دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز:

دیدگاه کاربران
احمد کریمی
 ارسال شده در : دوشنبه 24 خرداد 1400

سلام، ماشین آلات و قطعات یدکی و مواد مصرفی خطوط نورد گرم مقاطع فولادی که به دلیل استهلاک زیاد، بسیار پر مصرف نیز می باشد، در محصولات شما وجود ندارد. اینجانب با تحصیلات لیسانس مکانیک که در حال حاضر مدیر کارخانه نورد و همچنین مدیر راه اندازی خط نورد جدید می باشم، آمادگی دارم در این زمینه با شما همکاری داشته باشم، تا تامین ماشین آلات و قطعات یدکی و مواد مصرفی خطوط نورد گرم مقاطع فولادی را نیز به سبد محصولات خود اضافه نمایید. در صورت موافقت فایلی در این زمینه تهیه کرده ام که برای شما خواهم فرستاد.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 24 خرداد 1400

سلام جناب کریمی عزیز، درخواست شما بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد.

سعید زهتاب
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 شهریور 1399

با سلام و احترام، با توجه به اینکه بنده دارای حدود 15 عدد گوسفند می باشم خواهشمند است بنده را جهت خرید یک عدد علوفه خرد کن مناسب راهنمایی بفرمایید با تشکر

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 12 شهریور 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.