بلبرینگ کف گرد

اشتراک :

بلبرینگ کف گرد

گروه صنعتی فامکو، دارای هفده واحد تخصصی فروش، بزرگترین واردکننده و تامین کننده، آمادگی خود در زمینه های فروش بلبرینگ کف گرد با برند های معتبر جهانی، خرید بلبرینگ کف گرد با برند های معتبر جهانی، ارائه قیمت بلبرینگ کف گرد اعم از اراده قیمت های ریالی و ارزی، ارائه کاتالوگ بلبرینگ کف گرد در زمینه انواع برند ها، ارائه انواع بلبرینگ کف گرد، ارائه ابعاد بلبرینگ کف گرد و دیگر المان های نطرح در این زمینه، ارائه راهکار و پیشنهاد در زمینه کاربرد بلبرینگ کف گرد و همچنین دیگر محصولات مانند بیرینگ کف گرد و یاتاقان کف گرد اعلام می نماید.

بلبرینگ کف گرد چیست؟

بلبرینگ کف گرد دارای قابلیت تحمل بار محوری می باشد. این بلبرینگ ها به صورت یک و دو طرفه ساخته شده و جهت استفاده در سرعت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. اجزا بلبرینگ کف گرد قابلیت دمونتاژ داشته و به راحتی می توانند مونتاژ شوند. از ویژگی های بلبرینگ کف گرد می توان به دقت عملکرد و ظرفیت تحمل بار بالا اشاره نمود.

انواع بلبرینگ کف گرد

 1. بلبرینگ های کف گرد یک طرفه
 2. بلبرینگ های کف گرد یک طرفه با واشر محفظه کروی و واشر نگهدارنده
 3. بلبرینگ های کف گرد دو طرفه

بلبرینگ کف گرد یک ردیفه

Single Direction Thrust Ball Bearing

بلبرینگ های کف گرد یک جهته برای تحمل بار و موقعیت دهی یک طرفه شفت مناسب است و نباید به هیچ عنوان تحت نیروی شعاعی قرار گیرد. بلبرینگ های کف گرد یک جهته از قفسه به همراه ساچمه و یک واشر محفظه با شیار ساچمه و یک واشر با شیار ساچمه می باشد. این بلبرینگ ها به صورت های مختلفی مانند: تخت، مسطح، قوسی شکل ساحته شده و در حالتی که از یک واشر نشیمن گاه استفاده گردد، بیرینگ قادر به تطابق با ناهمراستایی اولیه با شفت خواهد داشت. همچنین این بلبرینگ قابل دمونتاژ شدن بوده و قابلیت نصب ساده را دارد.

بلبرینگ کف گرد یک ردیفه

بلبرینگ کف گرد دو ردیفه

Double Direction Ball Bearing

این بلبرینگ ها قادر به موقعیت دهی محوری شافت و تحمل بار محوری از دو طرف می باشند و مانند نوع یک ردیفه نباید بار شعاعی به آنها اعمال نمود. این بلبرینگ ها شامل یک واشرشافت با دو شیار ساچمه در دو طرف خود، دو سری قفسه و ساچمه و دو واشرمحفظه هستند که همانند نوع قبلی (یک ردیفه) واشر های محفظه میتوانند به صورت مسطح یا قوسی شکل باشند. این نوع بلبرینگ ها نیز قابل تفکیک شدن هستند.

بلبرینگ کف گرد دو ردیفه

جنس قفسه بلبرینگ کف گرد
 • قفسه از جنس فولاد پرس شده
 • قفسه از جنس برنج ماشین کاری شده
 • قفسه از جنس فولاد ماشین کاری شده

پسوند های بکار رفته در بلبرینگ های کف گرد
 • F: قفسه بلبرینگ از جنس فولاد ماشین کاری شده
 • M: قفسه بلبرینگ از جنس برنج ماشین کاری شده
 • P5: دقت کارکرد و دقت ابعاد مطابق کلاس استاندارد5
 • P6: دقت کارکرد و دقت ابعاد بهتر از حالت استاندارد مطابق کلاس استاندار 6

نحوه انتخاب بلبرینگ کف گرد

در صنایع مختلف نحوه و عوامل موثر در انتخاب بلبرینگ اهیمت ویژه ای دارد. این انتخاب از قانون خاصی پیروی نکرده و باید فاکتور های مهم و استاندارد های بلبرینگ مورد بررسی قرار گیرد. از جمله عوامل مهم و موثر در نحوه انتخاب بلبرینگ کف گرد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. فضای کاری قرار گیری بلبرینگ کف گرد
 2. مقدار بار وارده به بلبرینگ کف گرد
 3. میزان ناهمراستایی شفت
 4. میزان دقت بلبرینگ کف گرد
 5. میزان سرعت
 6. میزان سفتی و سختی
 7. راه اندازی آسان
 8. نوع آبند داخلی
 9. نصب و پیاده سازی

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز: