تجهیزات پزشکی فیزیوتراپی و توانبخشی

اشتراک :

تجهیزات فیزیوتراپی و توانبخشی

تجهیزات فیزیوتراپی و تجهیزات توانبخشی در مراکز درمانی و منزل به ویژه برای افرادی که دوره نقاهت پس از عمل جراحی را می گذرانند، افرادی که دچار آسیب دیدگی، ضعف عضلانی، ناتوانی و کم توانی در اندام شده اند یا مشکلات تعادلی دارند، مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه های توانبخشی و فیزیوتراپی که از تجهیزات پزشکی به شمار می روند، به افزایش سرعت روند بهبودی و بازتوانی، تعادل، درمان، آسایش و جلوگیری از پیشرفت بیماری کمک می کنند. تجهیزات فیزیوتراپی و توانبخشی می بایست از کیفیت، ایمنی، دوام و راحتی خوبی برخوردار باشند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، دستگاه های فیزیوتراپی و تجهیزات توانبخشی قابل استفاده در منزل مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند و تجهیزاتی همچون دستگاه های فیزیوتراپی خانگی (تنس عضلانی)، رولیتور، تشک های طبی، مواج و غیره جهت ایجاد راحتی و رفاه افراد، بسیار استفاده می شوند.

انواع دستگاه های توانبخشی و فیزیوتراپی

در جدول زیر با نمونه هایی از تجهیزات توانبخشی و فیزیوتراپی آشنا خواهیم شد.

نام انواع دستگاه های فیزیوتراپی و توانبخشی
تنس عضلانی رولیتر
تنش عضلانی رولیتر
صندلی ماساژور تشک مواج
صندلی ماساژ تشک مواج

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز: