ژنراتور برق ماینر یا ژنراتور برای ماینینگ ارز دیجیتال

  612
 91639
امتیاز کاربران 2/0 از 5

ژنراتور برق ماینر

ماینر چیست؟

بطور خلاصه باید گفت ماینر دستگاهی است برای استخراج بیت کوین که همان ارز دیجیتال است و توسط شرکت هایی چون BITMAIN که پیشتاز این نوع صنعت گردیده، تولید می شود. که هر روزه برای استخراج بهتر، مدل های جدید تری عرضه بازار می شود.

در ابتدا این دستگاه ها برای CPU های معمولی استفاده می شد که بعدها مشخص شد هرچه گرافیک دستگاه بالا رود قدرت استخراج افزایش پیدا می کند. در نتیجه دستگاه های جدیدی به بازار عرضه شد که میزان برق مصرفی آنان بسیار بالاتر رفت و در نتیجه از حالت مقرون به صرفه بودن درآمد.  در نتیجه فعالان و سرمایه گذاران در این بخش به ناچار باید هزینه جداگانه ای جهت تامین مولد برق صرف نمایند که علاوه بر مقرون به صرفه بودن، سهولت استفاده و دسترسی آسان به سوخت نیز باید مد نظر قرار گیرد.

در بحث تامین مولدهای برق اولین گزینه گاهی ممکن است پنل های خورشیدی باشد که به ذهن مصرف کنندگان می رسد.

پنل خورشیدی برای تامین برق ماینر

پنل خورشیدی برای تامین برق ماینر

در کشورهای اروپایی جهت کاهش هزینه های برق از پنل های خورشیدی استفاده می کنند. اما باید این مسئله را مد نظر داشت که در آنجا هزینه خرید هم بسیار با هزینه خرید در ایران متفاوت و دارای فاصله ارزی بسیار زیادی است که هزینه اولیه سرمایه گذاری در این بخش را مورد چالش قرار می دهد. در پنل های خورشیدی تقریبا هر پنل با ابعادی حدود 1956×992 می تواند توانی حدود 300 وات (0.3 کیلو وات) برق تولید کند و با قیمتی حدود 2.5 میلیون تومان که تقریبا برای هر ماینر با مصرف برق بطور متوسط 1.5 کیلو وات، باید حدود 5 الی 6 صفحه پنل خورشیدی خریداری کرد که صرفه اقتصادی آن مشخصا زیر سوال می رود. علاوه بر آن نبود تولید برق در شب ها را نیز باید مد نظر قرار داد. در نتیجه باید با توجه به در دسترس بودن سوخت هایی ارزان مانند گازوئیل و گاز در ایران سراغ تهیه ژنراتورها برای تامین برق رفت.

ژنراتور برق دستگاه ماینر

با پپیشرفته شدن دستگاه های ماینینگ و افزایش میزان برق مصرفی این دستگاه ها، دیگر برق شهری از لحاظ قیمت مصرف جوابگوی سوددهی برای این کار نیست و چه بسا این دستگاه ها اجازه استفاده از برق شهری را ندارند.

ژنراتور برق دستگاه ماینر

در نتیجه باید ژنراتور هایی که بتواند جوابگوی مصرف این دستگاه ها باشد را تهیه کرد. شرکت فامکو با بررسی این مقوله، مفتخر است شما همراهان گرامی را جهت مشاوره و راهنمایی برای خرید بهترین و معقول ترین دستگاه های مولد برق برای ماینرها همراهی نماید.

ژنراتور برای ماینینگ ارز دیجیتال

تامین برق ماینر به وسیله موتور برق

به منظور تامین برق مورد نیاز جهت ماینر همچنین می توانید از موتور برق استفاده نمایید ولی با توجه به اینکه سیستم خنک کننده موتور برق به صورت هوا خنک می باشد، نیاز به دو دستگاه موتور برق دارید تا به صورت پارت تایم از آنها استفاده کنید بطوریکه 5 الی 6 ساعت موتور برق اول و مرحله بعد موتور برق دوم شروع به کار کند تا موتور برق اولی به حالت خاموش و استراحت برود.

ژنراتور دائم کار برای ماینر

در درجه ی اول باید گفت با توجه به این که ساختار مولد های برق دائم کار از نظر مشخصات فنی کاملا با مولد های برق موجود در بازار ایران متفاوت است، دسترسی به ژنراتورهای دائم کار با توجه به موجودی بازار در ایران تقریبا غیر ممکن است. لذا برای جایگزینی ژنراتور های موجود با نمونه های دائم کار آن باید حداقل توانی مازاد تا 1/5 برابر توان مورد نیاز را به کار گیریم تا بتواند با ظرفیت حداکثر 70% توان مورد نیاز فعالیت شبانه روزی داشته باشد که البته معایب خود را هم دارد.

ژنراتور دائم کار برای ماینر

معایب بکارگیری دائم و شبانه روزی ژنراتورها

بزرگترین ایراد بکارگیری شبانه روزی دستگاه های مولد برق افزایش استهلاک این دستگاه ها مانند هر دستگاه ماشینی دیگر است که زمان سرویس آن ها را نزدیک تر می کند و علاوه بر آن لوازم مصرفی آنها را نیز دستخوش اتمام عمر مفید کرده و لازم است در مدت زمان نزدیکتری نیاز به overhaul کردن دستگاه ها باشد.

این دستگاه ها بعلت حرارت زیادی که در اثر فعالیت مداوم تولید می کنند نیاز به سیستم تهویه بسیار مطلوبی دارند که با عمر مفید دستگاه رابطه مستقیمی دارد. یعنی هرچه سیستم تهویه و هوادهی به سیستم بیشتر باشد، عمر مفید قطعاتی که درگیر حرارت شدید هستند افزایش می یابد. در نگهداری ژنراتورها برای ماینرها باید سرویس های دوره ای بشدت مد نظر قرارگیرد، تعویض روغن، تعویض فیلتر روغن، تعویض فیلتر هوا و کنترل اگزوز و رفع مسدودیت های احتمالی آن، نمونه ای از فرایند های نگهداری این دستگاه جهت بهره برداری بهتر و بالا بردن عمر مفید آنها می باشد.

معایب بکارگیری دائم و شبانه روزی ژنراتورها

بهترین ژنراتور برای ماینر چیست؟

در انتخاب ژنراتور ها باید به این نکات توجه داشت که:

  • بهترین و دردسترس ترین سوخت برای شما کدام است ! گازوئیل یا گاز ؟
  • دمای محیطی برای بکارگیری ژنراتور چقدر است ؟ (دمای محیطی در کاهش یا افزایش کارایی دستگاه تاثیر مستقیم دارد و برای شرایط محیطی فاکتورهای نگهداری خاصی درنظر گرفته شده است.)
  • از آنجایی که دستگاه ماینر باید مداوم و به صورت 24 ساعته کار کند باید حتما از مرغوب ترین دستگاه های مولد برق استفاده کرد تا در گذر زمان درگیر استهلاک و خرابی های شدید ناشی از آن نشویم.

چنانچه به گاز صنعتی دسترسی دارید ما می توانیم با محاسبه میزان نیاز شما بهترین ژنراتور گازی را به شما معرفی کنیم که هزینه مصرفی بهینه تری نسبت به سایر دستگاه ها دارد و اگر دسترسی به گاز محدود است می توانیم بهترین دیزل ژنراتور را که از نظر مصرف سوخت بهینه تر شده اند را معرفی و تامین کنیم.

مسئله دیگری که در انتخاب توان ژنراتور ها حائز اهمیت است محاسبه توان مصرفی دستگاه ها می باشد.

نحوه محاسبه میزان مصرف برق برای دستگاه ماینر و انتخاب ژنراتور مناسب

نحوه محاسبه میزان مصرف برق برای دستگاه ماینر و انتخاب ژنراتور مناسب

ما فرض را بر راه اندازی 50 دستگاه ماینر درنظر می گیریم:

تقریبا هر ماینر چیزی حدود kw 1.5 یا w 1500 برق مصرف میکند و آمپر مصرفی هر کدام بصورت تقریبی بین 6 الی 7 آمپر است و با توجه به کنتورهای خانگی که چیزی بین 15 الی 25 آمپر و تکفاز را در اختیار قرار میدهند بصورت پیش فرض 2 الی 4 ماینتر میتواند کل توان شمارا بگیرد و دیگر اجازه به روشن شدن سایر دستگاهای موجود در منزلتان را ندهد.

در نتیجه برای داشتن 50 ماینر چیزی حدود 350 آمپر برق باید مد نظر قرار گیرد که با توجه به تکفاز بودن می شود.

kVA 96 و برای بکارگیری بصورت 24 ساعته از مولد برق حتما باید حداقل توان مازاد حدود 1.5 برابر توان مورد نیاز را تهیه کرد تا ژنراتور بتواند با حداکثر 70 درصد توان اسمی فعالیت خود را برای تایم مداوم ادامه دهد، پس باید یکی از فاکتورهای انتخاب ژنراتور شما داشتن توانی معادل kVA 144 باشد.

اشتراک :
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز:

دیدگاه کاربران
علی علی یاری
 ارسال شده در : جمعه 23 مهر 1400

سلام، برای دو عدد دستگاه ماینر که 2350 وات برق مصرف می کنن، آیا ژنراتور گازی جوابگو هست و می تونم با گاز خانه استفاده کنم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 24 مهر 1400

سلام، بله، این امکان وجود دارد.

مهدی محقق
 ارسال شده در : دوشنبه 19 مهر 1400

سلام من یک ژنراتور بدون موتور می خواهم که در حدود ۳۰۰۰ وات باشد.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 19 مهر 1400

سلام، وقت بخیر، با شما تماس گرفته خواهد شد.

مهدی رستگار
 ارسال شده در : چهارشنبه 14 مهر 1400

سلام، در خصوص مشخصات ژنراتور مورد نیاز برای راه اندازی فارم ماینینگ نیاز به مشاوره دارم. ممنون می شم اگر با بنده تماس بگیرید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 14 مهر 1400

سلام جناب رستگار عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سعید اینانلو
 ارسال شده در : چهارشنبه 14 مهر 1400

سلام، می خواستم بدونم برای یک دستگاه ماینر که تقریبا 3000 وات مصرف داره چه موتور برقی باید بگیرم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 14 مهر 1400

سلام، توصیه می شود 6 موتور برق 3.5 کیلووات تهیه نمایید تا هر 4 ساعت یکبار، یک موتور برق را وارد مدار نمایید.

ژیان
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 13 مهر 1400

سلام، وقت بخیر. ژنراتور ۴۰ کاوا سه فاز هر فازش چند آمپر برق می ده؟ یا چند وات برق میده برای نصب ماینر؟ و قیمت موتور برق دیزل چقدره؟ ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 14 مهر 1400

سلام، هر فاز از ژنراتور 40 کاوا حدود 56 آمپر برق ارائه می دهد. به شما ژنراتور موتورسازان تبریز 40 کاوا یا برندهای اروپایی پیشنهاد می شود.

اسماعیل موسوی
 ارسال شده در : شنبه 10 مهر 1400

سلام، وقتتون بخیر. با عرض معذرت، ممکنه بخشی از سوال من مربوط به شما نباشه ولی اگه راهنمایی کنید ممنون می شم. من تصمیم دارم در ملک شخصی خود جهت تولید رمز ارز و خرید دستگاه ماینر و ژنراتور به اندازه ۶۰۰ میلیون تومان هزینه کنم. نمیدونم چه دستگاه ماینر و ژنراتوری خریداری کنم. آیا باید مخفیانه کار کرد یا تولید آزاده؟ ممنون از لطف شما.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 11 مهر 1400

سلام جناب موسوی عزیز، برای استفاده از ماینر نیاز به مجوز خواهید داشت، در غیر اینصورت استفاده از آن غیرقانونی خواهد بود. اما استفاده از ژنراتور به مجوز نیازی ندارد.

محمد سلیمانی
 ارسال شده در : شنبه 10 مهر 1400

سلام، خسته نباشید. در نظر دارم ۲۰ تا ماینر S9 راه اندازی کنم. لطفا تماس بگیرید. آیا شرکت شما فروش، نصب و راه اندازی می کنن؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 10 مهر 1400

سلام جناب سلیمانی عزیز، هایپر صنعت فامکو در زمینه دستگاه ماینر فعالیتی انجام نمی دهد. همکاران واحد فنی برای ارائه مشاوره در زمینه انتخاب ژنراتور با شما تماس خواهند گرفت.

عقیل شریعتی
 ارسال شده در : جمعه 09 مهر 1400

سلام یک ژنراتور کوچک گازسوز می خواهم برای دو عدد ماینر. هر ماینر به اندازه دو عدد یخچال و یک تلویزیون مصرف برق دارد. کم قیمت ترین و با کیفیت ترین دستگاه چقدر هزینه دارد؟ لطفا به بنده اطلاع بدهید. ضمنا اگر خارجی باشد برگ سبز گمرک هم داشته باشد. تولید داخلی بهتر است.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 10 مهر 1400

سلام جناب شریعتی عزیز، یک ژنراتور کوهلر 12 کیلووات برای شما مناسب می باشد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پوریا زند
 ارسال شده در : جمعه 09 مهر 1400

سلام، برای راه اندازی ۵ تا A1 که هر کدام ۱۰ آمپر مصرفی دارن چه موتور برقی مناسبه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 10 مهر 1400

سلام جناب زند عزیز، در صورت آمپر نکشیدن، یک موتور برق تک فاز 11 کیلووات پیشنهاد می شود.

رضا مزید آبادی
 ارسال شده در : چهارشنبه 07 مهر 1400

سلام، برای راه اندازی ۱۰ ماینر S9 چه ژنراتوری را پیشنهاد می دهید؟ هزینش چقدر می شه؟ با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 08 مهر 1400

سلام جناب مزید آبادی عزیز، لطفا آمپر مصرفی دستگاه را ذکر بفرمایید.

محمد حسین قاسمی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 06 مهر 1400

سلام، ظهر بخیر. ممنون پاسخگو بودید. پیرو پیام قبلیم، این ماینرها در خانه قراره با ژنراتور کار کنن و برق خانه تک فاز هست، ولی شما در جواب فرض رو بر سه فاز بودن گرفتین. روی تک فاز چی مناسب هست؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 06 مهر 1400

سلام جناب قاسمی عزیز، یک موتور برق لانسین تک فاز 15 کیلووات به شما پیشنهاد می شود.

محمد حسین
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 06 مهر 1400

سلام خدا قوت، چند تا سوال داشتم. برای اینکه ۱۰ دستگاه ماینر که هر کدام 6.5 آمپر برق نیاز داره، چه موتور برقی را پیشنهاد می کنید که بتونه از عهده این تعداد در منزل خانگی بر بیاد؟ موتور برق می خوام بی صدا و دائم کار باشد. گازی بهتره یا بنزینی یا دیزلی؟ برای این تعداد دستگاه یک موتور برق بهتره یا دو موتور برق؟ با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 06 مهر 1400

سلام، شما در مجموع به 65 آمپر برق نیاز دارید که اگر برق را سه فاز در نظر بگیریم، یک ژنراتور 36 کیلووات (معادل 45 کاوا) مورد نیاز خواهد بود. چنانچه بخواهید به صورت دائم کار از ژنراتور برای ماینرها استفاده نمایید، می بایست از 2 ژنراتور استفاده شود.

محمد سیفی
 ارسال شده در : شنبه 03 مهر 1400

سلام، برای راه اندازی فارم با استفاده از برق ژنراتور سوال داشتم. لطفا با من تماس بگیرید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 04 مهر 1400

سلام جناب سیفی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عابد
 ارسال شده در : شنبه 03 مهر 1400

سلام، خسته نباشید. برای برق مصرفی 300 کیلووات و 1200 آمپر چه ژنراتوری پیشنهاد می دید که دائم کار باشه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 04 مهر 1400

سلام، ژنراتور 300 کیلووات در برندهای مختلفی مانند ولوو، کامینز یا دوسان برای شما مناسب خواهد بود.

امیر ک
 ارسال شده در : دوشنبه 29 شهریور 1400

سلام، جهت راه اندازی مزرعه ای با توان 150 کیلووات می خواستم بدونم چه ژنراتوری جوابگو هست؟ هزینه خود دستگاه و هزینه نصبش چقدر هست؟ مصرف سوختش چقدره؟ هزینه های نگهداری چه مقدار هست؟ ممنون می شم با من تماس گرفته بشه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 29 شهریور 1400

سلام، میزان مصرف به ازای هر یک کیلووات ۲۵۰ سی سی در ساعت می باشد. هزینه نگهداری نیز به مصرف کاربر بستگی دارد. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی ب
 ارسال شده در : جمعه 26 شهریور 1400

سلام، برای استخراج با ۶ تا کارت گرافیک rx580 چه موتور برقی لازمه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 27 شهریور 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

شهرام صالحی
 ارسال شده در : پنجشنبه 25 شهریور 1400

سلام، وقت بخیر. لطفا بفرمایید در خصوص راه اندازی ۱۰۰۰ دستگاه S9 با توان مصرف حدودا هر کدام 1350 وات بصورت دائم کار، در منطقه آب هوایی گرم، چه دیزل ژنراتوری مورد نیاز است؟ متشکرم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 27 شهریور 1400

سلام، ژنراتوری با توان حدود 1.5 مگاوات مناسب است.

محمد صفری راد
 ارسال شده در : چهارشنبه 24 شهریور 1400

سلام، لطفا جهت ژنراتور و موتور برق برای ماینینگ با من تماس بگیرید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 24 شهریور 1400

سلام جناب صفری راد عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فرشید بهرامی
 ارسال شده در : یکشنبه 21 شهریور 1400

سلام، لطفا تماس بگیرید. جهت درخواست ژنراتور دائم کار در حد ۴۰۰ آمپر پیام می دم خدمتتون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 22 شهریور 1400

سلام جناب بهرامی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

بابک دباغچیان
 ارسال شده در : چهارشنبه 17 شهریور 1400

با سلام، خواستم در مورد ژنراتورهای ۵ کیلووات و 10 کیلوواتتون اطلاعاتی بگیرم. لطفا قیمت بفرمایید. خیلی ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 17 شهریور 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

صادق حسینی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 شهریور 1400

با سلام، من ۴ عدد ماینر دارم که هر کدوم ۳۲۵۰ وات برق می خواد. به ژنراتور نیاز دارم. به نظرتون گازی بهتره یا دیزلی؟ برای منزل می خوام. دستگاهی هست که سر و صداش کم باشه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 17 شهریور 1400

سلام، یک موتور برق گازسوز 14 کیلووات برای شما مناسب خواهد بود.

رضا شهپری
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 شهریور 1400

سلام، وقتتون بخیر. برای راه اندازی ۹ دستگاه ماینر که حدود ۷ آمپر حریان نیاز داره، از چه موتور برقی پیشنهاد می دین که دائم کار باشه؟ و اینکه قیمت لطف کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 17 شهریور 1400

سلام، یک عدد موتور برق بنزینی لانسین 14 کیلووات به شما پیشنهاد می شود.

علی
 ارسال شده در : دوشنبه 15 شهریور 1400

سلام، برای ماینینگ با موتور برق دیزل مجوز قانونی لازمه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 15 شهریور 1400

سلام، در زمینه مجوزهای قانونی استخراج رمز ارز اطلاعات و فعالیتی نداریم. اما خرید و استفاده از موتور برق نیازی به مجوز ندارد.

مولایی
 ارسال شده در : یکشنبه 14 شهریور 1400

با سلام، بنده در صدد استخراج رمز ارز در ملک شخصی (فضای خانه) هستم، آیا ژنراتور مناسبی برای بنده هست؟ به طوری که صدا و آلودگی زیادی هم نداشته باشد. ضمنا نوسان هم نداشته باشد. برای حدود 2200 وات مثلا. مرسی از توجهتون و مقاله خوبتون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 15 شهریور 1400

سلام، بله، شما می توانید از ژنراتور گازسوز خانگی استفاده کنید که توان آن به توان دستگاه ها بستگی خواهد داشت.

مصطفی
 ارسال شده در : شنبه 13 شهریور 1400

سلام، خسته نباشید. جناب من 4 تا ماینر (2050 وات برای هر دستگاه) دارم. می خوام بدونم باید چه موتور برقی بگیرم. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 13 شهریور 1400

سلام، یک موتور برق 8.5 کیلووات مناسب شما خواهد بود.

امان الهی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 شهریور 1400

سلام، برای خرید ژنراتور برای فارم ماینینگ به مشاوره نیاز دارم. ممنون می شم تماس بگیرین.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 10 شهریور 1400

سلام جناب الهی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابراهیم شهیدی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 شهریور 1400

سلام، خسته نباشید. یه مشاوره می خواستم برای فارم 20 تا 50 تایی ماینر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 شهریور 1400

سلام جناب شهیدی عزیز، لطفا میزان آمپر مصرفی هر دستگاه را ذکر بفرمایید.

وزیرنیا
 ارسال شده در : جمعه 05 شهریور 1400

سلام، ۲۰ عدد دستگاه ۶.۲ آمپر دارم، دو موتور برق بهتره یا یک دائم کار؟ پیشنهاد دستگاه بفرمایید. اقلیم گرم و خشک هست.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 06 شهریور 1400

سلام، اگر برق تک فاز باشد، به 27 کیلووات و اگر سه فاز باشد، به 68 کیلووات توان نیاز است. توصیه می شود از دو موتور برق استفاده نمایید.

فاطمه پرهیزکاری
 ارسال شده در : پنجشنبه 04 شهریور 1400

سلام جناب مدیر. من مشاوره تلفنی می خوام. از چه طریقی می تونم با شما ارتباط برقرار کنم؟ ممنون می شم اگه کمک بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 06 شهریور 1400

سلام سرکار خانم پرهیزکاری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. شما نیز می توانید برای دریافت مشاوره از کارشناسان ژنراتور، با شماره 02148000049 (داخلی 330 یا 340) تماس حاصل نمایید.

مرتضی کیانی مجد
 ارسال شده در : چهارشنبه 03 شهریور 1400

سلام، من ژنراتور می خوام برای 5 دستگاه ماینر که هر کدام حدود 5 آمپر مصرف داره. شما چه دستگاهی پیشنهاد می کنید؟ قیمتش چنده می شه؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 04 شهریور 1400

سلام، اگر دستگاه تک فاز باشد، به یک موتور برق 5 کیلووات و اگر سه فاز باشد، به یک موتور برق 13 کیلووات نیاز است.

هادی دهقان
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 شهریور 1400

سلام، برای دو دستگاه ماینر 3150 وات یک دستگاه ژنراتور می خوام. لطفا قیمت و دستگاه مناسب رو برای کار دائم بفرمایید. پیشاپیش ممنون از جوابتون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 شهریور 1400

سلام جناب دهقان عزیز، با توجه به توان مصرفی هر ماینر، یک موتور برق ۸.۵ کیلووات کافی خواهد بود.

فرشید بهرامی
 ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام، برای تولید برق ۵۰۰ آمپر برق نیاز به ژنراتور دائم کار دارم. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام جناب بهرامی عزیز، یک ژنراتور ۲۸۰‌ کیلووات دیزلی یا گاز سوز برای شما مناسب می باشد. در صورت استفاده از ژنراتور گازسوز، فشار گاز می بایست صنعتی (2 پوند) باشد.

پارسا
 ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام، یک دیزل ژنراتور خوب 24 ساعته با قیمت مناسب برای ماینر می خواستم. می شه معرفی کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام، لطفا آمپر مصرفی دستگاه ماینر را ذکر بفرمایید.

ایمان حاجی زاده
 ارسال شده در : جمعه 29 مرداد 1400

با سلام، واسه راه اندازی یه فارم با 50 دستگاه با مصرف برق 3400 وات در ساعت، چیزی حدود 15 تا 16 آمپر، چه نوع ژنراتور دیزلی رو پیشنهاد می کنید؟ و اینکه بهتره از یه ژنراتور تمام کار قوی استفاده کرد یا از دو ژنراتور به صورت دوره ای؟ شماره ام رو ثبت کردم واسه مشاوره.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 30 مرداد 1400

سلام جناب حاجی زاده عزیز، یک دیزل ژنراتور 170 کیلووات مناسب می باشد. همچنین استفاده از دو ژنراتور بهتر خواهد بود.

بهمن
 ارسال شده در : یکشنبه 24 مرداد 1400

سلام، ببخشید من می خواستم دو دستگاه ماینر نصب کنم با ژنراتوری که صدا نداشته باشه یا صداش کم باشه. برای دو دستگاه چه ژنراتوری مناسبه؟ البته به نظر شما اگه خودمون مولد برق باشیم، بازم مشکل قانونی خواهیم داشت؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 25 مرداد 1400

سلام، لطفا بفرمایید مصرف دستگاه های ماینر حضرتعالی چند آمپر می باشد. در مورد استفاده از ژنراتور نیازی به مجوز نیست اما در مورد مجوزهای قانونی استفاده از ماینر اطلاعی نداریم.

محمدنیا
 ارسال شده در : چهارشنبه 20 مرداد 1400

سلام، یک موتور گازسوز اسکانیا دارم می خوام برای ماینر برق تولید کنم. ولی هیچ اطلاعی از این کار ندارم. لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 20 مرداد 1400

سلام جناب محمدنیای عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امین
 ارسال شده در : دوشنبه 18 مرداد 1400

سلام، یک ژنراتور گازسوز برای تولید 50 آمپر می خواستم. لطفا قیمت بدید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 مرداد 1400

سلام، برای تامین 50 آمپر تک فاز یک موتور برق 11 کیلووات و 50 آمپر سه فاز یک موتور برق 27 کیلووات کافی خواهد بود.

مرتضی
 ارسال شده در : دوشنبه 11 مرداد 1400

با سلام، این ژنراتوری که شما می فرماید که گازی هست چند تا ماینر با برق معمولی، با توان عرفی و معمولی (نه زیاد و نه مصرف کم) را می تواند پوشش بدهد؟ با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 12 مرداد 1400

سلام، برای انتخاب ژنراتور مناسب می بایست میزان آمپر مصرفی دستگاه ماینر را دقیق مشخص بفرمایید.

میثم
 ارسال شده در : دوشنبه 04 مرداد 1400

با سلام، برای ۵۰ آمپر ژنراتور می خواستم. لطفا قیمت می فرمایید؟ حدود چند هست؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 04 مرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عالی پور
 ارسال شده در : یکشنبه 03 مرداد 1400

سلام، من ژنراتور دیزل 125 کاوا دارم. می خوام دستگاه ماینر 10 آمپر وصل کنم. از چند آمپر ژنراتور می توانم استفاده کنم؟ در حالت دائم کار هر چند روز مصرفی ها رو تعویض کنم؟ و اینکه داغ نمی کنه ژنراتور؟ اگه داغ می کنه از چه چیزی برای جلوگیری از داغ شدن استفاده بکنم؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 04 مرداد 1400

سلام جناب عالی پور عزیز، شما می توانید از 180 آمپر تولیدی دستگاه استفاده کنید. نگهداری از ماینرها نیز به مدیریت کاربر بستگی داشته و به ژنراتور ارتباطی ندارد. برای جلوگیری از داغ شدن ژنراتور می توان از دستگاه خنک کننده استفاده کرد.

سید عارف حسینی
 ارسال شده در : یکشنبه 03 مرداد 1400

سلام، برای چهار دستگاه ماینر با مصرف هر کدام ۳۴۰۰ وات ساعت، چقدر باید هزینه ژنراتور پرداخت کرد؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 04 مرداد 1400

سلام جناب حسینی عزیز، به دلیل اینکه دستگاه های ماینر به صورت دائم کار فعالیت می کنند، می بایست توان مصرفی دو برابر در نظر گرفته شود. لذا یک دیزل ژنراتور 30 کیلووات مناسب خواهد بود. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

سینا اورک
 ارسال شده در : جمعه 01 مرداد 1400

سلام، می خواستم بدونم برای استفاده از یک دستگاه ماینر با برق خانگی تک فاز، آیا مشکلی به وجود می آید؟ اگر ایجاد مشکل می کند، برایش چه مولدی را پیشنهاد می کنید؟ اگر مشاوره ای لطف کنید سپاسگزارتون می شم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 02 مرداد 1400

سلام جناب اورک عزیز، برای اینکه مولد مناسب را معرفی کنیم نیازست بفرمایید که چند ماینر دارید و دستگاه ماینر شما چند آمپر مصرف دارد. تا حدی که برق پاسخگو باشد مشکلی پیش نخواهد آمد. البته به این دلیل که دستگاه ماینر می بایست به صورت دائم روشن باشد، پیشنهاد می شود از برق خانگی استفاده نشود.

مهدی
 ارسال شده در : دوشنبه 28 تیر 1400

سلام و خسته نباشید. بنده نیاز به ژنراتور گازسوز دائم کار با خروجی بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ آمپر دارم. تک فاز یا سه فاز فرقی نداره. متاسفانه در مورد ژنراتورهای گازسوز و دائم کار بودنشون صحبت های زیادی هست. هر فروشنده ای میگه فقط ژنراتور من دائم کاره و بقیه دائم کار نیستن. آیا شما ژنراتوری با مشخصات مورد نظر بنده دارید که دائم کار باشه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 28 تیر 1400

سلام، دائم کار بودن موتور برق به فروشنده آن مرتبط نمی باشد. به طور کل، هر ژنراتوری که با 50 درصد توان خروجی کار کند، دائم کار خواهد بود.

مجتبی
 ارسال شده در : جمعه 25 تیر 1400

سلام، من احتیاج به خرید یه ژنراتور دائم کار برای ۶۰ آمپر یا ۱۳ کیلووات با کمترین صدا و کمترین فضای مورد نیاز رو دارم. لطفا مشخصات ژنراتور را می فرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 26 تیر 1400

سلام، در حال حاضر موتور برق بنزینی 15 کیلووات برند لانسین 22000 مناسب حضرتعالی خواهد بود.

مسعود کامبیز
 ارسال شده در : جمعه 25 تیر 1400

باسلام و خسته نباشید. ببخشید من یک دستگاه YMG3000X از چند سال پیش دارم و تازه درب کارتش رو بار کردم. ببخشید، دو خروجی دارد، یکیش نوشته ۲.0 و 2.5 کیلووات و یکی دیگه نوشته 2.2 و 2.8 کیلووات و نوشته ولتاژ خروجی 230 ولت است. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید. برای ماینر کردن هر کدام 1.5 ولت برق نیاز دارد. ببخشید چند دستگاه را می شد برای ماین دائم استفاده کرد؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 26 تیر 1400

سلام، لطف بفرمایید توان دستگاه ماینر را ذکر بفرمایید. برق 230 ولت به معنای برق تک فاز می باشد. همچنین هر دو خروجی موتور برق با توجه به توان آن، خروجی لازم را ارائه می دهند.

دانیال شریفی
 ارسال شده در : پنجشنبه 24 تیر 1400

با سلام و احترام، برای 40 عدد ماینر S9J، چه ژنراتور گازسوزی نیازه؟ و اینکه گاز شهری جوابگو هست یا خیر ؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 26 تیر 1400

سلام، گاز شهری به دلیل فشار کم، جوابگوی حضرتعالی نمی باشد. شما به یک ژنراتور 22 کیلووات سه فاز نیاز دارید.

نیکجو
 ارسال شده در : چهارشنبه 23 تیر 1400

سلام، من یک ژنراتور گاز سوز اسکانیا برای فارم 40 تایی با مصرف هر کدام 10 آمپر با قدرت ژنراتور 250 دارم. اما سوالم این هست که آیا باید گاز مصرفی دارای فشار 4 بار باشد یا نه؟ اگر الزام باشد چگونه می توان این فشار را از طریق گاز شهری با کنتور 40g تامین کرد؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 24 تیر 1400

سلام، فشار ژنراتور های گازسوز بالای 2 پوند می باشد، در حالیکه فشار گاز خانگی که در اغلب خانه ها وجود دارد، یک چهارم پوند است. فشار گاز خروجی می بایست با فشاری که ژنراتور های گازسوز دارند، برابر و معادل فشار گاز صنعتی باشد.

حقیقی
 ارسال شده در : یکشنبه 20 تیر 1400

با سلام و روز بخیر. بنده به جهت راه ندازی فارم کوچک ماینینگ به مشاوره شما جهت انتخاب بهترین و کارآمدترین ژنراتور احتیاج دارم. ممنون می شم همکارانتون بهم مشاوره بدن. شماره بنده واتساپ هم دارد و می توانند از اون طریق هم زحمت ارائه اطلاعات رو بکشن.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 21 تیر 1400

سلام جناب حقیقی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید
 ارسال شده در : یکشنبه 20 تیر 1400

سلام، من دو دستگاه S9i دارم و می خوام داخل خونه راه اندازی کنم. چه ژنراتور پیشنهاد می کنید؟ قیمت چنده و صدای ژنراتور چقدر است؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 21 تیر 1400

سلام، لطفا توان مربوط به دستگاه را از روی پلاک آن خوانده و ذکر بفرمایید.

آریامهر محمدی
 ارسال شده در : یکشنبه 20 تیر 1400

با سلام، جهت راه اندازی ٥٠ ماینر در شرایط آب و هوایی بندرعباس (گرما، شرجی و رطوبت بالا) پیشنهاد شما جهت بکارگیری ژنراتور ها چیست؟ ضمن اینکه خرید ژنراتور در کشور امارات به صورت استوک موجود هست (استوک امریکا و بریتانیا). شما کدام برند، با چه توانی پیشنهاد می فرمایید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 20 تیر 1400

سلام جناب محمدی عزیز، لطفا آمپر دستگاه های ماینر خود را ذکر بفرمایید.

علی
 ارسال شده در : جمعه 18 تیر 1400

سلام و عرض ادب. ضمن تشکر از سایت بسیار مفید شما و همچنین صبر و بردباری در پاسخگویی به سوالات. بنده به ژنراتور دائم کار با توان حدود 5 کیلووات نیاز دارم. چون محیط مسکونی است، بایستی صدای آن باعث اذیت و آزار نشود و ترجیجا گاز سوز باشه. می خواستم ببینم یک همچین ژنراتوری وجود داره؟ اگر هست میزان بلندی صداش چند دسیبل است؟ حجم مصرف گاز روزانه اش چقدره؟ ممنون از لطف شما.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 19 تیر 1400

سلام، ژنراتور گازسور نسبت به انواع دیگر ژنراتور صدای کمتری دارد که با وجود کانوپی، می توان میزان صدا را باز هم کاهش داد. همچنین به طور کل در ازای هر 0.3 متر مکعب گاز مصرفی، حدود 1 کیلووات برق تولید می شود. البته میزان مصرف دقیق به کیفیت و برند ژنراتور بستگی دارد.

محمد بهروز
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، خسته نباشید. برای ایجاد مزرعه ای با ۵۰ ماینر با استفاده از موتور برق، راهنمایی می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام، چنانچه ماینرهای حضرتعالی 15 آمپر باشند، یک دیزل ژنراتور 530 کاوا مورد نیاز می باشد.

محمدرضا محمدی
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، واسه راه اندازی یک ماینر چه ژنراتوری خوب هست؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام جناب محمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا علیزاده
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام دوست عزیز، ضمن تشکر از اینکه امکان مشاوره برای متقاضیان قرار دادید. لطفا راهنمایی بفرمایید برای ایجاد فارم با ۲۰ و ۵۰ ماینر نیاز به تولید برق خصوصی دارم. آیا ژنراتور گازی با گاز مایع نیز در دسترس هست؟ چون گاز مایع را می توان از بخش خصوصی تهیه کرد ولی برای گاز شهری دولت اجازه استفاده نمی دهد. لطفا راهنمایی فرمایید که چقدر هزینه خرید سیستم تولید برق، هزینه های نگهداری و هزینه مصرف سوخت می شود‌. هم گاز شهری و هم گاز LPG. همچنین لطفا سایز دستگاه ژنراتور گازی برای این دو فارم را ذکر بفرمایید. با تشکر و تقدیم احترام.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 تیر 1400

سلام جناب علیزاده عزیز، ژنراتورهای گازسوز معمولا CNG می باشند، مگر در ابعاد کوچکتر که امکان LPG بودن آنها نیز وجود دارد. لطفا آمپر دستگاه های ماینر را ذکر بفرمایید، تا ژنراتور مناسب را به حضرتعالی معرفی نماییم.

لیلی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 15 تیر 1400

سلام، من برای استفاده در آپارتمان نیاز به ژنراتور گازی کوچیک دارم و تازه کارم. می خوام با ۲ تا ماینر شروع کنم. می تونید لطفا من رو راهنمایی کنید که آیا همچین ژنراتوری وجود داره؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 16 تیر 1400

سلام، لطفا بفرمایید که توان دستگاه شما چقدر می باشد.

امید محمدی
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام، خوب بود.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 14 تیر 1400

سلام جناب محمدی عزیز، ممنون از حسن نظر شما.

محمدرضا حیدری
 ارسال شده در : شنبه 12 تیر 1400

سلام، برای ایجاد فارم با 20 ماینر، نیاز به مولد برق دارم. لطفا تماس بگیرید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 12 تیر 1400

سلام جناب حیدری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا تاجیک
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 08 تیر 1400

سلام و عرض خسته نباشید. مهندس جان برای یک ژنراتور با ۱۴۴ کاوا توان برای فارم ماینینگ با گاز CNG، قیمت و شرایط دیگر را بفرمایید. تشکر. اگر سریع تر پاسخ بدید، کمال تشکر را دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 08 تیر 1400

سلام جناب تاجیک عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ضرغام عزت زاده
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 08 تیر 1400

سلام، لطفا شماره تماس بدین زنگ بزنم. ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 08 تیر 1400

سلام جناب عزت زاده عزیز، شما با می توانید با شماره 02148000049 (داخلی 340 یا 330) تماس بگیرید.

دانیال تیزابی
 ارسال شده در : پنجشنبه 03 تیر 1400

سلام، برای استخراج از طریق موتور برق هم نیاز به اخذ مجوز هست؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 03 تیر 1400

سلام جناب تیزابی عزیز، برای استخراج به وسیله موتور برق نیز برای دستگاه استخراج باید مجوز اخذ شود، اما برای خرید خود موتور برق نیازی به مجوز نیست.

محمد احمدی
 ارسال شده در : چهارشنبه 02 تیر 1400

سلام، شرمنده واسه یک دستگاه استخراج که ۹۰۰ وات مصرف دارد، چه پیشنهادی دارید؟ آیا این مقدار مصرف زیاده؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 02 تیر 1400

سلام جناب احمدی عزیز، بستگی به تعداد دستگاه استخراج دارد. اگر هر دستگاه 900 وات مصرف داشته باشد، توان باید بیشتر در نظر گرفته شود. یعنی به ازای هر دستگاه استخراج، به جای 900 وات حدودا 1.5 کیلووات در نظر گرفته می شود.

غلامرضا امیدی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 01 تیر 1400

سلام، قیمت موتور ژنراتور برای ٢٠ ماینر چقدره؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 02 تیر 1400

سلام جناب امیدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید
 ارسال شده در : دوشنبه 31 خرداد 1400

سلام، بنده مجوز فارم برای ماینر رو اخذ کردم. جای دستگاه و ژنراتور را هم درست کردم. فقط در انتخاب ژنراتور دچار چالش شدم. لطفا اگر امکانش هست راهنمایی کنید. ممنون می شم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 31 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فروزنده
 ارسال شده در : دوشنبه 31 خرداد 1400

با سلام، برای ۲۰ عدد ماینر ژنراتور چند کاوا لازمه و حدود قیمتش چنده؟ و اینکه با استفاده از ژنراتور دیگر نیازی به گرفتن مجوز نیست و منع قانونی نداره؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 31 خرداد 1400

سلام جناب فروزنده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد دانشور
 ارسال شده در : یکشنبه 30 خرداد 1400

سلام، بنده می خواستم یه فارم ۵۰ تایی راه اندازی کنم. ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 30 خرداد 1400

سلام جناب دانشور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

نادر عبدی
 ارسال شده در : شنبه 29 خرداد 1400

با سلام، می خواستم ژنراتور ۶ کیلووات معرفی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 29 خرداد 1400

سلام جناب عبدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسام افراشته
 ارسال شده در : شنبه 22 خرداد 1400

سلام، لطف می کنید قیمت مدل هاتون رو بروز برام ارسال کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 23 خرداد 1400

سلام جناب افراشته عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سروش رحیمی
 ارسال شده در : چهارشنبه 19 خرداد 1400

سلام، می خوام 30 دستگاه راه اندازی کنم‌. می خوام برای خرید ژنراتور و مشخصات فنی مشاوره بگیرم ازتون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 19 خرداد 1400

سلام جناب رحیمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سلمان شعبانی
 ارسال شده در : چهارشنبه 19 خرداد 1400

سلام، می خوام ۵۰ دستگاه تقریبا راه اندازی کنم‌. واسه خرید ژنراتور و نوع و قدرتش و همچنین نحوه مجوز گرفتن از دولت مشاوره بگیرم ازتون. ممنون می شم توی واتساپ برام پیام بفرستید یا پیامک بزنید، تا خودم تماس بگیرم خدمتتون. دستگاه ماینر هم دارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 19 خرداد 1400

سلام جناب شعبانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابراهیم منادی
 ارسال شده در : یکشنبه 16 خرداد 1400

سلام، درباره راه اندازی یک ماینر راهنمایی می خواستم لطفا.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 17 خرداد 1400

سلام جناب منادی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

برزگر
 ارسال شده در : یکشنبه 16 خرداد 1400

با سلام، من به یک ژنراتور ۲۵۰ کاوا نیاز دارم. بهترین موتور و ژنراتوری که برای دائم کار پیشنهاد می کنید چیه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 17 خرداد 1400

سلام جناب برزگر عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رضا
 ارسال شده در : شنبه 15 خرداد 1400

سلام، یه ژنراتور ۹۳ کاوا که توان تولید ۷۴ کیلووات برق رو داره دارم. کسی خواست حاضرم با هم کار کنیم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 17 خرداد 1400

سلام، با تشکر از پیشنهاد شما. هایپر صنعت فامکو در زمینه محصولات دسته دوم فعالیتی نداشته و تنها ارائه دهنده محصولات نو و آکبند می باشد.

فرید سواد
 ارسال شده در : جمعه 14 خرداد 1400

سلام، بنده برای تامین ۵ کیلووات برق نیاز به ژنراتور ۲۴ ساعته و گازسوز دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 17 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جعفری
 ارسال شده در : جمعه 14 خرداد 1400

سلام، وقت بخیر و خسته نباشید. عزیز بنده دستگاه رمز ارزی دارم با توان ۱۳۵۰ وات. ممنون می شم راهنمایی های لازم جهت خرید دستگاه تضعیف کننده رو به بنده اطلاع بدید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 17 خرداد 1400

سلام جناب جعفری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مظاهری
 ارسال شده در : جمعه 14 خرداد 1400

با سلام و وقت بخیر. لطفا در مورد ژنراتور گازی و مصرف گاز جهت ماینر و یا فروش برق به شبکه راهنمایی بفرمایید. ممنون و سپاس.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 17 خرداد 1400

سلام جناب مظاهری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

وحید فریس آبادی
 ارسال شده در : پنجشنبه 13 خرداد 1400

سلام، کدام دستگاه ژنراتور گازی مناسب برای 50 عدد ماینر مناسب است و هزینه اش چقدر است؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 17 خرداد 1400

سلام جناب فریس آبادی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

هادی فولادیان
 ارسال شده در : دوشنبه 10 خرداد 1400

درود بر شما، بنده جهت استخراج بیت كوین احتیاج بِه ژنراتور گازی برای تامین ٨٠ دستگاه ماینر را دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 خرداد 1400

سلام جناب فولادیان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پیام گودرزی
 ارسال شده در : یکشنبه 09 خرداد 1400

سلام، لطفا قیمت و دستگاه پیشنهادی برای ۷۰ آمپر برق رو اعلام بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 09 خرداد 1400

سلام جناب گودرزی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

افشین محمدی
 ارسال شده در : یکشنبه 09 خرداد 1400

با سلام، وقت بخیر. بنده قیمت یک ژنراتور گازی با ظرفیت حدود ۴۰ کاوا رو می خواستم. با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 09 خرداد 1400

سلام جناب محمدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مصطفی
 ارسال شده در : شنبه 08 خرداد 1400

سلام، من قصد تولید ۱ مگاوات برق از طریق توربین های بخار را دارم. با توجه به اینکه خودم تخصص دیگ بخار دارم، آیا شما ژنراتورهای کوپل شده با توربین های بخار هم دارید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 08 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد جواد آزره
 ارسال شده در : جمعه 07 خرداد 1400

درود، در زمینه خرید ژنراتور دیزل مشاوره می خواستم از خدمتتون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 08 خرداد 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

چاوشین
 ارسال شده در : شنبه 25 اردیبهشت 1400

سلام، من می خوام توی خونه رمز ارز استخراج کنم. می شه راهنمایی بفرمایید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 26 اردیبهشت 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علی اصغر قاسمی
 ارسال شده در : شنبه 25 اردیبهشت 1400

سلام، برای حدودا ۲۰۰ آمپر برق چه ژنراتور گازی پیشنهاد می کنید؟ مصرف و قیمت را هم به اینجانب اطلاع دهید. سپاسگزارم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 26 اردیبهشت 1400

سلام جناب قاسمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید کلانتری
 ارسال شده در : شنبه 25 اردیبهشت 1400

سلام، در مورد ژنراتور گازی و دیزلی جهت استفاده برای تولید رمز ارز مشاوره می خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 25 اردیبهشت 1400

سلام جناب کلانتری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سجاد رحیمی
 ارسال شده در : پنجشنبه 23 اردیبهشت 1400

سلام، مشاوره می خواستم. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 25 اردیبهشت 1400

سلام جناب رحیمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حمید صابری
 ارسال شده در : چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

با سلام، برای راه اندازی یک ماینر با مصرف 6 آمپر داخل آپارتمان چه پیشنهاد و کمکی می توانید بکنید؟ با برق خونه.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

سلام جناب صابری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی اسدی
 ارسال شده در : چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

سلام، مشاوره جهت ژنراتور ماینر می خواستم. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

سلام جناب اسدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

هاشمی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 اردیبهشت 1400

سلام و احترام، نیاز به مشاوره برای خرید دارم. ممنون از توجه شما.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 اردیبهشت 1400

سلام جناب هاشمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ابوالفضل فرجام آرا
 ارسال شده در : دوشنبه 20 اردیبهشت 1400

سلام، راجع به یک دستگاه خوب ماینر و استفاده از ژنراتور گازسوز به من راهنمایی کنید. ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : دوشنبه 20 اردیبهشت 1400

سلام جناب فرجام آرای عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

یوسفی
 ارسال شده در : یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

سلام، یه زمین کشاورزی حدود 1200 متری در اختیار دارم. نیاز به مشاوره و پیشنهاد در مورد امکان سرمایه گذاری در بخش رمز ارز دارم لطفا.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

سلام جناب یوسفی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد صالح پور
 ارسال شده در : شنبه 18 اردیبهشت 1400

سلام، اگه بخوام یه ماینر با برق خانگی راه اندازی کنم، چه ماینری را مناسب می بینید؟ لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

سلام جناب صالح پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رضا کاشانی
 ارسال شده در : شنبه 18 اردیبهشت 1400

سلام، حدود ۱۵۰ دستگاه جهت خرید می خوام. سوله هم صحبت شده که حدود ۴۰۰ آمپر برق دارد. برای تامین الباقی برق به فکر موتور دیزل هستیم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 18 اردیبهشت 1400

سلام جناب کاشانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

صالحی
 ارسال شده در : چهارشنبه 08 اردیبهشت 1400

سلام، با توجه به سخت گیری هایی که برای ماینر های خانگی هست، اگر بخوایم یک ماینر داخل خونه بذاریم، با مصرف ۱.۶ کیلووات، چه پیشنهادی برای ما دارید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 08 اردیبهشت 1400

سلام جناب صالحی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

غلامی
 ارسال شده در : چهارشنبه 08 اردیبهشت 1400

سلام، خسته نباشید. دستگاه های ماینر صدا دارن؟ یا هیچ صدایی از خود تولید نمی کنن؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 08 اردیبهشت 1400

سلام جناب غلامی عزیز، دستگاه های ماینر دو عدد فن داشته و صدایی تقریبا زیاد در حدود 76 دسی بل از خود تولید می کنند.

محسن دلدار
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 اردیبهشت 1400

سلام و خسته نباشید. ما زمین کشاورزی داریم که از برق 3 فاز برخوردار است. چه پیشنهادی برای اونجا دارین؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 اردیبهشت 1400

سلام جناب دلدار عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

اویس فرجی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 اردیبهشت 1400

سلام، ژنراتور دائم کار برای ۵۰ ماینر نیازه. لطفا هزینه را اعلام کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 اردیبهشت 1400

سلام جناب فرجی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

نادیا ملکی
 ارسال شده در : دوشنبه 06 اردیبهشت 1400

سلام، مطلب تون خیلی برام مفید بود. من می خوام یه دستگاه ماینر بخرم و توی خونم استفاده کنم. با توجه به سختگیری هایی که می کنند، چه دستگاهی بخرم؟ لطفا راهنمایی کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 اردیبهشت 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ایمان منفرد
 ارسال شده در : یکشنبه 05 اردیبهشت 1400

سلام، وقت بخیر. با توجه به اینکه می گن این روزها سختگیری می کنن، من جهت بیت کوین می خوام یه ماینر تو منزل راه اندازی کنم که درآمد میانگین 7 یا 8 بده، با برق منزل و بدون صدا. لطفا راهنمایی کنید. چه دستگاهی بهتر هست و در بازار با چه قیمت عرضه می شه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 05 اردیبهشت 1400

سلام جناب منفرد عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

شایان قاسمی
 ارسال شده در : یکشنبه 05 اردیبهشت 1400

سلام، خسته نباشید. ما یه کارگاه داریم با برق ۳ فاز. می خواستم ببینم باید چیکار کنیم تا بتونیم حدود ۳۰ تا ماینر نصب کنیم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 05 اردیبهشت 1400

سلام جناب قاسمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

کبیری
 ارسال شده در : یکشنبه 05 اردیبهشت 1400

با سلام، من ۲ تا ۵ دستگاه می خوام. چه دستگاهی توصیه می کنین؟ ممنون می شم مشخصات رو داخل واتساپ بفرستین.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 05 اردیبهشت 1400

سلام جناب کبیری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

احسان دافعیان
 ارسال شده در : شنبه 04 اردیبهشت 1400

با عرض سلام و احترام. ما یه کارگاه داریم، برق 3 فاز و گاز صنعتی داریم. اگر بخوایم 30 یا 40 تا ماینر راه اندازی کنیم، چه دستگاهی لازم داریم برای تبدیل گاز به برق؟ قیمت می فرمایید؟ با تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 04 اردیبهشت 1400

سلام جناب دافعیان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی
 ارسال شده در : جمعه 03 اردیبهشت 1400

سلام، خسته نباشید. برای ۴ دستگاه ماینر چه ژنراتوری توصیه می کنید؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 04 اردیبهشت 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد حمزه
 ارسال شده در : جمعه 03 اردیبهشت 1400

سلام، چه دستگاهی برای ۶ عدد ماینر ۱۵ آمپر پیشنهاد می کنید؟ هم گاز سوز و هم دیزل. قیمت و‌ مشخصات و هزینه نگهداریش رو هم بفرمایید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 04 اردیبهشت 1400

سلام جناب حمزه عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عباس نوروزی
 ارسال شده در : چهارشنبه 01 اردیبهشت 1400

سلام و عرض خسته نباشید. می خواستم توی خونه ماینینگ انجام بدم. چه نوع ژنراتور و چه هزینه ای داره؟ ممنون می شم از راهنماییتون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 02 اردیبهشت 1400

سلام جناب نوروزی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمدحسین ابراهیمی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 31 فروردین 1400

سلام وقت بخیر. ژنراتور برای راه اندازی ۱۰ الی ۲۰ دستگاه ماینر رو می خوام لطف کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : چهارشنبه 01 اردیبهشت 1400

سلام جناب ابراهیمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد مستان
 ارسال شده در : یکشنبه 29 فروردین 1400

سلام، خسته نباشین. هزینه ژنراتور مناسب برای ۱۰ الی ۲۰ دستگاه ماینر (۲۵ تا ۵۰ کیلووات) رو می خواستم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 29 فروردین 1400

سلام جناب مستان عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حجت اکبری
 ارسال شده در : یکشنبه 29 فروردین 1400

سلام، برای ماینینگ چه نوع ژنراتوری پیشنهاد می کنید؟ قیمت و نوع دستگاه ایرانی و خارجی؟ یک دستگاه خوب که فقط کار بکنه و استهلاک کمی داشته باشه. در ضمن مصرف گازشم مناسب باشه. ممنون می شم راهنمایی بکنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 29 فروردین 1400

سلام جناب اکبری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ایمان رضایی
 ارسال شده در : جمعه 27 فروردین 1400

سلام، من نیاز به مشاوره و راهنمایی دارم. لطفا کارشناسان شما تماس بگیرن. ممنون می شم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 28 فروردین 1400

سلام جناب رضایی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

صداقت پور
 ارسال شده در : جمعه 27 فروردین 1400

سلام، من می خواستم بیت کوین استخراج کنم. بهترین و به صرفه ترین مبدل برق چیه؟ اگه می شه هرچی سریع تر راهنماییم کنید.

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 28 فروردین 1400

سلام جناب صداقت پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی برهانی فر
 ارسال شده در : پنجشنبه 26 فروردین 1400

سلام و خسته نباشید. من حدود دویست آمپر نیاز دارم. ژنراتور گازی پیشنهادی، مصرف و قیمتش رو بهم اطلاع میدین؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 26 فروردین 1400

سلام جناب برهانی فر عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی تسلیمی
 ارسال شده در : پنجشنبه 26 فروردین 1400

سلام. بنده می خوام ارز دیجیتال تولید کنم ولی برق سه فاز صنعتی دارم. لطفا اگر برام به صرفه نیست، راهنماییم کنید. چطور می تونم برق تولید کنم؟ ممنونم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 26 فروردین 1400

سلام جناب تسلیمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی
 ارسال شده در : چهارشنبه 25 فروردین 1400

با سلام، برای ۳ تا ماینر چه ژنراتوری رو پیشنهاد می کنید؟ لطفا با قیمت. ممنون از شما.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 26 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

صابر غلامی
 ارسال شده در : چهارشنبه 25 فروردین 1400

سلام، من هم گاز دارم و هم گازوئیل. می خوام ۳۰ عدد ماینر راه اندازی کنم. لطفا مناسب ترین و بهینه ترین موتور رو سریعا معرفی کنید. ممنون از سایت خوبتون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 26 فروردین 1400

سلام جناب غلامی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فاطمه دیروندی
 ارسال شده در : چهارشنبه 25 فروردین 1400

سلام. من برای شروع می خوام با دو تا ماینر توی خونه کار کنم. لطفا راهنمایی کنید که چطوری برقشونو ‌تامین کنم. قضیه این ژنراتورهای گازی چیه؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : پنجشنبه 26 فروردین 1400

سلام سرکار خانم دیروندی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مجید
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 24 فروردین 1400

سلام، مشکل گازوئیل ندارم. می خوام ماین کنم.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 24 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمودی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 24 فروردین 1400

سلام، خسته نباشید. هزینه راه اندازی ژنراتور ۲۵۰ کاوا رو می خواستم بدونم. چه وسایل دیگه ای برای وصل به شبکه برق، جهت فروش به اداره برق لازم داره؟ تشکر.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 24 فروردین 1400

سلام جناب محمودی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جواد
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 24 فروردین 1400

سلام، بهترین راه برای تولید برق برای ماینر چیه به نظرتون؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 24 فروردین 1400

سلام، بهترین راه تولید برق برای ماینر استفاده از انواع ژنراتور گازی، دیزلی و بنزینی یا استفاده از انرژی خورشیدی است. انتخاب هر یک از دو روش مذکور، به شرایط کاری شما بستگی دارد.

علیرضا سجادی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 24 فروردین 1400

سلام و عرض ادب. یک توضیح کامل درباره ژنراتور های گازی و نوع کار آنها لطف می کنید؟ قیمت دستگاه ها رو می فرمایید؟ ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 24 فروردین 1400

سلام جناب سجادی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حدیث زنگینی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 24 فروردین 1400

سلام، از کجا متوجه شوم که برق من به ماینر وصل شده یا نه؟ چون طی ۴ ماه گذشته قبض برق با مبلغ بالا برام اومده و اداره برق هم تشخیص نمیده.

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 24 فروردین 1400

سلام سرکار خانم زنگینی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسین خسروی
 ارسال شده در : یکشنبه 22 فروردین 1400

سلام، نیاز به 250 کیلووات بر ساعت برق برای راه اندازی ماینرهام دارم. لطفا بهترین و مقرون به صرفه ترین ژنراتور به همراه قیمت معرفی نمایید. ممنون.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 22 فروردین 1400

سلام جناب خسروی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی
 ارسال شده در : یکشنبه 22 فروردین 1400

سلام، ببخشید ژنراتور گاز سوز برای راه اندازی 10 الی 20 ماینر چقدر هزینه داره؟ گاز خانگی هم هست.

مدیر سایت
 ارسال شده در : یکشنبه 22 فروردین 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت و به شما لیست قیمت ارائه خواهند داد.

علی ستاری
 ارسال شده در : شنبه 21 فروردین 1400

می خواهم دستگاه ارز دیجیتال راه اندازی کنم با برق آزاد. میشه سود کرد؟ خودم برق کارم.

user4@web24.ir
 ارسال شده در : یکشنبه 22 فروردین 1400

سلام جناب ستاری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

حسینی
 ارسال شده در : شنبه 21 فروردین 1400

سلام، قیمت ژنراتور 60 آمپر چنده؟

user4@web24.ir
 ارسال شده در : شنبه 21 فروردین 1400

سلام جناب حسینی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

منصور ستاری
 ارسال شده در : جمعه 20 فروردین 1400

سلام، ببخشید ژنراتور گازسوز جهت راه اندازی حداقل ۱۰ ماینر چقدر هزینه داره؟