گیربکس آویز یا شافت موازی

اشتراک :
گیربکس آویز Bauer
گیربکس آویز Bauer
8,000,000 تومان
گیربکس آویز Bonfiglioli
گیربکس آویز Bonfiglioli
5,500,000 تومان
گیربکس آویز Hydromec
گیربکس آویز Hydromec
4,000,000 تومان
گیربکس آویز Yilmaz
گیربکس آویز Yilmaz
3,500,000 تومان
گیربکس آویز SEW
گیربکس آویز SEW
3,000,000 تومان
گیربکس آویز Motovario
گیربکس آویز Motovario
5,000,000 تومان
گیربکس آویز SITI
گیربکس آویز SITI
5,000,000 تومان

گیربکس آویز یا گیربکس شافت موازی چیست؟

گیربکس آویز یا شافت موازی یا پارالل شافت (Parallel Shaft Gearbox) از جمله گیربکسهای سایز متوسط می باشد که دامنه گشتاورهای حدود 80 تا 18000 نیوتن متر را پوشش می دهند و طیف وسیعی از کاربردها را در بر می گیرد. ساختار این گیربکس شامل یک دنده فولادی در ورودی می باشد که با الکتروموموتور یا منبع تامین نیروی محرکه لینک شده است و نیرو را به دنده بعدی که دنده بشقابی بزرگ می باشد، انتقال می دهد. در صورتی که سرعت گیربکس بالاتر از حدود 40 دور در دقیقه باشد دنده بعدی که دنده چهارم گیربکس آویز می باشد دنده آخر و در اصل متصل به محور خروجی گیربکس آویز است، ولی در دورهای کمتر از 40 دور، دو دنده دیگر هم در گیربکس جهت کاهش دور داریم و مجموع دنده ها به شش دنده در داخل گیربکس می رسد که دلیل آن دستیابی به دورهای پایین تر از طریق افزایش نسبت تبدیل دنده ها می باشد.

فیلم معرفی گیربکس آویز (شافت موازی) و نحوه انتخاب

لطفا جهت دسترسی به هرگونه اطلاعات فنی و لیست قیمت گیربکس آویز یا شافت موازی، محصول مورد نظر را از منوی بالا انتخاب نمایید.

گیربکس آویز یا شافت موازی (Parallel Shaft Gearbox)

گیربکس آویز یا گیربکس شافت موازی از جمله پر کاربرد ترین گیربکسها در صنایع مختلف می باشد دلیل این مسئله وجود ویژگیهای منحصر به فرد در این گیربکس است. از جمله این ویژگیها قابلیت تحمل بارهای محوری و شعاعی به دلیل وجود دو یاتاقان بر روی محور خروجی این گیربکس می باشد که امکان استفاده از این گیربکس را در میکسرهای مختلف میسر ساخته است.

گیربکس میکسر آویز یا شافت موازی

ویژگی دیگر این گیربکس وجود خروجی گیربکس در موازات ورودی آن است که در نتیجه در بعضی از موقعیتهای نصب بهترین انتخاب است. از مزایای دیگر گیربکس آویز امکان نصب آن از طریق گوشواره موجود بر روی بدنه گیربکس می باشد که در نتیجه امکان حرکت در راستای شافت خروجی را در زمان استارت و استپ به میزان بسیار کم برای گیربکس فراهم می کند و این ویژگی کاربرد این گیربکس در موقیعتهایی مثل نوار نقاله و خطوط انتقال مواد کارخانجات سیمان و فولاد را تسریع می سازد.

كاربرد گیربکس آویز

نحوه نصب گیربکس شافت موازی

نحوه نصب گیربکس آویز

کاربرد گیربکس آویز (گیربکس شفت موازی)

گیربکس آویز یا گیربکس شافت موازی به جهت طراحی ظاهری و نحوه ی (هشت حالت متفاوت) در اکثر دستگاه های صنعتی کاربرد دارند که از جمله آنها می توان به گیربکس میکسر، سیستم انتقال مواد به صورت خطی بدون شوک بالا، گیربکس جرثقیل و گیربکس وینچ سقفی، گیربکس آسیاب بال میل، گیربکس کانوایر، گیربکس نوار نقاله، گیربکس نورد، سیستم کارکرد به صورت همزمان (جفت)، هواده سطحی در تصفیه خانه های فاضلاب، صنایع شیمیایی، صنایع فولاد و سیمان اشاره نمود.

خدمات قابل ارائه در هایپر صنعت فامکو

گروه صنعتی فامکو، با هفده واحد تخصصی فروش، آمادگی خود را جهت ارائه هر گونه اطلاعات اعم از مشخصات فنی، لیست قیمت و کاتالوگ گیربکس شافت موازی یا گیربکس آویز و همچنین واردات هر گونه گیربکس آلمانی، ایتالیایی، ترک (ترکیه)، ژاپنی و چینی اعلام می دارد. برای مثال می توان به گیربکس آویز اس ای دبلیو (گیربکس آویز آلمانی)، گیربکس آویز بونفیلیولی، گیربکس شافت موازی موتوواریو (گیربکس شافت موازی ایتالیایی)، یولی (گیربکس آویز ایتالیایی)، گیربکس آویز ایلماز (گیربکس آویز ترک)، گیربکس شافت موازی باور (گیربکس شفت موازی آلمانی) و گیربکس شافت موازی سیتی (گیربکس شفت موازی ایتالیایی) اشاره نمود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:

دیدگاه کاربران
امیرمحمد خشنود
 ارسال شده در : یکشنبه 20 مهر 1399

سلام گیربکس می خوام با مشخصات ورودی خروجی موازی، Type:MR50-90 s/4، روی خط نورد نصب میشه، مدل MR504-90S/4 برند yilmaz دو ورودی : 1400 RPM، نسبت 360:1، دور توان خروجی: حدود 3.9RPM، توان 1.1kw و همراه با مگنت ترمز روی دستگاه صنعتی نصب میشه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 21 مهر 1399

سلام، ممنون بابت اطلاعات کاملی که ارسال کردید، با شما تماس گرفته خواهد شد.

غلامرضا خلیلی
 ارسال شده در : جمعه 09 خرداد 1399

سلام و عرض ادب، قیمت موتور گیربکس آویز یا شفت مستقیم بین بازه 15 تا 22 کیلووات رومی خواستم، درصورت امکان مشخصات قطر Hollow رو هم بفرمایید. تشکر

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 10 خرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.