قیمت :
18,400,000
تومان
قیمت :
18,500,000
تومان
قیمت :
11,700,000
تومان
قیمت :
8,295,000
تومان
قیمت :
5,100,000
تومان
قیمت :
15,000,000
تومان
قیمت :
20,000,000
تومان
قیمت :
25,000,000
تومان

آلترناتور یا ژنراتور چیست؟

ژنراتور یا آلترناتور به قطعه ای الکترونیکی گفته می شود که با انرژی مکانیکی به دست آمده از موتور می تواند برق تولید کند. ژنراتور که به آن آلترناتور نیز گفته می شود، جزو قطعه اصلی در دیزل ژنراتور ها می باشد که در فرایند کوپله کردن و مونتاژ کردن به دستگاه خروجی برق تبدیل می شود.

معمولا ژنراتور با هر انرژی مکانیکی به دست آمده مانند موتور های احتراقی، توربین های گازی و آبی، توربین های بادی و توربین های بخار و غیره در یک مدار خارجی می تواند آن را به انرژی الکتریکی تبدیل کند.

آلترناتور یا ژنراتور

انواع ژنراتور تک

ژنراتور ذغالی یا جاروبکی

ساختار آن به گونه ای می باشدکه نیاز به ولتاژ تحریک خارجی که شامل باتری یا یک منبع تغذیه دارد.

اجزا ژنراتور ذغالی یا جاروبکی

ساختار ژنراتور ذغالی یا جاروبکی

 1. FAN (قطعه خنک کننده)
 2. SOURCE POWER TO AVR (خروجی استاتور به AVR)
 3. AVR (رگولاتور تنظیم ولتاژ)
 4. STATOR (قطعه ثابت موتور)
 5. ROTOR (قطعه متحرک موتور)
 6. SUPPLY (ورودی ولتاژ تحریک)
 7. EXCITER (محرک یا تحریک کننده)
 8. RECTIFIER (مبدل جریان مستقیم به جریان متناوب)
 9. PMG (سنسور دور شفت)

در ژنراتور ها ما معمولا 4 روش تحریک برای راه اندازی ژنراتور های ذغالی نیز داریم که روش بالا نمونه شنت یا خود تحریک می باشد.

در بین چهار روش تحریک عادی ژنراتور ها از یک رگولاتور ولتاژ اتوماتیک یا همان (AVR) استفاده می شود. در واقع رگولاتورولتاژ اتوماتیک برای تامین کردن خروجی DC یا جریان مستقیم به تحریک کردن استاتور استفاده می کند. 

معمولا ژنراتور های ذغالی از لحاظ کوپلینگ به ژنراتور های دو سر بلبرینگ (TWOBEARINGS) یا شفت دار تقسیم می شود. این ژنراتور ها در زمان کوپل شدن با موتور ها هزینه های زیادی به همراه خواهند داشت زیرا در زمان نصب با موتور نیازمند واسطه کوپله نیز است.

ژنراتور براشلس

ژنراتور براشلس یا آهنربا دائم به ژنراتوری اطلاق می شود که با بهره گیری از مغناطیس دائم که به روتور متصل است جهت تحریک استفاده می شود که در این نوع از ژنراتور ها نیازی به ذغال نداریم. 

ژنراتور های براشلس از لحاظ نوع کوپلینگ به دو نوع تقسیم می شوند:

 • تک سر بلبرینگ: به ژنراتوری گفته می شود که بدون واسطه به موتور کوپله می شود.
 • دو سر بلبرینگ: به ژنراتوری گفته می شود که در زمان کوپله با موتور به واسطه نیاز دارد.

مقایسه ژنراتور های ذغالی و براشلس

 • قیمت: معمولا ژنراتور های براشلس گران تر از ژنراتور های ذغالی می باشند. 
 • طول عمر: ژنراتور های ذغالی به نسبت ژنراتور های براشلس عمر کمتری دارند. 
 • ابعاد: ژنراتتور های براشلس از نظر ابعاد کوچک تر از ژنراتور های ذغالی می باشند. 

اجزای اصلی ژنراتور

ژنراتور ها از یک قسمت چرخان و متحرک به اسم روتور و از یک قسمت ثابت به اسم استاتور تشکیل شده اند.

 1. روتور

به قطعه ای دوار یا متحرگ گفته می شود که در درون ساختار ژنراتور، نیروی مکانیکی دوار خروجی موتور را دریافت کرده و با چرخش خود، حول محور مشخص و آرمیچر نصب شده بر روی این قطعه می شود که باعث ایجاد میدان مغناطیسی شده که این میدان باعث القای نیروی الکترومغناطیس در سیم پیچی آلترناتور می شود.

روتور

آرمیچر: منظور از آرمیچر آهن ربای دایم کار در مدل های براشلس و نمونه تحریک پذیر در مدل های ذعالی تعریف می شود.

کموتاتور: وسیله ای فلزی که از جنس برنج یا مس بوده که ذغال های جاروبک بر روی آن قرار گرفته و وظیفه انتقال ولتاژ تحریک را به سیم پیچی درونی روتور بر عهده دارد. هر کدام از صفحات موازی کوموتاتور به کلاف سیم پیچ مقابل خود متصل بوده که با آرایش و قطب بندی آهن ربای الکترومغناطیس القایی رابطه دارد که در نهایت با طرح متوالی قطب های N و S درون ساختار سیم پیچ موجب القای الکترومغناطیس در ساختار استاتور می شود.

جاروبک ها و جارو نگهدار: به قطعات کربنی یا اصطلاحا ذغالی گفته می شود که حامل ولتاژ تحریک بوده و با اتصال خود به سطح کوموتاتور مدار را کامل می کنند.

جاروبک ها و جارو نگهدار

جارو نگهدار: وسیله ای است که موجب اتصال صحیح قطعات ذغال جارروبک به سطح کوموتاتور و محافظت از آن را بر عهده دارد.

جارو نگهدار

 1. استاتور

به قسمت ثابت ژنراتور استاتور گفته می شود که از چند لایه فلزی به شکل یک استوانه تو خالی ساخته شده است. که دارای مش بندی و کلاف سیم مسی لاکی بوده که با محاسبات دقیق ولتاژ تحریک درون روتور را به ولتاژ خروجی مورد نظر تبدیل می کند.

استاتور

کلاف: به رشته های تنیده شده ی سیم مسی گفته می شود. 

در حالت کلی وظیفه استاتور تامین ولتاژ خروجی استاندارد بوده که در ژنراتور های کوچک ولتاژ خروجی مستقیم یا متناوب به وسیله ی قطعه ی رکتیفایر صورت می پذیرد. 

رکتیفایر: به قطعه ای گفته می شود که ولتاژ خروجی متناوب را به ولتاژ مستقیم یا بالعکس تبدیل می کند.

روتور با چرخش خود که نیروی دورانی خود را از یک منبع خارجی به دست اورده است درون فضای خالی استاتور که با فاصله ی به اصطلاح هوایی معروف است باعث القای جریان الکترومغناطیس تحریک به سیم پیچ استاتور می شود. 

 1. یاتاقان بندی

بهترین جزء در یاتاقان بندی بلبرینگ می باشد که در مرکز درب های ژنراتور قرار می گیرد .

بلبرینگ: به قطعه ای گفته می شود که موجب تراز بندی روتور در ساختار استاتور شده، نیرو های شعاعی و محوری را تحمل کرده و موجب می شود قطعات دوار و ثابت در کنار یکدیگر به صورت استاندارد قرار بگیرند.

بلبرینگ ژنراتور

 1. رگولاتور ولتاژ یا همان AVR

رگولاتور ولتاژ یا همان AVR (Automatic Voltage Regulator) به قطعه ای گفته می شود که در واقع خروجی ولتاژ ژنراتور را بررسی می کند.

وظایف رگولاتور ولتاژ یا همان AVR

 • بررسی خروجی خطاها
 • سیستم حفاظتی خروجی 
 • تنظیم ولتاژ
 • نوسان ولتاژ در خود ساختار ژنراتور 
 • تنظیم ولتاژ در خروجی 

 1. پوسته: پوسته یا کیسینگ به قطعه ای گفته می شود که ضمن در کنار یکدیگر قرار دادن قطعات درونی ژنراتور موجب حفاظت فیزیکی این قطعات در مقابل عوامل مخرب مانند ضربه، گرد و غبار، نور آفتاب و رطوبت می شود.
 2. پروانه خنک کن: به قطعه ای گفته می شود که با چرخش خود که به شفت اصلی متصل است باعث گردش جریان هوا درون ساختار ژنراتور شده و میزان انتقال حرارت را بالا برده و موجب خنک شدن ساختار درونی ژنراتور می شود.

رگولاتور ولتاژ یا همان AVR

تاریخچه ژنراتور

ژنراتور به عوان اولین مولد مغناطیسی توسط مایکل فارادی دانشمند انگلیسی در سال 1831 اختراع شد. این ژنراتور ها که تقریبا تمامی برق مصرفی را تولید می کردند برای اولین بار توسط لرد کلوین و سباستین فرانتی تولید و اختراع شدند که توانستند فرکانس هایی بین 100 تا 300 هرتز را تولید کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
کریم امیری
ارسال شده در : دوشنبه 17 مرداد 1401

سلام اساتید محترم، برای تولید برق پایدار نیاز به توربین بادی دارم که با حداقل سرعت باد هم کار کند و تا 15 کیلووات برق نیاز دارم. یک مخترع شیرازی یک توربین بادی ساخته که با سرعت 2 متر بر ثانیه هم برق تولید می کند که به آن دسترسی ندارم. لطفا اگر می توانید راهنمایی بفرمایید چگونه می توانم توربین بادی تهیه و نصب کنم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 20 مرداد 1401

سلام جناب امیری عزیز، در حال حاضر توربین های بادی ارائه نمی شوند و اطلاعی از سایر تامین کنندگان نداریم.

محمود سلیمی
ارسال شده در : دوشنبه 10 مرداد 1401

سلام، نیاز به مشاوره دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 10 مرداد 1401

سلام جناب سلیمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسین رحیمی
ارسال شده در : یکشنبه 26 تیر 1401

سلام، وقت بخیر. من می خواستم یه ژنراتور استریم تهیه کنم از شما برای نصب روی رودخانه. می خواستم اگه ممکنه راهنماییم کنید لطفا. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 تیر 1401

سلام جناب رحیمی عزیز، ژنراتورها برای رسیدن به خروجی برق 50 هرتز، باید به سرعت 1500 دور در دقیقه برسند. در صورتی که دبی آب کمتر از حد مورد نیاز باشد، افت دور ایجاد می شود و برق خروجی دریافت نخواهید کرد. لطفا در صورت امکان دلیل دادن امتیاز کم به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هر گونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

سعید عباسی
ارسال شده در : جمعه 17 تیر 1401

سلام، ژنراتوری که بشه باهاش داخل باغ چند تا لامپ روشن کرد و جوشکاری (اگر لازم بود) جواب بده می خوام. برای راه اندازی ژنراتور می شه به کاردان تراکتور متصل کرد؟ ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 20 تیر 1401

سلام جناب عباسی عزیز، یک ژنراتور 8.5 کیلووات (در صورت استفاده همزمان از تجهیزات ذکر شده) مناسب خواهد بود. بله، امکان اتصال به تراکتور هم وجود دارد.

علیرضا جوادی
ارسال شده در : چهارشنبه 08 تیر 1401

درود بر شما، اگر بخواهیم فرکانس ژنراتورمون که با افزایش و کاهش دور موتور یا مقدار مصرف بار خروجی تغییر می کنه (بین 60 تا 70 هرتز) رو به حداقل دامنه تغییرات برسونیم و نزدیک 50 هرتز برسونیم، آیا راهی وجود دارد؟ با تغییر دستی دور موتور، ولتاژ و فرکانس تغییر می کند، آیا این طبیعی است؟ ممنون از وقتی که می زارید. مدل دستگاه ES3500 هندلی تک فاز بنزینی می باشد.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 09 تیر 1401

سلام جناب جوادی عزیز، این کار در دیزل ژنراتور با استفاده از گاورنر و در موتور برق به وسیله رگولاتور صورت می گیرد. همکاران واحد تعمیرات برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

محسن حسینی
ارسال شده در : دوشنبه 30 خرداد 1401

سلام و عرض ادب. از اینکه با حوصله به سوالات دوستان پاسخ می دهید شما را تحسین می کنم چون خودم را جای شما تصور کردم، زنده باشید. باغی دارم فاقد برق. سیستم خورشیدی دارم اما بخاطر علاقه زیادی که دارم قصد دارم توربین بادی با لوله PVC درست کنم و 2 الکتروموتورپ (یکی 240 دور 19 ولت و دیگری 90 ولت 1200 دور) دارم که برندش یادم نیست اما خیلی با کیفیت هستند، می خواستم راهنمایی فرمایید از همین موتورهای DC بعنوان ژنراتور استفاده کنم یا سراغ BLDC بروم؟ مقدار تولید برایم خیلی مهم نیست. برای شارژ باتری 12 ولت و آمپر هم با توجه به توانی که تولید شود، ممنون می شم راهنمایی فرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 01 تیر 1401

سلام جناب حسینی عزیز، ممنون از حسن نظر شما. به درستی متوجه منظور شما نشدیم. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

صادق بهرامی
ارسال شده در : چهارشنبه 25 خرداد 1401

سلام و درود. ژنراتور برای راه اندازی 2 عدد کف کش 3 فاز با هد مثبت 50 می خواستم. لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 25 خرداد 1401

سلام جناب بهرامی عزیز، لطفا توان کف کش ها (اسب بخار) را ذکر بفرمایید.

امین قهرمانی
ارسال شده در : یکشنبه 22 خرداد 1401

سلام، من 1 ژنراتور استمفورد می خوام 25 کیلووات. الان 2 تا 15 کیلووات دارم. می خوام 25 کیلوواتشو بخرم که جواب کارم رو بده. زحمتی بکشید تماس بگیرید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 23 خرداد 1401

سلام جناب قهرمانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رضا
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 17 خرداد 1401

سلام، خسته نباشید. من یک ژنراتور کوچک و سبک‌ می خواستم. توان کمتر از 5.5 کیلووات باشه هم مشکل ندارند. فقط ارزان، سبک و کوچک باشه. می شه راهنمایی کنید؟ ممنونم. قیمت، اندازه محصول و وزنش چقدره؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 19 خرداد 1401

سلام دوست عزیز، موتور برق های کمتر از 5.5 کیلووات جزء دسته موتور برق های سبک و کوچک محسوب می شوند. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

بیژن
ارسال شده در : یکشنبه 15 خرداد 1401

سلام، خسته نباشید. ژنراتور دایم کار می خوام که 50 آمپر ازش بتونم برق بگیرم. اونم به دور 24 ساعته. لطفا راهنمایی کنید. گازسوز یا بنزینی می خوام.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 18 خرداد 1401

سلام، برای دایم کار بودن لازم است از یک ژنراتور گاز سوز سه فاز 50 آمپر 27 کیلووات استفاده نمایید.

احمد پاسبان
ارسال شده در : یکشنبه 01 خرداد 1401

سلام، وقت بخیر. من تعداد 2 عدد ژنراتور 40 کاوا و 60 کاوا نیاز دارم. موجود دارید؟ لطفا با بنده تماس بگیرید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 01 خرداد 1401

سلام جناب پاسبان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

روح الله رضایی
ارسال شده در : جمعه 30 اردیبهشت 1401

سلام، وقت بخیر. یه ژنراتور تکفاز که بتونه ولتاژ 230-220 و حداقل 25 آمپر برق دائم بده می خواستم. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 31 اردیبهشت 1401

سلام جناب رضایی عزیز، یک موتور برق 5.5 کیلووات مناسب است.

نوید عباسی
ارسال شده در : پنجشنبه 08 اردیبهشت 1401

با سلام و خسته نباشید. من یه ژنراتور برای موتور بنز 808 می خواستم که بتونه دو تا برق سه فاز یا یه سه فاز و 100 کیلو تک فاز برای روشن کردن کولر گازی و چند عدد لامپ تامین کنه. ممنون می شم جواب بدین و کمکم کنید که اگه بشه انجامش بدم.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 08 اردیبهشت 1401

سلام، موتور های زمینی با موتور های خودرویی متفاوت می باشند. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جواد عزیزی
ارسال شده در : شنبه 06 فروردین 1401

سلام و خسته نباشید. من یه توربین با یه موتور که بتونه واسه یه روستای 200 خانوار رو برق دائم بده می خواستم. راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 فروردین 1401

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسن
ارسال شده در : پنجشنبه 26 اسفند 1400

سلام، من می خواهم نیروگاه بادی با ظرفیت 100 کیلوات بر ساعت راندازی کنم و دنبال ژنراتور دائم کار هستم. البته چند ژنراتور می خوام. اگه می شه منو راهنمایی کنین.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 14 فروردین 1401

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اصغر فرشیدی
ارسال شده در : دوشنبه 02 اسفند 1400

سلام، وقت بخیر. یک ژنراتور 7.5 کیلوواتی 1500 دور، چند اسب قدرت لازم داره؟ ممنونم پاسخ بدید. فرمول محاسبه پیدا نکردم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 02 اسفند 1400

سلام جناب فرشیدی عزیز، معمولا توان ژنراتور 10 درصد از توان موتور کمتر است.

محمدرضا بوربور
ارسال شده در : یکشنبه 01 اسفند 1400

سلام، من یک موتور تک سیلندر دیزل 13 اسب 2200 دور دارم. ژنراتور چند کیلووات مناسبش هست؟ تشکر از لطف شما.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 02 اسفند 1400

سلام جناب بوربور عزیز، ژنراتور ها دور 1500 دارند و برای تامین برق باید با موتور 1500 دور کوپل شوند. یک ژنراتور 11 کاوا برای شما کافی خواهد بود.

میثم
ارسال شده در : چهارشنبه 20 بهمن 1400

باسلام و احترام، ضمن سپاس فراوان از راهنمایی دقیق و مشفقانه و سایت بسیار مفیدتون. اگه ممکنه در خصوص امکان پذیر بودن مطلب لینک درج شده در کامنت راهنمایی بفرمایید. درباره ساخت ژنراتور برق رایگان با ولتاژ 220 ولت هست. اگه بشه واقعا با کمی سرمایه گذاری می شه با قبض برق برای همیشه خداحافظی کرد.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 20 بهمن 1400

سلام، متاسفانه این امکان از نظر علمی وجود ندارد. برای مثال برای تولید 1 آمپر برق، باید 5 آمپر مصرف کنید. انرژی مصرفی توسط ژنراتور تنها باید سوخت (گاز، بنزین و غیره) باشد.

درویش
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 بهمن 1400

عرض سلام، ادب و احترام خدمت دوستان گرامی. بنده دستگاهی سرهم کردم که با استفاذه از تکنیکی می چرخه و وقتی دور میگره قدرت خوبی داره. می خواستم یه ژنراتور تقریبا 2 کیلووات بذارم روش و برام تولید برق بکنه. لطفا اگه کسی از دوستان می تونه من رو بیشتر راهنمایی بفرماید، در مورد اینکه چه ژنراتوری بذارم بهتره و چه خصوصیاتی داشته باشه و بصرفه تر هم باشه. ممنون می شم که من رو مدیون خودش بفرماید. این ایمیل بنده هست، لطفا مطلب راهنماییتون رو به این ایمیل بفرستید. با تشکر از سایت خوبتون.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 بهمن 1400

سلام جناب درویش عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد علی پور
ارسال شده در : جمعه 08 بهمن 1400

با سلام و احترام، بنده باغی در مجاورت شیب رود دارم. موقعیت مناسب برای نصب توربین آبی بر روی آب روان رودخانه می باشد. یعنی حجم آب زیاد و سرعت متوسط دارد. لطفا مشخصات و قیمت ژنراتورهای دور پایین کمتر از ۱۰ کیلووات را برایم توضیح دهید. تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 10 بهمن 1400

سلام، ژنراتورهایی که در حال حاضر برای توربین های آبی در بازار مرسوم هستند 1500 دور در دقیقه می باشند. اگر بخواهید از ژنراتور مقرون به صرفه استفاده نمایید، ژنراتور استریم 10 کیلووات 1500 دور در دقیقه شافت دار به شما پیشنهاد می شود.

داود خسروی
ارسال شده در : چهارشنبه 06 بهمن 1400

سلام، عرض ادب خدمت دوست یا دوستانی عزیزی که با این دقت دارند جواب تک تک سوال ها رو می دهند. به شخصه بسیار ممنونم. دو تا موضوع، من فک می کنم علت 1 ستاره دادن مشکل طراحی سایتتون هست. عملا اگر کسی حواسش نباشه به ستاره ها پیش فرض یک می ده ولی دوستانی که 2 ستاره دادن از نظر بنده کم لطفی کردن. این متن رو بابت محبت و لطفتون تو جواب هایی که به دوستان نوشتید نوشتم. انشاءالله که خستگیتون در بره مهندس بزرگوار. بنده احتیاج به یه ژنراتور گازی دائم کار دارم که بتونه حداقل ۳۰ آمپر و حداکثر ۲۰۰ آمپر برق بده. چون میزان مصرفم متغیره. سپاس از وقت با ارزشتون. لطفا اگر می شه همکارای فنی تماس بگیرن یا شماره بدید تماس بگیرم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 06 بهمن 1400

سلام جناب خسروی عزیز، در ابتدا ممنونیم از وقتی که در وبسایت ما گذاشتید و همچنین متشکریم از نظر دلگرم کننده شما. بازه آمپری که فرمودید (30 تا 200 آمپر)، محدوده وسیعی می باشد و نمی توان از ژنراتوری استفاده کرد که هر دوی این آمپرها را در بر بگیرد. شما می بایست از دو عدد ژنراتور استفاده کنید. زیرا در هر ژنراتور می توان از 50 درصد بار استفاده کرد، اما همچین کاهش باری، منجر به صدمه به دستگاه می شود. برای 200 امپر نیاز به 111 کیلووات (معادل 138 کاوا) توان و برای 30 آمپر نیاز به 16 کیلووات (معادل 20 کاوا) توان خواهید داشت. برندهای معتبری مانند کوهلر و لوول را به شما توصیه می کنیم.

حامد
ارسال شده در : دوشنبه 04 بهمن 1400

سلام، یک ژنراتور تک دائم کار که بتونه دائما 24 ساعته کار کنه می خوام. شما چی رو توصیه می کنید؟ عمر این ژنراتورها چقدره؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 04 بهمن 1400

سلام، ژنراتور های تک دائم کار نیستند. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی سبحانی
ارسال شده در : شنبه 25 دی 1400

با سلام و خسته نباشید. یک توربین آبی دارم که 60 دور در دقیقه می چرخه و در این دور بر روی شفت که قطرش 20 سانتی متر هست. گشتاوری معادل 10000 نیوتن متر بر ثانیه یا تقریبا 1000 کیلوگرم متر بر ثانیه ایجاد می کند. این توربین قدرت چرخاندن چه ژنراتوری را دارد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 26 دی 1400

سلام جناب سبحانی عزیز، با توجه به گشتاور و دور مورد نظر، به یک ژنراتور 55 کیلووات (معادل 68 کاوا) نیاز خواهید داشت.

امیر
ارسال شده در : دوشنبه 06 دی 1400

سلام، خسته نباشید. می خواستم بدونم که ژنراتور تک ۱۰ کیلووات برای رسیدن به دور ۱۵۰۰ چند اسب قدرت نیاز داره؟ ممنون می شم که راهنمایی کنید و اینکه یه ژنراتور تک فاز ۱۰ کیلووات دائم کار می خواستم. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 دی 1400

سلام، شما به 13 اسب بخار توان نیاز دارید.

جواد رشیدی
ارسال شده در : جمعه 03 دی 1400

سلام، وقت بخیر. اگر امکان دارد لیست قیمت ژنراتورهای تک موجودتون را بفرستید. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 04 دی 1400

سلام جناب رشیدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مسلم زمانی
ارسال شده در : شنبه 27 آذر 1400

سلام، توضیحات کامل بود.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 28 آذر 1400

سلام جناب زمانی عزیز، ممنون از حسن نظر شما.

علی
ارسال شده در : یکشنبه 21 آذر 1400

سلام، خسته نباشید. یک ژنراتور 85 کاوا می خواستم. ممکنه لیست قیمت رو برام ارسال کنید؟ سپاسگزارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 21 آذر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی احمدی
ارسال شده در : دوشنبه 08 آذر 1400

سلام، خسته نباشید از اینکه به سوالات جواب میدید ممنونم. من یه ژنراتور استمفورد پاور 16 کاوا سه فاز دارم و می خوام دو ماینر 2000 وات وصل کنم به هر فازش و فاز سوم آزاد بمونه. اشکال برای ژنراتور بوجود نمیاد؟ سوال آخر اینکه از هر فاز این ژنراتور، به صورت تک فاز چند آمپر می تونم بگیرم؟ بسیار ممنون از شما بابت راهنمایی هاتون.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 آذر 1400

سلام جناب احمدی عزیز، در اینصورت مشکل پیش خواهد آمد. معمولا در دیزل ژنراتورها، می بایست در هر سه فاز (فاز A و B و C) هماهنگی بار وجود داشته باشد. برای مثال باید روی هر 3 فاز، 5 آمپر باشد.

ابراهیمی
ارسال شده در : یکشنبه 07 آذر 1400

سلام، ممنون که پاسخگو هستین. یک ژنراتور 150 کاوا دائم کار که به صورت شبانه روزی مداوم کار کنه می خوام. شما چی پیشنهاد می دهید؟ ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 07 آذر 1400

سلام، یک ژنراتور گاز سوز کوهلر یا کاترپیلار به شما پیشنهاد می شود.

رضا حسینی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 آذر 1400

با سلام و احترام، اینجانب نیاز به یک ژنراتور ۱۵ کاوا ۲۰۰ دور دارم. لطفا قیمت به بنده اعلام نمایید. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 03 آذر 1400

سلام جناب حسینی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد نادری
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 آذر 1400

سلام، وقت بخیر. برای راه اندازی تعداد ۱۰ عدد ماینر با آمپر ورودی ۶ آمپر برای هر دستگاه و ۱۵۰۰ وات مصرفی، به ژنراتور دائم کار با چه ظرفیتی نیاز دارم؟ آیا راهی هست که بشه این ژنراتور رو با الکتروموتور ۳ اسب راه اندازی کرد؟ بطوری که هنگامی که زیر بار هست ژنراتور کم نیاره برای تامین برق مورد نیاز.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 آذر 1400

سلام جناب نادری عزیز، شما می توانید از یک ژنراتور 20 کیلووات استفاده نمایید. همچنین امکان استفاده از الکتروموتور وجود ندارد.

رضا زمانی
ارسال شده در : شنبه 15 آبان 1400

سلام، وقت بخیر. می خواستم بپرسم اگر یه ژنراتور سه فاز استمفورد ۱۶ کاوا رو تبدیلش کنیم به تک فاز، قدرتش کم می شه یا زیاد؟ منظورم آمپر خروجی هست.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 15 آبان 1400

سلام جناب زمانی عزیز، ژنراتور سه فاز 16 کاوا، روی هر فاز 28 آمپر خروجی می دهد. برای تک فاز نمی توانید 28 آمپر خروجی بگیرید. این 28 آمپر می بایست روی سه فاز تقسیم شود.

احمد عیوضخانی
ارسال شده در : چهارشنبه 21 مهر 1400

سلام، یک ژنراتور سه فاز 15 کیلووات که با دور کم بتواند کار کنه بین 200 تا 250 دور در دقیقه نیاز داریم. لطفا یه راهنمایی کنید. تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 21 مهر 1400

سلام جناب عیوضخانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

شاهرخ عبداللهی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 13 مهر 1400

سلام‌، ببخشید من یه موتور خاور دیزلی ۱۱۰ اسب دارم. چه ژنراتوری با چه توانی می شه روش نصب کرد و آیا این ژنراتورها دائم کار هستن؟ سوال دیگه اینکه آیا می شه از کل توان خروجی ژنراتور استفاده کرد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 14 مهر 1400

سلام، خیر، ژنراتور ها دائم کار نیستند و در شبانه روز حداکثر قابلیت 6 تا 8 ساعت کارکرد مداوم دارند. توان خروجی، 75 درصد توان ژنراتور یا موتور می باشد. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

قاسم سواری خراجی
ارسال شده در : جمعه 09 مهر 1400

سلام، بنده به یک ژنراتور 40 کاوا احتیاج دارم. می شه راهنماییم کنید؟ موتور بنز چهار سیلندر دینامش سوخته. لطفا قیمت بدید و راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 10 مهر 1400

سلام، یک ژنراتور مکالته یا استمفورد پاور به شما پیشنهاد می شود.

حسین حسینی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 06 مهر 1400

سلام، ممنون از راهنمایی که فرمودین. منظور از سوال دوم که فرمودید متوجه نشدید این هست که من برای راه اندازی یک ژنراتور 25 کیلووات تک فاز باید محرکی داشته باشم که 1500 دور در دقیقه بچرخونه ژنراتور رو. فاکتور دیگه این محرک قدرتش هست. من برای این کار باید یک موتور 1500 دور چند اسب بخار داشته باشم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 06 مهر 1400

سلام، برای کوپل کردن یک ژنراتور به موتور، معمولا توان ژنراتور باید از موتور پایین تر باشد. یعنی برای یک ژنراتور 25 کیلوواتی، یک موتور با توان حداقل 28 تا 30 کیلووات (معادل 37.5 تا 40 اسب بخار) می تواند مناسب باشد، اما خروجی 25 کیلووات نیست.

حسین حسینی
ارسال شده در : دوشنبه 05 مهر 1400

سلام، سوال و جواب های دوستان رو به دقت مطالعه کردم تا بتوانم انتخاب درستی داشته باشم. ولی به مواردی بر خوردم که به نظرم دچار تناقض بود. مثلا در جایی یکی از دوستان گفتن که 45 آمپر برق نیاز دارن و مدیریت فرمودن به یک ژنراتور 25 کیلووات نیاز هست. مگر طریقه محاسبه 45 آمپر 9900 وات (9900=45*220) یا همون 9.9 کیلووات نیست؟ سوال دیگری که دارم این هست، مثلا برای همان ژنراتور 25 کیلووات و گرفتن حداکثر توان خروجی، چه مقدار نیرو لازم هست (اسب بخار)؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 06 مهر 1400

سلام جناب حسینی عزیز، 45 آمپری که ذکر شده، بصورت سه فاز تهیه شده است و نه تک فاز. اگر از برق تک فاز استفاده می کنید، توان 10 کیلووات مناسب است. به درستی متوجه سوال دوم شما نشدیم.

علی فروغی
ارسال شده در : یکشنبه 04 مهر 1400

سلام، خسته نباشید. اگر ژنراتور زغالی ۱۵۰۰ دور رو با ۷۵۰ یا ۱۰۰۰ دور در دقیقه راه اندازی کنیم چه اتفاقی می افته؟ با تشکر از شما.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 04 مهر 1400

سلام، فرکانس لازم در 1500 دور 50 هرتز می باشد. فرکانس برق در ایران نیز 50 هرتز است. ژنراتور هایی وجود دارند که 1800 دور بوده و فرکانس 60 هرتز می دهند. اگر دور را بالا یا پایین ببریم، فرکانس خروجی مورد نیاز ارائه نمی شود و کلا غیرقابل مصرف می شود.

هادی
ارسال شده در : شنبه 03 مهر 1400

سلام، وقت بخیر. در مورد انتخاب آلترناتور چند سوال داشتم. آیا به وسیله یک الکتروموتور می توان آلترناتور رو به کار انداخت و برق گرفت ازش؟ امکان راه اندازی به وسیله یک موتور پراید هست؟ آیا کارکرد دائم با آلترناتور امکان پذیره؟ اگر سیم پیچ آلومینیوم باشه و مثلا از دو سوم ظرفیت استفاده بشه، امکان دائم کار هست؟ آیا ولتاژ ثابت هست یا نیاز به استابلایزر داره؟ در صورت سوختن سیم پیچ آیا مثل الکتروموتور تعمیر و سیم پیچی می شه؟ توان یا اسب بخار مورد نیاز هر آلترناتور چطور محاسبه می شه؟ چند درصد توان نامی یا واقعی رو میشه ازش گرفت؟ آیا محرک آلترناتور حتما باید 1500 دور باشه؟ اگر کمتر یا بیشتر بشه چه اتفاقی خواهد افتاد؟ متشکرم از وقتی که برای جواب می گذارید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 04 مهر 1400

سلام، خیر این امکان وجود ندارد و با موتور پراید نیز نمی توان این کار را انجام داد. کارکرد دائم آلترناتور نیز ممکن نمی باشد. دستگاه AVR دارد و به استابلایزر نیازی نیست. در صورت سوختن نمی توان مانند الکتروموتور تعمیر و سیم پیچی انجام داد. دور دستگاه نیز در فرکانس 50 هرتز همان 1500 دور در دقیقه بوده و امکان کمتر یا بیشتر شدن آن وجود ندارد.

رضا زمانی
ارسال شده در : یکشنبه 21 شهریور 1400

سلام، خسته نباشید. ژنراتور استریم st25 یا stc25 برای ماینر مناسب هست؟ حدودا ۴۰ تا ۴۵ آمپر نیاز دارم. این مدل نوسان هم داره؟ سه فاز بهتر جواب کارم رو می ده یا تک فاز؟ اگر سه فاز استفاده کنم و از هر فاز مساوی جریان نکشم اشکال داره؟ اگر کامل راهنمایی کنید ممنون می شم. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 22 شهریور 1400

سلام، استفاده از ژنراتور سه فاز یا تک فاز بستگی به ماینرها دارد. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

علی فروغی
ارسال شده در : چهارشنبه 17 شهریور 1400

سلام، خسته نباشید. ببخشید من احتیاج به ژنراتور استریم دارم که ۴۵ آمپر جریان بده. چند کیلووات مناسب هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 17 شهریور 1400

سلام، شما می توانید از ژنراتور تک 25 کیلووات استفاده نمایید.

سید حسن حسینی فرد
ارسال شده در : یکشنبه 14 شهریور 1400

سلام، من یک موتور دیزلی 7.5 اسب دارم. چه ژنراتوری براش خوبه؟ ممنونم ازتون.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 14 شهریور 1400

سلام، یک ژنراتور تک 9 کیلووات مناسب خواهد بود.

عبدالرحمن روستائی
ارسال شده در : یکشنبه 14 شهریور 1400

سلام، برای لیستر هوا خنک ٨ اسب ژنراتور چه قیمتی هست؟ می خوام که برای روشنایی لامپ ها، پنکه و یخچال مناسب باشه. مرسی از همکاریتون.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 14 شهریور 1400

سلام جناب روستائی عزیز، یک ژنراتور 10 کیلووات برای شما مناسب خواهد بود.

سعید ز
ارسال شده در : شنبه 06 شهریور 1400

با سلام و خسته نباشید. بنده به یک دیزل ژنراتور سه فاز با قدرت 60 آمپر می باشم. لطفا راهنمایی و قیمت بدید. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 07 شهریور 1400

سلام، ژنراتور استریم با توان 33 کیلووات برای شما مناسب خواهد بود.

معروف محمودی
ارسال شده در : جمعه 05 شهریور 1400

با سلام و عرض ادب. بنده یک ژنراتور دائم کار می خوام که همیشه ۳۶ آمپر زیر فشار هست. تک فاز باشه بهتره. به همراه قیمت محصول بفرمایید. ممنونم از راهنماییتون.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 06 شهریور 1400

سلام جناب محمودی عزیز، یک موتور برق 8.5 کیلووات به شما پیشنهاد می شود.

محمدرضا عزیزی
ارسال شده در : جمعه 29 مرداد 1400

سلام خدمت شما. می خواستم بدونم ژنراتور تک ۴۰ کاوا چه مارکی پیشنهاد می دهید؟ قیمتش چنده؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام جناب عزیزی عزیز، برند ژنراتور بستگی به موتور شما دارد. اگر موتور محصول اروپا می باشد، می توانید از ژنراتورهای مکالته ایتالیا یا استمفورد اصل انگلستان استفاده فرمایید. چنانچه برند موتور چینی باشد، می توانید از ژنراتور استمفورد پاور با سیم پیچ تمام مس استفاده نمایید.

محمد ابتکار
ارسال شده در : چهارشنبه 27 مرداد 1400

سلام، ژنراتور تک 10 کیلووات 200 دور با سرعت پایین می خوام. ممنون می شم اگه موجود دارید، با قیمت اطلاع بدین. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام جناب ابتکار عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

بیژن
ارسال شده در : چهارشنبه 27 مرداد 1400

سلام، ژنراتور برای کوپله با موتور ۵.۵ لازم دارم. جهت مصارف لوازم داخل باغ مثل موتور آب، لامپ روشنایی و هیلتی می خوام. اگر جوشکاری هم بشه کرد خیلی خوبه. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام، لطفا بفرمایید توان موتور مد نظر شما ۵.۵ کیلووات است یا 5.5 اسب. برای جوشکاری با الکترود ۱ و ۲ می توان از موتور برق ۵.۵ کیلووات استفاده کرد. اگر الکترود 3 و 4 باشد، به موتور برقی با توان بیش از 7 کیلووات نیاز خواهد بود.

امیر دهقانی
ارسال شده در : یکشنبه 17 مرداد 1400

سلام، یک ژنراتور ۳ فاز ۳۰ کاوا دائم کار جهت ۴ ماینر می خواستم که با موتور بنزینی کار کنه. ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 18 مرداد 1400

سلام جناب دهقانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

علی اکبر نیک متین
ارسال شده در : یکشنبه 10 مرداد 1400

سلام، یک دستگاه ژنراتور ۱۵ کیلوولت آمپر جهت استفاده در اتاق دیتاسنتر (برای پشتیبانی برق ۲ دستگاه اسپیلت گازی) در مواقع قطع برق می خوایم. لطف می کنید پیشنهاد خود را به صورت پیش فاکتور به نام شرکت ما به واتسپ ذکر شده ارسال نمایید؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 11 مرداد 1400

سلام جناب نیک متین عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی بهار
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 05 مرداد 1400

سلام، یه ژنراتور برای گلخانه ۲۰۰۰ متری می خوام که سیستم گرمایشش هیتر برقی تمام مکانیزه می باشد. چی می تونم استفاده کنم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 05 مرداد 1400

سلام، لطفا بفرمایید آمپر مصرفی چه مقدار می باشد تا اطلاعات دقیق تری در اختیار شما قرار دهیم.

محمدرضا عبدی مالکی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 29 تیر 1400

با سلام، من نیاز به یک ژنراتور تک ۲۵ کاوا هستم. چه نوعی برام معرفی می فرمایید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 29 تیر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

داود صدف ساز
ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام، قیمت یک دستگاه ژنراتور تک جهت موتور روبین EY20 را اعلام نمایید. متشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 19 تیر 1400

سلام جناب صدف ساز عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیر سبزی
ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، خسته نباشید. من یه ژنراتور تک می خوام قیمتش زیر یک میلیون باشه. چه چیزی رو بهم معرفی می کنید یا اصلا همچین چیزی پیدا می شه آیا؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام جناب سبزی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد مهدی توفیقی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام، وقت بخیر. ژنراتور های 5 کاوا و 10 کاوا جریان خروجی چند آمپری دارند؟ تک فاز و سه فاز فرقی نداره. قیمت این دو ژنراتور چند هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، ژنراتور 5 کاوا تک فاز، 22 آمپر و 5 کاوا سه فاز از هر فاز، 7 آمپر خروجی دارد. خروجی ژنراتور 10 کاوا تک فاز نیز 45 آمپر و 10 کاوا سه فاز از هر فاز، 14 آمپر است.

رضا رئیسی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام، ژنراتور برق برای موتور لیستر 18 اسب لازم دارم، برای استفاده از پمپ آب 2 اینچ و شناور.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام جناب رئیسی عزیز، یک دیزل ژنراتور 32 کاوا برای شما مناسب می باشد.

رضا پورزنگنه
ارسال شده در : جمعه 11 تیر 1400

سلام، ژنراتور 5 کیلووات تک فاز قیمتش چنده؟ 3 فاز چنده؟ ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 12 تیر 1400

سلام جناب پورزنگنه عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت و به شما لیست قیمت ارائه خواهند داد.

صادقی
ارسال شده در : چهارشنبه 09 تیر 1400

با سلام و ادب، ما جهت تامین برق دستگاه سونوگرافی در هنگام قطع برق، نیاز به یک ژنراتور داریم. لطفا راهنمایی بفرمایید توان ژنراتور و قیمت آن را. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 10 تیر 1400

سلام جناب صادقی عزیز، برای یک دستگاه سونوگرافی، اگر برق تک فاز باشد، یک دستگاه 8.5 کیلووات پیشنهاد می شود.

رضا صحرانشین
ارسال شده در : دوشنبه 07 تیر 1400

با سلام، یک ژنراتور می خواهم که حداقل ٣0 آمپر برق تولید کند و 24 ساعته کار کند. چه قیمتی موجود هست؟ باید چه جور باشه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 07 تیر 1400

سلام جناب صحرانشین عزیز، اگر منظور حضرتعالی ژنراتور گازی است، 30 آمپر برق توسط ژنراتور 20 کیلووات سه فاز یا ژنراتور 8 کیلووات تک فاز تامین می شود. به طور کلی ژنراتور ها قابلیت 8 تا 9 ساعت کارکرد مداوم دارند. در صورت تمایل شما به کارکرد 24 ساعته دستگاه، باید ژنراتوری با 2 برابر توان مورد نظر تهیه فرمایید تا از 50 درصد توان ژنراتور استفاده و ژنراتور به حالت دائم کار تبدیل شود. در مورد ژنراتور تک نیز تقریبا به همین صورت است.

رحیم پور
ارسال شده در : دوشنبه 24 خرداد 1400

سلام، چه مدل ژنراتور 1 مگاواتی جهت استفاده در نیروگاه پیشنهاد می کنید؟ قیمت لطفا اعلام کنید. متشکرم.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 خرداد 1400

سلام جناب رحیم پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اخلاقی
ارسال شده در : دوشنبه 24 خرداد 1400

سلام، برای جوشکاری موتور چند کیلووات نیازه؟ چه مارک هایی موجود و قیمت چنده؟ موتور حتما دیزل باشه.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 خرداد 1400

سلام جناب اخلاقی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابوطالب زارعی
ارسال شده در : شنبه 01 خرداد 1400

سلام، یک موتور تراکتور رومانی دارم. می خواهم یک ژنراتور جهت روشنایی ساختمان داخل باغ استفاده کنم. چه نوع ژنراتوری پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 02 خرداد 1400

سلام جناب زارعی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مصطفی وظیفه دان
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 اردیبهشت 1400

سلام وقت بخیر، خسته نباشید. من 12 عدد الکتروموتور 1.5 کیلووات دارم، می خواستم با ژنراتور راه اندازی کنم. شما چه ژنراتوری پیشنهاد می دین؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400

سلام جناب وظیفه دان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اکبری
ارسال شده در : جمعه 24 اردیبهشت 1400

سلام، یک ژنراتور کوچک ۵ کیلووات می خوام با دور پایین.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 25 اردیبهشت 1400

سلام جناب اکبری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد خجسته
ارسال شده در : شنبه 04 اردیبهشت 1400

سلام، من یک ژنراتور ۵ کاوا ۳ فاز می خواستم که با الکتروموتور تک فاز ۳ اسب کار کند. این نوع ژنراتور چند قیمت است؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 05 اردیبهشت 1400

سلام جناب خجسته عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

ایوب احمدی اذر
ارسال شده در : چهارشنبه 25 فروردین 1400

سلام، یه ژنراتور 15kw می خوام. می خواستم ببینم قیمت چنده؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 25 فروردین 1400

سلام جناب احمدی آذر عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

نیما صالحی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 24 فروردین 1400

سلام، درود بر شما یه ژنراتور می خوام که تقریبا ٣ کیلووات برق تولید کنه. البته میزان دورش هم مهمه برام.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 25 فروردین 1400

سلام جناب صالحی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

گودرز ثابت
ارسال شده در : پنجشنبه 19 فروردین 1400

سلام، دینام 5 کیلووات تک فاز می خوام. قیمت چنده و چه مارک هایی دارید؟

user4@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 21 فروردین 1400

سلام جناب ثابت عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت و لیست قیمت به شما ارائه خواهند داد.

مصطفی
ارسال شده در : چهارشنبه 18 فروردین 1400

سلام، یه ژنراتور 4 کاوا میتونه اینورتر جوشکاری تا 200 آمپر رو راه بندازه؟ قیمتش چنده؟

user4@web24.ir
ارسال شده در : پنجشنبه 19 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت و به شما لیست قیمت ارائه خواهند داد.

علی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 10 فروردین 1400

سلام، ژنراتور تک فاز ده کیلو وات قیمت چنده؟ برای موتور 18 اسب می خواستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 11 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

باقری
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 03 فروردین 1400

سلام، ژنراتور ۱۰ kw چینی تک فاز قیمتش چنده؟ قدرت جوش و تولید برقش چنده؟ برای کار کشاورزی می خوام و بدون موتور باشه با تراکتور خودم کار بکنه.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 07 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

محمد ابتکار
ارسال شده در : شنبه 23 اسفند 1399

سلام، ژنراتور تک باسرعت پایین می خوام بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ دور ممنون میشم اگه موجود دارید با قیمت اطلاع بدین.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 24 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سیدان میر حسن
ارسال شده در : پنجشنبه 14 اسفند 1399

ژنرتور تک میخوام که با الکتروموتور (دینام) کار کند. آیا وقتی مصرف کم یا زیاد میشه، تولید ولتاژ همراه با مصرف کم، زیاد میشه یا نه؟ اگر میشه نوع ژنراتور یا مدارش با معمولی فرق دارد لطفا راهنمایی بفرمایید متشکرم

user1@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 16 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی بوچانی
ارسال شده در : شنبه 02 اسفند 1399

قیمت ژنراتورهای 8 کیلووات تا 12 می خوام مممن از لطفتون 🙏

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 03 اسفند 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عباس پورقربان
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 بهمن 1399

لطفا قیمت ژنراتور برق ac و dc برای یک ویلا ۱۰۰ متری اعلامف رمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 29 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

بهروز
ارسال شده در : شنبه 25 بهمن 1399

سلام.برای ۱۵ ماینر ۱۵۰ آمپر چه ژنراتور پیشنهاد می کنید.

user1@web24.ir
ارسال شده در : یکشنبه 26 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سید عباس اسدی
ارسال شده در : دوشنبه 20 بهمن 1399

دینام ژنراتور ۱۵ کیلو وات قیمت چنده؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 بهمن 1399

قیمت برای شما ارسال خواهد شد.

محمد خجسته
ارسال شده در : جمعه 17 بهمن 1399

سلام، من ژنراتور پنج کیلو وات می خواهم، لطف کنید برند و قیمت ژنراتور تک رو اعلام کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 18 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسن اکبرپور
ارسال شده در : چهارشنبه 15 بهمن 1399

با سلام، بنده یک تک ژنراتور برای موتور برق تیگماکس ۴۰۰۰TH که کلا ژنراتورش از بین رفته نیاز داشتم، موجود دارین؟ قیمت چنده؟ ارسال می فرمایید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 16 بهمن 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جلال امان اللهی
ارسال شده در : چهارشنبه 15 بهمن 1399