ژنراتور گازی

اشتراک :

ژنراتور گازی یا گازسوز چیست؟

گروه صنعتی فامکو مرجع تخصصی مشاوره و تأمین ژنراتور گازی (گاز سوز) جهت مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی و کارخانجات تولیدی از رنج 25 کاوا تا 4 مگاوات می باشد.

فیلم ژنراتور گازی و معرفی مشخصات فنی

امروزه با گسترش شبکه توزیع برق در تمامی نقاط کشور وابستگی به این منبع انرژی غیر قابل انکار است. لذا جهت جلوگیری از خسارات ناشی از قطع برق شبکه سراسری در تمامی مراکز اداری، تجاری و مسکونی و همچنین تولیدی باید از سیستم پشتیبان برق اضطراری استفاده شود.

برای این منظور استفاده از دیزل ژنراتور و ژنراتورهای گازی به عنوان یک سیستم یکسان با دو منبع تأمین سوخت سیستم احتراقی پیشنهاد می گردد که در اینجا به توضیح سیستم گازسوز یا همان ژنراتور گازی می پردازیم.

اجزاء ژنراتور گازی

ژنراتور گازی از 4 جزء اصلی تشکیل شده که شامل موتور احتراقی با سوخت گاز، ژنراتور مولد برق، شاسی نگهدارنده سیستم و نهایتا تابلوی فرمان و قدرت می باشد که در این بین مهم ترین بخش آن موتور احتراقی با سوخت گاز طبیعی یا همان CNG می باشد.

این موتور ها به دلیل دسترسی آسان به سوخت آنها در نقاط مختلف کشور، آلودگی محیطی کمتر، صدای کمتر و هزینه های تأمین سوخت کمتر دارای طرفدار بیشتری نسبت به دیزل ژنراتورها می باشند.

برندهای ژنراتور گاز سوز

موتورهای گاز سوز مطرح در ایران شامل پنج برند می باشد که عبارتند از: موتورهای گاز سوز کاترپیلار، لوول چین، پرکینز انگلستان، کامینز، موتورسازان تبریز.

موتورهای گاز سوز کاترپیلار بیشتر در توان های بالا و نیروگاهی موجود می باشد که نمونه های 500 کاوا و 1 مگاوات و دو مگاوات آن به تعداد زیاد و در صنایع در حال کار می باشد.

موتور های لوول در توان های پائین تا 60 کاوا بیشتر برای مجتمع های مسکونی و تجاری کاربرد دارد.

موتورسازان تبریز بیشتر در دو رنج 30 کاوا و رنج 60 کاوا برای کارگاه های تولیدی مجتمع های مسکونی و تجاری کاربرد دارد.

انواع ژنراتور گازسوز

ژنراتور های گازسوز به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

ژنراتورهای با توان پائین تر از 60 کاوا و فشار تغذیه گاز 1⁄4 پوند بر اینچ که در مجتمع های مسکونی و تجاری قابل تأمین است. در ژنراتورهای با توان بالاتر از 60 کاوا به گاز صنعتی با فشار 2 پوند بر اینچ و بالاتر نیاز است.

در دسته اول که توان کمتر از 60 کاوا دارند دامنه مصرف بسیار وسیع بوده و تمامی مراکز تجاری و مجتمع های مسکونی تا 100 آمپر مصرف برق اضطراری امکان استفاده از این سیستم را دارند و چون فشار گاز شبکه شهری 1⁄4 پوند است و این توان قابل راه اندازی می باشد. در این مدل ها دو نوع شاسی داریم. یک نوع شاسی باز یا همان ساده است که هیچ پوشش عایق صوتی بر روی ژنراتور ندارد و صدای آن بالای 85 دسی بل بوده و موجب آسیب و آزار برای افراد در مجاورت دستگاه می شود که در نتیجه باید در اتاق های جداگانه یا در پشت بام و پارکینگ نصب گردد.

ولی ما غالباً روی ژنراتورهای گازی از پوشش عایق صوتی یا همان کانوپی استفاده می کنیم که صدا را به زیر 85 دسی بل می رساند و منجر به کاهش چشم گیر صدای تولیدی و همچنین زیبائی بصری دستگاه می شود که در این حالت امکان نصب راحت دستگاه در محیط های عمومی وجود دارد و به دلیل بسته بودن کامل قسمت های ژنراتور خطر آسیب رسیدن به افراد وجود ندارد.

تابلو برق ژنراتور گازی

از نظر سیستم فرمان و انتقال برق تولید شده توسط ژنراتور گازی، دو نوع تابلو برق برای این ژنراتورها موجود است:

نوع اول تابلوی دستی می باشد که فرامین روشن و خاموش شدن را از طریق دستی و اپراتوری دریافت می کند که ما آن را پیشنهاد نمی کنیم.

نوع دوم تابلوی تمام اتوماتیک می باشد. در این تابلوها ژنراتور بلافاصله پس از قطع برق شبکه اصلی، فرمان استارت می گیرد و ژنراتور گازی پس از روشن شدن برق را از طریق تابلو به مصرف کننده انتقال می دهد و پس از وصل برق شهر ژنراتور گازی فرمان خاموش گرفته و برق توسط کلید چنج اور (Change Over) از روی ژنراتور برداشت شده و به شبکه برق شهر وصل می گردد.

تابلوی اتوماتیک یا همان تابلوی چنج اور می تواند طی کمتر از 10 ثانیه برق اضطراری از طریق ژنراتور را جایگزین برق شبکه اصلی شهر نماید.

میزان مصرف سوخت درژنراتورهای گازی چقدر می باشد؟

میزان مصرف سوخت در ژنراتور های گاز متغیر بوده و به 3 فاکتور توان ژنراتور، بار تحمیل شده به ژنراتور و استانداردهای موتور احتراقی از لحاظ راندمان مصرف سوخت وابسته است.

به عنوان نمونه یکی از ژنراتور های گازی پر کاربرد ما که دارای توان 30 کاوا می باشد و ساخت شرکت موتور سازان تبریز است در حالت توان اضطراری 33 کاوا خروجی دارد و مصرف گاز آن در این حالت به 13 متر مکعب گاز در ساعت با فشار 1/4 پوند براینچ (PSI) می رسد. در حالت 0.75 توان اضطراری 10.6 متر مکعب برساعت و در حالت %50 توان اضطراری آن 8.3 متر مکعب بر ساعت است که نشان دهنده تأثیر بار تحمیلی به ژنراتور بر مصرف گاز ژنراتور می باشد.

این محصولات مانند دیگر موتور ژنراتور ها دارای کاربری های متعددی بوده، اما به تازگی میزان درخواست ژنراتور گازی برای ماینینگ یا ماینر افزایش چشمگیری داشته است. لذا از آنجایی که میزان برق مصرفی در هزینه های تولید یا ماین ارز های دیجیتال نقش موثری دارد، لذا هایپر صنعت فامکو بر آن شد تا مقاله کاملی در زمینه ژنراتور برق ماینر یا ژنراتور برای ماینینگ ارز دیجیتال منتشر نماید. شما عزیزان می توانید با مطالعه این مقاله به صحیح ترین نحوه ممکن ژنراتور مورد نیاز خود را تهیه نمایید یا با مشاورین فنی ما در این زمینه مشورت نمایید.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ، مشخصات فنی و لیست قیمت ژنراتور گازی، در منوی بالای صفحه روی برند مورد نظر کلیک نمایید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز:

دیدگاه کاربران
علی ارغیانی
 ارسال شده در : دوشنبه 29 شهریور 1400

با سلام، لطفا قیمت یک ژنراتور 2 مگاوات برای احدات نیروگاه رو بفرمایید. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 29 شهریور 1400

سلام جناب ارغیانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رضا بافکر
 ارسال شده در : جمعه 26 شهریور 1400

سلام، وقت بخیر. ممنون می شم پاسخ بدین برای ۱۵۰ آمپر برق چه دستگاهی باید بگیرم؟ و اینکه چه قیمته؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 27 شهریور 1400

سلام، یک ژنراتور ۸۵ کیلووات مناسب است.

مهدی رستمی
 ارسال شده در : جمعه 26 شهریور 1400

با سلام، من درخواست خرید یک ژنراتور تا ۲ مگاوات رو دارم برای تولید برق و فروش آن. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 27 شهریور 1400

سلام جناب رستمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فرامرز ساعدی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 شهریور 1400

درود بر شما. برای یک ویلای نسبتا بزرگ نیاز به ژنراتور ترجیحا گازسوز ۳ فاز حدود ۴۰ کیلووات دارم (۳۰ تا ۵۰ کیلووات). لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاس.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 24 شهریور 1400

سلام جناب ساعدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس می گیرند.

امیر پیله چی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 شهریور 1400

سلام، برای واحد صنعتی به ژنراتور به ظرفیت 1000 کیلووات (1 مگاوات) نیاز داریم. تفاوت قیمت در برندهای مختلف برای دو نوع گاز سوز و گازوئیل سوز چقدر است؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 17 شهریور 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سید علیرضا طباطبایی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 شهریور 1400

سلام، من یه ژنراتور گازی برای ماینر می خوام که حدود 40 آمپر مصرف داره. لطفا یه پیشنهاد بهم بدین به همراه قیمت.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 شهریور 1400

سلام جناب طباطبایی عزیز، به شما یک موتور برق 9 کیلووات پیشنهاد می شود. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

محمدرضا اصغریه لو
 ارسال شده در : پنجشنبه 04 شهریور 1400

با سلام، ژنراتور گازسوز با ظرفیت 630 کاوا مشخصاتش چی هست؟ ابعاد و اندازه چقدره؟ فشار گاز ورودی چند پوند می باشد؟ برای برق اضطراری CNG می خواستم. قیمت و شرایط پرداخت رو در صورت امکان بفرمایید. طرح توجیهی برای ماینینگ برای اخذ وام بانکی و دریافت مجوز ماینینگ می خوام.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 06 شهریور 1400

سلام، فشار گاز ورودی می بایست برابر با 2 پوند صنعتی باشد. همکاران مشاوره فنی برای ارائه راهنمایی دقیق تر با شما تماس خواهند گرفت.

علی تقی زاده
 ارسال شده در : یکشنبه 31 مرداد 1400

سلام، برای برق خانگی به ژنراتور با ثبات برق نیاز دارم تا کامپیوتر و باقی دستگاه ها قطع و وصل نشن. لطفا راهنمایی می فرمایین؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 31 مرداد 1400

سلام جناب تقی زاده عزیز، لطفا دستگاه های مورد نظر یا توان هر کدام را ذکر بفرمایید.

رستمی
 ارسال شده در : جمعه 29 مرداد 1400

سلام، لطفا قیمت تمام شده ژنراتور 10 کاوا را با متعلقات بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام جناب رستمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

محمد خادمیان
 ارسال شده در : چهارشنبه 27 مرداد 1400

سلام، وقت بخیر. ژنراتور گازی دائم کار برای تولید 180 آمپر جریان می خوام. مشخصات و قیمت را در صورت امکان ایمیل کنید. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام جناب خادمیان عزیز، یک ژنراتور ۱۰۰ کیلووات برای شما مناسب می باشد. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه راهنمایی دقیق تر با شما تماس خواهند گرفت.

محمد سمیع شوشتری
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 مرداد 1400

سلام، مشاوره برای انتخاب و اجرای زیر ساخت ژنراتور گازی کانوپی دار می خوام، جهت پروژه تجاری و مسکونی.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اسداله واعظی
 ارسال شده در : یکشنبه 24 مرداد 1400

سلام، یک دستگاه ژنراتور ۳ فاز ۱۲۰ آمپر با کانوپی و تابلو فرمان اتوماتیک چه قیمتی می باشد؟ لطفا با این شماره تماس بگیرید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 24 مرداد 1400

سلام جناب واعظی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

صادق قاسمی
 ارسال شده در : پنجشنبه 21 مرداد 1400

سلام، من دنبال ژنراتور گازسوز دائم کار ۴۰ کاوا هستم که به هیچ عنوان نوسان نداشته باشه چون برای فارم ماینینگ نیاز دارم. پیشنهادتون چیه؟ لطفا قیمت رو بهم بگین که بتونم برنامه ریزی کنم. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 21 مرداد 1400

سلام، تمامی دستگاه های ژنراتور و موتور برق ها دارای AVR یا همان رگولاتور تنظیم ولتاژ می باشند و هیچ نوسانی ندارند. به شما ژنراتور موتور سازان تبریز 40 کاوا پیشنهاد می شود.

عبدالکریم حشمتی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 مرداد 1400

سلام، من درخواست خرید یه ژنراتور دارم برای باغچه ۱۰۰۰ متری با ۱۰۰ متر زیر بنا، با استخر و موتور خونه تصفیه، که بتونم هر وقت میرم چند روز ازش استفاده کنم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 20 مرداد 1400

سلام جناب حشمتی عزیز، خرید ژنراتور را با توجه به متراژ منطقه مسکونی نمی توان برآورد کرد. محل مورد نظر شما می بایست باید کارشناسی شود و موتور برق مناسب با توجه به توان دستگاه هایی که در زمان قطع برق وارد مدار می شوند انتخاب گردد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجید طالبی
 ارسال شده در : دوشنبه 18 مرداد 1400

سلام، مشاوره در مورد خرید ژنراتور گازی می خوام.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 مرداد 1400

سلام جناب طالبی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی جوانمرد
 ارسال شده در : دوشنبه 18 مرداد 1400

سلام، لطفا قیمت و کاتالوگ ژنراتور 10 الی 25 کیلووات که توانایی کار با گاز متان رو داشته باشه رو برای من ایمیل کنید. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 مرداد 1400

سلام جناب جوانمرد عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رسول جعفری
 ارسال شده در : شنبه 16 مرداد 1400

ژنراتور 750 کاوا مصرف سوختش در هر سافت چقدر هست و آیا برای تولید برق به شبکه به صورت دائم کار به صرفه هست؟ لطفا راهنمایی کنید و قیمت ژنراوور 750 کاوا چقدر هست؟ با سپاس

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 16 مرداد 1400

سلام، وقت بخیر، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد نودهی
 ارسال شده در : چهارشنبه 13 مرداد 1400

سلام، خسته نباشید. ژنراتور کوچک زیر 25 کاوا سه فاز گازسوز نیاز دارم. در صورت امکان لیست محصول مورد نظرم را به همراه قیمت واتساپ کنید. ممنون از شما.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 13 مرداد 1400

سلام جناب نودهی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدیخانی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 12 مرداد 1400

سلام، واسه ماینینگ به ژنراتور گازی دائم کار حدود 100 الی 130 آمپر جریان نیاز دارم. ژنراتور با چه توانی مناسبه؟ قیمت بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 12 مرداد 1400

سلام، یک ژنراتور 72 کیلووات برای تامین 130 آمپر برق، جهت کاربری مد نظر شما کافی خواهد بود. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

محمد حقانی
 ارسال شده در : یکشنبه 10 مرداد 1400

سلام، وقتتون بخیر. می‌خواستم برای 3 دستگاه ماینر که توان هر کدام 3 کیلووات هست یه ژنراتور بگیرم. می شه لطفا راهنماییم کنین؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 10 مرداد 1400

سلام، در صورت آمپر کشیدن دستگاه ها، یک موتور برق 18 کیلووات مناسب می باشد. چنانچه دستگاه ها آمپر نکشند، موتور برق 10 کیلووات کافی خواهد بود.

محمد محمدی
 ارسال شده در : جمعه 08 مرداد 1400

سلام، اگر ممکن است درخصوص انواع و قیمت ژنراتورهای گازی به بنده اطلاعاتی از طریق مشاوره بدهید. سپاس.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 09 مرداد 1400

سلام جناب محمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رسول اکبری
 ارسال شده در : پنجشنبه 07 مرداد 1400

با سلام، مشاوره برای قیمت ژنراتور می خواستم. منتظر تماس شما هستم. ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 09 مرداد 1400

سلام جناب اکبری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی جوانمرد
 ارسال شده در : پنجشنبه 07 مرداد 1400

سلام، خسته نباشید. برای خرید ژنراتوری که بتونه برق 10 واحد مسکونی رو جواب بده و با گاز متان کار کنه نیاز به مشاوره دارم. ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 09 مرداد 1400

سلام، لطفا آمپراژ مورد نیاز هر واحد مسکونی را ذکر بفرمایید.

علی میرزامحمدی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 05 مرداد 1400

سلام، درخواست مشاوره برای خرید ژنراتور گازی دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 06 مرداد 1400

سلام جناب میرزامحمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حامد امیری
 ارسال شده در : دوشنبه 04 مرداد 1400

با سلام، در زمینه خرید ژنراتور برای کارگاه سوال داشتم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 05 مرداد 1400

سلام جناب امیری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

هادی میرجلیلی
 ارسال شده در : شنبه 02 مرداد 1400

با سلام و عرض ادب. بنده نیاز به 90 آمپر دائم کار نیاز دارم. می خواستم ببینم چه ژنراتوری و با چه هزینه ای می تونم تهیه کنم؟ و اینکه نحوه سفارش و پرداخت و مراحل نصب و راه اندازی به چه صورت می باشد؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 03 مرداد 1400

سلام جناب میرجلیلی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدرضا علیخانی
 ارسال شده در : شنبه 02 مرداد 1400

سلام، وقتتون بخیر. ژنراتورهای زیر ۶۰ کاواتون امکان دائم کار بودن دارند یا خیر؟ قیمت های این ژنراتور ها رو می خواستم بدونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 02 مرداد 1400

سلام، بله، چنانچه از 50 درصد توان ژنراتور استفاده شود، می توان به صورت دائم کار از آن استفاده کرد. همکاران مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت و به شما لیست قیمت ارائه خواهند داد.

قدیر بادی نادیناویی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 29 تیر 1400

با سلام و عرض ادب، لطفا لیست قیمت ژنراتور با برند کاتر پیلار و لوول چین رو در سایز یک و دو مگا رو برام بفرستید و همچنین لطف کنید شرایط تسویه و تست و راه اندازی و فضای مورد نیاز برای هر کدام از ژنراتور ها رو برام بفرستید. ممنون میشم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 31 تیر 1400

سلام، جهت استعلام لیست قیمت ژنراتور، توان ژنراتور مورد نیاز خود را اعلام بفرمایید. در ارتباط با تست و راه اندازی، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابراهیم چمن گل
 ارسال شده در : یکشنبه 27 تیر 1400

سلام، خسته نباشید. ما می خواهیم با واحدهای تولیدی ۵ مگاوات و استفاده از ژنراتور گازی، نیروگاه مقیاس کوچک تولید برق وارتسیلا فنلادی احداث کنیم. قیمت هر واحد چند یورو است؟ اصلا می توان وارد کرد؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 28 تیر 1400

سلام جناب چمن گل عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

محسن جهانی
 ارسال شده در : یکشنبه 27 تیر 1400

سلام، من ژنراتور حدود ۵۰۰ کاوا برای ماینینگ نیاز دارم. چطوری می شه از مشخصات و قیمت های دستگاه های مناسب اطلاعات گرفت؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 27 تیر 1400

سلام جناب جهانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

احمد نامیار
 ارسال شده در : جمعه 25 تیر 1400

با سلام و عرض ادب و احترام. با توجه به مطالعه مختصری که از مجموعه پرسش و پاسخ داشتم، ژنراتور گازی جهت استفاده آسانسور و تعداد محدودی روشنایی مشترک واقع در مجتمع ۲۴ واحدی نوساز در حال اتمام را پیگیر برای تهیه و نصب و راه اندازی هستم. لطفا راهنمایی بفرمایید و در مورد هزینه ها و محل نصب توضیحات لازم را ارائه فرمایید. با آرزوی تندرستی و موفقیت آن مجموعه وزین.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 26 تیر 1400

سلام جناب نامیار عزیز، حضرتعالی محدودیتی برای محل نصب نخواهید داشت و فقط می بایست زیرسازی (بتن ریزی) مورد نیاز را انجام بدهید. لطفا تعداد آسانسورها را ذکر کرده و بفرمایید چند نفره می باشند.

اسکندری
 ارسال شده در : چهارشنبه 23 تیر 1400

سلام، ژنراتور برای واحد مسکونی می خواستم لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 23 تیر 1400

سلام جناب اسکندری عزیز، لطفا تجهیزات مورد استفاده و یا توان حدودی هر کدام را ذکر بفرمایید.

خاکپا
 ارسال شده در : دوشنبه 21 تیر 1400

سلام، آیا خروجی ژنراتور 60 کاوا شما آنقدر ثبات دارد که بتوانم برای کامپیوترها هم استفاده کنم؟ یا باید کامپیوترها را از مدار خارج کنیم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 21 تیر 1400

سلام، بله می توان از ژنراتور استفاده کرد، اما چنانچه در خصوص ثبات سیستم های حساس نگران می باشید، بهتر است از استابلایزر استفاده نمایید.

بنیامین
 ارسال شده در : جمعه 18 تیر 1400

با سلام، بنده ژنراتور دائم کار 60 کاوا می خواستم، که حداقل یک سال بدون خرابی و نیاز به تعمیر واسم کار کنه. ممنون می شم تماس بگیرید و راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 19 تیر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اردشیر پناهی
 ارسال شده در : جمعه 18 تیر 1400

سلام، موتور برق گازی خانگی می خوام.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 19 تیر 1400

سلام جناب پناهی عزیز، شماره ای که حضرتعالی وارد نموده اید اشتباه می باشد.

باغبانی
 ارسال شده در : جمعه 18 تیر 1400

سلام، ژنراتور گازسوز سایلنت با توان 20 کاوا دائم کار موجود دارید؟ قیمت بفرمایید لطفا.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 19 تیر 1400

سلام جناب باغبانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجتبی محمدی
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام، خسته نباشید. درخواست دستگاه با توان تولید برق ۷۰ کیلووات را داریم. قیمت چنده؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 19 تیر 1400

سلام جناب محمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سیداحمد روحانی
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

با سلام، از توضیحات درباره ژنراتور گازسوز استفاده کردم. ممنون. سوال داشتم. آیا ژنراتور گازسوز پرتابل هم داریم؟ توان تولیدی آن چقدر است؟ چگونه می توانم برای مصارف خانگی تهیه کنم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 19 تیر 1400

سلام جناب روحانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

احمد پروين
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

با سلام، ژنراتور با توان بین 300 تا 500 كیلووات برای معدن چه پیشنهادی دارید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 19 تیر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد صیام پور
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، نیاز به ژنراتور 200 کاوا (سایلنت) جهت مصرف تالار دارم. لطفا پیشنهاد کارشناسی خود را با توجه به کمترین صدا و کم نوسان ترین سیستم ارائه فرمایید. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام، یک ژنراتور با توان دائم 200 کاوا، کانوپی و تابلوی امرجنسی (ATS) برای حضرتعالی مناسب خواهد بود.

مسعود ارشادی
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

با سلام و احترام، شرکت ما درخواست خرید ژنرانور گازی برای تامین برق انبار خود و تعداد ۱۲ دستگاه پرس بسته بندی را دارد. خواهشمند است در صورت امکان کارشناس مربوطه تماس بگیرند. مشخصات دستگاه: مدل FA300_100K، تک فاز 220 ولت، 1.7W، دمای سیل 180 درجه، 50/60 هرتز. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام جناب ارشادی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی طباطبایی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام، برای یک واحد صنعتی به ۸۰۰ آمپر یا حدود ۲۵۰ کاوا برق نیاز داریم. مناسب ترین ژنراتور و قیمت مناسب را معرفی می فرمایید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام جناب طباطبایی عزیز، یک ژنراتور 250 کاوا برای حضرتعالی مناسب می باشد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اکبر رنجبران
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

با سلام، برای سازمانی که در اون کار می کنم به دلیل خرابی دستگاه UPS قصد تعویض و استفاده از ژنراتور رو دارم. چند سوال دارم. آیا ژنراتور می تواند به صورت آنلاین کار کند؟ یعنی به محض قطع برق بدون اینکه کامپیوتر و سروری خاموش شود، در مدار قرار بگیرد. در صورتی که این قابلیت را دارد، برای تجهیزات رایانه ای در یک شبکه رایانه ای اداری مشکلاتی ایجاد نمی کند؟ آیا ژنراتورها در زمان استفاده نوسان برق دارند یا تولید می کنند؟ زمان نصب و راه اندازی یک ژنراتور 25 کاوا چقدر هستش؟ ژنراتورها معمولا عمر مفید دارند؟ عمر مفیدشون چند سال هست؟ با تشکر از شما.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام جناب رنجبران عزیز، خیر، موتور برق حداقل 7 ثانیه قطعی خواهد داشت، مگر در صورت پشتیبانی UPS. در صورت استفاده از موتور برق، برای تجهیزات رایانه ای مشکلی پیش نخواهد آمد. موتور برق ها به دلیل داشتن AVR نوسان برق ندارند. این دستگاه ها نیز مانند هر تجهیز دیگری دارای عمر مفید می باشند. موتور برق در صورت استفاده صحیح می تواند تا 10 سال عمر مفید داشته باشد.

حمید مهدوی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام، من برای تامین برق خانه در زمان خاموشی و همچنین تامین برق کارگاه نیاز به ژنراتور دارم. ممنون می شم با من تماس بگیرید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام جناب مهدوی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجید علی آبادی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

با سلام و خسته نباشید. نیاز به یک ژنراتور اضطراری برای آپارتمان مسکونی دارم. لطفا در صورت امکان فورا راهنمایی بفرمایید. تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام جناب علی آبادی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجید داودی
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

با سلام، برای یک واحد مسکونی یک ژنراتور در حد ۲۵ آمپر کم صدا نیاز دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید. منتظر تماس کارشناسان هستم. ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام جناب داودی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسین فرجی
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام. با توجه به اینکه کنتور ما بر مبنای 100 امپر نیاز مارو انجام میده. خواستم راهنمای فرمایید در صورت درخواست ژنراتور گازی داشته باشیم. چه قدرتی رو برای ما پیشنهاد دارید صمن اینکه در شرایط خاص نصف دستگاه ها رو هم روشن کنیم کفایت میکنه و اینکه قیمت دستگاه فوق چه مبلغی است. تشکر

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام جناب فرجی عزیز، برای کاربری مد نظر حضرتعالی، یک دستگاه 86 کاوا نیاز خواهد بود.

غلامرضا عباسی
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

درود بر شما، بزرگوار برای یک واحد مسکونی و استفاده کامل از لوازم برقی، چه ژنراتوری گازسوزی پیشنهاد می فرمایید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام جناب عباسی عزیز، یک موتور برق 6.5 کیلووات برای جنابعالی مناسب خواهد بود.

مرتضی نظری
 ارسال شده در : یکشنبه 13 تیر 1400

با سلام، برای یک واحد مسکونی یک ژنراتور در حد ۲۵ آمپر کم صدا دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید. منتظر تماس کارشناسان هستم. ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام جناب نظری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیر جوزمی
 ارسال شده در : شنبه 12 تیر 1400

سلام، جناب خدا قوت. ژنراتور گاز سوز 500 کاوا اجاره ای هم دارید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 12 تیر 1400

سلام جناب جوزمی عزیز، در حال حاضر خیر، کلیه محصولات ارائه شده توسط هایپر صنعت فامکو نو و آکبند بوده و جهت فروش می باشند.

شجاعی
 ارسال شده در : چهارشنبه 09 تیر 1400

سلام، روزتون بخیر. جهت ماینینگ به توان برق حدود ۱۵۰ آمپر به طور ثابت نیاز دارم، که با گاز خانگی کار کنه. پیشنهادتون چه دستگاهیه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 10 تیر 1400

سلام جناب شجاعی عزیز، امکان استفاده از گاز خانگی وجود نداشته و حتما باید گاز صنعتی مورد استفاده قرار بگیرد، زیرا فشار دیزل ژنراتور ها صنعتی می باشد. یک ژنراتور گازی 103 کاوا برای شما مناسب خواهد بود.

فرهود رئوفی
 ارسال شده در : چهارشنبه 09 تیر 1400

سلام، برای کارخانه پلاستیک نیاز به ژنراتور ۲۵۰ آمپر دائم کار دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 10 تیر 1400

سلام، ژنراتور 250 آمپر 181 کاوا مناسب می باشد.

میلاد حیدری
 ارسال شده در : دوشنبه 07 تیر 1400

سلام، خسته نباشید. آیا خرید ژنراتور گازی نیاز به مجوز داره یا نه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 08 تیر 1400

سلام جناب حیدری عزیز، خیر، خرید ژنراتور نیازی به مجوز ندارد.

حمیدرضا کرمی
 ارسال شده در : شنبه 05 تیر 1400

سلام، لطفا بفرمایید ژنراتور گازسوز ۱۰۰ کاوا دائم کار دارید؟ قیمت و مشخصات فنی و مقدار مصرف گاز رو می خواستم بدونم. سوال آخر اینه که آیا یک ژنراتور گازسوز در حد توان ۱۰۰ کاوا می تواند با گاز خانگی ۵ اینچ کار کند یا خیر؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 06 تیر 1400

سلام جناب کرمی عزیز، مصرف گاز ژنراتورهای گازسوز به برند و توان ژنراتور بستگی دارد، اما به طور این ژنراتورها به ازای هر 10 کیلووات توان، حدود 0.3 مترمکعب گاز مصرف می کنند. در ارتباط با قسمت دوم سوال، ژنراتورهای گاز سوز در چنین توانی باید فشار صنعتی داشته باشند که با واحد پوند محاسبه می شود و این میزان باید بیش از 1 یا 2 پوند باشد.

عبدى
 ارسال شده در : پنجشنبه 27 خرداد 1400

سلام مهندس، خسته نباشيد. به ٩٠ آمپر برق دائم جهت ماينينگ نياز دارم. دنبال ژنراتور گازسوز مي گردم، حدود ٢٥ كاوا دائم كار، سايلنت و بى دردسر. مهندس پيشنهادتون چيه براى من؟ قيمت مناسب هم باشه. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 27 خرداد 1400

سلام جناب عبدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سیروس شادمند
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 خرداد 1400

با عرض سلام و ادب. برای تامین برق مورد نیاز یک واحد صنعتی به صورت خود تامین، نیاز به موتور ژنراتور به میزان 5 مگاوات داریم. ممنون خواهیم شد پیشنهاد شما را جهت اخذ تصمیم خرید داشته باشیم. با سپاس، سیروس شادمند.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 26 خرداد 1400

سلام جناب شادمند عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی جوانمرد
 ارسال شده در : دوشنبه 24 خرداد 1400

سلام، استعلام ژنراتور گازی برای واحد های دامداری رو می خواستم. و اینکه این ژنراتور ها توان مصرف گاز متان رو هم دارند؟ ممنون می شم تماس بگیرید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 خرداد 1400

سلام جناب جوانمرد عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مرتضی الهی
 ارسال شده در : یکشنبه 23 خرداد 1400

سلام، مشاوره در خصوص خرید تعدادی ژنراتور جهت مجتمع های مسکونی می خوام.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 24 خرداد 1400

سلام جناب الهی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

غلامرضا پاشایی
 ارسال شده در : یکشنبه 23 خرداد 1400

سلام، استعلام قیمت و مشخصات برای خرید ژنراتور گازی برای آپارتمان رو می خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 23 خرداد 1400

سلام جناب پاشایی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

علی طاهرپور
 ارسال شده در : شنبه 22 خرداد 1400

سلام، جهت تامین برق تا 400 کاوا نیاز به ژنراتور گازی دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 22 خرداد 1400

سلام جناب طاهرپور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عادل لطفی
 ارسال شده در : چهارشنبه 19 خرداد 1400

سلام، بابت چند دستگاه ماینر نیاز به ژنراتور گازی دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 20 خرداد 1400

سلام جناب لطفی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مسیح حاج هاشمی
 ارسال شده در : پنجشنبه 13 خرداد 1400

سلام، وقت بخیر. دو تا ژنراتور معرفی کردند ۲.۴ مگاوات، ۱۸ سیلندر، اگه اشتباه نکنم دائم کار. آیا می تونم لیست قیمت های شما را با این مشخصات مقایسه کنم تا در خدمت شما باشیم؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 17 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابراهیمی
 ارسال شده در : چهارشنبه 12 خرداد 1400

سلام، درخواست مشاوره جهت خرید ژنراتور گازی حدود ۲۰۰ کاوا جهت مجتمع مسکونی دارم. سپاس.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 12 خرداد 1400

سلام جناب ابراهیمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی خمسه
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 خرداد 1400

سلام، درخواست مشاوره جهت خرید ژنراتور گازی برای یک مجموعه آموزشی را دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 خرداد 1400

سلام جناب خمسه عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جواد رجبی
 ارسال شده در : دوشنبه 10 خرداد 1400

سلام، وقت بخیر. جهت احداث نیروگاه درخواست دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 خرداد 1400

سلام جناب رجبی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

بابک محسنی بکتا
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 خرداد 1400

عرض سلام و خسته نباشید. خدمت تمامی عزیزان، بنده نیاز فوری به مشاوره یکی از کارشناس های مجربتون جهت خرید ژنراتور گازی کم صدا و نصب و راه اندازی در دو مجموعه کلینیک درمانی مجزا دارم. منتظر تماس از سوی کارشناسان گرامی هستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رضا ریاحی
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 خرداد 1400

با سلام، در رابطه با نصب به مشکلی برخوردیم. لطفا مشاوره بدین. استان گلستان هستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 خرداد 1400

سلام جناب ریاحی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رضا
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 خرداد 1400

سلام، برای تامین برق اضطراری یک ساختمان مسکونی ۱۲ طبقه با دو لاین آسانسور و پمپ های آب و اطفا به ژنراتور گازی نیاز داریم. ممنون از راهنمایی.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فائزه طاهری
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام، وقت به خیر. برای یک شرکت با حدود ۱۰ دستگاه کامپیوتر و تعدادی دستگاه اندازه گیری الکترونیکی، چه ژنراتوری مورد نیاز هست؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 خرداد 1400

سلام جناب طاهری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهسا مفیدی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام، من دندانپزشک هستم. برای مطبم که دو یونیت دارد نیاز به مشاوره جهت خرید دارم. ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 خرداد 1400

سلام جناب مفیدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

موسی کیانی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام، یک ژنراتور گازی، برای تامین برق قسمت تراشکاری 25 آمپر مورد نیاز ماست. خواسته ما کم صدا و گازسوز بودن است.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام جناب کیانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

نصرالله صمدی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام، به یک ژنراتور گازی کم صدا جهت یک منزل دو طبقه که بتواند دو عدد کولر گازی 24000 پیستونی و همچنین تعدادی روشنایی را راه اندازی کند نیاز دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام جناب صمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جلیلی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام، ژنراتور گاز برای ساختمان پزشکان با توان ۳۰ کاوا می خواستم. چه مقدار فضا مورد نیازه و قیمتش چنده؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام جناب جلیلی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رهایی
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام، جناب مهندس ژنراتور 105 کاوا مکالته ایتالیا دارم. دیزل گاز سوز می خوام.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام جناب رهایی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سید محمد امین اشرفی
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام، برای یکی از پروژه های نفت و گازی احتیاج به یک ژنراتور گازی داریم که 2000 تا 3000 آمپر جوابگو باشد.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 خرداد 1400

سلام جناب اشرفی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فرزاد صادقی
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام، درخواست راهنمایی برای خرید یک ژنراتور گازی را دارم که پمپ آب 2 اینچی یک مجتمع مسکونی را ساپورت کند. در ضمن، سوال اینکه اگر بخواهیم برق آسانسور 3 فاز را از ژنراتور بگیریم چه ژنراتوری لازم است؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام جناب صادقی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سید موسی موسوی
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام، وقت بخیر. یه دستگاه ژنراتور گازسوز و کم صدا برای منزل شخصی نیاز دارم، که در زمان قطعی برق از کولر و یخچال و فریزر بشه استفاده کرد.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام جناب موسوی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی انصافی
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام، برای برج مسکونی 10 طبقه و 30 واحد، با دو دستگاه آسانسور، پمپ آب تحت فشار و چیلر با محاسبه چراغ های لابی، راه پله ها و یک یا دو لامپ برای هر واحد، یک دستگاه موتور برق با سوخت گاز شهری احتیاج است. لطفا نرخ دستگاه با نصب چه مبلغی خواهد شد؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام جناب انصافی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فریدون قنبری
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام و عرض ادب. کارخانه پلاستیک داریم. ژنراتور گازی بi قدرت ۲۵۰ کیلووات نیاز داریم. دیزل هم دارید؟ لطفا قیمت اعلام فرمایید. ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام جناب قنبری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدحسین آبران
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام، ژنراتور گاز سوز برای مطب دندان پزشکی نیاز دارم. لطفا هماهنگی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام جناب آبران عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مسعود پروانه حسینی
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

با سلام و احترام. لطفا در صورت امکان لیست ژنراتور های گاز سوز موجور از 10 کاوا تا 100 کاوا را برای من از طریق واتساپ، تلگرام یا پست الکترونیک ارسال فرمایید. با تشکر، مسعود پروانه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی رسولی
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

با درود، یک ژنراتور گازی جمع و جور و بی صدا تا ۳۰ کاوا برای سایت کامپیوتر شرکت لازم داشتم. با سپاس.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام جناب رسولی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جواد محمدى
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام، ما براى محيط كار يک ژنراتور گازى حدود ٥ كيلووات نياز داريم. لطفا راهنمايى كنين.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 03 خرداد 1400

سلام جناب محمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدی
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام، یک شرکت بازرگانی واقع در جمهوری هستیم. نیاز به یک دستگاه ژنراتور تولید برق اضطراری گازی یا دیزل داریم. لطفا نظر کارشناسی به اضافه لیست قیمت و شرایط نصب رو برای بنده ارسال کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام جناب محمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امید نمدی
 ارسال شده در : شنبه 01 خرداد 1400

سلام، خسته نباشید. ما یک واحد تولیدی نسبتا کوچیک داریم، چون نوسان ولتاژ برق و قطعی توی کارمون ایجاد مشکل می کنه، می خوام یک ژنراتور گازی تهیه کنم. می خواستم راهنماییم کنید. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام جناب نمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابراهیم برزعلی
 ارسال شده در : شنبه 01 خرداد 1400

سلام، من یک ژنراتور جمع و جور و بی صدا تا ۳۰ کاوا برای داخل خونه لازم دارم. راهنمایی کنید. تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 01 خرداد 1400

سلام جناب برزعلی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

موسی فردین فر
 ارسال شده در : شنبه 25 اردیبهشت 1400

سلام، وقت بخیر. بنده برای تامین 150 تا ماینر ژنراتور گازی می خواستم، برای منطقه سردسیر شمال غرب کشور.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 25 اردیبهشت 1400

سلام جناب فردین فر عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سعید ظریف
 ارسال شده در : شنبه 18 اردیبهشت 1400

سلام، برای تولید برق ۲۴ ساعته با میزان مصرف ۷۵ آمپر سه فاز، برای شمال کشور در منطقه رطوبتی، ژنراتور می خوام ترجیحا گازی و سایلنت. لطف بفرمایید مشاوره بدید. متشکرم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

سلام جناب ظریف عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد جبلی
 ارسال شده در : جمعه 17 اردیبهشت 1400

با سلام، در خصوص خرید ژنراتور گازی برای بیمارستان با توان 1100 کاوا سوال داشتم، هم در مورد قیمت و هم کارایی. ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 18 اردیبهشت 1400

سلام جناب جبلی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

تبدلات
 ارسال شده در : شنبه 04 اردیبهشت 1400

سلام، برای برق اضطراری یک کارخانه صنعتی به ژنراتور گاز سوز با ظرفیت حدود ۱۵۰ کاوا نیاز دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 04 اردیبهشت 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پوریا جعفرپور
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 31 فروردین 1400

سلام، من یک ژنراتور جمع و جور و بی صدا تا ۳۰ کاوا برای داخل خونه لازم دارم. راهنمایی کنید. تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 31 فروردین 1400

سلام جناب جعفرپور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

میلاد
 ارسال شده در : جمعه 27 فروردین 1400

سلام، قیمت ژنراتور ۴۰ کاوا چنده؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 28 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

میلاد اسدی
 ارسال شده در : جمعه 27 فروردین 1400

سلام، قیمت ژنراتورهای دائم کار گاز سوز رو می گید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 28 فروردین 1400

سلام جناب اسدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

قریشی
 ارسال شده در : یکشنبه 22 فروردین 1400

با سلام و احترام. یک دستگاه ژنراتور کاترپیلار گازسوز یک مگاوتی دائم کار مورد نیاز است. لطفا اعلام قیمت می فرمایید؟ سال ساخت را نیز اعلام فرمایید.

user4@web24.ir
 ارسال شده در : یکشنبه 22 فروردین 1400

سلام جناب قریشی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد
 ارسال شده در : یکشنبه 22 فروردین 1400

سلام، درخواست مشاوره جهت خرید و استفاده در باغ دارم.

user4@web24.ir
 ارسال شده در : یکشنبه 22 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رضا
 ارسال شده در : جمعه 20 فروردین 1400

سلام، من تمام سئوالاتی که دوستان داشتن رو خوندم اما متاسفانه بخاطر سیاست اشتباهی که در پاسخگویی دارید در جواب همه گفته بودید که همکاران واحد مشاوره با شما تماس میگیرن. ای کاش حداقل پاسخگویی رو در حد خیلی کم می گفتید تا حدودی اطلاعات من نسبت به این موضوع روشن می‌شد و در مورد سئوالاتم دید وسیعتری پیدا می‌کردنم ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 21 فروردین 1400

با سلام، آقا رضا عزیز، حضرتعالی و یا هر شخص دیگری هر سوالی داشته باشید بنده و همکاران بنده از طریق تلفن پاسخگوی نیاز شما هستیم، پیش تر نیز به این موضوع پاسخ داده بودیم، دلیل عدم پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در این بخش، سوء استفاده همکاران و هم صنفی های ما می باشد. همانطور که از نام این قسمت مشخص است، این بخش برای ارسال درخواست مشاوره است و نه پرسش و پاسخ. در زمان تماس گرفتن با متقاضی، کلیه سوالات ایشان پاسخ داده خواهد شد، لذا اگر شخصی به دنبال یافتن پاسخ برای سوال خود می گردد، در نتیجه این تماس تلفنی کلیه نیازهای آن فرد خریدار مرتفع می گردد. در غیر اینصورت ما با دو گروه مواجه هستیم که با این قضیه مشکل دارند، اول هم صنفی های ما هستند که توان و دانش پاسخگویی به مشتری خود را ندارند و برای این مشکل از وبسایت ما استفاده می کنند و سوالات خود را از ما می پرسند که منطقا ما چنین وظیفه ای نداریم. دسته دوم عزیزانی هستند که به دنبال دانش فنی و اطلاعات می گردند، ما در حد توان خود اطلاعات فنی در سایت گنجانده ایم، اما به عنوان یک سازمان اقتصادی که هدف آن کسب روزی و درآمد است، این امکان وجود ندارد که مانند یک دانشگاه عمل نموده و به همه انسان ها آموزش کامل ارائه نماییم. اگر صرفا به دنبال اطلاعات فنی می گردید می توانید در دوره های آموزشی ما شرکت نموده و آموزش کامل در زمینه کالای مدنظر خود ببینید. متاسفانه و با عرض پوزش، ما با داشتن روزانه حدود سه هزار درخواست تلفنی، مکتوب و یا حضوری، نیروی کافی برای پاسخگویی به کلیه سوالات در وبسایت را نداریم و اگر به همه عزیزان پاسخ یکسانی داده ایم، صرفا به دلیل رعایت ادب بوده که اعلام کنیم پیام شخص مورد نظر را دریافت کرده و خوانده ایم.

علی محمودآبادی
 ارسال شده در : پنجشنبه 19 فروردین 1400

سلام، یک ژنراتور ۲۰۰ کاوا نیازمندم. لطفا در صورت داشتن موجودی راهنمایی بفرمایید.

user4@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 21 فروردین 1400

سلام جناب محمودآبادی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

میلاد
 ارسال شده در : پنجشنبه 19 فروردین 1400

سلام، مناسب ترین ژنراتور برای ماینینگ کدومه؟ و اگه تو پارکینگ خونه استفاده کنیم مشکلی نداره؟ لطفا قیمتش رو هم بگید.

user4@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 21 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسین زارعی
 ارسال شده در : چهارشنبه 18 فروردین 1400

با سلام، ممنون از صفحه خوبتون.

user4@web24.ir
 ارسال شده در : پنجشنبه 19 فروردین 1400

سلام، ممنون از حسن نظر شما.

محمد چیذری
 ارسال شده در : دوشنبه 16 فروردین 1400

می خواستم قیمت ژنراتور با توان حدود ۲۵۰ کاوا را بدونم، ممنون از اطلاعات خوب شما در سایت.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 17 فروردین 1400

سلام، ممنون از شما دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جليل مسعودفر
 ارسال شده در : شنبه 14 فروردین 1400

سلام، قيمت ژنراتور دايم كار گازي يا ديزل با توان ٣٠ كيلوات رو مي خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 14 فروردین 1400

سلام، قیمت برای شما ارسال خواهد شد.

احمدرضا کیانی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 10 فروردین 1400

سلام، بنده نیازمند یک ژنراتور ۱ تا ۵ کیلو وات نیاز دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 11 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

رضا فاتحی
 ارسال شده در : جمعه 06 فروردین 1400

سلام، یک ژنراتور برای تامین برق مصرفی 10 کیلووات می خوام قیمت چند است؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

داوود اخوان
 ارسال شده در : دوشنبه 02 فروردین 1400

سلام، ژنراتور گاز شهری می خوام 30 امپر برق تولید کنه 24 ساعته، ضمانت هم داشته باشه موتورش چینی نباشه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

محسن کاظمی
 ارسال شده در : شنبه 23 اسفند 1399

سلام موتور گازسوز برای دستگاه ۱۰ الی ۲۰ کیلو وات ۲۰ آمپر می خوام، لطفا راهنمایی می کنید برای قیمت و خود دستگاه؟ ممنون

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 24 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجید جعفری
 ارسال شده در : جمعه 22 اسفند 1399

با سلام، لطفا اگه یک موتور ژنراتور گازسوز با توان حدود یک مگاوات موجود دارید با اطلاعات مارک، سال ساخت و قیمت در صورت امکان یک پیامک به من بدید تا با شما تماس بگیرم. ممنون از لطفتون

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 23 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رضا
 ارسال شده در : چهارشنبه 20 اسفند 1399

سلام دنبال ژنراتوری هستم که 10 تا 20 کیلو وات بتونه مداوم کار کنه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 23 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عبدالله قحطان
 ارسال شده در : یکشنبه 10 اسفند 1399

سلام ژنراتوري كه بتونه ٢٥٠ كيلووات برق توليد كنه چقدر هزينه خريد داره؟ ژنراتور گازي منظورم هست.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 11 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پیمان
 ارسال شده در : شنبه 09 اسفند 1399

سلام، ژنراتور گازسوز دائم کار سایلنت برای چند عدد دستگاه با توان مصرفی 2 الی 5 کیلو وات، مجموعا 40 هستم راهنمایی می فرمایید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 10 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی عزیزی
 ارسال شده در : شنبه 09 اسفند 1399

سلام، به یک ژنراتور گازی حدودا ۶۰۰ آمپر نیازمندیم و لطفا مقدار گاز مصرفی را برای خرج ژنراتور فوق الذکر بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 10 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

یوسف حاجیوند
 ارسال شده در : شنبه 09 اسفند 1399

سلام، جناب یک ژنراتور برای تامین برق پمپ آب پرورش ماهی می خوام، ترانس برق ۱۰۰ دارم، چه ژنراتوری بهتره استفاده کنم؟ گازم دارم و گازوییل هم دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 10 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی محمدی
 ارسال شده در : شنبه 09 اسفند 1399

سلام قیمت ژنراتور گاز سوز دائم قیمتش چنده؟؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 10 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیرحسین رضایی
 ارسال شده در : جمعه 08 اسفند 1399

سلام، دنبال تامین برق با ژنراتور گازسوز دائم کار برای ۵ عدد دسگاه ماینینگ با توان مصرفی ۲.۵ کیلو وات هستم، میشه راهنماییم کنید چه قدرت دسگاهی باید بگیرم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 09 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مسعود خدادادی
 ارسال شده در : شنبه 02 اسفند 1399

می خوام ژنراتور خریداری کنم، ممنون میشم تماس بگیرید، در خصوص توان سوال داشتم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 03 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی
 ارسال شده در : جمعه 01 اسفند 1399

سلام، اینکه چند کاوا ژنراتور لازم دارم را چطور باید متوجه بشم؟ من برای مصرف یک مسافر خانه می‌خوام. چطور میتونم محاسبه کنم هر کدام چند کاوا لازم داره؟ ۱ کامپیوتر و مانیتور، حدود ۵ تا یخچال معمولی و چراغ ها، پکیج رادیاتور بوتان که گاز سوز هست ولی بورد و جرقه برقی است. اگر تابستان باشه ۲ تا کولر ۷۰۰۰ (که تو اولویت نیست). حالا دستگاه اینترنت که آداپتور دار و شارژ، موبایلها هم بخوام وصل بشن چطور میشه؟ البته لامپ ها و سیم کشی برقی که از ژنراتور خواهم گرفت را جدید و با استانداردی که شما صلاح بدونید ایجاد و تهیه خواهم کرد.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 02 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

وحید اسکندری
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 بهمن 1399

سلام، ژنراتور گازی ۵ کاوا کار دائم می خوام، لطفا میزان مصرف گاز و قیمت را اعلام بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 29 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مسعود حسینیان
 ارسال شده در : یکشنبه 26 بهمن 1399

سلام لطفا تماس بگیرین برای مشاوره، ممنون

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 27 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حامد
 ارسال شده در : پنجشنبه 23 بهمن 1399

من ژنراتور برای ۵۰ آمپر برق میخوام لطفا راهنمایی کنید ممنون

user1@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 25 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محسن شاهی
 ارسال شده در : پنجشنبه 23 بهمن 1399

باسلام، قطعا" ژنراتور گازی بصرفه تر هست و مهم تر اینکه میشه گفت آلودگی صوتی نداره ولی چند سوال داشتم لطفا" جواب بدید. برای تامین برق 10 دستگاه ماینر با مصرف برق 3500w چه ژنراتوری معرفی می کنید؟ (بهترین ژنراتور) میزان مصرف گاز و قیمت ژنراتور؟ گارانتی داره؟ و چند ساله هست؟ هزینه تعمیر و نگهداری چقد می تونه باشه، تقریبی؟ فروش بصورت اقساط دارید؟ برای خرید و نصب نیاز به مجوز از شرکت گاز هست یا خیر؟ اگه می تونید جواب بدید. ممنون

user1@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 25 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سجاد محمد رضاپور
 ارسال شده در : پنجشنبه 23 بهمن 1399

باسلام، قطعا" ژنراتور گازی بصرفه تر هست و مهم تر اینکه میشه گفت آلودگی صوتی نداره ولی چند سوال داشتم لطفا" جواب بدید. برای تامین برق 10 دستگاه ماینر با مصفر برق 3500w چه ژنراتوری معرفی می کنید؟ (بهترین ژنراتور) میزان مصرف گاز و قیمت ژنراتور؟ گارانتی داره؟ و چند ساله هست؟ هزینه تعمیر و نگهداری چقد می تونه باشه، تقریبی؟ فروش بصورت اقساط دارید؟ برای خرید و نصب نیاز به مجوز از شرکت گاز هست یا خیر؟ اگه میتونید جواب بدید. ممنون

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 23 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجید مداح
 ارسال شده در : دوشنبه 20 بهمن 1399

با سلام لطفا مشخصات فنی ژنراتور 30 کاوآ با تابلوی چنجوور اتوماتیک بر ساختمان مسکونی با محفظه عایق صوتی (کانوپی ) و متصل به گاز شهری و همچنین قیمت ژنراتور، هزینه نصب، تعهدات فروشنده در خصوص خذمات پس از فروش و گارنتی و غیره را توضیح بفرمایید، یکدستگاه نیاز است.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدرضا گلپایگانی
 ارسال شده در : دوشنبه 20 بهمن 1399

سلام، ژنراتور گازسوز تا 120 آمپر دائم کار برای ماینینگ می خواستم، لطف می کنید راهنمایی کنید؟ آیا برای کاهش بیشتر صدا میشه از دو لایه کانوپی استفاده کرد؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی رضا رستگار
 ارسال شده در : دوشنبه 13 بهمن 1399

سلام، وقت بخیر، ۱۵۰ آمپر نیاز داریم، چه ژنراتوری لازمه؟ قیمت؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 13 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سید هاشم‌حسینی
 ارسال شده در : شنبه 11 بهمن 1399

خواهشمند است موجودی و‌ قیمت مدل ۲۵ کاوا و ۴۰ کاوا را ارسال بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 12 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سیدعظیم هاشمی
 ارسال شده در : دوشنبه 06 بهمن 1399

باسلام، توضیحات جامعی ارائه داده اید. ممنونم