آسیاب دستگاه تزریق پلاستیک

  4
 5838
امتیاز کاربران 3/5 از 5

آسیاب در دستگاه تزریق پلاستیک

در صنایع پلاستیک سازی به علت نرم بودن مواد پلاستیک و قابلیت دوباره مصرف کردن آن می توانیم بگوییم که اصولا ضایعاتی وجود ندارد و مگر موادهایی که به علت بی توجهی با خاک و آشغال آلوده شوند و غیرقالب مصرف گردند. معمولا راگاهایی که از قطعه جدا می شود و قطعاتی که به عللی نقصی دارند دوباره قابل مصرف هستند و میتوان در آسیاب آنها را خرد کرد و به مصرف رسانید. در ماشین های تزریقی کوچک و متوسط حتی میتوان قطعات خراب و راگا را بلافاصله در کنار ماشین تزریقی به وسیله آسیاب کوچکی خرد کرد و دوباره مورد استفاده قرار داد.

 

در مصرف مواد آسیاب شده باید دقت کامل داشت زیرا همیشه امکان مخلوط شدن ضایعات با سنگ و آهن وجود دارد و در صورتیکه این مواد داخل قیف تزریق شود خرده آهن به مارپیچ و سیلندر آسیب می رساند. برای اینکه مطمئن شویم خرده آهن داخل مواد آسیابی نمی باشد بهتر است مواد را از آهن ریا عبور دهیم همچنین داخل قیف ماشین تزریق آهنربا بگذاریم که خرده آهن را بگیرد تا از آسیب رسیدن به مارپیچ و سیلندر جلوگیری شود.

 

آسیاب در دستگاه تزریق پلاستیک

 

اشتراک :
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:

دیدگاه کاربران
قاسمی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 10 فروردین 1400

با سلام و درود عرض کنم که قیمت دستگاه ۵۰ گرم و صد گرم چنده؟ و همچنین وزن و ابعاد برق خود دستگاه را بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 11 فروردین 1400

سلام، با توجه به تعطیلات نوروزی، درخواست حضرتعالی از روز 14 فروردین به بعد بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

محمد نورایی
 ارسال شده در : دوشنبه 28 مهر 1399

باسلام، لطفا اگر چک لیست کنترلی و یا نکات مهمی که در بازدید های دوره ای دستگاه نیاز هست را اعلام نمایید. قبلا از حسن همکاری شما سپاسگزارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 28 مهر 1399

سلام و عرض ادب، در صورت خرید دستگاه از هایپر صنعت فامکو این چک لیست به همراه دستگاه در کنار دفترچه تعمیر و نگهداری به شما داده خواهد، در صورتی که دستگاه از فروشنده دیگری تهیه شده است می بایست از فروشنده جویای این مورد باشید.