موتور برق دیزل

اشتراک :

فروش موتور برق دیزلی

فروش انواع موتور برق دیزل، تک فاز و سه فاز، صنعتی، فروشگاهی و خانگی، بی صدا (سایلنت) در هایپر صنعت فامکو

موتور برق دیزلی یا دیزل (گازوئیلی)

موتور برق دیزل چیست؟

یکی از موتور برق های پرتابل و پر کاربرد موتور برق دیزلی یا همان گازوئیلی است که سوخت مورد استفاده آن گازوئیل بوده تا بتواند عمل تولید برق را به خوبی انجام دهد. در واقع نوع عملکرد موتور برق های گازوئیلی، مانند دیزل ژنراتورها، در سایز و ابعاد کوچک تر می باشد.

به موتور برق گازوئیلی، موتور برق دیزل هم گفته می شود، که نوع سوخت و ساختار درونی موتورشان، آن ها را نسبت به سایر موتور برق ها متمایز می کند.

موتور برق گازوئیلی بی صدا

موتور برق های گازوئیلی به علت نوع سوخت و اشتعال آن صدای بالاتری نسبت به موتور برق های بنزینی دارند.

میزان صدای موتور برق گازوئیلی به نسبت موتور برق بنزینی بسیار بیشتر و محسوس تر بوده است به این صورت که صدای موتور برق گازوئیلی از 65 دسی بل (DB) تا 80 دسی بل (DB) است اما موتور برق بنزینی از 65 دسی بل تا 75 دسی بل نیز می باشد.

یک سری از مکان ها وجود دارند که نباید صدا از حد مجاز بالاتر برود، در این جا استفاده از موتور برق های بنزینی بسیار مناسب تر از موتور برق دیزل بوده است.

موتور برق دیزلی کم صدا

سازندگان موتور برق دیزل در رابطه با صدای ناهنجار و بلند این موتور برق فکری در رابطه با راه حل این مشکل کرده اند، که در زیر به بررسی روش های به حداقل رساندن صدای موتور برق دیزل می پردازیم.

روش اول: آن ها محفظه هایی فلزی که عایق صدا بوده را طراحی کرده، که تا حدودی باعث کاهش صدای موتور برق دیزلی شده است. این محفظه که، کانوپی نام دارد اگرچه باعث سنگین تر شدن وزن موتور برق می شود اما صدای ناهنجار آن را تا حد قابل قبولی کاهش خواهد داد.

موتور برق دیزلی کانوپی دار

روش دوم: برای به حداقل رساندن صدای متور برق دیزل استفاده آن در فاصله مناسب بیشتر از 7 متر یا قرار دادن آن در اتاقک مخصوص برای کاهش صدای آن است.

این نکته را در نظر داشته باشید در زمان ساخت اتاقک، برای جلوگیری از خفگی و داغ شدن موتور برق، راه جریان هوا برای تنفس موتور برق قرار دهید. 

نحوه عملکرد موتور برق های دیزل

موتور برق های دیزلی یا گازوئیلی موتور های احتراق داخلی هستند که توسط سیلندر پیستونی با احتراق متناوب بر حسب تعداد سیلندر و دفعات احتراق، به یک یا دو سیلندر تقسیم می شوند و توان یا قدرت تولیدی آنها برحسب اسب بخار بیان می گردند. 

ساختار موتور برق های دیزلی یا همان موتور برق های گازوئیلی تنها در سیستم تغذیه و تنظیم سوخت، با موتور های بنزینی یا به اصطلاح موتور های اشتعال جرقه ای تفاوت پیدا می کنند.

ساختار های مشابهی میان موتور برق های دیزل و موتور برق های بنزینی وجود دارد اما اصلی ترین تفاوت میان سیستم سوخت رسانی و سیستم احتراق آن ها است.

دو عامل مهم که موتور برق های بنزینی و گازوئیلی را از نظر پاشش سوخت و نوع احتراق از هم متمایز می کند وجود دو تفاوت زیر است:

 • سیستم جرقه زنی
  • اصلی ترین تفاوت در موتورهای دیزلی با بنزینی حذف شمع از سیستم احتراق است و شمعی برای جرقه زنی وجود ندارد و از خاصیت خود انفجاری گازوئیل برای فرایند احتراق استفاده شده است.
 • پمپ انژکتور
  • سیستم سوخت رسانی موتور که وظیفه پودر کردن سوخت و گاز بندی محفظه احتراق را بر عهده دارد و به عبارتی قطعه ای که وظیفه جریان و تنظیم میزان سوخت و فشار لازم جهت پاشش سوخت را بر عهده دارد.

مکانیزم عملکرد موتور های موتور برق دیزلی
 • مرحله اول: حرکت پیستون از (نقطه مرگ بالا) به سمت پایین مکان خود در سیلندر (نقطه مرگ پایین) و ورود هوا از مجرای سوپاپ، که وارد محفظه احتراق می شود. (تنفس)
 • مرحله دوم: با بالا آمدن پیستون از نقطه مرگ پایین به سمت بالا در حالی که سوپاپ هوا بسته است، هوای داخل محفظه احتراق متراکم شده (تراکم)
 • مرحله سوم: زمانی که پیستون به نقطه مرگ بالا می رسد مقداری سوخت گازوئیل پاشیده می شود به درون هوای داغ محفظه احتراق و باعث آتش گرفتن سوخت می شود. انرژی حاصل از احتراق باعث فشار بر پیستون شده و آن را به سمت پایین هدایت می کند. (قدرت)
 • مرحله چهارم: بعد از باز شدن سوپاپ دود و خارج شدن آن و رسیدن پیستون به نقطه مرگ پایین عملیات تخلیه دود صورت می گیرد. (تخلیه)

مکانیزم عملکرد موتور های دیزل

مکانیزم عملکرد موتور های دیزلی به این صورت است که پیستون از بالا ترین مکان خود در سیلندر (نقطه مرگ بالا) به سمت پایین ترین مکان خود یعنی (نقطه مرگ پایین) حرکت می کند. در طی این مدت سوپاپ هوا باز است و اکسیژن و هوای مورد نیاز وارد محفظه احتراق می شود. در حالی که پیستون در نقطه مرگ پایین است یک خلاء نسبی داخل محفظه احتراق ایجاد شده و بعد از ورود هوا و اکسیژن سوپاپ هوا بسته می شود و پیستون به سمت بالا حرکت می کند و هوای داخل محفظه را 15 تا 20 برابر متراکم می سازد. در واقع نسبت تراکم در موتور های دیزلی 1 به 16 الی 1 به 21 متغیر است.

دمای داخل محفظه احتراق تا 600 درجه سانتی گراد افزایش یافته است و در حالی که هر دو سوپاپ بسته هستند و پیستون در نقطه مرگ بالا است، انژکتور مقداری سوخت گازوئیل را به درون هوای متراکم و داغ موجود در محفظه احتراق پاشیده و ذرات سوخت در اثر درجه بالای هوا محترق می گردند.

فشار زیادی که بر اثر گاز های منبسط شده (به علت احتراق) به پیستون وارد می شود باعث شده آن را به طرف پایین و تا نقطه مرگ برساند.

حرکت پیستون از بالا به پایین توسط میله ای به اسم شاتون که به میل لنگ متصل است باعث چرخش میل لنگ شده و انرژی مکانیکی را تولید می کند. در این زمان حرارت گاز ها به 2000 درجه سانتی گراد رسیده و فشار داخل سیلندر در زمان متراکم 40 اتمسفر بود و به 80 اتمسفر در زمان احتراق افزایش می یابد.

زمانی که پیستون در نقطه مرگ پایین قرار دارد سوپاپ تخلیه (سوپاپ دود) باز شده و به گاز های سوخته تحت فشار اولیه این امکان را می دهد که از محفظه احتراق خارج شده و سیلندر را ترک کنند. در این هنگام پیستون از نقطه مرگ پایین به سمت بالا حرکت کرده و تمام گاز های سوخته یا دود حاصل از احتراق را به بیرون سیلندر می راند.

در پایان پیستون به سمت پایین حرکت کرده و با شروع مرحله اول (تنفس) سیکل جدید دوباره تکرار خواهد شد.

مصرف سوخت موتور برق گازوئیلی
میزان مصرف سوخت موتور برق دیزل (گازوئیلی)
توان خروجی موتور برق دیزل (کاوا) بار 25 درصد (لیتر بر ساعت) بار 50 درصد (لیتر بر ساعت) بار 75 درصد (لیتر بر ساعت)
2.5 0.16 0.33 0.5
3.3 0.12 0.44 0.66
4 0.26 0.53 0.8
5.5 0.36 0.73 1.1
6 0.4 0.8 1.2
7.5 0.25 1 1.5
8.5 0.56 1.1 1.7
9.5 0.63 1.2 1.9
10 0.66 1.3 2
11 0.73 1.4 2.2

مصرف سوخت موتور برق دیزلی بر حسب لیتر بر ساعت (L/h) می باشد و منظور از 50 درصد بار این است که میزان جریان خروجی، یک دوم جریان ماکزیمم نوشته شده روی پلاک موتور برق دیزل است.

این مصرف سوخت در بار های مختلف به طور میانگین بوده و هر چه اصطحلاک موتور برق شما بیشتر باشد مصرف سوخت آن هم بیشتر است. همچنین جهت محاسبه مصرف سوخت موتور برق، به طور دقیق، به کاتالوگ تولید کننده مراجعه فرماید. 

اینکه شما در نظر بگیرید مصرف موتور برقی که تهیه کردید چقدر است بسیار مهم می باشد به ویژه این موضوع باید مورد توجه شما قرار بگیرد که باک موتور برق شما در چند ساعت خالی می شود چون شما قطعا دوست ندارید که هر 2 ساعت باک موتور برق خود را پر کنید.

شما با توجه به کاتالوگ می توانید متوجه شوید که موتور برق مورد نظرتان مثلا با بار 50% با مخزن پر (4 گالن) به مدت 12 ساعت کار می کند.

پس موتور برق با 1 گالن گازوئیل می تواند 3 ساعت با بار 50 % کار کند. نکته حائز اهمیت این جا است که اگر بار بیشتری مصرف می کنید، مصرف سوخت آن هم بالا تر خواهد بود و اگر از بار پایین تری استفاده کنید مصرف سوخت موتور برق هم پایین می آید. با این برآورد یک موتور برق با 25% بار و مخزن سوخت 1گالن، 4 الی 4.5 ساعت کار می کند.

مزایای موتور برق دیزل
 1. دوام و استحکام موتور برق گازوئیلی
  • به دلیل مقاومت آلیاژ چدن که در بدنه موتور برق ها استفاده شده، به نسبت موتور برق های بنزینی، مقاوم تر و در صورت نگهداری درست باعث طول عمر زیاد این موتور برق می شود.
 2. مصرف سوخت موتور برق گازوئیلی
  • سوخت مورد استفاده موتور برق های دیزلی، گازوئیل می باشد که هم از نظر قیمت سوخت و میزان مصرف سوخت درخود موتور برق به صرفه بوده است. به علت تراکم و فشرده سازیه داخل محفظه احتراق تقریبا 15 الی 25 برابر بیشتر از موتور برق های بنزینی، موتور برق دیزل بسیار کم مصرف بوده و همین امر سبب شده که نسبت به دیگر موتور برق ها خواهان بیشتری داشته باشد.
 3. آلایندگی کمتر موتور برق دیزلی
  • آلایندگی سوخت گازوئیل و تولید گاز های آلوده مثل CO ( مونواکسید کربن ) بسیار کم و ناچیز نسبت به سوخت بنزین در موتور برق های بنزینی بوده است.
 4. حساسیت درجه اشتعال سوخت دیزل
  • درجه اشتعال سوخت بنزین 20 درجه سانتی گراد است در حالی که درجه تبخیر گازوئیل 80 درجه سانتی گراد، بنابراین خاصیت آتش سوزی سوخت دیزل نسبت به بنزین کمتر می باشد.
 5. بالا بودن راندمان موتور برق دیزل
  • بالا بودن راندمان حرارتی موتور برق دیزل به دلیل تراکم بالای آن است به همین منظور مفید تر و به صرفه تر از دیگر موتور برق ها از جمله موتور برق بنزینی نیز بوده است.

کاربرد موتور برق گازوئیلی

انواع موتور برق های دیزل بسته به مدل و برند و توان خروجی موتور برق و چند فاز بودن آن مورد کاربری مختلفی قرار می گیرند.

استفاده از موتور برق دیزل در پروژه های کارگاهی صنعتی برای تامین کردن برق مورد نیاز، دیتا سنتر ها، سیستم ها و سرور های ارتباطی که قلب صنعت مدرن می باشند و در صورت نبود باعث متوقف شدن یک کسب و کار می شود و دیگر موارد مشابه که نیازمند برق اضطراری هستند به هنگام قطع جریان برق منجر به استفاده از موتور برق خواهند شد.

کاربرد موتور برق گازوئیلی

سیستم خنک کاری موتور برق دیزل

حرارت خارج شده از موتور برق ناشی از آزاد شدن انرژی شیمیایی سوخت ها نظیر گازوئیل، بنزین و گاز نیز می باشد.

از حرارتی که توسط سوخت گازوئیل تولید می شود به صورت تقریبی حدودا 35 درصد به کار مفید و 31 درصد آن از اگزوز خارج و 9 درصد آن به نیروی اصطحکاکی موتور تبدیل می شود. همان طور که عرض کردیم درجه حرارت محفظه احتراق حدودا 2000 درجه سانتی گراد می باشد. پس 24 درصد انرژی باقی مانده آزاد شده دمایی معادل 660 درجه است که در صورت خارج نشدن باعث ذوب قطعات درونی مانند پیستون، سیلندر و حتی سوپاپ ها شده است.

دمای بیش از حد محفظه احتراق موجب از بین رفتن روغن و سوختن آن شده و در نتیجه وجود یک سیستم خنک کننده برای جذب این حرارت و انتقال به محیط الزامی بوده است.

انواع سیستم خنک کاری موتور برق دیزل

اکثر موتور های احتراقی در زمان کارکرد خود گرمای زیادی تولید می کنند این موتور ها باید در شرایط مناسبی کار کنند تا افزایش حرارت بیش از حد به اجزای آن صدمه ای وارد نکند.

برای رفع این گرمای تولید شده در موتور، از سیستم های خنک کننده، استفاده می کنند که به دو دسته زیر تقسیم می شوند: 

سیستم آب خنک (water cooling)

اگر در موتور برق ها سیستم گردش آب وجود داشته باشد به آن آب خنک می گویند.

سیستم آب خنک معمولا در دیزل ژنراتور ها به دلیل فضای باز و سهولت کار در خنک سازی موتور استفاده می شود.

سیستم هوا خنک (air cooling)

در سیستمی که خبری از گردش آب نبود، سیستم هوا خنک است. که 99 درصد موتور برق ها دارای سیستم هوا خنک می باشند.

برای خنک کاری در سیستم هوا خنک نیاز است، محفظه ای که فن درون آن قرار میگیرد که وظیفه فشرده سازی هوا را به عهده دارد، هدایت هوا به سمت قسمت هایی که باید خنک کاری شوند را انجام دهد.

این مکانیزم علاوه بر اینکه باید محفظه سیلند را خنک کند باید به خوبی سر سیلندر ها را خنک کاری کند زیرا تاثیر گزارترین قسمت از موتور بوده که گرمای انفجار داخل سیلندر را جذب کرده و از آنجایی که کربن روی سر سیلندر رسوب می کند و همان طور که می دانید کربن رسانای خوبی برای انتقال حرارت نیست پس این قسمت از موتور دارای اهمیت بالایی برخوردار است.

مزایای سیستم هوا خنک در موتور برق دیزلی
 1. نبودن قطعاتی مانند پمپ آب، رادیاتور و قطعات دیگر که باعث کاهش وزن دستگاه و سهولت در نگهداری و سرویس ساده تر آن شده است.
 2. موتور برق های هوا خنک دچار یخ زدگی در هوای سرد یا مشکلات ناشی از استفاده آب، رسوب گرفتگی یا خوردگی قطعات موتور نمی شوند.
 3. مورد استفاده در مناطق شرجی و رطوبت بالا به دلیل سهولت در انتقال گرما در رطوبت ناشی از هوا
 4. در شرایط محیطی مانند گرمای شدید، گرد و غبار، سرمای زیاد به راحتی عمل می کند و هیچ خنک کننده ای وجود ندارد که منجمد شود یا باعث خوردگی درون سیستم خنک کننده شود.
 5. نیاز به تغذیه رسانی ندارد و به عنوان یک فرایند خنک کننده که همیشه تغذیه در دسترس است، عمل می کند.

قیمت موتور برق گازوئیلی

با توجه به برند و توان خروجی و فاکتورهایی مانند نوع سوخت با درصد ایمنی بالا، انواع محاسن آن از جمله دوام و استحکام بالای موتور برق باعث تعین قیمت موتور برق دیزل می شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز:

دیدگاه کاربران
جعفری
 ارسال شده در : جمعه 05 آذر 1400

سلام و خسته نباشید. من می خواستم یک موتور برق برای کف کش ۱۵۰ متری بخرم. باید از کدوما بخرم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 06 آذر 1400

سلام، لطفا بفرمایید توان کف کش چند اسب بخار می باشد.

کاوه گرمستانی
 ارسال شده در : یکشنبه 30 آبان 1400

سلام، ما برای یک مجتمع مسکونی ژنراتور برق اضطراری سه فاز نیاز داریم که آسانسور، بوستر پمپ آب و روشنایی پلکان و پارکینگ را تامین نماید. آسانسور مجهز به 3VF است. قدرت الکتروموتور ۷.۵ اسب بخار و بوستر پمپ با قدرت 3 اسب بخار و سایر مصارف حدود 1 کیلووات است. ژنراتوری با توان حدود 12 کیلوولت آمپر نیاز داریم و سیستم دیزل آب خنک و استارتردار انتخاب ماست. لطفا قیمت اعلام فرمایید و اگر تابلو خودکار برای این ظرفیت دارید، قیمت آن را هم بفرمایید. متشکرم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400

سلام جناب گرمستانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

محمد کاظمی
 ارسال شده در : شنبه 22 آبان 1400

سلام، من نیازمند یه موتور برق برای روشنایی 1 پروژکتور 30 وات، 3 عدد لامپ 15 وات همزمان روشن و 3 عدد لامپ 15 واتی شبی 2 ساعت روشن است. همچنین 4 عدد دوربین از ساعت 7 شب تا 7 صبح روشن و تلویزیون شبی 3 ساعت روشن است. در ضمن همگی مصرف ها برای شب می باشد. چه موتور برق دیزلی نیازمندم؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 23 آبان 1400

سلام، یک موتور برق 6.5 کیلووات مناسب خواهد بود.

افرا
 ارسال شده در : پنجشنبه 20 آبان 1400

سلام، برای یه کف کش ۲ اینچ ۲ اسب با جریان ۶.۳ آمپر و عمق آب ۵ متری موتور برق گازوئیلی چند کیلویی می خوام. ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 22 آبان 1400

سلام، به دلیل بالا بودن توان کف کش، می بایست از یک موتور برق 10 کیلووات استفاده نمایید.

مهدی قنبری
 ارسال شده در : چهارشنبه 19 آبان 1400

سلام، من نیازمند یک موتور برق برای روشنایی ٢ عدد پروژکتور و ٥ عدد دوربین مدار بسته تلویزیون هستم. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 19 آبان 1400

سلام جناب قنبری عزیز، یک موتور برق 3 کیلووات برای شما مناسب خواهد بود.

حسین غلامی
 ارسال شده در : دوشنبه 17 آبان 1400

سلام علیکم، موتور برق دیزل می خوام.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 آبان 1400

سلام جناب غلامی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پیمان اسدی
 ارسال شده در : یکشنبه 16 آبان 1400

سلام، موتور برق برای کار جوشکاری در محدوده 30 متر می خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 16 آبان 1400

سلام جناب اسدی عزیز، لطفا شماره الکترود مصرفی را ذکر بفرمایید.

علی صفری
 ارسال شده در : شنبه 15 آبان 1400

سلام، موتور برق دیزل جهت تولید برق و انتقال آب توسط کف کش از ارتفاع ۵۰ متر و برق برای زمین کشاورزی و روشنایی. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 16 آبان 1400

سلام جناب صفری عزیز، لطفا بفرمایید کف کش شما چند اینچ است.

علیرضا کریمی زاده
 ارسال شده در : چهارشنبه 12 آبان 1400

سلام، درخواست مشاوره جهت دو دستگاه موتور برق دیزلی با توان پرایم ۱۲.۵ کاوا برای مدت ۱۷ ساعت کاری می خوام. فاصله ژنراتور تا محل مصرف حدود ۷۰ متر است. امکان احداث ژنراتورها نیست و ژنراتور بدون کانوپی مورد نظره. استفاده از دو زوج موتور با مجموع توان مورد نظر (1± کیلووات) مد نظر هست. ارجحیت به پیشنهاد موتور با ظرفیت بالاتر و تعداد کمتر می باشد. به هیچ عنوان بنزینی نباشد. با مجموع ۵۵ تا ۶۰ تومن بشه جمعش کرد. توضیحات اینکه بار کل، از ۶ کیلووات ساعت بار روشنایی و دست پایین ۱.۷ تا ۲ کیلوات بار سلفی تشکیل شده. برندهای etq، کاما، سویفت کرافت و کوپ برام قابل قبول تر بودن. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 12 آبان 1400

سلام جناب کریمی زاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

غلامرضا فرزین
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 آبان 1400

سلام، موتور برقی می خوام واسه باغ که بتونه یدونه یخچال، تلویزیون و چند تا لامپ روشن کنه. البته لامپ ها کم مصرف هستن و همزمان نهایتش ۱۰ تا روشن خواهد بود. واسه من مهم مدت زمان روشن بودن موتور برق هست.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 آبان 1400

سلام، یک موتور برق 7 کیلووات مناسب خواهد بود و مدت زمان کارکرد مداوم نیز 8 تا 10 ساعت می باشد.

محمود جعفری
 ارسال شده در : دوشنبه 10 آبان 1400

سلام، وقت بخیر. موتور برق برای استفاده در ماشینم نیازمندم. چطور سوالاتم رو ازتون بپرسم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 آبان 1400

سلام جناب جعفری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

خالد الباجی
 ارسال شده در : یکشنبه 09 آبان 1400

سلام، من یک موتور برق سه فاز ۸ یا ۹ کیلووات اصل می خوام واسه شرکت کابوتا. فک کنم ایتالیا هستش.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 10 آبان 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

بابک اکبرزاده
 ارسال شده در : جمعه 07 آبان 1400

سلام، خریدار موتور برق دیزلی هستم که که ۲۴ ساعته کار کنه، با توان خروجی بالا حدود ۳۰۰ آمپر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 08 آبان 1400

سلام، معمولا دیزل ژنراتور یا موتور برق دیزلی قابلیت کار بصورت دائم کار را ندارد. توان مد نظر شما نیز با موتور برق تامین نخواهد شد و نیاز به ژنراتور 166 کیلووات می باشد که می توانید در برندهای ولوو یا بادوین تهیه بفرمایید.

مجید اژدری
 ارسال شده در : شنبه 17 مهر 1400

سلام، یه موتور برق می خوام برای اینکه دستگاه جوش و سنگ فرز همزمان بتونن ازش برق بگیرن و کار کنن. شما چه موتور برقی رو پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 17 مهر 1400

سلام جناب اژدری عزیز، لطفا آمپر مصرفی دستگاه های مورد استفاده را ذکر بفرمایید.

سهراب صفایی
 ارسال شده در : دوشنبه 12 مهر 1400

سلام علیکم. می خواستم بدونم چه موتور برقی برای یک کارگاه درب و پنجره سازی برای مواقعی که برق قطع می شود جوابگو هست؟ زیاد سنگین هم نباشد که گاهی بتوانم برای کارهای بیرون هم حمل و نقل بکنم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 14 مهر 1400

سلام جناب صفایی عزیز، لطفا آمپر مصرفی دستگاه های مورد استفاده خود را ذکر بفرمایید.

مهدی انصاری
 ارسال شده در : شنبه 10 مهر 1400

سلام، موتور برق بنزینی می خوام برای معدن سنگ. می خوام پیکور ۱۴ کیلوگرمی کار کنه. احتمالا هم زمان دو تا پیکور بخواد کار کند. به چه موتور برق و با چه توانی نیازه؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 11 مهر 1400

سلام جناب انصاری عزیز، لطفا آمپر مصرفی دستگاه را اعلام بفرمایید.

علی
 ارسال شده در : چهارشنبه 07 مهر 1400

سلام، من یه موتور برق دیزل می خوام تا یک عدد میکسر و بالابر همزمان با هم کار کنند. برای این کار چند کیلووات باید باشه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 08 مهر 1400

سلام، لطفا آمپر مصرفی دستگاه ها را ذکر بفرمایید.

بهروز برزگر
 ارسال شده در : دوشنبه 05 مهر 1400

با سلام، موتور برقی نیاز دارم برای باغ و مصرف یک کف کش استخری، 10 عدد لامپ، تلویزیون و یخچال. راهنمایی می خواستم. البته همه همزمان روشن نیستن. متشکرم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 06 مهر 1400

سلام جناب برزگر عزیز، لطفا توان کف کش را ذکر بفرمایید.

امین ناظمی
 ارسال شده در : جمعه 02 مهر 1400

سلام، در خصوص خرید موتور برق سه فاز با ۳۲ آمپر مشاوره می خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 04 مهر 1400

سلام، ژنراتور سه فاز 17 کیلووات برای حضرتعالی مناسب می باشد.

محسن امیری
 ارسال شده در : چهارشنبه 31 شهریور 1400

با سلام و عرض ادب. یک موتور برق سه فار با 30 آمپر نیاز دارم. لطف می کنید بهترین موتور برق کم صدا را راهنمایی کنید. با احترام امیری.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 01 مهر 1400

سلام جناب امیری عزیز، شما می بایست از یک موتور برق 15 کیلووات استفاده نمایید. موتور برق بی صدا با این توان موجود نمی باشد، مگر اینکه خودتان یک کانوپی تهیه نمایید.

اسماعیل حاجی زادگان
 ارسال شده در : یکشنبه 28 شهریور 1400

عرض سلام و وقت بخیر. ببخشید در مورد قیمت موتور برق دیزلی تک فاز با توان ۳ تا ۵ کیلووات، ترجیحا برند کاما یا برندهای دیگر راهنمایی بفرمایید. ممنون‌.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 28 شهریور 1400

سلام جناب حاجی زادگان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

عنایت شکوری
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 شهریور 1400

سلام، در خصوص خرید یک دستگاه ژنراتور دیزل سه فاز ۸ تا ۱۰ کیلووات مشاوره می خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 شهریور 1400

سلام جناب شکوری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فردین رمضانی
 ارسال شده در : دوشنبه 22 شهریور 1400

با سلام، خسته نباشید. موتور برق دیزلی می خواستم که هم جوشکاری کنم در حد خانگی، هم رو شناور جواب بده. می خواستم ببینم قیمتش چنده و چند کیلووات می خواد؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 شهریور 1400

سلام، برای جوشکاری با الکترود 1 و 2 یک موتور برق 5 کیلووات و برای جوشکاری با الکترود 3 و 4 موتور برقی با توان بیش از 7 کیلووات نیاز است.

محمد ایمانی
 ارسال شده در : چهارشنبه 17 شهریور 1400

با سلام، برای یک دستگاه بالابر ۳ فاز در یک ساختمان ۶ طبقه در حال ساخت، و همچنین کار با دستگاه جوش، تعداد لامپ روشنایی و پمپ آب چه دستگاهی پیشنهاد می دهید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 18 شهریور 1400

سلام جناب ایمانی عزیز، برای کاربری مد نظر شما در صورت مدیریت دستگاه ها، یک موتور برق سه فاز 15 کیلووات کافی می باشد.

سهراب نوری زاده
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 شهریور 1400

با سلام، لطفا قیمت یک موتور برق جهت مصرف خانگی به من اعلام کنید با قیمت مناسب. با سپاس از شما.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 شهریور 1400

سلام جناب نوری زاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

یوسف احمدی
 ارسال شده در : یکشنبه 14 شهریور 1400

سلام، برای آسیاب سبد با ظرفیت 40 آمپر چە نوع موتور برقی را پیشنهاد می کنید؟ قیمتش را هم لطف کنید. ممنون می شم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 15 شهریور 1400

سلام جناب احمدی عزیز، شما می بایست از یک موتور برق 22 کیلووات سه فاز استفاده نمایید.

احمد علیمددی
 ارسال شده در : یکشنبه 14 شهریور 1400

با سلام و خسته نباشید. موتور برقی دارید که بتواند 2 لاین آسانسور 8 نفره برای 13 طبقه که هم نفر بر هست و هم باربر، به علاوه 2 تا پمپ آب 3 فاز 3 اسب را جواب بده؟ چند کیلووات باید بگیرم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 14 شهریور 1400

سلام جناب علیمددی عزیز، شما می بایست از یک دیزل ژنراتور با توان 25 کیلووات استفاده نمایید.

مهرداد بهمنیاری
 ارسال شده در : یکشنبه 14 شهریور 1400

با سلام، من یه شناور دارم روش نوشته ۷۰ متری ۶.5 آمپر ۷۵۰ وات. می خواستم ببینم چه موتور برقی براش کافیه؟ قیمتش چنده؟ می خوام در کنارش ۴ یا ۵ تا لامپ هم روشن بشه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 14 شهریور 1400

سلام، یک موتور برق 3 کیلووات کافی می باشد. می توانید لامپ های مذکور را همراه شناور روشن بفرمایید.

علی
 ارسال شده در : پنجشنبه 11 شهریور 1400

سلام، کدام موتور برق برای دستگاه حفاری مناسب هستش؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 13 شهریور 1400

سلام، لطفا بفرمایید که دستگاه حفاری مورد نظر شما چند آمپر برق می کشد.

حجت آقایی تبار
 ارسال شده در : پنجشنبه 11 شهریور 1400

سلام، می بخشید من می خوام یه شناور 62.5 کیلوواتی بخرم ولی برق ندارم. می خواستم بدونم می شه با یه موتور برق دیزلی این شناور رو روشن کرد و باهاش کار کرد یا نه؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 13 شهریور 1400

سلام جناب آقایی تبار عزیز، شما می توانید از یک دیزل ژنراتور 200 کاوا استفاده نمایید.

حبیب حسینی
 ارسال شده در : دوشنبه 08 شهریور 1400

با سلام، موتور برق گازوئیلی 3 فاز با خروجی 12 آمپر می خواستم. لطفا راهنمایی كنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 08 شهریور 1400

سلام جناب حسینی عزیز، یک موتور برق دیزلی 6 کیلووات مناسب شما خواهد بود.

احسان جعفری
 ارسال شده در : شنبه 06 شهریور 1400

سلام، درمورد موتور برق سوال داشتم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 07 شهریور 1400

سلام جناب جعفری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ساسان شمس
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 مرداد 1400

سلام، چه موتور برقی برای کار با اینورتر جوشکاری ۲۵۰ آمپر تک فاز پیشنهاد می کنین؟ لطفا حدود قیمت آن را بفرمایید. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 مرداد 1400

سلام، برای الکترود ۱ و ۲ جوشکاری، یک موتور برق اینورتری هوندا المکس ۶ کیلووات پیشنهاد می شود. چنانچه از الکترود ۳ و ۴ استفاده شود، موتور برق اینورتری قابل استفاده نیست و می بایست موتور برقی با توان بیش از ۷ کیلووات به کار برد.

یوسف احمدی
 ارسال شده در : یکشنبه 24 مرداد 1400

سلام، من برای آسیاب سبد چه نوع موتور برقی لازم هست؟ لطفا قیمت هم بگید. ممنون می شم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 25 مرداد 1400

سلام جناب احمدی عزیز، لطفا توان یا آمپر مصرفی دستگاه را ذکر بفرمایید.

علی منفردی
 ارسال شده در : یکشنبه 24 مرداد 1400

سلام، جهت راه اندازی شناور 3 اینچ و برداشت آب از عمق 50 متری، چه نوع موتور برقی لازم است؟ لطفا ضمن راهنمایی، قیمت آن را نیز اعلام فرمایید. متشکرم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 24 مرداد 1400

سلام جناب منفردی عزیز، یک موتور برق 8 کیلووات برای شما کافی خواهد بود.

عثمان دستاران
 ارسال شده در : جمعه 22 مرداد 1400

سلام، میزان برق مصرفی ۵۰ آمپر چه موتور برقی برای تامین برق لازم است؟ لطفا هزینه نقدیش رو هم بفرمایید. قسطی هم دارید یا نه؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 24 مرداد 1400

سلام جناب دستاران عزیز، به شما یک ژنراتور ۲۸ کیلووات سه فاز پیشنهاد می گردد. همکاران واحد مشاوره فنی با حضرتعالی تماس خواهند گرفت.

سید میثم حسینی
 ارسال شده در : پنجشنبه 21 مرداد 1400

سلام جناب، من یک موتور برق می خوام سه واحد رو جواب بده که توی هر کدوم یک کولر 30000 وجود داره، به اضافه یخچال و وسایل برقی منزل و روشنایی ها.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 24 مرداد 1400

سلام، یک موتور برق 7.5 کیلووات برای هر واحد (به عبارتی 3 تا 7.5 کیلووات) نیاز خواهد بود.

حمید حمداله زاده
 ارسال شده در : پنجشنبه 21 مرداد 1400

سلام، بنده یه یک موتور برق گازوئیلی سه فاز 32 آمپر برای تامین برق دستگاه های تراشکاری لازم داشتم. اگه می شه راهنمایی کنین که چه موتور برقی به کار من میاد؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 24 مرداد 1400

سلام، یک دیزل ژنراتور 22.5 کاوا مناسب خواهد بود.

علی نقی پور
 ارسال شده در : چهارشنبه 20 مرداد 1400

سلام، یه مغازه فست فود با تمام سیستم دوربین، ۴ عدد یخچال، کولر و ۶ دستگاه اسنک، چی به کارم میاد؟ برقم هم تک فازه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 21 مرداد 1400

سلام، لطفا بفرمایید کولر شمازی گازی می باشد یا آبی. بدون در نظر گرفتن کولر و با فرض استفاده شما از یخچال های ایستاده که آمپر زیادی می کشند، یک موتور برق 15 کیلووات کافی خواهد بود. البته باید توجه شود که یخچال ها همزمان وارد مدار نشوند. با این موتور برق می توانید از یک کولر گازی اینورتری 24000 نیز استفاده نمایید.

حسین تاج بخش
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 مرداد 1400

با سلام و احترام خدمت مدیریت سایت. سوالم این هست برای 10 کیس کامپیوتر، 10 مانیتور 20 اینچ، 6 پرینتر سیاه و سفید مدل لیزری و یک دستگاه سانترال که در زمان قطع برق بتواند روشن بماند و به کار خود ادامه بدن، چه دستگاهی پیشنهاد می کنید؟ موتور برق مناسب هست یا سراغ UPS بریم؟ ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 20 مرداد 1400

سلام، چنانچه خاموش نشدن کامپیوترها در لحظه قطعی برق حتی به مدت چند ثانیه برای شما اهمیت دارد می بایست از UPS استفاده بفرمایید. در غیر این صورت از موتور برق نیز می توانید استفاده کنید. یک موتور برق 15 کیلووات برای شما مناسب می باشد.

غلامرضا فرزین
 ارسال شده در : یکشنبه 17 مرداد 1400

سلام، به یه موتوربرق دائم کار نیاز دارم که روزها فقط واسه یخچال لازمه ولی شبها واسه روشنایی چند تا لامپ هم لازمه. لطفا بفرمایین چه نوع موتور برقی کار منو راه می اندازه و مقدار مصرفش هم هر ۲۴ ساعت چقدر می شه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 17 مرداد 1400

سلام، لطفا بفرمایید که یخچال چند فوت می باشد. اما اگر مصرف برق را در حد معمول در نظر بگیریم، یک موتور برق 6.5 کیلووات کافی خواهد بود.

بهنیا
 ارسال شده در : چهارشنبه 13 مرداد 1400

سلام، وقتتون بخیر، برای ساخت یک ویلا احتیاج به یک موتور برق داریم که جوابگوی بتونیر و دستگاه جوش و غیره باشه و در نهایت هم بشه برای تامین برق اضطراری همونجا ازش استفاده کنیم. چه مدلی جوابگوی کار ماست؟ ممنون می شم راهنمایی کنید. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 16 مرداد 1400

سلام، وقت بخیر، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

احمدحسن زاده
 ارسال شده در : دوشنبه 11 مرداد 1400

سلام، لطفا قیمت موتور برق برای شناور ۲ اینچی در چاه ۲۰ متری را بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 12 مرداد 1400

سلام جناب حسن زاده عزیز، شناور در لحظه استارت آمپر می کشد که به همین دلیل، یک موتور برق 6.5 کیلووات نیاز است. با این موتور برق می توانید در کنار شناور، از یک یخچال 7 فوت و روشنایی نیز استفاده کنید.

علیرضا خلیلی
 ارسال شده در : یکشنبه 03 مرداد 1400

سلام، بابت راه اندازی سردخانه در مواقع قطعی برق، یک موتور اضطراری ۳ فاز احتیاج دارم با توان حداقل ۱۵ آمپر در لحظه استارت. روی پلاک کمپرسور مقدار آمپر ۵.۵ خورده ولی زمان استارت ۱۵ آمپر برق می کشه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 04 مرداد 1400

سلام جناب خلیلی عزیز، یک موتور برق 3 فاز دیزلی 7 کیلووات مناسب حضرتعالی می باشد.

موسوی
 ارسال شده در : شنبه 02 مرداد 1400

سلام، برای ۵ عدد پنکه سقفی، ۱۵ عدد روشنایی ال ای دی و یک پمپ آب ۲ اسب چه ژنراتوری با چه قیمت پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 02 مرداد 1400

سلام جناب موسوی عزیز، پمپ آب به ۳ کیلووات توان و پنکه ها به 4 کیلووات توان نیاز دارند. در مجموع، یک موتور برق ۸.۵ کیلووات برای حضرتعالی مناسب خواهد بود.

محمد علیپور
 ارسال شده در : جمعه 01 مرداد 1400

سلام، برای کف کش های ۲۵ متری ۱۳ آمپر موتور برق چند کیلواتی نیاز است؟ آیا موتور برق گازوئیلی پایونیر ۴.۵ کیلووات مشکل ما رو رفع می کند؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 02 مرداد 1400

سلام، برای حضرتعالی یک موتور برق 7.5 کیلووات مناسب خواهد بود.

حسین یزدان پرست
 ارسال شده در : چهارشنبه 30 تیر 1400

سلام، یک موتور برق نیاز دارم که یک پمپ آب کف کش تک فاز دو اینچ، یک یخچال معمولی و کولر آبی و پنج لامپ را روشن نماید و پمپ آب در روز کار کند و بقیه خاموش باشند لطفا در این مورد راهنمایی فرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 31 تیر 1400

سلام، یک موتور برق 7 کیلووات اسمی برای شما مناسب است.

مهدوی
 ارسال شده در : شنبه 26 تیر 1400

با سلام، موتور برقی چند کاوا برای روشن کردن کولر گازی 12000 نیاز است؟ آیا می توان از موتور برق برای کمپر و در حین حرکت استفاده کرد؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 26 تیر 1400

سلام، به دلیل آمپر کشیدن دو برابر توسط کولر گازی، موتور برقی با توان 4 کیلووات و 14 آمپر مناسب خواهد بود. همچنین، از موتور برق می بایست در مکانی ثابت استفاده کرد و این امر در حین حرکت امکان پذیر نمی باشد.

مهدی حاتمی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

با سلام، موتور برق دیزلی با قدرت بالای 6.5 کیلووات جهت مصرف صنعتی 32 آمپر نیازمند هستم. لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

سلام جناب حاتمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

احمد رحمانی مقدم
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

سلام، خواهان یک موتور برق دیزلی با 9000 یا ۱۰۰۰۰ وات سه فاز سایلنت هستم. لطفا راهنمایی می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حجت خانبابایی
 ارسال شده در : دوشنبه 21 تیر 1400

سلام، جمع آسانسورها و پمپ آب ها در آسانسور ۹ اسب و‌ پمپ ها جمعا ۶ اسب هستند.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

سلام، یک موتور برق 18 کیلووات (معادل 22 کاوا)، مناسب کاربری مدنظر حضرتعالی می باشد.

سید عبدالحمید موسوی
 ارسال شده در : دوشنبه 21 تیر 1400

با سلام، من یک موتور برق 3000 یا 2800 برای باغ می خوام. چی پیشنهاد می دین؟ قیمت ها چطوره؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

سلام، حضرتعالی می توانید از موتور برق جیانگ دانگ 2.8 کیلووات و موتور برق سان پاور 3 کیلووات استفاده نمایید.

حجت خانبابایی
 ارسال شده در : دوشنبه 21 تیر 1400

سلام، برای یک مجتمع چهل واحدی کلا ۷ طبقه، با دو لاین آسانسور هر کدام ۵ نفر ظرفیت به همراه دو عدد پمپ آب، چه ژنراتوری را پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 21 تیر 1400

سلام، لطفا توان موتور آسانسور و هم چنین توان پمپ ها را ذکر بفرمایید.

مرتضی عظیمیان
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، من یک دستگاه موتور برق بنزین هیوندای ۵۳۷۰ آکبند دارم و می خوام یک دستگاه موتور دیزلی برای مصرف معمولی منزل شامل یخچال ساید، کولر آبی ۵۵۰۰، پکیج و چند لامپ روشنایی تهیه کنم. ممنون می شم هم مدل مناسب و مقرون به صرفه را معرفی کنید. همچنین بفرمایید امکان تعویض موتور موجود بنده، با مورد پیشنهادی شما وجود دارد یا نه؟ با سپاس.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام جناب عظیمیان عزیز، خیر، امکان تعویض کالا وجود ندارد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

غلامی
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، وقت بخیر. من برای یه کوکر گازی 60000 ایستاده سه فاز و یه کولر 30000 و چند تا یخچال، چی باید بگیرم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام جناب غلامی عزیز، به دلیل اینکه کولر گازی مجهز به کمپرسور می باشد و در زمان راه اندازی آمپر می کشد، یک ژنراتور 62 کاوا مورد نیاز حضرتعالی خواهد بود.

محسن دهقانی
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، یک موتور برق دیزلی 6.5 کیلووات و یک موتور برق ۹ کیلووات می خوام. لطفا قیمت و مارکی که خوب و مقرون به صرفه باشه معرفی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام جناب دهقانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

شیدا خدابنده
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، برای یک آپارتمان سه واحدی یک موتور برق می خوام که صدای زیادی هم نداشته باشه. ممنون می شم بگید چه موتور برقی خوبه و چند وات؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، لطفا بفرمایید که قصد دارید چه تجهیزاتی را با چه توانی زیر بار موتور برق ببرید.

ایوب‌ غفوری
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام جناب، خسته نباشید. برای روشن کردن کولر پنجره ای، چه موتوری با قیمت مناسب می توان استفاده کرد؟ با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 19 تیر 1400

سلام جناب غفوری عزیز، با توجه به اینکه کولر های گازی پشت پنجره ای توان بسیار بالایی مصرف می کنند، در صورت امکان توان و ظرفیت کولر خود را ذکر بفرمایید.

پیمان کاظمی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام، خسته نباشید. ببخشید کدوم یک از موتور برق های دیزلی برای کار نانوایی مناسبه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام جناب کاظمی عزیز، یک موتور برق 5.5 کیلووات برای استفاده در نانوایی کافی می باشد.

حقیقی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام، وقت بخیر. یک موتور برق دیزلی می خوام برای مصرف باغ. استفاده از کف کش ۲ اینچ، روشنایی محوطه ۲۰۰۰ متر مربع، پمپ معمولی آب، یخچال و تلویزیون. چند کیلووات مناسب است؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام جناب حقیقی عزیز، در خصوص پمپ و کف کش می بایست اطلاعات دقیق تری ارائه بفرمایید. برای مثال عنوان کنید که کف کش چند متری می باشد. به منظور استفاده از روشنایی، یخچال و تلویزیون نیز، موتور برقی با حدود 5.5 کیلووات توان کافی می باشد.

میلاد عرب اسدی
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام، در یک ساختمان 5 طبقه، برای راه اندازی موتور آب و روشنایی راهروها و واحد ها چه ژنراتوری لازم هست؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام، لطفا توان موتور آب را مرقوم بفرمایید. در اغلب موارد، یک موتور برق 15 کیلووات برای ساختمان 5 طبقه مناسب می باشد.

اکبر حلمی
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام، برای واحد نان فانتزی که شامل فر، خمیرگیر، رول کن و ۲ عدد کولر ۳۰000 می باشد، چه دستگاه تامین کننده برقی توصیه می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام، یک دیزل ژنراتور 3 فاز برای شما مناسب می باشد.

مزروعی
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

با سلام، موتور برق ترجیحا دیزلی برای منزل آپارتمانی و مصرف همزمان یخچال فریزر، روشنایی، پکیج، تلویزیون و کولر آبی ۸۰۰۰ می خوام. لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام، برای کاربری مد نظر حضرتعالی، یک موتور برق دیزلی تک فاز 7.5 کیلووات مناسب می باشد.

سیاوش شادمان
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام، موتور برق ۱۰ کیلووات ۳ فاز، برای مرغداری لازم دارم. لطفا قیمت موتور برق رو بگین.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام جناب شادمان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی جعفری
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام، وقت بخیر. برای یک کولر ۳۰000، دو یخچال، یک تلویزیون و سه چهار تا لامپ کم مصرف، چه موتور برق دیزلی معرفی می کنید؟ در واقع باید چند کیلووات باشد؟ با تشکر، ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام جناب جعفری عزیز، پاسخ سوال حضرتعالی به نوع کولر وابسته می باشد. در صورت داشتن کولر آبی، یک موتور برق 8.5 کیلووات و در صورت داشتن یک کولر گازی اینورتری، یک موتور برق 10 کیلووات کافی خواهد بود.

حسین احمدی دیباور
 ارسال شده در : یکشنبه 13 تیر 1400

سلام، یه موتور برق می خواهم، برای سردخانه زیر صفر سه فاز حدودا ۲۰ تن.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 13 تیر 1400

سلام، برای کاربری مورد نظر حضرتعالی یک موتور برق 12 کیلووات مناسب خواهد بود.

محمد میرزایی
 ارسال شده در : یکشنبه 13 تیر 1400

سلام، یه موتور برق می خوام که یه کولر گازی 9000 رو روشن کنه. می خوام روی کشنده تریلی نصب کنم و کم صدا باشه. لطفا تماس بگیرید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 13 تیر 1400

سلام جناب میرزایی عزیز، یک موتور برق با توان حدود 6.5 کیلووات برای شما مناسب می باشد.

ابراهیم حسن پور
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 08 تیر 1400

با سلام، نیاز به یک دستگاه موتور برق تک فاز ولتاژ رگوله، با جریان 30 آمپر دارم. لطفا با بنده تماس حاصل فرمایید. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 08 تیر 1400

سلام جناب حسن پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

هادی شریعتی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 08 تیر 1400

با سلام، قیمت موتور برق سه فاز چنده؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 08 تیر 1400

سلام جناب شریعتی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

قاسم نوری
 ارسال شده در : دوشنبه 07 تیر 1400

سلام، یه موتور برق دیزلی کم صدا می خوام برای چاه حدودا ۳۵ متری. لطفا راهنمایی بفرمایید چه مدلی بگیرم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 07 تیر 1400

سلام جناب نوری عزیز، لطفا مشخصات دقیق تری ارائه بفرمایید. چنانچه پمپ را تهیه نموده اید، بفرمایید پمپ چند اینچ بوده و هد و دبی آن چند می باشد. همچنین مشخص کنید پمپ چند متری است، تا بتوانیم موتور برق دیزل مناسب را به شما معرفی و ارائه کنیم.

انصاری
 ارسال شده در : شنبه 05 تیر 1400

سلام، یه موتور برق واسه روشن کردن 2 کولر گازی و یخچال می خوام که در روز حدود 5 ساعت کار کنه. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 05 تیر 1400

سلام جناب انصاری عزیز، با در نظر گرفتن این موضوع که شما اشاره ای به ظرفیت کولر ها نکردید، به طور کلی می توانید از موتور برق 16 کیلووات استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که ابتدا باید یک کولر گازی را وارد مدار کرده و پس از رسیدن به حالت استندبای، کولر بعدی را وارد مدار کنید.

اسلام فلاح
 ارسال شده در : پنجشنبه 03 تیر 1400

با سلام. برای روشن کردن یک دینام سه فاز 20 اسب چه موتوری مناسب است؟ قیمتش چقدره؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 05 تیر 1400

سلام، شما می توانید از موتور برق Telec با توان 17 کیلووات استفاده کنید. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سیاوش بهرامی
 ارسال شده در : پنجشنبه 03 تیر 1400

سلام، موتور برق قوی برای راه اندازی ماینر می خوام. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 03 تیر 1400

سلام جناب بهرامی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اسماعیل رحمنی
 ارسال شده در : پنجشنبه 03 تیر 1400

سلام، وقت بخیر. یه موتور برق برای کار لوله ‌کشی پلی اتیلن می خوام. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 03 تیر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عزت الله وحیدی نژاد
 ارسال شده در : چهارشنبه 02 تیر 1400

سلام، لطفا راهنمایی کنید که یک موتور برق می خوام. دیزلی خوبه یا بنزینی؟ قیمتاتون رو بروزرسانی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 02 تیر 1400

سلام جناب وحیدی نژاد عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عباس حسینی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 01 تیر 1400

با سلام، موتور برقی نیاز دارم جهت مصرف باغ، جوشکاری، کار با کف کش استخر، برق رسانی به یخچال و غیره.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 02 تیر 1400

سلام جناب حسینی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

آرش ابراهیمی
 ارسال شده در : دوشنبه 31 خرداد 1400

سلام، وقت بخیر. یک موتور برق می خواستم برای اتاق سرور و کولر گازی. می تونید راهنمایی کنید؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 01 تیر 1400

سلام جناب ابراهیمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسین طاهری
 ارسال شده در : یکشنبه 30 خرداد 1400

با سلام و ارادت. بنده یه موتور برق سه فاز ۲۰ کیلووات می خوام برای به راه انداختن شناور ۴ اینچ پمپیران از چاه ۷۰ متری آب. از کارشناسان و مهندسین عزیز می خوام راهنمایی کنند. چه موتوری باید ببرم مناسب باشه؟ با سپاس.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 31 خرداد 1400

سلام جناب طاهری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جمشید آریان پور
 ارسال شده در : جمعه 28 خرداد 1400

با درود و تشکر از مطالب خوبی که در رابطه با موتور برق دیزلی نوشته بودید. من یک دستگاه موتور برق دیزلی برای باغ شهری نیاز دارم که حداقل بیست لامپ 12 وات، یخچال و تلویزیون را روشن کنه و سبک چرخ باشه. چه دستگاهی را پیشنهاد می کنید؟ قیمت را هم بفرمایید. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 29 خرداد 1400

سلام جناب آریان پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اکبر انفراد
 ارسال شده در : پنجشنبه 27 خرداد 1400

سلام، لطفا موتور برق دیزلی با قدرت حداقل 6.5 کیلووات با بیشترین امتیاز و مناسب ترین قیمت را معرفی کنید. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 29 خرداد 1400

سلام جناب انفراد عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

م محمدی
 ارسال شده در : پنجشنبه 27 خرداد 1400

سلام، یک موتور برق دیزلی سه فاز برای آبیاری زمین کشاورزی جهت پمپاژ آب، به ارتفاع بالاتر می خوام. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 29 خرداد 1400

سلام جناب محمدی عزیز، شماره تماس شما صحیح نمی باشد. لطفا شماره تماس خود را تصحیح بفرمایید. حضرتعالی نیز می توانید برای تماس با کارشناس فروش با شماره 02148000049 (داخلی 330 و 340) تماس حاصل نمایید. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

ناصر امیری
 ارسال شده در : دوشنبه 24 خرداد 1400

سلام، یه موتور برق واسه روشن کردن 2 کولر گازی و یخچال می خوام که ۴ ساعت کار کنه. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 24 خرداد 1400

سلام جناب امیری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

زینال زاده
 ارسال شده در : شنبه 22 خرداد 1400

سلام، من یه موتور برق می خوام برای باغ. عمق چاه ۳۰ متره. می خواستم بدونم چه موتوری با چه قیمتی مناسب هستش؟ ممنون می شم راهنماییم کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 23 خرداد 1400

سلام جناب زینال زاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عباس کرمی
 ارسال شده در : شنبه 22 خرداد 1400

سلام، موتور برق دیزلی 3 تا 5 کیلوواتی می خوام که کانوپی دار باشه. لطف کنید قیمت و مدل رو بهم بگید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 22 خرداد 1400

سلام جناب کرمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

یونس زلفی
 ارسال شده در : شنبه 15 خرداد 1400

سلام و عرض ادب، موتور برق دیزلی می خوام برای استفاده با شناور 3 اینچ از عمق ۴۰ متری. پیشنهاد شما که متخصص این امر هستید چه مدل از این دستگاه و با چه قیمتی تمام شده می باشد؟ ممنون از راهنمایی شما.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 17 خرداد 1400

سلام جناب زلفی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید قربانی
 ارسال شده در : جمعه 14 خرداد 1400

سلام و وقت بخیر. لطفا قیمت کاما دیزلی 6500 و 8500 رو بفرمایید. برای مصرف بالابر و بتونیر 3 اسب می خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 17 خرداد 1400

سلام جناب قربانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد اسدیان
 ارسال شده در : جمعه 14 خرداد 1400

با عرض سلام و ادب و احترام و خسته نباشید خدمت شما. من تعداد ۱۰۰ دستگاه موتور برق ۵۰۰۰ یاماها یا فامکو، هر کدام با عکس قدرت برقش درخواست دارم. هم قیمت واقعی اعلام بفرمایید و هم از نظر نقدی و اقساطی دو ساله.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 17 خرداد 1400

سلام جناب اسدیان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

توحید نقی زاده
 ارسال شده در : چهارشنبه 12 خرداد 1400

سلام، موتور برق دیزلی بی صدا می خوام که ١٥٠ تا چراغ باغ رو روشن کنه. چند هزار وات لازمه؟ کدوم مارک رو پیشنهاد می کنین؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 12 خرداد 1400

سلام جناب نقی زاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

ابوالفضل رضایی
 ارسال شده در : دوشنبه 10 خرداد 1400

سلام، موتور برق سه فاز تا ۴۰ آمپر می خواهم. چه چیزی را پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 خرداد 1400

سلام جناب رضایی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

حسن رحمانی
 ارسال شده در : شنبه 08 خرداد 1400

سلام، موتور برق دیزلی می خواستم. می خوام ببینم تا چند ساعت یکسره کار کنه مشکلی نداره؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 08 خرداد 1400

سلام جناب رحمانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابراهیم نظری
 ارسال شده در : جمعه 07 خرداد 1400

سلام، موتور برق می خواهم که دو کف کش به عمق هر کدام ۱۲ متر را با هم روشن کند. لطفا راهنمایی می کنید؟ موتور روزی ۸ الی ۱۰ ساعت کار می کند.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 08 خرداد 1400

سلام جناب نظری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجتبی افسا
 ارسال شده در : جمعه 07 خرداد 1400

با سلام، برای ساخت ویلا نیاز به موتور برقی دارم که بتونه بالابر ساختمانی 3 اسب تک فاز رو راه بندازه. همچنین جوشکاری هم بشه انجام داد. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 08 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

روستا
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

با سلام، موتور برق با صرفه گازوئیلی، برای خانه ۱۲۰ متری در روستا می خوام، برای ۲ ساعت در روز. چه مدلیش خوبه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سید محمدصادق هاشمی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

با سلام، برای ساختمان ویلایی می خوام. چه مدلی از موتور برق مناسبه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام جناب هاشمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جاسم رحیمی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام، برای یه کولر گازی با 5 آمپر مصرف برق یه ژنراتور دیزلی می خوام که کوچک و کم صدا باشه و به صورت اتومات روشن شه. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام جناب رحیمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد دهقان
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام، وقت بخیر. برای محل کار موتور برق 3 فاز نیاز دارم. چطور می تونم خریداری کنم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام جناب دهقان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

آرزو ملکی
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام، موتور برق برای یه ساختمون ۴ طبقه مسکونی می خوام. روزی ۲ ساعت روشن باشه برای مواقع قطعی برق. بی صدا باشه. پیشنهادتون چیه؟ مقرون به صرفه هم باشه. مرسی. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام سرکار خانم ملکی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی سخایی
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام، برای یه فروشگاه یه موتور برق می خوام. می خوام 3 تا کولر گازی، 50 تا لامپ، یک سیستم کامپیوتر و یک کارتخوان رو روشن کنه. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام جناب سخایی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسین هاجری
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

با سلام، یک موتور برق می خوام برای نانوایی. چه نوع دستگاهی بهتره؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام جناب هاجری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسن بایگان
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام، جهت مغازه لنت و صفحه کوبی برای یک کمپرسور باد ٢٥٠ لیتری، یک دریل ستونی ١٣، یک پنکه سقفی، یک سنگ رومیزی، یک سنگ مینی، ٤ لامپ ٦٠ کم مصرف، یک هواکش صنعتی ٥٠×٥٠ با دور بالا موتور برق می خوام. البته تمامی ابزارها در یک زمان بکارگیری نمی شوند. شما تقریبا ٧٠ درصد کار همزمان را در نظر بگیرید. تمامی دستگاه ها از برق تک فاز استفاده می کنند. لطف بفرمایید در این خصوص بهترین و مقرون به صرفه ترین گزینه موتور برق را جهت خرید معرفی نمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام جناب بایگان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدکریم صفرخانلو
 ارسال شده در : پنجشنبه 30 اردیبهشت 1400

سلام، برای کار صنعتی یک موتور برق سه فاز دیزل می خوام که کم سر و صدا باشد. لطفا راهنمایی بکنید. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 30 اردیبهشت 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عبدالرضا حق پرور
 ارسال شده در : یکشنبه 26 اردیبهشت 1400

با سلام و خدا قوت. موتور برق دیزل سایلنت برای مصرف خونگی لازم دارم. باید سه فاز باشه و هر فاز بتونه برای یک کولر گازی جواب بده، حدود ۱۵ آمپر برای هر فاز. لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاسگزارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 26 اردیبهشت 1400

سلام جناب حق پرور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فخرایی
 ارسال شده در : شنبه 25 اردیبهشت 1400

سلام، موتور برق گازوئیلی جهت مصرف خانگی نیاز دارم. پیشنهاد شما چیه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 26 اردیبهشت 1400

سلام جناب فخرایی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ایمان دوستی
 ارسال شده در : دوشنبه 20 اردیبهشت 1400

سلام. موتور برق گازوئیلی می خوام که پمپ آب 2 یا 3 اینچ رو در عمق سی متری جواب بده و همینطور از دهانه چاه بیست متر با شیب ملایم رو پمپ کنه. همینطور پمپ می خوام. قیمت و مدل می دید؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 اردیبهشت 1400

سلام جناب دوستی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سجاد حاجی حسنی
 ارسال شده در : یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

سلام، یه موتور برق سه فاز می خوام که بتونه دینام چاه عمیق ۶ اینچ رو جوابگو باشه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 20 اردیبهشت 1400

سلام جناب حاجی حسنی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حفیظ الله کریمی
 ارسال شده در : یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

با سلام، یک موتور دیزلی می خوام با قیمت مناسب، که یک کف کش 3 اینچ را در عمق 12 متری جواب بده و بتونه حداقل 20 ساعت یکسره کار کنه. لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

سلام جناب کریمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی بابایی
 ارسال شده در : شنبه 18 اردیبهشت 1400

سلام، یه موتور برق سه فاز دیزل می خوام برای کارواش صنعتی.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

سلام جناب بابایی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عبداله علی نژاد
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 اردیبهشت 1400

سلام، برای شناور ۳ اینچی که در عمق ۳۰ متری کار می کنه، پیشنهاد شما چیه؟ ترجیحا دیزلی باشه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 08 اردیبهشت 1400

سلام جناب علی نژاد عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد جهان
 ارسال شده در : یکشنبه 05 اردیبهشت 1400

سلام، موتور برق دیزلی می خوام که بتونه کولر دو تیکه ۱۴ هزار رو روشن کنه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 06 اردیبهشت 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

بهروز بهمنی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 31 فروردین 1400

سلام، من یه موتور دیزل می خواستم و یه کفکش پمپ آب ۱۰ ساعت کار.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 31 فروردین 1400

سلام جناب بهمنی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سید علی هاشمی
 ارسال شده در : شنبه 28 فروردین 1400

سلام، نیاز به مشاوره جهت خرید دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 28 فروردین 1400

سلام جناب هاشمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

شریعت زاده
 ارسال شده در : شنبه 28 فروردین 1400

سلام، خوب هستین؟ موتور برق دیزل 5000 کاوا می خواستم که دائم کار باشد.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 28 فروردین 1400

سلام جناب شریعت زاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد آزادی
 ارسال شده در : پنجشنبه 26 فروردین 1400

با سلام. موتور برق با قدرت 2 کیلووات مفید می خواستم، به صورت دائم کار. راهنمایی می فرمایید لطفا.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 26 فروردین 1400

سلام جناب آزادی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابوذر مهرابی
 ارسال شده در : چهارشنبه 25 فروردین 1400

باسلام و احترام. یه موتور برق دیزل 3 کاوا می خواستم که روزانه ۶ ساعت کار کنه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 25 فروردین 1400

سلام جناب مهرابی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی حسین خانی
 ارسال شده در : پنجشنبه 19 فروردین 1400

سلام خسته نباشید. یه موتور برق ۵۰۰۰ هزار وات می خواستم که به طور مداوم کار کنه.

user4@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 21 فروردین 1400

سلام جناب حسین خانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

کیوان
 ارسال شده در : دوشنبه 16 فروردین 1400

سلام، یک موتور برق دیزل سایلنت ۱۰ آمپر به بالا می خوام که بتونه ۲۴ ساعته کار کنه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 16 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پیام خانلو
 ارسال شده در : پنجشنبه 12 فروردین 1400

سلام، یک موتور برق دیزلی ۵ کیلووات دارم تعمیرکار میگه میلنگ زده برای تعمیر هزینه اش چقده؟ بنظر شما میلنگ تعویض بشه بهتر یا یک موتور برق نو بگیرم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 14 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

دانیال فتحی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 03 فروردین 1400

سلام موتور برق دیزل می خواستم که 3500 الی 4000 وات توان داشته باشه و حتی الامکان به طور مداوم بتونه روشن باشه، صداش مهم نیست اتاقک براش در نظر گرفته شده فقط مهم اینه که بتونه مداوم یا ساعت زیادی در شبانه روز کار کنه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

ابراهیم سنگرزهی
 ارسال شده در : یکشنبه 01 فروردین 1400

موتور برق خواستم واسه لنج

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

مرتضی
 ارسال شده در : شنبه 30 اسفند 1399

سلام موتور برق تک فاز می خوام که بتونم جوشکاری با دستگاه اینورتر جوش ۲۰۰ امپر و سنگ فرز و روشنایی و غیره را پوشش دهد، البته نه باهم ولی گاهی این امر پیش میاد لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

محمود فریبرز
 ارسال شده در : جمعه 15 اسفند 1399

دنبال یه موتور برق دیزل برای جوشکاری با قیمت مناسب هستم

user1@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 16 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.