موتور برق گازسوز (گازی)

اشتراک :
موتور برق گازی Green Power
موتور برق گازی Green Power
19,000,000 تومان
موتور برق گازسوز فیرمن
موتور برق گازسوز فیرمن
30,000,000 تومان

موتور برق گازسوز (گازی) چیست؟

موتور برق گازی یا موتور برق گاز سوز، یک از انواع موتور برق است که از لحاظ سوخت مصرفی نیاز به گاز شهری (CNG) و یا کپسول مایع (LPG) برای تامین برق اضطراری دارد.

کاربرد موتور برق گازی

این نوع از موتور برق ها در مکان هایی که دسترسی به لوله کشی گاز دارند مانند پشتیبانی UPS منازل، ویلا ها و مجتمع های مسکونی در مواقع قطع برق، بسیار مورد استفاده بوده است. در صورت استفاده از موتور برق گازی و عدم دسترسی به لوله کشی گاز کاربردی ترین راه استفاده از کپسول گاز می باشد. موتور برق گازسوز به دلیل نوع سوخت آن کم مصرف و کم هزینه است و آلودگی کمتری نسبت به دیگر موتور برق ها از جمله موتور برق دیزلی و بنزینی دارد.

نحوه عملکرد موتور برق گازسوز

عملکرد و مکانیزم موتور های گازی مانند موتور های بنزینی است. یعنی مکانیزم عملکرد محفظه احتراق به وسیله شمع انجام می شود. این چرخه چهار زمانه مانند موتور بنزینی با مکش آغاز شده و هوا و سوخت وارد میکسر گاز می شود و بعد از متراکم شدن آن با بالا آمدن پیستون توسط جرقه شمع مشتعل می شود.

حرکت رفت و برگشت پیستون در موتور تبدیل به حرکت دورانی میل لنگ شده و در نهایت این حرکت دورانی جهت به حرکت در آوردن ژنراتور و تولید برق به کار می رود. همان طور که گفته شد نوع عملکرد موتور برق بنزینی با گازی یکی است فقط با این تفاوت که در موتور های بنزینی مخلوط سوخت (بنزین و اکسیژن) در کاربراتور ترکیب می شود ولی در موتور برق گاز سوز مخلوط سوخت و اکسیژن یا هوا در میکسر گاز انجام می گردد.

در این نوع از موتور ها طبق سوخت به کار گرفته شده که بر پایه گاز نیز می باشد، فقط کافی است موتور برق خود را توسط شیلنگ به لوله کشی گاز شهر یا کپسول گاز مایع وصل نمایید و در نتیجه یک مولد برق با سوختی ارزان و بدون آلایندگی محیطی خواهیم داشت.

عملکرد موتور برق گازسوز

 1. سنسور موقعیت دریچه گاز
 2. سنسور جریان هوا
 3. سنسور سرعت موتور
 4. سنسور ضربه
 5. سنسور دما
 6. سنسور اکسیژن 1
 7. سنسور اکسیژن 2
 8.  کنترل جرقه

مزایای موتور برق گازسوز

16 درصد از مخازن گاز دنیا متعلق به ایران است که رتبه دوم جهانی بعد از روسیه را دارد. سوخت گاز، از منابع مختلف دارای 85 تا 95 درصد متان است که همین امر باعث کاهش آلاینده ها و یا قابلیت کنترل آن می باشد. همچنین از دیگر مزایای این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ایمنی بالا

برای بالا بردن ایمنی بیشتر دستگاه، سه شیر ایمنی برای محافظت و جلوگیری از آتش سوزی و نشت گاز تعبیه شده است.

 1. شیر اصلی گاز شهری (سیلندر گاز)
 2. شیر قطع و وصل گاز
 3. میکسر دستگاه (که با خاموش شدن مولد، جریان گاز قطع می گردد)
 • عملکرد سریع و سهولت در استفاده

به دلیل وصل بودن به شیر گاز شهری یا سیلند گاز مایع، تولید برق به سرعت اتفاق می افتد.
استفاده از موتور برق گازی بی نهایت ساده و آسان می باشد و نیاز به هیچ مهارت خاص و تکنسین مخصوص ندارد.

 • اطمینان بالا و توجیه اقتصادی

با وجود منابع سوخت فسیلی و لوله کشی گاز شهری در کشور و همچنین هزینه ی پایین سوخت نسبت به سوخت گازوئیل و بنزین می توان اطمینان داشت که موتور برق دائما در حال تولید برق بوده است و لحظه ای از تولید جریان الکتریکی باز نمی ایستد. به دلیل فراوانی سوخت گاز بیش از 60 % می توان در هزینه ی سوخت نسبت به بنزین صرفه جویی کرد.

 • دوام و طول عمر بالا

سوخت گاز در مقایسه با انواع سوخت های دیگر از خورندگی کمتری برخوردار است. همچنین گاز (CNG) آسیب کمتری به دستگاه وارد می کند که همین عامل باعث دوام و عمر بالای موتور برق گاز سوز می شود. در واقع 25% عمر طولانی تر نسبت به موتور برق بنزینی دارد.

اگر محیط زیست برایتان دارای اهمیت است استفاده از این موتور برق به دلیل آلایندگی کم توصیه می شود.

 • دسترسی آسان به لوله کشی گاز شهری

موتور برق گازی به دلیل نوع سوخت اکثرا در جاهایی به کار برده می شود که منبع لوله کشی گاز شهری وجود داشته باشد. به همین دلیل در قطع نشدن جریان سوخت و تولید برق از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند. اما این نکته را در نظر بگیرید شاید دسترسی به منبع سوخت یکی از محاسن موتور برق گازسوز باشد ولی به دلیل اتصال به شیلنگ گاز، امکان جا به جایی موتور برق وجود ندارد.

موتور برق گازی بی صدا

اکثر موتور برق ها، مانند موتور برق دیزلی دارای یک کاور عایق صدا یا همان کانوپی هستند. در موتور برق گازی به دلیل نوع سوخت، دارای صدای بسیار کمی می باشد و دیگر برای صدا نیاز به کانوپی یا اتاق سایلنت ندارند در واقع به موتور برق های گازسوز، موتور برق گازی بی صدا یا کم صدا هم گفته می شود.

توان خروجی موتور برق گازی

معمولا موتور برق های گازسوز دارای توان های پایینی هستند. توان این موتور برق ها از 800 وات شروع شده و نهایتا تا 10 کیلو وات نیز باشند. توان های بالاتر موتور برق گازسوز به اصطلاح به آنها ژنراتور گازی بیان می شوند.

تفاوت موتور برق گازی با موتور برق بنزینی

 1. میکسر هوا و سوخت (mixer)
  • مخلوط کردن گاز و هوا در ورودی کاربراتور در موتور های گازسوز وظیفه میکسر می باشد.
  • طراحی قطر میکسر مطابق قطر دهانه ورودی کاربراتور یا مانیفولد هوا ساخته می شود. قطر دهانه میکسر تاثیر زیادی در میزان گازی که مکیده می شود دارد.
  • اگر دهانه ورودی میکسر تنگ تر شود، موتور از توان و شتاب خوبی برخوردار خواهد بود در نتیجه هر چه طراحی دهانه ورودی میکسر دقیق تر باشد میکسر وظیفه خود را که تامین مخلوط یک نواخت گاز و هوا نیز است را به خوبی انجام می دهد.
 2. رگلاتور (Regulator)
  • سوخت مورد نیاز موتور و فشار سوخت توسط ریگلاتور بررسی می شود. در واقع ریگلاتور گاز وظیفه تنظیم فشار گاز خروجی را بر عهده دارد.
  • ریگلاتور میزان فشار ورودی گاز را بررسی کرده و با توجه به فشار مورد نیاز سوخت، موتور هم فشار خروجی را کم و زیاد می کند.
  • در واقع اگر ریگلاتور در موتورهای گازی نباشد و یا کار خود را به خوبی انجام ندهد سوخت مورد نیاز موتور به خوبی تامین نمی شود و یا باعث آسیب به موتور با فشار بیش از حد می شود. وظیفه اصلی ریگلاتور گاز تنظیم فشار خروجی با توجه به میزان فشار ورودی کنترل می کند که موجب عملکرد بهتر می شود.

موتور برق گازی دست دوم

با توجه به اینکه دستگاه موتور برق دست دوم امکان دارا بودن ایراداتی که در ابتدا مشخص نباشد را داشته و پس از گذشت چند روز کار کردن اشکالات آن نمایان می گردد و به اصطلاح به آنها ایرادات رندوم گفته می شود و یا اینکه موتور برق احتمال سوابق تعمیر در مراکز غیر مجازی را داشته باشد که به علت کاهش هزینه تعمیر، تعمیرات اصولی بر روی آن انجام نشده باشد، لذا هایپر صنعت فامکو خرید موتور برق گازی دست دوم را پیشنهاد نمی نماید.

قیمت موتور برق گازی

قیمت موتور برق گازسوز بسته به قطعات کار شده در این موتور برق، امکانات آن و برندهای مختلف متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر از قیمت موتور برق گازسوز با کارشناسان فنی تماس حاصل فرمایید.

 • میانگین مصرف سوخت و میزان آلودگی موتور برق های گازسوز چقدر می باشد؟

  به ازای هر کیلووات تولید برق، حدود 0.3 متر مکعب گاز مصرف می شود که بسته به کیفیت و برند موتور برق گازی می تواند تفاوت داشته باشد. همچنین به دلیل پایین بودن میزان کربن موجود در گاز در مقایسه با سایر سوخت ها، آلودگی محیط زیست کمتر خواهد بود.

 • میزان صدای موتور برق گازسوز چقدر می باشد؟

  اگر بخواهیم درکی از میران صدای موتور برق گازسوز داشته، می توان آن را با صدای موتور برق های دیگر مقایسه کرد. صدای یک موتور برق 4 کیلووات با سوختی غیر از گاز 78 دسی بل می باشد، در حالی که صدای موتور برق گازی با همین توان، 74 دسی بل است.

 • از چه موتور برق گازی برای ماینر می توان استفاده کرد؟

  معمولا به طور میانگین برای راه اندازی هر دستگاه ماینر (بسته به برند و مدل دستگاه) بین 7 تا 10 آمپر برق تکفاز مورد نیاز می باشد. و توان موتور برق گازی برای ماینر باید 2 تا 3 کیلوات باشد.

 • موتور برق گازسوز دائم کار چیست؟

  موتور برق های گازسوز برای 8 ساعت کاری طراحی شده اند که برای استفاده مضاعف از 8 ساعت کاری یا به اصطلاح دائم کار می بایست موارد زیر را انجام داد:

  1. از جریان نامی دستگاه تا 70 درصد یا کمتر استفاده نمود.
  2. استفاده از سیستم های خنک کننده جهت کاهش دمای موتور
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز:

دیدگاه کاربران
حمید
 ارسال شده در : چهارشنبه 26 آبان 1400

با عرض سلام، برای دستگاه با خروجی ۵۰ آمپر راهنمایی می خواستم. تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 27 آبان 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد
 ارسال شده در : دوشنبه 24 آبان 1400

با سلام و وقت بخیر. راهنمایی می خواستم. برای استفاده از موتور برق گازی توی باغ، برای پمپ آب و کولر چی می شه استفاده کرد؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 24 آبان 1400

سلام، موتور برق کوهلر آمریکایی اصل موجود است. انتخاب مدل مناسب به توان مورد نیاز بستگی دارد. لطفا توان مورد نظر را ذکر بفرمایید.

نادر شاه
 ارسال شده در : جمعه 21 آبان 1400

سلام، برای خرید یه موتور برق گازی نیاز به مشاوره و استعلام قیمت دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 22 آبان 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید نیک کار
 ارسال شده در : یکشنبه 16 آبان 1400

درود، من دو دستگاه موتور برق گازسوز با خروجی ۱۰۰ آمپر دائم کار می خوام. اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید. متشکرم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 16 آبان 1400

سلام، شما می بایست یک ژنراتور 55 کیلووات تهیه نمایید. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

صادق
 ارسال شده در : شنبه 08 آبان 1400

درود، می خواستم یه موتور برق گازسوز واسه ریگ ماینینگ گرافیک حدودا کمتر از ۳۵۰۰ وات سفارش بدم. اگه امکانش هست باهام تماس بگیرید. سپاس.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 09 آبان 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حامد پاسبان
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 آبان 1400

سلام، موتور برق گازسوز می خوام تا 50 آمپر دائم کار. لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 06 آبان 1400

سلام، لطفا بفرمایید برق مورد نظر سه فاز می باشد، یا تک فاز. یک موتور برق با توان 27 کیلووات (سه فاز) یا 11 کیلووات (تک فاز) برای شما مناسب خواهد بود.

محمد محمدی
 ارسال شده در : یکشنبه 02 آبان 1400

سلام، خسته نباشید. ببخشید برای ماینر ۱۳۰۰ واتی، چقد گاز در ساعت مصرف می شه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 آبان 1400

سلام، در کل ژنراتورهای گازی به ازای هر 1 کیلووات توان، حدود 0.3 متر مکعب در ساعت گاز مصرف می کنند.

مهدی انصاری
 ارسال شده در : چهارشنبه 07 مهر 1400

سلام، برای ماینری با توان ۳۵۰۰ وات، هزینه مصرف گاز ماهانه چقدر می شه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 08 مهر 1400

سلام جناب انصاری عزیز، موتور برق گازسوز به ازای هر 1 کیلووات توان، حدود 0.3 متر مکعب در ساعت مصرف دارد. از قیمت ها و تعرفه های گاز نیز اطلاعی نداریم.

محمودرضا استقلال
 ارسال شده در : چهارشنبه 07 مهر 1400

درود بر شما، نیازمند موتور برق گازسوز برای کارکرد ماینر هستم که صدای فوق العاده کمی داشته باشد. توان خروجی موتور برق گازسوز می بایست 170 آمپر باشد.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 08 مهر 1400

سلام، توان مصرفی شما حدودا 94 کیلووات خواهد بود. پیشنهاد می شود از یک دستگاه 115 کاوا استفاده نمایید.

فرهاد رشیدی
 ارسال شده در : دوشنبه 05 مهر 1400

سلام، برای دستگاه هایی که پاور قوی دارند و برق ۱۲ ولت با آمپر بالا نیاز دارند، می شه دستگاه را طوری تغییر داد که لازم نباشه از خروجی DC موتور برق استفاده کنه؟ آیا اینطوری میزان مصرف بهینه تر نمی شه؟ دیگر اینکه برای تامین برق ۸000 وات چه موتوری را پیشنهاد میدین؟ موتوری که یک کنتور G6 خانگی بتونه ساپورتش کنه. میزان صداش طوری هست که بشه در پارکینگ یا پشت بام آپارتمان مزاحمت درست نکنه؟ استفاده ازش در هوای آزاد بهتره یا فضای بسته؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 06 مهر 1400

سلام جناب رشیدی عزیز، به درستی متوجه منظور شما نشدیم. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مصطفی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 شهریور 1400

سلام، روز بخیر. برای ماینر با مشخصات 4 آمپر و توان 700 وات می توان از موتور برق گازسوز به صورت دائم استفاده کرد؟ یا باید دو موتور برق خریداری کنیم؟ لطفا مشخصات موتور رو هم بفرمایید؟ فیرمن با ۳.۳ آمپر به صورت دائم برای این ماینر اوکی هست؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 24 شهریور 1400

سلام، شما به یک موتور برق با توان حداقل 5.5 کیلووات نیاز دارید. برای استفاده به صورت دائم کار نیز می بایست از موتور برقی با توان 2 برابر استفاده نمایید. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

یونس حبیبی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 شهریور 1400

سلام، یه موتور برق کوچک خانگی با یه بوتان می تونه چند ساعت برق پمپ 1 اینچ و چند تا لامپ رو تامین کنه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 17 شهریور 1400

سلام جناب حبیبی عزیز، به طور متوسط برای پمپ 1 اینچ و لامپ، یک موتور برق 5.5 کیلووات کافی می باشد.

یسد یونس کریمی
 ارسال شده در : دوشنبه 15 شهریور 1400

سلام، من یک موتور برق گازی LPG دارم. واقعا راضی هستم. به مدت 3 سال هست که برام کار می کنه. گاهی حتی دوازده ساعت روشن بوده. از سازندش ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 15 شهریور 1400

سلام جناب کریمی عزیز، از رضایت شما بسیار خوشحال هستیم.

حمیدرضا آدمی
 ارسال شده در : شنبه 13 شهریور 1400

سلام، برای استفاده ۸ تا ماینر ۲۰۰۰ وات چه موتور برقی رو پیشنهاد می دید که ۲۴ ساعته بدون خاموشی کار کنه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 13 شهریور 1400

سلام جناب آدمی عزیز، شما می توانید از یک موتور برق 16 کیلووات استفاده کنید که قابلیت 8 ساعت کارکرد مداوم را دارد. برای استفاده به صورت دائم کار می بایست موتور برقی با توان 2 برابر تهیه نمایید.

محسن اربابی
 ارسال شده در : یکشنبه 07 شهریور 1400

سلام، من در باره موتور برق گازسوز با توان 8.5 تا ۱۰ کیلووات اطلاعات و قیمت می خوام.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 07 شهریور 1400

سلام جناب اربابی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

همایونی
 ارسال شده در : دوشنبه 01 شهریور 1400

سلام، برای ۴ واحد آپارتمان با مصرف معمولی به موتور برق نیاز دارم برای یخچال، کولر آبی، LED و ماشین لباسشویی. ممنون می شم راهنمایی کنین.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 01 شهریور 1400

سلام جناب همایونی عزیز، با در نظر گرفتن یک کولر 7000 و با توجه به وسایل مصرفی شما، به یک موتور برق ۶ کیلووات نیاز است.

مسعود حاجتمند
 ارسال شده در : یکشنبه 31 مرداد 1400

سلام، یک‌ موتور برق گازی دائمی می خواستم که با کپسول گاز مایع بتواند یک یخچال فریزر، یک کولر ۴۰۰۰ و یک لباسشویی ۵ کیلدی، مجموعه برق تلویزیون، کامپیوتر، لپ تاپ ها و چند لامپ کم‌ مصرف را جوابگو باشد. چه توان یا وات و چه مبلغی باید هزینه کرد؟ با تشکر از راهنمایی شما. بفرمایید خدمات پس از فروش چند سال است؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 31 مرداد 1400

سلام جناب حاجتمند عزیز، موتور برق های گازی LPG توان محدودی دارند. مقدار توان مورد نیاز شما در صورت مدیریت مصرف، ۷ کیلووات می باشد. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی احیائی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 مرداد 1400

سلام، برای مصارف خانگی در هنگام قطع برق، نیاز به موتور برق گازی دارم. وسایل برقی منزل هم شامل پکیج، تلویزیون، لامپ های هالوژنی و ساید هست. کولر هم سلولزی ۱۵۰۰۰ با اینورتر هست. ضمنا محافظ AVR25 فاراتل هم دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام جناب احیائی عزیز، در صورت استفاده از برق اضطراری، یک موتور برق ۹ کیلووات مناسب می باشد. لازم به ذکر است که تمامی دستگاه های موتور برق دارای AVR بوده که از نوسانات برق جلوگیری می نماید.

پیمان نجفی
 ارسال شده در : جمعه 22 مرداد 1400

باسلام، برای یک آپارتمان ۵ طبقه برای پیش بینی توان مصرفی واحدها به صورت اختصاصی و اشتراکی (آسانسور، پمپ آب ظاهرا 2.5 اسب بخار، درب کرکره برقی و روشنایی عمومی) موتور برق می خوام. وسایل مصرف کننده هر واحد عبارتند از یک یخچال ۸٠٠ وات، کولر آبی 500 وات، تلویزیون ۵۵ اینچ ۱۵٠ وات، روشنایی ۶۰ وات و سایر دستگاه ها با توان ۹۰ وات (جمعا ۱۶۰۰ با احتساب راه اندازی ۱۸٠٠ وات برای هر واحد) که برای پنج واحد 9000 وات هست و مقدار عمومی ۲۰۰۰ وات که جمعا ۱۱۰۰۰ وات (۱۱ کیلووات) می شود. چه دستگاهی و چه توانی از تولید پیشنهاد می شود؟ قیمت و برند دستگاه رو هم لطف می کنید؟ ممنون از راهنماییتون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 24 مرداد 1400

سلام جناب شفیعی عزیز، محاسبات حضرتعالی نادرست می باشند. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

غلامرضا مساعدی
 ارسال شده در : پنجشنبه 21 مرداد 1400

با احترام، سلام. بنده یه موتور برق گاز سوز (گاز لوله کشی) دائم کار می خوام. مصرف برای ریگ ماینر هست و حدود مصرف ۱ کیلووات دائم می باشد. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 25 مرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امید ملوک زاده
 ارسال شده در : دوشنبه 18 مرداد 1400

سلام، موتور برق گاز سوز می خوام.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 مرداد 1400

سلام جناب ملوک زاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

مهران مرادیان
 ارسال شده در : دوشنبه 18 مرداد 1400

سلام، برای خرید موتور برق گازی دائم کار نیاز به مشاوره و استعلام قیمت داشتم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 مرداد 1400

سلام جناب مرادیان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مصطفی زارع
 ارسال شده در : دوشنبه 18 مرداد 1400

سلام، لطفا جهت خرید و مشاوره لطف کنید تماس بگیرید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 18 مرداد 1400

سلام جناب زارع عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رضا داعی
 ارسال شده در : دوشنبه 04 مرداد 1400

سلام، برای شرکت که یک کولر، سه عدد یخچال و روشنایی چه نوع موتور برقی پیشنهاد می شود و قیمت آن چقدر است؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 04 مرداد 1400

سلام، برای پاسخ دقیق لطف بفرمایید نوع و ظرفیت کولر را ذکر بفرمایید.

داود طاهری
 ارسال شده در : دوشنبه 21 تیر 1400

با سلام، برای تولید برق کامل یه دامداری مشاوره می خواستم. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 21 تیر 1400

سلام جناب طاهری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید سالم
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام، برای مطب دندانپزشکی جهت یونیت، کمپرسور، یک روشنایی و پنکه، حداقل موتور برق گازی مورد استفاده توصیه شما کدام است؟ سپاسگزارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 19 تیر 1400

سلام جناب سالم عزیز، چنانچه برق مورد نیاز شما تک فاز باشد، موتور برق 8.5 کیلووات کافی خواهد بود.

مهدی قلی پور
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، خواستم بدونم موتور برق گازی هم دارید، ۳ یا ۶ کیلووات؟ اگر دارید قیمتش چقدره؟ در ضمن موتور برق های بنزینی از اونجایی که به غیر از تهران نمایندگی ندارید، در صورت بروز مشکل باید به کجا مراجعه کرد؟ با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام جناب قلی پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

میلاد لطیفیان
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، برای خرید موتور برق گازی نیاز به مشاوره دارم. ممنون از شما.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام جناب لطیفیان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

هادی ضیاءپور
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، برای خرید موتور برق نیاز به مشاوره دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رستمی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام جناب، موتور برق و UPS، به صورت عمده و تعداد هم می تونیم با شرکت همکاری کنیم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام جناب رستمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی عریضاوی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

با سلام. برای یک مطب نیاز به پشتیبانی برق برای یک عدد کولر گازی و دو دستگاه رایانه و تعدادی لامپ داریم. موتور برق چند کاوا پیشنهاد می فرمایید؟ چه مدت خدمات پس از فروش و گارانتی ارائه می دهید؟ با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، لطفا توان کولر گازی مورد نظر خود را مشخص نمایید. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

دماوندی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام، برای یک یا دو لامپ خانگی و پک پنکه چه موتوری برقی توصیه می کنید؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام جناب دماوندی عزیز، به دلیل اینکه پنکه هنگام راه اندازی آمپر می کشد، حضرتعالی می توانید از یک موتور برق 3 کیلووات استفاده بفرمایید.

مجید خدابخشی
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام، راهنمایی برای خرید RL می خوام.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام جناب خدابخشی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدی
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام...موتور برق گازی برای روشن کردن یخچال و تلویزیون نیاز دارم...لطفا راهنماییم کنید

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام جناب محمدی عزیز، برای کاربری مورد نظر حضرتعالی، استفاده از یک موتور برق 4 کیلووات کافی می باشد.

حسن سروش
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

با عرض سلام و خسته نباشید. برای یه واحد تجاری به متراژ ۲۰۰ متر و حدود ۲۰ عدد لامپ روشنایی چه موتور برقی پیشنهاد می فرمایین؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام جناب سروش عزیز، اگر روشنایی مد نظر شما به صورت هالوژن باشد، یک موتور برق 7.5 کیلووات برای شما مناسب خواهد بود.

یاسین شاهنظری
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

با سلام و خسته نباشید. من یک واحد مرغداری دارم. یک موتور برق سه فاز دائم می خوام که ۴۰ آمپر برق بهم بدهد. می شود رنج قیمت برام ارسال شود؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام جناب شاهنظری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محسن ایران
 ارسال شده در : یکشنبه 13 تیر 1400

با سلام، برای ساختمان پزشکان نیاز به برق اضطراری داریم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی گلشن
 ارسال شده در : یکشنبه 13 تیر 1400

سلام، یه موتور برق برای مطب دندانپزشکی با ۴ یونیت، کمپرسور هوا و سیستم تهویه داکت اسپلیت می خواستم. ممنون می شم راهنماییم کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام جناب گلشن عزیز، برای 4 یونیت تک فاز، یک موتور برق 16 کیلووات توصیه می شود.

پنلان غفور
 ارسال شده در : جمعه 11 تیر 1400

سلام، قیمت موتور برق برای راه اندازی ماینر مدل S9J که بیست و چهار ساعت شبانه روز کار کنه چنده؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 12 تیر 1400

سلام جناب غفور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ناهید سلطانی
 ارسال شده در : جمعه 11 تیر 1400

سلام، برای روشنایی و دو عدد کولر آبی به مدت سه ساعت در روز، نیاز به موتور گازی سایلنت داریم. قیمت و نوع آن را می فرمایید؟ ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 12 تیر 1400

سلام سرکار خانم سلطانی عزیز، با توجه به اینکه اشاره ای به ظرفیت کولر آبی نفرموده اید، باید عنوان کرد که هر چه توان کولر بالاتر برود، توان موتور برق مورد نیاز نیز بیشتر خواهد شد. اما به طور کل، پیشنهاد ما موتور برق 8.5 کیلووات است. هر موتور برق نیز در یک روز، توانایی انجام 8 ساعت کارکرد مدیریت شده دارد.

حبیب الله یزدانی
 ارسال شده در : یکشنبه 06 تیر 1400

با سلام، من برای تامین برق ۵ عدد لامپ کم مصرف و یک تلویزیون و گاه دریل، در حد ۴ الی 6 ساعت در روز به برق برای خانه نیازمندم. لطفا موتور مورد نیاز، مقدار قدرت آن و قیمت را بفرمایید. با سپاس.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 07 تیر 1400

سلام جناب یزدانی عزیز، موتور برق 6.5 کیلووات 29 آمپر برای کاربری مد نظر حضرتعالی مناسب می باشد.

رسول اسفندیاری
 ارسال شده در : شنبه 29 خرداد 1400

سلام و عرض ادب. نیاز به موتور برقی دارم که روزی 4 الی 5 ساعت روشن باشه، بعد از خاموش شدن یه باتری داشته باشه که بتونیم از برق ذخیره در باتری استفاده کنیم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 30 خرداد 1400

سلام جناب اسفندیاری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

صمد نظری پور
 ارسال شده در : شنبه 29 خرداد 1400

با سلام، موتور برق جهت تامین برق فروشگاه می خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 30 خرداد 1400

سلام جناب نظری پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی سجادی
 ارسال شده در : چهارشنبه 26 خرداد 1400

سلام، بنده یه سری سوالات درباره موتور برق گازی داشتم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 26 خرداد 1400

سلام جناب سجادی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سیدرضا صف شکن
 ارسال شده در : جمعه 14 خرداد 1400

سلام، می خواستم ببینم برای ویلا چه نوع موتور برقی لازم هست؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 17 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد پارسا
 ارسال شده در : دوشنبه 10 خرداد 1400

سلام، برای درمانگاه در قسمت هایی که نیاز به برق اضطراری دارد، می توان استفاده کرد؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 10 خرداد 1400

سلام جناب پارسای عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمیدرضا رضاپور
 ارسال شده در : یکشنبه 09 خرداد 1400

سلام، موتور برق بی صدا برای واحد مسکونی دارید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 10 خرداد 1400

سلام جناب رضاپور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اکبردخت
 ارسال شده در : جمعه 07 خرداد 1400

سلام، مطب داریم برای تامین برق اضطراری. لطفا به بچه های فنی بگید با ما تماس بگیرند.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 08 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

صادق
 ارسال شده در : جمعه 07 خرداد 1400

سلام، من یه موتور برق می خوام که برای ۲ لامپ روشنایی با کامپیوتر و کف کش کوچک جواب بده. برای ویلا می خوام. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 08 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

داریوش روشندل
 ارسال شده در : پنجشنبه 06 خرداد 1400

سلام، برای یه خونه با یک کولر 18 هزار و یخچال و تلویزیون و ماشین لباسشویی چه موتور برق گازی رو پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 08 خرداد 1400

سلام جناب روشندل عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سعادتی
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 خرداد 1400

سلام، یه موتور برق در دفتر کار برای ساپورت یو پی اس نیاز دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 خرداد 1400

سلام جناب سعادتی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ر. وهابزاده
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 خرداد 1400

با سلام و عرض ادب. موتور برق برای یه دفتر با یک کولر 30000 و 8 عدد کامپوتر و پرینتر چی توصیه می کنید؟ ممنون می شم در مورد اختلاف فنی و کیفیتی سه مدل موتور برق گازوئیلی، بنزینی و گازی یه توضیحی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 خرداد 1400

سلام جناب وهابزاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

آروین ابریشمی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام، بالاترین توانی که موجود هست چند کاوا می باشد؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 خرداد 1400

سلام جناب ابریشمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا رضایی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

با سلام، پیشنهاد کارشناسان محترم برای ژنراتور گازی کم صدا برای یک ویلا چیست؟ در صورتی که از وسایل برقی منزل فقط این موارد استفاده شود: یک‌ دستگاه کولر گازی ۲4000 یا ۳۰۰۰۰، یک موتورخانه با یک پمپ سیرکوله و یک پمپ آب، یک یخچال ساید بای ساید، یک دستگاه تصفیه آب خانگی، یک دستگاه قهوه ساز یا چای ساز، دو عدد کامپیوتر با دو مانیتور، یک سیستم صوتی و تصویری و یک رسیور ماهواره، دو تلویزیون با دو‌ کنسول بازی، روشنایی لازم ساختمان به مقدار مکفی و دو عدد پنکه سقفی. برق شهری ویلا تک فاز است و موتور برق فقط در زمان ۲ تا ۳ ساعته قطعی برق استفاده می شود. همچنین آیا ممکن است با نصب یو پی اس مناسب، تأخیر سوییچ جریان از موتور به مدار کاملا حذف شود؟ با درود.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام جناب رضایی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی مسعودی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

بنام خدا، با سلام و احترام. برای مطب دندانپزشکی موتور برق بین 7 تا 10 کیلوولت آمپر می خوام که با قطع برق شهری اتوماتیک بیاد توی مدار. هزینه چقدره؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام جناب مسعودی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسینی
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام، این دستگاه برای 2 کولر گازی 24 هزار و 2 یخچال و حدود 10 تا لامپ کم مصرف 50 وات و 5 کامپیوتر جواب می ده؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام جناب حسینی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدحسین محمدی
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام، وقت بخیر. برای تولیدی یه موتور برق می خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام جناب محمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

قادر زرگانی
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام، عرض ادب. یک دفتر هست با چهار کامپوتر و یک کولر و دو عدد دستگاه کپی. خواستم ببینم این موتور برق به درد کار من می خوره که در زمان قطع برق استفاده کنم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام جناب زرگانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی مرادی
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

با سلام. من یک موتور برق گازی برای داروخانه شبانه روزی با ۳ یخچال و دو کامپیوتر و وسایل روشنایی می خواهم. خواستم ببینم آیا با این توان مصرفی موجود است یا خیر؟ قیمتش چند است؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام جناب مرادی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سید عبدالله میربیگی
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

با درود، قیمت‌ موتور‌ برق گازی جهت تامین برق پمپ آب ساختمان چقدره؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام جناب میربیگی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مسعود عبدالمجید
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام، برای یک ساختمان اداری دو طبقه در زمان قطع برق، موتور برق می خواستم. پیشنهاد شما چیست؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام جناب عبدالمجید عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا قره چائی
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام، برای یک واحد مسکونی چه نوع موتور برق گازی مناسب هست؟ و قیمت رو هم اعلام کنید. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

جواد عبادتی
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام، لطفا جهت پاسخ به سوالات من تماس بگیرید. سپاسگزارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام جناب عبادتی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

شهاب عفراویان
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام و خسته نباشید. یه موتور برق جهت کار پروتئینی نیاز دارم. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مسلم
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

با سلام، یک دستگاه ماینر دارم با پاور 1600. توان مصرفی دستگاه 1350 وات تقریبا 6 آمپر هست. می خواستم بدونم این دستگاه رو می تونم باهاش راه بندازم. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اسحاق حیدری
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام، جهت خرید موتور برق خانگی نیاز به مشاوره دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام جناب حیدری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رضا شهر آزاد
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام، برای یک شرکت که 6 کامپیوتر و 4 عدد چاپگر و یک دستگاه فتوگپی می خوام. آیا موتور برق گازی مناسبه؟ لطفا راهنمایی بفرمایید و ضمنا قیمتش را هم بفرمایید. ممنون که تماس می گیرید و راهنمایی می کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

شهاب عفراویان
 ارسال شده در : شنبه 01 خرداد 1400

سلام، موتور برق جهت مغازه پروتئینی نیاز دارم که دارای سه عدد یخچال و یک فریزر ۶ درب می باشد. لطفا قیمت موتور رو بفرمایید. آیا از نظر کارایی جواب می ده برای این کار؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام جناب عفراویان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیرحسین
 ارسال شده در : شنبه 01 خرداد 1400

سلام خسته نباشید. یه موتور برق گازی ۱۲۰۰ وات به بالا می خوام.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ناصر صادقی
 ارسال شده در : شنبه 01 خرداد 1400

سلام، یک واحد مسکونی و یک واحد تجاری فروش مواد غذایی در کنار هم دارم که در مواقع قطع برق نیاز به موتور برق کم صدا داره. پیشنهاد شما چیه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام جناب صادقی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

خشایار
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 اردیبهشت 1400

سلام، خسته نباشید. برای ماینر موتور برق گازی پیشنهاد می کنید یا دیزلی؟ و اینکه موتور برقی می خوام که برق 50 دستگاه رو تامین کنه. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مسلم کاظمی
 ارسال شده در : شنبه 25 اردیبهشت 1400

با عرض سلام و خسته نباشید. قیمت موتور برق 1200 وات به بالا برای ماینینگ می خواستم. ممنونتون می شم راهنمایی کنید یا کاتالوگ قیمت رو به ایمیلم ارسال کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 26 اردیبهشت 1400

سلام جناب کاظمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

هادی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 اردیبهشت 1400

با سلام. یه موتور برق بی صدا 1500 وات می خوام. شما چه نوعی رو پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 اردیبهشت 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

احمد
 ارسال شده در : یکشنبه 29 فروردین 1400

سلام و سپاس. می شه لطفا لیست قیمت ها را ارسال کنید؟ ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 29 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمیدرضا حسن پور
 ارسال شده در : یکشنبه 22 فروردین 1400

سلام، قیمت موتور برق های گازسوز از 1000 وات تا 3000 وات چقدره؟ و اینکه این موتور برق ها برای محیط آپارتمان مناسب هستند یا خیر؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 22 فروردین 1400

سلام جناب حسن پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

کشوری
 ارسال شده در : شنبه 14 فروردین 1400

سلام، موتور برق گازی برای خانه ویلایی حدود ده تا لامپ روشنایی با یخچال و تلویزیون و یک عدد پمپ آب خانگی کوچک چه موتوری پیشنهاد می دهید و قیمت چقدر است؟ ممنون

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 14 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجتبی
 ارسال شده در : پنجشنبه 12 فروردین 1400

سلام، قیمت موتور برق گازی برای ماینینگ رو اگه میشه بفرستین از پنج کاوا تا 20.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 14 فروردین 1400

سلام، قیمت برای شما ارسال خواهد شد.

محمدرضا
 ارسال شده در : پنجشنبه 12 فروردین 1400

دوست عزیز خسته نباشید، لطفا لیست قیمت رو بعد از ۱۴ فروردین برای ایمیل من ارسال کنید، سپاسگزارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 14 فروردین 1400

سلامت باشید، با شما تماس گرفته خواهد شد.

آرمان زمانی
 ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

با سلام، در مورد هزینه های تولید و میزان کارایی لطف کنید تماس بگیرید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

شاهد یگانه
 ارسال شده در : دوشنبه 02 فروردین 1400

سلام، موتور برق گاز سوز ۲۰ کاوا تا ۳۰ کاوا نیاز دارم دارید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

رضا
 ارسال شده در : پنجشنبه 14 اسفند 1399

لطف کنید از طریق واتس اپ با بنده تماس بگیرید. ممنون

user1@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 16 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد م
 ارسال شده در : جمعه 08 اسفند 1399

سلام موتوربرق گازی برای ۵ تا ماینر می خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 09 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

یونس تقی زاده
 ارسال شده در : جمعه 24 بهمن 1399

لطفا کاتالوگ قیمتی با مشخصات رو برام بفرستین.برای ۱۰ عدد ماینر اگه ممکنه تو واتساپ بفرستین

user1@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 25 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سیدمهدی حسینی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 بهمن 1399

سلام، لطفا بفرمایید برای روشنایی، پمپ آب، کولر و وسایل برقی منزل، چه نوع موتور برق گازی خوبه؟ قیمت و هزینه ارسال چنده؟ ضمنا محل سکونت در مشهد هست. آیا نمایندگی دارین؟ ممنون

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 بهمن 1399

سلام، هایپر صنعت فامکو در هیچ کجای ایران نمایندگی نداشته و کلیه اجناس از طریق دفتر تهران امکان ارسال به سراسر ایران را دارد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ایوب کمانی
 ارسال شده در : یکشنبه 12 بهمن 1399

قیمت می خواهم، ‌لطفا تماس بگیرید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 13 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جواد حاجی
 ارسال شده در : دوشنبه 29 دی 1399

سلام وقت بخیر، آیا موتور برق هاتون دایم کار هستن؟ موتور برق بین ۴ تا ۲۰ هزار وات موجود چی دارید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ایرج فرشادفر
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 دی 1399

قیمت و راهنمایی موتور برق گازسوز برای واحد نود متری؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 24 دی 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

میثم اکبری
 ارسال شده در : شنبه 01 آذر 1399

موتور برق گازی مایع یا شهری که دوازده کیلوات خروجی داشته باشه موجود دارین و قیمت چند هستش؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 01 آذر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیر حق‌شناس
 ارسال شده در : دوشنبه 30 تیر 1399

سلام لطف میکنید درباره خرید یک موتور برق گازسوز برای تامین برق اضطراری یک واحد مسکونی ۸۰متری راهنمایی بفرمایید با تشکر

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 31 تیر 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابراهیم برارپور
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 20 خرداد 1399

با سلام؛ لطفا قیمت موتور برق گازسوز برای تولید 12 کیلو وات برق برای تامین برق اضطراری واحدهای مسکونی را اعلام فرمایید. با تشکر

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 21 خرداد 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.