موتور برق دیزل

اشتراک :

فروش موتور برق دیزلی

فروش انواع موتور برق دیزل، تک فاز و سه فاز، صنعتی، فروشگاهی و خانگی، بی صدا (سایلنت) در هایپر صنعت فامکو

موتور برق دیزلی یا دیزل (گازوئیلی)

موتور برق دیزل چیست؟

یکی از موتور برق های پرتابل و پر کاربرد موتور برق دیزلی یا همان گازوئیلی است که سوخت مورد استفاده آن گازوئیل بوده تا بتواند عمل تولید برق را به خوبی انجام دهد. در واقع نوع عملکرد موتور برق های گازوئیلی، مانند دیزل ژنراتورها، در سایز و ابعاد کوچک تر می باشد.

به موتور برق گازوئیلی، موتور برق دیزل هم گفته می شود، که نوع سوخت و ساختار درونی موتورشان، آن ها را نسبت به سایر موتور برق ها متمایز می کند.

موتور برق گازوئیلی بی صدا

موتور برق های گازوئیلی به علت نوع سوخت و اشتعال آن صدای بالاتری نسبت به موتور برق های بنزینی دارند.

میزان صدای موتور برق گازوئیلی به نسبت موتور برق بنزینی بسیار بیشتر و محسوس تر بوده است به این صورت که صدای موتور برق گازوئیلی از 65 دسی بل (DB) تا 80 دسی بل (DB) است اما موتور برق بنزینی از 65 دسی بل تا 75 دسی بل نیز می باشد.

یک سری از مکان ها وجود دارند که نباید صدا از حد مجاز بالاتر برود، در این جا استفاده از موتور برق های بنزینی بسیار مناسب تر از موتور برق دیزل بوده است.

موتور برق دیزلی کم صدا

سازندگان موتور برق دیزل در رابطه با صدای ناهنجار و بلند این موتور برق فکری در رابطه با راه حل این مشکل کرده اند، که در زیر به بررسی روش های به حداقل رساندن صدای موتور برق دیزل می پردازیم.

روش اول: آن ها محفظه هایی فلزی که عایق صدا بوده را طراحی کرده، که تا حدودی باعث کاهش صدای موتور برق دیزلی شده است. این محفظه که، کانوپی نام دارد اگرچه باعث سنگین تر شدن وزن موتور برق می شود اما صدای ناهنجار آن را تا حد قابل قبولی کاهش خواهد داد.

موتور برق دیزلی کانوپی دار

روش دوم: برای به حداقل رساندن صدای متور برق دیزل استفاده آن در فاصله مناسب بیشتر از 7 متر یا قرار دادن آن در اتاقک مخصوص برای کاهش صدای آن است.

این نکته را در نظر داشته باشید در زمان ساخت اتاقک، برای جلوگیری از خفگی و داغ شدن موتور برق، راه جریان هوا برای تنفس موتور برق قرار دهید. 

نحوه عملکرد موتور برق های دیزل

موتور برق های دیزلی یا گازوئیلی موتور های احتراق داخلی هستند که توسط سیلندر پیستونی با احتراق متناوب بر حسب تعداد سیلندر و دفعات احتراق، به یک یا دو سیلندر تقسیم می شوند و توان یا قدرت تولیدی آنها برحسب اسب بخار بیان می گردند. 

ساختار موتور برق های دیزلی یا همان موتور برق های گازوئیلی تنها در سیستم تغذیه و تنظیم سوخت، با موتور های بنزینی یا به اصطلاح موتور های اشتعال جرقه ای تفاوت پیدا می کنند.

ساختار های مشابهی میان موتور برق های دیزل و موتور برق های بنزینی وجود دارد اما اصلی ترین تفاوت میان سیستم سوخت رسانی و سیستم احتراق آن ها است.

دو عامل مهم که موتور برق های بنزینی و گازوئیلی را از نظر پاشش سوخت و نوع احتراق از هم متمایز می کند وجود دو تفاوت زیر است:

 • سیستم جرقه زنی
  • اصلی ترین تفاوت در موتورهای دیزلی با بنزینی حذف شمع از سیستم احتراق است و شمعی برای جرقه زنی وجود ندارد و از خاصیت خود انفجاری گازوئیل برای فرایند احتراق استفاده شده است.
 • پمپ انژکتور
  • سیستم سوخت رسانی موتور که وظیفه پودر کردن سوخت و گاز بندی محفظه احتراق را بر عهده دارد و به عبارتی قطعه ای که وظیفه جریان و تنظیم میزان سوخت و فشار لازم جهت پاشش سوخت را بر عهده دارد.

مکانیزم عملکرد موتور های موتور برق دیزلی
 • مرحله اول: حرکت پیستون از (نقطه مرگ بالا) به سمت پایین مکان خود در سیلندر (نقطه مرگ پایین) و ورود هوا از مجرای سوپاپ، که وارد محفظه احتراق می شود. (تنفس)
 • مرحله دوم: با بالا آمدن پیستون از نقطه مرگ پایین به سمت بالا در حالی که سوپاپ هوا بسته است، هوای داخل محفظه احتراق متراکم شده (تراکم)
 • مرحله سوم: زمانی که پیستون به نقطه مرگ بالا می رسد مقداری سوخت گازوئیل پاشیده می شود به درون هوای داغ محفظه احتراق و باعث آتش گرفتن سوخت می شود. انرژی حاصل از احتراق باعث فشار بر پیستون شده و آن را به سمت پایین هدایت می کند. (قدرت)
 • مرحله چهارم: بعد از باز شدن سوپاپ دود و خارج شدن آن و رسیدن پیستون به نقطه مرگ پایین عملیات تخلیه دود صورت می گیرد. (تخلیه)

مکانیزم عملکرد موتور های دیزل

مکانیزم عملکرد موتور های دیزلی به این صورت است که پیستون از بالا ترین مکان خود در سیلندر (نقطه مرگ بالا) به سمت پایین ترین مکان خود یعنی (نقطه مرگ پایین) حرکت می کند. در طی این مدت سوپاپ هوا باز است و اکسیژن و هوای مورد نیاز وارد محفظه احتراق می شود. در حالی که پیستون در نقطه مرگ پایین است یک خلاء نسبی داخل محفظه احتراق ایجاد شده و بعد از ورود هوا و اکسیژن سوپاپ هوا بسته می شود و پیستون به سمت بالا حرکت می کند و هوای داخل محفظه را 15 تا 20 برابر متراکم می سازد. در واقع نسبت تراکم در موتور های دیزلی 1 به 16 الی 1 به 21 متغیر است.

دمای داخل محفظه احتراق تا 600 درجه سانتی گراد افزایش یافته است و در حالی که هر دو سوپاپ بسته هستند و پیستون در نقطه مرگ بالا است، انژکتور مقداری سوخت گازوئیل را به درون هوای متراکم و داغ موجود در محفظه احتراق پاشیده و ذرات سوخت در اثر درجه بالای هوا محترق می گردند.

فشار زیادی که بر اثر گاز های منبسط شده (به علت احتراق) به پیستون وارد می شود باعث شده آن را به طرف پایین و تا نقطه مرگ برساند.

حرکت پیستون از بالا به پایین توسط میله ای به اسم شاتون که به میل لنگ متصل است باعث چرخش میل لنگ شده و انرژی مکانیکی را تولید می کند. در این زمان حرارت گاز ها به 2000 درجه سانتی گراد رسیده و فشار داخل سیلندر در زمان متراکم 40 اتمسفر بود و به 80 اتمسفر در زمان احتراق افزایش می یابد.

زمانی که پیستون در نقطه مرگ پایین قرار دارد سوپاپ تخلیه (سوپاپ دود) باز شده و به گاز های سوخته تحت فشار اولیه این امکان را می دهد که از محفظه احتراق خارج شده و سیلندر را ترک کنند. در این هنگام پیستون از نقطه مرگ پایین به سمت بالا حرکت کرده و تمام گاز های سوخته یا دود حاصل از احتراق را به بیرون سیلندر می راند.

در پایان پیستون به سمت پایین حرکت کرده و با شروع مرحله اول (تنفس) سیکل جدید دوباره تکرار خواهد شد.

مصرف سوخت موتور برق گازوئیلی
میزان مصرف سوخت موتور برق دیزل (گازوئیلی)
توان خروجی موتور برق دیزل (کاوا) بار 25 درصد (لیتر بر ساعت) بار 50 درصد (لیتر بر ساعت) بار 75 درصد (لیتر بر ساعت)
2.5 0.16 0.33 0.5
3.3 0.12 0.44 0.66
4 0.26 0.53 0.8
5.5 0.36 0.73 1.1
6 0.4 0.8 1.2
7.5 0.25 1 1.5
8.5 0.56 1.1 1.7
9.5 0.63 1.2 1.9
10 0.66 1.3 2
11 0.73 1.4 2.2

مصرف سوخت موتور برق دیزلی بر حسب لیتر بر ساعت (L/h) می باشد و منظور از 50 درصد بار این است که میزان جریان خروجی، یک دوم جریان ماکزیمم نوشته شده روی پلاک موتور برق دیزل است.

این مصرف سوخت در بار های مختلف به طور میانگین بوده و هر چه اصطحلاک موتور برق شما بیشتر باشد مصرف سوخت آن هم بیشتر است. همچنین جهت محاسبه مصرف سوخت موتور برق، به طور دقیق، به کاتالوگ تولید کننده مراجعه فرماید. 

اینکه شما در نظر بگیرید مصرف موتور برقی که تهیه کردید چقدر است بسیار مهم می باشد به ویژه این موضوع باید مورد توجه شما قرار بگیرد که باک موتور برق شما در چند ساعت خالی می شود چون شما قطعا دوست ندارید که هر 2 ساعت باک موتور برق خود را پر کنید.

شما با توجه به کاتالوگ می توانید متوجه شوید که موتور برق مورد نظرتان مثلا با بار 50% با مخزن پر (4 گالن) به مدت 12 ساعت کار می کند.

پس موتور برق با 1 گالن گازوئیل می تواند 3 ساعت با بار 50 % کار کند. نکته حائز اهمیت این جا است که اگر بار بیشتری مصرف می کنید، مصرف سوخت آن هم بالا تر خواهد بود و اگر از بار پایین تری استفاده کنید مصرف سوخت موتور برق هم پایین می آید. با این برآورد یک موتور برق با 25% بار و مخزن سوخت 1گالن، 4 الی 4.5 ساعت کار می کند.

مزایای موتور برق دیزل
 1. دوام و استحکام موتور برق گازوئیلی
  • به دلیل مقاومت آلیاژ چدن که در بدنه موتور برق ها استفاده شده، به نسبت موتور برق های بنزینی، مقاوم تر و در صورت نگهداری درست باعث طول عمر زیاد این موتور برق می شود.
 2. مصرف سوخت موتور برق گازوئیلی
  • سوخت مورد استفاده موتور برق های دیزلی، گازوئیل می باشد که هم از نظر قیمت سوخت و میزان مصرف سوخت درخود موتور برق به صرفه بوده است. به علت تراکم و فشرده سازیه داخل محفظه احتراق تقریبا 15 الی 25 برابر بیشتر از موتور برق های بنزینی، موتور برق دیزل بسیار کم مصرف بوده و همین امر سبب شده که نسبت به دیگر موتور برق ها خواهان بیشتری داشته باشد.
 3. آلایندگی کمتر موتور برق دیزلی
  • آلایندگی سوخت گازوئیل و تولید گاز های آلوده مثل CO ( مونواکسید کربن ) بسیار کم و ناچیز نسبت به سوخت بنزین در موتور برق های بنزینی بوده است.
 4. حساسیت درجه اشتعال سوخت دیزل
  • درجه اشتعال سوخت بنزین 20 درجه سانتی گراد است در حالی که درجه تبخیر گازوئیل 80 درجه سانتی گراد، بنابراین خاصیت آتش سوزی سوخت دیزل نسبت به بنزین کمتر می باشد.
 5. بالا بودن راندمان موتور برق دیزل
  • بالا بودن راندمان حرارتی موتور برق دیزل به دلیل تراکم بالای آن است به همین منظور مفید تر و به صرفه تر از دیگر موتور برق ها از جمله موتور برق بنزینی نیز بوده است.

کاربرد موتور برق گازوئیلی

انواع موتور برق های دیزل بسته به مدل و برند و توان خروجی موتور برق و چند فاز بودن آن مورد کاربری مختلفی قرار می گیرند.

استفاده از موتور برق دیزل در پروژه های کارگاهی صنعتی برای تامین کردن برق مورد نیاز، دیتا سنتر ها، سیستم ها و سرور های ارتباطی که قلب صنعت مدرن می باشند و در صورت نبود باعث متوقف شدن یک کسب و کار می شود و دیگر موارد مشابه که نیازمند برق اضطراری هستند به هنگام قطع جریان برق منجر به استفاده از موتور برق خواهند شد.

کاربرد موتور برق گازوئیلی

سیستم خنک کاری موتور برق دیزل

حرارت خارج شده از موتور برق ناشی از آزاد شدن انرژی شیمیایی سوخت ها نظیر گازوئیل، بنزین و گاز نیز می باشد.

از حرارتی که توسط سوخت گازوئیل تولید می شود به صورت تقریبی حدودا 35 درصد به کار مفید و 31 درصد آن از اگزوز خارج و 9 درصد آن به نیروی اصطحکاکی موتور تبدیل می شود. همان طور که عرض کردیم درجه حرارت محفظه احتراق حدودا 2000 درجه سانتی گراد می باشد. پس 24 درصد انرژی باقی مانده آزاد شده دمایی معادل 660 درجه است که در صورت خارج نشدن باعث ذوب قطعات درونی مانند پیستون، سیلندر و حتی سوپاپ ها شده است.

دمای بیش از حد محفظه احتراق موجب از بین رفتن روغن و سوختن آن شده و در نتیجه وجود یک سیستم خنک کننده برای جذب این حرارت و انتقال به محیط الزامی بوده است.

انواع سیستم خنک کاری موتور برق دیزل

اکثر موتور های احتراقی در زمان کارکرد خود گرمای زیادی تولید می کنند این موتور ها باید در شرایط مناسبی کار کنند تا افزایش حرارت بیش از حد به اجزای آن صدمه ای وارد نکند.

برای رفع این گرمای تولید شده در موتور، از سیستم های خنک کننده، استفاده می کنند که به دو دسته زیر تقسیم می شوند: 

سیستم آب خنک (water cooling)

اگر در موتور برق ها سیستم گردش آب وجود داشته باشد به آن آب خنک می گویند.

سیستم آب خنک معمولا در دیزل ژنراتور ها به دلیل فضای باز و سهولت کار در خنک سازی موتور استفاده می شود.

سیستم هوا خنک (air cooling)

در سیستمی که خبری از گردش آب نبود، سیستم هوا خنک است. که 99 درصد موتور برق ها دارای سیستم هوا خنک می باشند.

برای خنک کاری در سیستم هوا خنک نیاز است، محفظه ای که فن درون آن قرار میگیرد که وظیفه فشرده سازی هوا را به عهده دارد، هدایت هوا به سمت قسمت هایی که باید خنک کاری شوند را انجام دهد.

این مکانیزم علاوه بر اینکه باید محفظه سیلند را خنک کند باید به خوبی سر سیلندر ها را خنک کاری کند زیرا تاثیر گزارترین قسمت از موتور بوده که گرمای انفجار داخل سیلندر را جذب کرده و از آنجایی که کربن روی سر سیلندر رسوب می کند و همان طور که می دانید کربن رسانای خوبی برای انتقال حرارت نیست پس این قسمت از موتور دارای اهمیت بالایی برخوردار است.

مزایای سیستم هوا خنک در موتور برق دیزلی
 1. نبودن قطعاتی مانند پمپ آب، رادیاتور و قطعات دیگر که باعث کاهش وزن دستگاه و سهولت در نگهداری و سرویس ساده تر آن شده است.
 2. موتور برق های هوا خنک دچار یخ زدگی در هوای سرد یا مشکلات ناشی از استفاده آب، رسوب گرفتگی یا خوردگی قطعات موتور نمی شوند.
 3. مورد استفاده در مناطق شرجی و رطوبت بالا به دلیل سهولت در انتقال گرما در رطوبت ناشی از هوا
 4. در شرایط محیطی مانند گرمای شدید، گرد و غبار، سرمای زیاد به راحتی عمل می کند و هیچ خنک کننده ای وجود ندارد که منجمد شود یا باعث خوردگی درون سیستم خنک کننده شود.
 5. نیاز به تغذیه رسانی ندارد و به عنوان یک فرایند خنک کننده که همیشه تغذیه در دسترس است، عمل می کند.

قیمت موتور برق گازوئیلی

با توجه به برند و توان خروجی و فاکتورهایی مانند نوع سوخت با درصد ایمنی بالا، انواع محاسن آن از جمله دوام و استحکام بالای موتور برق باعث تعین قیمت موتور برق دیزل می شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز:

دیدگاه کاربران
احمدحسن زاده
 ارسال شده در : دوشنبه 11 مرداد 1400

سلام، لطفا قیمت موتور برق برای شناور ۲ اینچی در چاه ۲۰ متری را بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 12 مرداد 1400

سلام جناب حسن زاده عزیز، شناور در لحظه استارت آمپر می کشد که به همین دلیل، یک موتور برق 6.5 کیلووات نیاز است. با این موتور برق می توانید در کنار شناور، از یک یخچال 7 فوت و روشنایی نیز استفاده کنید.

علیرضا خلیلی
 ارسال شده در : یکشنبه 03 مرداد 1400

سلام، بابت راه اندازی سردخانه در مواقع قطعی برق، یک موتور اضطراری ۳ فاز احتیاج دارم با توان حداقل ۱۵ آمپر در لحظه استارت. روی پلاک کمپرسور مقدار آمپر ۵.۵ خورده ولی زمان استارت ۱۵ آمپر برق می کشه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 04 مرداد 1400

سلام جناب خلیلی عزیز، یک موتور برق 3 فاز دیزلی 7 کیلووات مناسب حضرتعالی می باشد.

موسوی
 ارسال شده در : شنبه 02 مرداد 1400

سلام، برای ۵ عدد پنکه سقفی، ۱۵ عدد روشنایی ال ای دی و یک پمپ آب ۲ اسب چه ژنراتوری با چه قیمت پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 02 مرداد 1400

سلام جناب موسوی عزیز، پمپ آب به ۳ کیلووات توان و پنکه ها به 4 کیلووات توان نیاز دارند. در مجموع، یک موتور برق ۸.۵ کیلووات برای حضرتعالی مناسب خواهد بود.

محمد علیپور
 ارسال شده در : جمعه 01 مرداد 1400

سلام، برای کف کش های ۲۵ متری ۱۳ آمپر موتور برق چند کیلواتی نیاز است؟ آیا موتور برق گازوئیلی پایونیر ۴.۵ کیلووات مشکل ما رو رفع می کند؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 02 مرداد 1400

سلام، برای حضرتعالی یک موتور برق 7.5 کیلووات مناسب خواهد بود.

حسین یزدان پرست
 ارسال شده در : چهارشنبه 30 تیر 1400

سلام، یک موتور برق نیاز دارم که یک پمپ آب کف کش تک فاز دو اینچ، یک یخچال معمولی و کولر آبی و پنج لامپ را روشن نماید و پمپ آب در روز کار کند و بقیه خاموش باشند لطفا در این مورد راهنمایی فرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 31 تیر 1400

سلام، یک موتور برق 7 کیلووات اسمی برای شما مناسب است.

مهدوی
 ارسال شده در : شنبه 26 تیر 1400

با سلام، موتور برقی چند کاوا برای روشن کردن کولر گازی 12000 نیاز است؟ آیا می توان از موتور برق برای کمپر و در حین حرکت استفاده کرد؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 26 تیر 1400

سلام، به دلیل آمپر کشیدن دو برابر توسط کولر گازی، موتور برقی با توان 4 کیلووات و 14 آمپر مناسب خواهد بود. همچنین، از موتور برق می بایست در مکانی ثابت استفاده کرد و این امر در حین حرکت امکان پذیر نمی باشد.

مهدی حاتمی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

با سلام، موتور برق دیزلی با قدرت بالای 6.5 کیلووات جهت مصرف صنعتی 32 آمپر نیازمند هستم. لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

سلام جناب حاتمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

احمد رحمانی مقدم
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

سلام، خواهان یک موتور برق دیزلی با 9000 یا ۱۰۰۰۰ وات سه فاز سایلنت هستم. لطفا راهنمایی می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حجت خانبابایی
 ارسال شده در : دوشنبه 21 تیر 1400

سلام، جمع آسانسورها و پمپ آب ها در آسانسور ۹ اسب و‌ پمپ ها جمعا ۶ اسب هستند.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

سلام، یک موتور برق 18 کیلووات (معادل 22 کاوا)، مناسب کاربری مدنظر حضرتعالی می باشد.

سید عبدالحمید موسوی
 ارسال شده در : دوشنبه 21 تیر 1400

با سلام، من یک موتور برق 3000 یا 2800 برای باغ می خوام. چی پیشنهاد می دین؟ قیمت ها چطوره؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

سلام، حضرتعالی می توانید از موتور برق جیانگ دانگ 2.8 کیلووات و موتور برق سان پاور 3 کیلووات استفاده نمایید.

حجت خانبابایی
 ارسال شده در : دوشنبه 21 تیر 1400

سلام، برای یک مجتمع چهل واحدی کلا ۷ طبقه، با دو لاین آسانسور هر کدام ۵ نفر ظرفیت به همراه دو عدد پمپ آب، چه ژنراتوری را پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 21 تیر 1400

سلام، لطفا توان موتور آسانسور و هم چنین توان پمپ ها را ذکر بفرمایید.

مرتضی عظیمیان
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، من یک دستگاه موتور برق بنزین هیوندای ۵۳۷۰ آکبند دارم و می خوام یک دستگاه موتور دیزلی برای مصرف معمولی منزل شامل یخچال ساید، کولر آبی ۵۵۰۰، پکیج و چند لامپ روشنایی تهیه کنم. ممنون می شم هم مدل مناسب و مقرون به صرفه را معرفی کنید. همچنین بفرمایید امکان تعویض موتور موجود بنده، با مورد پیشنهادی شما وجود دارد یا نه؟ با سپاس.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام جناب عظیمیان عزیز، خیر، امکان تعویض کالا وجود ندارد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

غلامی
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، وقت بخیر. من برای یه کوکر گازی 60000 ایستاده سه فاز و یه کولر 30000 و چند تا یخچال، چی باید بگیرم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام جناب غلامی عزیز، به دلیل اینکه کولر گازی مجهز به کمپرسور می باشد و در زمان راه اندازی آمپر می کشد، یک ژنراتور 62 کاوا مورد نیاز حضرتعالی خواهد بود.

محسن دهقانی
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، یک موتور برق دیزلی 6.5 کیلووات و یک موتور برق ۹ کیلووات می خوام. لطفا قیمت و مارکی که خوب و مقرون به صرفه باشه معرفی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام جناب دهقانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

شیدا خدابنده
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، برای یک آپارتمان سه واحدی یک موتور برق می خوام که صدای زیادی هم نداشته باشه. ممنون می شم بگید چه موتور برقی خوبه و چند وات؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، لطفا بفرمایید که قصد دارید چه تجهیزاتی را با چه توانی زیر بار موتور برق ببرید.

ایوب‌ غفوری
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام جناب، خسته نباشید. برای روشن کردن کولر پنجره ای، چه موتوری با قیمت مناسب می توان استفاده کرد؟ با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 19 تیر 1400

سلام جناب غفوری عزیز، با توجه به اینکه کولر های گازی پشت پنجره ای توان بسیار بالایی مصرف می کنند، در صورت امکان توان و ظرفیت کولر خود را ذکر بفرمایید.

پیمان کاظمی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام، خسته نباشید. ببخشید کدوم یک از موتور برق های دیزلی برای کار نانوایی مناسبه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام جناب کاظمی عزیز، یک موتور برق 5.5 کیلووات برای استفاده در نانوایی کافی می باشد.

حقیقی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام، وقت بخیر. یک موتور برق دیزلی می خوام برای مصرف باغ. استفاده از کف کش ۲ اینچ، روشنایی محوطه ۲۰۰۰ متر مربع، پمپ معمولی آب، یخچال و تلویزیون. چند کیلووات مناسب است؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام جناب حقیقی عزیز، در خصوص پمپ و کف کش می بایست اطلاعات دقیق تری ارائه بفرمایید. برای مثال عنوان کنید که کف کش چند متری می باشد. به منظور استفاده از روشنایی، یخچال و تلویزیون نیز، موتور برقی با حدود 5.5 کیلووات توان کافی می باشد.

میلاد عرب اسدی
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام، در یک ساختمان 5 طبقه، برای راه اندازی موتور آب و روشنایی راهروها و واحد ها چه ژنراتوری لازم هست؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام، لطفا توان موتور آب را مرقوم بفرمایید. در اغلب موارد، یک موتور برق 15 کیلووات برای ساختمان 5 طبقه مناسب می باشد.

اکبر حلمی
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام، برای واحد نان فانتزی که شامل فر، خمیرگیر، رول کن و ۲ عدد کولر ۳۰000 می باشد، چه دستگاه تامین کننده برقی توصیه می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام، یک دیزل ژنراتور 3 فاز برای شما مناسب می باشد.

مزروعی
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

با سلام، موتور برق ترجیحا دیزلی برای منزل آپارتمانی و مصرف همزمان یخچال فریزر، روشنایی، پکیج، تلویزیون و کولر آبی ۸۰۰۰ می خوام. لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام، برای کاربری مد نظر حضرتعالی، یک موتور برق دیزلی تک فاز 7.5 کیلووات مناسب می باشد.

سیاوش شادمان
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام، موتور برق ۱۰ کیلووات ۳ فاز، برای مرغداری لازم دارم. لطفا قیمت موتور برق رو بگین.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام جناب شادمان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی جعفری
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام، وقت بخیر. برای یک کولر ۳۰000، دو یخچال، یک تلویزیون و سه چهار تا لامپ کم مصرف، چه موتور برق دیزلی معرفی می کنید؟ در واقع باید چند کیلووات باشد؟ با تشکر، ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام جناب جعفری عزیز، پاسخ سوال حضرتعالی به نوع کولر وابسته می باشد. در صورت داشتن کولر آبی، یک موتور برق 8.5 کیلووات و در صورت داشتن یک کولر گازی اینورتری، یک موتور برق 10 کیلووات کافی خواهد بود.

حسین احمدی دیباور
 ارسال شده در : یکشنبه 13 تیر 1400

سلام، یه موتور برق می خواهم، برای سردخانه زیر صفر سه فاز حدودا ۲۰ تن.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 13 تیر 1400

سلام، برای کاربری مورد نظر حضرتعالی یک موتور برق 12 کیلووات مناسب خواهد بود.

محمد میرزایی
 ارسال شده در : یکشنبه 13 تیر 1400

سلام، یه موتور برق می خوام که یه کولر گازی 9000 رو روشن کنه. می خوام روی کشنده تریلی نصب کنم و کم صدا باشه. لطفا تماس بگیرید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 13 تیر 1400

سلام جناب میرزایی عزیز، یک موتور برق با توان حدود 6.5 کیلووات برای شما مناسب می باشد.

ابراهیم حسن پور
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 08 تیر 1400

با سلام، نیاز به یک دستگاه موتور برق تک فاز ولتاژ رگوله، با جریان 30 آمپر دارم. لطفا با بنده تماس حاصل فرمایید. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 08 تیر 1400

سلام جناب حسن پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

هادی شریعتی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 08 تیر 1400

با سلام، قیمت موتور برق سه فاز چنده؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 08 تیر 1400

سلام جناب شریعتی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

قاسم نوری
 ارسال شده در : دوشنبه 07 تیر 1400

سلام، یه موتور برق دیزلی کم صدا می خوام برای چاه حدودا ۳۵ متری. لطفا راهنمایی بفرمایید چه مدلی بگیرم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 07 تیر 1400

سلام جناب نوری عزیز، لطفا مشخصات دقیق تری ارائه بفرمایید. چنانچه پمپ را تهیه نموده اید، بفرمایید پمپ چند اینچ بوده و هد و دبی آن چند می باشد. همچنین مشخص کنید پمپ چند متری است، تا بتوانیم موتور برق دیزل مناسب را به شما معرفی و ارائه کنیم.

انصاری
 ارسال شده در : شنبه 05 تیر 1400

سلام، یه موتور برق واسه روشن کردن 2 کولر گازی و یخچال می خوام که در روز حدود 5 ساعت کار کنه. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 05 تیر 1400

سلام جناب انصاری عزیز، با در نظر گرفتن این موضوع که شما اشاره ای به ظرفیت کولر ها نکردید، به طور کلی می توانید از موتور برق 16 کیلووات استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که ابتدا باید یک کولر گازی را وارد مدار کرده و پس از رسیدن به حالت استندبای، کولر بعدی را وارد مدار کنید.

اسلام فلاح
 ارسال شده در : پنجشنبه 03 تیر 1400

با سلام. برای روشن کردن یک دینام سه فاز 20 اسب چه موتوری مناسب است؟ قیمتش چقدره؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 05 تیر 1400

سلام، شما می توانید از موتور برق Telec با توان 17 کیلووات استفاده کنید. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سیاوش بهرامی
 ارسال شده در : پنجشنبه 03 تیر 1400

سلام، موتور برق قوی برای راه اندازی ماینر می خوام. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 03 تیر 1400

سلام جناب بهرامی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اسماعیل رحمنی
 ارسال شده در : پنجشنبه 03 تیر 1400

سلام، وقت بخیر. یه موتور برق برای کار لوله ‌کشی پلی اتیلن می خوام. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 03 تیر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عزت الله وحیدی نژاد
 ارسال شده در : چهارشنبه 02 تیر 1400

سلام، لطفا راهنمایی کنید که یک موتور برق می خوام. دیزلی خوبه یا بنزینی؟ قیمتاتون رو بروزرسانی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 02 تیر 1400

سلام جناب وحیدی نژاد عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عباس حسینی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 01 تیر 1400

با سلام، موتور برقی نیاز دارم جهت مصرف باغ، جوشکاری، کار با کف کش استخر، برق رسانی به یخچال و غیره.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 02 تیر 1400

سلام جناب حسینی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

آرش ابراهیمی
 ارسال شده در : دوشنبه 31 خرداد 1400

سلام، وقت بخیر. یک موتور برق می خواستم برای اتاق سرور و کولر گازی. می تونید راهنمایی کنید؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 01 تیر 1400

سلام جناب ابراهیمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسین طاهری
 ارسال شده در : یکشنبه 30 خرداد 1400

با سلام و ارادت. بنده یه موتور برق سه فاز ۲۰ کیلووات می خوام برای به راه انداختن شناور ۴ اینچ پمپیران از چاه ۷۰ متری آب. از کارشناسان و مهندسین عزیز می خوام راهنمایی کنند. چه موتوری باید ببرم مناسب باشه؟ با سپاس.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 31 خرداد 1400

سلام جناب طاهری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جمشید آریان پور
 ارسال شده در : جمعه 28 خرداد 1400

با درود و تشکر از مطالب خوبی که در رابطه با موتور برق دیزلی نوشته بودید. من یک دستگاه موتور برق دیزلی برای باغ شهری نیاز دارم که حداقل بیست لامپ 12 وات، یخچال و تلویزیون را روشن کنه و سبک چرخ باشه. چه دستگاهی را پیشنهاد می کنید؟ قیمت را هم بفرمایید. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 29 خرداد 1400

سلام جناب آریان پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اکبر انفراد
 ارسال شده در : پنجشنبه 27 خرداد 1400

سلام، لطفا موتور برق دیزلی با قدرت حداقل 6.5 کیلووات با بیشترین امتیاز و مناسب ترین قیمت را معرفی کنید. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 29 خرداد 1400

سلام جناب انفراد عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

م محمدی
 ارسال شده در : پنجشنبه 27 خرداد 1400

سلام، یک موتور برق دیزلی سه فاز برای آبیاری زمین کشاورزی جهت پمپاژ آب، به ارتفاع بالاتر می خوام. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 29 خرداد 1400

سلام جناب محمدی عزیز، شماره تماس شما صحیح نمی باشد. لطفا شماره تماس خود را تصحیح بفرمایید. حضرتعالی نیز می توانید برای تماس با کارشناس فروش با شماره 02148000049 (داخلی 330 و 340) تماس حاصل نمایید. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

ناصر امیری
 ارسال شده در : دوشنبه 24 خرداد 1400

سلام، یه موتور برق واسه روشن کردن 2 کولر گازی و یخچال می خوام که ۴ ساعت کار کنه. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 24 خرداد 1400

سلام جناب امیری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

زینال زاده
 ارسال شده در : شنبه 22 خرداد 1400

سلام، من یه موتور برق می خوام برای باغ. عمق چاه ۳۰ متره. می خواستم بدونم چه موتوری با چه قیمتی مناسب هستش؟ ممنون می شم راهنماییم کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 23 خرداد 1400

سلام جناب زینال زاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عباس کرمی
 ارسال شده در : شنبه 22 خرداد 1400

سلام، موتور برق دیزلی 3 تا 5 کیلوواتی می خوام که کانوپی دار باشه. لطف کنید قیمت و مدل رو بهم بگید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 22 خرداد 1400

سلام جناب کرمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

یونس زلفی
 ارسال شده در : شنبه 15 خرداد 1400

سلام و عرض ادب، موتور برق دیزلی می خوام برای استفاده با شناور 3 اینچ از عمق ۴۰ متری. پیشنهاد شما که متخصص این امر هستید چه مدل از این دستگاه و با چه قیمتی تمام شده می باشد؟ ممنون از راهنمایی شما.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 17 خرداد 1400

سلام جناب زلفی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید قربانی
 ارسال شده در : جمعه 14 خرداد 1400

سلام و وقت بخیر. لطفا قیمت کاما دیزلی 6500 و 8500 رو بفرمایید. برای مصرف بالابر و بتونیر 3 اسب می خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 17 خرداد 1400

سلام جناب قربانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد اسدیان
 ارسال شده در : جمعه 14 خرداد 1400

با عرض سلام و ادب و احترام و خسته نباشید خدمت شما. من تعداد ۱۰۰ دستگاه موتور برق ۵۰۰۰ یاماها یا فامکو، هر کدام با عکس قدرت برقش درخواست دارم. هم قیمت واقعی اعلام بفرمایید و هم از نظر نقدی و اقساطی دو ساله.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 17 خرداد 1400

سلام جناب اسدیان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

توحید نقی زاده
 ارسال شده در : چهارشنبه 12 خرداد 1400

سلام، موتور برق دیزلی بی صدا می خوام که ١٥٠ تا چراغ باغ رو روشن کنه. چند هزار وات لازمه؟ کدوم مارک رو پیشنهاد می کنین؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 12 خرداد 1400

سلام جناب نقی زاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

ابوالفضل رضایی
 ارسال شده در : دوشنبه 10 خرداد 1400

سلام، موتور برق سه فاز تا ۴۰ آمپر می خواهم. چه چیزی را پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 خرداد 1400

سلام جناب رضایی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

حسن رحمانی
 ارسال شده در : شنبه 08 خرداد 1400

سلام، موتور برق دیزلی می خواستم. می خوام ببینم تا چند ساعت یکسره کار کنه مشکلی نداره؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 08 خرداد 1400

سلام جناب رحمانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابراهیم نظری
 ارسال شده در : جمعه 07 خرداد 1400

سلام، موتور برق می خواهم که دو کف کش به عمق هر کدام ۱۲ متر را با هم روشن کند. لطفا راهنمایی می کنید؟ موتور روزی ۸ الی ۱۰ ساعت کار می کند.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 08 خرداد 1400

سلام جناب نظری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجتبی افسا
 ارسال شده در : جمعه 07 خرداد 1400

با سلام، برای ساخت ویلا نیاز به موتور برقی دارم که بتونه بالابر ساختمانی 3 اسب تک فاز رو راه بندازه. همچنین جوشکاری هم بشه انجام داد. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 08 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

روستا
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

با سلام، موتور برق با صرفه گازوئیلی، برای خانه ۱۲۰ متری در روستا می خوام، برای ۲ ساعت در روز. چه مدلیش خوبه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سید محمدصادق هاشمی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

با سلام، برای ساختمان ویلایی می خوام. چه مدلی از موتور برق مناسبه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام جناب هاشمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جاسم رحیمی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام، برای یه کولر گازی با 5 آمپر مصرف برق یه ژنراتور دیزلی می خوام که کوچک و کم صدا باشه و به صورت اتومات روشن شه. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام جناب رحیمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد دهقان
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام، وقت بخیر. برای محل کار موتور برق 3 فاز نیاز دارم. چطور می تونم خریداری کنم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام جناب دهقان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

آرزو ملکی
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام، موتور برق برای یه ساختمون ۴ طبقه مسکونی می خوام. روزی ۲ ساعت روشن باشه برای مواقع قطعی برق. بی صدا باشه. پیشنهادتون چیه؟ مقرون به صرفه هم باشه. مرسی. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام سرکار خانم ملکی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی سخایی
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام، برای یه فروشگاه یه موتور برق می خوام. می خوام 3 تا کولر گازی، 50 تا لامپ، یک سیستم کامپیوتر و یک کارتخوان رو روشن کنه. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام جناب سخایی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسین هاجری
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

با سلام، یک موتور برق می خوام برای نانوایی. چه نوع دستگاهی بهتره؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام جناب هاجری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسن بایگان
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام، جهت مغازه لنت و صفحه کوبی برای یک کمپرسور باد ٢٥٠ لیتری، یک دریل ستونی ١٣، یک پنکه سقفی، یک سنگ رومیزی، یک سنگ مینی، ٤ لامپ ٦٠ کم مصرف، یک هواکش صنعتی ٥٠×٥٠ با دور بالا موتور برق می خوام. البته تمامی ابزارها در یک زمان بکارگیری نمی شوند. شما تقریبا ٧٠ درصد کار همزمان را در نظر بگیرید. تمامی دستگاه ها از برق تک فاز استفاده می کنند. لطف بفرمایید در این خصوص بهترین و مقرون به صرفه ترین گزینه موتور برق را جهت خرید معرفی نمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام جناب بایگان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدکریم صفرخانلو
 ارسال شده در : پنجشنبه 30 اردیبهشت 1400

سلام، برای کار صنعتی یک موتور برق سه فاز دیزل می خوام که کم سر و صدا باشد. لطفا راهنمایی بکنید. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 30 اردیبهشت 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عبدالرضا حق پرور
 ارسال شده در : یکشنبه 26 اردیبهشت 1400

با سلام و خدا قوت. موتور برق دیزل سایلنت برای مصرف خونگی لازم دارم. باید سه فاز باشه و هر فاز بتونه برای یک کولر گازی جواب بده، حدود ۱۵ آمپر برای هر فاز. لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاسگزارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 26 اردیبهشت 1400

سلام جناب حق پرور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فخرایی
 ارسال شده در : شنبه 25 اردیبهشت 1400

سلام، موتور برق گازوئیلی جهت مصرف خانگی نیاز دارم. پیشنهاد شما چیه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 26 اردیبهشت 1400

سلام جناب فخرایی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ایمان دوستی
 ارسال شده در : دوشنبه 20 اردیبهشت 1400

سلام. موتور برق گازوئیلی می خوام که پمپ آب 2 یا 3 اینچ رو در عمق سی متری جواب بده و همینطور از دهانه چاه بیست متر با شیب ملایم رو پمپ کنه. همینطور پمپ می خوام. قیمت و مدل می دید؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 اردیبهشت 1400

سلام جناب دوستی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سجاد حاجی حسنی
 ارسال شده در : یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

سلام، یه موتور برق سه فاز می خوام که بتونه دینام چاه عمیق ۶ اینچ رو جوابگو باشه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 20 اردیبهشت 1400

سلام جناب حاجی حسنی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حفیظ الله کریمی
 ارسال شده در : یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

با سلام، یک موتور دیزلی می خوام با قیمت مناسب، که یک کف کش 3 اینچ را در عمق 12 متری جواب بده و بتونه حداقل 20 ساعت یکسره کار کنه. لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

سلام جناب کریمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی بابایی
 ارسال شده در : شنبه 18 اردیبهشت 1400

سلام، یه موتور برق سه فاز دیزل می خوام برای کارواش صنعتی.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

سلام جناب بابایی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عبداله علی نژاد
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 اردیبهشت 1400

سلام، برای شناور ۳ اینچی که در عمق ۳۰ متری کار می کنه، پیشنهاد شما چیه؟ ترجیحا دیزلی باشه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 08 اردیبهشت 1400

سلام جناب علی نژاد عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد جهان
 ارسال شده در : یکشنبه 05 اردیبهشت 1400

سلام، موتور برق دیزلی می خوام که بتونه کولر دو تیکه ۱۴ هزار رو روشن کنه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 06 اردیبهشت 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

بهروز بهمنی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 31 فروردین 1400

سلام، من یه موتور دیزل می خواستم و یه کفکش پمپ آب ۱۰ ساعت کار.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 31 فروردین 1400

سلام جناب بهمنی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سید علی هاشمی
 ارسال شده در : شنبه 28 فروردین 1400

سلام، نیاز به مشاوره جهت خرید دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 28 فروردین 1400

سلام جناب هاشمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

شریعت زاده
 ارسال شده در : شنبه 28 فروردین 1400

سلام، خوب هستین؟ موتور برق دیزل 5000 کاوا می خواستم که دائم کار باشد.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 28 فروردین 1400

سلام جناب شریعت زاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد آزادی
 ارسال شده در : پنجشنبه 26 فروردین 1400

با سلام. موتور برق با قدرت 2 کیلووات مفید می خواستم، به صورت دائم کار. راهنمایی می فرمایید لطفا.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 26 فروردین 1400

سلام جناب آزادی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابوذر مهرابی
 ارسال شده در : چهارشنبه 25 فروردین 1400

باسلام و احترام. یه موتور برق دیزل 3 کاوا می خواستم که روزانه ۶ ساعت کار کنه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 25 فروردین 1400

سلام جناب مهرابی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی حسین خانی
 ارسال شده در : پنجشنبه 19 فروردین 1400

سلام خسته نباشید. یه موتور برق ۵۰۰۰ هزار وات می خواستم که به طور مداوم کار کنه.

user4@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 21 فروردین 1400

سلام جناب حسین خانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

کیوان
 ارسال شده در : دوشنبه 16 فروردین 1400

سلام، یک موتور برق دیزل سایلنت ۱۰ آمپر به بالا می خوام که بتونه ۲۴ ساعته کار کنه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 16 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پیام خانلو
 ارسال شده در : پنجشنبه 12 فروردین 1400

سلام، یک موتور برق دیزلی ۵ کیلووات دارم تعمیرکار میگه میلنگ زده برای تعمیر هزینه اش چقده؟ بنظر شما میلنگ تعویض بشه بهتر یا یک موتور برق نو بگیرم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 14 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

دانیال فتحی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 03 فروردین 1400

سلام موتور برق دیزل می خواستم که 3500 الی 4000 وات توان داشته باشه و حتی الامکان به طور مداوم بتونه روشن باشه، صداش مهم نیست اتاقک براش در نظر گرفته شده فقط مهم اینه که بتونه مداوم یا ساعت زیادی در شبانه روز کار کنه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

ابراهیم سنگرزهی
 ارسال شده در : یکشنبه 01 فروردین 1400

موتور برق خواستم واسه لنج

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

مرتضی
 ارسال شده در : شنبه 30 اسفند 1399

سلام موتور برق تک فاز می خوام که بتونم جوشکاری با دستگاه اینورتر جوش ۲۰۰ امپر و سنگ فرز و روشنایی و غیره را پوشش دهد، البته نه باهم ولی گاهی این امر پیش میاد لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

محمود فریبرز
 ارسال شده در : جمعه 15 اسفند 1399

دنبال یه موتور برق دیزل برای جوشکاری با قیمت مناسب هستم

user1@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 16 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حامد صمدی
 ارسال شده در : پنجشنبه 14 اسفند 1399

سلام خوبین؟ موتور برقی می خوام که بتونه دو سال یکسره روشن باشه و دو تا ماینر 3000 واتی رو جواب بده.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 14 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 05 اسفند 1399

موتور گازوییلی سه فاز میخوام که بتونه یه میکسر سه فاز رو راه بیاندازه. ما برقمون تک فازه ولی میکسرمون سه فاز هست. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 06 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اسماعیل ولی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 05 اسفند 1399

موتور برق دیزلی سایلنت می خوام که قطعاتش هم گیر بیاد.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 06 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی اکبر حبیبی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 بهمن 1399

سلام خسته نباشین موتور برقی می خوام که با کفکش دو اینچی آب رو از چاه 15 متری پمپاژ کنه، ممنون راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رعوفی
 ارسال شده در : یکشنبه 26 بهمن 1399

سلام، برای کویر موتور برق می خوام که کم صدا و سبک باشه و کفکش و مواردی دیگه رو هم بتونه راه اندازی کنه. ممنون میشم که بهترین موتور برق رو معرفی کنی.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 27 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی اکبر سالک دوستی
 ارسال شده در : پنجشنبه 23 بهمن 1399

موتور برق دیزل با توان ۶.۵ تا ۷ کیلووات می خوام که هم جوشکاری باهاش کنم هم یه کف کش ۲ اینچ کار کنه

user1@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 25 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجتبی رشیدی
 ارسال شده در : پنجشنبه 23 بهمن 1399

سلام موتور برقی هست که ۸ آمپر خروجی داشته باشه ؟ ممنونم

user1@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 25 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسین حاجی ابادی
 ارسال شده در : چهارشنبه 22 بهمن 1399

سلام موتور برق گازویلی میخوام (سه فاز) برای راه اندازی چند تا دستگاه باهم (دستگاه بلوکه، میکسر، پمپ آب)

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 23 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

احسان نوروزی
 ارسال شده در : دوشنبه 20 بهمن 1399

سلام موتور برق گازوییلی می خواستم که بتونه کف کش ۴ اینج رو راه بندازه و از چاه ۷ متری آب رو به مسافت ۵۰۰ متر هدایت کنه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 20 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ساجدی
 ارسال شده در : جمعه 17 بهمن 1399

موتور برق برای باغ می خوام.حدود 3200 وات، کم صدا یا بی صدا، ترجیحا دیزل، این موتور برق دیزلی ها هم اینورتر دارند؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 18 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عبدالحسین حجازی
 ارسال شده در : چهارشنبه 15 بهمن 1399

سلام یک موتور برق برای جوشکاری میخوام که با الکترود ۴ بتوانم جوشکای کنم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 16 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

میثم قلیزاده
 ارسال شده در : جمعه 10 بهمن 1399

سلام خسته نباشید راهنمایی نیاز دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 11 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

م
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 بهمن 1399

سلام وقت بخیر یک دیزل ژنراتور 8 کیلووات (گازوئیل) برای کارگاه دارای دو عدد دینام تک فاز 2 اسب + یک عدد 2 یا 3 اسب + نیم اسب پمپ آب، روزی میانگین 12 ساعت کار، لطفا چند مورد دارای قیمت و کیفیت خوب معرفی کنید و هزینه ارسال و گارانتی و نمایندگی در مرکز استان؟ "البته دینام ها دو تا همزمان و بعد از یکی خاموش و دومی با سومی همزمان کار میکنه"

user1@web24.ir
 ارسال شده در : چهارشنبه 08 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی صالح آبیز
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 بهمن 1399

سلام یه موتور برق گازوئیلی میخوام بشه باهاش گلخانه ساخت، سه فاز باشه

user1@web24.ir
 ارسال شده در : چهارشنبه 08 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجتبی مقتدایی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 بهمن 1399

موتور برق دیزلی میخوام برای مجموعه باغ شهری جهت روشنایی مسیرها قیمت و شرایط ترجیحا ۱۲ کیلو

user1@web24.ir
 ارسال شده در : چهارشنبه 08 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

یونس شریفی
 ارسال شده در : جمعه 03 بهمن 1399

سلام عرض ادب جسارتا یک موتور برق گازوئیلی دست دوم بزرگ دارم با توان خیلی بالا؛ میخواستم بدونم خریدار هستین؟ با تشکر

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 04 بهمن 1399

سلام، خیر، متاسفانه امکان خرید کالا شما وجود ندارد.

احسانی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 دی 1399

سلام خدمت مدیر سایت، موتور برق دیزیلی میخوام برای دستگاه جوجه کشی خانگی.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 01 بهمن 1399

سلام دوست عزیز، با شما تماس گرفته خواهد شد.

محمد نجفی
 ارسال شده در : دوشنبه 29 دی 1399

سلام خسته نباشید، بیبخشید موتور دیزلی میخواهم برای دهات دو طبقه را جواب گو باشد چقدر تمام میشه؟ ممنون

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 دی 1399

سلام، سلامت باشید، با شما تماس گرفته خواهد شد.

رضا قیاثوند
 ارسال شده در : شنبه 27 دی 1399

سلام مشاوره می خوام برای موتور برق برای مرغداری ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 29 دی 1399

سلام، با شما تماس گرفته خواهد شد.

محسن میرزایی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 دی 1399

سلام موتور برقی میخوام که ترانس جوش قدیمی رو راه اندازی کنه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 24 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امین صفری
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 دی 1399

سلام، من موتور گازوییلی دایدونگ ژاپن میخوام ک به موتور آب تبدیلش کنم اگر دارین لطف کنین خبر بدین؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 24 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

میلاد بادوزاده
 ارسال شده در : جمعه 19 دی 1399

سلام، یک موتور برق دیزل می خواستم که بتونه شناور ۳ اینچ داخل چاه ۳۲ متری رو راه بندازه، در ضمن روی زمین هم حداقل ۲۰۰ متر لوله گذاشتیم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 20 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی اکبر نتاج
 ارسال شده در : یکشنبه 14 دی 1399

سلام دینام با خروجی 7.5 کیلووات بر روی موتور دیزل چقدر قیمتش هست؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 15 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمود قاینی
 ارسال شده در : شنبه 13 دی 1399

با سلام، سه تا دستگاه دارم (برش ام دی اف) که موتورهای آن جمعا 9 کیلو وات برق مصرف می کند و تک فاز هستند، چه دستگاهی پیشنهاد میکنید؟ و قیمت؟ با سپاس

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 13 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمود جواهردار
 ارسال شده در : دوشنبه 08 دی 1399

سلام، یک موتور دیزلی 15 کیلووات می خوام 3 فاز قیمتش چنده؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جعفر فراهانی
 ارسال شده در : دوشنبه 08 دی 1399

با سلام لطفا موتور برقی را معرفی کنید که امکان تعدادی روشنایی و خروجی برق (یخچال یا تلویزیون) را تامین کند.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 08 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدامین محمودی
 ارسال شده در : جمعه 05 دی 1399

سلام، یک موتور برق دیزلی سبک که برق یک کفکش دو اینچ توان ۳۰ متری رو تامین کنه پیشنهادتون چی هست با قیمت؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 06 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جابر
 ارسال شده در : پنجشنبه 04 دی 1399

سلام، من یک موتور برق دیزل می خوام که بشه باهاش ۵ لامپ با یک تلویزیون روشن کنم، لطفا قیمت برام بفرستین. پیامک کنین چون سر کار هستم و کارم جوری هست که گوشیم دردسترس نیست. تاشب لطفا پیامک کنید قیمت ها رو ممنون میشم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 06 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی لطفی زاده
 ارسال شده در : جمعه 28 آذر 1399

سلام وقتتون بخیر، یک موتور برق دیزلی میخوام سه فاز کم صدا مناسب برای دستگاه بلوک زنی میشه راهنمایی کنید. ممنون

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 29 آذر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امير عبدالهي
 ارسال شده در : جمعه 28 آذر 1399

سلام به يک موتور ديزل نيازمندم جهت جوشکاري و برشکاري باسنگ جت بزرگ و کارهاي صنعتي لطفا راهنمايي بفرماييد با قيمت ممنون

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 29 آذر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

نوید
 ارسال شده در : شنبه 22 آذر 1399

من یک موتور برق سه فاز برای دستگاه پرس میخوام.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 23 آذر 1399

با شما تماس گرفته خواهد شد.

سعید الف
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 آذر 1399

موتور برق دیزل که روشنایی دو پرژکتور کم مصرف led و یک یخچال و دو یا سه لامپ و یک پمپ کف کش را هندل کند نیاز داشتم، قیمت لطفا؟ تماس ده صبح تا ۱۲ یا پیامک.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 19 آذر 1399

همکاران واحد مشاوره فنی به شما پیامک خواهند زد.

علی نباتی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 آذر 1399

من یک دستگاه موتور برق دیزلی و کف کش 30 متری جهت استفاده در باغ و تخلیه چاه آب برای آبیاری نیازمندم لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 19 آذر 1399

اطلاعات درخواستی برای شما ارسال خواهد شد.

علی دانش پایه
 ارسال شده در : شنبه 08 آذر 1399

سلام، من یه دستگاه موتور برق و پمپ آب که هر دو تو یه دستگاه باشه میخوام.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 08 آذر 1399

سلام، دستگاه مدنظر شما موتور پمپ می باشد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اکبر خدنگ
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 آذر 1399

من یک موتور برق گازوییلی دو و نیم کیلو وات می خوام میشه راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 06 آذر 1399

به روی چشم، با شما تماس گرفته خواهد شد.

سیدرضا حسینی
 ارسال شده در : جمعه 16 آبان 1399

سلام برای باغ ویلا جهت روشنایی، کولر گازی، و پمپ آب و دستگاه جوش چه نوع موتور برقی دیزلی را پیشنهاد می دهید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 17 آبان 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدرضا معصومی
 ارسال شده در : جمعه 16 آبان 1399

سلام یه موتور برق دیزلی که دستگاه جوش اینورتر رو جواب بده رنج قیمتی 10 تا 12

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 17 آبان 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علي هاشمي
 ارسال شده در : چهارشنبه 14 آبان 1399

سلام، ژنراتور ديزلي يك كيلو وات ميخواستم تشكر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 14 آبان 1399

سلام، با شما تماس گرفته خواهد شد.

سیدمحمد تقوی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 13 آبان 1399

سلام وقت بخیر، یک موتور برق دیزل ۵.۵ کیلو میخوام لطفا راهنمایی می کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 14 آبان 1399

سلام، وقت شما هم بخیرف با شما تماس گرفته خواهد شد.

احسان
 ارسال شده در : یکشنبه 11 آبان 1399

با سلام و خسته نباشید، من یه موتور برق میخوام برای سیستم گرمایش خونه (پکیج) 24000 توسیه شما چیه و قیمت لطفا؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 12 آبان 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علي هاشمي
 ارسال شده در : شنبه 10 آبان 1399

سلام، موتور برق ديزلي يك كيلو وات داريد و قيمتش ميخواستم، تشكر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 11 آبان 1399

سلام، اطلاعات درخواستی برای حضرتعالی ارسال خواهد شد.

جلیلی
 ارسال شده در : شنبه 10 آبان 1399

سلام ژنراتور دیزلی برای شناور چاه آب 5 تا 6 اینچ و کارکرد روزانه 6 ساعت چی پیشنهاد میکنین و قیمت چقدره؟ ممنون

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 10 آبان 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

نسرین عبادیان
 ارسال شده در : جمعه 09 آبان 1399

سلام یک موتور برق کم صدا با کارایی خوب تو روز مبادا که بتونه یخچال و لوازم برقی رو به راحتی به کار بندازی و نفتی هم باشه چی پیشنهاد میکنین چون بنزین سخته پیدا کردنش و ممکنه دسترسی بهش نباشه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 10 آبان 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مصطفی رفیعی
 ارسال شده در : جمعه 09 آبان 1399

با سلام، آیا برای دستگاه ماینر (2عدد) جمع آوری با مصرف تقریبی 6000 وات موتور برق جوابگو خواهد بود. از نظر مصرف سوخت و استهلاک اگه روزانه 12 ساعت روشن باشه و استفاده بشه، ماهانه چقدر خواهد بود؟