موتور برق دیزل

اشتراک :

فروش موتور برق دیزلی

فروش انواع موتور برق دیزل، تک فاز و سه فاز، صنعتی، فروشگاهی و خانگی، بی صدا (سایلنت) در هایپر صنعت فامکو

موتور برق دیزلی یا دیزل (گازوئیلی)

موتور برق دیزل چیست؟

یکی از موتور برق های پرتابل و پر کاربرد موتور برق دیزلی یا همان گازوئیلی است که سوخت مورد استفاده آن گازوئیل بوده تا بتواند عمل تولید برق را به خوبی انجام دهد. در واقع نوع عملکرد موتور برق های گازوئیلی، مانند دیزل ژنراتورها، در سایز و ابعاد کوچک تر می باشد.

به موتور برق گازوئیلی، موتور برق دیزل هم گفته می شود، که نوع سوخت و ساختار درونی موتورشان، آن ها را نسبت به سایر موتور برق ها متمایز می کند.

موتور برق گازوئیلی بی صدا

موتور برق های گازوئیلی به علت نوع سوخت و اشتعال آن صدای بالاتری نسبت به موتور برق های بنزینی دارند.

میزان صدای موتور برق گازوئیلی به نسبت موتور برق بنزینی بسیار بیشتر و محسوس تر بوده است به این صورت که صدای موتور برق گازوئیلی از 65 دسی بل (DB) تا 80 دسی بل (DB) است اما موتور برق بنزینی از 65 دسی بل تا 75 دسی بل نیز می باشد.

یک سری از مکان ها وجود دارند که نباید صدا از حد مجاز بالاتر برود، در این جا استفاده از موتور برق های بنزینی بسیار مناسب تر از موتور برق دیزل بوده است.

موتور برق دیزلی کم صدا

سازندگان موتور برق دیزل در رابطه با صدای ناهنجار و بلند این موتور برق فکری در رابطه با راه حل این مشکل کرده اند، که در زیر به بررسی روش های به حداقل رساندن صدای موتور برق دیزل می پردازیم.

روش اول: آن ها محفظه هایی فلزی که عایق صدا بوده را طراحی کرده، که تا حدودی باعث کاهش صدای موتور برق دیزلی شده است. این محفظه که، کانوپی نام دارد اگرچه باعث سنگین تر شدن وزن موتور برق می شود اما صدای ناهنجار آن را تا حد قابل قبولی کاهش خواهد داد.

موتور برق دیزلی کانوپی دار

روش دوم: برای به حداقل رساندن صدای متور برق دیزل استفاده آن در فاصله مناسب بیشتر از 7 متر یا قرار دادن آن در اتاقک مخصوص برای کاهش صدای آن است.

این نکته را در نظر داشته باشید در زمان ساخت اتاقک، برای جلوگیری از خفگی و داغ شدن موتور برق، راه جریان هوا برای تنفس موتور برق قرار دهید. 

نحوه عملکرد موتور برق های دیزل

موتور برق های دیزلی یا گازوئیلی موتور های احتراق داخلی هستند که توسط سیلندر پیستونی با احتراق متناوب بر حسب تعداد سیلندر و دفعات احتراق، به یک یا دو سیلندر تقسیم می شوند و توان یا قدرت تولیدی آنها برحسب اسب بخار بیان می گردند. 

ساختار موتور برق های دیزلی یا همان موتور برق های گازوئیلی تنها در سیستم تغذیه و تنظیم سوخت، با موتور های بنزینی یا به اصطلاح موتور های اشتعال جرقه ای تفاوت پیدا می کنند.

ساختار های مشابهی میان موتور برق های دیزل و موتور برق های بنزینی وجود دارد اما اصلی ترین تفاوت میان سیستم سوخت رسانی و سیستم احتراق آن ها است.

دو عامل مهم که موتور برق های بنزینی و گازوئیلی را از نظر پاشش سوخت و نوع احتراق از هم متمایز می کند وجود دو تفاوت زیر است:

 • سیستم جرقه زنی
  • اصلی ترین تفاوت در موتورهای دیزلی با بنزینی حذف شمع از سیستم احتراق است و شمعی برای جرقه زنی وجود ندارد و از خاصیت خود انفجاری گازوئیل برای فرایند احتراق استفاده شده است.
 • پمپ انژکتور
  • سیستم سوخت رسانی موتور که وظیفه پودر کردن سوخت و گاز بندی محفظه احتراق را بر عهده دارد و به عبارتی قطعه ای که وظیفه جریان و تنظیم میزان سوخت و فشار لازم جهت پاشش سوخت را بر عهده دارد.

مکانیزم عملکرد موتور های موتور برق دیزلی
 • مرحله اول: حرکت پیستون از (نقطه مرگ بالا) به سمت پایین مکان خود در سیلندر (نقطه مرگ پایین) و ورود هوا از مجرای سوپاپ، که وارد محفظه احتراق می شود. (تنفس)
 • مرحله دوم: با بالا آمدن پیستون از نقطه مرگ پایین به سمت بالا در حالی که سوپاپ هوا بسته است، هوای داخل محفظه احتراق متراکم شده (تراکم)
 • مرحله سوم: زمانی که پیستون به نقطه مرگ بالا می رسد مقداری سوخت گازوئیل پاشیده می شود به درون هوای داغ محفظه احتراق و باعث آتش گرفتن سوخت می شود. انرژی حاصل از احتراق باعث فشار بر پیستون شده و آن را به سمت پایین هدایت می کند. (قدرت)
 • مرحله چهارم: بعد از باز شدن سوپاپ دود و خارج شدن آن و رسیدن پیستون به نقطه مرگ پایین عملیات تخلیه دود صورت می گیرد. (تخلیه)

مکانیزم عملکرد موتور های دیزل

مکانیزم عملکرد موتور های دیزلی به این صورت است که پیستون از بالا ترین مکان خود در سیلندر (نقطه مرگ بالا) به سمت پایین ترین مکان خود یعنی (نقطه مرگ پایین) حرکت می کند. در طی این مدت سوپاپ هوا باز است و اکسیژن و هوای مورد نیاز وارد محفظه احتراق می شود. در حالی که پیستون در نقطه مرگ پایین است یک خلاء نسبی داخل محفظه احتراق ایجاد شده و بعد از ورود هوا و اکسیژن سوپاپ هوا بسته می شود و پیستون به سمت بالا حرکت می کند و هوای داخل محفظه را 15 تا 20 برابر متراکم می سازد. در واقع نسبت تراکم در موتور های دیزلی 1 به 16 الی 1 به 21 متغیر است.

دمای داخل محفظه احتراق تا 600 درجه سانتی گراد افزایش یافته است و در حالی که هر دو سوپاپ بسته هستند و پیستون در نقطه مرگ بالا است، انژکتور مقداری سوخت گازوئیل را به درون هوای متراکم و داغ موجود در محفظه احتراق پاشیده و ذرات سوخت در اثر درجه بالای هوا محترق می گردند.

فشار زیادی که بر اثر گاز های منبسط شده (به علت احتراق) به پیستون وارد می شود باعث شده آن را به طرف پایین و تا نقطه مرگ برساند.

حرکت پیستون از بالا به پایین توسط میله ای به اسم شاتون که به میل لنگ متصل است باعث چرخش میل لنگ شده و انرژی مکانیکی را تولید می کند. در این زمان حرارت گاز ها به 2000 درجه سانتی گراد رسیده و فشار داخل سیلندر در زمان متراکم 40 اتمسفر بود و به 80 اتمسفر در زمان احتراق افزایش می یابد.

زمانی که پیستون در نقطه مرگ پایین قرار دارد سوپاپ تخلیه (سوپاپ دود) باز شده و به گاز های سوخته تحت فشار اولیه این امکان را می دهد که از محفظه احتراق خارج شده و سیلندر را ترک کنند. در این هنگام پیستون از نقطه مرگ پایین به سمت بالا حرکت کرده و تمام گاز های سوخته یا دود حاصل از احتراق را به بیرون سیلندر می راند.

در پایان پیستون به سمت پایین حرکت کرده و با شروع مرحله اول (تنفس) سیکل جدید دوباره تکرار خواهد شد.

مصرف سوخت موتور برق گازوئیلی
میزان مصرف سوخت موتور برق دیزل (گازوئیلی)
توان خروجی موتور برق دیزل (کاوا) بار 25 درصد (لیتر بر ساعت) بار 50 درصد (لیتر بر ساعت) بار 75 درصد (لیتر بر ساعت)
2.5 0.16 0.33 0.5
3.3 0.12 0.44 0.66
4 0.26 0.53 0.8
5.5 0.36 0.73 1.1
6 0.4 0.8 1.2
7.5 0.25 1 1.5
8.5 0.56 1.1 1.7
9.5 0.63 1.2 1.9
10 0.66 1.3 2
11 0.73 1.4 2.2

مصرف سوخت موتور برق دیزلی بر حسب لیتر بر ساعت (L/h) می باشد و منظور از 50 درصد بار این است که میزان جریان خروجی، یک دوم جریان ماکزیمم نوشته شده روی پلاک موتور برق دیزل است.

این مصرف سوخت در بار های مختلف به طور میانگین بوده و هر چه اصطحلاک موتور برق شما بیشتر باشد مصرف سوخت آن هم بیشتر است. همچنین جهت محاسبه مصرف سوخت موتور برق، به طور دقیق، به کاتالوگ تولید کننده مراجعه فرماید. 

اینکه شما در نظر بگیرید مصرف موتور برقی که تهیه کردید چقدر است بسیار مهم می باشد به ویژه این موضوع باید مورد توجه شما قرار بگیرد که باک موتور برق شما در چند ساعت خالی می شود چون شما قطعا دوست ندارید که هر 2 ساعت باک موتور برق خود را پر کنید.

شما با توجه به کاتالوگ می توانید متوجه شوید که موتور برق مورد نظرتان مثلا با بار 50% با مخزن پر (4 گالن) به مدت 12 ساعت کار می کند.

پس موتور برق با 1 گالن گازوئیل می تواند 3 ساعت با بار 50 % کار کند. نکته حائز اهمیت این جا است که اگر بار بیشتری مصرف می کنید، مصرف سوخت آن هم بالا تر خواهد بود و اگر از بار پایین تری استفاده کنید مصرف سوخت موتور برق هم پایین می آید. با این برآورد یک موتور برق با 25% بار و مخزن سوخت 1گالن، 4 الی 4.5 ساعت کار می کند.

مزایای موتور برق دیزل
 1. دوام و استحکام موتور برق گازوئیلی
  • به دلیل مقاومت آلیاژ چدن که در بدنه موتور برق ها استفاده شده، به نسبت موتور برق های بنزینی، مقاوم تر و در صورت نگهداری درست باعث طول عمر زیاد این موتور برق می شود.
 2. مصرف سوخت موتور برق گازوئیلی
  • سوخت مورد استفاده موتور برق های دیزلی، گازوئیل می باشد که هم از نظر قیمت سوخت و میزان مصرف سوخت درخود موتور برق به صرفه بوده است. به علت تراکم و فشرده سازیه داخل محفظه احتراق تقریبا 15 الی 25 برابر بیشتر از موتور برق های بنزینی، موتور برق دیزل بسیار کم مصرف بوده و همین امر سبب شده که نسبت به دیگر موتور برق ها خواهان بیشتری داشته باشد.
 3. آلایندگی کمتر موتور برق دیزلی
  • آلایندگی سوخت گازوئیل و تولید گاز های آلوده مثل CO ( مونواکسید کربن ) بسیار کم و ناچیز نسبت به سوخت بنزین در موتور برق های بنزینی بوده است.
 4. حساسیت درجه اشتعال سوخت دیزل
  • درجه اشتعال سوخت بنزین 20 درجه سانتی گراد است در حالی که درجه تبخیر گازوئیل 80 درجه سانتی گراد، بنابراین خاصیت آتش سوزی سوخت دیزل نسبت به بنزین کمتر می باشد.
 5. بالا بودن راندمان موتور برق دیزل
  • بالا بودن راندمان حرارتی موتور برق دیزل به دلیل تراکم بالای آن است به همین منظور مفید تر و به صرفه تر از دیگر موتور برق ها از جمله موتور برق بنزینی نیز بوده است.

کاربرد موتور برق گازوئیلی

انواع موتور برق های دیزل بسته به مدل و برند و توان خروجی موتور برق و چند فاز بودن آن مورد کاربری مختلفی قرار می گیرند.

استفاده از موتور برق دیزل در پروژه های کارگاهی صنعتی برای تامین کردن برق مورد نیاز، دیتا سنتر ها، سیستم ها و سرور های ارتباطی که قلب صنعت مدرن می باشند و در صورت نبود باعث متوقف شدن یک کسب و کار می شود و دیگر موارد مشابه که نیازمند برق اضطراری هستند به هنگام قطع جریان برق منجر به استفاده از موتور برق خواهند شد.

کاربرد موتور برق گازوئیلی

سیستم خنک کاری موتور برق دیزل

حرارت خارج شده از موتور برق ناشی از آزاد شدن انرژی شیمیایی سوخت ها نظیر گازوئیل، بنزین و گاز نیز می باشد.

از حرارتی که توسط سوخت گازوئیل تولید می شود به صورت تقریبی حدودا 35 درصد به کار مفید و 31 درصد آن از اگزوز خارج و 9 درصد آن به نیروی اصطحکاکی موتور تبدیل می شود. همان طور که عرض کردیم درجه حرارت محفظه احتراق حدودا 2000 درجه سانتی گراد می باشد. پس 24 درصد انرژی باقی مانده آزاد شده دمایی معادل 660 درجه است که در صورت خارج نشدن باعث ذوب قطعات درونی مانند پیستون، سیلندر و حتی سوپاپ ها شده است.

دمای بیش از حد محفظه احتراق موجب از بین رفتن روغن و سوختن آن شده و در نتیجه وجود یک سیستم خنک کننده برای جذب این حرارت و انتقال به محیط الزامی بوده است.

انواع سیستم خنک کاری موتور برق دیزل

اکثر موتور های احتراقی در زمان کارکرد خود گرمای زیادی تولید می کنند این موتور ها باید در شرایط مناسبی کار کنند تا افزایش حرارت بیش از حد به اجزای آن صدمه ای وارد نکند.

برای رفع این گرمای تولید شده در موتور، از سیستم های خنک کننده، استفاده می کنند که به دو دسته زیر تقسیم می شوند: 

سیستم آب خنک (water cooling)

اگر در موتور برق ها سیستم گردش آب وجود داشته باشد به آن آب خنک می گویند.

سیستم آب خنک معمولا در دیزل ژنراتور ها به دلیل فضای باز و سهولت کار در خنک سازی موتور استفاده می شود.

سیستم هوا خنک (air cooling)

در سیستمی که خبری از گردش آب نبود، سیستم هوا خنک است. که 99 درصد موتور برق ها دارای سیستم هوا خنک می باشند.

برای خنک کاری در سیستم هوا خنک نیاز است، محفظه ای که فن درون آن قرار میگیرد که وظیفه فشرده سازی هوا را به عهده دارد، هدایت هوا به سمت قسمت هایی که باید خنک کاری شوند را انجام دهد.

این مکانیزم علاوه بر اینکه باید محفظه سیلند را خنک کند باید به خوبی سر سیلندر ها را خنک کاری کند زیرا تاثیر گزارترین قسمت از موتور بوده که گرمای انفجار داخل سیلندر را جذب کرده و از آنجایی که کربن روی سر سیلندر رسوب می کند و همان طور که می دانید کربن رسانای خوبی برای انتقال حرارت نیست پس این قسمت از موتور دارای اهمیت بالایی برخوردار است.

مزایای سیستم هوا خنک در موتور برق دیزلی
 1. نبودن قطعاتی مانند پمپ آب، رادیاتور و قطعات دیگر که باعث کاهش وزن دستگاه و سهولت در نگهداری و سرویس ساده تر آن شده است.
 2. موتور برق های هوا خنک دچار یخ زدگی در هوای سرد یا مشکلات ناشی از استفاده آب، رسوب گرفتگی یا خوردگی قطعات موتور نمی شوند.
 3. مورد استفاده در مناطق شرجی و رطوبت بالا به دلیل سهولت در انتقال گرما در رطوبت ناشی از هوا
 4. در شرایط محیطی مانند گرمای شدید، گرد و غبار، سرمای زیاد به راحتی عمل می کند و هیچ خنک کننده ای وجود ندارد که منجمد شود یا باعث خوردگی درون سیستم خنک کننده شود.
 5. نیاز به تغذیه رسانی ندارد و به عنوان یک فرایند خنک کننده که همیشه تغذیه در دسترس است، عمل می کند.

قیمت موتور برق گازوئیلی

با توجه به برند و توان خروجی و فاکتورهایی مانند نوع سوخت با درصد ایمنی بالا، انواع محاسن آن از جمله دوام و استحکام بالای موتور برق باعث تعین قیمت موتور برق دیزل می شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:

دیدگاه کاربران
علی حسین خانی
 ارسال شده در : پنجشنبه 19 فروردین 1400

سلام خسته نباشید. یه موتور برق ۵۰۰۰ هزار وات می خواستم که به طور مداوم کار کنه.

user4@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 21 فروردین 1400

سلام جناب حسین خانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

کیوان
 ارسال شده در : دوشنبه 16 فروردین 1400

سلام، یک موتور برق دیزل سایلنت ۱۰ آمپر به بالا می خوام که بتونه ۲۴ ساعته کار کنه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 16 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پیام خانلو
 ارسال شده در : پنجشنبه 12 فروردین 1400

سلام، یک موتور برق دیزلی ۵ کیلووات دارم تعمیرکار میگه میلنگ زده برای تعمیر هزینه اش چقده؟ بنظر شما میلنگ تعویض بشه بهتر یا یک موتور برق نو بگیرم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 14 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

دانیال فتحی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 03 فروردین 1400

سلام موتور برق دیزل می خواستم که 3500 الی 4000 وات توان داشته باشه و حتی الامکان به طور مداوم بتونه روشن باشه، صداش مهم نیست اتاقک براش در نظر گرفته شده فقط مهم اینه که بتونه مداوم یا ساعت زیادی در شبانه روز کار کنه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

ابراهیم سنگرزهی
 ارسال شده در : یکشنبه 01 فروردین 1400

موتور برق خواستم واسه لنج

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

مرتضی
 ارسال شده در : شنبه 30 اسفند 1399

سلام موتور برق تک فاز می خوام که بتونم جوشکاری با دستگاه اینورتر جوش ۲۰۰ امپر و سنگ فرز و روشنایی و غیره را پوشش دهد، البته نه باهم ولی گاهی این امر پیش میاد لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

محمود فریبرز
 ارسال شده در : جمعه 15 اسفند 1399

دنبال یه موتور برق دیزل برای جوشکاری با قیمت مناسب هستم

user1@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 16 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حامد صمدی
 ارسال شده در : پنجشنبه 14 اسفند 1399

سلام خوبین؟ موتور برقی می خوام که بتونه دو سال یکسره روشن باشه و دو تا ماینر 3000 واتی رو جواب بده.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 14 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 05 اسفند 1399

موتور گازوییلی سه فاز میخوام که بتونه یه میکسر سه فاز رو راه بیاندازه. ما برقمون تک فازه ولی میکسرمون سه فاز هست. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 06 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اسماعیل ولی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 05 اسفند 1399

موتور برق دیزلی سایلنت می خوام که قطعاتش هم گیر بیاد.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 06 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی اکبر حبیبی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 بهمن 1399

سلام خسته نباشین موتور برقی می خوام که با کفکش دو اینچی آب رو از چاه 15 متری پمپاژ کنه، ممنون راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رعوفی
 ارسال شده در : یکشنبه 26 بهمن 1399

سلام، برای کویر موتور برق می خوام که کم صدا و سبک باشه و کفکش و مواردی دیگه رو هم بتونه راه اندازی کنه. ممنون میشم که بهترین موتور برق رو معرفی کنی.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 27 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی اکبر سالک دوستی
 ارسال شده در : پنجشنبه 23 بهمن 1399

موتور برق دیزل با توان ۶.۵ تا ۷ کیلووات می خوام که هم جوشکاری باهاش کنم هم یه کف کش ۲ اینچ کار کنه

user1@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 25 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجتبی رشیدی
 ارسال شده در : پنجشنبه 23 بهمن 1399

سلام موتور برقی هست که ۸ آمپر خروجی داشته باشه ؟ ممنونم

user1@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 25 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسین حاجی ابادی
 ارسال شده در : چهارشنبه 22 بهمن 1399

سلام موتور برق گازویلی میخوام (سه فاز) برای راه اندازی چند تا دستگاه باهم (دستگاه بلوکه، میکسر، پمپ آب)

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 23 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

احسان نوروزی
 ارسال شده در : دوشنبه 20 بهمن 1399

سلام موتور برق گازوییلی می خواستم که بتونه کف کش ۴ اینج رو راه بندازه و از چاه ۷ متری آب رو به مسافت ۵۰۰ متر هدایت کنه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 20 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ساجدی
 ارسال شده در : جمعه 17 بهمن 1399

موتور برق برای باغ می خوام.حدود 3200 وات، کم صدا یا بی صدا، ترجیحا دیزل، این موتور برق دیزلی ها هم اینورتر دارند؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 18 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عبدالحسین حجازی
 ارسال شده در : چهارشنبه 15 بهمن 1399

سلام یک موتور برق برای جوشکاری میخوام که با الکترود ۴ بتوانم جوشکای کنم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 16 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

میثم قلیزاده
 ارسال شده در : جمعه 10 بهمن 1399

سلام خسته نباشید راهنمایی نیاز دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 11 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

م
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 بهمن 1399

سلام وقت بخیر یک دیزل ژنراتور 8 کیلووات (گازوئیل) برای کارگاه دارای دو عدد دینام تک فاز 2 اسب + یک عدد 2 یا 3 اسب + نیم اسب پمپ آب، روزی میانگین 12 ساعت کار، لطفا چند مورد دارای قیمت و کیفیت خوب معرفی کنید و هزینه ارسال و گارانتی و نمایندگی در مرکز استان؟ "البته دینام ها دو تا همزمان و بعد از یکی خاموش و دومی با سومی همزمان کار میکنه"

user1@web24.ir
 ارسال شده در : چهارشنبه 08 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی صالح آبیز
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 بهمن 1399

سلام یه موتور برق گازوئیلی میخوام بشه باهاش گلخانه ساخت، سه فاز باشه

user1@web24.ir
 ارسال شده در : چهارشنبه 08 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجتبی مقتدایی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 بهمن 1399

موتور برق دیزلی میخوام برای مجموعه باغ شهری جهت روشنایی مسیرها قیمت و شرایط ترجیحا ۱۲ کیلو

user1@web24.ir
 ارسال شده در : چهارشنبه 08 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

یونس شریفی
 ارسال شده در : جمعه 03 بهمن 1399

سلام عرض ادب جسارتا یک موتور برق گازوئیلی دست دوم بزرگ دارم با توان خیلی بالا؛ میخواستم بدونم خریدار هستین؟ با تشکر

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 04 بهمن 1399

سلام، خیر، متاسفانه امکان خرید کالا شما وجود ندارد.

احسانی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 دی 1399

سلام خدمت مدیر سایت، موتور برق دیزیلی میخوام برای دستگاه جوجه کشی خانگی.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 01 بهمن 1399

سلام دوست عزیز، با شما تماس گرفته خواهد شد.

محمد نجفی
 ارسال شده در : دوشنبه 29 دی 1399

سلام خسته نباشید، بیبخشید موتور دیزلی میخواهم برای دهات دو طبقه را جواب گو باشد چقدر تمام میشه؟ ممنون

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 دی 1399

سلام، سلامت باشید، با شما تماس گرفته خواهد شد.

رضا قیاثوند
 ارسال شده در : شنبه 27 دی 1399

سلام مشاوره می خوام برای موتور برق برای مرغداری ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 29 دی 1399

سلام، با شما تماس گرفته خواهد شد.

محسن میرزایی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 دی 1399

سلام موتور برقی میخوام که ترانس جوش قدیمی رو راه اندازی کنه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 24 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امین صفری
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 دی 1399

سلام، من موتور گازوییلی دایدونگ ژاپن میخوام ک به موتور آب تبدیلش کنم اگر دارین لطف کنین خبر بدین؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 24 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

میلاد بادوزاده
 ارسال شده در : جمعه 19 دی 1399

سلام، یک موتور برق دیزل می خواستم که بتونه شناور ۳ اینچ داخل چاه ۳۲ متری رو راه بندازه، در ضمن روی زمین هم حداقل ۲۰۰ متر لوله گذاشتیم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 20 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی اکبر نتاج
 ارسال شده در : یکشنبه 14 دی 1399

سلام دینام با خروجی 7.5 کیلووات بر روی موتور دیزل چقدر قیمتش هست؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 15 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمود قاینی
 ارسال شده در : شنبه 13 دی 1399

با سلام، سه تا دستگاه دارم (برش ام دی اف) که موتورهای آن جمعا 9 کیلو وات برق مصرف می کند و تک فاز هستند، چه دستگاهی پیشنهاد میکنید؟ و قیمت؟ با سپاس

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 13 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمود جواهردار
 ارسال شده در : دوشنبه 08 دی 1399

سلام، یک موتور دیزلی 15 کیلووات می خوام 3 فاز قیمتش چنده؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جعفر فراهانی
 ارسال شده در : دوشنبه 08 دی 1399

با سلام لطفا موتور برقی را معرفی کنید که امکان تعدادی روشنایی و خروجی برق (یخچال یا تلویزیون) را تامین کند.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 08 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدامین محمودی
 ارسال شده در : جمعه 05 دی 1399

سلام، یک موتور برق دیزلی سبک که برق یک کفکش دو اینچ توان ۳۰ متری رو تامین کنه پیشنهادتون چی هست با قیمت؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 06 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جابر
 ارسال شده در : پنجشنبه 04 دی 1399

سلام، من یک موتور برق دیزل می خوام که بشه باهاش ۵ لامپ با یک تلویزیون روشن کنم، لطفا قیمت برام بفرستین. پیامک کنین چون سر کار هستم و کارم جوری هست که گوشیم دردسترس نیست. تاشب لطفا پیامک کنید قیمت ها رو ممنون میشم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 06 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی لطفی زاده
 ارسال شده در : جمعه 28 آذر 1399

سلام وقتتون بخیر، یک موتور برق دیزلی میخوام سه فاز کم صدا مناسب برای دستگاه بلوک زنی میشه راهنمایی کنید. ممنون

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 29 آذر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امير عبدالهي
 ارسال شده در : جمعه 28 آذر 1399

سلام به يک موتور ديزل نيازمندم جهت جوشکاري و برشکاري باسنگ جت بزرگ و کارهاي صنعتي لطفا راهنمايي بفرماييد با قيمت ممنون

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 29 آذر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

نوید
 ارسال شده در : شنبه 22 آذر 1399

من یک موتور برق سه فاز برای دستگاه پرس میخوام.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 23 آذر 1399

با شما تماس گرفته خواهد شد.

سعید الف
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 آذر 1399

موتور برق دیزل که روشنایی دو پرژکتور کم مصرف led و یک یخچال و دو یا سه لامپ و یک پمپ کف کش را هندل کند نیاز داشتم، قیمت لطفا؟ تماس ده صبح تا ۱۲ یا پیامک.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 19 آذر 1399

همکاران واحد مشاوره فنی به شما پیامک خواهند زد.

علی نباتی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 آذر 1399

من یک دستگاه موتور برق دیزلی و کف کش 30 متری جهت استفاده در باغ و تخلیه چاه آب برای آبیاری نیازمندم لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 19 آذر 1399

اطلاعات درخواستی برای شما ارسال خواهد شد.

علی دانش پایه
 ارسال شده در : شنبه 08 آذر 1399

سلام، من یه دستگاه موتور برق و پمپ آب که هر دو تو یه دستگاه باشه میخوام.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 08 آذر 1399

سلام، دستگاه مدنظر شما موتور پمپ می باشد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اکبر خدنگ
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 آذر 1399

من یک موتور برق گازوییلی دو و نیم کیلو وات می خوام میشه راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 06 آذر 1399

به روی چشم، با شما تماس گرفته خواهد شد.

سیدرضا حسینی
 ارسال شده در : جمعه 16 آبان 1399

سلام برای باغ ویلا جهت روشنایی، کولر گازی، و پمپ آب و دستگاه جوش چه نوع موتور برقی دیزلی را پیشنهاد می دهید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 17 آبان 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدرضا معصومی
 ارسال شده در : جمعه 16 آبان 1399

سلام یه موتور برق دیزلی که دستگاه جوش اینورتر رو جواب بده رنج قیمتی 10 تا 12

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 17 آبان 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علي هاشمي
 ارسال شده در : چهارشنبه 14 آبان 1399

سلام، ژنراتور ديزلي يك كيلو وات ميخواستم تشكر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 14 آبان 1399

سلام، با شما تماس گرفته خواهد شد.

سیدمحمد تقوی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 13 آبان 1399

سلام وقت بخیر، یک موتور برق دیزل ۵.۵ کیلو میخوام لطفا راهنمایی می کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 14 آبان 1399

سلام، وقت شما هم بخیرف با شما تماس گرفته خواهد شد.

احسان
 ارسال شده در : یکشنبه 11 آبان 1399

با سلام و خسته نباشید، من یه موتور برق میخوام برای سیستم گرمایش خونه (پکیج) 24000 توسیه شما چیه و قیمت لطفا؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 12 آبان 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علي هاشمي
 ارسال شده در : شنبه 10 آبان 1399

سلام، موتور برق ديزلي يك كيلو وات داريد و قيمتش ميخواستم، تشكر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 11 آبان 1399

سلام، اطلاعات درخواستی برای حضرتعالی ارسال خواهد شد.

جلیلی
 ارسال شده در : شنبه 10 آبان 1399

سلام ژنراتور دیزلی برای شناور چاه آب 5 تا 6 اینچ و کارکرد روزانه 6 ساعت چی پیشنهاد میکنین و قیمت چقدره؟ ممنون

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 10 آبان 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

نسرین عبادیان
 ارسال شده در : جمعه 09 آبان 1399

سلام یک موتور برق کم صدا با کارایی خوب تو روز مبادا که بتونه یخچال و لوازم برقی رو به راحتی به کار بندازی و نفتی هم باشه چی پیشنهاد میکنین چون بنزین سخته پیدا کردنش و ممکنه دسترسی بهش نباشه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 10 آبان 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مصطفی رفیعی
 ارسال شده در : جمعه 09 آبان 1399

با سلام، آیا برای دستگاه ماینر (2عدد) جمع آوری با مصرف تقریبی 6000 وات موتور برق جوابگو خواهد بود. از نظر مصرف سوخت و استهلاک اگه روزانه 12 ساعت روشن باشه و استفاده بشه، ماهانه چقدر خواهد بود؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 10 آبان 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسن دشتی
 ارسال شده در : چهارشنبه 07 آبان 1399

یک عدد موتور برق دیزل همراه با یک کف کش دو اینچ را تامین کند چه پیشنهادی میدی که حدودا هر روز ۱۰ ساعت کار بکنه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 10 آبان 1399

سلام، اطلاعات درخواستی برای شما ارسال خواهد شد.

سعید پذیرا
 ارسال شده در : جمعه 02 آبان 1399

قیمت یک موتور برق دیزلی سه فاز که برق یک شناور سه اینچ سه فاز رو به خوبی تامین کنه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 03 آبان 1399

قیمت برای شما ارسال خواهد شد.

صمد
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 29 مهر 1399

برای یک ویلا 1000 متری با زیر بنا 100 متر، موتور برق دیزل بی صدا، چند وات احتیاج هست؟ و قیمت و مدارک ممنون.

محمدصادق سیدمحمودی
 ارسال شده در : چهارشنبه 30 مهر 1399

سلام برای باغ ویلا جهت روشنایی، کولر گازی، و پمپ آب چه نوع موتور برقی را پیشنهاد می دهید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 30 مهر 1399

اطلاعات درخواستی برای حضرتعالی ارسال خواهد شد.

پوریا رمضانی
 ارسال شده در : شنبه 19 مهر 1399

با سلام و خسته نباشید، یک موتور برق میخوام که صداش خیلی کم باشه چون تو جایی هستم که عبور و مرور زیاده، سر و صدا مردم شاکی میشن و برای ۵ تا لامپ، یک یخچال ۹۰۰ وات و دستگاه آبمیوه و دستگاه تخمه داغ رو جواب بده. منتظر جوابتونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 20 مهر 1399

سلام، سلامت باشید، همکاران ما جهت ارائه اطلاعات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت.

احمد آقاجانی
 ارسال شده در : دوشنبه 14 مهر 1399

لطفا قیمت یک موتور یرق برای مصرف باغی و جوشکاریهای معمولی را بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 مهر 1399

ارسال خواهد شد.

اسماعیل کهریزی
 ارسال شده در : یکشنبه 13 مهر 1399

یک موتور برق دیزلی سه فاز برای پمپهای سه اینچ آبیاری کشاورزی بارانی یا قطره ای که برق آن به خوبی تامین بکند راهنمای بفرمایید ممنون میشم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 13 مهر 1399

با شما تماس گرفته خواهد شد.

سیدجمال صیادی
 ارسال شده در : چهارشنبه 09 مهر 1399

بنده به یک عدد موتور برق ۱۵۰۰ وات گازوییلی نیاز دارم، لطفا قیمت اعلام کنید. متشکرم

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 10 مهر 1399

با شما تماس گرفته خواهد شد.

حسین صفی‌خانی
 ارسال شده در : یکشنبه 06 مهر 1399

با سلام، یک موتور برق می خوام برای استفاده اضطراری روی ماشین آتشنشانی که بتونه یک یا دو تا کفکش یا دستگاه جوش یا سنگ فرز رو روشن کنه (حدود ۲۰ آمپر). پیشنهاد شما کدوم مدل هست؟ با تشکر

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 07 مهر 1399

سلام، اطلاعات درخواستی برای شما ارسال خواهد شد.

امير زارعي
 ارسال شده در : شنبه 05 مهر 1399

سلام وقتتون بخير، ممنون واسه اهميتي كه به مشتريهاتون ميدين، من یک موتور برق ديزلي واسه روشن كردن كولر آبي، يخچال ١٠فوت، حدوداً ٢٠ عدد لامپ، پمپ معمولي آب و آبگرمكن لازم دارم. خواستم ببينم كدوم مدل واسم مناسب تره؟ متشكرم

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 06 مهر 1399

سلام، ممنون از شما که مار را انتخاب نمودید، همکاران واحد مشاوره فنی جهت ارائه جزئیات کالای مورد نیاز، با شما تماس خواهند گرفت.

یاسر لوایی
 ارسال شده در : پنجشنبه 03 مهر 1399

سلام خسته نباشید. یک موتور برق برای روشن کردن یخچال، کولر، تلویزیون، ماشین لباسشویی، چند رشته لامپ و دو عدد پرژکتور، لازم دارم خواستم راهنمایی کنید. ممنون

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 05 مهر 1399

سلام، سلامت باشید، با شما تماس گرفته خواهد شد.

زهرا امیدبطگی
 ارسال شده در : جمعه 21 شهریور 1399

سلام، من یک موتور برق دیزلی تک فاز جهت خروج از چاه ده متری لازم دارم، لطفا قیمت و نوع آن را بفرمایید و راهنمایی کنید ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 23 شهریور 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسین صلح جو
 ارسال شده در : دوشنبه 17 شهریور 1399

باسلام، من یک موتور برق می خوام برای تامین ده رشته لامپ کم مصرف و یخچال و تلویزیون و لباسشویی، کلا مصارف یک خونه فقط، چه مدلی با چه قیمتی رو پیشنهاد می دید؟ درضمن فکر می کنید بین گازی و بنزینی و دیزلی کدوم برای مصرف مدنظر من بهتر باشه؟ باتشکر

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 شهریور 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی حسین پور
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 شهریور 1399

با سلام من موتور برق دیزلی ۵ کیلووات می خوام، لطفا راهنمایی کنید، ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 شهریور 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدعلی صادقی
 ارسال شده در : پنجشنبه 06 شهریور 1399

سلام و خسته نباشید من احتیاج به موتور برق ترجیحا گازوئیلی یا بنزینی دارم که بین 7.5 تا 10 کیلووات برای مصرف باغ و همچنین کارهای جوشکاری باقیمانده را جوابگو باشد. چه مدل هایی پیشنهاد می کنید؟ به چه قیمتی؟ با سپاس

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 شهریور 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فرزانه اکبری
 ارسال شده در : دوشنبه 03 شهریور 1399

سلام من کف کش و موتور برق میخوام برای چاه آب و مصرف خانگی (باغ) ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 شهریور 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسن خاکزاد قره تپه
 ارسال شده در : دوشنبه 27 مرداد 1399

سلام با عرض خسته نباشید قیمت موتور برقهای دیزل تون چنده؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 27 مرداد 1399

سلام، به دلیل تنوع برند و مدل و توان امکان اعلام قیمت وجود نداشته و می بایست مشخصات دقیق تری ارائه گردد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

احسان طالبی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 مرداد 1399

با سلام و عرض ادب و احترام، من موتور برق دیزلی که بتواند یک کولر اسپلیت کوچک با دو رشته لامپ را دایم روشن نماید لازم دارم، خواهشمندم مدل مناسب و قیمت مناسب را بفرمائید. سپاسگزارم

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 22 مرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسین بازگیر
 ارسال شده در : دوشنبه 13 مرداد 1399

با سلام خدمت شما من یک موتور برق دیزلی 6500-7000وات می خواستم برای داخل باغ لطفا راهنمایی فرمائید. با قیمت مناسب باتشکر

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 13 مرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

میرزا پارسا
 ارسال شده در : جمعه 10 مرداد 1399

سلام من یک موتور گازوییلی ۷ کیلو وات برای مواقع اضطراری برای مرکز بهداشتی درمان می خواستم اگر لطف کنید حدود قیمت و آدرس لطف کنید ممنون میشم شماره بالا فقط واتس اپ هست.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 11 مرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پدرام پرهیزگار
 ارسال شده در : جمعه 10 مرداد 1399

سلام و خسته نباشید، من احتیاج به موتور برق ترجیحا گاز سوز و یا دیزل دارم که بین 7/5 تا 10 کیلووات برای مصرف باغ و همچنین کارهای جوشکاری باقیمانده را جوابگو باشد چه مدلهایی پیشنهاد میکنین با چه قیمتی؟ با سپاس

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 11 مرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مسلم آذريون
 ارسال شده در : چهارشنبه 08 مرداد 1399

سلام، لطفا قيمت موتور برق ديزل بى صدا خانگی؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 09 مرداد 1399

سلام، قیمت برای شما ارسال خواهد شد.

فخرالدین عمربیگی
 ارسال شده در : یکشنبه 05 مرداد 1399

سلام با عرض خسته نباشید، یک چاه ۳۲ متری شراکتی داریم که دارای شناور دو یا سه اینچی هست و کار میکنه که میخواستم یک شناور یک اینچ هم نصب کنم برای خانه باغ لوله ببرم به طول حدودا ۱۵۰ متر یک اینچ، حال شناور پیشنهادیتون چیه؟؟ و موتور برق پیشنهادیتون چیه؟؟ لطفا قیمتها رو بگید ممنون میشم. در ضمن من یک موتور برق میخوام که بشه با ماشین سواری جابجاش کرد. ممنون بابت وقتتون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 06 مرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رسول مهدی زاده
 ارسال شده در : پنجشنبه 12 تیر 1399

سلام، موتور برق دیزلی سه فاز ۱۰ کاوا قیمتش چنده؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 12 تیر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سید رضا کاردان نشاطی
 ارسال شده در : چهارشنبه 11 تیر 1399

سلام یک موتور برق می خوام که با دستگاه جوش ۲۵۰ آمپر کار کند برای جوشکاری اسکلت با کمترین صدا

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 12 تیر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابوطالب صوابی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 10 تیر 1399

یک موتور برق میخواستم برای روشن کردن کف کش 2 انج با عمق15 متر،نیاز ب راهنمایی دارم برای خرید نوع موتور برق. با تشکر

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 11 تیر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اسماعیل رضایی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 10 تیر 1399

سلام، یک موتور برق می خواستم برای برای باغ استفاده برای کف کش و روشن کردن ۶ تا لامپ ممنون میشم راهنماییم کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 11 تیر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدی
 ارسال شده در : یکشنبه 08 تیر 1399

با درود و احترام، نیازمند موتور برق گازوییلی با توان ۱۸۰۰ _۲۰۰۰ واتی هستم ممنون میشم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 08 تیر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سعید عبدی
 ارسال شده در : چهارشنبه 04 تیر 1399

سلام، یک موتور برق ترجیحا دیزلی کم صدا می خوام برای اسپلیت ۱۲۰۰۰ روی کامیون چه مدلی و چه توانی با چه قیمتی پیشنهاد می کنید؟ تشکر

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 04 تیر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عبادی
 ارسال شده در : شنبه 24 خرداد 1399

جهت خرید موتور برق گازوئیلی 7.5 ژاپن نیازمند مشاوره هستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 24 خرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد جهانبازی
 ارسال شده در : پنجشنبه 22 خرداد 1399

سلام، یک موتور برق دیزلی برای تامین برق یک شناور 10/6 kw و روشنایی باغ و غیره می خواستم، لطفا راهنمایی کنید. با سپاس

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 24 خرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جمال سواره
 ارسال شده در : چهارشنبه 21 خرداد 1399

موتور برق گازوئیلی برای چاه 30 متری و 2 اینچ آب می خواستم با قیمت و مدل لطفاً ضمناً آیا این موتور برقها بدون صدا هم دارند؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 22 خرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فرهاد فرهادی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 20 خرداد 1399

سلام، یک موتور برق دیزلی می‌خواهم برای استفاده برای ۵ لامپ و کف کش چاه آب.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 21 خرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مسعود مرادی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 20 خرداد 1399

سلام یک عدد موتور برق دیزلی می خواستم که هم بشه باهاش دستگاه جوش هم دریل چکشی هم کف کش رو روشن کنه...البته جدا جدا

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 21 خرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره لازم در این زمینه به شما ارائه خواهد شد.

بابک مرادی
 ارسال شده در : جمعه 16 خرداد 1399

یه موتور برق دیزلی 5000 و یا فقط دینام مولد برق 5000 لازم دارم لطفا راهنمایی کنید. مرسی

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 17 خرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد سرخه
 ارسال شده در : چهارشنبه 14 خرداد 1399

موتور برق گازوئیلی خوب و کم صدا می خوام با توان ۷ کیلوات و قیمت مناسب جهت مصرف در نانوایی لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 17 خرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی مرادی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 13 خرداد 1399

سلام خسته نباشید یک موتور برق بی صدا کوچک سبک و ترجیحا دیزلی می خوام برای روشن کردن اسپلیت اینورتر دار 12000. موقع استارت 10 آمپر میکشه. ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 17 خرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا حاتمی
 ارسال شده در : جمعه 09 خرداد 1399

سلام، جهت روشنایی کانکس ۲۵ متری نیاز به مشاوره دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 10 خرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

شهرام صفرنیا
 ارسال شده در : جمعه 09 خرداد 1399

یک موتور برق کوچک گازوییلی می خوام برای کولر گازی پرتابل برای مصرف روی مینی بوس که هم بی صدا باشه هم جای کمی بگیره کولر ۱۴۰۰۰ هزار می باشد.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 10 خرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

خسرو صادقی
 ارسال شده در : پنجشنبه 08 خرداد 1399

سلام من یک موتور برق دیزلی بزای بیرون کشیدن 3 اینچ آب از چاه به عمق 45 متر دارم لطفا با قیمت و نوع موتور برق راهتمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 10 خرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محسن
 ارسال شده در : چهارشنبه 07 خرداد 1399

سلام برای باغم موتور برق دیزلی کوچک می خوام. رنج قیمت و مشخصات رو می خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 08 خرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سلمان.کریمی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 اردیبهشت 1399

سلام، موتور برق گازوییلی برای شناور ۳ اینج ۷.۵ کیلو وات می خواستم قیمت چنده؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 اردیبهشت 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

كامبيز صالحي
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 اردیبهشت 1399

موتور برق سه فاز جهت كارخانه

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 24 اردیبهشت 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی احمدی
 ارسال شده در : دوشنبه 22 اردیبهشت 1399

سلام یه موتور برق 5000 وات برای یک اسپلیت 9000 هزار می خوام، قیمت چنده؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 22 اردیبهشت 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اکبری
 ارسال شده در : شنبه 16 فروردین 1399

سلام برای یک خانه دوطبقه با حیاط و محوطه موتور برق لازم داریم مشخصات کامل در مورد محل رو با شماره تلفن که براتون نوشتم تماس بگیرید ممنون

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 17 فروردین 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.