ژنراتور گازی

ژنراتور گازی یا گازسوز چیست؟

ژنراتور گازسوز یا گازی تشکیل شده از یک موتور گازسوز و یک ژنراتور می باشد (که اصطلاحا به آن کوپله می گوییم). از اتصال این دو تجهیز به یکدیگر ژنراتور گازسوز تشکیل می شود که قادر به تولید برق با مصرف گاز طبیعی است.

هایپر صنعت فامکو مرجع تخصصی مشاوره و تأمین ژنراتور گازی (گاز سوز) دائم کار جهت مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی و کارخانجات تولیدی از رنج 25 کاوا تا 4 مگاوات می باشد. در ادامه با کارکرد این ژنراتور بیشتر آشنا خواهیم شد.

فیلم معرفی ژنراتور گازی و معرفی مشخصات فنی

امروزه با گسترش شبکه توزیع برق در تمامی نقاط کشور وابستگی به این منبع انرژی غیر قابل انکار است. لذا جهت جلوگیری از خسارات ناشی از قطع برق شبکه سراسری در تمامی مراکز اداری، تجاری و مسکونی و همچنین تولیدی باید از سیستم پشتیبان برق اضطراری استفاده شود.

برای این منظور استفاده از دیزل ژنراتور و ژنراتورهای گازی دائم کار به عنوان یک سیستم یکسان با دو منبع تأمین سوخت سیستم احتراقی پیشنهاد می گردد که در اینجا به توضیح سیستم گازسوز یا همان ژنراتور گازی می پردازیم.

اجزاء ژنراتور گازی

ژنراتور گازی از 4 جزء اصلی تشکیل شده که شامل موتور احتراقی با سوخت گاز، ژنراتور مولد برق، شاسی نگهدارنده سیستم و نهایتا تابلوی فرمان و قدرت می باشد که در این بین مهم ترین بخش آن موتور احتراقی با سوخت گاز طبیعی (CNG) و گاز مایع (LPG) می باشد.

موتور گاز سوز یا همان موتور احتراقی با سوخت گاز

هر ژنراتور برقی در هر نوع سوختی شامل یک موتور می باشد. در واقع، موتور دستگاهی می باشد که سوخت وارد شده اعم از گاز یا انواع سوخت های دیگر را به انرژی مکانیکی تبدیل می کند.

در این قسمت سوخت وارد شده LPG یا CNG می باشد که با احتراقی که در سیلندرها رخ می دهد باعث چرخش شفت موتور می شود که حاصل آن انرژی مکانیکی یا حرکتی می باشد با توجه به اینکه ژنراتور اتصالی به موتور می چرخد خروجی برق می دهد.

نوع سوخت موتور های گازی در ژنراتور گاز سوز

همان طور که در بالا توضیح دادیم موتورهای احتراقی از سوخت گاز سوز به دو دسته LPG و CNG تشکیل می شوند.

LPG (Liquefied Petroleum Gas): ال پی جی سوخت گازی است که در دمای بسیار پایین تحت فشار بوده است و همین امر سبب شده است که به مایع تبدیل شده است. معمولا این سوخت را در مخزن نگهداری می کنند و نسبت به سوخت بنزین ارزان تر بوده و از نظر آلودگی زیست محیطی بسیار آلودگی پایینی دارد همچنین درصد اکتان آن بالا می باشد.

CNG (Compressed Natural Gas): معنی لغوی آن گاز طبیعی متراکم می باشد. معمولا در ژنراتورهای گاز سوز از این سوخت استفاده می شود که جایگزین بسیار مناسبی برای گازوئیل و بنزین می باشد که از لحاظ زیست محیطی نیز بسیار سازگار می باشد. معمولا از این سوخت در موتورهای کوچک با توان پایین استفاده می کنند. معمولا از این سوخت در موتورهای کوچک با توان پایین استفاده می کنند.

ژنراتور یا مولد برق

ژنراتور برق که نام دیگر آن آلترناتور است به وسیله ای گفته می شود که توسط قطعه ای به نام شفت به موتور متصل شده و با چرخش شفت انرژی مکانیکی حاصل از موتور را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند.

این کار چگونه انجام می شود؟

قطعه هایی که انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کنند سیم پیچ هایی هستند که درون ژنراتور یا آلترناتور طراحی شده اند که توسط سیم پیچ چرخشی در روتور این کار انجام می شود.

مکانیسم عملکرد ژنراتور گازی

روتور (ROTOR): روتور به قطعه ای متحرک و دوار گفته می شود که درون آن یک سیستم الکترومغناطیسی می باشد که همان آلترناتور است. در واقع این قطعه در ژنراتور به دلیل ایجاد تعامل در بین سیم پیچ ها می باشد که باعث ایجاد میدان مغناطیسی می شود تا در نتیجه این انرژی توسط سیم پیچ ها به استاتور منتقل شود.

اجزای تشکیل دهنده ژنراتور گازسوز

استاتور (STATOR): به قطعه ای ثابت در ژنراتور گفته می شود که به صورت یک آهنربای میدان عمل می کند که در زمانی که با آرمیچر در یک راستا یا در تعامل قرار می گیرد باعث ایجاد حرکت می شود.

قطعات تشکیل دهنده ژنراتور گازسوز
 1. رگولاتور گاز:

به دستگاه یا قطعه ای گفته می شود که فشار گاز را تنظیم می کند. در واقع رگولاتور گاز به عنوان یک تنظیم کننده و یا کنترل فشار عمل می کند تا میزان فشار گاز منتقل کننده به موتور را تنظیم کند.

رگولاتور گاز

دلیل به کارگیری این قطعه به فشار گاز ورودی به موتور بستگی دارد در صورتی که گاز ورودی فشار مناسب نداشته باشد باعث اختلال در عمل احتراق موتور می شود که در نتیجه باعث می شود در ایجاد انرژی مکانیکی موتور مشکلی رخ دهد.

 1. شیلنگ گاز

یکی از مهم ترین قطعات در اجزای تشکیل دهنده ژنراتور گازی شیلنگ گاز می باشد که برای کارکرد موتور گاز ورودی را به ترتیب از شیر برق و سپس به رگولاتور انتقال می دهد تا به موتور برسد.

شیلنگ گاز

یک سری استانداردها در بین انواع شیلنگ های مصرفی مخصوص انتقال گاز در ژنراتورهای گازی وجود دارد مانند قطر شیلنگ که باید بین 20 تا 30 میلیمتر باشد که آسیب به دستگاه وارد نکند.

برند های ژنراتور گاز سوز

موتورهای گاز سوز بدون صدا مطرح در ایران شامل پنج برند می باشد که عبارتند از: موتور های گاز سوز کاترپیلار، ژنراتور گازی لوول چین، ژنراتور گازی پرکینز انگلستان، ژنراتور گازسوز کامینز، ژنراتور گازی موتورسازان تبریز.

موتورهای گاز سوز کاترپیلار بیشتر در توان های بالا و نیروگاهی موجود می باشد که نمونه های 500 کاوا، 1 مگاوات و دو مگاوات آن به تعداد زیاد و در صنایع در حال کار می باشد. موتورهای لوول در توان های پایین تا 60 کاوا بیشتر برای مجتمع های مسکونی و تجاری کاربرد دارد. موتورسازان تبریز بیشتر در دو رنج 30 کاوا و رنج 60 کاوا برای کارگاه های تولیدی مجتمع های مسکونی و تجاری کاربرد دارد.

انواع ژنراتور گازسوز دائم کار از نظر توان

ژنراتورهای گازسوز دائم کار به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

ژنراتورهای با توان پایین تر از 60 کاوا و فشار تغذیه گاز ¼ پوند بر اینچ که در مجتمع های مسکونی و تجاری قابل تأمین است. در ژنراتورهای با توان بالاتر از 60 کاوا به گاز صنعتی با فشار 2 پوند بر اینچ و بالاتر نیاز است.

در دسته اول که توان کمتر از 60 کاوا دارند دامنه مصرف بسیار وسیع بوده و تمامی مراکز تجاری و مجتمع های مسکونی تا 100 آمپر مصرف برق اضطراری امکان استفاده از این سیستم را دارند و چون فشار گاز شبکه شهری ¼ پوند است و این توان قابل راه اندازی می باشد. در این مدل ها دو نوع شاسی داریم. یک نوع شاسی باز یا همان ساده است که هیچ پوشش عایق صوتی بر روی ژنراتور ندارد و صدای آن بالای 85 دسی بل بوده و موجب آسیب و آزار برای افراد در مجاورت دستگاه می شود که در نتیجه باید در اتاق های جداگانه یا در پشت بام و پارکینگ نصب گردد.

ولی ما غالبا روی ژنراتورهای گازی از پوشش عایق صوتی یا همان کانوپی استفاده می کنیم که صدا را به زیر 85 دسی بل می رساند و منجر به کاهش چشم گیر صدای تولیدی و همچنین زیبائی بصری دستگاه می شود که در این حالت امکان نصب راحت دستگاه در محیط های عمومی وجود دارد و به دلیل بسته بودن کامل قسمت های ژنراتور خطر آسیب رسیدن به افراد وجود ندارد.

تابلو برق ژنراتور گازی

از نظر سیستم فرمان و انتقال برق تولید شده توسط ژنراتور گازی، دو نوع تابلو برق برای این ژنراتور ها موجود است:

نوع اول تابلوی دستی می باشد که فرامین روشن و خاموش شدن را از طریق دستی و اپراتوری دریافت می کند. این نوع از تابلو فرمان ها معمولا در مکان هایی مورد استفاده است که برقی وجود نداشته باشد و در زمان اضطراری و استفاده از دستگاه ها روشن شود. مورد دیگر استفاده از این نوع تابلو فرمان ها در ژنراتورهای گازسوزی است که به صورت دائم روشن باشد.

نوع دوم تابلوی تمام اتوماتیک می باشد که این نوع از تابلوها معمولا برای مواقع اضطراری می باشند در این تابلوها ژنراتور بلافاصله پس از قطع برق شبکه اصلی، فرمان استارت می گیرد و ژنراتور گازی پس از روشن شدن برق را از طریق تابلو به مصرف کننده انتقال می دهد و پس از وصل برق شهر ژنراتور گازی فرمان خاموش گرفته و برق توسط کلید چنج اور (Change Over) از روی ژنراتور برداشت شده و به شبکه برق شهر وصل می گردد.

تابلوی اتوماتیک یا همان تابلوی چنج آور می تواند طی کمتر از 10 ثانیه برق اضطراری از طریق ژنراتور را جایگزین برق شبکه اصلی شهر نماید.

میزان مصرف سوخت در ژنراتورهای گازی چقدر می باشد؟

میزان مصرف سوخت در ژنراتورهای گاز دائم کار متغیر بوده و به 3 فاکتور توان ژنراتور، بار تحمیل شده به ژنراتور و استانداردهای موتور احتراقی از لحاظ راندمان مصرف سوخت وابسته است.

به عنوان نمونه یکی از ژنراتورهای گازی پرکاربرد ما که دارای توان 30 کاوا می باشد و ساخت شرکت موتور سازان تبریز است در حالت توان اضطراری 33 کاوا خروجی دارد و مصرف گاز آن در این حالت به 13 متر مکعب گاز در ساعت با فشار ¼ پوند بر اینچ (PSI) می رسد. در حالت 0.75 توان اضطراری 10.6 متر مکعب در ساعت و در حالت 50 درصد توان اضطراری آن 8.3 متر مکعب در ساعت است که نشان دهنده تأثیر بار تحمیلی به ژنراتور بر مصرف گاز ژنراتور می باشد.

این محصولات مانند دیگر موتور ژنراتورها دارای کاربری های متعددی بوده، اما به تازگی میزان درخواست ژنراتور گازی برای ماینینگ یا ماینر افزایش چشمگیری داشته است. لذا از آنجایی که میزان برق مصرفی در هزینه های تولید یا ماین ارزهای دیجیتال نقش موثری دارد، لذا هایپر صنعت فامکو بر آن شد تا مقاله کاملی در زمینه ژنراتور برق ماینر یا ژنراتور برای ماینینگ ارز دیجیتال منتشر نماید. شما عزیزان می توانید با مطالعه این مقاله به صحیح ترین نحوه ممکن ژنراتور مورد نیاز خود را تهیه نمایید یا با مشاورین فنی ما در این زمینه مشورت نمایید. لطفا جهت دریافت کاتالوگ، مشخصات فنی و لیست قیمت ژنراتور گازی دائم کار، در منوی بالای صفحه روی برند مورد نظر کلیک نمایید.

عمر مفید ژنراتور گازی یا گازسوز 

معمولا ژنراتورهای گاز سوز از 10000 تا 30000 ساعت کار می کنند. تمامی عوامل به طول عمر دستگاه شما وابسته می باشد از جمله : تعمیر و نگهداری پیشگیرانه، تعویض مرتب فیلترهای روغن ، بررسی و تمیز کردن اجزای مصرفی آنها و نگهداری ماهانه و سالانه ، می تواند طول عمر دستگاه شما را افزایش دهند و باعث شود. 

مزایای ژنراتور گازسوز 

 • خروجی برق بدون نوسان
 • دسترسی آسان به سوخت گاز شهری
 • صرفه جویی اقتصادی در مصرف سوخت در مقایسه با سوخت دیزل و بنزین
 • هزینه سوخت اقتصادی
 • کم صدا
 • ایمنی بالا و حذف خطرات نگهداری و دپوی سوخت
 • تا 25 درصد افزایش طول عمر مفید دستگاه در مقایسه با نوع دیزل و بنزین
 • حافظ محیط زیست به دلیل کم بودن مقدار دود و بو که باعث کاهش الودگی هوا نیز می باشد.
 • دمای کار مناسب (با توجه به سیستم خنک کنندگی)

قیمت ژنراتور گازی یا گازسوز

با توجه به استقبال زیاد متقاضیان از این دسته مولدهای برق گاز سوز یا گازی باعث شده که توجه بسیاری از تولید کنندگان به این محصول جلب شود. یکی از عواملی که در ژنراتورهای گازی یا گازسوز باعث بالا رفتن قیمت این دسته از مولدهای برق شده است، ارزان بودن نوع سوخت آنها و دارا بودن یک منبع عظیم سوخت است. این موضوع باعث شده که استفاده از ژنراتورهای گازی بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد. شما بازدیدکننده گرامی می توانید جهت استعلام قیمت انواع ژنراتور گازی و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان هایپر صنعت فامکو تماس حاصل نمایید.

faq

به مجموعه یک موتور گازی و یک ژنراتور جهت تولید برق، ژنراتور گازی گفته می شود. ژنراتور گازی با استفاده از سوخت گاز طبیعی (NG)، انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی با توان بیش از 15 کیلووات تبدیل می کند.

از مطرح ترین برندهای ژنراتور گازی می توان به کاترپیلار، MWM، بنز، کوهلر، اسکانیا و کامینز اشاره کرد.

از جمله مزایای ژنراتور گازی می توان به سوخت ارزان، طول عمر بالا، صدای کم و آلودگی زیست محیطی کمتر اشاره کرد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
امیر
ارسال شده در : پنجشنبه 06 اردیبهشت 1403

سلام، برای راه اندازی 6 عد دماینر با آمپر 15 برای هر کدام به چه نوع ژنراتور گاز سوز با ظرفیت جریان برق نیاز است؟ لطفا قیمت نیز اعلام گردد.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 08 اردیبهشت 1403

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی های بیشتر با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن امتیاز کم به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هر گونه مشکل یا ایراد، اصلاح گردد.

حیدری
ارسال شده در : شنبه 25 فروردین 1403

درود به شما دوست عزیز، برای راه اندازی 6 عدد ماینر که هر کدام 3500 وات باشد توان داره از چه ژنراتوری می تونم استفاده کنم ترجیحا گازی باشه.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 27 فروردین 1403

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مسلم زمانی
ارسال شده در : دوشنبه 06 فروردین 1403

سلام، جهت ماینینگ ژنراتور گازسوز مخام که حداقل 600 آمپر برق ثابت خروجی داشته باشه بابت موجود بودن و قیمت راهنمایی کنید ممنون می شم در ضمن صدای دیزل سایلنت باشه.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : چهارشنبه 15 فروردین 1403

سلام جناب زمانی عزیز، سال نو مبارک. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی های بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

علی عمرانی
ارسال شده در : یکشنبه 22 بهمن 1402

سلام، من یک ژنراتور دائم کار برای یک ویلا با تاسیسات استخر و آسانسور می خوام و بدون صدا لطفا راهنمایی بفرمایید.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 23 بهمن 1402

سلام جناب عمرانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

خندان
ارسال شده در : شنبه 14 بهمن 1402

سلام، برای راه اندازی 2 دستگاه ماینر که هر کدام 33 آمپر (هر فاز 11 آمپر)مصرف می کنن ژنراتور ایویکو 72 کیلووات کفایت می کنه؟ اگه 3 تا دستگاه بشه ایویکو 73 کیلو می تونه 99 آمپر دایم بده؟ سوال دوم ژنراتور اسکانیا 165 کیلووات به صورت دایم بخواد استفاده بشه هر فاز چند آمپر می شه گرفت و کنتور مورد نیاز چه مدلی هست و همچنین صداش چند دسیبیله؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 16 بهمن 1402

سلام، اینکه می فرمایید ژنراتور گاز سوز 33 آمپر سه فاز نباید آمپرهای هر فاز رو باهم جمع ببنیدید. شما یک دستگاهی دارید که 33 آمپر سه فاز خروجی می دهد: یعنی باید یک دستگاه سه فاز با آمپر مناسب به آن وصل نمایید. در صورت اینکه می خواهید دستگاه شما به صورت دائم کار و خروجی بدهد باید از 50 درصد آن خروجی بگیرید، اما این را هم در نظر داشته باشید که روغن، آب و تمامی فاکتور های ژنراتور را چک بفرمایید و چه بهتر است از ژنراتور های گاز سوز به صورت دائم خروجی نگیرید.

خندان
ارسال شده در : چهارشنبه 11 بهمن 1402

سلام، وقت بخیر. من یک سوال خیلی مهم دارم که متاسفانه هر جایی یک جوابی بهم دادن ولی چون سایت شمارو خیلی قبول دارم می خواستم بدونم برای خروجی سه فاز هر فاز 33 آمپر جمعا 100 آمپر ژنراتور گازسوز چند کاوا باید بزارم که به صورت دائم کار کنه؟ آیا ژنراتورهای ایویکو مناسب کار دایم هستن؟ اگه هستن 40 یا 50 یا 72 کاوا کدوم رو تهیه کنم؟ اگه ایویکو مناسب کار دایم نیست چه ژنراتوری و با چند کاوا توصیه می کنید؟ صدای کم خیلی برام مهمه و نکته آخر اینکه کنتورم g4a هست جوابگو هست؟ اگه نیست g10 بزارم یا g16؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 01 اسفند 1402

سلام و عرض ادب، اینکه می فرمایید ژنراتور گاز سوز 33 آمپر سه فاز نباید آمپر های هر فاز رو باهم جمع ببنیدید. شما یک دستگاهی دارید که 33 آمپر سه فاز خروجی می دهد؛ یعنی باید یک دستگاه سه فاز با آمپر مناسب به آن وصل کنید. در صورت اینکه می خواهید دستگاه شما به صورت دائم کار و خروجی بدهد باید از 50 درصد آن خروجی بگیرید، اما این را هم در نظر داشته باشید که روغن آب و تمامی فاکتور های ژنراتور را چک بفرمایید و چه بهتر است از ژنراتور های گاز سوز به صورت دائم خروجی نکشید.

مهران پاسار زنگنه
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 10 بهمن 1402

سلام، من به یه ژنراتور خانگی برای یک ساختمان شش طبقه که جوابگویی آسانسور و پنج واحد با کولر گازی باشه رو دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید که چه دستگاهی رو تهیه کنم و چه قیمتی. تشکر.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 14 بهمن 1402

سلام جناب پاسار زنگنه عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

نوید جوافشان
ارسال شده در : شنبه 09 دی 1402

سلام، آیا ژنراتور گازی کنتور خانگی ماینر 7000 وات را ساپورت می کنه؟ اگه نه، چه ژنراتور دائم کاری نیازه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 14 دی 1402

سلام جناب جوافشان عزیز، بله، فشار گاز خانگی موتور برق گازی 7000 وات را می تواند ساپورت کند.

بیژن سلطانی
ارسال شده در : شنبه 02 دی 1402

سلام، آیا برای راه اندازی یک دستگاه ژنراتور 1 مگاواتی احتیاج به پست CNG می باشد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 06 دی 1402

سلام دوست عزیز، به دلیل نیاز به ارائه توضیحات کامل و طولانی برای پرسش حضرتعالی، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس گرفته و شما را به تفصیل راهنمایی می کنند.

محمد کیان نژاد
ارسال شده در : یکشنبه 12 آذر 1402

سلام، وقت بخیر. من درخواست خرید ژنراتور دوگانه سوز (گاز و گازوئیلی) با صدای کم (سایلنت) با توان حدود 500 آمپر را دارم. لطفا در خصوص مدل های موجود در بازار راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 19 آذر 1402

سلام جناب کیان نژاد عزیز، استفاده از ژنراتور با توان 350 کاوا توصیه می شود. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

مقدم
ارسال شده در : دوشنبه 22 آبان 1402

سلام، ممنون از سایت خوبتون.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 22 آبان 1402

سلام دوست عزیز، ممنون از نظر دلگرم کننده شما.

ابوالقاسم عباس زاده
ارسال شده در : یکشنبه 14 آبان 1402

سلام و خدا قوت، مولد گازسوز 60 کاوا فشار گاز شهری با تابلو تمام اتومات و کانوپی نیاز دارم. لطفا قیمت در مشهد و مشخصات فنی را بفرمایید. سپاس فراوان.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 14 آبان 1402

سلام جناب عباس زاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

علی درویشوند
ارسال شده در : پنجشنبه 04 آبان 1402

سلام، وقت بخیر. نیاز به دیزل ژنراتور سایلنت گازسوز 250 آمپر دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 06 آبان 1402

سلام جناب درویشوند عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رشید مقدسی
ارسال شده در : چهارشنبه 03 آبان 1402

سلام، وقت بخیر. نیاز به یک ژنراتور برق دارم که بتونه 100 آمپر برق برام تولید کنه.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 04 آبان 1402

سلام جناب مقدسی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهران خسروی
ارسال شده در : جمعه 31 شهریور 1402

سلام و عرض ادب، نیاز به 100 تا 120 آمپر برق داریم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 01 مهر 1402

سلام جناب خسروی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

انصاری
ارسال شده در : شنبه 25 شهریور 1402

سلام، وقت بخیر. برای راه اندازی نیروگاه کوچک مثلا 2 مگاواتی و فروش برق تولید شده به دولت چه دستگاهی پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 23 مهر 1402

سلام دوست عزیز، استفاده از 2 دستگاه ژنراتور گازی (موتور کامینز و ژنراتور استمفورد) دائم کار با تابلو سنکرون هر کدام با ظرفیت 1 مگاوات توصیه می شود.

دارآفرین
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 شهریور 1402

سلام، یک دستگاه ژنراتور (کاتوی ژاپنی) 55 کاوا دارم و دنبال موتور مناسبش می باشم. در صورتی که شرکت شما آمادگی همکاری دارد لطفا قیمت فقط موتور، قیمت دستمزد کوبلینگ و نیز قیمت تابلو برق را به طور جداگانه اعلام بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 18 شهریور 1402

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

زمانی
ارسال شده در : جمعه 03 شهریور 1402

سلام و خدا قوت، یک دستگاه ژنراتور بابت ماینینگ با 63000 وات تولید برق حدودا چقدری در میاد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 05 شهریور 1402

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هر گونه مشکل یا ایراد، اصلاح گردد.

حسین فیروزبخت
ارسال شده در : دوشنبه 16 مرداد 1402

سلام، فیروزبخت هستم از البرز. دستگاه گازسوز می خواهم با 500 آمپر خروجی برق جهت پاساژ. خواهشمندم پیش فاکتور ارسال فرمایید. خرید به صورت نقدی می باشد. فقط دستگاه آماده به تحویل می خواهیم چون برق قطع می باشد.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 18 مرداد 1402

سلام جناب فیروزبخت عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما در ارتباط خواهند بود.

امید حقیقی
ارسال شده در : جمعه 06 مرداد 1402

سلام، من 3 عدد ژنراتور 5 سیلندر دارم. نو استفاده نشده نصب کردم ولی استفاده نکردم. الان می خوام بفروشم. قیمتش چند بفروشم؟ همه اورهال شده.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 07 مرداد 1402

سلام، متاسفانه در زمینه قیمت محصولات دست دوم اطلاعاتی نداریم.

سیاوش جهانگیری
ارسال شده در : چهارشنبه 07 تیر 1402

سلام، خسته نباشید. من می خوام در حد 1 تا 3 عدد ماینر بگذارم که 1 عددش 3600 وات توان مصرفش هست. برای یک عددش چه ژنراتوری خوبه؟ با 3 عددش چه ژنراتوری؟ ممنون می شم راهنماییم کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 07 تیر 1402

سلام جناب جهانگیری عزیز، برای 1 عدد 5 کیلووات و برای 3 عدد 15 کیلووات مناسب است.

بهرام سپهی
ارسال شده در : چهارشنبه 31 خرداد 1402

سلام، برای برق اضطراری یک ویلا به ژنراتور گاز سوز تک فاز حدودا 10 کیلوولت آمپر نیاز دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 01 تیر 1402

سلام جناب سپهی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا زهره وند
ارسال شده در : چهارشنبه 24 خرداد 1402

سلام، بزرگواران برای برق اضطراری کارخانه قارچ به یک دستگاه ژنراتور 50 کاوا نیاز دارم، چه دستگاهی رو پیشنهاد می فرمایید؟ ضمنا پیش فاکتور هم لازمه. سپاس.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 25 خرداد 1402

سلام جناب زهره وند عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

عیسی امدادی
ارسال شده در : دوشنبه 15 خرداد 1402

سلام، بنده یک ژنراتور گازی حدودا 200 کاوا نیازمندم که برای تامین برق در مواقعی که برق ساختمان می رود. شاید هفته ای یکبار مشغول به کار شود. ترجیحا می خواهم قیمتش هم مناسب باشد. می خواستم خواهش کنم با توجه به تجربیاتی که دارید، یک ژنراتور خوب به بنده معرفی کنید. ممنونم از محبت شما.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 خرداد 1402

سلام جناب امدادی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

مجید اسکندری
ارسال شده در : شنبه 02 اردیبهشت 1402

سلام، وقت بخیر. ببخشید یک موتور 4 سیلندر گازسوز با ژنراتور می خوام، لطف کنید قیمت بهم بدید. همچنین شماره تماس رو لطفا بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 04 اردیبهشت 1402

سلام جناب اسکندری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت. شما نیز می توانید جهت گفتگو با کارشناس مربوطه با شماره 02148000049 (داخلی 310، 330، 335 و 340) تماس بگیرید.

مراد محمدنیا
ارسال شده در : چهارشنبه 30 فروردین 1402

درود و خسته نباشید، برای تامین برق ویلا که دسترسی به برق شهری ندارد و برای روشنایی، یخچال و تلویزیون نیاز به ژنراتور گازی دارم. لطفا راهنمایی فرمایید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 31 فروردین 1402

سلام جناب محمدنیا عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیر جورکش
ارسال شده در : یکشنبه 28 اسفند 1401

سلام، می خوام بدونم یک ژنراتور گازی 250000 وات، چند آمپر می شه؟ بعد چند کاوا می شه؟ هر مترمربع چه قدر می شه؟ قیمت این ژنراتور چنده؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 17 فروردین 1402

سلام جناب جورکش عزیز، ژنراتور 250 کیلووات معادل 312 کاوا و 450 آمپر بوده و در هر متر مکعب، 0.3 متر مکعب مصرف سوخت دارد. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

کمال الدین برمک
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 بهمن 1401

سلام، وقت بخیر. اینجانب در صدد خرید یک دستگاه ژنراتور گازی برای ساختمان مسکونی 9 طبقه با مساحت هر طبقه حدود 350 مترمربع، یک طبقه پارکینگ، یک طبقه سالن اجتماعات برای مراسم و هفت طبقه مسکونی با 2 دستگاه آسانسور، هر کدام به ابعاد 1.8*1.7 متر و دارای روف گاردن هستم. لطفا به کارشناس محترم اعلام فرمایید جهت راهنمایی برای مشاوره و خرید با بنده‌ تماس‌ بگیرند.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 اسفند 1401

سلام جناب برمک عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد رهبر
ارسال شده در : شنبه 15 بهمن 1401

سلام، برای یک کارگاه و فروشگاه قنادی با ماشین آلات سه فاز، تعدادی یخچال و فریزر، کولرهای گازی و چند دستگاه دیگر معمولا کدوم ژنراتوری را پیشنهاد می کنید؟ قیمتش چند می شه؟ با تشکر از شما.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 23 بهمن 1401

سلام جناب رهبر عزیز، لطفا آمپر مصرفی دستگاه ها را ذکر نمایید.

اسماعیل آرشیان
ارسال شده در : چهارشنبه 12 بهمن 1401

سلام، وقت بخیر. آیا می شود سوخت موتور ژنراتورهای گازسوز CNG که 1000 کیلووات برق تولید می کنند به سوخت LPG تغییر داد؟ چقدر هزینه دارد؟ ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 24 بهمن 1401

سلام جناب آرشیان عزیز، این کار امکان پذیر است اما استاندارد نمی باشد و انجام آن توصیه نمی شود.

سید مرتضی حسینی
ارسال شده در : شنبه 01 بهمن 1401

سلام، برای یک کارگاه نجاری و رویه کوبی نیاز به ژنراتور سه فاز داریم. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 02 بهمن 1401

سلام دوست عزیز، لطفا نوع و آمپر دستگاه هایی که ژنراتور باید برقشان را تامین کند، ذکر بفرمایید.

شریفی
ارسال شده در : دوشنبه 26 دی 1401

سلام، برای یک کارگاه با برق سه فاز نیاز به یک ژنراتور گازی هست، مصرف کننده سه فاز نداریم. آیا می شه از ژنراتور سه فاز به جای تکفاز در صورت نیاز به تأمین برق دستگاه سه فاز احتمالی استفاده کرد؟ اگر بین فازها تقارن نباشد، آیا به ژنراتور سه فاز فشار وارد می کند و آسیب می بیند؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 17 بهمن 1401

سلام دوست عزیز، خیر، این امکان وجود ندارد و حتما باید بین فازها تناسب آمپر وجود داشته باشد.

هاشمی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 13 دی 1401

با سلام و خسته نباشید، آیا دیزل ژنراتور موجود را می شود به ژنراتور گازسوز تبدیل کرد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 17 دی 1401

سلام دوست عزیز، خیر، در حال حاضر تجهیز مورد نظر شما ارائه نمی شود.

محمد ایمانی
ارسال شده در : دوشنبه 23 آبان 1401

سلام، 2 دستگاه موتور گاز سوز 10 مگاوات و 3 دستگاه موتور گاز سوز 18 مگاوات نیاز داریم. توان تامین دارید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 24 آبان 1401

سلام جناب ایمانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی صفری
ارسال شده در : جمعه 13 آبان 1401

سلام، وقت بخیر. ژنراتور گازی برای تولید برق و راه اندازی یک پمپ آب کش 6 اسب با عمق 100 متر و تولید برق برای 10 منزل 50 مترمربعی می خوام. ژنراتور چند کاوا نیاز می باشد؟ قیمت چقدر است؟ الان ما از ژنراتور گازوییلی استفاده می کنیم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 15 آبان 1401

سلام جناب صفری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

بتول حاجی
ارسال شده در : پنجشنبه 03 شهریور 1401

با سلام و احترام. ما در یک باغچه در اطراف تهران نیاز به یک ژنراتور گازسوز برای تامین برق خانگی داریم. راهنمایی بفرمایید برای 2 عدد یخچال، 2 عدد تلویزیون، تعدادی لامپ، 2 عدد پمپ آب و 2 عدد کولر آبی چه ژنراتوری مورد نیاز است؟ مبلغ ژنراتور چقدر است؟ آیا در آینده اگر مقدار مصرفی اضافه شود ژنراتور مورد نظر قابل ارتقا خواهد بود؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 06 شهریور 1401

سلام دوست عزیز، لطفا آمپر دستگاه هایی که موتور برق باید برقشان را تامین کند، ذکر بفرمایید.

حمیدرضا جراحی
ارسال شده در : چهارشنبه 02 شهریور 1401

سلام، وقت بخیر. به یک ژنراتور گازسوز برای واحد مرغداری نیاز دارم. الان از هر فاز برق، 140 آمپر برق مصرف می کنیم. یک ژنراتور برای فروش برق به شرکت برق و یک ژنراتور گازسوز سه فاز هر فاز 50 آمپر برای ماینر نیازمندم. راهنمایی می فرمایید قیمت چنده؟ هر سه در یک محل نصب می شه و اگه 3 تا بخریم به صرفه تره یا کلا یک ژنراتور گازسوز بزرگ برای هر 3 کار بخریم؟ ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 06 شهریور 1401

سلام جناب جراحی عزیز، استفاده از 3 موتور برق توصیه می شود. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

جمال
ارسال شده در : دوشنبه 03 مرداد 1401

سلام، برای تولید برق برای چرخاندن ژنراتور یک چاه به عمق 60 متر و توربین 4 اینچ با شافت و غلاف 50 متر و مصرف برق خانگی (کولر، پکیج گرمایشی، دوربین 10 کاناله و تعداد چند تا لامپ) به چه ژنراتور گازی نیاز است؟ قیمت آن چقدر است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 مرداد 1401

سلام دوست عزیز، یک ژنراتور 40 آمپر مناسب خواهد بود. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

غلامرضا ناصری مجد
ارسال شده در : پنجشنبه 30 تیر 1401

سلام، عالی بود.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 01 مرداد 1401

سلام جناب ناصری مجد عزیز، ممنون از نظر دلگرم کننده شما.

کیوان اخلاقی
ارسال شده در : چهارشنبه 29 تیر 1401

با سلام و تشکر از محتوای مفید و کاملی که ارائه فرمودید. برای ویلایی تریبلکس با مصرف حداکثر 80 آمپر، نیازمند ژنراتور گازی برند غیر چینی هستم. لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 30 تیر 1401

سلام جناب اخلاقی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابراهیم روحی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 تیر 1401

سلام، در ویلا دوبلکس برای یخچال، فریزر، تلویزیون، روشنایی داخل، استخر، جکوزی، روشنایی محوطه از چه ژنراتوری استفاده بشه؟ راهنمایی می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 تیر 1401

سلام جناب روحی عزیز، لطفا آمپر دستگاه هایی که موتور برق باید برقشان را تامین کند، ذکر بفرمایید.

محمد
ارسال شده در : چهارشنبه 22 تیر 1401

سلام، لطفا راهنمایی بفرمایید برای منزلی که دارای 4 یخچال فریزر، لباسشویی و ظرفشویی هرکدام 1 عدد، 2 عدد تلوزیون، حدود 150 عدد لامپ در داخل و محوطه و 2 عدد پکیج گرمایشی می باشد، چه ژنراتوری تهیه نماییم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 22 تیر 1401

سلام دوست عزیز، در صورت استفاده همزمان از تجهیزات ذکر شده، یک ژنراتور 11 کیلووات مناسب خواهد بود.

رضا کامرانی
ارسال شده در : یکشنبه 12 تیر 1401

سلام، وقت بخیر. یک موتور برق برای روشن کردن یک پمپ برای آبیاری 2 یا 3 هکتار زمین بصورت قطره‌ای می خوام. لطفا موتور برق و پمپ مورد نیاز را محاسبه و اعلام نمایید. قیمت هر کدام چنده؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 13 تیر 1401

سلام جناب کامرانی عزیز، لطفا مبداء آبگیری را ذکر نمایید.

غلامرضا خالقی
ارسال شده در : پنجشنبه 26 خرداد 1401

سلام، برای تامین برق اضطراری واحد اداری کارخانه با مصرف حدودا 50، 25 و 10 آمپر، چه تجهیزی رو پیشنهاد می فرمایید؟ جزییات و قیمت هر کدوم لطف رو می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 28 خرداد 1401

سلام جناب خالقی عزیز، استفاده از 2 موتور برق سه فاز 27 کیلووات (50 آمپر) و 13 کیلووات (25 آمپر) به همراه یک موتور برق تکفاز 2 کیلووات (10 آمپر) توصیه می شود. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن امتیاز کم به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

داود علی یاری
ارسال شده در : دوشنبه 23 خرداد 1401

سلام، خدا قوت. دیزل ژنراتور گازی برای 1 واحد آپارتمان می خواستم. حداکثر جریان خروجی 32 آمپر تکفاز می باشد.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 25 خرداد 1401

سلام جناب علی یاری عزیز، استفاده از موتور برق 8.5 کیلووات (33 آمپر تکفاز) پیشنهاد می شود.

داریوش قیصری
ارسال شده در : شنبه 20 فروردین 1401

سلام، برای فروش برق به شرکت برق نیاز دارم. توضیح می فرمایید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 21 فروردین 1401

سلام جناب قیصری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

میررسول سیدصدقیانی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 فروردین 1401

با سلام، بنده متقاضی یک دستگاه ژنراتور کاترپیلار 50 کیلووات سه فاز گاز سوز با کیفیت عالی هستم. لطفا قیمت رو اعلام کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 17 فروردین 1401

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پژمان حق بین
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 03 اسفند 1400

سلام لطفا راهنمایی کنید. برای یک مغازه 3 طبقه هر طبقه 200 متر با آسانسور و کرکره های برقی باید چه ژنراتوری تهیه کنیم؟ ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 04 اسفند 1400

سلام، لطفا بفرمایید سانسورها چند نفره هستند و داخل این فضای 200 متر چه تجهیزات برقی وجود دارد.

عباس ارداغی
ارسال شده در : شنبه 30 بهمن 1400

سلام، برای حدود 900 متر رستوران با یک آسانسور و تجهیزات چه دستگاهی پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 01 اسفند 1400

سلام، لطفا سایر تجهیزات مورد استفاده مانند وسایل روشنایی، تجهیزات آشپزخانه، دستگاه های سرمایشی و گرمایشی و غیره را ذکر بفرمایید.

محمد یوسفی
ارسال شده در : پنجشنبه 28 بهمن 1400

سلام، یک عدد ژنراتور ۳۳ کیلووات قیمت می خوام.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 28 بهمن 1400

سلام جناب یوسفی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مسعود رضوی
ارسال شده در : یکشنبه 03 بهمن 1400

سلام، نیاز به مشاوره فنی تکنیسین دارم. ژنراتور ۴ کیلووات می خوام. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 04 بهمن 1400

سلام جناب رضوی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

آرش محمدی
ارسال شده در : شنبه 02 بهمن 1400

سلام، راهنمایی برای خرید ژنراتور ۳۰ کاوا یا کوچکتر برای ماینر نیاز داشتم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 03 بهمن 1400

سلام جناب محمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اکبر قره باغی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 دی 1400

سلام، اطلاعاتی در مورد ژنراتور ۳۰ کاوا می خواهم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 29 دی 1400

سلام جناب قره باغی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محسن سمیعی
ارسال شده در : شنبه 25 دی 1400

با سلام، جهت تامین برق یک گلخانه صنعتی، گروه مشاور تصمیم دارد بجای خرید برق، از نیروگاه گازی استفاده نماید که هم برق پروژه تامین گردد و هم مازاد آن به شرکت برق فروخته شود. لذا مسولیت من تهیه گزارش فنی و مالی از مزایا و معایب این طرح و شناسایی تامین کنندگان می باشد. ظرفیت پیشنهادی نیروگاه گازی 10 مگاوات می باشد. لطفا در صورت تمایل پیشنهاد فنی و قیمتی خود را برای اینجانب در واتسپ ارسال نمایید. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 25 دی 1400

سلام جناب سمیعی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فرخ مرادلو
ارسال شده در : پنجشنبه 23 دی 1400

با سلام و احترام. بنده متقاضی خرید یک دستگاه موتور ژنراتور گازسوز ترجیحا برند کاترپیلار یا ام دبلیو ام آلمان با قدرت اکتیو ۵۰ کیلووات دائم کار برای تامین برق مورد نیاز کارگاه صنعتی با بار ثابت حدود ۴۰ کیلوات می باشم. خواهشمند است در صورت وجود دستگاه قیمت رو اعلام بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 23 دی 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فردین خرمالی
ارسال شده در : یکشنبه 19 دی 1400

سلام، وقت بخیر. جهت دریافت نمایندگی فروش شرکت به چه صورت اقدام نماییم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 20 دی 1400

سلام جناب خرمالی عزیز، با عرض پوزش و متاسفانه در حال حاضر هیچ گونه نمایندگی و یا عاملیت فروش اعطا نمی گردد. نام حضرتعالی به لیست متقاضیان اضافه گردید و در صورت تغییر سیاست با شما تماس گرفته خواهد شد.

سید قادر میرهمایونی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 دی 1400

سلام و خدا قوت، بابت یک بلوک ۵۹ واحدی در مسکن مهر پردیس چه مدلی را پیشنهاد می کنید و چقدر هزینه اش هست؟ و اینکه در اتاق تاسیسات امکان راه اندازی هست و اندازه دستگاه برای چنین ساختمانی چقدر هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 15 دی 1400

سلام و عرض ادب، برای محاسبه دقیق و صحیح این ژنراتور می بایست اطلاعات بیشتری مثل میزان مصرف و هدف از نصب مشخص گررد که کارشناسان بخش مشاروه فنی با شما تماس می گیرند تا کامل در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

محمدرضا مومنی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 دی 1400

سلام، گروه تعمیر و نگهداری جهت دو دستگاه ژنراتور 5 مگاوات ABB نیاز دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 دی 1400

سلام جناب مومنی عزیز، همکاران واحد تعمیرات با شما تماس خواهند گرفت.

حبیبی
ارسال شده در : چهارشنبه 08 دی 1400

سلام، ژنراتور گازسوز دائم کار با ظرفیت ۳۰ تا ۴۰ کاوا می خوام. محصولات و قیمت رو می فرمایین؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 09 دی 1400

سلام جناب حبیبی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد کرد
ارسال شده در : شنبه 04 دی 1400

سلام، من می خوام واسه ماینینگ ژنراتور بگیرم. لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 05 دی 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیرحسین ولی پور
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 آذر 1400

با عرض سلام و خسته نباشید. من به یک ژنراتور با خروجی ۱۵۰ آمپر سه فاز نیاز دارم. لطفا جهت مشاوره تماس بگیرید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 آذر 1400

سلام جناب ولی پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

کسری کریمی
ارسال شده در : دوشنبه 29 آذر 1400

سلام، به یک ژنراتور گازی جهت ماین که بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ آمپر برق تولید کند نیازمندم. لطفا بنده رو راهنمایی می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 آذر 1400

سلام جناب کریمی عزیز، شما می توانید از ژنراتور گازی کوهلر دائم کار 83 کیلووات (معادل 103 کاوا) استفاده نمایید.

محمد ابوطالبیان
ارسال شده در : شنبه 27 آذر 1400

سلام، اینجانب نیاز به اطلاعت و مشاوره جهت خرید یک دستگاه ژنراتور گازی برای برق اضطراری مجتمع ۲۰۸ واحدی دارم. نیاز به کاتالوگ، بروشور و راهنمایی دارم. سپاسگزارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 27 آذر 1400

سلام جناب ابوطالبیان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجتمع تجاری اداری
ارسال شده در : یکشنبه 21 آذر 1400

با سلام، درخواست خرید ژنراتور گازی و همچنین فروش ژنراتور گازوئیلی دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 21 آذر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمیدرضا رضایی
ارسال شده در : پنجشنبه 11 آذر 1400

سلام، من برای یک ژنراتور گازی 200 کاوا و احتمالا خرید، مشاوره می خوام. لطفا تماس بگیرید و راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 13 آذر 1400

سلام جناب رضایی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محسن مهرابی
ارسال شده در : یکشنبه 07 آذر 1400

سلام، یک ژنراتور 100 آمپر نیازمندم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 08 آذر 1400

سلام جناب مهرابی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسن
ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400

سلام، یه ژنراتور ۱۰۰ لازم دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 آذر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی بهمنلو
ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400

سلام، احتیاج به مشاوره دارم برای خرید.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

احسان
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 آبان 1400

سلام، برای یک دستگاه ۴ آمپر و ۱۵۰۰ وات واسه ۲۴ ساعت شبانه روز اگر بخوام از ژنراتور گازی استفاده کنم.، چه دستگاهی مناسبه برام؟ و اینکه از هزینه قبض گاز اطلاع دارین؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 آبان 1400

سلام، ژنراتورهای گازسور توان کار دائم را ندارد. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

علی بروشان
ارسال شده در : جمعه 21 آبان 1400

سلام و خسته نباشید خدمت شما. من می خوام ژنراتوری که شما معرفی می کنید برای حدود ۱۰ دستگاه ماینر جوابگو باشه. لطفا قیمت ژنراتور و جزئیات برایم توضیح دهید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 22 آبان 1400

سلام جناب بروشان عزیز، لطفا آمپر مصرفی دستگاه خود را ذکر بفرمایید.

عیسی رمضانی
ارسال شده در : چهارشنبه 19 آبان 1400

سلام، آیا ژنراتور ۳۰ کاوا سه فاز، خروجیش هر فاز ۴۰ آمپر هست؟ قیمت لطف کنید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 19 آبان 1400

سلام جناب رمضانی عزیز، خروجی هر فاز 43 آمپر می باشد.

امیررضا محمدپور
ارسال شده در : دوشنبه 17 آبان 1400

سلام، برای برج ١٢ طبقه ٣۶ واحدی مشاوره می خوام.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 17 آبان 1400

سلام جناب محمدپور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا ایجی
ارسال شده در : جمعه 14 آبان 1400

سلام و عرض ادب. ژنراتور برای ماینینگ و رمز ارز با مصرف ۱۲۰ کیلووات می خوام. چی پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 15 آبان 1400

سلام جناب ایجی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ناصر آقایاری
ارسال شده در : پنجشنبه 13 آبان 1400

با سلام و تشکر از سایت خوبتون. من برای مصرف روشنای باغ و یخچال حدودا ۲۰۰۰ وات و پمپ آب ۲ اینچ ژنراتور گازسوز LPG می خوام. لطفا مصرف گاز مورد نیاز و مدل پیشنهادی ژنراتور را بفرمایید. ضمنا دائم کار نیست.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 15 آبان 1400

سلام جناب آقایاری عزیز، موتور برق گازی LPG برند هشن چین به شما پیشنهاد می شود که توان نامی 3 کیلووات (تا 4.5 کیلووات استندبای) دارد. مصرف گاز نیز حدودا به ازای هر کیلووات توان، 0.3 متر مکعب در ساعت می باشد.

روح اله رضایی
ارسال شده در : شنبه 08 آبان 1400

سلام، قیمت ژنراتور مناسب در زمینه استخراج ارز دیجیتال خواستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 09 آبان 1400

سلام جناب رضایی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمیدرضا سیاوشی
ارسال شده در : جمعه 07 آبان 1400

سلام، همکار شما در شهرستان نهاوند استان همدان هستم. در صورت امکان کاتالوگ ژنراتورهای گازی رو با قیمت تا مدل 40 کاوا توی واتساپ به همین خط ارسال کنید. ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 08 آبان 1400

سلام جناب سیاوشی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سعید رحیمی
ارسال شده در : جمعه 07 آبان 1400

سلام، من یک ژنراتور گاز سوز ۱۲۰ تا ۳۰۰ کاوا نیاز دارم. دو تا سوال دارم. اول قیمت این ژنراتور ها با این توان چنده؟ و اینکه مصرف ژنراتور ها چقدر هست؟ برای هزینه ریالیش منظورمه. ممنون می شم راهنمایی بکنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 08 آبان 1400

سلام جناب رحیمی عزیز، ژنراتور گازی معمولا در ازای هر یک کیلووات توان، حدود 0.3 متر مکعب در ساعت گاز مصرف می کند. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

تقی پور
ارسال شده در : چهارشنبه 05 آبان 1400

سلام، قیمت ژنراتور 30 کاوا می خواستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 06 آبان 1400

سلام جناب تقی پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.