ژنراتور گازی

ژنراتور گازی یا گازسوز چیست؟

ژنراتور گازسوز یا گازی تشکیل شده از یک موتور گازسوز و یک ژنراتور می باشد (که اصطلاحا به آن کوپله می گوییم). از اتصال این دو تجهیز به یکدیگر ژنراتور گازسوز تشکیل می شود که قادر به تولید برق با مصرف گاز طبیعی است.

گروه صنعتی فامکو مرجع تخصصی مشاوره و تأمین ژنراتور گازی (گاز سوز) دائم کار جهت مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی و کارخانجات تولیدی از رنج 25 کاوا تا 4 مگاوات می باشد. در ادامه با کارکرد این ژنراتور بیشتر آشنا خواهیم شد.

فیلم معرفی ژنراتور گازی و معرفی مشخصات فنی

امروزه با گسترش شبکه توزیع برق در تمامی نقاط کشور وابستگی به این منبع انرژی غیر قابل انکار است. لذا جهت جلوگیری از خسارات ناشی از قطع برق شبکه سراسری در تمامی مراکز اداری، تجاری و مسکونی و همچنین تولیدی باید از سیستم پشتیبان برق اضطراری استفاده شود.

برای این منظور استفاده از دیزل ژنراتور و ژنراتور های گازی دائم کار به عنوان یک سیستم یکسان با دو منبع تأمین سوخت سیستم احتراقی پیشنهاد می گردد که در اینجا به توضیح سیستم گازسوز یا همان ژنراتور گازی می پردازیم.

اجزاء ژنراتور گازی

ژنراتور گازی از 4 جزء اصلی تشکیل شده که شامل موتور احتراقی با سوخت گاز، ژنراتور مولد برق، شاسی نگهدارنده سیستم و نهایتا تابلوی فرمان و قدرت می باشد که در این بین مهم ترین بخش آن موتور احتراقی با سوخت گاز طبیعی (CNG) و گاز مایع (LPG) می باشد.

موتور گاز سوز یا همان موتور احتراقی با سوخت گاز

هر ژنراتور برقی در هر نوع سوختی شامل یک موتور می باشد. در واقع، موتور دستگاهی می باشد که سوخت وارد شده اعم از گاز یا انواع سوخت های دیگر را به انرژی مکانیکی تبدیل می کند.

در این قسمت سوخت وارد شده LPG یا CNG می باشد که با احتراقی که در سیلندر ها رخ می دهد باعث چرخش شفت موتور می شود که حاصل آن انرژی مکانیکی یا حرکتی می باشد با توجه به اینکه ژنراتور اتصالی به موتور می چرخد خروجی برق می دهد.

نوع سوخت موتور های گازی در ژنراتور گاز سوز

همان طور که در بالا توضیح دادیم موتور های احتراقی از سوخت گاز سوز به دو دسته LPG و CNG تشکیل می شوند.

LPG (Liquefied Petroleum Gas): ال پی جی سوخت گازی است که در دمای بسیار پایین تحت فشار بوده است و همین امر سبب شده است که به مایع تبدیل شده است. معمولا این سوخت را در مخزن نگهداری می کنند و نسبت به سوخت بنزین ارزان تر بوده و از نظر آلودگی زیست محیطی بسیار آلودگی پایینی دارد همچنین درصد اکتان آن بالا می باشد.

CNG (Compressed Natural Gas): معنی لغوی آن گاز طبیعی متراکم می باشد. معمولا در ژنراتور های گاز سوز از این سوخت استفاده می شود که جایگزین بسیار مناسبی برای گازوئیل و بنزین می باشد که از لحاظ زیست محیطی نیز بسیار سازگار می باشد. معمولا از این سوخت در موتور های کوچک با توان پایین استفاده می کنند.معمولا از این سوخت در موتور های کوچک با توان پایین استفاده می کنند.

ژنراتور یا مولد برق

ژنراتور برق که نام دیگر آن آلترناتور است به وسیله ای گفته می شود که توسط قطعه ای به نام شفت به موتور متصل شده و با چرخش شفت انرژی مکانیکی حاصل از موتور را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند.

این کار چگونه انجام می شود؟

قطعه هایی که انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کنند سیم پیچ هایی هستند که درون ژنراتور یا آلترناتور طراحی شده اند که توسط سیم پیچ چرخشی در روتور این کار انجام می شود.

مکانیسم عملکرد ژنراتور گازی

روتور (ROTOR): روتور به قطعه ای متحرک و دوار گفته می شود که درون آن یک سیستم الکترومغناطیسی می باشد که همان آلترناتور است. در واقع این قطعه در ژنراتور به دلیل ایجاد تعامل در بین سیم پیچ ها می باشد که باعث ایجاد میدان مغناطیسی می شود تا در نتیجه این انرژی توسط سیم پیچ ها به استاتور منتقل شود.

اجزای تشکیل دهنده ژنراتور گازسوز

استاتور (STATOR): به قطعه ای ثابت در ژنراتور گفته می شود که به صورت یک آهنربای میدان عمل می کند که در زمانی که با آرمیچر در یک راستا یا در تعامل قرار می گیرد باعث ایجاد حرکت می شود.

قطعات تشکیل دهنده ژنراتور گازسوز
 1. رگولاتور گاز:

به دستگاه یا قطعه ای گفته می شود که فشار گاز را تنظیم می کند. در واقع رگولاتور گاز به عنوان یک تنظیم کننده و یا کنترل فشار عمل می کند تا میزان فشار گاز منتقل کننده به موتور را تنظیم کند.

رگولاتور گاز

دلیل به کارگیری این قطعه به فشار گاز ورودی به موتور بستگی دارد در صورتی که گاز ورودی فشار مناسب نداشته باشد باعث اختلال در عمل احتراق موتور می شود که در نتیجه باعث می شود در ایجاد انرژی مکانیکی موتور مشکلی رخ دهد.

 1. شیلنگ گاز:

یکی از مهمترین قطعات در اجزای تشکیل دهنده ژنراتور گازی شیلنگ گاز می باشد که برای کارکرد موتور گاز ورودی را به ترتیب از شیر برق و سپس به رگولاتور انتقال می دهد تا به موتور برسد.

شیلنگ گاز

یک سری استاندارد ها در بین انواع شیلنگ های مصرفی مخصوص انتقال گاز در ژنراتور های گازی وجود دارد مانند قطر شیلنگ که باید بین 20 تا 30 میلی متر باشد که آسیب به دستگاه وارد نکند.

برند های ژنراتور گاز سوز

موتور های گاز سوز بدون صدا مطرح در ایران شامل پنج برند می باشد که عبارتند از: موتور های گاز سوز کاترپیلار، ژنراتور گازی لوول چین، ژنراتور گازی پرکینز انگلستان، ژنراتور گازسوز کامینز، ژنراتور گازی موتورسازان تبریز.

موتور های گاز سوز کاترپیلار بیشتر در توان های بالا و نیروگاهی موجود می باشد که نمونه های 500 کاوا و 1 مگاوات و دو مگاوات آن به تعداد زیاد و در صنایع در حال کار می باشد.

موتور های لوول در توان های پائین تا 60 کاوا بیشتر برای مجتمع های مسکونی و تجاری کاربرد دارد.

موتورسازان تبریز بیشتر در دو رنج 30 کاوا و رنج 60 کاوا برای کارگاه های تولیدی مجتمع های مسکونی و تجاری کاربرد دارد.

انواع ژنراتور گازسوز دائم کار از نظر توان

ژنراتور های گازسوز دائم کار به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

ژنراتور های با توان پائین تر از 60 کاوا و فشار تغذیه گاز ¼ پوند بر اینچ که در مجتمع های مسکونی و تجاری قابل تأمین است. در ژنراتور های با توان بالاتر از 60 کاوا به گاز صنعتی با فشار 2 پوند بر اینچ و بالاتر نیاز است.

در دسته اول که توان کمتر از 60 کاوا دارند دامنه مصرف بسیار وسیع بوده و تمامی مراکز تجاری و مجتمع های مسکونی تا 100 آمپر مصرف برق اضطراری امکان استفاده از این سیستم را دارند و چون فشار گاز شبکه شهری ¼ پوند است و این توان قابل راه اندازی می باشد. در این مدل ها دو نوع شاسی داریم. یک نوع شاسی باز یا همان ساده است که هیچ پوشش عایق صوتی بر روی ژنراتور ندارد و صدای آن بالای 85 دسی بل بوده و موجب آسیب و آزار برای افراد در مجاورت دستگاه می شود که در نتیجه باید در اتاق های جداگانه یا در پشت بام و پارکینگ نصب گردد.

ولی ما غالبا روی ژنراتور های گازی از پوشش عایق صوتی یا همان کانوپی استفاده می کنیم که صدا را به زیر 85 دسی بل می رساند و منجر به کاهش چشم گیر صدای تولیدی و همچنین زیبائی بصری دستگاه می شود که در این حالت امکان نصب راحت دستگاه در محیط های عمومی وجود دارد و به دلیل بسته بودن کامل قسمت های ژنراتور خطر آسیب رسیدن به افراد وجود ندارد.

تابلو برق ژنراتور گازی

از نظر سیستم فرمان و انتقال برق تولید شده توسط ژنراتور گازی، دو نوع تابلو برق برای این ژنراتور ها موجود است:

نوع اول تابلوی دستی می باشد که فرامین روشن و خاموش شدن را از طریق دستی و اپراتوری دریافت می کند.

این نوع از تابلو فرمان ها معمولا در مکان هایی مورد استفاده است که برقی وجود نداشته باشد و در زمان اضطراری و استفاده از دستگاه ها روشن شود. مورد دیگر استفاده از این نوع تابلو فرمان ها در ژنراتور های گازسوزی است که به صورت دائم روشن باشد.

نوع دوم تابلوی تمام اتوماتیک می باشد که این نوع از تابلو ها معمولا برای مواقع اضطراری می باشند در این تابلو ها ژنراتور بلافاصله پس از قطع برق شبکه اصلی، فرمان استارت می گیرد و ژنراتور گازی پس از روشن شدن برق را از طریق تابلو به مصرف کننده انتقال می دهد و پس از وصل برق شهر ژنراتور گازی فرمان خاموش گرفته و برق توسط کلید چنج اور (Change Over) از روی ژنراتور برداشت شده و به شبکه برق شهر وصل می گردد.

تابلوی اتوماتیک یا همان تابلوی چنج آور می تواند طی کمتر از 10 ثانیه برق اضطراری از طریق ژنراتور را جایگزین برق شبکه اصلی شهر نماید.

میزان مصرف سوخت در ژنراتور های گازی چقدر می باشد؟

میزان مصرف سوخت در ژنراتور های گاز دائم کار متغیر بوده و به 3 فاکتور توان ژنراتور، بار تحمیل شده به ژنراتور و استاندارد های موتور احتراقی از لحاظ راندمان مصرف سوخت وابسته است.

به عنوان نمونه یکی از ژنراتور های گازی پر کاربرد ما که دارای توان 30 کاوا می باشد و ساخت شرکت موتور سازان تبریز است در حالت توان اضطراری 33 کاوا خروجی دارد و مصرف گاز آن در این حالت به 13 متر مکعب گاز در ساعت با فشار ¼ پوند بر اینچ (PSI) می رسد. در حالت 0.75 توان اضطراری 10.6 متر مکعب در ساعت و در حالت 50 درصد توان اضطراری آن 8.3 متر مکعب در ساعت است که نشان دهنده تأثیر بار تحمیلی به ژنراتور بر مصرف گاز ژنراتور می باشد.

این محصولات مانند دیگر موتور ژنراتور ها دارای کاربری های متعددی بوده، اما به تازگی میزان درخواست ژنراتور گازی برای ماینینگ یا ماینر افزایش چشمگیری داشته است. لذا از آنجایی که میزان برق مصرفی در هزینه های تولید یا ماین ارز های دیجیتال نقش موثری دارد، لذا هایپر صنعت فامکو بر آن شد تا مقاله کاملی در زمینه ژنراتور برق ماینر یا ژنراتور برای ماینینگ ارز دیجیتال منتشر نماید. شما عزیزان می توانید با مطالعه این مقاله به صحیح ترین نحوه ممکن ژنراتور مورد نیاز خود را تهیه نمایید یا با مشاورین فنی ما در این زمینه مشورت نمایید. لطفا جهت دریافت کاتالوگ، مشخصات فنی و لیست قیمت ژنراتور گازی دائم کار، در منوی بالای صفحه روی برند مورد نظر کلیک نمایید.

عمر مفید ژنراتور گازی یا گازسوز 

معمولا ژنراتور های گاز سوز از 10000 تا 30000 ساعت کار می کنند. تمامی عوامل به طول عمر دستگاه شما وابسته می باشد از جمله : تعمیر و نگهداری پیشگیرانه، تعویض مرتب فیلتر های روغن ، بررسی و تمیز کردن اجزای مصرفی ان ها و نگهداری ماهانه و سالانه ، می تواند طول عمر دستگاه شما را افزایش دهند و باعث شود. 

مزایای ژنراتور گازسوز 

 • خروجی برق بدون نوسان
 • دسترسی آسان به سوخت گاز شهری
 • صرفه جویی اقتصادی در مصرف سوخت در مقایسه با سوخت دیزل و بنزین
 • هزینه سوخت اقتصادی
 • کم صدا
 • ایمنی بالا و حذف خطرات نگهداری و دپوی سوخت
 • تا 25 درصد افزایش طول عمر مفید دستگاه در مقایسه با نوع دیزل و بنزین
 • حافظ محیط زیست به دلیل کم بودن مقدار دود و بو که باعث کاهش الودگی هوا نیز می باشد.
 • دمای کار مناسب (با توجه به سیستم خنک کنندگی)

قیمت ژنراتور گازی یا گازسوز

با توجه به استقبال زیاد متقاضیان از این دسته مولد های برق گاز سوز یا گازی باعث شده که توجه بسیاری از تولید کنندگان به این محصول جلب شود. یکی از عواملی که در ژنراتور های گازی یا گازسوز باعث بالا رفتن قیمت این دسته از مولد های برق شده است، ارزان بودن نوع سوخت آنها و دارا بودن یک منبع عظیم سوخت است. این موضوع باعث شده که استفاده از ژنراتور های گازی بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد. شما بازدیدکننده گرامی می توانید جهت استعلام قیمت انواع ژنراتور گازی و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان هایپر صنعت فامکو تماس حاصل نمایید.

faq

به مجموعه یک موتور گازی و یک ژنراتور جهت تولید برق، ژنراتور گازی گفته می شود. ژنراتور گازی با استفاده از سوخت گاز طبیعی (NG)، انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی با توان بیش از 15 کیلووات تبدیل می کند.

از مطرح ترین برندهای ژنراتور گازی می توان به کاترپیلار، MWM، بنز، کوهلر، اسکانیا و کامینز اشاره کرد.

از جمله مزایای ژنراتور گازی می توان به سوخت ارزان، طول عمر بالا، صدای کم و آلودگی زیست محیطی کمتر اشاره کرد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
مجید اسکندری
ارسال شده در : شنبه 02 اردیبهشت 1402

سلام، وقت بخیر. ببخشید یک موتور 4 سیلندر گازسوز با ژنراتور می خوام، لطف کنید قیمت بهم بدید. همچنین شماره تماس رو لطفا بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 04 اردیبهشت 1402

سلام جناب اسکندری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت. شما نیز می توانید جهت گفتگو با کارشناس مربوطه با شماره 02148000049 (داخلی 310، 330، 335 و 340) تماس بگیرید.

مراد محمدنیا
ارسال شده در : چهارشنبه 30 فروردین 1402

درود و خسته نباشید، برای تامین برق ویلا که دسترسی به برق شهری ندارد و برای روشنایی، یخچال و تلویزیون نیاز به ژنراتور گازی دارم. لطفا راهنمایی فرمایید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 31 فروردین 1402

سلام جناب محمدنیا عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیر جورکش
ارسال شده در : یکشنبه 28 اسفند 1401

سلام، می خوام بدونم یک ژنراتور گازی 250000 وات، چند آمپر می شه؟ بعد چند کاوا می شه؟ هر مترمربع چه قدر می شه؟ قیمت این ژنراتور چنده؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 17 فروردین 1402

سلام جناب جورکش عزیز، ژنراتور 250 کیلووات معادل 312 کاوا و 450 آمپر بوده و در هر متر مکعب، 0.3 متر مکعب مصرف سوخت دارد. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

کمال الدین برمک
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 بهمن 1401

سلام، وقت بخیر. اینجانب در صدد خرید یک دستگاه ژنراتور گازی برای ساختمان مسکونی 9 طبقه با مساحت هر طبقه حدود 350 مترمربع، یک طبقه پارکینگ، یک طبقه سالن اجتماعات برای مراسم و هفت طبقه مسکونی با 2 دستگاه آسانسور، هر کدام به ابعاد 1.8*1.7 متر و دارای روف گاردن هستم. لطفا به کارشناس محترم اعلام فرمایید جهت راهنمایی برای مشاوره و خرید با بنده‌ تماس‌ بگیرند.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 اسفند 1401

سلام جناب برمک عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد رهبر
ارسال شده در : شنبه 15 بهمن 1401

سلام، برای یک کارگاه و فروشگاه قنادی با ماشین آلات سه فاز، تعدادی یخچال و فریزر، کولرهای گازی و چند دستگاه دیگر معمولا کدوم ژنراتوری را پیشنهاد می کنید؟ قیمتش چند می شه؟ با تشکر از شما.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 23 بهمن 1401

سلام جناب رهبر عزیز، لطفا آمپر مصرفی دستگاه ها را ذکر نمایید.

اسماعیل آرشیان
ارسال شده در : چهارشنبه 12 بهمن 1401

سلام، وقت بخیر. آیا می شود سوخت موتور ژنراتورهای گازسوز CNG که 1000 کیلووات برق تولید می کنند به سوخت LPG تغییر داد؟ چقدر هزینه دارد؟ ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 24 بهمن 1401

سلام جناب آرشیان عزیز، این کار امکان پذیر است اما استاندارد نمی باشد و انجام آن توصیه نمی شود.

سید مرتضی حسینی
ارسال شده در : شنبه 01 بهمن 1401

سلام، برای یک کارگاه نجاری و رویه کوبی نیاز به ژنراتور سه فاز داریم. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 02 بهمن 1401

سلام دوست عزیز، لطفا نوع و آمپر دستگاه هایی که ژنراتور باید برقشان را تامین کند، ذکر بفرمایید.

شریفی
ارسال شده در : دوشنبه 26 دی 1401

سلام، برای یک کارگاه با برق سه فاز نیاز به یک ژنراتور گازی هست، مصرف کننده سه فاز نداریم. آیا می شه از ژنراتور سه فاز به جای تکفاز در صورت نیاز به تأمین برق دستگاه سه فاز احتمالی استفاده کرد؟ اگر بین فازها تقارن نباشد، آیا به ژنراتور سه فاز فشار وارد می کند و آسیب می بیند؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 17 بهمن 1401

سلام دوست عزیز، خیر، این امکان وجود ندارد و حتما باید بین فازها تناسب آمپر وجود داشته باشد.

هاشمی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 13 دی 1401

با سلام و خسته نباشید، آیا دیزل ژنراتور موجود را می شود به ژنراتور گازسوز تبدیل کرد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 17 دی 1401

سلام دوست عزیز، خیر، در حال حاضر تجهیز مورد نظر شما ارائه نمی شود.

محمد ایمانی
ارسال شده در : دوشنبه 23 آبان 1401

سلام، 2 دستگاه موتور گاز سوز 10 مگاوات و 3 دستگاه موتور گاز سوز 18 مگاوات نیاز داریم. توان تامین دارید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 24 آبان 1401

سلام جناب ایمانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی صفری
ارسال شده در : جمعه 13 آبان 1401

سلام، وقت بخیر. ژنراتور گازی برای تولید برق و راه اندازی یک پمپ آب کش 6 اسب با عمق 100 متر و تولید برق برای 10 منزل 50 مترمربعی می خوام. ژنراتور چند کاوا نیاز می باشد؟ قیمت چقدر است؟ الان ما از ژنراتور گازوییلی استفاده می کنیم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 15 آبان 1401

سلام جناب صفری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

بتول حاجی
ارسال شده در : پنجشنبه 03 شهریور 1401

با سلام و احترام. ما در یک باغچه در اطراف تهران نیاز به یک ژنراتور گازسوز برای تامین برق خانگی داریم. راهنمایی بفرمایید برای 2 عدد یخچال، 2 عدد تلویزیون، تعدادی لامپ، 2 عدد پمپ آب و 2 عدد کولر آبی چه ژنراتوری مورد نیاز است؟ مبلغ ژنراتور چقدر است؟ آیا در آینده اگر مقدار مصرفی اضافه شود ژنراتور مورد نظر قابل ارتقا خواهد بود؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 06 شهریور 1401

سلام دوست عزیز، لطفا آمپر دستگاه هایی که موتور برق باید برقشان را تامین کند، ذکر بفرمایید.

حمیدرضا جراحی
ارسال شده در : چهارشنبه 02 شهریور 1401

سلام، وقت بخیر. به یک ژنراتور گازسوز برای واحد مرغداری نیاز دارم. الان از هر فاز برق، 140 آمپر برق مصرف می کنیم. یک ژنراتور برای فروش برق به شرکت برق و یک ژنراتور گازسوز سه فاز هر فاز 50 آمپر برای ماینر نیازمندم. راهنمایی می فرمایید قیمت چنده؟ هر سه در یک محل نصب می شه و اگه 3 تا بخریم به صرفه تره یا کلا یک ژنراتور گازسوز بزرگ برای هر 3 کار بخریم؟ ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 06 شهریور 1401

سلام جناب جراحی عزیز، استفاده از 3 موتور برق توصیه می شود. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

جمال
ارسال شده در : دوشنبه 03 مرداد 1401

سلام، برای تولید برق برای چرخاندن ژنراتور یک چاه به عمق 60 متر و توربین 4 اینچ با شافت و غلاف 50 متر و مصرف برق خانگی (کولر، پکیج گرمایشی، دوربین 10 کاناله و تعداد چند تا لامپ) به چه ژنراتور گازی نیاز است؟ قیمت آن چقدر است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 مرداد 1401

سلام دوست عزیز، یک ژنراتور 40 آمپر مناسب خواهد بود. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

غلامرضا ناصری مجد
ارسال شده در : پنجشنبه 30 تیر 1401

سلام، عالی بود.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 01 مرداد 1401

سلام جناب ناصری مجد عزیز، ممنون از نظر دلگرم کننده شما.

کیوان اخلاقی
ارسال شده در : چهارشنبه 29 تیر 1401

با سلام و تشکر از محتوای مفید و کاملی که ارائه فرمودید. برای ویلایی تریبلکس با مصرف حداکثر 80 آمپر، نیازمند ژنراتور گازی برند غیر چینی هستم. لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 30 تیر 1401

سلام جناب اخلاقی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابراهیم روحی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 تیر 1401

سلام، در ویلا دوبلکس برای یخچال، فریزر، تلویزیون، روشنایی داخل، استخر، جکوزی، روشنایی محوطه از چه ژنراتوری استفاده بشه؟ راهنمایی می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 تیر 1401

سلام جناب روحی عزیز، لطفا آمپر دستگاه هایی که موتور برق باید برقشان را تامین کند، ذکر بفرمایید.

محمد
ارسال شده در : چهارشنبه 22 تیر 1401

سلام، لطفا راهنمایی بفرمایید برای منزلی که دارای 4 یخچال فریزر، لباسشویی و ظرفشویی هرکدام 1 عدد، 2 عدد تلوزیون، حدود 150 عدد لامپ در داخل و محوطه و 2 عدد پکیج گرمایشی می باشد، چه ژنراتوری تهیه نماییم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 22 تیر 1401

سلام دوست عزیز، در صورت استفاده همزمان از تجهیزات ذکر شده، یک ژنراتور 11 کیلووات مناسب خواهد بود.

رضا کامرانی
ارسال شده در : یکشنبه 12 تیر 1401

سلام، وقت بخیر. یک موتور برق برای روشن کردن یک پمپ برای آبیاری 2 یا 3 هکتار زمین بصورت قطره‌ای می خوام. لطفا موتور برق و پمپ مورد نیاز را محاسبه و اعلام نمایید. قیمت هر کدام چنده؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 13 تیر 1401

سلام جناب کامرانی عزیز، لطفا مبداء آبگیری را ذکر نمایید.

غلامرضا خالقی
ارسال شده در : پنجشنبه 26 خرداد 1401

سلام، برای تامین برق اضطراری واحد اداری کارخانه با مصرف حدودا 50، 25 و 10 آمپر، چه تجهیزی رو پیشنهاد می فرمایید؟ جزییات و قیمت هر کدوم لطف رو می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 28 خرداد 1401

سلام جناب خالقی عزیز، استفاده از 2 موتور برق سه فاز 27 کیلووات (50 آمپر) و 13 کیلووات (25 آمپر) به همراه یک موتور برق تکفاز 2 کیلووات (10 آمپر) توصیه می شود. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن امتیاز کم به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

داود علی یاری
ارسال شده در : دوشنبه 23 خرداد 1401

سلام، خدا قوت. دیزل ژنراتور گازی برای 1 واحد آپارتمان می خواستم. حداکثر جریان خروجی 32 آمپر تکفاز می باشد.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 25 خرداد 1401

سلام جناب علی یاری عزیز، استفاده از موتور برق 8.5 کیلووات (33 آمپر تکفاز) پیشنهاد می شود.

داریوش قیصری
ارسال شده در : شنبه 20 فروردین 1401

سلام، برای فروش برق به شرکت برق نیاز دارم. توضیح می فرمایید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 21 فروردین 1401

سلام جناب قیصری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

میررسول سیدصدقیانی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 فروردین 1401

با سلام، بنده متقاضی یک دستگاه ژنراتور کاترپیلار 50 کیلووات سه فاز گاز سوز با کیفیت عالی هستم. لطفا قیمت رو اعلام کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 17 فروردین 1401

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پژمان حق بین
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 03 اسفند 1400

سلام لطفا راهنمایی کنید. برای یک مغازه 3 طبقه هر طبقه 200 متر با آسانسور و کرکره های برقی باید چه ژنراتوری تهیه کنیم؟ ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 04 اسفند 1400

سلام، لطفا بفرمایید سانسورها چند نفره هستند و داخل این فضای 200 متر چه تجهیزات برقی وجود دارد.

عباس ارداغی
ارسال شده در : شنبه 30 بهمن 1400

سلام، برای حدود 900 متر رستوران با یک آسانسور و تجهیزات چه دستگاهی پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 01 اسفند 1400

سلام، لطفا سایر تجهیزات مورد استفاده مانند وسایل روشنایی، تجهیزات آشپزخانه، دستگاه های سرمایشی و گرمایشی و غیره را ذکر بفرمایید.

محمد یوسفی
ارسال شده در : پنجشنبه 28 بهمن 1400

سلام، یک عدد ژنراتور ۳۳ کیلووات قیمت می خوام.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 28 بهمن 1400

سلام جناب یوسفی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مسعود رضوی
ارسال شده در : یکشنبه 03 بهمن 1400

سلام، نیاز به مشاوره فنی تکنیسین دارم. ژنراتور ۴ کیلووات می خوام. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 04 بهمن 1400

سلام جناب رضوی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

آرش محمدی
ارسال شده در : شنبه 02 بهمن 1400

سلام، راهنمایی برای خرید ژنراتور ۳۰ کاوا یا کوچکتر برای ماینر نیاز داشتم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 03 بهمن 1400

سلام جناب محمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اکبر قره باغی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 دی 1400

سلام، اطلاعاتی در مورد ژنراتور ۳۰ کاوا می خواهم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 29 دی 1400

سلام جناب قره باغی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محسن سمیعی
ارسال شده در : شنبه 25 دی 1400

با سلام، جهت تامین برق یک گلخانه صنعتی، گروه مشاور تصمیم دارد بجای خرید برق، از نیروگاه گازی استفاده نماید که هم برق پروژه تامین گردد و هم مازاد آن به شرکت برق فروخته شود. لذا مسولیت من تهیه گزارش فنی و مالی از مزایا و معایب این طرح و شناسایی تامین کنندگان می باشد. ظرفیت پیشنهادی نیروگاه گازی 10 مگاوات می باشد. لطفا در صورت تمایل پیشنهاد فنی و قیمتی خود را برای اینجانب در واتسپ ارسال نمایید. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 25 دی 1400

سلام جناب سمیعی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فرخ مرادلو
ارسال شده در : پنجشنبه 23 دی 1400

با سلام و احترام. بنده متقاضی خرید یک دستگاه موتور ژنراتور گازسوز ترجیحا برند کاترپیلار یا ام دبلیو ام آلمان با قدرت اکتیو ۵۰ کیلووات دائم کار برای تامین برق مورد نیاز کارگاه صنعتی با بار ثابت حدود ۴۰ کیلوات می باشم. خواهشمند است در صورت وجود دستگاه قیمت رو اعلام بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 23 دی 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فردین خرمالی
ارسال شده در : یکشنبه 19 دی 1400

سلام، وقت بخیر. جهت دریافت نمایندگی فروش شرکت به چه صورت اقدام نماییم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 20 دی 1400

سلام جناب خرمالی عزیز، با عرض پوزش و متاسفانه در حال حاضر هیچ گونه نمایندگی و یا عاملیت فروش اعطا نمی گردد. نام حضرتعالی به لیست متقاضیان اضافه گردید و در صورت تغییر سیاست با شما تماس گرفته خواهد شد.

سید قادر میرهمایونی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 دی 1400

سلام و خدا قوت، بابت یک بلوک ۵۹ واحدی در مسکن مهر پردیس چه مدلی را پیشنهاد می کنید و چقدر هزینه اش هست؟ و اینکه در اتاق تاسیسات امکان راه اندازی هست و اندازه دستگاه برای چنین ساختمانی چقدر هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 15 دی 1400

سلام و عرض ادب، برای محاسبه دقیق و صحیح این ژنراتور می بایست اطلاعات بیشتری مثل میزان مصرف و هدف از نصب مشخص گررد که کارشناسان بخش مشاروه فنی با شما تماس می گیرند تا کامل در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

محمدرضا مومنی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 دی 1400

سلام، گروه تعمیر و نگهداری جهت دو دستگاه ژنراتور 5 مگاوات ABB نیاز دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 دی 1400

سلام جناب مومنی عزیز، همکاران واحد تعمیرات با شما تماس خواهند گرفت.

حبیبی
ارسال شده در : چهارشنبه 08 دی 1400

سلام، ژنراتور گازسوز دائم کار با ظرفیت ۳۰ تا ۴۰ کاوا می خوام. محصولات و قیمت رو می فرمایین؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 09 دی 1400

سلام جناب حبیبی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد کرد
ارسال شده در : شنبه 04 دی 1400

سلام، من می خوام واسه ماینینگ ژنراتور بگیرم. لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 05 دی 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیرحسین ولی پور
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 آذر 1400

با عرض سلام و خسته نباشید. من به یک ژنراتور با خروجی ۱۵۰ آمپر سه فاز نیاز دارم. لطفا جهت مشاوره تماس بگیرید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 آذر 1400

سلام جناب ولی پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

کسری کریمی
ارسال شده در : دوشنبه 29 آذر 1400

سلام، به یک ژنراتور گازی جهت ماین که بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ آمپر برق تولید کند نیازمندم. لطفا بنده رو راهنمایی می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 آذر 1400

سلام جناب کریمی عزیز، شما می توانید از ژنراتور گازی کوهلر دائم کار 83 کیلووات (معادل 103 کاوا) استفاده نمایید.

محمد ابوطالبیان
ارسال شده در : شنبه 27 آذر 1400

سلام، اینجانب نیاز به اطلاعت و مشاوره جهت خرید یک دستگاه ژنراتور گازی برای برق اضطراری مجتمع ۲۰۸ واحدی دارم. نیاز به کاتالوگ، بروشور و راهنمایی دارم. سپاسگزارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 27 آذر 1400

سلام جناب ابوطالبیان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجتمع تجاری اداری
ارسال شده در : یکشنبه 21 آذر 1400

با سلام، درخواست خرید ژنراتور گازی و همچنین فروش ژنراتور گازوئیلی دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 21 آذر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمیدرضا رضایی
ارسال شده در : پنجشنبه 11 آذر 1400

سلام، من برای یک ژنراتور گازی 200 کاوا و احتمالا خرید، مشاوره می خوام. لطفا تماس بگیرید و راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 13 آذر 1400

سلام جناب رضایی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محسن مهرابی
ارسال شده در : یکشنبه 07 آذر 1400

سلام، یک ژنراتور 100 آمپر نیازمندم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 08 آذر 1400

سلام جناب مهرابی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسن
ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400

سلام، یه ژنراتور ۱۰۰ لازم دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 آذر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی بهمنلو
ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400

سلام، احتیاج به مشاوره دارم برای خرید.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

احسان
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 آبان 1400

سلام، برای یک دستگاه ۴ آمپر و ۱۵۰۰ وات واسه ۲۴ ساعت شبانه روز اگر بخوام از ژنراتور گازی استفاده کنم.، چه دستگاهی مناسبه برام؟ و اینکه از هزینه قبض گاز اطلاع دارین؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 آبان 1400

سلام، ژنراتورهای گازسور توان کار دائم را ندارد. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

علی بروشان
ارسال شده در : جمعه 21 آبان 1400

سلام و خسته نباشید خدمت شما. من می خوام ژنراتوری که شما معرفی می کنید برای حدود ۱۰ دستگاه ماینر جوابگو باشه. لطفا قیمت ژنراتور و جزئیات برایم توضیح دهید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 22 آبان 1400

سلام جناب بروشان عزیز، لطفا آمپر مصرفی دستگاه خود را ذکر بفرمایید.

عیسی رمضانی
ارسال شده در : چهارشنبه 19 آبان 1400

سلام، آیا ژنراتور ۳۰ کاوا سه فاز، خروجیش هر فاز ۴۰ آمپر هست؟ قیمت لطف کنید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 19 آبان 1400

سلام جناب رمضانی عزیز، خروجی هر فاز 43 آمپر می باشد.

امیررضا محمدپور
ارسال شده در : دوشنبه 17 آبان 1400

سلام، برای برج ١٢ طبقه ٣۶ واحدی مشاوره می خوام.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 17 آبان 1400

سلام جناب محمدپور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا ایجی
ارسال شده در : جمعه 14 آبان 1400

سلام و عرض ادب. ژنراتور برای ماینینگ و رمز ارز با مصرف ۱۲۰ کیلووات می خوام. چی پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 15 آبان 1400

سلام جناب ایجی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ناصر آقایاری
ارسال شده در : پنجشنبه 13 آبان 1400

با سلام و تشکر از سایت خوبتون. من برای مصرف روشنای باغ و یخچال حدودا ۲۰۰۰ وات و پمپ آب ۲ اینچ ژنراتور گازسوز LPG می خوام. لطفا مصرف گاز مورد نیاز و مدل پیشنهادی ژنراتور را بفرمایید. ضمنا دائم کار نیست.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 15 آبان 1400

سلام جناب آقایاری عزیز، موتور برق گازی LPG برند هشن چین به شما پیشنهاد می شود که توان نامی 3 کیلووات (تا 4.5 کیلووات استندبای) دارد. مصرف گاز نیز حدودا به ازای هر کیلووات توان، 0.3 متر مکعب در ساعت می باشد.

روح اله رضایی
ارسال شده در : شنبه 08 آبان 1400

سلام، قیمت ژنراتور مناسب در زمینه استخراج ارز دیجیتال خواستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 09 آبان 1400

سلام جناب رضایی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمیدرضا سیاوشی
ارسال شده در : جمعه 07 آبان 1400

سلام، همکار شما در شهرستان نهاوند استان همدان هستم. در صورت امکان کاتالوگ ژنراتورهای گازی رو با قیمت تا مدل 40 کاوا توی واتساپ به همین خط ارسال کنید. ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 08 آبان 1400

سلام جناب سیاوشی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سعید رحیمی
ارسال شده در : جمعه 07 آبان 1400

سلام، من یک ژنراتور گاز سوز ۱۲۰ تا ۳۰۰ کاوا نیاز دارم. دو تا سوال دارم. اول قیمت این ژنراتور ها با این توان چنده؟ و اینکه مصرف ژنراتور ها چقدر هست؟ برای هزینه ریالیش منظورمه. ممنون می شم راهنمایی بکنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 08 آبان 1400

سلام جناب رحیمی عزیز، ژنراتور گازی معمولا در ازای هر یک کیلووات توان، حدود 0.3 متر مکعب در ساعت گاز مصرف می کند. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

تقی پور
ارسال شده در : چهارشنبه 05 آبان 1400

سلام، قیمت ژنراتور 30 کاوا می خواستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 06 آبان 1400

سلام جناب تقی پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فرزان فرهی
ارسال شده در : چهارشنبه 05 آبان 1400

سلام، یک ژنراتور گازسوز دائم کار با توان حداکثر 30 کاوا با گاز فشار خانگی چی پیشنهاد می کنید؟ برای کار ماینینگ می خوام و قابلیت استفاده به عنوان برق اضطراری که در صورت قطع شدن برق خانه برق ماینرها را قطع و برق ساختمان را تامین کند. سر و صدا در کمترین حد ممکن باشد. لطفا پیشنهاد و قیمت خود را بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 05 آبان 1400

سلام جناب فرهی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محسن عبدی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 آبان 1400

سلام و عرض ادب. سلام بابت راه اندازی ۴۰ دستگاه ۲ کیلوواتی چه ژنراتوری نیاز هست؟ لطفا در صورت امکان تماس بگیرید تا راجع به پروژه صحبت کنیم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 05 آبان 1400

سلام جناب عبدی عزیز، شما به یک ژنراتور 80 کیلوواتی نیاز دارید. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمیدرضا رسولی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 آبان 1400

سلام، خدا قوت. به یک ژنراتور گازسوز با خروجی ۶۰ کاوا نیاز دارم که تا حد امکان صدای کمی داشته باشه، لطفأ راهنمایی کنید که چقدر باید هزینه براش در نظر بگیرم و اینکه آیا می تونم به صورت ۲۴ ساعته ازش استفاده کنم؟ ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 آبان 1400

سلام جناب رسولی عزیز، ژنراتور گازسوز معمولا کانوپی دارند که باعث کاهش صدا می شود و اکثرا به گاز شهری قابل اتصال می باشند. همچنین این ژنراتورها دائم کار هستند. اما برای تعویض روغن، فیلتر و همچنین ریختن آب رادیاتور، دستگاه می بایست حتما خاموش شود.

شیرزاد تاج میر
ارسال شده در : یکشنبه 02 آبان 1400

سلام، برای تولید یک بیت کوین در ماه به چه ژنراتوری نیاز هست و قیمت آن چند در میاد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 03 آبان 1400

سلام، اطلاعات مربوط به بیت کوین در زمینه کاری هایپر صنعت فامکو نمی باشد. ما می توانیم با توجه به آمپر خروجی ماینر، ژنراتور مناسب را به شما پیشنهاد بدهیم.

سید مهدی خليفه سلطانی
ارسال شده در : جمعه 23 مهر 1400

سلام و عرض ادب. می خوام قیمت ژنراتور گاز سوز 700 کیلوواتی چقدر می باشد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 24 مهر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

طباطبائی نژاد
ارسال شده در : جمعه 23 مهر 1400

سلام، عالی بود.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 24 مهر 1400

سلام جناب طباطبائی نژاد عزیز، ممنون از نظر دلگرم کننده شما.

احمد
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 20 مهر 1400

سلام، من یک ژنراتور دارم ولی موتورش خراب هستش. قبلا با گازوئیل کار می کرده و الان قصد دارم موتورش رو عوض کنم و کلا گازی باشه. چه نوع موتوری رو پیشنهاد می کنید؟ و اینکه آیا می شه با گاز شهر به عنوان سوختش استفاده کرد؟ تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 21 مهر 1400

سلام، بله، شما می توانید با توجه به توان ژنراتور خود، از موتور گازسوز دائم کار استفاده نمایید که با هر فشار گازی قابلیت کارکرد دارند.

مهدی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 20 مهر 1400

سلام، قیمت ژنراتور ۵ مگاواتی رو می خواستم. ترجیحا میتسوبیشی باشه.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 20 مهر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید رضا باغبانی
ارسال شده در : دوشنبه 19 مهر 1400

سلام و درود. نیاز به مشاوره برای پروژه مسکونی دارم. ممنون می شم همکاری بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 20 مهر 1400

سلام جناب باغبانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدرضا نامنی
ارسال شده در : شنبه 17 مهر 1400

سلام، درخواست خرید و راهنمایی ژنراتور دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 17 مهر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی وحیدی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 13 مهر 1400

سلام و عرض ادب، ژنراتور گازی برای یک عدد دستگاه ماینر ۳۳۰۰ وات برای منزل مسکونی می خوام. ممنون می شم راهنمایی کنید قیمت دستگاه چنده؟ و اینکه مصرف گاز ماهانه این دستگاه چقدر می شه؟ ممنون از زحمات شما.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 14 مهر 1400

سلام، یک موتور برق 4 کیلووات مناسب می باشد. برای استفاده 24 ساعته، می بایست از 6 عدد دستگاه استفاده کنید و هر 4 ساعت، یک موتور برق را وارد مدار بفرمایید. مصرف گاز نیز به ازای هر 1 کیلووات توان، 0.3 متر مکعب در ساعت می باشد.

مهدی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 13 مهر 1400

با سلام، قیمت ژنراتور گازی با خروجی ۸۰‌ آمپر سه فازی دائم کار رو لطف کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 14 مهر 1400

سلام، یک ژنراتور گازی 60 کاوا به شما توصیه می گردد.

داود طاوسی
ارسال شده در : شنبه 10 مهر 1400

سلام، درخواست خرید ژنراتور دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 10 مهر 1400

سلام جناب طاوسی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی محمودی
ارسال شده در : پنجشنبه 08 مهر 1400

سلام، ژنراتور گازی می خوام.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 08 مهر 1400

سلام جناب محمودی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عباس ایزدخواست
ارسال شده در : چهارشنبه 07 مهر 1400

سلام، درخواست خرید ژنراتور دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 08 مهر 1400

سلام جناب ایزدخواست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی ارغیانی
ارسال شده در : دوشنبه 29 شهریور 1400

با سلام، لطفا قیمت یک ژنراتور 2 مگاوات برای احدات نیروگاه رو بفرمایید. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 29 شهریور 1400

سلام جناب ارغیانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رضا بافکر
ارسال شده در : جمعه 26 شهریور 1400

سلام، وقت بخیر. ممنون می شم پاسخ بدین برای ۱۵۰ آمپر برق چه دستگاهی باید بگیرم؟ و اینکه چه قیمته؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 27 شهریور 1400

سلام، یک ژنراتور ۸۵ کیلووات مناسب است.

مهدی رستمی
ارسال شده در : جمعه 26 شهریور 1400

با سلام، من درخواست خرید یک ژنراتور تا ۲ مگاوات رو دارم برای تولید برق و فروش آن. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 27 شهریور 1400

سلام جناب رستمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فرامرز ساعدی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 شهریور 1400

درود بر شما. برای یک ویلای نسبتا بزرگ نیاز به ژنراتور ترجیحا گازسوز ۳ فاز حدود ۴۰ کیلووات دارم (۳۰ تا ۵۰ کیلووات). لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاس.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 24 شهریور 1400

سلام جناب ساعدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس می گیرند.

امیر پیله چی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 شهریور 1400

سلام، برای واحد صنعتی به ژنراتور به ظرفیت 1000 کیلووات (1 مگاوات) نیاز داریم. تفاوت قیمت در برندهای مختلف برای دو نوع گاز سوز و گازوئیل سوز چقدر است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 17 شهریور 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سید علیرضا طباطبایی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 شهریور 1400

سلام، من یه ژنراتور گازی برای ماینر می خوام که حدود 40 آمپر مصرف داره. لطفا یه پیشنهاد بهم بدین به همراه قیمت.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 شهریور 1400

سلام جناب طباطبایی عزیز، به شما یک موتور برق 9 کیلووات پیشنهاد می شود. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

محمدرضا اصغریه لو
ارسال شده در : پنجشنبه 04 شهریور 1400

با سلام، ژنراتور گازسوز با ظرفیت 630 کاوا مشخصاتش چی هست؟ ابعاد و اندازه چقدره؟ فشار گاز ورودی چند پوند می باشد؟ برای برق اضطراری CNG می خواستم. قیمت و شرایط پرداخت رو در صورت امکان بفرمایید. طرح توجیهی برای ماینینگ برای اخذ وام بانکی و دریافت مجوز ماینینگ می خوام.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 06 شهریور 1400

سلام، فشار گاز ورودی می بایست برابر با 2 پوند صنعتی باشد. همکاران مشاوره فنی برای ارائه راهنمایی دقیق تر با شما تماس خواهند گرفت.

علی تقی زاده
ارسال شده در : یکشنبه 31 مرداد 1400

سلام، برای برق خانگی به ژنراتور با ثبات برق نیاز دارم تا کامپیوتر و باقی دستگاه ها قطع و وصل نشن. لطفا راهنمایی می فرمایین؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 31 مرداد 1400

سلام جناب تقی زاده عزیز، لطفا دستگاه های مورد نظر یا توان هر کدام را ذکر بفرمایید.

رستمی
ارسال شده در : جمعه 29 مرداد 1400

سلام، لطفا قیمت تمام شده ژنراتور 10 کاوا را با متعلقات بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام جناب رستمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

محمد خادمیان
ارسال شده در : چهارشنبه 27 مرداد 1400