تجهیزات پزشکی پوست و زیبایی

تجهیزات پزشکی پوست و زیبایی چیست؟

پوست، یکی از عناصر مهم زیبایی و جوانی است که رسیدگی و مراقبت از آن، نیازمند دقت و توجه زیادی می باشد. تمایل به زیبایی دوستی، از دیر باز در انسان ها وجود داشته و امروزه بیش از پیش نسبت به آن توجه می شود.

تجهیزات پزشکی و دستگاه های مربوط به پوست و زیبایی، در کلینیک های پوستی، سالن های زیبایی، آرایشگاه ها و منزل به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند و به رفع موهای زائد، سلامت و جوان سازی پوست، رفع مشکلات پوستی و زیبایی افراد کمک می کنند.

کاتالوگ معرفی تجهیزات پزشکی فامکو

انواع تجهیزات پوست و زیبایی

دستگاه لیزر زیبایی

دستگاه های لیزر زیبایی به منظور کاهش و حذف مو های زائد، لاغری، کاهش سرعت روند پیری، کمک به جوان سازی و شفاف شدن پوست با استفاده از نور لیزر در کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند و در ابعاد متفاوتی طراحی می شوند. دستگاه های لیزر زیبایی در حوزه رفع مو های زائد دارای یک یا چند طول موج هستند و هر یک برای پوست و موی گروه خاصی از افراد مناسب هستند.

همچنین بخوانید
جارو استخر برای نظافت استخر مورد استفاده قرار می گیرد. جارو استخر وظیفه تمیز کردن آب استخر را برعهده دارد و از تهنشین شدن مواد در کف و دیواره ها جلوگیری می کند. اگر نحوه راه اندازی جارو استخری را بلد باشید دیگر نیاز به تخلیه آب استخر به علت ایجاد جلبک در دیواره و کف استخر نیست. جارو استخری بصورت دستی و رباتیک ارائه می شود.مطالعه این مطلب برای شما مفید خواهد بود زیرا توصیه می شود در اولین گام به مطالعه مطالب ارائه شده در این زمینه پرداخته و در گام نهایی می توانید سوالات خود را مطرح نمایید.
دستگاه های تصویر برداری در مراکز درمانی جهت تشخیص، بررسی آسیب ها و معاینه بر اساس تصویر تهیه شده از اجزای داخلی بدن که توسط تجهیزات پزشکی گرفته می شود، مورد استفاده قرار می گیرند و از گران ترین تجهیزات موجود در بیمارستان ها هستند. کیفیت دستگاه های تصویر برداری موجود در مراکز درمانی، اهمیت بالایی دارند زیرا تشخیص شکستگی ها، وجود تومور ها و بررسی خوش خیم یا بدخیم بودن آنها و غیره بر اساس تصویر حاصل از این دستگاه ها صورت می گیرد.
دستگاه آندوسکوپی برای مشاهده قسمت های داخلی بدن در مطب ها، کلینیک ها، بیمارستان ها و قسمت های مرتبط در مراکز درمانی به منظور معاینه، جراحی های کم تهاجمی، درمان با خارج کردن سنگ از کلیه های سنگ ساز و کیسه صفرا، نمونه برداری (بیوپسی) از بافت ریه و تشخیص بیماری های مربوط به سیستم تنفسی، گوارش، معده، کبد، روده، کلیه و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.
میل به زیبایی در تمام افراد وجود دارد، از این رو جوان سازی، لاغری و رفع مو های زائد برای همه حائز اهمیت است. میزان رویش مو های زائد در اشخاص متفاوت است و برای رفع آن از روش های مختلفی مانند استفاده از کرم مو بر، تیغ، ژیلت، اپیلیدی، لیزر خانگی IPL، اپیلاسیون و غیره استفاده می کنند. توجه داشته باشید که دائمی ترین و موثر ترین روش موجود جهت حذف مو های زائد در تمام نقاط بدن و صورت برای خانم ها و آقایان، استفاده از دستگاه لیزر رفع مو های زائد می باشد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز: