلیل قیمت و هزینه های نگهداری از موتور برق های بی صدا می گذرند باید این تفکر را تصیح کنیم که اگر به صورت درست و صحیح از این موتور برق استفاده کنیم بسیار قابل اعتماد بوده و هرگز به تعمیر نیازی نخواهد داشت.

قیمت موتور برق کیفی

این دسته از موتور برق ها به دلیل نوع تکنولوژی به کار رفته در آنها و تفاوت های کار آمدی که نسبت به موتور برق های معمولی دارند و بسته به نوع برند از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز:

دیدگاه کاربران
مرتضی
 ارسال شده در : پنجشنبه 04 آذر 1400

سلام، موتور برقی می خوام که توان برق دهی یک هیلتی و 2 عدد لامپ را داشته باشه. جناب شما چی پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 06 آذر 1400

سلام، موتور برق 5.5 کیلووات مناسب است.

محمد
 ارسال شده در : شنبه 29 آبان 1400

سلام، برای کافه سیار چه نوع موتور بر قی پیشنهاد می دهید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 30 آبان 1400

سلام، توان موتور برق به آمپر مصرفی دستگاه های شما بستگی دارد. اما حتما باید از موتور برق اینورتری استفاده نمایید.

مسعود غلامی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 آبان 1400

سلام، یک موتور برق می خوام برای خونه باغ، یخچال، موبايل، نور محوطه، كولر آبی و تلویزیون چی پیشنهاد می دین؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 19 آبان 1400

سلام، یک موتور برق 7.5 کیلووات به شما پیشنهاد می شود. چنانچه توان یخچال را ذکر بفرمایید، قادر خواهیم بود راهنمایی دقیق تری به شما ارائه بدهیم.

آشتیانی
 ارسال شده در : دوشنبه 17 آبان 1400

سلام، جریان مصرفی من 17 آمپر است. چه موتور برق کم صدایی را پیشنهاد می کنید که از شما تهیه کنم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 17 آبان 1400

سلام جناب آشتیانی عزیز، موتور برق اینورتری هیوندای با توان 3 کیلووات بعنوان یک موتور برق بی صدا به شما پیشنهاد می شود.

مجید قنبری
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 آبان 1400

درود بر شما، قصد استفاده از سنگ فرز رو همراه چند لامپ کم مصرف دارم. پیشنهاد شما چیه؟ سپاس.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 آبان 1400

سلام جناب قنبری عزیز، لطفا آمپر مصرفی سنگ فرز را بفرمایید. به طور کل اگر آمپر مصرفی کم باشد، یک موتور برق با توان 5 کیلووات مناسب است، اما اگر زیاد باشد، موتور برق 7.5 کیلووات توصیه می شود.

جواد سجادی
 ارسال شده در : جمعه 07 آبان 1400

سلام و عرض ادب خدمت مهندس عزیز. بنده برای کاسبی در بازارهای بساطی نیازمند نور هستم. لطفا راهنمایی کنید چه نوع موتور برق بی صدایی مناسب هست برای شغل بنده، که قیمت بالایی نداشته باشد. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 08 آبان 1400

سلام، اگر تنها مورد مصرفی شما روشنایی می باشد، یک موتور برق 800 وات نیز پاسخگو خواهد بود.

سعید سیدی
 ارسال شده در : جمعه 30 مهر 1400

سلام، درخواست مشاوره دارم. لطفا با بنده تماس بگیرید. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 01 آبان 1400

سلام جناب سیدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی یاهویی
 ارسال شده در : دوشنبه 19 مهر 1400

سلام، چطوری آمپر می تونه تولید کنه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 20 مهر 1400

سلام، سوال حضرتعالی بسیار کلی می باشد. در صورت امکان لطف کنید سوال را کمی جزئی تر مطرح نمایید.

مجتبی جمشیدی نیا
 ارسال شده در : یکشنبه 18 مهر 1400

سلام، وقت بخیر. موتور برق کاملا بی صدا جهت استفاده در منطقه مسکونی می خوام. در عین حال بواسطه شغلم دستگاهی می خوام که بتوان برای روشن نمودن ابزارآلاتی مثل دریل، فارسی بر، دستگاه هیلتی و غیره استفاده نمود. لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاسگزار خواهم بود.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 18 مهر 1400

سلام جناب جمشیدی نیای عزیز، لطفا آمپر مصرفی دستگاه را ذکر نمایید و بفرمایید که از دستگاه ها همزمان استفاده می شود یا خیر.

جواد عزیزی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 13 مهر 1400

سلام، به یک موتور برق که جوابگوی دو سه لامپ، یک یخچال و موبایل در باغ باشد نیاز دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 14 مهر 1400

سلام، به جز یخچال باقی موارد یک موتور برق 1 کیلووات نیاز دارند. در مورد یخچال، به دلیل داشتن کمپرسور، لطفا ذکر بفرمایید که آمپر مصرفی چه میزان می باشد.

مجید بابایی
 ارسال شده در : جمعه 09 مهر 1400

سلام، وقت بخیر. من یه کف کش 32 متری دارم که برای چاه با ارتفاع 20 متری استفاده می کنم. دنبال یه موتور برق کیفی سبک می گردم که جوابگوی کف کش باشه و حمل و نقلش راحت باشه. چه موتور برقی رو پیشنهاد می کنید؟ در حال حاضر یه موتور برق 3.5 کیلووات دارم ولی خیلی سنگینه و جابجایی اش سخته برام. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 10 مهر 1400

سلام، به شما یک موتور برق 5 کیلووات پیشنهاد می شود، اما افزایش توان با افزایش وزن همراه خواهد بود.

حمید عادل
 ارسال شده در : پنجشنبه 25 شهریور 1400

سلام، موتور برق هوندا EU20 در حد صفر، که فقط یک باک ۳.۵ لیتری مصرف کرده، برای فروش دارم. قیمت اعلام می فرمایید لطفا؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 25 شهریور 1400

سلام جناب عادل عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

هادی منصوری
 ارسال شده در : جمعه 19 شهریور 1400

سلام، برای پمپ آب 750 وات و یک کولر آبی 5000 چه توانی پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 20 شهریور 1400

سلام جناب منصوری عزیز، به شما یک موتور برق 5.5 کیلووات پیشنهاد می شود.

امانی
 ارسال شده در : جمعه 19 شهریور 1400

سلام، بورد موتور برق کیفی کجا گیرم میاد؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 20 شهریور 1400

سلام جناب امانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیر حسین حسنی منش
 ارسال شده در : شنبه 13 شهریور 1400

با سلام خدمت شما. من یک پمپ آب اینچ 1 اسب دارم. با چه موتور برقی می تونم پمپ رو فعال کنم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 13 شهریور 1400

سلام، یک موتور برق 3.5 کیلووات مناسب می باشد.

شجاعی
 ارسال شده در : چهارشنبه 10 شهریور 1400

درود بر شما. واسه کمپینگ، موتور برق مناسب می خوام برای روشنایی، شارژر موبایل، لپ تاپ و یخچال کوچک با قیمت خوب.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 10 شهریور 1400

سلام، به شما یک موتور برق 2 کیلووات اینورتری توصیه می شود. حتما می بایست از موتور برق اینورتری استفاده نمایید که با تنها 15 کیلوگرم وزن، سبک و قابل حمل می باشد.

همایون فرهنگدوست
 ارسال شده در : یکشنبه 07 شهریور 1400

سلام، من در حال حاضر موتور برق یاماها دارم ولی به دلیل ایجاد صدا می خوام یک موتور برق کیفی سایلنت بخرم. اولا مدل مرغوبی که جوابگوی کار بنده باشد معرفی بفرمایید. دوما قیمت محصول را بفرمایید و سوما طریقه سفارش را. از وقتی که گذاشتید سپاسگزارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 07 شهریور 1400

سلام جناب فرهنگدوست عزیز، لطفا بفرمایید از موتور برق در چه زمینه ای استفاده می کنید. همکاران واحد فنی برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

یوسف فیاضی
 ارسال شده در : جمعه 05 شهریور 1400

سلام، خسته نباشید. من یه گلخانه کوچیک دارم که تقریبا ۶۰۰ وات پنل نور داره با یه رطوبت ساز. به نظر شما چه اینورتری باید بگیرم و چه توانی؟ اگر می شه قیمتش رو هم بگید. ممنون. فقط در مواقع قطع برق می خوام استفاده کنم، در حد ۲ تا ۳ ساعت در روز.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 06 شهریور 1400

سلام جناب فیاضی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سینا
 ارسال شده در : جمعه 05 شهریور 1400

سلام، من یه ژنراتور 50 وات می خوام، 5 ولت 10 آمپر. می شه پیدا کرد ارزونش رو؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 06 شهریور 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

احد محمد علیزاده
 ارسال شده در : پنجشنبه 04 شهریور 1400

سلام، ممنون از زحماتی که می کشید. چند تا سوال دارم که موقع تماس ازتون می پرسم اگه نتیجه داد.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 06 شهریور 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عباسعلی ایلقاری
 ارسال شده در : جمعه 29 مرداد 1400

سلام، خسته نباشید. ضمن سلام، من می خواستم برای کرکره مغازه ام برای بالا و پایین کردن کرکره یک دستگاه موتور برقی اینوتر خریداری کنم. چند وات می تواند کرکره مغازه را بالا و پایین کند؟ زود زود برق مغازه می رود و ما نمی توانیم کرکره را بالا پایین کنیم. لطفا راهنمایی کنید. می خوام یک دستگاه موتور اینوتر را خریداری کنم. متشکرم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام، لطفا جریان (آمپر) برق مصرفی کرکره را از روی کاتالوگ یا جدول درج شده روی موتور اعلام بفرماید.

محمد حسین
 ارسال شده در : یکشنبه 24 مرداد 1400

سلام، نیاز به یک موتور برق کیفی و بی صدا داریم، که 2 کامپیوتر و چند عدد لامپ رو روشن کنه. چه مدلی پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 24 مرداد 1400

سلام، موتور برق کیفی هیوندای 1 کیلووات مدل 12.10 یا 2 کیلووات مدل 12.20 به شما پیشنهاد می گردد.

هادی سراج
 ارسال شده در : شنبه 23 مرداد 1400

با سلام، برای نانوایی بربری با مصرفی دقیق ۶ آمپر چه ژنراتوری پیشنهاد می کنید و قیمتش چنده و چند روزه به دستم می رسه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 24 مرداد 1400

سلام، اگر جریان مصرفی 6 آمپر باشد، می توانید از موتور برق تک فاز ۳ کیلووات استفاده نمایید. چنانچه کالای شما خاص و سفارشی نبوده و یا نیاز به ایجاد تغییرات فنی روی آن نباشد، همان روز به باربری ارسال گردیده و فردا به دست شما خواهد رسید.

منوچهر بدرلو
 ارسال شده در : شنبه 23 مرداد 1400

سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزیز. بنده یک موتور برق بی صدا یا کم صدا نیاز دارم برای مواقعی که برق قطع می شه. حداقل چند تا لامپ کم مصرف، یخچال، تلویزیون و پمپ آب خانگی رو روشن کنه. ممنون می شم راهنمایی کنید که چه موتور برقی و از کجا تهیه کنم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 24 مرداد 1400

سلام، لطفا بفرمایید پمپ شما چند اسب می باشد.

سعید سیدان جعفری
 ارسال شده در : جمعه 22 مرداد 1400

با سلام، سؤال دارم. آیا موتور های اینورتر دیزلی هم وجود دارد؟ اگر باشد توان آنها تا چقدر می باشد؟ در کل آخرین قدرت موتور های اینورتر چقدر است؟ با تشکر، سیدان جعفری.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 24 مرداد 1400

سلام، خیر، موتور برق های اینورتری به دلیل ساختاری که دارند، اغلب بنزینی هستند.

محمودی محمد باقر
 ارسال شده در : جمعه 08 مرداد 1400

سلام، یک موتور برق می خواستم هم نقش یک پمپ مکش به ارتفاع ۴ متری برای یک استخر جهت آبیاری باغ رو ایفا کنه و هم برای روشن کردن یک یخچال، یک تلویزیون و دو یا سه تا لامپ استفاده گردد. ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 09 مرداد 1400

سلام، لطفا بفرمایید پمپ مکش مورد استفاده از چه نوعی بوده و چه توانی دارد. بدون در نظر گرفتن پمپ، یک موتور برق 6.5 کیلووات کافی می باشد.

هاشم زند شاهوار
 ارسال شده در : چهارشنبه 30 تیر 1400

سلام، برای استفاده غیر همزمان از ۱- پمپ کف کش استخر یک اینچ ۲-پمپ آب برای پر کردن یک منبع ۱۵۰۰ لیتری در پشت بام ویلای یک طبقه ۳-روشنایی متعارف ۱۰-۱۵ لامپ ۲۰ وات و یک سیستم پخش صوت با وات مصرفی متعادل و یک لپ تاپ چه موتور برقی جواب میدهد؟ آیا از موتور برق کم صدا و اینورتر میشود استفاده کرد؟ تاکید می کنم که مصرف کننده های ۱ و ۲ و ۳ بصورت غیر همزمان استفاده خواهند شد.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 31 تیر 1400

سلام، یک موتور برق 7.5 کیلووات اسمی مناسب است که در موتور برق های اینورتری محدود میشوند به 1 تا 3 کیلووات که مناسب برای کار شما نیست اگر شما کم صدا بودن مد نظرتون هست پیشنهاد ما موتور برق های کاور دار (کانوپی دار) است.

سید محسن میرزایی
 ارسال شده در : دوشنبه 28 تیر 1400

سلام، خسته نباشید. برای باغ، موتور برق بی صدا می خواستم که هم بی صدا باشه. هم بتونه دستگاه جوش، یخچال و لوازم خونه رو روشن کنه. چی پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 29 تیر 1400

سلام، به طور کل باید گفت که موتور برق بی صدا وجود ندارد و تنها می توان از موتور برق کم صدا استفاده کرد. لطفا بفرمایید که دستگاه جوش حضرتعالی، چه الکترودی دارد. چنانچه الکترود 1 و 2 باشد، یک موتور برق 5 کیلووات و اگر بالای 2 باشد، موتور برق 7 کیلووات مناسب است. البته این در صورتی است که جداگانه از دستگاه جوش و سایر تجهیزات فوق استفاده شود، یعنی هنگام خاموش بودن دستگاه جوش، از یخچال و لوازم خانه استفاده بفرمایید.

سیداحسان حسینی
 ارسال شده در : جمعه 25 تیر 1400

سلام، جهت روشن کردن اسپیلت 12000 چی پیشنهاد می کنید، به همراه قیمت؟ ممنون می شم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 26 تیر 1400

سلام جناب حسینی عزیز، به دلیل وجود کمپرسور در اسپلیت و همچنین اتومات کردن و آمپر کشیدن، چنانچه اسپلیت اینورتری باشد، به موتور برقی با توان حدود 4 کیلووات و 14 آمپر جریان خروجی نیاز می باشد.

رضا گلدوزیان
 ارسال شده در : جمعه 18 تیر 1400

سلام، برای منزل دو واحدی دارای کولر آبی، یخچال ساید، تلویزیون و پمپ آب معمولی 2 اسب موتور برق بی صدا و استارتی لازم دارم. چه مشخصاتی لازم است؟ قیمت آن چقدر است؟ متشکرم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 19 تیر 1400

سلام، یک موتور برق 9 کیلووات به همراه کانوپی به منظور کاهش صدا، به شما پیشنهاد می گردد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

آریا محمد
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

درود، وقت بخیر. برای کلینیک فیزیوتراپی نیاز به موتور برق داریم. مصرف حدود ۳۰ آمپر هست، برای دستگاه های فیزیوتراپی، لامپ های ال ای دی و کولر گازی حدود ۳۰000. ممنون می شوم راهنمایی کنید. کدوم مدل و چه موتوری می توانم تهیه کنم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، برای کاربری مد نظر حضرتعالی، موتور برقی با توان حدود 20 کیلووات مناسب می باشد. به منظور محاسبه دقیق تر، لطفا بفرمایید که کولر گازی شما، پنلی می باشد یا ایستاده.

مهدی مقومی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام، وقت بخیر. برای یه اسپلیت و چنتا لامپ به صورت همزمان چه پیشنهادی دارید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام جناب مقومی عزیز، لطفا مرقوم بفرمایید که اسپلیت مورد نظر شما چند هزار می باشد.

محمد امین نادری
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

با سلام، من یه موتور برق کوچک می خوام برای مغازه، که هنگام قطع برق بتونم کرکره برقی مغازه رو بزنم و از اسپیلت استفاده کنم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام، چنانچه تنها کرکره برقی مغازه را در نظر بگیریم، یک موتور برق 3.5 کیلووات برای شما مناسب است. برای بررسی دقیق تر، لطفا بفرمایید که اسپیلت شما چند هزار می باشد.

غلامی
 ارسال شده در : یکشنبه 06 تیر 1400

سلام، این موتور برق برای کولر گازی های کوچک پرتابل با مصرف ۶ آمپر مناسب هست؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 07 تیر 1400

سلام جناب غلامی عزیز، خیر، موتور برق های کیفی به طور کل برای کولر های گازی مناسب نمی باشند.

رحیم فتحی
 ارسال شده در : شنبه 29 خرداد 1400

سلام، آیا گارانتی و خدمات پس از فروش دارید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 30 خرداد 1400

سلام جناب فتحی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

میثم دربان
 ارسال شده در : دوشنبه 24 خرداد 1400

سلام، من یه موتور برق خانگی می خواهم که یه اسپلیت و یه کولر آبی را جواب بده. لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 24 خرداد 1400

سلام جناب دربان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رضا طورانی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 خرداد 1400

سلام، وقت شما بخیر. برای دستگاه با مشخصات زیر کدوم موتور برق رو پیشنهاد می کنین؟ 230 ولت و 550 وات. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 خرداد 1400

سلام جناب طورانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رجبی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام و درود، لطفا تماس بگیرید. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام جناب رجبی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیر محمدی
 ارسال شده در : پنجشنبه 30 اردیبهشت 1400

سلام، برای یک کف کش 2 اینچی چه موتور برقی با چه خصوصیاتی مناسبه؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 01 خرداد 1400

سلام جناب محمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

بهزاد خاکپور
 ارسال شده در : جمعه 24 اردیبهشت 1400

با سلام خدمت شما، یه سوال داشتم. روی منوی کنترل پنل، برق 220 ننوشتید. یعنی فقط 120 تولید می کنه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 25 اردیبهشت 1400

سلام جناب خاکپور عزیز، خیر، تصویر مورد نظر جهت نمونه در صفحه درج شده است. مدل های 220 ولت نیز موجود و قابل ارائه می باشند.

مهدی حسینی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 اردیبهشت 1400

سلام، لطفا برای خرید تماس بگیرید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 اردیبهشت 1400

سلام جناب حسینی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.