رولبرینگ NJ چیست؟

رولبرینگ های NJ با رولر های استوانه ای به عنوان عضو غلتشی و مناسب برای بار های شعاعی سنگین و شتاب های ناگهانی وارد شده به سیستم هستند، که عمده کارایی ان ها در جعبه های انتقال قدرت یا گیربکس ها می باشد.

در خصوص مشخصات فنی این رولبرینگ های NJ می توان به شکل استوانه ای رولر ها که باعث کاهش فشار بر روی لبه ها می  شود و بار وارد شده را روی تمام سطح تقسیم می کند، و در نتیجه حساسیت در انحرافات شافت و بار لوگاریتمی را کاهش می دهد اشاره کرد. رولبرینگ NJ در سه نوع زیر تولید و مانند سایر انواع بیرینگ ها توسط هایپر صنعت فامکو ارائه می شود:

  • رولبرینگ NJ قفسه آهنی J
  • رولبرینگ NJ قفسه برنجی M
  • رولبرینگ NJ قفسه فیبری P

رولبرینگ NJ

فروش رولبرینگ NJ

طراحی این رولبرینگ به گونه ای است که قسمت رینگ داخلی از یک طرف دارای لبه بوده و از طرف دیگر آزاد است، به این معنی می باشد که رولبرینگ NJ از یک طرف ازادانه میتواند حرکت کند از طرف دیگر لبه تعبیه شده روی رینگ اجازه حرکت و جدا شدن را نمی دهد. رولبرینگ های  NJ با دارا بودن خصوصیات ساختاری در آزادی عمل در راستای محوری و به اصطلاح کشویی بودن یک طرفه در راستای شافت بسیار کار بردی هستند.

شکل ساختاری رولبرینگ های NJ

رولبرینگ استوانه ای با یک ردیف رولر یا به اصطلاح تک ردیفه ساچمه که با حروف NJ مشخص می شود به شکل زیر می باشد:

ساختار رولبرینگ NJ

شرکت هایپر صنعت فامکو با توجه به زیرساخت های لازم در صنعت بیرینگ تامین کننده ی رولبرینگ های استوانه ای NJ است که در ادامه به صورت مشخص به انواع رولبرینگ های NJ اشاره و تمام مدل های موجود و مورد مصرف صنعت ایران را معرفی می کنیم.

کاربرد رولبرینگ های NJ
  • بیشترین کاربرد ردر گیربکس های خودرویی و صنعتی است.
  • در صنایع کشتی رانی، موتور های صنعتی و در دستگاه های نورد بسیار کاربرد دارد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز: