قیمت :
36,000,000
تومان
قیمت :
14,000,000
تومان
قیمت :
25,700,000
تومان
قیمت :
100,000,000
تومان
قیمت :
8,000,000
تومان
قیمت :
90,000,000
تومان
قیمت :
15,000,000
تومان
قیمت :
20,000,000
تومان
قیمت :
34,500,000
تومان

فروش موتور برق دیزلی

فروش انواع موتور برق دیزل، تک فاز و سه فاز، صنعتی، فروشگاهی و خانگی، بی صدا (سایلنت) در هایپر صنعت فامکو

موتور برق دیزلی یا دیزل (گازوئیلی)

موتور برق دیزل چیست؟

یکی از موتور برق های پرتابل و پر کاربرد موتور برق دیزلی یا همان گازوئیلی است که سوخت مورد استفاده آن گازوئیل بوده تا بتواند عمل تولید برق را به خوبی انجام دهد. در واقع نوع عملکرد موتور برق های گازوئیلی، مانند دیزل ژنراتورها، در سایز و ابعاد کوچک تر می باشد.

به موتور برق گازوئیلی، موتور برق دیزل هم گفته می شود، که نوع سوخت و ساختار درونی موتورشان، آن ها را نسبت به سایر موتور برق ها متمایز می کند.

موتور برق گازوئیلی بی صدا

موتور برق های گازوئیلی به علت نوع سوخت و اشتعال آن صدای بالاتری نسبت به موتور برق های بنزینی دارند.

میزان صدای موتور برق گازوئیلی به نسبت موتور برق بنزینی بسیار بیشتر و محسوس تر بوده است به این صورت که صدای موتور برق گازوئیلی از 65 دسی بل (DB) تا 80 دسی بل (DB) است اما موتور برق بنزینی از 65 دسی بل تا 75 دسی بل نیز می باشد.

یک سری از مکان ها وجود دارند که نباید صدا از حد مجاز بالاتر برود، در این جا استفاده از موتور برق های بنزینی بسیار مناسب تر از موتور برق دیزل بوده است.

موتور برق دیزلی کم صدا

سازندگان موتور برق دیزل در رابطه با صدای ناهنجار و بلند این موتور برق فکری در رابطه با راه حل این مشکل کرده اند، که در زیر به بررسی روش های به حداقل رساندن صدای موتور برق دیزل می پردازیم.

روش اول: آن ها محفظه هایی فلزی که عایق صدا بوده را طراحی کرده، که تا حدودی باعث کاهش صدای موتور برق دیزلی شده است. این محفظه که، کانوپی نام دارد اگرچه باعث سنگین تر شدن وزن موتور برق می شود اما صدای ناهنجار آن را تا حد قابل قبولی کاهش خواهد داد.

موتور برق دیزلی کانوپی دار

روش دوم: برای به حداقل رساندن صدای متور برق دیزل استفاده آن در فاصله مناسب بیشتر از 7 متر یا قرار دادن آن در اتاقک مخصوص برای کاهش صدای آن است.

این نکته را در نظر داشته باشید در زمان ساخت اتاقک، برای جلوگیری از خفگی و داغ شدن موتور برق، راه جریان هوا برای تنفس موتور برق قرار دهید. 

نحوه عملکرد موتور برق های دیزل

موتور برق های دیزلی یا گازوئیلی موتور های احتراق داخلی هستند که توسط سیلندر پیستونی با احتراق متناوب بر حسب تعداد سیلندر و دفعات احتراق، به یک یا دو سیلندر تقسیم می شوند و توان یا قدرت تولیدی آنها برحسب اسب بخار بیان می گردند. 

ساختار موتور برق های دیزلی یا همان موتور برق های گازوئیلی تنها در سیستم تغذیه و تنظیم سوخت، با موتور های بنزینی یا به اصطلاح موتور های اشتعال جرقه ای تفاوت پیدا می کنند.

ساختار های مشابهی میان موتور برق های دیزل و موتور برق های بنزینی وجود دارد اما اصلی ترین تفاوت میان سیستم سوخت رسانی و سیستم احتراق آن ها است.

دو عامل مهم که موتور برق های بنزینی و گازوئیلی را از نظر پاشش سوخت و نوع احتراق از هم متمایز می کند وجود دو تفاوت زیر است:

 • سیستم جرقه زنی
  • اصلی ترین تفاوت در موتورهای دیزلی با بنزینی حذف شمع از سیستم احتراق است و شمعی برای جرقه زنی وجود ندارد و از خاصیت خود انفجاری گازوئیل برای فرایند احتراق استفاده شده است.
 • پمپ انژکتور
  • سیستم سوخت رسانی موتور که وظیفه پودر کردن سوخت و گاز بندی محفظه احتراق را بر عهده دارد و به عبارتی قطعه ای که وظیفه جریان و تنظیم میزان سوخت و فشار لازم جهت پاشش سوخت را بر عهده دارد.

مکانیزم عملکرد موتور های موتور برق دیزلی
 • مرحله اول: حرکت پیستون از (نقطه مرگ بالا) به سمت پایین مکان خود در سیلندر (نقطه مرگ پایین) و ورود هوا از مجرای سوپاپ، که وارد محفظه احتراق می شود. (تنفس)
 • مرحله دوم: با بالا آمدن پیستون از نقطه مرگ پایین به سمت بالا در حالی که سوپاپ هوا بسته است، هوای داخل محفظه احتراق متراکم شده (تراکم)
 • مرحله سوم: زمانی که پیستون به نقطه مرگ بالا می رسد مقداری سوخت گازوئیل پاشیده می شود به درون هوای داغ محفظه احتراق رفته و باعث آتش گرفتن سوخت می شود. انرژی حاصل از احتراق باعث فشار بر پیستون شده و آن را به سمت پایین هدایت می کند. (قدرت)
 • مرحله چهارم: بعد از باز شدن سوپاپ دود و خارج شدن آن و رسیدن پیستون به نقطه مرگ پایین عملیات تخلیه دود صورت می گیرد. (تخلیه)

مکانیزم عملکرد موتور های دیزل

مکانیزم عملکرد موتور های دیزلی به این صورت است که پیستون از بالا ترین مکان خود در سیلندر (نقطه مرگ بالا) به سمت پایین ترین مکان خود یعنی (نقطه مرگ پایین) حرکت می کند. در طی این مدت سوپاپ هوا باز است و اکسیژن و هوای مورد نیاز وارد محفظه احتراق می شود. در حالی که پیستون در نقطه مرگ پایین است یک خلاء نسبی داخل محفظه احتراق ایجاد شده و بعد از ورود هوا و اکسیژن سوپاپ هوا بسته می شود و پیستون به سمت بالا حرکت می کند و هوای داخل محفظه را 15 تا 20 برابر متراکم می سازد. در واقع نسبت تراکم در موتور های دیزلی 1 به 16 الی 1 به 21 متغیر است.

دمای داخل محفظه احتراق تا 600 درجه سانتیگراد افزایش یافته است و در حالی که هر دو سوپاپ بسته هستند و پیستون در نقطه مرگ بالا است، انژکتور مقداری سوخت گازوئیل را به درون هوای متراکم و داغ موجود در محفظه احتراق پاشیده و ذرات سوخت در اثر درجه بالای هوا محترق می گردند.

فشار زیادی که بر اثر گاز های منبسط شده (به علت احتراق) به پیستون وارد می شود باعث شده آن را به طرف پایین و تا نقطه مرگ برساند.

حرکت پیستون از بالا به پایین توسط میله ای به اسم شاتون که به میل لنگ متصل است باعث چرخش میل لنگ شده و انرژی مکانیکی را تولید می کند. در این زمان حرارت گاز ها به 2000 درجه سانتیگراد رسیده و فشار داخل سیلندر در زمان متراکم 40 اتمسفر بود و به 80 اتمسفر در زمان احتراق افزایش می یابد.

زمانی که پیستون در نقطه مرگ پایین قرار دارد سوپاپ تخلیه (سوپاپ دود) باز شده و به گاز های سوخته تحت فشار اولیه این امکان را می دهد که از محفظه احتراق خارج شده و سیلندر را ترک کنند. در این هنگام پیستون از نقطه مرگ پایین به سمت بالا حرکت کرده و تمام گاز های سوخته یا دود حاصل از احتراق را به بیرون سیلندر می راند.

در پایان پیستون به سمت پایین حرکت کرده و با شروع مرحله اول (تنفس) سیکل جدید دوباره تکرار خواهد شد.

مصرف سوخت موتور برق گازوئیلی
میزان مصرف سوخت موتور برق دیزل (گازوئیلی)
توان خروجی موتور برق دیزل (کاوا) بار 25 درصد (لیتر بر ساعت) بار 50 درصد (لیتر بر ساعت) بار 75 درصد (لیتر بر ساعت)
2.5 0.16 0.33 0.5
3.3 0.12 0.44 0.66
4 0.26 0.53 0.8
5.5 0.36 0.73 1.1
6 0.4 0.8 1.2
7.5 0.25 1 1.5
8.5 0.56 1.1 1.7
9.5 0.63 1.2 1.9
10 0.66 1.3 2
11 0.73 1.4 2.2

مصرف سوخت موتور برق دیزلی بر حسب لیتر بر ساعت (L/h) می باشد و منظور از 50 درصد بار این است که میزان جریان خروجی، یک دوم جریان ماکزیمم نوشته شده روی پلاک موتور برق دیزل است.

این مصرف سوخت در بارهای مختلف به طور میانگین بوده و هر چه اصطحلاک موتور برق شما بیشتر باشد مصرف سوخت آن هم بیشتر است. همچنین جهت محاسبه مصرف سوخت موتور برق، به طور دقیق، به کاتالوگ تولید کننده مراجعه فرمایید. 

اینکه شما در نظر بگیرید مصرف موتور برقی که تهیه کردید چقدر است بسیار مهم می باشد به ویژه این موضوع باید مورد توجه شما قرار بگیرد که باک موتور برق شما در چند ساعت خالی می شود چون شما قطعا دوست ندارید که هر 2 ساعت باک موتور برق خود را پر کنید.

شما با توجه به کاتالوگ می توانید متوجه شوید که موتور برق مورد نظرتان مثلا با بار 50 درصد با مخزن پر (4 گالن) به مدت 12 ساعت کار می کند.

پس موتور برق با 1 گالن گازوئیل می تواند 3 ساعت با بار 50 % کار کند. نکته حائز اهمیت این جا است که اگر بار بیشتری مصرف می کنید، مصرف سوخت آن هم بالا تر خواهد بود و اگر از بار پایین تری استفاده کنید مصرف سوخت موتور برق هم پایین می آید. با این برآورد یک موتور برق با 25 درصد بار و مخزن سوخت 1گالن، 4 الی 4.5 ساعت کار می کند.

مزایای موتور برق دیزل
 1. دوام و استحکام موتور برق گازوئیلی
  • به دلیل مقاومت آلیاژ چدن که در بدنه موتور برق ها استفاده شده، به نسبت موتور برق های بنزینی، مقاوم تر و در صورت نگهداری درست باعث طول عمر زیاد این موتور برق می شود.
 2. مصرف سوخت موتور برق گازوئیلی
  • سوخت مورد استفاده موتور برق های دیزلی، گازوئیل می باشد که هم از نظر قیمت سوخت و میزان مصرف سوخت درخود موتور برق به صرفه بوده است. به علت تراکم و فشرده سازیه داخل محفظه احتراق تقریبا 15 الی 25 برابر بیشتر از موتور برق های بنزینی، موتور برق دیزل بسیار کم مصرف بوده و همین امر سبب شده که نسبت به دیگر موتور برق ها خواهان بیشتری داشته باشد.
 3. آلایندگی کمتر موتور برق دیزلی
  • آلایندگی سوخت گازوئیل و تولید گاز های آلوده مثل CO (مونواکسید کربن) بسیار کم و ناچیز نسبت به سوخت بنزین در موتور برق های بنزینی بوده است.
 4. حساسیت درجه اشتعال سوخت دیزل
  • درجه اشتعال سوخت بنزین 20 درجه سانتیگراد است در حالی که درجه تبخیر گازوئیل 80 درجه سانتیگراد، بنابراین خاصیت آتش سوزی سوخت دیزل نسبت به بنزین کمتر می باشد.
 5. بالا بودن راندمان موتور برق دیزل
  • بالا بودن راندمان حرارتی موتور برق دیزل به دلیل تراکم بالای آن است به همین منظور مفید تر و به صرفه تر از دیگر موتور برق ها از جمله موتور برق بنزینی نیز بوده است.

کاربرد موتور برق گازوئیلی

انواع موتور برق های دیزل بسته به مدل و برند و توان خروجی موتور برق و چند فاز بودن آن مورد کاربری مختلفی قرار می گیرند.

استفاده از موتور برق دیزل در پروژه های کارگاهی صنعتی برای تامین کردن برق مورد نیاز، دیتا سنتر ها، سیستم ها و سرور های ارتباطی که قلب صنعت مدرن می باشند و در صورت نبود باعث متوقف شدن یک کسب و کار می شود و دیگر موارد مشابه که نیازمند برق اضطراری هستند به هنگام قطع جریان برق منجر به استفاده از موتور برق خواهند شد.

کاربرد موتور برق گازوئیلی

سیستم خنک کاری موتور برق دیزل

حرارت خارج شده از موتور برق ناشی از آزاد شدن انرژی شیمیایی سوخت ها نظیر گازوئیل، بنزین و گاز نیز می باشد.

از حرارتی که توسط سوخت گازوئیل تولید می شود به صورت تقریبی حدودا 35 درصد به کار مفید و 31 درصد آن از اگزوز خارج و 9 درصد آن به نیروی اصطحکاکی موتور تبدیل می شود. همان طور که عرض کردیم درجه حرارت محفظه احتراق حدودا 2000 درجه سانتیگراد می باشد. پس 24 درصد انرژی باقی مانده آزاد شده دمایی معادل 660 درجه است که در صورت خارج نشدن باعث ذوب قطعات درونی مانند پیستون، سیلندر و حتی سوپاپ ها شده است.

دمای بیش از حد محفظه احتراق موجب از بین رفتن روغن و سوختن آن شده و در نتیجه وجود یک سیستم خنک کننده برای جذب این حرارت و انتقال به محیط الزامی بوده است.

انواع سیستم خنک کاری موتور برق دیزل

اکثر موتور های احتراقی در زمان کارکرد خود گرمای زیادی تولید می کنند این موتورها باید در شرایط مناسبی کار کنند تا افزایش حرارت بیش از حد به اجزای آن صدمه ای وارد نکند.

برای رفع این گرمای تولید شده در موتور، از سیستم های خنک کننده، استفاده می کنند که به دو دسته زیر تقسیم می شوند: 

سیستم آب خنک (water cooling)

اگر در موتور برق ها سیستم گردش آب وجود داشته باشد به آن آب خنک می گویند.

سیستم آب خنک معمولا در دیزل ژنراتور ها به دلیل فضای باز و سهولت کار در خنک سازی موتور استفاده می شود.

سیستم هوا خنک (air cooling)

در سیستمی که خبری از گردش آب نبود، سیستم هوا خنک است. که 99 درصد موتور برق ها دارای سیستم هوا خنک می باشند.

برای خنک کاری در سیستم هوا خنک نیاز است، محفظه ای که فن درون آن قرار میگیرد که وظیفه فشرده سازی هوا را به عهده دارد، هدایت هوا به سمت قسمت هایی که باید خنک کاری شوند را انجام دهد.

این مکانیزم علاوه بر اینکه باید محفظه سیلند را خنک کند باید به خوبی سر سیلندر ها را خنک کاری کند زیرا تاثیر گزارترین قسمت از موتور بوده که گرمای انفجار داخل سیلندر را جذب کرده و از آنجایی که کربن روی سر سیلندر رسوب می کند و همان طور که می دانید کربن رسانای خوبی برای انتقال حرارت نیست پس این قسمت از موتور دارای اهمیت بالایی برخوردار است.

کاربرد موتور برق دیزل

 • برای باغ ها، ساختمان های مسکنوی و به طور کلی مکان هایی که هنوز برق کشی انجام نشده انتخاب بسیار مناسبی است.
 • برای مکان هایی که نیاز هست علاوه بر نبودن برق در مکان های متفاوت در زمان های مختلف برق رسانی شود.
 • با توجه به سوخت گازودیل درجه اشتعال 80 درجه است و سوخت بنزین 20 درجه می باشد بنابراین موتوربرق های دیزلی امن تر نسبت به بنزینی و گازی است و می توان به راحتی در مکان های حساس به اشتعال استفاده نمود.
 • با توجه به ساختار موتوربرق های دیزلی و استهلاک پایین این موتوربرق ها می توان مدت زمان بیشتری رو مورد استفاده قرار دهید.

مزایای سیستم هوا خنک در موتور برق دیزلی
 1. نبودن قطعاتی مانند پمپ آب، رادیاتور و قطعات دیگر که باعث کاهش وزن دستگاه و سهولت در نگهداری و سرویس ساده تر آن شده است.
 2. موتور برق های هوا خنک دچار یخ زدگی در هوای سرد یا مشکلات ناشی از استفاده آب، رسوب گرفتگی یا خوردگی قطعات موتور نمی شوند.
 3. مورد استفاده در مناطق شرجی و رطوبت بالا به دلیل سهولت در انتقال گرما در رطوبت ناشی از هوا
 4. در شرایط محیطی مانند گرمای شدید، گرد و غبار، سرمای زیاد به راحتی عمل می کند و هیچ خنک کننده ای وجود ندارد که منجمد شود یا باعث خوردگی درون سیستم خنک کننده شود.
 5. نیاز به تغذیه رسانی ندارد و به عنوان یک فرایند خنک کننده که همیشه تغذیه در دسترس است، عمل می کند.

قیمت موتور برق گازوئیلی

با توجه به برند و توان خروجی و فاکتورهایی مانند نوع سوخت با درصد ایمنی بالا، انواع محاسن آن از جمله دوام و استحکام بالای موتور برق باعث تعین قیمت موتور برق دیزل می شود.

faq

بطور کل موتوربرق های دیزلی نسبت به بنزینی و گازی صدای بیشتری تولید می کنند. میزان صدای موتور برق دیزلی به توان مصرفی و سایلنت بودن یا نبودن دستگاه بستگی دارد. افرادی که میزان صدای موتور برق برای آنها اهمیت دارد می توانند از موتور برق دیزل سایلنت استفاده کنند. البته این به منزله بی صدا بودن موتور برق نیست.

از بارزترین مزایای موتور برق دیزلی می توان به سوخت امن و ارزان تر و همچنین استهلاک کمتر دستگاه اشاره کرد.

از موتوربرق دیزلی می توان همراه اسپیلت های گازی استفاده کرد. اما نکات خیلی مهمی که حتما باید مورد توجه قرار بگیرندف قدرت کولر گازی و همچنین اینوتری بودن یا نبودن موتور برق است. به عنوان مثال یک اسپلیت 9000 اینوتری در هنگام استارت به حدود 9 آمپر برق نیاز دارد که در این حالت می توان از موتور برق دیزلی با توان 3 کیلووات استفاده کرد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
بهنام
ارسال شده در : جمعه 27 مرداد 1402

سلام، خسته نباشید. من 12 تا موتور برق دیزلی برای فروش شهرستان می خوام، چکی امکانش هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 29 مرداد 1402

سلام دوست عزیز، فروش شرایطی در حال حاضر ممکن نمی باشد اما انجام آن در آینده در دست اقدام و بررسی است.

خسرو سلطانی
ارسال شده در : یکشنبه 22 مرداد 1402

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز. یه موتور برق برای چاه کشاورزی یه عمق 25 متر و به فاصله زمین تا چاه 1700 متر لازم دارم. همچین موتوری دارین؟ ممنون می شم که راهنمایی فرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 31 مرداد 1402

سلام جناب سلطانی عزیز، به درستی متوجه منظور شما نشدیم. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابراهیم شهیدی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 10 مرداد 1402

سلام، خسته نباشید. موتور برق سه فاز از کف کش 30 متری پرتاب 400 متر جواب بده راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 11 مرداد 1402

سلام جناب شهیدی عزیز، لطفا سایز دهانه خروجی پمپ (اینچ) را ذکر نمایید. به طور کلی توان موتور برق لازم است 3 برابر توان الکتروموتور باشد تا بتواند لحظه استارت الکتروموتور خاموش نشود.

بهمن رضایی
ارسال شده در : جمعه 16 تیر 1402

با سلام، برای راه اندازی یه الکتروموتور سه فاز با توان 7.5 کیلووات چه موتور برقی رو پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 21 تیر 1402

سلام جناب رضایی عزیز، لطفا بفرمایید که توان در هنگام استارت 7.5 کیلووات می باشد یا توان کاری؟

سعید حقدوست
ارسال شده در : چهارشنبه 14 تیر 1402

سلام، خسته نباشید. به موتور برق دیزل بدون صدا نیاز دارم که کف کش 30 متر و پرتاب آب به طول 400 متر جواب بده. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 21 تیر 1402

سلام جناب حقدوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امین درابیده
ارسال شده در : شنبه 13 خرداد 1402

سلام، بنده کامیون دار هستم. کولر اسپلیت 9000 بر روی مامیونم نصب کردم، موتور برق چه مارکی پیشنهاد می کنید؟ کولر فقط مواقع که وایسادم می خوام روشن کنم. برای موتور برق هم جایی براش درست می کنم تا حد امکان ضربه و تکان کمتری بهش وارد بشه.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 18 خرداد 1402

سلام جناب درابیده عزیز، استفاده از موتور برق 5.5 کیلووات دیزلی توصیه می شود. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

ابوالفضل یوسفی
ارسال شده در : دوشنبه 11 اردیبهشت 1402

سلام، موتور برق دیزل که بتونه یک کف کش 2 اینچ رو جواب بده و آب رو از چاه 10 متری بالا بکشه و 10 عدد آب پاش رو تامین بکنه، چه پیشنهادی دارید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 14 اردیبهشت 1402

سلام جناب یوسفی عزیز، لطفا توان پمپ (اسب بخار) را ذکر نمایید.

هدایت
ارسال شده در : یکشنبه 10 اردیبهشت 1402

سلام، خروجی 2 ژنراتور 3 کیلووات را می شه به هم وصل کرد و توان بیشتری از 2 تا ژنراتور گرفت؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 14 اردیبهشت 1402

سلام دوست عزیز، بله، به وسیله تابلو سنکرون می توان این کار را انجام داد.

حسینی
ارسال شده در : پنجشنبه 03 فروردین 1402

سلام و خسته نباشید خدمت دوست عزیزم، برای شناور 2 اینچ 100 متری که حدودا 20 آمپر برق مصرف دارد چه پیشنهادی دارید؟ لطفا قیمت رو هم اعلام کنید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 فروردین 1402

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

علی مهربانی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 اسفند 1401

سلام، موتور برق 400 کاوا قیمتش چنده؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 15 اسفند 1401

سلام جناب مهربانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن امتیاز کم به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هر گونه مشکل یا ایراد، اصلاح گردد.

ربیعی
ارسال شده در : دوشنبه 26 دی 1401

سلام، عرض ادب و خدا قوت، بزرگوار برای یک کولر گازی 30000 اسپلیت طرح شکاری به همراه یخچال فریزر سرهم، 6 عدد لامپ، یک موتور پمپ آب 1.5 اسب، 8 دوربین در باغ برای حدود 3 الی 4 ساعت در روز ترجیحا دیزلی چه موتور برقی را پیشنهاد می کنید. پیشاپیش از راهنمایی حضرتعالی و همکارانتان سپاسگزارم. در پناه خدا.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 بهمن 1401

سلام دوست عزیز، لطفا آمپر مصرفی تجهیزات را ذکر نمایید.

علی یوسفی
ارسال شده در : چهارشنبه 30 آذر 1401

سلام، من یک موتور برق دیزلی برای بیرون کشیدن 3 اینچ آب از چاه به عمق 9 متر و حدود 350 متر فاصله تا زمین لطفا می خوام. برای قیمت و نوع موتور برق راهنمایی بفرمایید. ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 10 دی 1401

سلام جناب یوسفی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

امید فلاحی
ارسال شده در : شنبه 19 آذر 1401

سلام، وقت بخیر. من یک موتور برق می خواستم که باهاش هیلتی سنگ شکن روزانه 10 ساعت کار کنم. ممنون می شم راهنماییم کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 21 آذر 1401

سلام جناب فلاحی عزیز، لطفا توان مصرفی دستگاه هیلتی را ذکر نمایید.

براتی فراهانی
ارسال شده در : چهارشنبه 25 آبان 1401

سلام، من یک چاه 30 متری دارم. نیازمند پمپ 3 اینچی هستم که از چاه پمپاژ کنه و هم زمان 4 تا آب پاش بارانی هم جواب بده. نیاز به موتور برق چند کیلووات هست؟ چه پمپی جوابگو کارم هست؟ لطفا راهنماییم کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 28 آبان 1401

سلام جناب فراهانی عزیز، شما می توانید از کف کش 60 متری سه فاز به همراه ژنراتور سه فاز 11 کیلووات یا کف کش 44 متری تک فاز و موتور برق 5.5 کیلووات تک فاز استفاده نمایید.

امیدوار
ارسال شده در : دوشنبه 16 آبان 1401

سلام، وقت بخیر. آیا موتور برقی وجود داره که بشه باهاش ماینر روشن کرد. باید به صورت مداوم و 24 ساعت شبانه روز روشن باشه. اگه امکانش هست که بفرمایید چه نوع موتور برقی نیاز هست؟ ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 16 آبان 1401

سلام دوست عزیز، خیر، موتور برق دایم کار در بازار موجود نمی باشد. استفاده از دیزل ژنراتور برای شما توصیه می شود.

سید مرتضی خوشخو
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 مهر 1401

سلام، خسته نباشید. پمپ سه فاز 3 اینچ 40 متری دارم. چه متور برقی توصیه می کنید؟ با سپاس.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 مهر 1401

سلام جناب خوشخو عزیز، استفاده از یک دیزل ژنراتور 22.5 کیلووات توصیه می شود.

نصری
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 شهریور 1401

سلام، خسته نباشید. برای کف کش 2 اینچ 20 متری چه موتور برقی رو پیشنهاد می دهید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 23 شهریور 1401

سلام دوست عزیز، استفاده از موتور برق با توان 5.5 کیلووات مناسب خواهد بود.

حسین فراهانی
ارسال شده در : دوشنبه 31 مرداد 1401

سلام، برای 2 دستگاه که روزانه 8 ساعت کار می کنند و حدودا برای استارت هر کدام 16 آمپر برق سه فاز هم لازم است، چه موتور برقی باید از شما تهیه کنم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 01 شهریور 1401

سلام جناب فراهانی عزیز، یک ژنراتور با توان 10 کیلووات سه فاز برای شما مناسب است.

علیرضا فرد
ارسال شده در : یکشنبه 16 مرداد 1401

سلام، آیا به عنوان برق اضطراری برای آسانسور و چراغ های راه پله و پارکینگ هم می توان از موتور برق دیزل استفاده کرد به شکلی که به محض قطع شدن برق به صورت خودکار فعال بشه؟ آیا در این صورت موتور باید 24 ساعته روشن باشه تا برق رله بشه روی موتور؟ اگر پاسخ مثبته، می شه توان حدودی و مدل موتور مناسب و نحوه عملکردشو بفرمایید؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 19 مرداد 1401

سلام جناب فرد عزیز، در صورت استفاده از موتور برق هنگام قطعی برق، تابلو در مدار خواهد بود و به محض قطع شدن برق، به صورت خودکار دستور استارت موتور برق داده شده و دستگاه وارد مدار می شود.

مهران مدنی
ارسال شده در : یکشنبه 16 مرداد 1401

سلام، با تشکر از مطالب خوب شما.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 مرداد 1401

سلام جناب مدنی عزیز، ممنون از نظر شما.

سام الدین اختیاری
ارسال شده در : جمعه 24 تیر 1401

سلام، برای استفاده از یک کولر آبی کوچک، یک یخچال کوچک و تلویزیون چه نوع موتوری کفایت می کنه؟ قیمتش چقده؟ کارم زنبور داریه و برای رفتن به صحرا می خوام.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 26 تیر 1401

سلام جناب اختیاری عزیز، لطفا ظرفیت کولر و یخچال (فوت) را ذکر نمایید. در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هر گونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

محمد محمدی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 تیر 1401

سلام، برای اسپلیت 9000، موتور برق چند وات نیاز هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 23 تیر 1401

سلام جناب محمدی عزیز، لطفا نوع اسپلیت (اینورتری بودن یا نبودن) را ذکر نمایید. در صورت اینورتری بودن یک موتور برق 5 کیلووات مناسب خواهد بود.

حسن یوسف زاده
ارسال شده در : جمعه 03 تیر 1401

سلام، خسته نباشید. برای روشن کردن 2 پمپ شناور 3 اسب از عمق 25 متری برای مدت طولانی و ممتد، پیشنهاد شما چه نوع موتور برقی است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 04 تیر 1401

سلام جناب یوسف زاده عزیز، درصورت استفاده همزمان از پمپ ها، یک ژنراتور با توان 15 کیلووات مناسب خواهد بود. درحالت استفاده مجزا می توانید از یک ژنراتور 8.5 کیلووات استفاده نمایید. درضمن امکان استفاده طولانی از ژنراتور وجود ندارد و زمان استاندارد استفاده در طول روز 6 ساعت (3 ساعت کار، 1 ساعت استراحت و 3 ساعت کار) می باشد.

جاوید
ارسال شده در : چهارشنبه 25 خرداد 1401

سلام، عرض خسته نباشید. کف کش 40 متری دارم با برق مصرفی 20 آمپر برای کشاورزی. چه موتور برقی بگیرم نیازمو بر طرف می کنه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 26 خرداد 1401

سلام، لطفا توان کف کش (اسب بخار) را ذکر بفرمایید. با توجه به آمپر برق مصرفی، یک موتور برق با توان 5.5 کیلووات مناسب خواهد بود.

صباحی راد
ارسال شده در : یکشنبه 22 خرداد 1401

سلام، برای روشنایی و جوشکاری اسکلت، موتور برق چند کیلووات نیاز است؟ ممنون از همکاری شما.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 23 خرداد 1401

سلام، یک موتور برق با توان 7.5 کیلووات و بیشتر برای شما مناسب است.

مرتضی همایی
ارسال شده در : پنجشنبه 19 خرداد 1401

سلام، برای کولر گازی 9000 داخل کابین تریلی، چه موتور برقی با چه توانی باید بخرم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 21 خرداد 1401

سلام جناب همایی عزیز، لطفا اینوتری بودن یا نبودن کولر گازی را مشخص نمایید. در صورت اینورتری بودن کولر گازی، یک موتور برق 3.5 کیلووات مناسب است.

احسان سلیمانی
ارسال شده در : پنجشنبه 19 خرداد 1401

سلام، برای کف کش که 17 آمپر برق سه فاز می کشه، چه موتور برقی معرفی می فرمایید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 21 خرداد 1401

سلام جناب سلیمانی عزیز، یک ژنراتور 10 کیلووات سه فاز مناسب است.

سیامک حاجی خداوردی خان
ارسال شده در : چهارشنبه 18 خرداد 1401

سلام، وقت بخیر. من 3 واحد آپارتمان در حومه تهران ساختم که از شبکه برق دور هستم. می شه برق 3 واحد ساختمان به همراه آسانسور با ژنراتور به صورت 24 ساعت تامین کرد؟ اگر امکانش هست هزینه انجام پروژه چقدر می شه؟ چون منطقه مسکونی هست بی صدا بودن خیلی مهمه.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 21 خرداد 1401

سلام دوست عزیز، لطفا آمپر مصرفی را ذکر بفرمایید. برای دایم کار بودن حتما باید از ژنراتور گازسوز استفاده نمایید.

محمود شیخ الدینی
ارسال شده در : جمعه 13 خرداد 1401

سلام و درود، یک موتور برق می خوام که 2 عدد کولر گازی، 1 یخچال و فریزر دوقلو و همچنین روشنایی خانه را تامین کند. لطفا راهنمایی بفرمایید. ضمنا دایم روشن باشد.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 18 خرداد 1401

سلام جناب شیخ الدینی عزیز، لطفا ظرفیت کولر گازی (هزار) و اینورتری بودن یا نبودن آن را ذکر بفرمایید. موتور برق دائم کار وجود ندارد و دستگاه باید پس از هر 8 ساعت کار، 5 ساعت استراحت کند.

محمد رضا
ارسال شده در : یکشنبه 08 خرداد 1401

سلام، وقت بخیر. برای روشن نگه داشتن یک مجموعه با توان 1100 وات و 14 آمپر که بتونه 24 ساعت روشن باشه، چند موتور برق لازمه؟ روغن دستگاه هر چند وقت یکبار باید عوض بشه؟ یه باک پر چند ساعت بدون مشکل کار می کنه که بدونیم موتور هر چند ساعت نیاز داره به شارژ شدن؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 10 خرداد 1401

سلام دوست عزیز، برای دایم کار بودن، استفاده از مدل گازسور توصیه می شود. روغن دستگاه هم بهتر است هر 40 ساعت یکبار تعویض شود.

بهمنی
ارسال شده در : دوشنبه 02 خرداد 1401

سلام، عرض ادب. من برای روشنایی محوطه و یخچال، کولر، اینورتر و پمپ باد چه موتور برقی باید تهیه کنم که کارم انجام بشه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 03 خرداد 1401

سلام جناب بهمنی عزیز، لطفا نوع یخچال، نوع اینورتر و توان پمپ باد را ذکر بفرمایید.

حمید محرمی
ارسال شده در : یکشنبه 01 خرداد 1401

سلام، وقتتون بخیر. من یک موتور برق دارم که روشن می شه اما برق تولید نمی کنه. می شه راهنمایی کنید بی زحمت؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 01 خرداد 1401

با عرض سلام و احترام، لطفا بفرمایید که این محصول را از کجا تهیه کرده اید؟ در صورت خرید این محصول از فامکو طبق برچسب خدمات پس از فروش درج شده روی کالا عمل نمایید و یا اگر از جای دیگری خریداری نموده اید بفرمایید تا همکاران واحد تعمیرات با شما تماس بگیرند.

آرش بازگیر
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 27 اردیبهشت 1401

سلام، من به یه موتور برق ترجیحا دیزلی نیاز دارم که بتونه 5 عدد کامپیوتر، 2 عدد یخچال و 1 عدد کولر گازی 18000 رو ساپورت کنه. اگه راهنمایی بفرمایید ممنون می شم از محبتتون.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 27 اردیبهشت 1401

سلام جناب بازگیر عزیز، درصورت اینورتری بودن کولر گازی، یک موتور برق 8.5 کیلووات برای شما مناسب است.

سید حیدر حسینی
ارسال شده در : پنجشنبه 15 اردیبهشت 1401

سلام، لطف کنید برای تهیه و خرید یک موتوربرق دیزلی 18 کاوا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 17 اردیبهشت 1401

سلام جناب حسینی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی
ارسال شده در : یکشنبه 11 اردیبهشت 1401

سلام، این 6 عدد موتور گیربکس که گفتم راه اندازیشون با اینورتر انجام می شه، در واقع هر دستگاه با یه درایو جداگانه کار می کنه.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 12 اردیبهشت 1401

سلام، چنانچه اینورتر داشته باشید، با فرکانس کنترل خواهد شد و یک ژنراتور 70 کاوا مناسب خواهد بود. این تنها به شرطی است که دستگاه اینوتر داشته باشد و استارت اولیه صفر باشد.

علی
ارسال شده در : شنبه 10 اردیبهشت 1401

سلام، وقت بخیر. برای راه اندازی 6 عدد موتور گیربکس سه فاز با توان 8 کیلوات که کار هم زدن مایعات داخل مخازن 20000 لیتری رو انجام میده، چه نوع موتور برقی مناسب هستش؟ فقط در زمان قطع شدن برق، در حدود 6 ساعت نیاز هست.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 11 اردیبهشت 1401

سلام، در راه اندازی موتور گیربکس استارت اولیه بسیار اهمیت دارد. بطور حدودی می توان گفت که یک دیزل ژنراتور سه فاز 150 کاوا برای شما مناسب خواهد بود.

فرهاد خراسانی
ارسال شده در : چهارشنبه 07 اردیبهشت 1401

سلام، یک موتور برق دائم کار برای 30 آمپر می خواستم. لطفا مشخصات موتور را بفرمایید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 07 اردیبهشت 1401

سلام جناب خراسانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سید ابراهیم سجادی
ارسال شده در : پنجشنبه 01 اردیبهشت 1401

سلام، خسته نباشید. موتور برق 6 تا 7 کاوا توی چه رنج قیمتی هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 04 اردیبهشت 1401

سلام جناب سجادی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی آخوندی
ارسال شده در : پنجشنبه 01 اردیبهشت 1401

سلام، من یک موتور برق برای 3 عدد نور افکن 50 وات LED می خواستم. چند کیلووات لازم است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 04 اردیبهشت 1401

سلام، یک موتور برق 1.5 کیلووات به شما توصیه می شود.

مجید محمدی جیحونی
ارسال شده در : چهارشنبه 31 فروردین 1401

سلام، برای پمپ کف کش 18 اسب بخار 90 متری سه فاز موتور برق چند کیلوواتی نیاز است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 04 اردیبهشت 1401

سلام، یک ژنراتور 30 کیلووات مناسب است.

علی زارع
ارسال شده در : دوشنبه 29 فروردین 1401

درود بر شما، قیمت موتور برق 14.4 کیلووات می خواستم. نحوه خرید رو بفرمایید. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 29 فروردین 1401

سلام جناب زارع عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه راهنمایی در خصوص ثبت سفارش با شما تماس خواهند گرفت.

علی رزمی
ارسال شده در : یکشنبه 28 فروردین 1401

سلام، یک دستگاه موتور برق که کولرگازی، یخچال و 2 عدد لامپ را روشن کنه، جهت کارگاه در بندرعباس نیازمندیم. لطفا مشخصات و قیمت آن را اعلام بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 28 فروردین 1401

سلام، چون در منطقه گرمسیری قرار دارید، موتور برق باید حتما آب خنک باشد و موتور برق های آب خنک نیز معمولا دیزلی هستند. یک موتور برق 7.5 کیلووات دیزلی به شما پیشنهاد می شود.

مهدی شهرکی
ارسال شده در : چهارشنبه 24 فروردین 1401

سلام، برای یک یخچال کوچک، تلویزیون، کولر آبی کوچک و چهار لامپ مهتابی کم مصرف موتور برق گازوییلی‌ چند کیلووات لازمه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 25 فروردین 1401

سلام جناب شهرکی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدی
ارسال شده در : دوشنبه 22 فروردین 1401

سلام، وقتتون بخیر. برای روشن کردن جارو برقی معمولی، یخچال کوچک و 6 تا لامپ کم مصرف توی یک خانه باغ چه مدلی لازمه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 فروردین 1401

سلام، یک موتور برق 6.5 کیلووات برای شما مناسب است.

محمد نقدی
ارسال شده در : یکشنبه 21 فروردین 1401

با سلام، یه موتور برق برای یه ساختمون کلنگی قدیمی می خواستم. لطفا راهنمایی بفرمایین.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 22 فروردین 1401

سلام جناب نقدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیرحسین دانش
ارسال شده در : یکشنبه 21 فروردین 1401

سلام، خسته نباشید. یک موتور برق با 180 آمپر و بصورت دائم کار می خواستم. لطف می فرمایید راهنمایی بکنید و گزینه ای اعلام کنید؟ و اینکه باید چند کیلوواتی باشه؟ ممنون از پاسخگویی و سایت عالیتون.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 21 فروردین 1401

سلام، یک ژنراتور 100 کیلووات برای شما مناسب خواهد بود. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسن افضلی
ارسال شده در : شنبه 20 فروردین 1401

سلام، یه موتور برق دیزلی نیاز دارم جهت روشن کردن یه کولر 12000. خوزستان هوا به شدت گرمه و موتور برق ضعیفه و دوام نمیاره.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 21 فروردین 1401

سلام جناب افضلی عزیز، در مناطق گرمسیری باید از موتور برق های آب خنک استفاده شود. اکثر موتور برق های دیزلی نیز آب خنک می باشند. بنابراین در صورتی که کولر شما اینورتری باشد، یک موتور برق دیزلی 5.5 کیلووات برای شما مناسب است.

نعمت عبداللهی
ارسال شده در : جمعه 19 فروردین 1401

سلام، من یک موتور می خوام برای یک شناور 1.2 کیلووات برق می خواد و باید مدام کار کنه و عملکرد و عمر خوبی داشته باشه. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 20 فروردین 1401

سلام جناب عبداللهی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سلام جهاندیده شیراز
ارسال شده در : جمعه 13 اسفند 1400

سلام، موتور برق دیزل سه فاز 75 برق لازم دارم. قیمتش چنده؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 14 اسفند 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سعادتی فر
ارسال شده در : پنجشنبه 12 اسفند 1400

سلام، خسته نباشید. یک دستگاه موتور برق گاز سوز یا دیزلی که دارای سیستم استارت خودکار ATS باشه، برای UPS دستگاه سرور 10 کاوا شرکت که مصرف آن حدود 15 درصد هست را نیاز داریم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 14 اسفند 1400

سلام جناب سعادتی فر عزیز، شما می توانید به صفحات موتور برق کوپ و کاما مراجعه نمایید.

محمد سلیمانی
ارسال شده در : دوشنبه 09 اسفند 1400

سلام، برای تامین برق کولر اسپیلت 9000 موتور برق لازم دارم. چند کاوا باشد؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 11 اسفند 1400

سلام، اگر کولر گازی شما اینورتری باشد، یک موتور برق 5.5 کیلووات کافی خواهد بود.

مسعود فلاحی نژاد
ارسال شده در : یکشنبه 08 اسفند 1400

سلام، من یک موتور برق می خوام که یک دستگاه قهوه ساز، یک باند اسپیکر و دو عدد لامپ رو روشن کنه. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 08 اسفند 1400

سلام جناب فلاحی نژاد عزیز، لطفا نوع قهوه ساز و آمپر مصرفی آن را ذکر بفرمایید.

قبادزاده
ارسال شده در : چهارشنبه 27 بهمن 1400

سلام، برای راه اندازی کارگاه تیرچه بلوک که شامل دستگاه بلوک زن و بتونیر می باشد، چه موتور برقی مناسب هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 28 بهمن 1400

سلام جناب قبادزاده عزیز، لطفا توان یا آمپر مصرف هر دستگاه را ذکر بفرمایید.

محمدرسول صفابخش
ارسال شده در : یکشنبه 24 بهمن 1400

سلام عزیزان، از راه دور مزاحم می شم. ببخشید یه موتور برق دیزلی می خوام برای مناطق جنوب که هوا بسیار گرم و خشک هست که بتونه ۲ اینچ آب از چاه به عمق 20 متری بلند کنه و برای 15 ساعت در شبانه روز، روشنایی ۳ لامپ و یک کولر اسپلیت کوچک رو تامین کنه. می خوام کف کش در چاه بگذارم که بتونم از طریق موتور برق 2 اینچ آب بلند کنه برای حیوون. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 27 بهمن 1400

سلام جناب صفابخش عزیز، به دلیل آب و هوای خشک، یک موتور برق کاما 6.5 کیلووات آب خنک به شما پیشنهاد می شود.

زهرا داوری
ارسال شده در : چهارشنبه 20 بهمن 1400

با سلام، برای دستگاه جوجه کشی خانگی در هنگام قطعی برق، چه موتور برقی مناسب می باشد؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 20 بهمن 1400

سلام سرکار خانم داوری گرامی، لطفا توان یا آمپر مصرفی تجهیزات خود را ذکر نمایید.

محمد اخباری
ارسال شده در : پنجشنبه 14 بهمن 1400

با سلام خدمت شما، من برای راه اندازی خط ترمینال ضبط پسته به حدود 35 آمپر برق سه فاز یا 70 آمپر برق تک فاز نیازمندم. به نظر شما چه موتور برقی مناسب است؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 16 بهمن 1400

سلام، شما به توان 19 کیلووات سه فاز یا 38 کیلووات تک فاز نیاز دارید.

سعید سعیدی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 12 بهمن 1400

سلام، بنده به یک موتور برق گازوئیلی سه فاز 25 آمپر برای تامین برق دستگاه تراشکاری لازم داشتم. لطفا راهنمایی کنید چه موتور برقی به کار من میاد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 13 بهمن 1400

سلام جناب سعیدی عزیز، موتور برق گازوئیلی استریم سه فاز 12 کیلووات با کانوپی سوپر سایلنت طرح کوبوتا به شما پیشنهاد می شود. هر فاز این موتور برق 20 آمپر برق تامین می کند.

محمدرضا پارسا
ارسال شده در : دوشنبه 04 بهمن 1400

سلام، در خصوص یک واحد پرورش بز داشتی، یک دستگاه موتور برق دیزلی با ظرفیت 10 کاوا پیشنهاد شده است، البته با سیستم برق 32 آمپر 3 فاز. بنابراین قیمت چنین موتور برقی را خواستارم. متشکرم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 04 بهمن 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

مصطفی فلاح
ارسال شده در : یکشنبه 03 بهمن 1400

سلام، یه موتور برق دیزلی می خواستیم با یک چاه آب به عمق 30 متری. نیاز به راهنمایی داشتیم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 04 بهمن 1400

سلام جناب فلاح عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

وحید جهانبخشی
ارسال شده در : یکشنبه 26 دی 1400

سلام، موتور برقی برای استفاده دستگاه کپی، ۳ دستگاه کامپیوتر و 2 عدد روشنایی لازم دارم، که حداقل روزی ۵ ساعت جواب بدهد.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 26 دی 1400

سلام جناب جهانبخشی عزیز، یک موتور برق 3.5 کیلووات کافی خواهد بود.

حمید کوهیان
ارسال شده در : دوشنبه 20 دی 1400

سلام، من استخر پرورش ماهی دارم. برای راه اندازی تمام وسایلم تقریبا به 50 تا 60 آمپر برق احتیاج دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید چه نوع موتوری که دائم کار و گازسوز نیاز ما را برطرف می کند؟ قیمت چقدر می شود؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 20 دی 1400

سلام، لطفا دستگاه های مورد استفاده و توان مصرفی هر یک را ذکر بفرمایید.

سفری
ارسال شده در : پنجشنبه 16 دی 1400

سلام، خسته نباشید. موتور برق نیاز دارم برای روشن کردن ۴ عدد فن تهویه هوا، ۱۰ عدد لامپ و 2 عدد کولر متوسط که به صورت ۲۴ ساعته روشن باشه.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 19 دی 1400

سلام، توان مورد نیاز شما 9 کیلووات می باشد، اما قابلیت استفاده 24 ساعته از موتور برق دیزلی وجود ندارد. برای استفاده 24 ساعته نیاز به دستگاه گازسوز دارید.

محمد نیکفر
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 دی 1400

سلام، وقت بخیر. یه موتور حدودا 60 کاوا می خوام. راهنمایی می کنین؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 دی 1400

سلام جناب نیکفر عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پناهی
ارسال شده در : یکشنبه 12 دی 1400

سلام، موتور برق دیزلی که هم سنگ فرز و دستگاه الکترود جوش را بکار بندازه چن کیلووات باید باشه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 13 دی 1400

سلام جناب پناهی عزیز، لطفا بفرمایید دستگاه جوش چه الکترودی دارد و توان مصرفی سنگ فرز چقدر می باشد.

بهنام مختاروند
ارسال شده در : پنجشنبه 09 دی 1400

سلام، وقت شما به خیر و شادی. می خواستم یه موتور برق مناسب برای شناور ۲ اینچ بخرم. لطفا در این مورد بنده رو راهنمایی کنید. سپاس.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 11 دی 1400

سلام، لطفا توان شناور خود را ذکر بفرمایید.

محسن پیرالو
ارسال شده در : یکشنبه 05 دی 1400

باسلام، جهت خرید یک موتور برق دیزلی یا بنزینی نیازمند مشاوره می باشم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 06 دی 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پویا
ارسال شده در : چهارشنبه 10 آذر 1400

سلام، من یه موتور برق گازوئیلی می خوام که ۲۴ ساعته روشن باشه و خروجیش ۲۵ وات پایین تر نباشه. چی بخرم خوبه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 11 آذر 1400

سلام، هیچ موتور برق دیزلی در توان مد نظر شما، قابلیت کارکرد بصورت دائم کار را ندارد.

سرخوش عبدالعلی زاده
ارسال شده در : چهارشنبه 10 آذر 1400

سلام، می خواستم موتور برق گازوئیلی برای چاه آب ۴۰ متری کف کش ۳ اینچ لازم داریم. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 11 آذر 1400

سلام، بصورت حدودی می توان گفت که موتور برق 8.5 کیلووات مناسب است. اما برای انتخاب دقیق تر، لطفا بفرمایید توان کف کش چند اسب بخار است.

فرخ دژپور
ارسال شده در : یکشنبه 07 آذر 1400

سلام، موتور برق اضطراری (ترجیحا دیزل) برای یه یک واحد ساختمانی شامل ۳ پکیج، یک پمپ آب ۱.۵ اسب بخار، یک یخچال فریزر ساید و حداکثر ۱۰ روشنایی ۱۰ وات نیاز دارم. چه موتوری رو پیشنهاد می کنید و قیمت چند هست؟ ضمنا می خوام مجهز به سیستم روشن و خاموش اتومات باشه. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 آذر 1400

سلام، یک موتور برق 5.5 کیلووات به شما پیشنهاد می شود. برای اتومات شدن می توانید تابلو برق اتوماتیک نصب بفرمایید.

حسن سلیمانی
ارسال شده در : یکشنبه 07 آذر 1400

سلام و وقت بخیر. قیمت موتور برق برق سه فاز می خواستم، که بتونه همزمان برق یه عدد اره تیز کن و 1 عدد دستگاه اره فلکه ۱۰۰ که توان دینامش ۲۰ اسب هستش و 2 یا 3 تا لامپ کم مصرف رو حدود 12 ساعت در روز تامین کنه. هزینه چقدره؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 07 آذر 1400

سلام جناب سلیمانی عزیز، یک دیزل ژنراتور 20 کیلووات برای شما مناسب خواهد بود.

جعفری
ارسال شده در : جمعه 05 آذر 1400

سلام و خسته نباشید. من می خواستم یک موتور برق برای کف کش ۱۵۰ متری بخرم. باید از کدوما بخرم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 06 آذر 1400

سلام، لطفا بفرمایید توان کف کش چند اسب بخار می باشد.

کاوه گرمستانی
ارسال شده در : یکشنبه 30 آبان 1400

سلام، ما برای یک مجتمع مسکونی ژنراتور برق اضطراری سه فاز نیاز داریم که آسانسور، بوستر پمپ آب و روشنایی پلکان و پارکینگ را تامین نماید. آسانسور مجهز به 3VF است. قدرت الکتروموتور ۷.۵ اسب بخار و بوستر پمپ با قدرت 3 اسب بخار و سایر مصارف حدود 1 کیلووات است. ژنراتوری با توان حدود 12 کیلوولت آمپر نیاز داریم و سیستم دیزل آب خنک و استارتردار انتخاب ماست. لطفا قیمت اعلام فرمایید و اگر تابلو خودکار برای این ظرفیت دارید، قیمت آن را هم بفرمایید. متشکرم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400

سلام جناب گرمستانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

محمد کاظمی
ارسال شده در : شنبه 22 آبان 1400

سلام، من نیازمند یه موتور برق برای روشنایی 1 پروژکتور 30 وات، 3 عدد لامپ 15 وات همزمان روشن و 3 عدد لامپ 15 واتی شبی 2 ساعت روشن است. همچنین 4 عدد دوربین از ساعت 7 شب تا 7 صبح روشن و تلویزیون شبی 3 ساعت روشن است. در ضمن همگی مصرف ها برای شب می باشد. چه موتور برق دیزلی نیازمندم؟ ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 23 آبان 1400

سلام، یک موتور برق 6.5 کیلووات مناسب خواهد بود.

افرا
ارسال شده در : پنجشنبه 20 آبان 1400

سلام، برای یه کف کش ۲ اینچ ۲ اسب با جریان ۶.۳ آمپر و عمق آب ۵ متری موتور برق گازوئیلی چند کیلویی می خوام. ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 22 آبان 1400

سلام، به دلیل بالا بودن توان کف کش، می بایست از یک موتور برق 10 کیلووات استفاده نمایید.

مهدی قنبری
ارسال شده در : چهارشنبه 19 آبان 1400

سلام، من نیازمند یک موتور برق برای روشنایی ٢ عدد پروژکتور و ٥ عدد دوربین مدار بسته تلویزیون هستم. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 19 آبان 1400

سلام جناب قنبری عزیز، یک موتور برق 3 کیلووات برای شما مناسب خواهد بود.

حسین غلامی
ارسال شده در : دوشنبه 17 آبان 1400

سلام علیکم، موتور برق دیزل می خوام.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 آبان 1400

سلام جناب غلامی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پیمان اسدی
ارسال شده در : یکشنبه 16 آبان 1400

سلام، موتور برق برای کار جوشکاری در محدوده 30 متر می خواستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 16 آبان 1400

سلام جناب اسدی عزیز، لطفا شماره الکترود مصرفی را ذکر بفرمایید.