گیربکس خورشیدی

اشتراک :

گیربکس خورشیدی - قیمت گیربکس خورشیدی

گروه صنعتی فامکو، با هفده واحد تخصصی فروش، آمادگی خود را جهت ارائه هر گونه اطلاعات اعم از مشخصات فنی، لیست قیمت و کاتالوگ گیربکس خورشیدی و همچنین واردات هر گونه گیربکس آلمانی، ایتالیایی، ترک (ترکیه)، ژاپنی و چینی اعلام می دارد.
برند های قابل ارائه در گروه صنعتی فامکو عبارتند از گیربکس خورشیدی رجینا Reggiana، گیربکس خورشیدی بونفیلیولی Bonfiglioli، گیربکس خورشیدی فلندر Flender، گیربکس خورشیدی بروینی Brevini، گیربکس خورشیدی بهین
 

ویدیو معرفی گیربکس خورشیدی

مزایای گیربکس خورشیدی نسبت به دیگر گیربکس ها را در انتهای همین صفحه بخوانید.
 

نحوه عملکرد گیربکس خورشیدی

لطفا جهت دسترسی به هرگونه اطلاعات فنی اعم از کاتالوگ گیربکس خورشیدی و لیست قیمت گیربکس خورشیدی، محصول مورد نظر را از منوی زیر انتخاب نمایید.

فیلم آموزشی گیربکس خورشیدی، اجزاء و قطعات

مزایای گیربکس خورشیدی نسبت به هلیکال و حلزونی


1- این گیربکس ها به دلیل اینکه نسل جدید گیربکس های دنیا می باشند دارای ساختار متالوژی برتری هستند و به علت ساختار این گیربکس ها سطح درگیری دنده ها تا دو برابر افزایش یافته که این امر باعث کاهش فشار به دنده ها و افزایش عمر کارکرد این گیربکس ها می گردد.
2- حجم کم این گیربکس ها به دلیل نحوه قرارگیری چرخ دنده ها از دیگر محاسن آنها می باشد که کار با این گیربکس ها را راحتر می کند.
3- به علت ساختر درونی این محصولات، تعمیرات آنها بسیار راحت و سریع می باشد که این امر باعث کاهش نگرانی مصرف کننده در زمینه تعمیرات و نگهداری می شود.
4- دارای راندمان بسیار بالا تا 98%
6- طول عمر بالا به دلیل تقسیم متوازن بار در بین طبقات
7- لقی بسیار ناچیز به دلیل دقت بالا در ماشین کاری دنده ها
8- امکان کوپل بسیار ساده با بسیاری از مولدهای قدرت (الکتروموتور)