پمپ ابارا (Ebara)

شرکت ابارا در سال 1912 در ژاپن تاسیس گردید و از ابتدای امر عمده توجه خود را صرف تولید انواع پمپ، سیستم های پمپاژ و انواع کمپرسور نمود. در حال حاضر ابارا دارای 104 مجموعه زیر شاخه و 15 شرکت مستقل در 17 کشور دنیا می باشد.

کاتالوگ پمپ ابارا

پمپ ابارا (Ebara)

فروش پمپ Ebara | قیمت پمپ ابارا

از جمله خدمات هایپر صنعت فامکو در زمینه پمپ ابارا و آنچه در این قسمت خواهید یافت:

طیف گسترده محصولات ابارا چه از لحاظ انواع پمپ ها در کاربری های مختلف و چه از لحاظ انواع سایز ها، عمده ترین نکته در ضمینه رضایتمندی اکثر مشتریان محصولات ابارا می باشد.

هایپر صنعت فامکو به عنوان نماینده فروش پمپ ابارا آمادگی خود را جهت ارائه هر گرونه پیشنهاد مالی (Financial Proposal) شامل لیست قیمت پمپ و همچنین جهت ارائه پیشنهاد فنی (Technical Proposal) اعم از کاتالوگ و مشخصات فنی پمپ ابارا و همچنین خرید اینترنتی پمپ آب ابارا، برای کلیه محصولات این شرکت اعم از پمپ کفکش ابارا، پمپ لجن کش ابارا، پمپ شناور ابارا، پمپ آب، بوستر پمپ ابارا، استخری، محیطی، طبقاتی و دیگر انواع پمپ ها اعلام می نماید.

فیلم معرفی پمپ های ابارا

تمام محصولات پمپ ابارا در یک نگاه

در این قسمت کلیه محصولات پمپ ابارا ژاپنی را به همراه کاتالوگ پمپ ابارا و لیست قیمت پمپ ابارا به شما عزیزان معرفی می نماییم. پمپ ابارا دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و ممکن است تشخیص این مدل ها برای شما کمی مشکل باشد، لذا تصمیم گرفتیم در یک نگاه کلی این محصولات را برای شما شرح دهیم. توجه نمایید که ممکن است با توجه به نوسانات ارزی قیمت پمپ ابارا مذکور تغییر یافته باشد، لذا جهت اطلاع از بروزترین قیمت پمپ ابارا با کارشناسان فنی ما در شرکت تماس حاصل نمایید.

معرفی محصولات ابارا
مدل CMA مدل CMB مدل CMC-CMR

پمپ آب خانگی

مشخصات فنی CMA

پمپ آب خانگی

مشخصات فنی CMB

پمپ آب خانگی

مشخصات فنی CMC-CMR

مدل PRA مدل SWA مدل AGA-AGC

پمپ آب خانگی

مشخصات فنی PRA

پمپ آب خانگی

مشخصات فنی SWA

پمپ آب خانگی

مشخصات فنی AGA-AGC

مدل CDA مدل BEST 1-2-3-4-5 مدل KIKA

پمپ آب خانگی

مشخصات فنی CDA

پمپ کف کش

مشخصات فنی BEST 1-2-3-4-5

پمپ کف کش

مشخصات فنی KIKA

مدل OPTIMA مدل IDROGO مدل DS-DSF

پمپ کف کش

مشخصات فنی OPTIMA

پمپ کف کش

مشخصات فنی IDROGO

پمپ کف کش

مشخصات فنی DS-DSF

 مدل DL-DL W/C مدل DW-DW VOX مدل DML

پمپ لجن کش

مشخصات فنی DL-DL W/C

پمپ لجن کش

مشخصات فنی DW-DW VOX

پمپ لجن کش

مشخصات فنی DML

مدل DVS مدل WINNER مدل IDROGO

پمپ لجن کش

مشخصات فنی DVS

پمپ شناور

مشخصات فنی WINNER

پمپ شناور

مشخصات فنی IDROGO

مدل MATRIX مدل COMPACT مدل EVM

پمپ آب طبقاتی

مشخصات فنی MATRIX

پمپ آب طبقاتی

مشخصات فنی COMPACT

پمپ آب طبقاتی

مشخصات فنی EVM

مدل EVMS مدل MULTIGO مدل LPS

پمپ آب طبقاتی

مشخصات فنی EVMS

پمپ آب طبقاتی

مشخصات فنی MULTIGO

پمپ سیرکولاتور

مشخصات فنی LPS

انواع پمپ آب خانگی ابارا

پمپ آب خانگی ابارا مدل CMA

پمپ Ebara CMA

سری CMA ابارا از انواع پمپ چدنی تک پروانه ابارا می باشد و توان الکتروموتور آن از 0.37 تا 2.2 کیلووات و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا CMA به صفحه سری CMA مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ آب خانگی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ آب خانگی ابارا مدل CMB

پمپ Ebara CMB

سری CMB ابارا از انواع پمپ چدنی تک پروانه ابارا می باشد، دمای سیال تا 90 درجه سانتی گراد و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا CMB به صفحه سری CMB مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ آب خانگی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ آب خانگی ابارا مدل CMC-CMR

پمپ Ebara CMC-CMR

سری CMC-CMR ابارا از انواع پمپ چدنی تک پروانه ابارا می باشد، دمای سیال تا 90 درجه سانتی گراد و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا CMC-CMR به صفحه سری CMC-CMR مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ آب خانگی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ آب خانگی ابارا مدل PRA

پمپ Ebara PRA

سری PRA ابارا از انواع پمپ محیطی ابارا می باشد، دمای سیال تا 80 درجه سانتی گراد، توان الکتروموتور آن از 0.37 تا 1.5 کیلووات و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا PRA به صفحه سری PRA مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ آب خانگی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ آب خانگی ابارا مدل SWA

پمپ Ebara SWA

سری SWA ابارا از انواع پمپ خودمکش استخری ابارا می باشد و دبی آن 24 مترمکعب در ساعت، هد تا 17.8 متر، دمای سیال تا 40 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن 1.1 کیلووات و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا SWA به صفحه سری SWA مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ آب خانگی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ آب خانگی ابارا مدل AGA-AGC

پمپ Ebara AGA-AGC

سری AGA-AGC ابارا از انواع پمپ خودمکش ابارا می باشد، دمای سیال تا 45 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.45 تا 2.2 کیلووات و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا AGA-AGC به صفحه سری AGA-AGC مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ آب خانگی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ آب خانگی ابارا مدل CDA

پمپ Ebara CDA

سری CDA ابارا از انواع پمپ چدنی دو پروانه ای ابارا می باشد، دمای سیال تا 90 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.75 تا 5.5 کیلووات و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا CDA به صفحه سری CDA مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ آب خانگی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

انواع پمپ کف کش ابارا

پمپ کف کش ابارا مدل BEST 1-2-3-4-5

پمپ Ebara BEST 1-2-3-4-5

سری BEST 1-2-3-4-5 ابارا از انواع پمپ کف کش مستغرق ابارا می باشد و دبی آن تا 21.6 مترمکعب در ساعت، دمای سیال تا 50 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.55 تا 1.5 کیلووات می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا BEST 1-2-3-4-5 به صفحه سری BEST 1-2-3-4-5 مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ کف کش ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ کف کش ابارا مدل KIKA

پمپ Ebara KIKA

سری KIKA ابارا از انواع پمپ کفکش مستغرق ابارا می باشد و دبی آن تا 5.4 مترمکعب در ساعت، هد تا 6.4 متر، دمای سیال تا 40 درجه سانتی گراد می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا KIKA به صفحه سری KIKA مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ کف کش ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ کف کش ابارا مدل OPTIMA

پمپ Ebara OPTIMA

سری OPTIMA ابارا از انواع پمپ کف کش استیل ابارا می باشد و دبی آن تا 9 مترمکعب در ساعت، هد تا 1.5 تا 7 متر، دمای سیال تا 50 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.25 کیلووات می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا OPTIMA به صفحه سری OPTIMA مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ کف کش ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ کف کش ابارا مدل IDROGO

پمپ Ebara IDROGO

سری IDROGO ابارا از انواع پمپ کف کش شناور طبقاتی ابارا می باشد و دبی آن تا 68.4 مترمکعب در ساعت، دمای سیال تا 40 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 0.44 تا 1.5 کیلووات و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا IDROGO به صفحه سری IDROGO مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ کف کش ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ کف کش ابارا مدل DS-DSF

پمپ Ebara DS-DSF

سری DS-DSF ابارا از انواع پمپ کفکش چدنی ابارا می باشد و دبی آن از 6 تا 84 مترمکعب در ساعت، دمای سیال تا 40 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 1.5 تا 7.5 کیلووات می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا DS-DSF به صفحه سری DS-DSF مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ کف کش ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

انواع پمپ لجن کش ابارا

پمپ لجن کش ابارا مدل DL-DL W/C

پمپ Ebara DL-DL W/C

سری DL-DL W/C ابارا از انواع پمپ لجن کش چدنی خردکن دار ابارا می باشد و دبی آن از 4 تا 480 مترمکعب در ساعت، هد تا 40.5 متر، دمای سیال از 40 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 1.5 تا 45 کیلووات می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا DL-DL W/C به صفحه سری DL-DL W/C مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ لجن کش ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ لجن کش ابارا مدل DW-DW VOX

پمپ Ebara DW-DW VOX

سری DW-DW VOX ابارا از انواع پمپ لجن کش مستغرق ابارا می باشد و دمای سیال از 40 درجه سانتی گراد می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا DW-DW VOX به صفحه سری DW-DW VOX مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ لجن کش ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ لجن کش ابارا مدل DML

پمپ Ebara DML

سری DML ابارا از انواع پمپ لجن کش چدنی ابارا می باشد و دمای سیال از 40 درجه سانتی گراد می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا DML به صفحه سری DML مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ لجن کش ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ لجن کش ابارا مدل DVS

پمپ Ebara DVS

سری DVS ابارا از انواع پمپ لجن کش چدنی ابارا می باشد و دبی آن 60 مترمکعب در ساعت، هد تا 25.7 متر، دمای سیال از 40 درجه سانتی گراد و توان الکتروموتور آن از 1.5 تا 3.7 کیلووات می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا DVS به صفحه سری DVS مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ لجن کش ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

انواع پمپ شناور ابارا

پمپ شناور ابارا مدل WINNER

پمپ Ebara WINNER

سری WINNER ابارا از انواع پمپ شناور طبقاتی استیل ابارا می باشد، دمای سیال از 30 درجه سانتی گراد و به صورت تک فاز و سه فاز می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا WINNER به صفحه سری WINNER مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ شناور ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ شناور ابارا مدل IDROGO

پمپ Ebara IDROGO

سری IDROGO ابارا از انواع پمپ کف کش شناور طبقاتی ابارا می باشد، دمای سیال از 40 درجه سانتی گراد، هد تا 68 متر و توان الکتروموتور آن از 0.45 تا 1.5 کیلووات می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا IDROGO به صفحه سری IDROGO مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ شناور ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

انواع پمپ آب طبقاتی ابارا

پمپ طبقاتی استیل افقی ابارا مدل MATRIX

پمپ  Ebara MATRIX

سری MATRIX ابارا از انواع پمپ طبقاتی استیل افقی ابارا می باشد، دمای سیال از 15- تا 110 درجه سانتیگراد و توان الکتروموتور آن از 0.45 تا 4 کیلووات به دو صورت تک فاز و سه فاز می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا MATRIX به صفحه سری MATRIX مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ طبقاتی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

پمپ طبقاتی افقی ابارا مدل COMPACT

پمپ Ebara COMPACT

سری COMPACT ابارا از انواع پمپ طبقاتی افقی ابارا می باشد و به دو صورت تک فاز و سه فاز می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا COMPACT به صفحه سری COMPACT مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ طبقاتی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

 پمپ طبقاتی عمودی استیل ابارا مدل EVM

پمپ Ebara EVM

سری EVM ابارا از انواع پمپ طبقاتی عمودی استیل ابارا می باشد، هد 50 تا 140 متر، دمای سیال از 15- تا 120 درجه سانتیگراد و به دو صورت تک فاز و سه فاز می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا EVM به صفحه سری EVM مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ طبقاتی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

 پمپ طبقاتی استیل عمودی ابارا مدل EVMS

پمپ Ebara EVMS

سری EVMS ابارا از انواع پمپ طبقاتی استیل افقی ابارا می باشد و توان الکتروموتور آن از 0.37 تا 37 کیلووات می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا EVMS به صفحه سری EVMS مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ طبقاتی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

 پمپ طبقاتی استیل عمودی ابارا مدل MULTIGO

پمپ Ebara MULTIGO

سری MULTIGO ابارا از انواع پمپ طبقاتی استیل افقی ابارا می باشد و توان الکتروموتور آن از 0.6 تا 2 کیلووات به دو صورت تک فاز و سه فاز می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا MULTIGO به صفحه سری MULTIGO مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ طبقاتی ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

انواع پمپ سیرکولاتور ابارا

 پمپ سیرکولاتور خطی ابارا مدل LPS

پمپ Ebara LPS

سری LPS ابارا از انواع پمپ سیرکولاتور خطی ابارا می باشد، دمای سیال تا 100 درجه سانتیگراد و به دو صورت تک فاز و سه فاز می باشد. لطفا جهت دریافت مشخصات فنی بیشتر و قیمت پمپ ابارا LPS به صفحه سری LPS مراجعه نمایید. (شروع قیمت پمپ سیرکولاتور ژاپنی ابارا از ؟ تومان)

Src: Pump Ebara

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
بهرام
ارسال شده در : پنجشنبه 22 مهر 1400

سلام و درود، قیمت و مشخصات فنی شفت ابارا SSP رو می خواستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 24 مهر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

صادق کیانی
ارسال شده در : جمعه 12 شهریور 1400

با سلام خدمت عزیزان هایپر صنعت فامکو. وقت شما بخیر، بنده خواستم تشکر کنم از یکی از همکاران با حوصله و فنی شما، جناب مهندس حاجی زاده بزرگوار. بنده دو هفته قبل برای شرکت خودم با مشاوره ایشان یک دستگاه پمپ طبقاتی ابارا تهیه کردم. خواستم تشکر کنم. دقیقا همون پمپ بود با همون کیفیت که به بنده اعلام کردند. با توجه به اینکه بنده سرمایه گذار پروژه هستم. اطلاعات فنی دقیقی هم نداشتم. منتها ایشان با حوصله برای بنده شرح دادند و با اینکه دعوت کردند به شرکت بنده متاسفانه فرصت حضور نداشتم، از راه دور تشکر می کنم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 13 شهریور 1400

سلام جناب کیانی عزیز، ممنون از نظر دلگرم کننده حضرتعالی. از رضایت شما بسیار مسرور و خوشحال هستیم.

حسین تقی پور
ارسال شده در : جمعه 02 خرداد 1399

با سلام، مزیت پمپ ابارا نسبت به پنتاکس چیست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 03 خرداد 1399

سلام، هر دو برند از برندهای مطرح بازار و با سابقه ای بسیار درخشان هستند. مزیت های هر برند ممکن است در هر مدل یا سری متفاوت باشد و بستگی به مدل انتخابی شما دارد. هر کدام از این برندها می تواند مدلی تولید کند که توسط شرکت دیگر تولید نشده باشد. بهتر آن است که نوع کالای مورد نیاز شما سنجیده شده و سپس به این سوال پاسخ داد.

رسول گراشی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 اردیبهشت 1399

قیمت کف کش ابارا best 3 m تمام استیل تک فاز

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.