پمپ Ebara

اشتراک :

فروش پمپ ابارا ایتالیا

تاریخچه پمپ ابارا (Ebara Pump)

شرکت ابارا در سال 1912 در ژاپن تاسیس گردید و از ابتدای امر عمده توجه خود را صرف تولید انواع پمپ، سیستم های پمپاژ و انواع کمپرسور نمود. در حال حاضر ابارا دارای 104 مجموعه زیر شاخه و 15 شرکت مستقل در 17 کشور دنیا می باشد.

کاتالوگ پمپ ابارا

پمپ ابارا (Ebara) ایتالیا

فروش پمپ Ebara | قیمت پمپ ابارا

از جمله خدمات هایپر صنعت فامکو در زمینه پمپ ابارا و آنچه در این قسمت خواهید یافت:

طیف گسترده محصولات ابارا چه از لحاظ انواع پمپ ها در کاربری های مختلف و چه از لحاظ انواع سایز ها، عمده ترین نکته در ضمینه رضایتمندی اکثر مشتریان محصولات ابارا می باشد.

هایپر صنعت فامکو به عنوان نماینده فروش پمپ ابارا آمادگی خود را جهت ارائه هر گرونه پیشنهاد مالی (Financial Proposal) شامل لیست قیمت پمپ و همچنین جهت ارائه پیشنهاد فنی (Technical Proposal) اعم از کاتالوگ و مشخصات فنی پمپ ابارا و همچنین خرید اینترنتی پمپ آب ابارا، برای کلیه محصولات این شرکت اعم از پمپ کفکش ابارا، پمپ لجن کش ابارا، پمپ شناور ابارا، پمپ آب، بوستر پمپ ابارا، استخری، محیطی، طبقاتی و دیگر انواع پمپ ها اعلام می نماید.

فیلم معرفی پمپ های ابارا

تمام محصولات پمپ ابارا در یک نگاه

در این قسمت کلیه محصولات پمپ ابارا ژاپنی را به همراه کاتالوگ پمپ ابارا و لیست قیمت پمپ ابارا به شما عزیزان معرفی می نماییم. پمپ ابارا دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و ممکن است تشخیص این مدل ها برای شما کمی مشکل باشد، لذا تصمیم گرفتیم در یک نگاه کلی این محصولات را برای شما شرح دهیم. توجه نمایید که ممکن است با توجه به نوسانات ارزی قیمت پمپ ابارا مذکور تغییر یافته باشد، لذا جهت اطلاع از بروزترین قیمت پمپ ابارا با کارشناسان فنی ما در شرکت تماس حاصل نمایید.

معرفی محصولات ابارا
مدل CMA مدل CMB مدل CMC-CMR

پمپ آب خانگی

مشخصات فنی CMA

پمپ آب خانگی

مشخصات فنی CMB

پمپ آب خانگی

مشخصات فنی CMC-CMR

مدل PRA مدل SWA مدل AGA-AGC

پمپ آب خانگی

مشخصات فنی PRA

پمپ آب خانگی

مشخصات فنی SWA

پمپ آب خانگی

مشخصات فنی AGA-AGC

مدل CDA مدل BEST 1-2-3-4-5 مدل KIKA

پمپ آب خانگی

مشخصات فنی CDA

پمپ کف کش

مشخصات فنی BEST 1-2-3-4-5

پمپ کف کش

مشخصات فنی KIKA

مدل OPTIMA مدل IDROGO مدل DS-DSF

پمپ کف کش

مشخصات فنی OPTIMA

پمپ کف کش

مشخصات فنی IDROGO

پمپ کف کش

مشخصات فنی DS-DSF

 مدل DL-DL W/C مدل DW-DW VOX مدل DML

پمپ لجن کش

مشخصات فنی DL-DL W/C

پمپ لجن کش

مشخصات فنی DW-DW VOX

پمپ لجن کش

مشخصات فنی DML

مدل DVS مدل WINNER مدل IDROGO

پمپ لجن کش

مشخصات فنی DVS

پمپ شناور

مشخصات فنی WINNER

پمپ شناور

مشخصات فنی IDROGO

مدل MATRIX مدل COMPACT مدل EVM

پمپ آب طبقاتی

مشخصات فنی MATRIX

پمپ آب طبقاتی

مشخصات فنی COMPACT

پمپ آب طبقاتی

مشخصات فنی EVM

مدل EVMS مدل MULTIGO مدل LPS

پمپ آب طبقاتی

مشخصات فنی EVMS

پمپ آب طبقاتی

مشخصات فنی MULTIGO

پمپ سیرکولاتور

مشخصات فنی LPS

انواع پمپ آب خانگی ابارا

پمپ آب خانگی ابارا مدل CMA

پمپ Ebara CMA

سری CMA ابارا از انواع پمپ چدنی تک پروانه ابارا می باشد و توان الکتروموتور آن از 0.37 تا 2.2 کیلووات و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا CMA به صفحه سری CMA مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ آب خانگی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ آب خانگی ابارا مدل CMB

پمپ Ebara CMB

سری CMB ابارا از انواع پمپ چدنی تک پروانه ابارا می باشد، دمای سیال تا 90 درجه سانتی گراد و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا CMB به صفحه سری CMB مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ آب خانگی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ آب خانگی ابارا مدل CMC-CMR

پمپ Ebara CMC-CMR

سری CMC-CMR ابارا از انواع پمپ چدنی تک پروانه ابارا می باشد، دمای سیال تا 90 درجه سانتی گراد و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا CMC-CMR به صفحه سری CMC-CMR مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ آب خانگی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ آب خانگی ابارا مدل PRA

پمپ Ebara PRA

سری PRA ابارا از انواع پمپ محیطی ابارا می باشد، دمای سیال تا 80 درجه سانتی گراد، توان الکتروموتور آن از 0.37 تا 1.5 کیلووات و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا PRA به صفحه سری PRA مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ آب خانگی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ آب خانگی ابارا مدل SWA

پمپ Ebara SWA

سری SWA ابارا از انواع پمپ خودمکش استخری ابارا می باشد و دبی آن 24 مترمکعب در ساعت، هد تا 17.8 متر، دمای سیال تا 40 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن 1.1 کیلووات و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا SWA به صفحه سری SWA مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ آب خانگی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ آب خانگی ابارا مدل AGA-AGC

پمپ Ebara AGA-AGC

سری AGA-AGC ابارا از انواع پمپ خودمکش ابارا می باشد، دمای سیال تا 45 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.45 تا 2.2 کیلووات و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا AGA-AGC به صفحه سری AGA-AGC مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ آب خانگی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ آب خانگی ابارا مدل CDA

پمپ Ebara CDA

سری CDA ابارا از انواع پمپ چدنی دو پروانه ای ابارا می باشد، دمای سیال تا 90 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.75 تا 5.5 کیلووات و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا CDA به صفحه سری CDA مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ آب خانگی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

انواع پمپ کف کش ابارا

پمپ کف کش ابارا مدل BEST 1-2-3-4-5

پمپ Ebara BEST 1-2-3-4-5

سری BEST 1-2-3-4-5 ابارا از انواع پمپ کف کش مستغرق ابارا می باشد و دبی آن تا 21.6 مترمکعب در ساعت، دمای سیال تا 50 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.55 تا 1.5 کیلووات می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا BEST 1-2-3-4-5 به صفحه سری BEST 1-2-3-4-5 مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ کف کش ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ کف کش ابارا مدل KIKA

پمپ Ebara KIKA

سری KIKA ابارا از انواع پمپ کفکش مستغرق ابارا می باشد و دبی آن تا 5.4 مترمکعب در ساعت، هد تا 6.4 متر، دمای سیال تا 40 درجه سانتی گراد می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا KIKA به صفحه سری KIKA مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ کف کش ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ کف کش ابارا مدل OPTIMA

پمپ Ebara OPTIMA

سری OPTIMA ابارا از انواع پمپ کف کش استیل ابارا می باشد و دبی آن تا 9 مترمکعب در ساعت، هد تا 1.5 تا 7 متر، دمای سیال تا 50 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.25 کیلووات می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا OPTIMA به صفحه سری OPTIMA مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ کف کش ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ کف کش ابارا مدل IDROGO

پمپ Ebara IDROGO

سری IDROGO ابارا از انواع پمپ کف کش شناور طبقاتی ابارا می باشد و دبی آن تا 68.4 مترمکعب در ساعت، دمای سیال تا 40 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.44 تا 1.5 کیلووات و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا IDROGO به صفحه سری IDROGO مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ کف کش ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ کف کش ابارا مدل DS-DSF

پمپ Ebara DS-DSF

سری DS-DSF ابارا از انواع پمپ کفکش چدنی ابارا می باشد و دبی آن از 6 تا 84 مترمکعب در ساعت، دمای سیال تا 40 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 1.5 تا 7.5 کیلووات می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا DS-DSF به صفحه سری DS-DSF مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ کف کش ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

انواع پمپ لجن کش ابارا

پمپ لجن کش ابارا مدل DL-DL W/C

پمپ Ebara DL-DL W/C

سری DL-DL W/C ابارا از انواع پمپ لجن کش چدنی خردکن دار ابارا می باشد و دبی آن از 4 تا 480 مترمکعب در ساعت، هد تا 40.5 متر، دمای سیال از 40 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 1.5 تا 45 کیلووات می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا DL-DL W/C به صفحه سری DL-DL W/C مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ لجن کش ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ لجن کش ابارا مدل DW-DW VOX

پمپ Ebara DW-DW VOX

سری DW-DW VOX ابارا از انواع پمپ لجن کش مستغرق ابارا می باشد و دمای سیال از 40 درجه سانتی گراد می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا DW-DW VOX به صفحه سری DW-DW VOX مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ لجن کش ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ لجن کش ابارا مدل DML

پمپ Ebara DML

سری DML ابارا از انواع پمپ لجن کش چدنی ابارا می باشد و دمای سیال از 40 درجه سانتی گراد می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا DML به صفحه سری DML مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ لجن کش ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ لجن کش ابارا مدل DVS

پمپ Ebara DVS

سری DVS ابارا از انواع پمپ لجن کش چدنی ابارا می باشد و دبی آن 60 مترمکعب در ساعت، هد تا 25.7 متر، دمای سیال از 40 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 1.5 تا 3.7 کیلووات می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا DVS به صفحه سری DVS مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ لجن کش ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

انواع پمپ شناور ابارا

پمپ شناور ابارا مدل WINNER

پمپ Ebara WINNER

سری WINNER ابارا از انواع پمپ شناور طبقاتی استیل ابارا می باشد، دمای سیال از 30 درجه سانتی گراد و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا WINNER به صفحه سری WINNER مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ شناور ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ شناور ابارا مدل IDROGO

پمپ Ebara IDROGO

سری IDROGO ابارا از انواع پمپ کف کش شناور طبقاتی ابارا می باشد، دمای سیال از 40 درجه سانتی گراد، هد تا 68 متر و توان الکتروموتور آن از 0.45 تا 1.5 کیلووات می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا IDROGO به صفحه سری IDROGO مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ شناور ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

انواع پمپ آب طبقاتی ابارا

پمپ طبقاتی استیل افقی ابارا مدل MATRIX

پمپ  Ebara MATRIX

سری MATRIX ابارا از انواع پمپ طبقاتی استیل افقی ابارا می باشد، دمای سیال از 15- تا 110 درجه سانتیگراد و توان الکتروموتور آن از 0.45 تا 4 کیلووات به دو صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا MATRIX به صفحه سری MATRIX مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ طبقاتی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ طبقاتی افقی ابارا مدل COMPACT

پمپ Ebara COMPACT

سری COMPACT ابارا از انواع پمپ طبقاتی افقی ابارا می باشد و به دو صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا COMPACT به صفحه سری COMPACT مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ طبقاتی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

 پمپ طبقاتی عمودی استیل ابارا مدل EVM

پمپ Ebara EVM

سری EVM ابارا از انواع پمپ طبقاتی عمودی استیل ابارا می باشد، هد 50 تا 140 متر، دمای سیال از 15- تا 120 درجه سانتیگراد و به دو صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا EVM به صفحه سری EVM مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ طبقاتی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

 پمپ طبقاتی استیل عمودی ابارا مدل EVMS

پمپ Ebara EVMS

سری EVMS ابارا از انواع پمپ طبقاتی استیل افقی ابارا می باشد و توان الکتروموتور آن از 0.37 تا 37 کیلووات می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا EVMS به صفحه سری EVMS مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ طبقاتی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

 پمپ طبقاتی استیل عمودی ابارا مدل MULTIGO

پمپ Ebara MULTIGO

سری MULTIGO ابارا از انواع پمپ طبقاتی استیل افقی ابارا می باشد و توان الکتروموتور آن از 0.6 تا 2 کیلووات به دو صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا MULTIGO به صفحه سری MULTIGO مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ طبقاتی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

انواع پمپ سیرکولاتور ابارا

 پمپ سیرکولاتور خطی ابارا مدل LPS

پمپ Ebara LPS

سری LPS ابارا از انواع پمپ سیرکولاتور خطی ابارا می باشد، دمای سیال تا 100 درجه سانتیگراد و به دو صورت تک فاز و سه فاز می باشد.

لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا LPS به صفحه سری LPS مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ سیرکولاتور ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

Src: Pump Ebara

لیست قیمت پمپ Ebara

با عرض پوزش کلیه قیمت ها در حال بروزرسانی می باشد، لطفا جهت استعلام قیمت خرید با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

قیمت پمپ ابارا
ردیف شرح قیمت به تومان
1 قیمت پمپ کفکش ابارا Best one MA تمام استیل تک فاز 0.33 اسب بخار تماس بگیرید
2 قیمت پمپ کفکش ابارا Best2M تمام استیل تک فاز 0.75 اسب بخار تماس بگیرید
3 قیمت پمپ کفکش ابارا Best3M تمام استیل تک فاز 1 اسب بخار تماس بگیرید
4 قیمت پمپ کفکش ابارا Best4M تمام استیل 1.5 اسب بخار  تماس بگیرید
5 قیمت پمپ کفکش ابارا Best3T تمام استیل سه فاز 1 اسب بخار تماس بگیرید
6 قیمت پمپ کفکش ابارا Best4T تمام استیل سه فاز 1.5 اسب بخار  تماس بگیرید
7 قیمت پمپ کفکش ابارا Best5T تمام استیل سه فاز 2 اسب بخار تماس بگیرید
8 قیمت پمپ لجن کش ابارا DW100MA تمام استیل تکفاز با فلوتر 1 اسب بخار  تماس بگیرید
9 قیمت پمپ لجن کش ابارا DW100T تمام استیل سه فاز 1 اسب بخار تماس بگیرید
10 قیمت پمپ لجن کش ابارا DW150MA تمام استیل تکفاز با فلوتر 1.5 اسب بخار  تماس بگیرید
11 پمپ لجن کش ابارا DW150T تمام استیل سه فاز 1.5 اسب بخار تماس بگیرید
12 پمپ لجن کش ابارا DW200T تمام استیل سه فاز 2 اسب بخار  تماس بگیرید
13 پمپ لجن کش Ebara DW300T تمام استیل سه فاز 3 اسب بخار تماس بگیرید
14 پمپ لجن کش Ebara DWVOX1 50MA ورتکس تمام استیل تکفاز با فلوتر1.5 اسب بخار  تماس بگیرید
15 پمپ لجن کش Ebara Right75MA10MT تمام استیل تکفاز با فلوتر 0.75 اسب بخار تماس بگیرید
16 پمپ لجن کش Ebara Right100M10MT تمام استیل تکفاز بدون فلوتر 1 اسب بخار  تماس بگیرید
17 پمپ لجن کش Ebara Right100MA10MT تمام استیل تکفاز با فلوتر 1 اسب بخار تماس بگیرید
18 پمپ لجن کش Ebara Right100T تمام استیل سه فاز 1 اسب بخار  تماس بگیرید
19 پمپ کفکش ابارا IDROGO40-10M شناور تمام استیل تکفاز بدون فلوتر1 اسب بخار تماس بگیرید
20 پمپ کفکش ابارا IDROGO40-10M/A شناور استیل تکفاز فلوتردار 1 اسب بخار  تماس بگیرید
21 پمپ کفکش ابارا IDROGO40-21M شناور استیل تکفاز بدون فلوتر 1.2 اسب بخار تماس بگیرید
22 پمپ کفکش ابارا IDROGO40-12M/A شناور استیل تکفاز فلوتردار 1.2 اسب بخار  تماس بگیرید
23 پمپ کفکش Ebara IDROGO40-15M شناور استیل تکفاز بدون فلوتر 1.5 اسب بخار تماس بگیرید
24 پمپ کفکش Ebara IDROGO40-15M/A شناور استیل تکفاز فلوتردار 1.5 اسب بخار  تماس بگیرید
25 پمپ کفکش Ebara IDROGO40-15T شناور استیل سه فاز 1.5 اسب بخار تماس بگیرید
26 پمپ کفکش Ebara IDROGO80-20T شناور استیل سه فاز 2 اسب بخار  تماس بگیرید
27 الکتروپمپ ابارا لجن کش چدنی 80 DML 5 2.2 3 اسب بخار تماس بگیرید
28 الکتروپمپ ابارا لجن کش چدنی 80 DML 5 3.7 5 اسب بخار  تماس بگیرید
29 الکتروپمپ ابارا لجن کش چدنی 80 DML 5 5.5 7 اسب بخار تماس بگیرید
30 الکتروپمپ ابارا لجن کش چدنی 80 DML 5 7.5 10 اسب بخار  تماس بگیرید
31 الکتروپمپ ابارا لجن کش چدنی 80 DML 5 11 15 اسب بخار تماس بگیرید
32 الکتروپمپ ابارا لجن کش چدنی 80 DML 5 15 20 اسب بخار  تماس بگیرید
33 الکتروپمپ ابارا لجن کش چدنی 80 DML 5 22 30 اسب بخار تماس بگیرید
34 الکتروپمپ ابارا لجن کش چدنی 100 DML 5 3.7 5 اسب بخار  تماس بگیرید
35 الکتروپمپ ابارا لجن کش چدنی 100 DML 5 5.5 7.5 اسب بخار تماس بگیرید
36 الکتروپمپ ابارا لجن کش چدنی 100 DML 5 7.5 10 اسب بخار  تماس بگیرید
37 الکتروپمپ Ebara لجن کش چدنی 100 DML 5 11 15 اسب بخار تماس بگیرید
38 الکتروپمپ Ebara لجن کش چدنی 100 DML 5 15 20 اسب بخار  تماس بگیرید
39 الکتروپمپ Ebara لجن کش چدنی 100 DML 5 22 30 اسب بخار تماس بگیرید
40 الکتروپمپ Ebara لجن کش چدنی 150 DML 5 5.5 7.5 اسب بخار  تماس بگیرید
41 الکتروپمپ Ebara لجن کش چدنی 150 DML 5 7.5 10 اسب بخار تماس بگیرید
42 الکتروپمپ Ebara لجن کش چدنی 150 DML 5 11 15 اسب بخار  تماس بگیرید
43 الکتروپمپ Ebara لجن کش چدنی 150 DML 5 15 20 اسب بخار تماس بگیرید
44 الکتروپمپ Ebara لجن کش چدنی 150 DML 5 22 30 اسب بخار  تماس بگیرید
45 الکتروپمپ Ebara لجن کش چدنی خردکن دار 65 DF 5 1.52 اسب بخار تماس بگیرید
46 الکتروپمپ Ebara لجن کش چدنی خردکن دار 80 DF 5 1.52 اسب بخار  تماس بگیرید
47 الکتروپمپ Ebara لجن کش چدنی خردکن دار 80 DF 5 2.23 اسب بخار تماس بگیرید
48 الکتروپمپ Ebara لجن کش چدنی خردکن دار 80 DF 5 3.75 اسب بخار  تماس بگیرید
49 الکتروپمپ Ebara لجن کش چدنی خردکن دار 100 DF 5 3.75 اسب بخار تماس بگیرید
50 الکتروپمپ Ebara لجن کش چدنی خردکن دار 100 DF 5 5.57.5 اسب بخار  تماس بگیرید
51 الکتروپمپ Ebara لجن کش چدنی خردکن دار 100 DF 5 7.510 اسب بخار تماس بگیرید
52 پمپ شناور ابارا OM 4N4-18/1.5 استیل تک فاز 2 اسب بخار  تماس بگیرید
53 پمپ شناور ابارا OM 4N10-8/1.5 استیل تک فاز 2 اسب بخار تماس بگیرید
54 پمپ شناور Ebara OM 4N10-12/2.2 استیل تک فاز 3 اسب بخار  تماس بگیرید
55 پمپ شناور Ebara ONK 100M استیل تک فاز به همراه جعبه 1 اسب بخار تماس بگیرید
56 پمپ شناور Ebara ONK 150M استیل تک فاز به همراه جعبه 1.5 اسب بخار  تماس بگیرید
57 الکتروموتور ابارا شناور Motor M6P5 اسب بخار تماس بگیرید
58 الکتروموتور ابارا شناور Motor M6P7.5 اسب بخار  تماس بگیرید
59 الکتروموتور ابارا شناور Motor M6P10 اسب بخار تماس بگیرید
60 الکتروموتور ابارا شناور Motor M6P15 اسب بخار  تماس بگیرید
61 الکتروموتور ابارا شناور Motor M6G20 اسب بخار تماس بگیرید
62 الکتروموتور ابارا شناور Motor M6G25 اسب بخار  تماس بگیرید
63 الکتروموتور ابارا شناور Motor M830 اسب بخار تماس بگیرید
64 الکتروموتور Ebara شناور Motor M840 اسب بخار  تماس بگیرید
65 الکتروموتور Ebara شناور Motor M850 اسب بخار تماس بگیرید
66 الکتروموتور Ebara شناور Motor M860 اسب بخار  تماس بگیرید
67 الکتروموتور Ebara شناور Motor M1075 اسب بخار تماس بگیرید
68 الکتروموتور Ebara شناور Motor M1085 اسب بخار  تماس بگیرید
69 الکتروموتور Ebara شناور Motor M10100 اسب بخار تماس بگیرید
70 الکتروموتور Ebara شناور Motor M10125 اسب بخار  تماس بگیرید
71 الکتروموتور Ebara شناور Motor M10150 اسب بخار تماس بگیرید
72 الکتروموتور Ebara شناور Motor M10175 اسب بخار  تماس بگیرید
73 الکتروموتور Ebara شناور Motor M10200 اسب بخار تماس بگیرید
74 الکترو پمپ کفکش ابارا مستغرق PERLA3MA10M0.3 اسب بخار  تماس بگیرید

قیمت الکتروپمپ شناور تمام استیل فابریک ابارا
ردیف شرح قیمت به تومان
1 قیمت الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0213 تک فاز 0.55 - 0.75 اسب بخار 1 ¼ اینچ تماس بگیرید
2 قیمت الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0218 تک فاز 0.75 - 1 اسب بخار 1 ¼ اینچ  تماس بگیرید
3 قیمت الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0223 تک فاز 1.1 - 1.5 اسب بخار 1 ¼ اینچ تماس بگیرید
4 قیمت الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0233 تک فاز 1.5 - 2 اسب بخار 1 ¼ اینچ  تماس بگیرید
5 قیمت الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0248 تک فاز 2.2 - 3 اسب بخار 1 ¼ اینچ تماس بگیرید
6 قیمت الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0312 تک فاز 0.75 - 1 اسب بخار 1 ¼ اینچ  تماس بگیرید
7 قیمت الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0318 تک فاز 1.1 - 1.5 اسب بخار 1 ¼ اینچ تماس بگیرید
8 قیمت الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0325 تک فاز 1.5 - 2 اسب بخار 1 ¼ اینچ  تماس بگیرید
9 قیمت الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0325 سه فاز 1.5 - 2 اسب بخار 1 ¼ اینچ تماس بگیرید
10 قیمت الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0333 تکفاز 2.2 - 3 اسب بخار 1 ¼ اینچ  تماس بگیرید
11 الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0333 سه فاز 2.2 - 3 اسب بخار 1 ¼ اینچ تماس بگیرید
12 الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0345 سه فاز 3.7 - 5 اسب بخار 1 ¼ اینچ  تماس بگیرید
13 الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0512 تکفاز 1.1 - 1.5 اسب بخار 1 ½ اینچ تماس بگیرید
14 الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0517 تکفاز 1.5 - 2 اسب بخار 1 ½ اینچ  تماس بگیرید
15 الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0525 تکفاز 2.2 - 3 اسب بخار 1 ½ اینچ تماس بگیرید
16 الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0525 سه فاز 2.2 - 3 اسب بخار 1 ½ اینچ  تماس بگیرید
17 الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0805 تکفاز 0.75 - 1 اسب بخار 2 اینچ تماس بگیرید
18 الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0807 تکفاز 1.1 - 1.5 اسب بخار 2 اینچ  تماس بگیرید
19 الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0807 سه فاز 1.1 - 1.5 اسب بخار 2 اینچ تماس بگیرید
20 الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0815 تکفاز 2.2 - 3 اسب بخار 2 اینچ  تماس بگیرید
21 الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0815 سه فاز 2.2 - 3 اسب بخار 2 اینچ تماس بگیرید
22 الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0818 سه فاز 3.7 - 5 اسب بخار 2 اینچ  تماس بگیرید
23 الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0825 سه فاز 5.5 - 7.5 اسب بخار 2 اینچ تماس بگیرید
24 الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0837 سه فاز 5.5 - 7.5 اسب بخار 2 اینچ  تماس بگیرید
25 الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0844 سه فاز 7.5 - 10 اسب بخار 2 اینچ تماس بگیرید
26 الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-1405 تکفاز 1.5 - 2 اسب بخار 2 اینچ  تماس بگیرید
27 الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-1407 تکفاز 2.2 - 3 اسب بخار 2 اینچ تماس بگیرید
28 الکتروپمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-1407 سه فاز 2.2 - 3 اسب بخار 2 اینچ  تماس بگیرید
29 الکتروپمپ شناور تمام استیل فابریک ابارا 4EBS-1410 سه فاز 3.7 - 5 اسب بخار 2 اینچ تماس بگیرید
30 الکتروپمپ شناور تمام استیل فابریک ابارا 4EBS-1413 سه فاز 5.5 - 7.5 اسب بخار 2 اینچ  تماس بگیرید
31 الکتروپمپ شناور تمام استیل فابریک ابارا 4EBS-1418 سه فاز 5.5 - 7.5 اسب بخار 2 اینچ تماس بگیرید
32 الکتروپمپ شناور تمام استیل فابریک ابارا 4EBS-1704 تکفاز 2.2 - 3 اسب بخار 2 ½ اینچ  تماس بگیرید
33 الکتروپمپ شناور تمام استیل فابریک ابارا 4EBS-1705 سه فاز 3.7 - 5 اسب بخار 2 ½ اینچ تماس بگیرید
34 الکتروپمپ شناور تمام استیل فابریک ابارا 4EBS-1710 سه فاز 5.5 - 7.5 اسب بخار 2 ½ اینچ  تماس بگیرید
35 الکتروپمپ شناور تمام استیل فابریک ابارا 4EBS-1713 سه فاز 7.5 - 10 اسب بخار 2 ½ اینچ تماس بگیرید
36 الکتروپمپ شناور تمام استیل فابریک Ebara 4EBS-1717 سه فاز 11 - 15 اسب بخار 2 ½ اینچ  تماس بگیرید
37 الکتروپمپ شناور تمام استیل فابریک Ebara 4EBS-3006 سه فاز 5.5 - 7.5 اسب بخار 3 اینچ تماس بگیرید
38 الکتروپمپ شناور تمام استیل فابریک Ebara 4EBS-3013 سه فاز 11 - 15 اسب بخار 3 اینچ  تماس بگیرید
39 الکتروپمپ شناور تمام استیل فابریک Ebara 4EBS-3021 سه فاز 18.5 - 25 اسب بخار 3 اینچ تماس بگیرید
40 الکتروپمپ شناور تمام استیل فابریک Ebara 4EBS-4605 سه فاز 7.5 - 10 اسب بخار 4 اینچ  تماس بگیرید
41 الکتروپمپ شناور تمام استیل فابریک Ebara 4EBS-4607 سه فاز 11 - 15 اسب بخار 4 اینچ تماس بگیرید
42 الکتروپمپ شناور تمام استیل فابریک Ebara 4EBS-4610 سه فاز 15 - 20 اسب بخار 4 اینچ  تماس بگیرید
43 الکتروپمپ شناور تمام استیل فابریک Ebara 4EBS-4612 سه فاز 18.5 - 25 اسب بخار 4 اینچ تماس بگیرید
44 الکتروپمپ شناور تمام استیل فابریک Ebara 4EBS-6006 سه فاز 11 - 15 اسب بخار 4 اینچ  تماس بگیرید
45 الکتروپمپ شناور تمام استیل فابریک Ebara 4EBS-6012 سه فاز 22 - 30 اسب بخار 4 اینچ تماس بگیرید

قیمت پمپ شناور تمام استیل فابریک ابارا
ردیف شرح قیمت به تومان
1 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0213 تک فاز 0.55 - 0.75 اسب بخار 1 ¼ اینچ تماس بگیرید
2 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0218 تکفاز 0.75 - 1 اسب بخار 1 ¼ اینچ  تماس بگیرید
3 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0223 سه فاز 1.1 - 1.5 اسب بخار 1 ¼ اینچ تماس بگیرید
4 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0233 سه فاز 1.5 - 2 اسب بخار 1 ¼ اینچ  تماس بگیرید
5 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0248 سه فاز 2.2 - 3 اسب بخار 1 ¼ اینچ تماس بگیرید
6 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0312 سه فاز 0.75 - 1 اسب بخار 1 ¼ اینچ  تماس بگیرید
7 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0318 سه فاز 1.1 - 1.5 اسب بخار 1 ¼ اینچ تماس بگیرید
8 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0325 سه فاز 1.5 - 2 اسب بخار 1 ¼ اینچ  تماس بگیرید
9 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0333 سه فاز 2.2 - 3 اسب بخار 1 ¼ اینچ تماس بگیرید
10 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0345 سه فاز 3.7 - 5 اسب بخار 1 ¼ اینچ  تماس بگیرید
11 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0512 سه فاز 1.1 - 1.5 اسب بخار 1 ½ اینچ تماس بگیرید
12 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0517 سه فاز 1.5 - 2 اسب بخار 1 ½ اینچ  تماس بگیرید
13 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0525 سه فاز 2.2 - 3 اسب بخار 1 ½ اینچ تماس بگیرید
14 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0805 سه فاز 0.75 - 1 اسب بخار 2 اینچ  تماس بگیرید
15 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0807 سه فاز 1.1 - 1.5 اسب بخار 2 اینچ تماس بگیرید
16 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0815 سه فاز 2.2 - 3 اسب بخار 2 اینچ  تماس بگیرید
17 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0818 سه فاز 3.7 - 5 اسب بخار 2 اینچ تماس بگیرید
18 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0825 سه فاز 5.5 - 7.5 اسب بخار 2 اینچ  تماس بگیرید
19 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-0837 سه فاز 5.5 - 7.5 اسب بخار 2 اینچ تماس بگیرید
20 قیمت پمپ شناور تمام استیل فابریک 4EBS-0844 ابارا 7.5 - 10 اسب بخار 2 اینچ  تماس بگیرید
21 قیمت پمپ شناور تمام استیل فابریک 4EBS-1405 ابارا 1.5 - 2 اسب بخار 2 اینچ تماس بگیرید
22 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-1407 ابارا 2.2 - 3 اسب بخار 2 اینچ  تماس بگیرید
23 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-1410 ابارا 3.7 - 5 اسب بخار 2 اینچ تماس بگیرید
24 قیمت پمپ شناور ابارا تمام استیل فابریک 4EBS-1413 ابارا 5.5 - 7.5 اسب بخار 2 اینچ  تماس بگیرید
25 قیمت پمپ شناور تمام استیل فابریک 4EBS -1418 ابارا 5.5 - 7.5 اسب بخار 2 اینچ تماس بگیرید
26 قیمت پمپ شناور تمام استیل فابریک 6EBS-1704 ابارا 2.2 - 3 اسب بخار 2 ½ اینچ  تماس بگیرید
27 قیمت پمپ شناور تمام استیل فابریک 6EBS-1705 ابارا 3.7 - 5 اسب بخار 2 ½ اینچ تماس بگیرید
28 قیمت پمپ شناور تمام استیل فابریک 6EBS-1710 ابارا 5.5 - 7.5 اسب بخار 2 ½ اینچ  تماس بگیرید
29 قیمت پمپ شناور تمام استیل فابریک 6EBS-1713 ابارا 7.5 - 10 اسب بخار 2 ½ اینچ تماس بگیرید
30 قیمت پمپ شناور تمام استیل فابریک 6EBS-1717 ابارا 11 - 15 اسب بخار 2 ½ اینچ  تماس بگیرید
31 قیمت پمپ شناور تمام استیل فابریک 6EBS-3006 ابارا 5.5 - 7.5 اسب بخار 3 اینچ تماس بگیرید
32 قیمت پمپ شناور تمام استیل فابریک 6EBS-3013 ابارا 11 - 15 اسب بخار 3 اینچ  تماس بگیرید
33 قیمت پمپ شناور تمام استیل فابریک 6EBS-3021 ابارا 18.5 - 25 اسب بخار 3 اینچ تماس بگیرید
34 قیمت پمپ شناور تمام استیل فابریک 6EBS-4605 ابارا 7.5 - 10 اسب بخار 4 اینچ  تماس بگیرید
35 قیمت پمپ شناور تمام استیل فابریک 6EBS-4607 ابارا 11 - 15 اسب بخار 4 اینچ تماس بگیرید
36 قیمت پمپ شناور تمام استیل فابریک 6EBS-4610 ابارا 15 - 20 اسب بخار 4 اینچ  تماس بگیرید
37 قیمت پمپ شناور تمام استیل فابریک 6EBS-4612 ابارا 18.5 - 25 اسب بخار 4 اینچ تماس بگیرید
38 قیمت پمپ شناور تمام استیل فابریک 6EBS-6006 ابارا 11 - 15 اسب بخار 4 اینچ  تماس بگیرید
39 قیمت پمپ شناور تمام استیل فابریک 6EBS-6012 ابارا 22 - 30 اسب بخار 4 اینچ تماس بگیرید

قیمت الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک ابارا
ردیف شرح قیمت به تومان
1 قیمت الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک ابارا OYM 0.75 تک فاز 0.55 - 0.75 اسب بخار تماس بگیرید
2 قیمت الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک ابارا OYM 1.00 تک فاز 0.75 - 1 اسب بخار  تماس بگیرید
3 قیمت الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک ابارا OYM 1.50 تک فاز 1.1 - 1.5 اسب بخار تماس بگیرید
4 قیمت الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک ابارا OYM 2.00 تکفاز 1.5 - 2 اسب بخار  تماس بگیرید
5 قیمت الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک ابارا OYM 3.00 تکفاز 2.2 - 3 اسب بخار تماس بگیرید
6  الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک ابارا OYT 1.50 سه فاز 1.1 - 1.5 اسب بخار  تماس بگیرید
7 الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک ابارا OYT 2.00 سه فاز 1.5 - 2 اسب بخار تماس بگیرید
8 الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک ابارا OYT 3.00 سه فاز 2.2 - 3 اسب بخار  تماس بگیرید
9 الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک ابارا OYT 4.00 سه فاز 3 - 4 اسب بخار تماس بگیرید
10 الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک ابارا OYT 5.50 سه فاز 4 - 5.5 اسب بخار  تماس بگیرید
11 الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک ابارا OYT 7.50 سه فاز 5.5 - 7.5 اسب بخار تماس بگیرید
12 الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک ابارا OYT 10.00 سه فاز 7.5 - 10 اسب بخار  تماس بگیرید
13 الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک Ebara OY6 7.50 سه فاز 5.5 - 7.5 اسب بخار تماس بگیرید
14 الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک Ebara OY6 10.00 سه فاز 7.5 - 10 اسب بخار  تماس بگیرید
15 الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک Ebara OY6 15.00 سه فاز 11 - 15 اسب بخار تماس بگیرید
16 الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک Ebara OY6 20.00 سه فاز 15 - 20 اسب بخار  تماس بگیرید
17 الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک Ebara OY6 25.00 سه فاز 18.5 - 25 اسب بخار تماس بگیرید
18 الکتروموتور شناور تمام استیل فابریک Ebara OY6 30.00 سه فاز 22 - 30 اسب بخار  تماس بگیرید

 الکتروپمپ تمام استیل سه فاز ابارا
ردیف شرح قیمت به تومان
1 قیمت الکتروپمپ ابارا CD70-05T تمام استیل سه فاز نیم اسب تماس بگیرید
2 قیمت الکتروپمپ ابارا CD70-12T تمام استیل سه فاز 1.2 اسب  تماس بگیرید
3 قیمت الکتروپمپ ابارا CD90-10T تمام استیل سه فاز یک اسب تماس بگیرید
4 قیمت الکتروپمپ ابارا CD120-12T تمام استیل سه فاز 1.2 اسب  تماس بگیرید
5 قیمت الکتروپمپ ابارا CD200-20T تمام استیل سه فاز 2 اسب تماس بگیرید
6 قیمت الکتروپمپ ابارا CD200-25T تمام استیل سه فاز 2.5 اسب  تماس بگیرید
7 قیمت الکتروپمپ ابارا CDM70/05 تمام استیل تکفاز نیم اسب تماس بگیرید
8 قیمت الکتروپمپ ابارا CDM70/07 تمام استیل تکفاز 0.75 اسب  تماس بگیرید
9 قیمت الکتروپمپ ابارا CDM90/10 تمام استیل تکفاز 1 اسب تماس بگیرید
10 قیمت الکتروپمپ ابارا CDM120/07 تمام استیل تکفاز 0.75 اسب  تماس بگیرید
11 قیمت الکتروپمپ ابارا CDM120/12 تمام استیل تکفاز 1.2 اسب تماس بگیرید
12 قیمت الکتروپمپ ابارا CDM120/20 تمام استیل تکفاز 2 اسب  تماس بگیرید
13 قیمت الکتروپمپ ابارا CDM200/12 تمام استیل تکفاز 1.2 اسب تماس بگیرید
14 قیمت الکتروپمپ ابارا CDM200/20 تمام استیل تکفاز 2 اسب  تماس بگیرید
15 قیمت ابارا 2CD70-12T تمام استیل دو پروانه سه قاز 1.2 اسب تماس بگیرید
16 قیمت ابارا 2CD70-15T تمام استیل دو پروانه سه قاز 1.5 اسب  تماس بگیرید
17 قیمت ابارا 2CDM70/20 لجن کش تمام استیل تکفاز 2 اسب تماس بگیرید
18 قیمت ابارا 2CDM70/20 لجن کش تمام استیل تکفاز 2 اسب  تماس بگیرید
19 قیمت ابارا 2CDM120/20 تمام استیل دو پروانه تکفاز 2 اسب تماس بگیرید
20 قیمت الکتروپمپ ابارا CDX70/05T استیل سه فاز نیم اسب  تماس بگیرید
21 قیمت الکتروپمپ ابارا CDX70/07T استیل سه فاز 0.75 اسب تماس بگیرید
22 قیمت الکتروپمپ ابارا CDX90/10T استیل سه فاز 1 اسب  تماس بگیرید
23 قیمت الکتروپمپ ابارا CDX120/07T استیل سه فاز 0.75 اسب تماس بگیرید
24 قیمت الکتروپمپ ابارا CDX120/12T استیل سه فاز 1.2 اسب  تماس بگیرید
25 قیمت الکتروپمپ ابارا CDX120/20T استیل سه فاز 2 اسب تماس بگیرید
26 قیمت الکتروپمپ ابارا CDX200/12T استیل سه فاز 1.2 اسب  تماس بگیرید
27 قیمت الکتروپمپ ابارا CDX200/20T استیل سه فاز 2 اسب تماس بگیرید
28 قیمت الکتروپمپ ابارا CDX200/25T استیل سه فاز 2.5 اسب  تماس بگیرید
29 قیمت الکتروپمپ ابارا CDXM70-05 استیل تکفاز 0.5 اسب تماس بگیرید
30 قیمت الکتروپمپ ابارا CDXM70-07 استیل تکفاز 0.75 اسب  تماس بگیرید
31 قیمت الکتروپمپ ابارا CDXM90-10 استیل تکفاز 1 اسب تماس بگیرید
32 قیمت الکتروپمپ ابارا CDXM120-07 استیل تکفاز 0.75 اسب  تماس بگیرید
33 قیمت الکتروپمپ ابارا CDXM120-12 استیل تکفاز 1.2 اسب تماس بگیرید
34 قیمت الکتروپمپ ابارا CDXM120-20 استیل تکفاز 2 اسب  تماس بگیرید
35 قیمت الکتروپمپ ابارا CDXM200/12 استیل تکفاز 1.2 اسب تماس بگیرید
36 قیمت الکتروپمپ ابارا CDXM200/20 استیل تکفاز 2 اسب  تماس بگیرید
37 قیمت الکتروپمپ ابارا 2CDXM70/20 استیل دو پروانه تکفاز 2 اسب تماس بگیرید
38 قیمت الکتروپمپ ابارا 2CDXM120/20 استیل دو پروانه تکفاز 2 اسب  تماس بگیرید
39 قیمت الکتروپمپ ابارا 2CDX70/12T استیل دو پروانه سه فاز 1.2 اسب تماس بگیرید
40 قیمت الکتروپمپ ابارا 2CDX70/15T استیل دو پروانه سه فاز 1.5 اسب  تماس بگیرید
41 قیمت الکتروپمپ ابارا 2CDX70/20T استیل دو پروانه سه فاز 2 اسب تماس بگیرید
42 قیمت الکتروپمپ ابارا 2CDX120/15T استیل دو پروانه سه فاز 1.5 اسب  تماس بگیرید
43 قیمت الکتروپمپ ابارا 2CDX120/20T استیل دو پروانه سه فاز 2 اسب تماس بگیرید
44 قیمت الکتروپمپ ابارا 2CDX120/30T استیل دو پروانه سه فاز 3 اسب  تماس بگیرید
45 قیمت الکتروپمپ ابارا 2CDX120/40T استیل دو پروانه سه فاز 4 اسب تماس بگیرید
46 قیمت الکتروپمپ ابارا 2CDX200/30T استیل دو پروانه سه فاز 3 اسب  تماس بگیرید
47 قیمت الکتروپمپ ابارا 2CDX200/40T استیل دو پروانه سه فاز 4 اسب تماس بگیرید
48 قیمت الکتروپمپ ابارا 2CDX200/50T استیل دو پروانه سه فاز 5 اسب  تماس بگیرید
49 قیمت الکتروپمپ ابارا CompactAM15 طبقاتی افقی تکفاز 1.5 اسب تماس بگیرید
50 قیمت الکتروپمپ ابارا CompactBM15 طبقاتی افقی تکفاز 1.5 اسب  تماس بگیرید
51 قیمت الکتروپمپ ابارا DOW150M نیمه استیل پروانه باز تکفاز 1.5 اسب تماس بگیرید
52 قیمت الکتروپمپ ابارا DOW150T نیمه استیل پروانه باز سه فاز 1.5 اسب  تماس بگیرید
53 قیمت الکتروپمپ ابارا DOW200M نیمه استیل پروانه بازتکفاز 2 اسب تماس بگیرید
54 قیمت الکتروپمپ ابارا DOW200T نیمه استیل پروانه باز سه فاز 2 اسب  تماس بگیرید
55 قیمت الکتروپمپ ابارا DOW300T نیمه استیل پروانه باز سه فاز 3 اسب تماس بگیرید
56 قیمت الکتروپمپ ابارا DOW400T نیمه استیل پروانه باز سه فاز 4 اسب  تماس بگیرید
57 قیمت ابارا EVM3-9F5/1.1 استیل ایستاده سه فاز 1.5 اسب تماس بگیرید
58 قیمت ابارا EVM3-11F5/1.1 استیل ایستاده سه فاز 1.5 اسب  تماس بگیرید
59 قیمت ابارا EVM3-13F5/1.1 استیل ایستاده سه فاز 2 اسب تماس بگیرید
60 قیمت ابارا EVM3-15F5/1.1 استیل ایستاده سه فاز 2 اسب  تماس بگیرید
61 قیمت ابارا EVM3-18F5/2.2 استیل ایستاده سه فاز 3 اسب تماس بگیرید
62 قیمت ابارا EVM3-22F5/2.2 استیل ایستاده سه فاز 3 اسب  تماس بگیرید
63 قیمت ابارا EVM3-26F5/3.0 استیل ایستاده سه فاز 4 اسب تماس بگیرید
64 قیمت ابارا EVM5-6F5/1.1 استیل ایستاده سه فاز 1.5 اسب  تماس بگیرید
65 قیمت ابارا EVM5-7F5/1.5 استیل ایستاده سه فاز 2 اسب تماس بگیرید
66 قیمت ابارا EVM5-8F5/1.5 استیل ایستاده سه فاز 2 اسب  تماس بگیرید
67 قیمت ابارا EVM5-10F5/2.2 استیل ایستاده سه فاز 3 اسب تماس بگیرید
68 قیمت ابارا EVM5-11F5/2.2 استیل ایستاده سه فاز 3 اسب  تماس بگیرید
69 قیمت ابارا EVM5-12F5/2.2 استیل ایستاده سه فاز 3 اسب تماس بگیرید
70 قیمت ابارا EVM5-14F5/3.0 استیل ایستاده سه فاز 4 اسب  تماس بگیرید
71 قیمت ابارا EVM5-16F5/3.0 استیل ایستاده سه فاز 4 اسب تماس بگیرید
72 قیمت ابارا EVM5-18F5/4.0 استیل ایستاده سه فاز 5.5 اسب  تماس بگیرید
73 قیمت ابارا EVM5-19F5/4.0 استیل ایستاده سه فاز 5.5 اسب تماس بگیرید
74 قیمت ابارا EVM5-22F5/4.0 استیل ایستاده سه فاز 5.5 اسب  تماس بگیرید
75 قیمت ابارا EVM5-24F5/5.5 استیل ایستاده سه فاز 7.5 اسب تماس بگیرید
76 قیمت ابارا EVM10 6F5/2.2 استیل ایستاده سه فاز 3 اسب  تماس بگیرید
77 قیمت ابارا EVM10 8F5/3.0 استیل ایستاده سه فاز 4 اسب تماس بگیرید
78 قیمت ابارا EVM10-10 F5/4.0 استیل ایستاده سه فاز 5.5 اسب  تماس بگیرید
79 قیمت ابارا EVM10-11 F5/4.0 استیل ایستاده سه فاز 5.5 اسب تماس بگیرید
80 قیمت ابارا EVM10-12 F5/5.5 استیل ایستاده سه فاز 7.5 اسب  تماس بگیرید
81 قیمت ابارا EVM10-14 F5/5.5 استیل ایستاده سه فاز 7.5 اسب تماس بگیرید
82 قیمت ابارا EVM10-15 F5/5.5 استیل ایستاده سه فاز 7.5 اسب  تماس بگیرید
83 قیمت ابارا EVM10-16 F5/7.5 استیل ایستاده سه فاز 10 اسب تماس بگیرید
84 قیمت الکتروپمپ ابارا EVM 10-18 F 5/7.5 استیل ایستاده سه فاز 10 اسب  تماس بگیرید
85 قیمت الکتروپمپ ابارا EVM 10-20 F 5/7.5 استیل ایستاده سه فاز 10 اسب تماس بگیرید
86 قیمت الکتروپمپ ابارا EVM 10-22 F5/11 استیل ایستاده سه فاز 15 اسب  تماس بگیرید
87 قیمت الکتروپمپ ابارا EVM 18 4F 5/4. 0 استیل ایستاده سه فاز 5.5 اسب تماس بگیرید
88 قیمت الکتروپمپ ابارا EVM 18 5F 5/5.5 استیل ایستاده سه فاز 7.5 اسب  تماس بگیرید
89 قیمت الکتروپمپ ابارا EVM 18 6F 5/5.5 استیل ایستاده سه فاز 7.5 اسب تماس بگیرید
90 قیمت الکتروپمپ ابارا EVM 18 7F 5/7.5 استیل ایستاده سه فاز 10 اسب  تماس بگیرید
91 قیمت الکتروپمپ ابارا EVM 18-8 F5/7.5 استیل ایستاده سه فاز 10 اسب تماس بگیرید
92 قیمت الکتروپمپ ابارا EVM 18-10 F5/11 استیل ایستاده سه فاز 15 اسب  تماس بگیرید
93 قیمت الکتروپمپ ابارا EVM 18-12 F5/11 استیل ایستاده سه فاز 15 اسب تماس بگیرید
94 قیمت الکتروپمپ ابارا EVM 18-14F 5/15 استیل ایستاده سه فاز 20 اسب  تماس بگیرید
95 قیمت الکتروپمپ ابارا EVM 18-16 F 5/15 استیل ایستاده سه فاز 20 اسب تماس بگیرید
96 قیمت الکتروپمپ ابارا EVM 32-5-3 F 5/11 استیل ایستاده سه فاز 15 اسب  تماس بگیرید
97 قیمت الکتروپمپ ابارا EVM 32 -14-3 F5/30 استیل ایستاده سه فاز 40 اسب تماس بگیرید
98 قیمت الکتروپمپ ابارا EVM 64-3-0 F5/18 استیل ایستاده سه فاز 25 اسب  تماس بگیرید
99 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 64-5-3 F5/30 استیل ایستاده سه فاز 40 اسب تماس بگیرید
100 قیمت الکتروپمپ ابارا EVM 64-6-3-F 5/30 استیل ایستاده سه فاز 40 اسب  تماس بگیرید
101 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 3-11 F 5/1.1 استیل ایستاده سه فاز 1.5 اسب تماس بگیرید
102 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 3-13 F 5/1.5 استیل ایستاده سه فاز 2 اسب  تماس بگیرید
103 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 3-15 F 5/1.5 استیل ایستاده سه فاز 2 اسب تماس بگیرید
104 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 3-18 F 5/2.2 استیل ایستاده سه فاز 3 اسب  تماس بگیرید
105 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 3.22 F5/2.2 استیل ایستاده سه فاز 3 اسب تماس بگیرید
106 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 3.26 F5/3 استیل ایستاده سه فاز 4 اسب  تماس بگیرید
107 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 5-11 F5/2.2 استیل ایستاده سه فاز 3 اسب تماس بگیرید
108 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 5-12 F5/2.2 استیل ایستاده سه فاز 3 اسب  تماس بگیرید
109 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 5-14 F5/2.2 استیل ایستاده سه فاز 4 اسب تماس بگیرید
110 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 5-16 F5/2.2 استیل ایستاده سه فاز 4 اسب  تماس بگیرید
111 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 5-18 F 5/4 استیل ایستاده سه فاز 5.5 اسب تماس بگیرید
112 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 5-19 F5/4 استیل ایستاده سه فاز 5.5 اسب  تماس بگیرید
113 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 5-22 F5/4 استیل ایستاده سه فاز 5.5 اسب تماس بگیرید
114 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 5-24 F 5/5.5 استیل ایستاده سه فاز 7.5 اسب  تماس بگیرید
115 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML10-11 F5/4 استیل ایستاده سه فاز 5.5 اسب تماس بگیرید
116 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 10-12 F5/5.5 استیل ایستاده سه فاز 7.5 اسب  تماس بگیرید
117 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 10-14 F5/5.5 استیل ایستاده سه فاز 7.5 اسب تماس بگیرید
118 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML10-15 F5/5.5 استیل ایستاده سه فاز 7.5 اسب  تماس بگیرید
119 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML10-16 F5/7.5 استیل ایستاده سه فاز 10 اسب تماس بگیرید
120 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML10-18 F5/7.5 استیل ایستاده سه فاز 10 اسب  تماس بگیرید
121 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 10-20 F5/7.5 استیل ایستاده سه فاز 10 اسب تماس بگیرید
122 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 10-22 F5/11 استیل ایستاده سه فاز 15 اسب  تماس بگیرید
123 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 18-10 F5/11 استیل ایستاده سه فاز 15 اسب تماس بگیرید
124 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 18-10 F5/11 استیل ایستاده سه فاز 15 اسب  تماس بگیرید
125 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 18-14 F 5/15 استیل ایستاده سه فاز 20 اسب تماس بگیرید
126 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 18-15 F 5/15 استیل ایستاده سه فاز 20 اسب  تماس بگیرید
127 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 18-16 F5/15 استیل ایستاده سه فاز 20 اسب تماس بگیرید
128 قیمت الکتروپمپ ابارا EVML 64-6-3 F5/30 استیل ایستاده سه فاز 40 اسب  تماس بگیرید
129 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 3-13 F5/1.5 استیل ایستاده سه فاز 2 اسب تماس بگیرید
130 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 3-15 F 5/1.5 استیل ایستاده سه فاز 2 اسب  تماس بگیرید
131 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 3-18 F 5/2.2 استیل ایستاده سه فاز 2 اسب تماس بگیرید
132 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 5 10 F5/2.2 استیل ایستاده سه فاز 3 اسب  تماس بگیرید
133 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 5 -14 F 5/3 استیل ایستاده سه فاز 4 اسب تماس بگیرید
134 قیمت الکتروپمپ ابارا EVM 18-16 F 5/16 استیل ایستاده سه فاز 20 اسب  تماس بگیرید
135 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 5-16 F 5/3 استیل ایستاده سه فاز 4 اسب تماس بگیرید
136 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 5-19 F5/4 استیل ایستاده سه فاز 5 اسب  تماس بگیرید
137 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 5-22 F 5/4.0 استیل ایستاده سه فاز 5 اسب تماس بگیرید
138 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 10 8F 5/3 استیل ایستاده سه فاز 4 اسب  تماس بگیرید
139 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 10-10 F 5/4 استیل ایستاده سه فاز 5.5 اسب تماس بگیرید
140 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 10-14 F5/5.5 استیل ایستاده سه فاز 7.5 اسب  تماس بگیرید
141 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 10-15 F5/5.5 استیل ایستاده سه فاز 7.5 اسب تماس بگیرید
142 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 10-16 F5/7.5 استیل ایستاده سه فاز 10 اسب  تماس بگیرید
143 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 5-24 F 5/5.5 استیل ایستاده سه فاز 10 اسب تماس بگیرید
144 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 18 6F 5/5.5 استیل ایستاده سه فاز 7.5 اسب  تماس بگیرید
145 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 18 8F 5/7.5 استیل ایستاده سه فاز 10 اسب تماس بگیرید
146 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 18-10 F5/11 استیل ایستاده سه فاز 15 اسب  تماس بگیرید
147 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 18-12F5/11 استیل ایستاده سه فاز 15 اسب تماس بگیرید
148 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 18-16 F5/15 استیل ایستاده سه فاز 20 اسب  تماس بگیرید
149 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 32 4-0F 5/7.5 استیل ایستاده سه فاز 10 اسب تماس بگیرید
150 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 32 5-0F 5/11 استیل ایستاده سه فاز 15 اسب  تماس بگیرید
151 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 32 6 -0F 5/11 استیل ایستاده سه فاز 15 اسب تماس بگیرید
152 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 327-0F 5/15 استیل ایستاده سه فاز 20 اسب  تماس بگیرید
153 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 32 -8-0 F5/15 استیل ایستاده سه فاز 20 اسب تماس بگیرید
154 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 32-10-1 F5/18.5 استیل ایستاده سه فاز 25 اسب  تماس بگیرید
155 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 32-13-3 F5/30 استیل ایستاده سه فاز 40 اسب تماس بگیرید
156 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 45 4-0F 5/15 استیل ایستاده سه فاز 20 اسب  تماس بگیرید
157 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 45 4-2F 5/15 استیل ایستاده سه فاز 20 اسب تماس بگیرید
158 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 45 5-2F 5/18.5 استیل ایستاده سه فاز 26 اسب  تماس بگیرید
159 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 45 6-2F 5/22 استیل ایستاده سه فاز 30 اسب تماس بگیرید
160 قیمت الکتروپمپ ابارا JEM 150M تمام استیل ایستاده خودمکش تکفاز 1.5 اسب  تماس بگیرید
161 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 32-125. 1.1 استیل 316 سه فاز 1.5 اسب تماس بگیرید
162 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 32-160 1.5 استیل 316 سه فاز 2 اسب  تماس بگیرید
163 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 32-125 2.2 استیل 316 سه فاز 3 اسب تماس بگیرید
164 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 32-200 3.0 استیل 316 سه فاز 4 اسب  تماس بگیرید
165 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 32-200 4.0 استیل 316 سه فاز 5.5 اسب تماس بگیرید
166 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 32-200 5.5 استیل 316 سه فاز 7.5 اسب  تماس بگیرید
167 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 32-200 7.5 استیل 316 سه فاز 10 اسب تماس بگیرید
168 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 40- 125 1.5 استیل 316 سه فاز 2 اسب  تماس بگیرید
169 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 40-125 2.2 استیل 316 سه فاز 3 اسب تماس بگیرید
170 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 40-160 3.3 استیل 316 سه فاز 4 اسب  تماس بگیرید
171 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 40-160 4.0 استیل 316 سه فاز 5.5 اسب تماس بگیرید
172 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 40-160 4.0 استیل 316 سه فاز 5.5 اسب  تماس بگیرید
173 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 40-200 7.5 استیل 316 سه فاز 10 اسب تماس بگیرید
174 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 40-200 11 استیل 316 سه فاز 15 اسب  تماس بگیرید
175 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 50-125 3.0 استیل 316 سه فاز 4 اسب تماس بگیرید
176 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 50-125 4.0 استیل 316 سه فاز 5.5 اسب  تماس بگیرید
177 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 50-160 5.5 استیل 316 سه فاز 7.5 اسب تماس بگیرید
178 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 50-160 7.5 استیل 316 سه فاز 10 اسب  تماس بگیرید
179 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 50-200 9.2 استیل 316 سه فاز 12.5 اسب تماس بگیرید
180 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 50-200 11 استیل 316 سه فاز 15 اسب  تماس بگیرید
181 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM50-200 15 استیل 316 سه فاز 20 اسب تماس بگیرید
182 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 65-125 4.0 استیل 316 سه فاز 5.5 اسب  تماس بگیرید
183 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 65-125 5.5 استیل 316 سه فاز 7.5 اسب تماس بگیرید
184 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM65-125 7.5 استیل 316 سه فاز 10 اسب  تماس بگیرید
185 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 65-160 9.2 استیل 316 سه فاز 12.5 اسب تماس بگیرید
186 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 65-160 11 استیل 316 سه فاز 16 اسب  تماس بگیرید
187 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 65-160 15 استیل 316 سه فاز 20 اسب تماس بگیرید
188 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 65-200 15 استیل 316 سه فاز 20 اسب  تماس بگیرید
189 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM65-200 18.5 استیل 316 سه فاز 25 اسب تماس بگیرید
190 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 65-200 22 استیل 316 سه فاز 30 اسب    تماس بگیرید
191 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LMH 80-160 11 استیل 316 سه فاز 15 اسب تماس بگیرید
192 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 80-160 11 استیل ایستاده سه فاز 15 اسب  تماس بگیرید
193 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LMH 80-160 15 استیل ایستاده سه فاز 20 اسب تماس بگیرید
194 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 80-160 15 استیل ایستاده سه فاز 20 اسب  تماس بگیرید
195 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LMH 80-160 18.5 استیل ایستاده سه فاز 25 اسب تماس بگیرید
196 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LM 80-160 18.5 استیل ایستاده سه فاز 25 اسب  تماس بگیرید
197 قیمت پمپ ابارا 3PF 40-125 استیل 304 بدون موتور تماس بگیرید
198 قیمت پمپ ابارا 3PF 40-160 استیل 316 بدون موتور  تماس بگیرید
199 قیمت الکتروپمپ ابارا EVMG 18 7F 5/7.5 استیل ایستاده سه فاز 10 اسب تماس بگیرید
200 قیمت پمپ ابارا 3LPF 32-125 استیل 316 بدون موتور  تماس بگیرید
201 قیمت پمپ ابارا 3LPF 32-160 استیل 316 بدون موتور تماس بگیرید
202 قیمت پمپ ابارا 3LPF 32-200 استیل 316بدون موتور  تماس بگیرید
203 قیمت پمپ ابارا 3LPF 40-125 استیل 316 بدون موتور تماس بگیرید
204 قیمت پمپ ابارا 3LPF 40-160 استیل 316 بدون موتور  تماس بگیرید
205 قیمت پمپ ابارا 3LPF 40-200 استیل 316 بدون موتور تماس بگیرید
206 قیمت پمپ ابارا 3LPF 50-125 استیل 316 بدون موتور  تماس بگیرید
207 قیمت پمپ ابارا 3LPF 50-160 استیل 316 بدون موتور تماس بگیرید
208 قیمت پمپ ابارا 3LPF 50-200/11 KW استیل 316 بدون موتور  تماس بگیرید
209 قیمت پمپ ابارا 3LPF 50-200/15 KW استیل 316 بدون موتور تماس بگیرید
210 قیمت الکتروپمپ ابارا 3LPF 50-200/18.5 KW چدنی تکفاز  تماس بگیرید
211 قیمت الکتروپمپ ابارا AGA 1.00 M دو پروانه چدنی تکفاز 1 اسب تماس بگیرید
212 قیمت الکتروپمپ ابارا CDA 1.00M دو پروانه چدنی تکفاز 1 اسب  تماس بگیرید
213 قیمت الکتروپمپ ابارا CDA 1.50T دو پروانه چدنی تکفاز 1.5 اسب تماس بگیرید
214 قیمت الکتروپمپ ابارا CDA 1.50M دو پروانه چدنی تکفاز 1.5 اسب  تماس بگیرید
215 قیمت الکتروپمپ ابارا CDA 2.00M دو پروانه چدنی تکفاز 2 اسب تماس بگیرید
216 قیمت الکتروپمپ ابارا CDA 2.00T دو پروانه چدنی تکفاز 2 اسب  تماس بگیرید
217 الکتروپمپ ابارا CDA 3.00T دو پروانه چدنی تکفاز 3 اسب تماس بگیرید
218  ابارا CDA 4.00T دو پروانه چدنی تکفاز 4 اسب  تماس بگیرید
219 ابارا CDA 5.50T دو پروانه چدنی تکفاز 5.5 اسب تماس بگیرید
220 ابارا CMA 1.00M چدنی تکفاز 1 اسب  تماس بگیرید
221 ابارا CMA 1.00M/B چدنی تکفاز با پروانه برنزی 1 اسب تماس بگیرید
222 ابارا CMB 1.00M چدنی تکفاز 1 اسب  تماس بگیرید
223 ابارا CMB 1.50M چدنی تکفاز 1.5 اسب تماس بگیرید
224 ابارا CMB 1.50T چدنی سه فاز 1.5 اسب  تماس بگیرید
225 ابارا CMB 2.00M چدنی تکفاز 2 اسب تماس بگیرید
226 ابارا CMB 2.00T چدنی سه فاز 2 اسب  تماس بگیرید
227 ابارا CMB 3.00T چدنی سه فاز 3 اسب تماس بگیرید
228 ابارا CMB 4.00T چدنی سه فاز 4 اسب  تماس بگیرید
229 ابارا CMB 5.50T چدنی سه فاز 5.5 اسب تماس بگیرید
230 ابارا CMC 1.00T چدنی سه فاز 1 اسب   تماس بگیرید
231 ابارا CMC 1.00M چدنی تکفاز 1 اسب تماس بگیرید
232 ابارا CMD 1.50M چدنی تکفاز 1.5 اسب  تماس بگیرید
233 ابارا CMD 1.50T چدنی سه فاز 1.5 اسب تماس بگیرید
234  ابارا CMCD 2.00M چدنی تکفاز 2 اسب  تماس بگیرید
235 ابارا CMD 2.00T چدنی سه فاز 2 اسب تماس بگیرید
236 الکتروپمپ ابارا CMD 3.00T چدنی سه فاز 3 اسب  تماس بگیرید
237 الکتروپمپ ابارا CMD 4.00T چدنی سه فاز 4 اسب تماس بگیرید
238 الکتروپمپ ابارا CMR 1.00M چدنی تکفاز 1 اسب    تماس بگیرید
239 الکتروپمپ ابارا CMR 1.00T چدنی سه فاز 1 اسب تماس بگیرید
240 الکتروپمپ ابارا PRA 0.5 چدنی تکفاز 0.5 اسب  تماس بگیرید
241 الکتروپمپ ابارا MD 32-125/1.1 M سانتریفیوژ چدنی سه فاز 1.6 اسب تماس بگیرید
242 الکتروپمپ ابارا MD 32-125/1.1 چدنی تکفاز 1.6 اسب  تماس بگیرید
243 الکتروپمپ ابارا MD 32-125/1.5M سانتریفیوژ چدنی تکفاز 2 اسب تماس بگیرید
244 الکتروپمپ ابارا MD 32-125/1.5M سانتریفیوژ چدنی تکفاز 2 اسب  تماس بگیرید
245 الکتروپمپ ابارا MD 32-160/1.5M دو پروانه چدنی سه فاز 2 اسب تماس بگیرید
246 الکتروپمپ ابارا MD 32-160/1.5 سانتریفیوژ چدنی سه فاز 2 اسب  تماس بگیرید
247 الکتروپمپ ابارا MD 32-160/2.2M سانتریفیوژ چدنی تکفاز 3 اسب تماس بگیرید
248 الکتروپمپ ابارا MD 32-160/2.2 سانتریفیوژ چدنی سه فاز 3 اسب  تماس بگیرید
249 الکتروپمپ ابارا MD 32-200/3T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 4 اسب تماس بگیرید
250 الکتروپمپ ابارا MD 32-200/4T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 5.5 اسب  تماس بگیرید
251 الکتروپمپ Ebara MD 32-250/5.5T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 7.5 اسب تماس بگیرید
252 الکتروپمپ Ebara MD 32-250/7.5T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 10 اسب  تماس بگیرید
253 الکتروپمپ Ebara MD 32-125/9.2T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 12.5 اسب تماس بگیرید
254 الکتروپمپ Ebara MD 32-125/11T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 15 اسب  تماس بگیرید
255 الکتروپمپ Ebara MD 40-125/1.5T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 2 اسب تماس بگیرید
256 الکتروپمپ Ebara MD 40-125/1.5M سانتریفیوژ چدنی تکفاز 2 اسب  تماس بگیرید
257 الکتروپمپ Ebara MD 40-125/2.2T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 3 اسب تماس بگیرید
258 الکتروپمپ Ebara MD 40-125/2.2M سانتریفیوژ چدنی تکفاز 3 اسب  تماس بگیرید
259 الکتروپمپ Ebara MD 40-160/3T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 4 اسب تماس بگیرید
260 الکتروپمپ Ebara MD 40-160/4T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 5.5 اسب  تماس بگیرید
261 الکتروپمپ Ebara MD 40-200/5.5T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 7.5 اسب تماس بگیرید
262 الکتروپمپ Ebara MD 40-200/7.5T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 10 اسب  تماس بگیرید
263 الکتروپمپ Ebara MD 40-250/11T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 15 اسب تماس بگیرید
264 الکتروپمپ Ebara MD 40-250/13T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 17.5 اسب  تماس بگیرید
265 الکتروپمپ Ebara MD 40-250/15T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 20 اسب تماس بگیرید
266 الکتروپمپ Ebara MD 50-125/2.2T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 3 اسب  تماس بگیرید
267 الکتروپمپ Ebara MD 50-125/2.2T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 3 اسب تماس بگیرید
268 الکتروپمپ Ebara MD50-125/3.0T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 4 اسب  تماس بگیرید
269 الکتروپمپ Ebara MD 50-125/4.0T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 5.5 اسب تماس بگیرید
270 الکتروپمپ Ebara MD 50-125/5.5AT سانتریفیوژ چدنی سه فاز 7.5 اسب  تماس بگیرید
271 الکتروپمپ Ebara MD 50-160/7.5AT سانتریفیوژ چدنی سه فاز 10 اسب تماس بگیرید
272 الکتروپمپ Ebara MD 50-200/9.2T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 12.5 اسب  تماس بگیرید
273 الکتروپمپ Ebara MD 50-200/11T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 15 اسب تماس بگیرید
274 الکتروپمپ Ebara MD 50-250/15T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 20 اسب  تماس بگیرید
275 الکتروپمپ Ebara MD 50-250/18.5T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 25 اسب تماس بگیرید
276 الکتروپمپ Ebara MD 50-250/22T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 30 اسب  تماس بگیرید
277 الکتروپمپ Ebara MD 65-125/5.5AT سانتریفیوژ چدنی سه فاز 7.5 اسب تماس بگیرید
278 الکتروپمپ Ebara MD 65-125/7.5AT سانتریفیوژ چدنی سه فاز 10 اسب  تماس بگیرید
279 الکتروپمپ Ebara MD 65-160/11T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 15 اسب تماس بگیرید
280 الکتروپمپ Ebara MD 65-160/15T سانتریفیوژ چدنی سه فاز 20 اسب  تماس بگیرید
281 الکتروپمپ Ebara MD 65-200/18.5AT سانتریفیوژ چدنی سه فاز 25 اسب تماس بگیرید
282 الکتروپمپ Ebara MD 65-200/22AT سانتریفیوژ چدنی سه فاز 30 اسب  تماس بگیرید
283 الکتروپمپ Ebara MD 65-250/22 سانتریفیوژ چدنی 30 اسب تماس بگیرید
284 الکتروپمپ Ebara MMD80-160/15 سانتریفیوژ چدنی زمینی 20 اسب  تماس بگیرید
285 الکتروپمپ Ebara MMD80-200/22 سانتریفیوژ چدنی زمینی 30 اسب تماس بگیرید
286 پمپ Ebara 50×40FSHA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور  تماس بگیرید
287 پمپ Ebara 65×50FSHA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور تماس بگیرید
288 پمپ Ebara 65×50FSJA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور  تماس بگیرید
289 پمپ Ebara 80×65FSGA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور تماس بگیرید
290 پمپ Ebara 80×65FSHA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور  تماس بگیرید
291 پمپ Ebara 80×65FSJA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور تماس بگیرید
292 پمپ Ebara 80×65FSKA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور  تماس بگیرید
293 پمپ Ebara 100×65FSKA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور تماس بگیرید
294 پمپ Ebara 100×80FSGA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور  تماس بگیرید
295 پمپ Ebara 100×80FSHA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور تماس بگیرید
296 پمپ Ebara 100×80FSJA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور  تماس بگیرید
297 پمپ Ebara 100×80FSGCA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور تماس بگیرید
298 پمپ Ebara 100×80FSGCA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور  تماس بگیرید
299 پمپ Ebara 125×80FSGCA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور تماس بگیرید
300 پمپ Ebara 125×100FSKA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور  تماس بگیرید
301 پمپ Ebara 65×50FSJA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور تماس بگیرید
302 پمپ Ebara 125×100FSLA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور  تماس بگیرید
303 پمپ Ebara 150×100FSNA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور تماس بگیرید
304 پمپ Ebara 150×125FSHA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور  تماس بگیرید
305 پمپ Ebara 150×125FSLA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور تماس بگیرید
306 پمپ Ebara 200×150FSKA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور  تماس بگیرید
307 پمپ Ebara 200×150FSJA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور تماس بگیرید
308 پمپ Ebara 200×150FSLA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور  تماس بگیرید
309 پمپ Ebara 200×150FSNA سانتریفیوژ چدنی با مکانیکال سیل بدون موتور تماس بگیرید
310 الکتروپمپ Ebara MATRIX3-6T/0.9 استیل سه فاز 1.3 اسب  تماس بگیرید
311 الکتروپمپ Ebara MATRIX3-7T/1.3 استیل سه فاز 1.8 اسب تماس بگیرید
312 الکتروپمپ Ebara MATRIX3-7T/1.3 استیل تک فاز 1.8 اسب  تماس بگیرید
313 Ebara MATRIX3-8T/1.3 استیل سه فاز 1.8 اسب تماس بگیرید
314 Ebara MATRIX3-8T/1.3M استیل تک فاز 1.8 اسب  تماس بگیرید
315 Ebara MATRIX3-9T/1.5 استیل سه فاز 2 اسب تماس بگیرید
316 Ebara MATRIX3-9T/1.5M استیل سه فاز 2 اسب  تماس بگیرید
317 Ebara MATRIX5-6T/1.3 استیل سه فاز 1.8 اسب تماس بگیرید
318 Ebara MATRIX5-6T/1.3M استیل تک فاز 1.8 اسب  تماس بگیرید
319 Ebara MATRIX5-7T/1.5 استیل سه فاز 2 اسب تماس بگیرید
320 Ebara MATRIX5-7T/1.5M استیل سه فاز 2 اسب  تماس بگیرید
321 Ebara MATRIX5-8T/2.2 استیل سه فاز 3 اسب تماس بگیرید
322 Ebara MATRIX5-8T/2.2M استیل تک فاز 3 اسب  تماس بگیرید
323 Ebara MATRIX5-9T/2.2 استیل سه فاز 3 اسب تماس بگیرید
324 Ebara MATRIX5-9T/2.2M استیل سه فاز 3 اسب  تماس بگیرید
325 Ebara MATRIX10-5T/2.2 استیل سه فاز 3 اسب تماس بگیرید
326 Ebara MATRIX10-5T/2.2 M استیل سه فاز 3 اسب  تماس بگیرید
327 Ebara MATRIX10-6T/2.2 استیل سه فاز 3 اسب تماس بگیرید
328 Ebara MATRIX10-6T/2.2 M استیل سه فاز 3 اسب  تماس بگیرید
329 Ebara MATRIX18-6T/4 استیل سه فاز 5.5 اسب تماس بگیرید

قیمت پمپ شناور چدنی فابریک ابارا
ردیف شرح تماس بگیرید
1 قیمت پمپ شناور ابارا BHS-412-09 چدنی فابریک توان 3 کیلو وات تماس بگیرید
2 قیمت پمپ شناور ابارا BHS-412-14 چدنی فابریک توان 5.5 کیلو وات  تماس بگیرید
3 قیمت پمپ شناور ابارا BHS-412-17 چدنی فابریک توان 5.5 کیلو وات تماس بگیرید
4 قیمت پمپ شناور ابارا BHS-412-20 چدنی فابریک توان 7.5 کیلو وات  تماس بگیرید
5 قیمت پمپ شناور ابارا BHS-511-11 چدنی فابریک توان 5.5 کیلو وات تماس بگیرید
6 پمپ شناور ابارا BHS-511-12 چدنی فابریک توان 5.5 کیلو وات  تماس بگیرید
7 پمپ شناور ابارا BHS-511-17 چدنی فابریک توان 7.5 کیلو وات تماس بگیرید
8 پمپ شناور ابارا BHS-511-19 چدنی فابریک توان 11 کیلو وات  تماس بگیرید
9 پمپ شناور ابارا BHS-511-23 چدنی فابریک توان 11 کیلو وات تماس بگیرید
10 پمپ شناور ابارا BHS-512-06 چدنی فابریک توان 3.7 کیلو وات  تماس بگیرید
11 پمپ شناور ابارا BHS-512-08 چدنی فابریک توان 5.5 کیلو وات تماس بگیرید
12 پمپ شناور ابارا BHS-512-13 چدنی فابریک توان 11 کیلو وات  تماس بگیرید
13 پمپ شناور ابارا BHS-512-17 چدنی فابریک توان 11 کیلو وات تماس بگیرید
14 پمپ شناور ابارا BHS-512-21 چدنی فابریک توان 15 کیلو وات  تماس بگیرید
15 پمپ شناور چدنی فابریک ابارا BHS-516-05 توان 5.5 کیلو وات تماس بگیرید
16 پمپ شناور چدنی فابریک ابارا BHS-516-07 توان 7.5 کیلو وات  تماس بگیرید
17 پمپ شناور چدنی فابریک ابارا BHS-516-11 توان 11 کیلو وات تماس بگیرید
18 پمپ شناور چدنی فابریک ابارا BHS-516-14 توان 15 کیلو وات  تماس بگیرید
19 پمپ شناور چدنی فابریک ابارا BHS-516-18 توان 18.5 کیلو وات تماس بگیرید
20 پمپ شناور چدنی فابریک ابارا BHS-516-19 توان 22 کیلو وات  تماس بگیرید
21 پمپ شناور چدنی فابریک ابارا BHS-516-20 توان 22 کیلو وات تماس بگیرید
22 پمپ شناور چدنی فابریک ابارا BHS-516-21 توان 22 کیلو وات  تماس بگیرید
23 پمپ شناور چدنی فابریک ابارا BHS-516-22 توان 22 کیلو وات تماس بگیرید
24 پمپ شناور چدنی فابریک ابارا BHS-517-05 توان 7.5 کیلو وات  تماس بگیرید
25 پمپ شناور چدنی فابریک ابارا BHS-517-07 توان 11 کیلو وات تماس بگیرید
26 پمپ شناور چدنی فابریک ابارا BHS-517-09 توان 15 کیلو وات  تماس بگیرید
27 پمپ شناور چدنی فابریک ابارا BHS-517-11 توان 18.5 کیلو وات تماس بگیرید
28 پمپ شناور چدنی فابریک ابارا BHS-517-12 توان 18.5 کیلو وات  تماس بگیرید
29 شناور چدنی فابریک ابارا BHS-517-15 توان 22 کیلو وات تماس بگیرید
30 شناور چدنی فابریک ابارا BHS-517-19 توان 30 کیلو وات  تماس بگیرید
31 شناور Ebara BHS-517-20 چدنی فابریک توان 30 کیلو وات تماس بگیرید
32 شناور Ebara BHS-813-04 چدنی فابریک توان 22 کیلو وات  تماس بگیرید
33 شناور Ebara BHS-813-06 چدنی فابریک توان 37 کیلو وات تماس بگیرید
34 شناور Ebara BHS-813-07 چدنی فابریک توان 45.5 کیلو وات  تماس بگیرید
35 شناور Ebara BHS-813-08 چدنی فابریک توان 45.5 کیلو وات تماس بگیرید
36 Ebara BHS-813-09 چدنی فابریک توان 45.5 کیلو وات  تماس بگیرید
37 Ebara BHS-813-10 چدنی فابریک توان 55 کیلو وات تماس بگیرید
38 Ebara BHS-1012-02 چدنی فابریک توان 22 کیلو وات  تماس بگیرید
39 Ebara BHS-1012-03 چدنی فابریک توان 38 کیلو وات تماس بگیرید
40 Ebara BHS-1012-05 چدنی فابریک توان 55 کیلو وات  تماس بگیرید
41 Ebara BHS-1012-07 چدنی فابریک توان 73.5 کیلو وات تماس بگیرید

قیمت الکتروپمپ ابارا 
ردیف شرح قیمت به تومان
1 قیمت الکتروپمپ عمودی طبقاتی استیل تکفاز MULTIGO40/15M ابارا 1.5 اسب بخار تماس بگیرید
2 قیمت الکتروپمپ عمودی طبقاتی استیل تکفاز MULTIGO80/15M ابارا 1.5 اسب بخار  تماس بگیرید
3 قیمت الکتروپمپ عمودی طبقاتی استیل تک فاز MULTIGO80/20T ابارا 2 اسب بخار تماس بگیرید
4 قیمت الکترو پمپ استیل خطی تک فاز LPS25-08M ابارا 0.11 اسب بخار  تماس بگیرید
5 قیمت الکترو پمپ استیل خطی تک فاز LPS25-15M ابارا 0.2 اسب بخار تماس بگیرید
6 قیمت الکترو پمپ استیل خطی تک فاز LPS25-15T ابارا 0.2 اسب بخار  تماس بگیرید
7 قیمت الکترو پمپ استیل خطی تکفاز LPS25-25M ابارا 0.33 اسب بخار تماس بگیرید
8 قیمت الکترو پمپ استیل خطی سه فاز LPS25-25T ابارا 0.33 اسب بخار  تماس بگیرید
9 قیمت الکترو پمپ استیل خطی تکفاز LPS32-25M ابارا 0.33 اسب بخار تماس بگیرید
10 قیمت الکترو پمپ استیل خطی سه فاز LPS32-25T ابارا 0.35 اسب بخار  تماس بگیرید
11 قیمت الکترو پمپ استیل خطی تکفاز LPS32-40M ابارا 0.55 اسب بخار تماس بگیرید
12 قیمت الکترو پمپ استیل خطی سه فاز LPS32-40T ابارا 0.55 اسب بخار  تماس بگیرید
13 قیمت الکترو پمپ استیل خطی تکفاز LPS40-25M ابارا 0.3 اسب بخار تماس بگیرید
14 قیمت پمپ استیل خطی سه فاز LPS40-25T ابارا 0.3 اسب بخار  تماس بگیرید
15 قیمت الکترو پمپ استیل خطی تکفاز LPS40-40M ابارا 0.55 اسب بخار تماس بگیرید
16 قیمت الکترو پمپ استیل خطی سه فاز LPS40-40T ابارا 0.55 اسب بخار  تماس بگیرید
17 قیمت الکترو پمپ استیل خطی تکفاز LPS40-75M ابارا 1 اسب بخار تماس بگیرید
18 قیمت الکترو پمپ استیل خطی سه فاز LPS40-75T ابارا 1 اسب بخار  تماس بگیرید
19 قیمت الکترو پمپ استیل خطی تکفاز LPS50-40M ابارا 0.55 اسب بخار تماس بگیرید
20 استیل خطی سه فاز LPS50-40T ابارا 0.55 اسب بخار  تماس بگیرید
21 پمپ استیل خطی تکفاز LPS50-75 M ابارا 1 اسب بخار تماس بگیرید
22 پمپ استیل خطی سه فاز LPS50-75 T ابارا 1 اسب بخار  تماس بگیرید
23 پمپ استیل خطی تکفاز LPS50-150M ابارا 2 اسب بخار تماس بگیرید
24 پمپ استیل خطی سه فاز LPS50-150T ابارا 2 اسب بخار  تماس بگیرید
25 خودمکش استخری با صافی SWA 19 M ابارا 1 اسب بخار تماس بگیرید
26  خودمکش استخری با صافی SWA 24M ابارا 1.5 اسب بخار  تماس بگیرید
27 خودمکش استخری با صافی SWA 28M ابارا 2 اسب بخار تماس بگیرید
28 سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD432-125/0.25 ابارا 43833 اسب بخار  تماس بگیرید
29 سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD432-125/0.25R ابارا 43833 اسب بخار تماس بگیرید
30 سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD432-160/0.37 ابارا 0.5 اسب بخار  تماس بگیرید
31 سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD432-200/0.75 ابارا 1 اسب بخار تماس بگیرید
32 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD432-200/9.2 ابارا 1.25 اسب بخار  تماس بگیرید
33 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD432-250/1.1 ابارا 1.5 اسب بخار تماس بگیرید
34 سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD432-250/1.5 ابارا 2 اسب بخار  تماس بگیرید
35 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 40-125/0.25 ابارا 43833 اسب بخار تماس بگیرید
36 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 40-125/0.37 ابارا 0.5 اسب بخار  تماس بگیرید
37 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 40-160/0.55 ابارا 43894 اسب بخار تماس بگیرید
38 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 40-200/1.1 ابارا 1.5 اسب بخار  تماس بگیرید
39 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 40-200/1.1R ابارا 1.5 اسب بخار تماس بگیرید
40 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 40-200/1.5 ابارا 2 اسب بخار  تماس بگیرید
41 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 40-200/2.2 ابارا 3 اسب بخار تماس بگیرید
42 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 50-125/0.37 ابارا 43833 اسب بخار  تماس بگیرید
43 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 50-125/0.55 ابارا ¾ اسب بخار تماس بگیرید
44 سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 50-160/0.75 ابارا 1 اسب بخار  تماس بگیرید
45 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 50-160/0.9 ابارا 43855 اسب بخار تماس بگیرید
46 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 50-200/1.1 ابارا 1.5 اسب بخار  تماس بگیرید
47 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 50-200/1.5 ابارا 2 اسب بخار تماس بگیرید
48 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 50-250/2.2 ابارا 3 اسب بخار  تماس بگیرید
49 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 50-250/3.0 ابارا 4 اسب بخار تماس بگیرید
50 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 65-125/0.75 ابارا 1 اسب بخار  تماس بگیرید
51 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 65-160/1.1 ابارا 1.5 اسب بخار تماس بگیرید
52 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 65-160/1.5 ابارا 2 اسب بخار  تماس بگیرید
53 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 65-200/2.2 ابارا 3 اسب بخار تماس بگیرید
54 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 65-200/3 ابارا 4 اسب بخار  تماس بگیرید
55 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 65-250/4.0 ابارا 5 اسب بخار تماس بگیرید
56 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 65-250/5.5 ابارا 7.5 اسب بخار  تماس بگیرید
57 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 80-160/1.5 ابارا 2 اسب بخار تماس بگیرید
58 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 80-160/2.2 ابارا 3 اسب بخار  تماس بگیرید
59 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 80-200/3 ابارا 4 اسب بخار تماس بگیرید
60 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 80-200/4 ابارا 5.5 اسب بخار  تماس بگیرید
61 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 80-250/5.5 ابارا 7.5 اسب بخار تماس بگیرید
62 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 80-250/7.5 ابارا 10 اسب بخار  تماس بگیرید
63 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 100-200/4 ابارا 6 اسب بخار تماس بگیرید
64 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 100-200/5.5 ابارا 7.5 اسب بخار  تماس بگیرید
65 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 100-250/7.5 ابارا 10 اسب بخار تماس بگیرید
66 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی MMD4 100-250/9.2 ابارا 13.6 اسب بخار  تماس بگیرید
67 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی 80×65FSD4HA 5/1.5 ابارا 2 اسب بخار تماس بگیرید
68 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی 80×65FSD4JA 5/2.2 ابارا 3 اسب بخار  تماس بگیرید
69 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی 80×65FSD4JA 5/3.7 ابارا 6 اسب بخار تماس بگیرید
70  الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی 80×65FSD4KA 5/7.5 ابارا 10 اسب بخار  تماس بگیرید
71 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی 80×65FSD4KA 5/11 ابارا 15 اسب بخار تماس بگیرید
72 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی 100×80FSD4HA 5/2.2 ابارا 3 اسب بخار  تماس بگیرید
73 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی 100×80FSD4HA 5/3.7 ابارا 5 اسب بخار تماس بگیرید
74 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی 100×80FSD4JA 5/3.7 ابارا 5 اسب بخار  تماس بگیرید
75 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی 100×80FSD4JA 5/3.7 ابارا 5 اسب بخار تماس بگیرید
76 الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی 100×80FSD4JA 5/3.7 ابارا 5 اسب بخار  تماس بگیرید
77 الکترو پمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی 125×100FSD4KA 5/11 ابارا 15 اسب بخار تماس بگیرید
78 الکترو پمپ سانتریفیوژ چدنی زمینی تاسیساتی 125×100FSD4KA 5/11 ابارا 20 اسب بخار  تماس بگیرید
79 الکترو پمپ سیرکولاتور خطی سه دور MR 43/1/130 ابارا 0.135 اسب بخار تماس بگیرید
80 الکترو پمپ سیرکولاتور خطی سه دور MR 43/1.5/130 ابارا 0.135 اسب بخار  تماس بگیرید
81 الکترو پمپ سیرکولاتور خطی سه دور MR 43/1.5/180 ابارا 0.135 اسب بخار تماس بگیرید
82 الکترو پمپ سیرکولاتور خطی سه دور MR 43/2/180 ابارا 0.135 اسب بخار  تماس بگیرید
83 الکترو پمپ سیرکولاتور خطی سه دور MR 53/1/130 ابارا 0.141 اسب بخار تماس بگیرید
84 الکترو پمپ سیرکولاتور خطی سه دور MR 53/1.5/180 ابارا 0.141 اسب بخار  تماس بگیرید
85 الکترو پمپ سیرکولاتور خطی سه دور MR 532/180 ابارا 0.141 اسب بخار تماس بگیرید
86 الکترو پمپ سیرکولاتور خطی سه دور MR 63/1/130 ابارا 0.141 اسب بخار  تماس بگیرید
87 الکترو پمپ سیرکولاتور خطی سه دور MR 43/1.5/180 ابارا 0.145 اسب بخار تماس بگیرید
88 الکترو پمپ سیرکولاتور خطی سه دور MR 63/2/180 ابارا 0.145 اسب بخار  تماس بگیرید
89 الکترو پمپ سیرکولاتور خطی سه دور LPC4 32-100/0.25 ابارا 0.33 اسب بخار تماس بگیرید
90 الکترو پمپ سیرکولاتور خطی سه دور LPC4 32-100/0.25 ابارا 0.33 اسب بخار  تماس بگیرید
91 الکترو پمپ سیرکولاتور خطی سه دور LPC4 40-125/0.25R ابارا 0.33 اسب بخار تماس بگیرید
92 الکترو پمپ سیرکولاتور خطی سه دور LPC4 40-125/0.25 ابارا 0.33 اسب بخار  تماس بگیرید
93 الکترو پمپ سیرکولاتور خطی سه دور LPC4 40-160/0.37 ابارا 0.5 اسب بخار تماس بگیرید
94 الکتروپمپ سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 40-200/0.75 ابارا 1 اسب بخار  تماس بگیرید
95 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 40-200/0.92 ابارا 1.25 اسب بخار تماس بگیرید
96 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 50-125/0.25 ابارا 0.33 اسب بخار  تماس بگیرید
97 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 50-125/0.37 ابارا 0.5 اسب بخار تماس بگیرید
98 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 50-160/0.55 ابارا 0.76 اسب بخار  تماس بگیرید
99 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 50-200/1.1 ابارا 1.5 اسب بخار تماس بگیرید
100 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 50-200/1.1R Ebara 1.5 اسب بخار  تماس بگیرید
101 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 65-125/0.37 Ebara 0.5 اسب بخار تماس بگیرید
102 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 65-125/0.55 Ebara 0.75 اسب بخار  تماس بگیرید
103 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 65-160/0.75 Ebara 1 اسب بخار تماس بگیرید
104 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 65-160/0.92 Ebara 1.25 اسب بخار  تماس بگیرید
105 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 65-200/1.1 Ebara 1.5 اسب بخار تماس بگیرید
106 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 62-200/1.5 Ebara 2 اسب بخار  تماس بگیرید
107 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 80-160/1.1 Ebara 1.5 اسب بخار تماس بگیرید
108 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 80-160/1.1 Ebara 1.5 اسب بخار  تماس بگیرید
109 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 80-200/2.2 Ebara 3 اسب بخار تماس بگیرید
110 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 80-200/3 Ebara 4 اسب بخار  تماس بگیرید
111 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 100-160/1.5 Ebara 2 اسب بخار تماس بگیرید
112 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 100-160/2.2 Ebara 3 اسب بخار  تماس بگیرید
113 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 100-200/3 Ebara 4 اسب بخار تماس بگیرید
114 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 100-200/4 Ebara 5.5 اسب بخار  تماس بگیرید
115 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 100-250/5.5 Ebara 5.5 اسب بخار تماس بگیرید
116 سیرکولاتور چدنی خطی LPC4 100-250/7.5 Ebara 130 اسب بخار  تماس بگیرید
117 الکترو پمپ سیرکولاتور چدنی خطی 4 سرعته ETERMA2-72-2-M Ebara 130 اسب بخار تماس بگیرید
118 الکترو پمپ سیرکولاتور چدنی خطی 4 سرعته ETERMA3-72-2-M Ebara 130 اسب بخار  تماس بگیرید
119 سیرکولاتور چدنی خطی 4 سرعته ETERMA 3-100.2 Ebara - اسب بخار تماس بگیرید
120 سیرکولاتور چدنی خطی 4 سرعته ETERMA 4-60-2M Ebara - اسب بخار  تماس بگیرید
121 سیرکولاتور چدنی خطی 4 سرعته ETERMA 4-75-2M Ebara - اسب بخار تماس بگیرید
122 سیرکولاتور چدنی خطی 4 سرعته ETERMA 4-100.4 Ebara - اسب بخار  تماس بگیرید
123 سیرکولاتور چدنی خطی 4 سرعته ETERMA 5-88-2M Ebara - اسب بخار تماس بگیرید

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز:

دیدگاه کاربران
بهرام
 ارسال شده در : پنجشنبه 22 مهر 1400

سلام و درود، قیمت و مشخصات فنی شفت ابارا SSP رو می خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 24 مهر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

صادق کیانی
 ارسال شده در : جمعه 12 شهریور 1400

با سلام خدمت عزیزان هایپر صنعت فامکو. وقت شما بخیر، بنده خواستم تشکر کنم از یکی از همکاران با حوصله و فنی شما، جناب مهندس حاجی زاده بزرگوار. بنده دو هفته قبل برای شرکت خودم با مشاوره ایشان یک دستگاه پمپ طبقاتی ابارا تهیه کردم. خواستم تشکر کنم. دقیقا همون پمپ بود با همون کیفیت که به بنده اعلام کردند. با توجه به اینکه بنده سرمایه گذار پروژه هستم. اطلاعات فنی دقیقی هم نداشتم. منتها ایشان با حوصله برای بنده شرح دادند و با اینکه دعوت کردند به شرکت بنده متاسفانه فرصت حضور نداشتم، از راه دور تشکر می کنم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 13 شهریور 1400

سلام جناب کیانی عزیز، ممنون از نظر دلگرم کننده حضرتعالی. از رضایت شما بسیار مسرور و خوشحال هستیم.

حسین تقی پور
 ارسال شده در : جمعه 02 خرداد 1399

با سلام، مزیت پمپ ابارا نسبت به پنتاکس چیست؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 03 خرداد 1399

سلام، هر دو برند از برندهای مطرح بازار و با سابقه ای بسیار درخشان هستند. مزیت های هر برند ممکن است در هر مدل یا سری متفاوت باشد و بستگی به مدل انتخابی شما دارد. هر کدام از این برندها می تواند مدلی تولید کند که توسط شرکت دیگر تولید نشده باشد. بهتر آن است که نوع کالای مورد نیاز شما سنجیده شده و سپس به این سوال پاسخ داد.

رسول گراشی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 اردیبهشت 1399

قیمت کف کش ابارا best 3 m تمام استیل تک فاز

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.