موتور برق گازسوز (گازی)

قیمت :
19,000,000
تومان
قیمت :
12,000,000
تومان

موتور برق گازسوز (گازی) چیست؟

موتور برق گازی یا موتور برق گاز سوز، یک از انواع موتور برق است که از لحاظ سوخت مصرفی نیاز به گاز شهری (CNG) و یا کپسول مایع (LPG) برای تامین برق اضطراری دارد. فرایند تولید برق در این نوع موتور ها با هماهنگی چند جز پیچیده که شامل موتور، آلترناتور، تابلو برق، کنترل برد و دیگر اجزا می باشد.

در ادامه به بررسی کامل این محصول ارائه شده توسط هایپر صنعت فامکو می پردازیم.

موتور برق گازسوز (گازی)

نحوه عملکرد موتور برق گازسوز

عملکرد و مکانیزم موتور های گازی مانند موتور های بنزینی است. یعنی مکانیزم عملکرد محفظه احتراق به وسیله شمع انجام می شود. این چرخه چهار زمانه مانند موتور بنزینی با مکش آغاز شده، هوا و سوخت وارد میکسر گاز می شود و بعد از متراکم شدن آن با بالا آمدن پیستون توسط جرقه شمع مشتعل می شود.

حرکت رفت و برگشت پیستون در موتور تبدیل به حرکت دورانی میل لنگ شده و در نهایت این حرکت دورانی جهت به حرکت در آوردن ژنراتور و تولید برق به کار می رود. همان طور که گفته شد نوع عملکرد موتور برق بنزینی با گازی یکی است فقط با این تفاوت که در موتور های بنزینی مخلوط سوخت (بنزین و اکسیژن) در کاربراتور ترکیب می شود ولی در موتور برق گاز سوز مخلوط سوخت و اکسیژن یا هوا در میکسر گاز انجام می گردد.

در این نوع از موتور ها طبق سوخت به کار گرفته شده که بر پایه گاز نیز می باشد، فقط کافی است موتور برق خود را توسط شیلنگ به لوله کشی گاز شهر یا کپسول گاز مایع وصل نمایید و در نتیجه یک مولد برق با سوختی ارزان و بدون آلایندگی محیطی خواهیم داشت.

عملکرد موتور برق گازسوز

 1. سنسور موقعیت دریچه گاز
 2. سنسور جریان هوا
 3. سنسور سرعت موتور
 4. سنسور ضربه
 5. سنسور دما
 6. سنسور اکسیژن 1
 7. سنسور اکسیژن 2
 8. کنترل جرقه

موتور برق گازی بی صدا

اکثر موتور برق ها، مانند موتور برق دیزلی دارای یک کاور عایق صدا یا همان کانوپی هستند. در موتور برق گازی به دلیل نوع سوخت، دارای صدای بسیار کمی می باشد و دیگر برای صدا نیاز به کانوپی یا اتاق سایلنت ندارند در واقع به موتور برق های گازسوز، موتور برق گازی بی صدا یا کم صدا هم گفته می شود.

انواع موتور برق گازی

توان خروجی موتور برق گازی

معمولا موتور برق های گازسوز دارای توان های پایینی هستند. توان این موتور برق ها از 800 وات شروع شده و نهایتا تا 10 کیلو وات نیز باشند. توان های بالاتر موتور برق گازسوز به اصطلاح به آنها ژنراتور گازی بیان می شوند.

تفاوت موتور برق گازی با موتور برق بنزینی
 1. میکسر هوا و سوخت (mixer)
  • مخلوط کردن گاز و هوا در ورودی کاربراتور در موتور های گازسوز وظیفه میکسر می باشد.
  • طراحی قطر میکسر مطابق قطر دهانه ورودی کاربراتور یا مانیفولد هوا ساخته می شود. قطر دهانه میکسر تاثیر زیادی در میزان گازی که مکیده می شود دارد.
  • اگر دهانه ورودی میکسر تنگ تر شود، موتور از توان و شتاب خوبی برخوردار خواهد بود در نتیجه هر چه طراحی دهانه ورودی میکسر دقیق تر باشد میکسر وظیفه خود را که تامین مخلوط یک نواخت گاز و هوا نیز است را به خوبی انجام می دهد.
 2. رگلاتور (Regulator)
  • سوخت مورد نیاز موتور و فشار سوخت توسط ریگلاتور بررسی می شود. در واقع ریگلاتور گاز وظیفه تنظیم فشار گاز خروجی را بر عهده دارد.
  • ریگلاتور میزان فشار ورودی گاز را بررسی کرده و با توجه به فشار مورد نیاز سوخت، موتور هم فشار خروجی را کم و زیاد می کند.
  • در واقع اگر ریگلاتور در موتورهای گازی نباشد و یا کار خود را به خوبی انجام ندهد سوخت مورد نیاز موتور به خوبی تامین نمی شود و یا باعث آسیب به موتور با فشار بیش از حد می شود. وظیفه اصلی ریگلاتور گاز تنظیم فشار خروجی با توجه به میزان فشار ورودی کنترل می کند که موجب عملکرد بهتر می شود.

موتور برق گازی مناسب

هنگام خرید موتور برق گازسوز یکی از مواردی که دارای اهمیت بالایی هست، توان خروجی دستگاه است. این موضوع از آن جهت مهم هست که شما باید بدانید در هنگام قطعی برق چقدر توان نیاز دارید؟ برای دانستن این موضوع کافی است مشخص کنید تا در هنگام قطع برق چه دستگاه هایی را می خواهید روشن کنید.

بطور مثال اگر قصد روشن کردن یخچال، کولر، پمپ آب، پکیج و تلویزیون را دارید، باید ابتدا توان مصرفی هر یک از این دستگاه ها در هنگام روشن شدن و هنگام کار کردن را به دست بیاورید. بعضی از دستگاه ها مانند پمپ آب در هنگام روشن شدن جریانی تقریبا ۴ برابر جریان هنگام کارکرد خود دارند و شما باید به این نکته توجه کنید. اکنون توان مصرفی تمام دستگاه های خود باهم جمع کنید و شما نیاز به موتور برقی با این توان نیاز دارید. موتور برق گازسوز خانگی مناسب برای باغ یا ویلا است. اگر شما کسب و کار دارید یا برای موارد دیگر قصد تهیه موتور برق را دارید، شما نیاز به ژنراتور گازی دارید.

کاربرد موتور برق گازی

این نوع از موتور برق ها در مکان هایی که دسترسی به لوله کشی گاز دارند مانند پشتیبانی UPS منازل، ویلا ها و مجتمع های مسکونی در مواقع قطع برق، بسیار مورد استفاده بوده است. در صورت استفاده از موتور برق گازی و عدم دسترسی به لوله کشی گاز کاربردی ترین راه استفاده از کپسول گاز می باشد. موتور برق گازسوز به دلیل نوع سوخت آن کم مصرف و کم هزینه است و آلودگی کمتری نسبت به دیگر موتور برق ها از جمله موتور برق دیزلی و بنزینی دارد.

مزایای موتور برق گازسوز

16 درصد از مخازن گاز دنیا متعلق به ایران است که رتبه دوم جهانی بعد از روسیه را دارد. سوخت گاز، از منابع مختلف دارای 85 تا 95 درصد متان است که همین امر باعث کاهش آلاینده ها و یا قابلیت کنترل آن می باشد. همچنین از دیگر مزایای این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ایمنی بالا

برای بالا بردن ایمنی بیشتر دستگاه، سه شیر ایمنی برای محافظت و جلوگیری از آتش سوزی و نشت گاز تعبیه شده است.

 1. شیر اصلی گاز شهری (سیلندر گاز)
 2. شیر قطع و وصل گاز
 3. میکسر دستگاه (که با خاموش شدن مولد، جریان گاز قطع می گردد)
 • عملکرد سریع و سهولت در استفاده

به دلیل وصل بودن به شیر گاز شهری یا سیلند گاز مایع، تولید برق به سرعت اتفاق می افتد.
استفاده از موتور برق گازی بی نهایت ساده و آسان می باشد و نیاز به هیچ مهارت خاص و تکنسین مخصوص ندارد.

 • اطمینان بالا و توجیه اقتصادی

با وجود منابع سوخت فسیلی و لوله کشی گاز شهری در کشور و همچنین هزینه ی پایین سوخت نسبت به سوخت گازوئیل و بنزین می توان اطمینان داشت که موتور برق دائما در حال تولید برق بوده است و لحظه ای از تولید جریان الکتریکی باز نمی ایستد. به دلیل فراوانی سوخت گاز بیش از 60 % می توان در هزینه ی سوخت نسبت به بنزین صرفه جویی کرد.

 • دوام و طول عمر بالا

سوخت گاز در مقایسه با انواع سوخت های دیگر از خورندگی کمتری برخوردار است. همچنین گاز (CNG) آسیب کمتری به دستگاه وارد می کند که همین عامل باعث دوام و عمر بالای موتور برق گاز سوز می شود. در واقع 25% عمر طولانی تر نسبت به موتور برق بنزینی دارد.

اگر محیط زیست برایتان دارای اهمیت است استفاده از این موتور برق به دلیل آلایندگی کم توصیه می شود.

 • دسترسی آسان به لوله کشی گاز شهری

موتور برق گازی به دلیل نوع سوخت اکثرا در جاهایی به کار برده می شود که منبع لوله کشی گاز شهری وجود داشته باشد. به همین دلیل در قطع نشدن جریان سوخت و تولید برق از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند. اما این نکته را در نظر بگیرید شاید دسترسی به منبع سوخت یکی از محاسن موتور برق گازسوز باشد ولی به دلیل اتصال به شیلنگ گاز، امکان جا به جایی موتور برق وجود ندارد.

موتور برق گازی دست دوم

با توجه به اینکه دستگاه موتور برق دست دوم امکان دارا بودن ایراداتی که در ابتدا مشخص نباشد را داشته و پس از گذشت چند روز کار کردن اشکالات آن نمایان می گردد و به اصطلاح به آنها ایرادات رندوم گفته می شود و یا اینکه موتور برق احتمال سوابق تعمیر در مراکز غیر مجازی را داشته باشد که به علت کاهش هزینه تعمیر، تعمیرات اصولی بر روی آن انجام نشده باشد، لذا هایپر صنعت فامکو خرید موتور برق گازی دست دوم را پیشنهاد نمی کند.

قیمت موتور برق گازی

قیمت موتور برق گازسوز بسته به قطعات کار شده در این موتور برق، امکانات آن و برندهای مختلف متفاوت است. لازم به ذکر است موتور برق گازسوز صنعتی با موتور برق گازسوز خانگی از نظر قیمت دارای تفاوت می باشد. برای اطلاعات بیشتر از قیمت موتور برق گازسوز با کارشناسان فنی تماس حاصل فرمایید.

faq

به ازای هر کیلووات تولید برق، حدود 0.3 متر مکعب گاز مصرف می شود که بسته به کیفیت و برند موتور برق گازی می تواند تفاوت داشته باشد. همچنین به دلیل پایین بودن میزان کربن موجود در گاز در مقایسه با سایر سوخت ها، آلودگی محیط زیست کمتر خواهد بود.

اگر بخواهیم درکی از میران صدای موتور برق گازسوز داشته، می توان آن را با صدای موتور برق های دیگر مقایسه کرد. صدای یک موتور برق 4 کیلووات با سوختی غیر از گاز 78 دسی بل می باشد، در حالی که صدای موتور برق گازی با همین توان، 74 دسی بل است.

معمولا به طور میانگین برای راه اندازی هر دستگاه ماینر (بسته به برند و مدل دستگاه) بین 7 تا 10 آمپر برق تکفاز مورد نیاز می باشد. و توان موتور برق گازی برای ماینر باید 2 تا 3 کیلوات باشد.

موتور برق های گازسوز برای 8 ساعت کاری طراحی شده اند که برای استفاده مضاعف از 8 ساعت کاری یا به اصطلاح دائم کار می بایست موارد زیر را انجام داد:

 1. از جریان نامی دستگاه تا 70 درصد یا کمتر استفاده نمود.
 2. استفاده از سیستم های خنک کننده جهت کاهش دمای موتور

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
یاسر صدیق
ارسال شده در : پنجشنبه 31 فروردین 1402

سلام، وقت بخیر. ژنراتور گازی خانگی 7.5 کیلووات که در صورت قطعی برق به صورت اتوماتیک روشن و در مدار قرار گیرد، نیاز دارم. می خواستم بدانم مدل سوپر سایلنت چند دسیبل صدا دارد؟ آیا فشار گاز خانه، پاسخگوی ژنراتور هست؟ به ازای هر چند ساعت کارکرد نیاز به چند ساعت استراحت دارد؟ قیمتش چند هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 04 اردیبهشت 1402

سلام جناب صدیق عزیز، ژنراتورهای گازی در توان مورد نظر شما با فشار گاز خانگی NG قابل استفاده هستند. مدل های سایلنت نیز معمولا 5 الی 7 دسیبل (به صورت میانگین) موجب کاهش صدا می شوند. با اضافه کردن تابلو ATS هم می توانید ژنراتور را به صورت اتومات راه اندازی کنید. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

سعید ادیبی
ارسال شده در : دوشنبه 29 اسفند 1401

سلام، برای برق باغ ویلا با مصرف یک کولر آبی 5000، پمپ آب 1 اسب، یخچال 8 فوت و حدود 10 لامپ کم مصرف که همزمان فعال باشه، چه موتور برق گازی پیشنهاد می کنید؟ مبلغ چقدره؟ ضمانت چند سال داره؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 17 فروردین 1402

سلام جناب ادیبی عزیز، یک ژنراتور 10 کیلووات مناسب می باشد که دارای 6 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

عرب
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 اسفند 1401

سلام و خسته نباشید. لیست قیمت موتور برق های گازی را می خواستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 24 اسفند 1401

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

مسعود نایب زاده
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 اسفند 1401

سلام، من آپارتمان نشینم و موتور برق سوپر سایلنت 3.5 کیلووات می خواستم. هم با دوام باشه و هم قیمتش مناسب باشه. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 15 اسفند 1401

سلام جناب نایب زاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محسن نجاتی مقدم
ارسال شده در : شنبه 08 بهمن 1401

سلام، نیازمند مشاوره خرید موتور برق هستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 08 بهمن 1401

سلام جناب نجاتی مقدم عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمود نورمحمدی
ارسال شده در : شنبه 03 دی 1401

درود، قیمت موتور برق 10 کیلووات گازی کم صدا رو بفرمایید لطفا. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 07 دی 1401

سلام جناب نورمحمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

رسول علمدار
ارسال شده در : پنجشنبه 01 دی 1401

سلام، ممنون از سایت خوبتون.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 03 دی 1401

سلام جناب علمدار عزیز، ممنون از نظر دلگرم کننده شما.

علی صادقی
ارسال شده در : یکشنبه 15 آبان 1401

سلام، برای تامین برق یک ویلا با 6 عدد لامپ، یک عدد یخچال، پمپ آب (موقع استفاده از آب) و آبگرمکن چه مدلی پیشنهاد می کنید؟ البته اینها همیشه روشن نبوده و 3 الی 4 روز به صورت پیوسته می خواییم استفاده کنیم ولی در طول حضورمون در ویلا می خواییم 24 ساعته باشه.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 16 آبان 1401

سلام جناب صادقی عزیز، لطفا توان یخچال (فوت) و توان پمپ (اسب بخار) را ذکر نمایید.

فروزان
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 10 آبان 1401

درود و احترام، برای یک ویلا 70 مترمربعی با یخچال 9 فوت، کولر 24000 اینورتر، موتور پمپ آب خونگی، تلوزیون و روشنایی موتور برق کم صدا می خوام. پیشنهاد شما چیه؟ چند ساعت می تونم برق بگیرم؟ آیا دائم می شه روشن باشه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 12 آبان 1401

سلام دوست عزیز، برای استفاده در صورت عدم مدیریت و احتساب پمپ آب خانگی 1.5 اسب، یک موتور برق 8.5 کیلووات مناسب می باشد. ساعت کاری موتور برق ها به صورت استاندارد، 8 ساعت کاری در قبال 4 ساعت استراحت می باشد. موتور برق دائم کار نبوده و به صورت دائم نمی توانند روشن باشند.

عبدالرضا امینی
ارسال شده در : شنبه 16 مهر 1401

با سلام و خسته نباشید. به یک موتور برق دایم کار سه فاز گازی (کپسول LPG) نیاز دارم. برای راه اندازی یک دینام 16 آمپر یا کف کش 2 اینچ 80 متری و پمپاژ آب افقی هم 200 متر و 5 تا لامپ 20 وات، چه پیشنهادی می کنید؟ قیمت هم بفرمایید. ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 17 مهر 1401

سلام جناب امینی عزیز، موتور برق دایم کار گازی با گاز LPG معمولا برای توان های پایین تر مورد استفاده قرار می گیرند. برای توان مورد نظر شما استفاده از موتور برق دایم کار گازی با گاز CNG توصیه می شود. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

جعفر ارج زاده
ارسال شده در : دوشنبه 04 مهر 1401

با عرض سلام، من یک موتور دیزلی 6 سیلندر دارم برای آبکشی، می خواستم ببینم می شه گاز LPG نصب کنم؟ هزینه چند می شه؟ مصرفشم در ساعت چند کیلو هستش؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 04 مهر 1401

سلام جناب ارج زاده عزیز، خیر، این امکان وجود ندارد. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هر گونه مشکل یا ایراد، اصلاح گردد.

پیمان غیاثوند
ارسال شده در : چهارشنبه 16 شهریور 1401

سلام، وقت بخیر. لیست قیمت موتور برق گازسوز دایم کار رو می خواستم. مناسب باغ ویلایی باشه با تمام امکانات زندگی و موتورخانه استخر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 19 شهریور 1401

سلام دوست عزیز، لطفا نوع و آمپر دستگاه هایی که موتور برق باید برقشان را تامین کند، ذکر بفرمایید.

احمدی
ارسال شده در : جمعه 21 مرداد 1401

سلام، وقت بخیر. لطفا برای نیاز بنده موتور برق باکیفیت پیشنهاد بدید. 50 لامپ کم مصرف، یخچال، تلویزیون، کولر، شیردوش و ماشین لباسشویی دارم. تک فاز باشه و اگه گازی باشه بهتره.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 22 مرداد 1401

سلام دوست عزیز، لطفا آمپر مصرفی تجهیزات فوق را ذکر نمایید.

احسان محمد زاده
ارسال شده در : دوشنبه 17 مرداد 1401

سلام قربان، من یک موتور برق می خوام که کل محیط باغ و لوازم داخلش مثل یخچال، کولر، روشنایی و موتور خانه رو جواب بده. حدود 30 آمپر ۲۴ ساعتی لازم دارم. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 19 مرداد 1401

سلام جناب محمد زاده عزیز، برای استفاده 24 ساعته از موتور برق لازم است موتور برق های دائم کار گازسوز را تهیه بفرمایید. ژنراتور گازی کوهلر 30 آمپر برای شما مناسب خواهد بود.

سرابی
ارسال شده در : چهارشنبه 12 مرداد 1401

ضمن عرض سلام و خدا قوت. من یک موتور برق گاز سوز با توانی مناسب 5 لامپ 100 وات، یک دستگاه جوش 250 آمپر، یک سنگ فرز 800 وات و یک یخچال کوچک می خوام. البته این مصرف کننده ها به صورت دائم روشن نخواهند بود. آیا موجود هست؟ قیمتش چنده؟ ممنون می شم راهنماییم کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 13 مرداد 1401

سلام دوست عزیز، یک موتور برق با توان 7.5 کیلووات مناسب خواهد بود. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن امتیاز کم به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هر گونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

حسن ریاحی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 تیر 1401

سلام، موتور برق گازسوز برای روشنایی ساختمان 200 متر مربعی به اضافه 2 پکیج 24000، یک کولر گازی 24000، یک یخچال ساید و یک فریزر کوچک چه مدلی را پیشنهاد می کنید؟ ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 29 تیر 1401

سلام جناب ریاحی عزیز، در صورتیکه کولر گازی اینورتری باشد، باید از یک موتور برق گازسوز 10 کیلووات استفاده نمایید.

امیر هوشنگ
ارسال شده در : دوشنبه 20 تیر 1401

سلام، وقت بخیر. موتور برق گاز سوز 2 کیلوواتی نیاز دارم. آیا می توان این موتور برق را 24 ساعته روشن و استفاده نمود؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 22 تیر 1401

سلام جناب هوشنگ عزیز، در حال حاضر موتور برق دایم کار در توان مورد نظر شما تولید نمی شود. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

فرشاد رامز
ارسال شده در : شنبه 18 تیر 1401

سلام، قیمت موتور برق 10 کیلووات گازی کم صدا رو بفرمایید لطفا. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 20 تیر 1401

سلام جناب رامز عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا بوستانی
ارسال شده در : پنجشنبه 26 خرداد 1401

سلام، موتور برق گاز سوز خروجی سه فاز می خواستم. لطفا تماس بگیرید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 28 خرداد 1401

سلام جناب بوستانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسین شکیبا
ارسال شده در : شنبه 21 خرداد 1401

سلام و عرض ادب، برای یک شرکت با 20 تا کامپیوتر، روشنایی و 2 تا کولر محبت می فرمایید نوع و قیمت موتور برق رو اعلام بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 22 خرداد 1401

سلام جناب شکیبا عزیز، لطفا آمپر دستگاه ها و ظرفیت کولر (هزار) را ذکر بفرمایید.

محمدرضا قاضی نوری
ارسال شده در : جمعه 20 خرداد 1401

سلام و عرض ادب. بنده در منزل 3 عدد اسپلیت دارم. 1 دونه 24000 و 2 تا 18000 که اینورتر هستند. جمعا فكر كنم 14 آمپر مصرفی داشته باشند. محبت بفرمایید نوع موتور و قیمت رو بفرمایید. ممنون می شم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 21 خرداد 1401

سلام جناب قاضی نوری عزیز، با توجه به آمپر ذکر شده، یک موتور برق 6.5 کیلووات مناسب است.

علی محمد رشیدی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 03 خرداد 1401

سلام آیا امکان تهیه و خرید فقط موتور گاز سوز (بدون قسمت های مولد برق) وجود دارد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 03 خرداد 1401

سلام جناب رشیدی عزیز، بله، این امکان وجود دارد. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

سعید رضا غضنفری
ارسال شده در : چهارشنبه 31 فروردین 1401

با سلام، مشخصات کامل، گارانتی، خدمات پس از فروش و تعمیر، نام برند، قیمت موتور برق گازی 8 کیلو وات را می خواستم. آدرس و تلفن تماس شما رو می خوام. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 31 فروردین 1401

سلام جناب غضنفری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. نشانی هایپر صنعت فامکو، کیلومتر ۲۱ بزرگراه لشگری (جاده مخصوص کرج)، روبروی پالایشگاه نفت پارس، پلاک 12 می باشد. شما می توانید برای گفتگو با کارشناس مربوطه با شماره 02148000049 (داخلی 330 و 340) تماس حاصل نمایید.

محسن کاوه
ارسال شده در : یکشنبه 28 فروردین 1401

با سلام، برای روشن کردن دستگاه جوش کوچک یا پمپ کف کش ارتفاع 25 متر چه دستگاهی توصیه می شود؟ بنده دنبال دستگاه سایلنت و واقعا بی سر و صدا هستم. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 29 فروردین 1401

سلام، در ابتدا باید بفرمایید که دستگاه جوش شما با چه الکترودی استفاده خواهد شد. دستگاه کم صدا موجود می باشد، اما باید موتور برق دیزلی تهیه بفرمایید.

صدرا بهرامی
ارسال شده در : دوشنبه 22 فروردین 1401

سلام، وقت بخیر. برای یک خانه 50 متری داخل روستا چه چیزی پیشنهاد می دهید؟ موتور باید 24 ساعت و مداوم روشن باشه. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 22 فروردین 1401

سلام، لطفا دستگاه ها و تجهیزات برقی مورد استفاده را ذکر بفرمایید.

رامین حسنیان
ارسال شده در : یکشنبه 21 فروردین 1401

سلام، برای روشنایی، یخچال و کولر گازی چند وات یا کیلو وات لازمه؟ و چه موتور برق گازی رو پیشنهاد می کنید؟ برای ساعات برق رفتگی لازم دارم. کم صدا هم باشه.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 22 فروردین 1401

سلام، لطفا ظرفیت کولر گازی و یخچال را ذکر بفرمایید.

محمد
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 فروردین 1401

سلام دوست عزیز، برای ماینر نیاز دارم ولی خیلی مهمه که صداش به شدت کم باشه. در حدی که خارج اتاق صداش شنیده نشه، مصرف خیلی کمی داشته باشه و به صرفه باشه. شما چی پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 17 فروردین 1401

سلام، موتور برق سوپر سایلنت قابل ارائه است اما نوع بی صدا وجود ندارد. اگر بخواهید موتور برق کاملا بی صدا باشد، باید اتاق را عایق کنید.

سید اسماعیل میرعبداللهی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 فروردین 1401

سلام، من یه موتور برق گازسوز برای شرکت نیاز دارم. متاسفانه اطرافمون منزل مسکونی است و کم صدا بودن برام خیلی مهمه. با آمپر متر که اندازه گرفتم مصرفمون تو تابستون بین 25 تا 30 آمپر است. چه موتوری توصیه می کنید استفاده کنیم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 فروردین 1401

سلام، یک موتور برق گازسوز کوهلر با توان 10 کیلووات به شما پیشنهاد می شود.

محمد حسن جوکار
ارسال شده در : چهارشنبه 03 فروردین 1401

سلام، شما در مشهد نمایندگی دارید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 14 فروردین 1401

سلام جناب جوکار عزیز، هایپر صنعت فامکو در هیچ کجای ایران نمایندگی نداشته و کلیه اجناس از طریق دفتر تهران امکان ارسال به سراسر ایران را دارند. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

خان
ارسال شده در : یکشنبه 08 اسفند 1400

سلام، با چه مشخصاتی دستگاه موتور جوش رو هم جواب میده؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 08 اسفند 1400

سلام، بستگی به الکترود مورد استفاده شما دارد.

محمد خلیلی
ارسال شده در : شنبه 07 اسفند 1400

سلام، نیاز به یک دستگاه تولد برق با گاز شهری به میزان 2 کیلووات بصورت دائم دارم. لطفا بفرمایید چه دستگاهی با چه ظرفیتی و به چه قیمتی موجود و مناسب هست؟ ضمن اینکه هزینه گاز مصرفی رو هم اگر توضیح بدید ممنون می شم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 08 اسفند 1400

سلام جناب خلیلی عزیز، برای اطلاع از هزینه گاز، باید از اداره گاز سوال بفرمایید. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

طاهریان
ارسال شده در : پنجشنبه 05 اسفند 1400

سلام، یک موتور برق گازی دائم کار می خوام که دو تا ماینر 7 آمپری جواب بده. آیا هست همچین چیزی؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 05 اسفند 1400

سلام جناب طاهریان عزیز، بله، موجود می باشد. یک موتور برق 7 کیلووات گازسوز به همراه کانوپی و تابلو به شما پیشنهاد می شود.

محمد مهدی ساکی
ارسال شده در : شنبه 30 بهمن 1400

سلام، یه موتور برق 7.5 کیلووات گازسوز که برای روشنایی و استفاده پمپ لازم دارم. لطفا قیمت رو بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 01 اسفند 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

بهزاد
ارسال شده در : جمعه 29 بهمن 1400

سلام، وقت شما بخیر. موتور برق دائم کار می خواستم با حداقل توان ۳۵۰۰ وات و ۱۶ آمپر. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 30 بهمن 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهرداد عمرانی
ارسال شده در : شنبه 09 بهمن 1400

سلام، من یک موتور برق دوگانه سوز نیاز دارم که 6 تا 7 کاوا با آمپر 20 به بالا باشد. حتی المقدور اگر جیانگ دانگ باشد بهتره. در غیر اینصورت شما چه مارکی پیشنهاد می کنید و قیمتش چند می باشد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 10 بهمن 1400

سلام جناب عمرانی عزیز، موتور برق جیانگ دانگ 7.5 کاوا برای شما مناسب است که البته بنزینی می باشد. شما می توانید از موتور برق دوگانه سوز کیپور یا گرین پاور نیز استفاده نمایید.

محمود شهرکی
ارسال شده در : جمعه 08 بهمن 1400

سلام، قیمت موتور برق ۷ کیلووات را لطفا بگید چقدر هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 09 بهمن 1400

سلام جناب شهرکی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهرداد عمرانی
ارسال شده در : جمعه 01 بهمن 1400

سلام، الحق و الانصاف موتوری را معرفی کنید که واقعا خوب و با دوام و مرغوب باشد. یعنی دستگاهی که کار کرده باشید یا دیگران باهاش کارکردن ولی ازش تعریف می کنند. چون بنده به شما اعتماد کرده و فرمایشات شما را مورد ملاک قرار می دهم و گفته شما را بالای سرم می گذارم. موتوری نباشد که صرفا در فروشگاه شما موجود می باشد. بنده یک موتور برقی می خواهم 8.5 تا 9 کاوا که توان روشن کردن پمپ 2 اینچ 68 متری رادپمپ را داشته باشد. مسیر افقی حدود 300 متر است. موتور برق گاز سوز یا دو گانه سوز باشد که با کپسول گاز کار کند و در هرنوبت حدود 8 ساعت کار در شبانه روز بتواند کار کند. لطفا مارک مرغوب تر و گارانتی دار باشد تا انشاءالله بتوانم ثبت سفارش خرید را از شرکت فامکو انجام دهم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 02 بهمن 1400

سلام، یک موتور برق گازسوز کوپ 9 کاوا برای شما مناسب خواهد بود. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس گرفتند اما در دسترس نبودید.

مهرداد عمرانی
ارسال شده در : پنجشنبه 30 دی 1400

سلام، لطفا از جزئیات موتور برق گازی، فواید و معایب آن بنده راهنمایی فرمایید. ضمنا نیاز من در کشاورزی است. این موتور باید یک پمپ کف کش رادپمپ 2 اینچ 68 متری را راه اندازی و حداقل چند ساعت در شبانه روز کار کند.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 02 بهمن 1400

سلام جناب عمرانی عزیز، مزایای این موتور برق در همین صفحه توضیح داده شده است. همکاران ما با شما تماس گرفتند اما خط شما در دسترس نبود. شما می توانید با شماره 02148000049 (داخلی 330 یا 340) برای گفتگو با کارشناس مربوطه تماس بگیرید.

سید محمدحسین سجادی
ارسال شده در : دوشنبه 27 دی 1400

سلام، من برای ماینر که حدود ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ وات برق می خواد چه موتور برقی باید بخرم؟ اصلا شدنیه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 27 دی 1400

سلام جناب سجادی عزیز، بله، امکان پذیر می باشد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمود شهرکی
ارسال شده در : پنجشنبه 23 دی 1400

سلام، واسه یک دستگاه کف کش ۳ یا ۴ اینچ و 2 عدد لامپ کم مصرف ۵۰ وات، چه موتور برقی را توصیه می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 25 دی 1400

سلام جناب شهرکی عزیز، شما به موتور برقی با توان حدودا 7 کیلووات نیاز دارید.

عماد زارع
ارسال شده در : چهارشنبه 15 دی 1400

سلام، من برای دستگاه ماینر به موتور برق دائم کار کم صدا و گاز سوز نیاز دارم. هر دستگاه به طور میانگین بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ وات در ساعت برق مصرف می کند. چه دستگاهی رو پیشنهاد می کنید؟ اگر بشود موتور برقی باشد که دو دستگاه بهش متصل بشود خیلی بهتر است. سپاس.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 18 دی 1400

سلام جناب زارع عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عبدالحمید کشاورز
ارسال شده در : دوشنبه 13 دی 1400

سلام، برای یک کولر گازی اسپلیت 24000، یخچال و 5 یا 6 عدد لامپ برای روشنایی چه موتور برق گازی را پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 دی 1400

سلام جناب کشاورز عزیز، اگر اسپلیت شما اینورتری باشد، یک موتور برق 7.5 کیلووات مناسب خواهد بود. اما چنانچه اسپلیت اینورتری نباشد، موتور برق 10 کیلووات به شما توصیه می شود.

محمدرضا رحیمی
ارسال شده در : جمعه 10 دی 1400

درود، یه موتور برق دائم کار می خوام واسه باغ ویلایی که کل روشنایی باغ، موتور خونه استخر، آبگرم کن برقی و کولر رو روشن کنه. چی پیشنهاد می دید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 11 دی 1400

سلام جناب رحیمی عزیز، لطفا در صورت امکان میزان آمپر مصرفی همه دستکاه ها را ذکر بفرمایید.

ناصر امانی
ارسال شده در : یکشنبه 05 دی 1400

سلام، بنده یک موتور برق می خوام که بتونه توی تابستون وقتی برق قطع می شه. توان روشن کردن کولر ۱۲۰۰۰ اسپیلت را داشته باشه. چه نوع موتوری با چه توانی خرید کنم و قیمت چند است؟ و اینکه اتومات روشن می شه؟ به شهرستان هم می فرستید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 06 دی 1400

سلام جناب امانی عزیز، یک موتور برق 4.5 کیلووات به شما توصیه می شود. موتور برق ها در این توان اتومات ندارند و امرجنسی را باید جداگانه تهیه بفرمایید. کلیه اجناس از طریق دفتر تهران امکان ارسال به سراسر ایران را دارند.

علی نعمت زاده
ارسال شده در : یکشنبه 05 دی 1400

سلام، موتور برق گازی 65 کاوا دائم کار بی صدا لازم دارم. لطفا بفرمایید قیمت و میزان مصرف گاز ماهیانه چقدر است؟ تسهیلات از طرف شرکت داده می شه؟ ممنون راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 05 دی 1400

سلام جناب نعمت زاده عزیز، مصرف گاز به صورت میانگین به ازای هر 1 کیلووات، 0.3 متر مکعب در ساعت می باشد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسین محمدی
ارسال شده در : یکشنبه 05 دی 1400

سلام، خسته نباشید. برای دستگاه ماینینگ با مصرف ۲۲۰۰ وات، موتور برق گازی دائم کار می خواستم. شما چی پیشنهاد می دهید؟ ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 05 دی 1400

سلام جناب محمدی عزیز، یک موتور برق گازسوز 5 کیلووات به شما پیشنهاد می شود.

محمدجواد رستمی
ارسال شده در : پنجشنبه 02 دی 1400

سلام، در مورد موتور برق گازی برام توضیح بدین و قیمت دستگاه ها ممنون می شم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 04 دی 1400

سلام جناب رستمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عارف عباسوند
ارسال شده در : پنجشنبه 02 دی 1400

سلام، ژنراتور 12 کیلووات سه فاز گازسوز دائم کار با گاز شهری می خوام. لطفا قیمت اعلام بفرمایید. ممنون از توجه شما.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 04 دی 1400

سلام جناب عباسوند عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مسعود منصوبی
ارسال شده در : یکشنبه 28 آذر 1400

سلام، برای باغ ویلایی که به برق و گاز دسترسی نداره، آیا موتور برق گازسوز (کپسولی) قابل استفاده هستش؟ میزان مصرفش واسه روشنایی و دوربین مداربسته چطوره؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 29 آذر 1400

سلام جناب منصوبی عزیز، شما می توانید از موتور برق های گاز LPG استفاده نمایید. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه راهنمایی دقیق تر با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی سنجی
ارسال شده در : چهارشنبه 24 آذر 1400

سلام، برای خرید دیزل ژنراتور دائم کار ۲۰ کیلووات خیلی کم صدا راهنمایی می خواستم. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 24 آذر 1400

سلام جناب سنجی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید
ارسال شده در : چهارشنبه 26 آبان 1400

با عرض سلام، برای دستگاه با خروجی ۵۰ آمپر راهنمایی می خواستم. تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 27 آبان 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد
ارسال شده در : دوشنبه 24 آبان 1400

با سلام و وقت بخیر. راهنمایی می خواستم. برای استفاده از موتور برق گازی توی باغ، برای پمپ آب و کولر چی می شه استفاده کرد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 24 آبان 1400

سلام، موتور برق کوهلر آمریکایی اصل موجود است. انتخاب مدل مناسب به توان مورد نیاز بستگی دارد. لطفا توان مورد نظر را ذکر بفرمایید.

نادر شاه
ارسال شده در : جمعه 21 آبان 1400

سلام، برای خرید یه موتور برق گازی نیاز به مشاوره و استعلام قیمت دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 22 آبان 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید نیک کار
ارسال شده در : یکشنبه 16 آبان 1400

درود، من دو دستگاه موتور برق گازسوز با خروجی ۱۰۰ آمپر دائم کار می خوام. اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید. متشکرم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 16 آبان 1400

سلام، شما می بایست یک ژنراتور 55 کیلووات تهیه نمایید. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

صادق
ارسال شده در : شنبه 08 آبان 1400

درود، می خواستم یه موتور برق گازسوز واسه ریگ ماینینگ گرافیک حدودا کمتر از ۳۵۰۰ وات سفارش بدم. اگه امکانش هست باهام تماس بگیرید. سپاس.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 09 آبان 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حامد پاسبان
ارسال شده در : چهارشنبه 05 آبان 1400

سلام، موتور برق گازسوز می خوام تا 50 آمپر دائم کار. لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 06 آبان 1400

سلام، لطفا بفرمایید برق مورد نظر سه فاز می باشد، یا تک فاز. یک موتور برق با توان 27 کیلووات (سه فاز) یا 11 کیلووات (تک فاز) برای شما مناسب خواهد بود.

محمد محمدی
ارسال شده در : یکشنبه 02 آبان 1400

سلام، خسته نباشید. ببخشید برای ماینر ۱۳۰۰ واتی، چقد گاز در ساعت مصرف می شه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 03 آبان 1400

سلام، در کل ژنراتورهای گازی به ازای هر 1 کیلووات توان، حدود 0.3 متر مکعب در ساعت گاز مصرف می کنند.

مهدی انصاری
ارسال شده در : چهارشنبه 07 مهر 1400

سلام، برای ماینری با توان ۳۵۰۰ وات، هزینه مصرف گاز ماهانه چقدر می شه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 08 مهر 1400

سلام جناب انصاری عزیز، موتور برق گازسوز به ازای هر 1 کیلووات توان، حدود 0.3 متر مکعب در ساعت مصرف دارد. از قیمت ها و تعرفه های گاز نیز اطلاعی نداریم.

محمودرضا استقلال
ارسال شده در : چهارشنبه 07 مهر 1400

درود بر شما، نیازمند موتور برق گازسوز برای کارکرد ماینر هستم که صدای فوق العاده کمی داشته باشد. توان خروجی موتور برق گازسوز می بایست 170 آمپر باشد.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 08 مهر 1400

سلام، توان مصرفی شما حدودا 94 کیلووات خواهد بود. پیشنهاد می شود از یک دستگاه 115 کاوا استفاده نمایید.

فرهاد رشیدی
ارسال شده در : دوشنبه 05 مهر 1400

سلام، برای دستگاه هایی که پاور قوی دارند و برق ۱۲ ولت با آمپر بالا نیاز دارند، می شه دستگاه را طوری تغییر داد که لازم نباشه از خروجی DC موتور برق استفاده کنه؟ آیا اینطوری میزان مصرف بهینه تر نمی شه؟ دیگر اینکه برای تامین برق ۸000 وات چه موتوری را پیشنهاد میدین؟ موتوری که یک کنتور G6 خانگی بتونه ساپورتش کنه. میزان صداش طوری هست که بشه در پارکینگ یا پشت بام آپارتمان مزاحمت درست نکنه؟ استفاده ازش در هوای آزاد بهتره یا فضای بسته؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 06 مهر 1400

سلام جناب رشیدی عزیز، به درستی متوجه منظور شما نشدیم. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مصطفی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 شهریور 1400

سلام، روز بخیر. برای ماینر با مشخصات 4 آمپر و توان 700 وات می توان از موتور برق گازسوز به صورت دائم استفاده کرد؟ یا باید دو موتور برق خریداری کنیم؟ لطفا مشخصات موتور رو هم بفرمایید؟ فیرمن با ۳.۳ آمپر به صورت دائم برای این ماینر اوکی هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 24 شهریور 1400

سلام، شما به یک موتور برق با توان حداقل 5.5 کیلووات نیاز دارید. برای استفاده به صورت دائم کار نیز می بایست از موتور برقی با توان 2 برابر استفاده نمایید. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

یونس حبیبی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 شهریور 1400

سلام، یه موتور برق کوچک خانگی با یه بوتان می تونه چند ساعت برق پمپ 1 اینچ و چند تا لامپ رو تامین کنه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 17 شهریور 1400

سلام جناب حبیبی عزیز، به طور متوسط برای پمپ 1 اینچ و لامپ، یک موتور برق 5.5 کیلووات کافی می باشد.

یسد یونس کریمی
ارسال شده در : دوشنبه 15 شهریور 1400

سلام، من یک موتور برق گازی LPG دارم. واقعا راضی هستم. به مدت 3 سال هست که برام کار می کنه. گاهی حتی دوازده ساعت روشن بوده. از سازندش ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 15 شهریور 1400

سلام جناب کریمی عزیز، از رضایت شما بسیار خوشحال هستیم.

حمیدرضا آدمی
ارسال شده در : شنبه 13 شهریور 1400

سلام، برای استفاده ۸ تا ماینر ۲۰۰۰ وات چه موتور برقی رو پیشنهاد می دید که ۲۴ ساعته بدون خاموشی کار کنه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 13 شهریور 1400

سلام جناب آدمی عزیز، شما می توانید از یک موتور برق 16 کیلووات استفاده کنید که قابلیت 8 ساعت کارکرد مداوم را دارد. برای استفاده به صورت دائم کار می بایست موتور برقی با توان 2 برابر تهیه نمایید.

محسن اربابی
ارسال شده در : یکشنبه 07 شهریور 1400

سلام، من در باره موتور برق گازسوز با توان 8.5 تا ۱۰ کیلووات اطلاعات و قیمت می خوام.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 07 شهریور 1400

سلام جناب اربابی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

همایونی
ارسال شده در : دوشنبه 01 شهریور 1400

سلام، برای ۴ واحد آپارتمان با مصرف معمولی به موتور برق نیاز دارم برای یخچال، کولر آبی، LED و ماشین لباسشویی. ممنون می شم راهنمایی کنین.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 01 شهریور 1400

سلام جناب همایونی عزیز، با در نظر گرفتن یک کولر 7000 و با توجه به وسایل مصرفی شما، به یک موتور برق ۶ کیلووات نیاز است.

مسعود حاجتمند
ارسال شده در : یکشنبه 31 مرداد 1400

سلام، یک‌ موتور برق گازی دائمی می خواستم که با کپسول گاز مایع بتواند یک یخچال فریزر، یک کولر ۴۰۰۰ و یک لباسشویی ۵ کیلدی، مجموعه برق تلویزیون، کامپیوتر، لپ تاپ ها و چند لامپ کم‌ مصرف را جوابگو باشد. چه توان یا وات و چه مبلغی باید هزینه کرد؟ با تشکر از راهنمایی شما. بفرمایید خدمات پس از فروش چند سال است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 31 مرداد 1400

سلام جناب حاجتمند عزیز، موتور برق های گازی LPG توان محدودی دارند. مقدار توان مورد نیاز شما در صورت مدیریت مصرف، ۷ کیلووات می باشد. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی احیائی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 مرداد 1400

سلام، برای مصارف خانگی در هنگام قطع برق، نیاز به موتور برق گازی دارم. وسایل برقی منزل هم شامل پکیج، تلویزیون، لامپ های هالوژنی و ساید هست. کولر هم سلولزی ۱۵۰۰۰ با اینورتر هست. ضمنا محافظ AVR25 فاراتل هم دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام جناب احیائی عزیز، در صورت استفاده از برق اضطراری، یک موتور برق ۹ کیلووات مناسب می باشد. لازم به ذکر است که تمامی دستگاه های موتور برق دارای AVR بوده که از نوسانات برق جلوگیری می نماید.

پیمان نجفی
ارسال شده در : جمعه 22 مرداد 1400

باسلام، برای یک آپارتمان ۵ طبقه برای پیش بینی توان مصرفی واحدها به صورت اختصاصی و اشتراکی (آسانسور، پمپ آب ظاهرا 2.5 اسب بخار، درب کرکره برقی و روشنایی عمومی) موتور برق می خوام. وسایل مصرف کننده هر واحد عبارتند از یک یخچال ۸٠٠ وات، کولر آبی 500 وات، تلویزیون ۵۵ اینچ ۱۵٠ وات، روشنایی ۶۰ وات و سایر دستگاه ها با توان ۹۰ وات (جمعا ۱۶۰۰ با احتساب راه اندازی ۱۸٠٠ وات برای هر واحد) که برای پنج واحد 9000 وات هست و مقدار عمومی ۲۰۰۰ وات که جمعا ۱۱۰۰۰ وات (۱۱ کیلووات) می شود. چه دستگاهی و چه توانی از تولید پیشنهاد می شود؟ قیمت و برند دستگاه رو هم لطف می کنید؟ ممنون از راهنماییتون.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 24 مرداد 1400

سلام جناب شفیعی عزیز، محاسبات حضرتعالی نادرست می باشند. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

غلامرضا مساعدی
ارسال شده در : پنجشنبه 21 مرداد 1400

با احترام، سلام. بنده یه موتور برق گاز سوز (گاز لوله کشی) دائم کار می خوام. مصرف برای ریگ ماینر هست و حدود مصرف ۱ کیلووات دائم می باشد. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 25 مرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امید ملوک زاده
ارسال شده در : دوشنبه 18 مرداد 1400

سلام، موتور برق گاز سوز می خوام.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 مرداد 1400

سلام جناب ملوک زاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

مهران مرادیان
ارسال شده در : دوشنبه 18 مرداد 1400

سلام، برای خرید موتور برق گازی دائم کار نیاز به مشاوره و استعلام قیمت داشتم.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 مرداد 1400

سلام جناب مرادیان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مصطفی زارع
ارسال شده در : دوشنبه 18 مرداد 1400

سلام، لطفا جهت خرید و مشاوره لطف کنید تماس بگیرید.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 18 مرداد 1400

سلام جناب زارع عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رضا داعی
ارسال شده در : دوشنبه 04 مرداد 1400

سلام، برای شرکت که یک کولر، سه عدد یخچال و روشنایی چه نوع موتور برقی پیشنهاد می شود و قیمت آن چقدر است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 04 مرداد 1400

سلام، برای پاسخ دقیق لطف بفرمایید نوع و ظرفیت کولر را ذکر بفرمایید.

داود طاهری
ارسال شده در : دوشنبه 21 تیر 1400

با سلام، برای تولید برق کامل یه دامداری مشاوره می خواستم. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 21 تیر 1400

سلام جناب طاهری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید سالم
ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام، برای مطب دندانپزشکی جهت یونیت، کمپرسور، یک روشنایی و پنکه، حداقل موتور برق گازی مورد استفاده توصیه شما کدام است؟ سپاسگزارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 19 تیر 1400

سلام جناب سالم عزیز، چنانچه برق مورد نیاز شما تک فاز باشد، موتور برق 8.5 کیلووات کافی خواهد بود.

مهدی قلی پور
ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، خواستم بدونم موتور برق گازی هم دارید، ۳ یا ۶ کیلووات؟ اگر دارید قیمتش چقدره؟ در ضمن موتور برق های بنزینی از اونجایی که به غیر از تهران نمایندگی ندارید، در صورت بروز مشکل باید به کجا مراجعه کرد؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام جناب قلی پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

میلاد لطیفیان
ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، برای خرید موتور برق گازی نیاز به مشاوره دارم. ممنون از شما.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام جناب لطیفیان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

هادی ضیاءپور
ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، برای خرید موتور برق نیاز به مشاوره دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400