پمپ Stream

16 کالا
نمایندگی فروش انواع پمپ آب استریم SDB، سری SDB60 ،SDB70 ،SDB80، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، دریافت مشخصات فنی و کاتالوگ با واحد مشاوره فنی تماس بگیرید.
نمایندگی فروش انواع پمپ آب خانگی سانتریفیوژ بشقابی استریم (Stream) سری SCP و SCPM، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، دریافت مشخصات فنی و کاتالوگ با واحد مشاوره فنی تماس بگیرید.
قیمت :
1,500,000
تومان
تماس بگیرید
نمایندگی فروش انواع پمپ کفکش استریم (Stream) سری SC، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، سفارش، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ به این صفحه مراجعه نمایید، 48000049-021 صد خط
قیمت :
3,180,000
تومان
تماس بگیرید
نمایندگی فروش انواع الکتروپمپ کف کش استریم SQD، کفکش تک فاز، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ به این صفحه مراجعه نمایید، 48000049-021 صد خط
قیمت :
1,170,000
تومان
تماس بگیرید
نمایندگی فروش انواع پمپ لجن کش استریم SWVSD، پمپ لجنکش استریم، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، سفارش، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ به این صفحه مراجعه نمایید، 48000049-021 صد خط
قیمت :
4,235,000
تومان
تماس بگیرید
نمایندگی فروش انواع پمپ کف کش استریم SQ1B، الکتروپمپ کفکش باغی Stream، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، سفارش، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ به این صفحه مراجعه نمایید، 48000049-021 صد خط
نمایندگی فروش انواع پمپ کف کش استریم (Stream) سری SPS، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، دریافت مشخصات فنی و کاتالوگ با واحد مشاوره فنی تماس بگیرید.
قیمت :
2,790,000
تومان
تماس بگیرید
نمایندگی فروش انواع پمپ طبقاتی عمودی استریم SMS، پمپ آب طبقاتی استریم، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، سفارش، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ به این صفحه مراجعه نمایید، 48000049-021 صد خط
قیمت :
10,955,000
تومان
تماس بگیرید
نمایندگی فروش انواع پمپ آب جتی استریم سری SJET، پمپ آب جتی خانگی Stream SJET، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، سفارش، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ به این صفحه مراجعه نمایید، 48000049-021 صد خط
قیمت :
1,250,000
تومان
تماس بگیرید
نمایندگی فروش انواع پمپ آب استریم SEN، پمپ آب استریم SEN، پمپ سانتریفیوژ صنعتی، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، سفارش، دریافت مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ به این صفحه مراجعه نمایید، 48000049-021 صد خط
قیمت :
7,800,000
تومان
تماس بگیرید
نمایندگی فروش انواع پمپ افقی طبقاتی استریم SMH، پمپ آب خانگی طبقاتی Stream SMH، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، دریافت مشخصات فنی و کاتالوگ با واحد مشاوره فنی تماس بگیرید.
قیمت :
5,200,000
تومان
تماس بگیرید
نمایندگی فروش انواع پمپ آب جتی استریم (Stream) سری SDP، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، دریافت مشخصات فنی و کاتالوگ با واحد مشاوره فنی تماس بگیرید.
قیمت :
2,930,000
تومان
تماس بگیرید

پمپ Stream

پمپ استریم چیست؟

پمپ های استریم ساخت کشور چین است که از جمله پمپ های گریز از مرکز می باشد که با استفاده از انرژی مکانیکی تولید شده توسط الکتروموتور و تبدیل آن به انرژی جنبشی سیال را از مکان اولیه دریافت کرده و به مکان دوم یا نقطه مورد نظر انتقال می دهد. پمپ های استریم از نظر کیفیت و قیمت توان رقابت با نمونه های مطرح دنیا را دارا و جایگزین مناسبی برای آنها می باشند.

انواع پمپ Stream

در این مطلب تمامی محصولات پمپ Stream به همراه قیمت پمپ آب استریم را برای شما عزیزان معرفی می نماییم تا از روی مدل های آن توانایی تشخیص نوع پمپ را داشته باشید، همچنین می توانید با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی هایپر صنعت فامکو جهت انتخاب و خرید پمپ استریم مناسب اقدام نمایید.

معرفی انواع پمپ استریم
مدل SDB مدل SCP-SCPM
پمپ آب خانگی
مشخصات فنی SDB
پمپ آب خانگی
مشخصات فنی SCP-SCPM
مدل SJET مدل SJETL
 پمپ آب خانگی
مشخصا ت فنی SJET
پمپ آب خانگی
مشخصات فنی SJETL
مدل SDP مدل SMH
پمپ آب خانگی
مشخصات فنی SDP
پمپ طبقاتی
مشخصات فنی  SMH
مدل SCMI مدل SMS
پمپ طبقاتی
مشخصات فنی   SCMI
پمپ طبقاتی
مشخصات فنی SMS
مدل SEN مدل SGA
پمپ سانتریفیوژ
مشخصات فنی SEN
پمپ سانتریفیوژ
مشخصات فنی SGA
مدل SDPT مدل SCA
پمپ سانتریفیوژ
مشخصات فنی SDPT
پمپ سانتریفیوژ
مشخصات فنی SCA
مدل SXA مدل ME-MD-MDV
پمپ سانتریفیوژ
مشخصات فنی SXA
 پمپ سانتریفیوژ
مشخصات فنی ME-MD-MDV
مدل PT/PTL مدل SQD
 پمپ سانتریفیوژ
مشخصات فنی PT/PTL
 پمپ کف کش
مشخصات فنی SQD 
مدل SC مدل SPS
پمپ کف کش
مشخصات فنی SC
پمپ کف کش
مشخصات فنی SPS
مدل SQ1B مدل SWVSD
 پمپ کف کش
مشخصات فنی SQ1B  
پمپ لجن کش
مشخصات فنی SWVSD
مدل SWQ مدل SWQ-G
پمپ لجن کش
مشخصات فنی SWQ
پمپ لجن کش
مشخصات  فنی SWQ-G
مدل SQGD مدل 6SR
پمپ شناور
مشخصات فنی SQGD
پمپ شناور
مشخصات فنی 6SR

انواع پمپ آب استریم خانگی
پمپ آب استریم SDB

پمپ آب استریم خانگی SDB از نوع محیطی دارای سه مدل SDB60 و SDB70 و SDB80 می باشد. توان الکتروموتور آن از نیم اسب الی یک اسب، حداکثر آبدهی این سری تا 3 متر مکعب در ساعت، حداکثر ارتفاع 65 متر و حداکثر دمای سیال در این پمپ 80 درجه سانتیگراد می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ آب Stream SDB به صفحه پمپ آب استریم SDB مراجعه نمایید.

پمپ آب خانگی استریم SDB

پمپ آب استریم SCP و SCPM

پمپ آب استریم خانگی SCP از نوع بشقابی است که دارای سه سری پمپ استریم مدل SCP50، پمپ استریم مدل SCP75 و پمپ استریم مدل SCP100 می باشد. توان الکتروموتور آن از نیم اسب الی یک اسب، حداکثر آبدهی این سری تا 6 متر مکعب در ساعت، حداکثر ارتفاع 28 متر و حداکثر دمای سیال در این پمپ 80 درجه سانتیگراد می باشد. جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ استریم SCP به صفحه پمپ آب استریم SCP مراجعه نمایید.

پمپ آب استریم بشقابی SCPM دارای پنچ مدل SCPM128 ،SCPM146 ،SCPM158 ،SCPM180 و SCPM200 می باشد. توان الکتروموتور آن از نیم اسب الی 2 اسب بخار، با حداکثر آبدهی ½ متر مکعب در ساعت، حداکثر ارتفاع 43 متر و حداکثر دمای سیال در این پمپ 80 درجه سانتیگراد می باشد. جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ آب Stream SCPM به صفحه پمپ آب استریم SCPM مراجعه نمایید.

پمپ آب خانگی استریم SCPM

پمپ آب استریم خانگی SJET

پمپ آب استریم خانگی SJET از نوع پمپ های خود مکش است که دارای سه سری پمپ استریم مدل SJET100 و پمپ استریم مدل SJET80 و پمپ استریم مدل SJET60 می باشد. توان الکتروموتور این پمپ ها نیم اسب الی یک اسب، حداکثر آبدهی تا 3 متر مکعب در ساعت، حداکثر ارتفاع 50 متر و حداکثر دمای سیال در این پمپ 80 درجه سانتیگراد می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ Stream SJET به صفحه پمپ آب استریم SJET مراجعه نمایید.

پمپ آب خانگی استریم SJET

پمپ آب استریم خانگی SJETL

پمپ آب استریم خانگی SJETL از نوع خودمکش دارای سه سری پمپ استریم مدل SJET100L، پمپ استریم مدل SJET80L و پمپ استریم مدل SJET60L می باشد. توان الکتروموتور آن از نیم اسب الی 2 اسب بخار، حداکثر آبدهی این سری تا 4.5 متر مکعب در ساعت، حداکثر ارتفاع 65 متر و حداکثر دمای سیال در این پمپ 80 درجه سانتیگراد می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ آب Stream SJETL به صفحه پمپ Stream SJETL مراجعه نمایید.

پمپ آب خانگی استریم SJETL

پمپ آب استریم خانگی SDP

پمپ آب استریم خانگی SDP دارای سه سری پمپ استریم مدل SDP505، پمپ استریم مدل SDP335 و پمپ استریم مدل SDP225 می باشد. توان الکتروموتور آن از 0.55 الی 1.1 کیلووات، حداکثر آبدهی این سری تا 3.6 متر مکعب در ساعت، حداکثر ارتفاع 60 متر و حداکثر دمای سیال در این پمپ 80 درجه سانتیگراد می باشد. این پمپ ها توانایی مکش آب تا حداکثر عمق 30 متر را دارند.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ آب Stream SDP به صفحه پمپ آب استریم SDP مراجعه نمایید.

پمپ آب خانگی استریم SDP

پمپ استریم طبقاتی افقی
پمپ استریم طبقاتی افقی SMH

پمپ Stream SMH سری طبقاتی افقی دارای سه سری پمپ استریم مدل SMH900، پمپ استریم مدل SMH1100 و پمپ استریم مدل SMH1300 می باشد. توان الکتروموتور آن از 0.55 الی 9.0 کیلووات، حداکثر آبدهی این سری تا 5.4 متر مکعب در ساعت، حداکثر ارتفاع 53 متر و حداکثر دمای سیال در این پمپ 80 درجه سانتیگراد می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ Stream SMH به صفحه پمپ Stream SMH مراجعه نمایید.

پمپ طبقاتی افقی استریم SMH

پمپ استریم طبقاتی افقی SCMI

پمپ Stream SCMI طبقاتی افقی با توان الکتروموتور 0.25 الی 5.7 کیلووات، حداکثر آبدهی این سری تا 25 متر مکعب در ساعت، حداکثر ارتفاع 57 متر و حداکثر دمای سیال در این پمپ 104 درجه سانتیگراد قابل ارائه می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ Stream SCMI به صفحه پمپ آب استریم SCMI مراجعه نمایید.

پمپ طبقاتی افقی استریم SCMI

پمپ سانتریفیوژ صنعتی استریم

پمپ استریم سانتریفیوژ صنعتی در مدل های زیر تولید و ارائه می شود:

پمپ استریم سانتریفیوژ مونو بلوک SEN

پمپ Stream SEN مونو بلوک با توان الکتروموتور 2 تا 50 اسب، حداکثر آبدهی این سری تا 240 متر مکعب در ساعت و حداکثر ارتفاع 93 متر در سیستم های اطفاء حریق، آبرسانی، آبیاری و تصفیه خانه ها کاربرد و قابل ارائه می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ استریم SEN به صفحه پمپ آب استریم SEN مراجعه نمایید.

پمپ سانتریفیوژ مونو بلوک استریم SEN

پمپ استریم SGA

پمپ Stream SGA با توان الکتروموتور 2 تا 50 اسب، حداکثر آبدهی تا 160 متر مکعب در ساعت و حداکثر ارتفاع 54 متر قابل ارائه می باشد. سری این مدل پمپ ها از جنس استنلس استیل است که به همین علت کاربرد بسزایی در صنعت برای انتقال سیال های مختلف با دما و جریان بالا دارد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ آب Stream SGA به صفحه پمپ آب استریم SGA مراجعه نمایید.

پمپ سانتریفیوژ استریم SGA

پمپ استریم SDPT

پمپ Stream SDPT از سری مدل های دو پروانه با توان الکتروموتور یک تا 20 اسب، حداکثر آبدهی تا 38 متر مکعب در ساعت و حداکثر ارتفاع 127 متر می باشد. از کاربرد این پمپ ها می توان به استفاده در سیستم های اطفاء حریق و سیستم های آبرسانی اشاره کرد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ آب Stream SDPT به صفحه پمپ آب استریم SDPT مراجعه نمایید.

پمپ سانتریفیوژ استریم SDPT

پمپ استریم سانتریفیوژ اتا SCA

پمپ Stream SCA سری سانتریفیوژ اتا از سری مدل های تک پروانه است که حداکثر آبدهی این پمپ 240 متر مکعب در ساعت و حداکثر ارتفاع آن 91 متر می باشد. این پمپ ها در سیستم های تهویه مطبوع، سیستم های سرمایش و گرمایش، تامین و انتقال آب مصرفی شهر ها و تصفیه خانه ها کاربرد به سزایی دارد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ استریم SCA به صفحه پمپ آب استریم SCA مراجعه نمایید.

پمپ سانتریفیوژ اتا استریم SCA

پمپ استریم سانتریفیوژ اتا SXA

پمپ Stream SXA سری سانتریفیوژ اتا با حداکثر آبدهی تا 864 متر مکعب در ساعت و حداکثر ارتفاع 155 متر قابل ارائه می باشد. جنس پوسته این پمپ ها از چدن است که قسمت های دهانه ورودی و خروجی و پایه پمپ به صورت یکپارچه ریخته گری می شود. پمپ استریم سری SXA سانتریفیوژ اتا مطابق استاندارد DIN24255 و BS EN733 طراحی و ساخته می شوند.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ استریم SXA به صفحه پمپ آب Stream SXA مراجعه نمایید.

پمپ سانتریفیوژ اتا استریم SXA

پمپ استریم سانتریفیوژ فشار قوی

پمپ Stream سانتریفیوژ فشار قوی به صورت افقی طبقاتی با یک محفظه در سه مدل ME و MD و MDV تولید و ارائه می شود. حداکثر آبدهی این سری پمپ ها تا حداکثر 460 متر مکعب در ساعت، حداکثر ارتفاع 900 متر و فشار آنها تا 100 بار نیز می رسد.

Stream-High-Pressure-Centrifugal-Pump

پمپ استریم طبقاتی عمودی SMS

پمپ Stream طبقاتی عمودی مدل SMS با توان الکتروموتور از 0.37 تا 18.5 کیلووات، حداکثر آبدهی 20 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع تا 202 متر قابل ارائه می باشد. الکتروموتور های این پمپ ها 2 پل و برق ورودی آن سه فاز است. دهانه ورودی و خروجی پمپ SMS از نوع فلنچی و در قسمت پایینی پمپ به صورت خطی نصب و طراحی شده است. این سری پمپ در دو مدل SMS-F و SMS-L با حداکثر ارتفاع 155متر و آبدهی حداکثر 90 متر مکعب بر ساعت نیز تولید و ارائه می شود.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ استریم SMS به صفحه پمپ آب استریم SMS مراجعه نمایید.

پمپ طبقاتی عمودی استریم SMS

پمپ استریم سیرکولاتور خطی PT/PTL

پمپ Stream سیرکولاتور عمودی خطی در مدل های PT و PTL با توان الکتروموتور 0.18 تا 1.5 کیلووات، آبدهی حداکثر 800 متر مکعب بر ساعت و ارتفاع حداکثر تا 22.5 متر قابل ارائه می باشد. این پمپ ها در سیستم های انتقال آب گرم و سرد، سیستم های خنک کننده و تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ استریم PT/PTL به صفحه پمپ آب استریم PT/PTL مراجعه نمایید.

پمپ سیرکولاتور خطی استریم PT/PTL

پمپ استریم کف کش
پمپ استریم کف کش SQD

پمپ SQD Stream کفکش با توان الکتروموتور 0.25 الی 5.1 کیلووات، حداکثر آبدهی تا 61 متر مکعب در ساعت، حداکثر ارتفاع 33 متر تولید و قابل ارائه می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ استریم SQD به صفحه پمپ آب استریم SQD مراجعه نمایید.

پمپ کف کش استریم SQD

پمپ استریم کف کش SC

پمپ Stream SC کفکش با توان الکتروموتور 0.55 الی 5.1 کیلووات، حداکثر آبدهی تا 6 متر مکعب در ساعت، حداکثر ارتفاع 102 متر و حداکثر دمای سیال تا 35 درجه سانتیگراد تولید و قابل ارائه می باشد. جنس بدنه این مدل کفکش از استیل و دهانه خروجی آنها از بالا می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ استریم SC به صفحه پمپ آب استریم SC مراجعه نمایید.

پمپ کفکش استریم SCM

پمپ استریم کفکش SPS

پمپ Stream SPS کفکش دارای سه مدل SPSN250F و SPSN750F و SPSN1100F می باشد که تمام قطعات در تماس با سیال این پمپ از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. توان الکتروموتور این سری از 0.25 الی 1.1 کیلووات، حداکثر آبدهی 16 متر مکعب در ساعت، حداکثر ارتفاع 16 متر و حداکثر دمای سیال در این پمپ 40 درجه سانتیگراد می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ استریم SPS به صفحه پمپ آب استریم SPS مراجعه نمایید.

پمپ کفکش استریم SPS

پمپ استریم کف کش SQ1B

پمپ Stream SQ1B کفکش دارای سه مدل SQX7501B و SQX5501B و SQX4001B می باشد. توان الکتروموتور این سری از 0.4 الی 0.75 کیلووات، حداکثر آبدهی 13 متر مکعب در ساعت و حداکثر ارتفاع 7.5 متر می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ استریم SQ1B به صفحه پمپ آب استریم SQ1B مراجعه نمایید.

پمپ کفکش استریم SQ1B

پمپ استریم لجن کش
پمپ استریم لجن کش SWVSD

پمپ Stream SWVSD لجن کش با توان الکتروموتور 0.55 الی 1.1 کیلووات، حداکثر آبدهی تا 27 متر مکعب در ساعت، حداکثر ارتفاع 15 متر و حداکثر دمای سیال تا 40 درجه سانتیگراد تولید و قابل ارائه می باشد. جنس پروانه این پمپ از چدن و جنس شافت موتور آن از استنلس استیل می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ Stream SWVSD به صفحه پمپ استریم SWVSD مراجعه نمایید.

پمپ لجن کش استریم SWVSD

پمپ استریم لجن کش SWQ

پمپ Stream SWQ لجن کش با توان الکتروموتور 0.55 الی 7.5 کیلووات، حداکثر آبدهی تا 149 متر مکعب در ساعت، حداکثر ارتفاع 44 متر و حداکثر دمای سیال تا 40 درجه سانتیگراد ارائه می شود. جنس بدنه و پروانه این پمپ از چدن و جنس شافت موتور ازاستنلس استیل و سیل آن از سرامیک گرافیت یا سیلیکون کارباید می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ Stream SWQ به صفحه پمپ استریم SWQ مراجعه نمایید.

پمپ لجن کش استریم SWQ

پمپ استریم لجن کش SWQ-G

پمپ Stream SWQ-G لجن کش به دلیل خورد کن دار بودن توانایی پمپاژ سیال با ذرات جامد را دارا می باشد. از موارد استفاده این پمپ می توان به انتقال فاضلاب بیمارستانی، کارخانجات و ساختمان های مسکونی اشاره کرد. توان الکتروموتور این مدل پمپ 0.75 الی 4 کیلووات، حداکثر آبدهی 87 متر مکعب در ساعت، حداکثر ارتفاع 44 متر و حداکثر دمای سیال آن تا 40 درجه سانتیگراد می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ Stream SWQ-G به صفحه پمپ استریم SWQ-G مراجعه نمایید.

پمپ لجن کش استریم SWQ-G

پمپ استریم شناور
پمپ استریم شناور SQGD

پمپ آب Stream SQGD با توان الکتروموتور نیم اسب تا یک و نیم اسب بخار، حداکثر آبدهی 2.7 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع تا 190 متر با بدنه کاملا استیل قابل ارائه می باشد. حداقل قطر چاه برای استفاده این پمپ ها 3 اینچ برای مدل 3SQGD و 4 اینچ برای مدل 4SQGD می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ Stream SQGD به صفحه پمپ آب استریم SQGD مراجعه نمایید.

پمپ شناور استریم SQGD

پمپ استریم شناور 6SR

پمپ Stream 6SR در دو مدل 6SR45 و 6SR60 با توان الکتروموتور 5.5 تا 40 اسب، حداکثر آبدهی 72 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع تا 257 متر برای استفاده در چاه با حداقل قطر 6 اینچ قابل ارائه می شود.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ Stream 6SR به صفحه پمپ آب استریم 6SR مراجعه نمایید.

پمپ شناور استریم 6SR

تاریخچه پمپ Stream

شرکت پمپ Stream یکی از برترین تولید کننده انواع پمپ در کشور چین می باشد که در سال 1999 تاسیس و شروع به کار نمود. در حال حاضر شرکت استریم با 25 نمایندگی در سراسر جهان محصولات خود را با قیمت و کیفیت مناسب نسبت به رقبای خود تولید و عرضه می کند. همه محصولات این شرکت دارای گواهینامه استاندارد ISO9001: 2000، CE، GS، ROHS و CC می باشد.

دیـــدگاه‌ها

شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید.

captcha


امتیاز:

محمد زارع ارسال شده در : چهارشنبه 16 فروردین 1402
سلام، آیا مجموعه شما دستگاه آب تصفیه خانگی مدل کیس هم داره؟
مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 21 فروردین 1402
سلام جناب زارع عزیز، بله، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.
محمد ابره دری ارسال شده در : یکشنبه 14 آذر 1400
سلام، وقت بخیر. یک سوال در مورد پمپ ها داشتم. راهنمایی جهت خرید پمپی که آب رو تو ارتفاع ۷۰ متر و طول ۲۰۰ تا ۳۰۰ متر پمپاژ کنه می خوام. ممنون.
مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 14 آذر 1400
سلام، اگر به برق سه فاز دسترسی داشته باشید می توان پمپ مناسب را تعیین نمود. اما چنانچه برق تک فاز باشد، تنها پمپ 1 اینچ را پاسخگو است.
محمد سراجی ارسال شده در : یکشنبه 30 آبان 1400
سلام، سوالی داشتم در خصوص کف کش ها و تجهیزات صنعتی و کشاورزی.
مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400
سلام جناب سراجی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.