ژنراتور برق ماینر یا ژنراتور برای ماینینگ ارز دیجیتال

ژنراتور برق ماینر

ماینر چیست؟

بطور خلاصه باید گفت ماینر دستگاهی است برای استخراج بیت کوین که همان ارز دیجیتال است و توسط شرکت هایی چون BITMAIN که پیشتاز این نوع صنعت گردیده، تولید می شود. که هر روزه برای استخراج بهتر، مدل های جدید تری عرضه بازار می شود.

ژنراتور برق ماینر

در ابتدا این دستگاه ها برای CPU های معمولی استفاده می شد که بعدها مشخص شد هرچه گرافیک دستگاه بالا رود قدرت استخراج افزایش پیدا می کند. در نتیجه دستگاه های جدیدی به بازار عرضه شد که میزان برق مصرفی آنان بسیار بالاتر رفت و در نتیجه از حالت مقرون به صرفه بودن درآمد.  در نتیجه فعالان و سرمایه گذاران در این بخش به ناچار باید هزینه جداگانه ای جهت تامین مولد برق صرف نمایند که علاوه بر مقرون به صرفه بودن، سهولت استفاده و دسترسی آسان به سوخت نیز باید مد نظر قرار گیرد.

در بحث تامین مولدهای برق اولین گزینه گاهی ممکن است پنل های خورشیدی باشد که به ذهن مصرف کنندگان می رسد.

پنل خورشیدی برای تامین برق ماینر

پنل خورشیدی برای تامین برق ماینر

در کشورهای اروپایی جهت کاهش هزینه های برق از پنل های خورشیدی استفاده می کنند. اما باید این مسئله را مد نظر داشت که در آنجا هزینه خرید هم بسیار با هزینه خرید در ایران متفاوت و دارای فاصله ارزی بسیار زیادی است که هزینه اولیه سرمایه گذاری در این بخش را مورد چالش قرار می دهد. در پنل های خورشیدی تقریبا هر پنل با ابعادی حدود 1956×992 می تواند توانی حدود 300 وات (0.3 کیلو وات) برق تولید کند و با قیمتی حدود 2.5 میلیون تومان که تقریبا برای هر ماینر با مصرف برق بطور متوسط 1.5 کیلو وات، باید حدود 5 الی 6 صفحه پنل خورشیدی خریداری کرد که صرفه اقتصادی آن مشخصا زیر سوال می رود. علاوه بر آن نبود تولید برق در شب ها را نیز باید مد نظر قرار داد. در نتیجه باید با توجه به در دسترس بودن سوخت هایی ارزان مانند گازوئیل و گاز در ایران سراغ تهیه ژنراتورها برای تامین برق رفت.

ژنراتور برق دستگاه ماینر

با پپیشرفته شدن دستگاه های ماینینگ و افزایش میزان برق مصرفی این دستگاه ها، دیگر برق شهری از لحاظ قیمت مصرف جوابگوی سوددهی برای این کار نیست و چه بسا این دستگاه ها اجازه استفاده از برق شهری را ندارند.

ژنراتور برق دستگاه ماینر

در نتیجه باید ژنراتور هایی که بتواند جوابگوی مصرف این دستگاه ها باشد را تهیه کرد. شرکت فامکو با بررسی این مقوله، مفتخر است شما همراهان گرامی را جهت مشاوره و راهنمایی برای خرید بهترین و معقول ترین دستگاه های مولد برق برای ماینرها همراهی نماید.

ژنراتور برای ماینینگ ارز دیجیتال

تامین برق ماینر به وسیله موتور برق

به منظور تامین برق مورد نیاز جهت ماینر همچنین می توانید از موتور برق استفاده نمایید ولی با توجه به اینکه سیستم خنک کننده موتور برق به صورت هوا خنک می باشد، نیاز به دو دستگاه موتور برق دارید تا به صورت پارت تایم از آنها استفاده کنید بطوریکه 5 الی 6 ساعت موتور برق اول و مرحله بعد موتور برق دوم شروع به کار کند تا موتور برق اولی به حالت خاموش و استراحت برود.

ژنراتور دائم کار برای ماینر

در درجه ی اول باید گفت با توجه به این که ساختار مولد های برق دائم کار از نظر مشخصات فنی کاملا با مولد های برق موجود در بازار ایران متفاوت است، دسترسی به ژنراتورهای دائم کار با توجه به موجودی بازار در ایران تقریبا غیر ممکن است. لذا برای جایگزینی ژنراتور های موجود با نمونه های دائم کار آن باید حداقل توانی مازاد تا 1/5 برابر توان مورد نیاز را به کار گیریم تا بتواند با ظرفیت حداکثر 70% توان مورد نیاز فعالیت شبانه روزی داشته باشد که البته معایب خود را هم دارد.

ژنراتور دائم کار برای ماینر

معایب بکارگیری دائم و شبانه روزی ژنراتورها

بزرگترین ایراد بکارگیری شبانه روزی دستگاه های مولد برق افزایش استهلاک این دستگاه ها مانند هر دستگاه ماشینی دیگر است که زمان سرویس آن ها را نزدیک تر می کند و علاوه بر آن لوازم مصرفی آنها را نیز دستخوش اتمام عمر مفید کرده و لازم است در مدت زمان نزدیکتری نیاز به overhaul کردن دستگاه ها باشد.

این دستگاه ها بعلت حرارت زیادی که در اثر فعالیت مداوم تولید می کنند نیاز به سیستم تهویه بسیار مطلوبی دارند که با عمر مفید دستگاه رابطه مستقیمی دارد. یعنی هرچه سیستم تهویه و هوادهی به سیستم بیشتر باشد، عمر مفید قطعاتی که درگیر حرارت شدید هستند افزایش می یابد. در نگهداری ژنراتورها برای ماینرها باید سرویس های دوره ای بشدت مد نظر قرارگیرد، تعویض روغن، تعویض فیلتر روغن، تعویض فیلتر هوا و کنترل اگزوز و رفع مسدودیت های احتمالی آن، نمونه ای از فرایند های نگهداری این دستگاه جهت بهره برداری بهتر و بالا بردن عمر مفید آنها می باشد.

معایب بکارگیری دائم و شبانه روزی ژنراتورها

بهترین ژنراتور برای ماینر چیست؟

در انتخاب ژنراتور ها باید به این نکات توجه داشت که:

  • بهترین و دردسترس ترین سوخت برای شما کدام است ! گازوئیل یا گاز ؟
  • دمای محیطی برای بکارگیری ژنراتور چقدر است ؟ (دمای محیطی در کاهش یا افزایش کارایی دستگاه تاثیر مستقیم دارد و برای شرایط محیطی فاکتورهای نگهداری خاصی درنظر گرفته شده است.)
  • از آنجایی که دستگاه ماینر باید مداوم و به صورت 24 ساعته کار کند باید حتما از مرغوب ترین دستگاه های مولد برق استفاده کرد تا در گذر زمان درگیر استهلاک و خرابی های شدید ناشی از آن نشویم.

چنانچه به گاز صنعتی دسترسی دارید ما می توانیم با محاسبه میزان نیاز شما بهترین ژنراتور گازی را به شما معرفی کنیم که هزینه مصرفی بهینه تری نسبت به سایر دستگاه ها دارد و اگر دسترسی به گاز محدود است می توانیم بهترین دیزل ژنراتور را که از نظر مصرف سوخت بهینه تر شده اند را معرفی و تامین کنیم.

مسئله دیگری که در انتخاب توان ژنراتور ها حائز اهمیت است محاسبه توان مصرفی دستگاه ها می باشد.

نحوه محاسبه میزان مصرف برق برای دستگاه ماینر و انتخاب ژنراتور مناسب

نحوه محاسبه میزان مصرف برق برای دستگاه ماینر و انتخاب ژنراتور مناسب

ما فرض را بر راه اندازی 50 دستگاه ماینر درنظر می گیریم:

تقریبا هر ماینر چیزی حدود kw 1.5 یا w 1500 برق مصرف میکند و آمپر مصرفی هر کدام بصورت تقریبی بین 6 الی 7 آمپر است و با توجه به کنتورهای خانگی که چیزی بین 15 الی 25 آمپر و تکفاز را در اختیار قرار میدهند بصورت پیش فرض 2 الی 4 ماینتر میتواند کل توان شمارا بگیرد و دیگر اجازه به روشن شدن سایر دستگاهای موجود در منزلتان را ندهد.

در نتیجه برای داشتن 50 ماینر چیزی حدود 350 آمپر برق باید مد نظر قرار گیرد که با توجه به تکفاز بودن می شود.

kVA 96 و برای بکارگیری بصورت 24 ساعته از مولد برق حتما باید حداقل توان مازاد حدود 1.5 برابر توان مورد نیاز را تهیه کرد تا ژنراتور بتواند با حداکثر 70 درصد توان اسمی فعالیت خود را برای تایم مداوم ادامه دهد، پس باید یکی از فاکتورهای انتخاب ژنراتور شما داشتن توانی معادل kVA 144 باشد.

همچنین بخوانید
عملکرد همه دوربین های مداربسته یک روند یکسان و کلی را در پیش دارد. اما متناسب با نوع دوربین و اجزای تشکیل دهنده آن، طرز کار دوربین های مداربسته متغییر است. دوربین های مداربسته عمدتا مجهز به یک موتور قدرتمند هستند که به واسطه آن قابلیت زوم داشته و برحسب نیاز با حرکت در محدوده مورد نظر و زوم در یک نقطه خاص، توالی ثابتی از تصاویر مرتبط با آن نقطه یا نقاط ثبت شده را ضبط می کنند و از طریق کابل یا در مدل های بی سیم به واسطه قابلیت وای فای دیتاها را بر روی DVR ذخیره می کنند.
در این بخش به بررسی خصوصیات و ویژگی های نفوذدهنده صنعت نساجی پرداخته می شود و خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن و کاربردهای آن در صنعت نساجی مورد بحث قرار می گیرد. در پایان این مقاله شما به راحتی با اطلاعاتی کامل و دقیق می توانید جهت خرید آن اقدام نمایید. نفوذ دهنده ها در واقع همان مواد فعال سطحی هستند که با کاهش کشش سطحی آب باعث می شوند که آب به راحتی در به الیاف نفوذ کند.. استفاده از این مواد در صنعت نساجی می تواند کمک شایانی به افزایش کیفیت رنگرزی داشته باشد.
استفاده از کریر CK-80 در صنعت نساجی جهت رنگرزی پارچه های پلی استر می باشد. این مقاله حاوی اطلاعات مفید و جامعی در مورد این ماده است که می تواند به شما در شناسایی این ماده تعاونی نساجی کمک کند. از آنجایی که رنگرزی پارچه های پلی استر به راحتی در دمای پایین انجام نمی شود به همین دلیل استفاده از کریر یک امر اجتناب ناپذیر می باشد و می تواند به بهبود رنگرزی در دمای پایین کمک کند که در این مورد انتخاب نوع حامل بسیار مهم است و دقت به این نکته می تواند در بهبود کیفیت رنگرزی مفید باشد.
این دوربین های مداربسته دیجیتال به واسطه آی پی مستقلی که دارند به اینترنت وصل می شوند. از این رو داده های حاصل از رصد دوربین بر روی نمایشگر دستگاه قابل مشاهده است و در کمترین فاصله زمانی دیتاها دراختیار کاربر قرار می گیرد که این امر در دوربین های مداربسته آنالوگ امکانپذیر نمی باشد. بدون محدودیت زمانی و مکانی به راحتی می توان به داده های دوربین مداربسته تحت شبکه دسترسی داشت که این قضیه بزرگ ترین مزیت این دوربین ها تلقی می شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
تقوی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 اردیبهشت 1403

سلام، بسیار عالی و توضیحات کامل. برای 2 دستگاه با مصرف هر کدام 3500 چه ژنراتوری پیشنهاد می کنید؟ لطفا راهنمایی کنید.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 اردیبهشت 1403

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ناصر گلی کانلو
ارسال شده در : شنبه 14 بهمن 1402

سلام، وقتتون بخیر. برای 3 عدد ماینر s19 با مصرف برق هر کدام 5000 وات چه تولید کننده برقی رو پیشنهاد می کنین که دائم کار باشه؟

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 16 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، متاسفانه در حال حاضر تجهیز مورد نظرتان موجود نیست.

شفیعی
ارسال شده در : پنجشنبه 12 بهمن 1402

سلام من برای یک دستگاه 4000 وات 15 آمپر نیاز به بک ژنراتور دائم کار گازسوز دارم میخواستم ببینم آیا توی محصولات داخل بازار آیا مدلی هست که علیرغم دائم کار بودن برای رفع نیاز بنده مناسب باشه با هزینه معقول ممنون می شم راهنمایی کنید.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : دوشنبه 16 بهمن 1402

سلام و عرض ادب، متاسفانه در حال حاضر تجهیز مورد نظرتان موجود نیست.

وحيد داددوست
ارسال شده در : جمعه 06 بهمن 1402

سلام و وقت بخير. برای 20 دستگاه ماينر با برق مصرفی هر دستگاه 3500 وات، چه ژنراتور گازسوز دائم رو پيشنهاد مي كنين؟ چند كاوا باشه بدرد مي خوره؟ البته مي خوايم 70 درصد ژنراتور درگير توليد برق بشه، همچنين بهترين برند ژنراتور رو هم بگين ممنون مي شم.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : شنبه 07 بهمن 1402

سلام جناب داددوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پیمان
ارسال شده در : پنجشنبه 28 دی 1402

سلام و عرض ادب، لطفا راهنمایی کنید برای پنج ماینر 3350 وات چه نوع ژنراتوری باید تهیه کنم؟ 24 ساعت کار کنه. ممنون می شم راهنمایی کنید.

admin3@web24.ir
ارسال شده در : پنجشنبه 12 بهمن 1402

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیر جلیلی
ارسال شده در : شنبه 02 دی 1402

سلام، خسته نباشید. برای یک دستگاه ماینر 3250 وات که به صورت شبانه روزی کار کنه چه ژنراتوری پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 09 دی 1402

سلام و عرض ادب، موتور برق ها به صورت دائم کار نیستند. در صورتی که قصد استفاده برای 24 ساعت را دارید لازم است 2 عدد موتور برق 5 کیلووات دیزلی تهیه بفرمایید که بتوانند به صورت 12 ساعت کار بکنند.

امیر جعفری
ارسال شده در : یکشنبه 26 آذر 1402

سلام، با موتور برق بنزینی می شه دستگاه ماینر گذاشت؟ اگه می شه چند تا جواب میده هر موتور برق؟ بعد چه موتور برقی پیشنهاد می کنید؟ می صرفه بنظرتون آیا اینجوری؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 30 آذر 1402

سلام و عرض ادب، با موتور برق نمی توان ماینر راه اندازی کرد چون موتور برق ها هوا خنک می باشند و در اکثر موارد نیز دائم کار نمی باشند مگر اینکه 4 الی 5 عدد تهیه گردد و با ساخت تابلو هر 2 الی 3 ساعت تعویض شوند. موتور برق 8.5 کیلووات به عنوان مثال 32 آمپر برق مفید می دهد که باید برآورد شود که هر دستگاه ماینر چند آمپر است و ماکزیمم چند عدد می توان راه اندازی کرد.

ایمان سلیمانپور
ارسال شده در : پنجشنبه 23 آذر 1402

سلام، برای ژنراتورهای 250 تا 300 کاوا باید گاز با فشار صنعتی داشته باشیم سوال من اینه که برای گرفتن مجوز مثل مجوز گرفتن گاز برای خونس که یه پولی می دیم مجوز میدن یا نه؟ باید شرح استفاده رو باید به شرکت گاز بدیم تا مجوز صادر بشه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 30 آذر 1402

سلام جناب سلیمانپور عزیز، ما ارائه دهنده محصول هستیم و اطلاعاتی درباره مجوزها نداریم.

حسین جوکار
ارسال شده در : جمعه 03 آذر 1402

سلام، برای 20 دستگاه ماینر 3600 وات چه ژنراتور گازوئیلی پیشنهاد می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 08 آذر 1402

سلام جناب جوکار عزیز، استفاده از ژنراتور گازوئیلی 100 کاوا مناسب است.

امیر کشاورز
ارسال شده در : شنبه 27 آبان 1402

با عرض سلام و درود فراوان، برای نصب میانگین اسمی 5 عدد دستگاه ماینر با ورودی هر دستگاه 1500 وات، متوسط 8 آمپر آیا توصیه مناسبی از ژنراتورها یا موتورهای برق تک یا سه فاز دارید؟ آیا لینک راهنمایی و فرمول خاصی برای محاسبه مقرون به صرفه بودن با در نظر گرفتن مکانی بیرون شهری کاملا دور از برق صنعتی یا خانگی برای دائم کار بودن و هزینه های جانبی پشتیبانی و نگهداری وجود دارد؟ از شما ممنونم اگر من را راهنمایی نمایید و ضمنا اگر دو دستگاه روشن دائم کار با توان حداکثری مد نظر باشد نیز توصیه بر ژنراتور است یا موتور برق؟ لطفا میزان مصرف و گنجایش سوخت مخازن دستگاه را در حالت دائم کار بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 آبان 1402

سلام جناب کشاورز عزیز، مقدار برق مورد نیاز شما حدود 10 کاوا تکفاز می باشد که در این رنج توانی، موتورها غالبا هواخنک بوده و دارای توان های اسب بخار بسیار پایین هستند و با توجه به موارد ذکر شده، امکان کارکرد به صورت دائم کاری را ندارند. به درستی متوجه قسمت دوم پرسش حضرتعالی نشدیم. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

علی کاکائی زاده
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 شهریور 1402

با سلام، یه موتور برق دائم کار که با گاز شهری کار کنه و 5500 برق یک ماینر رو تامین کنه، چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟ قیمت چنده؟ مصرف گازش در ماه چقدر می شه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 27 شهریور 1402

سلام جناب کاکائی زاده عزیز، موتور برق های گازی، دائم کار نیستند و حداکثر کارکرد 6 ساعت در روز و 4 ساعت استراحت توصیه می شود. مصرف این ژنراتور هم به صورت حدودی به ازای هر کیلووات توان، 0.3 متر مکعب در ساعت است.

علیرضا خازنی
ارسال شده در : دوشنبه 13 شهریور 1402

سلام، موتور برق مثلا 250 کاوا اسکانیا گاز سوز داشته باشیم. دستگاه ها مجوز داشته باشن داخل حیات ویلایی موردی داره؟ دستگاه ها رو بیان نمی برن چون برق خودمون تولید کردیم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 29 شهریور 1402

سلام، وقت بخیر و خدا قوت. استفاده از ژنراتور برای تولید برق مصرفی شخصی هیچ محدودیتی ندارد. در حال حاضر بسیاری از کارخانجات و ساختمان ها برای تولید برق مصرفی از ژنراتور به صورت هم دائم و هم موقت استفاده می کنند.

عرفان مهدوی
ارسال شده در : یکشنبه 22 مرداد 1402

سلام، برای راه اندازی 100 عدد ماینر با توان هر کدام 1500 وات و هر کدام 7 آمپر چه مدل ژنراتور با چه توانی پیشنهاد می کنید؟ آیا موجود دارید برای فروش؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 28 مرداد 1402

سلام جناب مهدوی عزیز، برای 700 آمپر خروجی نیاز به دیزل ژنراتور یا ژنراتورهای گازی دارید با موتور نمی توانید راه اندازی بفرمایید. همکاران واحد مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

مصطفی کریمی
ارسال شده در : چهارشنبه 28 تیر 1402

سلام، وقت بخیر بزرگوار. برای 140 دستگاه ماینر 15 آمپر اگه دو تا دیزل ژنراتور تهیه کنیم که هر کدوم 12 ساعت روشن باشن که استهلاک کمتری داشته باشن، هر دیزل چند کاوا باید باشه؟ یک دیزل ژنراتور 1000 کاوا که توانایی تولید برق سه فاز رو هم داره، چند آمپر خروجی داره؟ داخل اکثر سایت های فروش ذکر نشده در حالت سه فاز چند آمپر خروجی می ده دستگاه برای همین کمی گیج شدم. خیلی ممنونم از وقتی که می گذارید این همه سوال ها رو پاسخ می دید بزرگوار. واقعا تعجب کردم این همه لیست سوالات رو دیدم. پیشاپیش سپاسگزارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 29 تیر 1402

سلام جناب کریمی عزیز، دیزل ژنراتور 1000 کاوا 1440 آمپر ساعت خروجی دارد که 12 ساعت می تواند روشن باشد. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

محمد صدیقی
ارسال شده در : پنجشنبه 08 تیر 1402

سلام و عرض ادب، برای 2 عدد ماینر که هر کدام 15 آمپر مصرف می کنند، چه متور برق بنزینی رو پیشنهاد می کنید؟ برای عمر بهتر متور برق پیشنهاد می کنید چند موتور بخرم؟ سوختش هم می گین مصرف چطوریه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 11 تیر 1402

سلام جناب صدیقی عزیز، استفاده از موتور برق بنزینی 8.5 کیلوواتی با حداکثر 6 ساعت کار در روز توصیه می شود که لازم است هر 2 ساعت، 1 ساعت استراحت داده شود. برای دائم کار بودن از چند موتور برق استفاده بفرمایید.

بهروز مصلی نژاد
ارسال شده در : جمعه 02 تیر 1402

سلام، خسته نباشید. دستگاه ژنراتوری برای تولید حداقل برق 40 آمپر تک فاز یا 90 آمپر سه فاز می خوام. لطفا دستگاه حداقل صدا و سوخت رو داشته باشه. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 04 تیر 1402

سلام جناب مصلی نژاد عزیز، استفاده از ژنراتور 88 کاوا برای شما توصیه می شود.

علی
ارسال شده در : دوشنبه 18 اردیبهشت 1402

سلام، خسته نباشید. مشاوره در رابطه با بهترین راهکار ماین کردن بیت کوین، انتخاب ماینر و خرید ژنراتور جهت ماین کردن می خواستم. ممنون می شم راهنماییم کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 24 اردیبهشت 1402

سلام دوست عزیز، ما تنها در زمینه انتخاب و فروش ژنراتور با توجه به توان مورد نیاز کاربر و شرایط محیطی مشاوره فنی ارائه می دهیم و در حوزه های دیگر مانند رمز ارز تخصص و فعالیتی نداریم. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امین اریا
ارسال شده در : پنجشنبه 07 اردیبهشت 1402

سلام، خسته نباشید. یک دستگاه ماینر با مصرف برق 15 آمپر 3200 وات رو می شه تو خانه با برق خانه نگه دارم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 14 اردیبهشت 1402

سلام دوست عزیز، این امر بستگی به توان کنتور برقتان دارد.

غلامرضا حدادی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 فروردین 1402

سلام، وقت بخیر. من 2 عدد ماینر می خوام بخرم، چه نوع ژنراتوری باید بگیرم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 26 فروردین 1402

سلام جناب حدادی عزیز، در حال حاضر تجهیز مورد نظر شما ارائه نمی شود.

اسبوچین
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 08 فروردین 1402

سلام، برای خرید ژنراتور دیزل راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 09 فروردین 1402

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد سجاد
ارسال شده در : چهارشنبه 19 بهمن 1401

سلام، من 2 عدد ماینر 3700 وات با مصرف 15 آمپر می خوام خریداری کنم ولی برای برقشون بنظرتون چه ژنراتوری مناسب هست؟ مدلش رو بگید لطفا.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 23 بهمن 1401

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ارمین خسروان
ارسال شده در : جمعه 15 مهر 1401

سلام، وقتتون بخیر. به نظر شما با ۴۰۰ میلیون تومان هم می شه مزرعه بیت کوین زد و کسب درآمد کرد؟ ممنون می شم یکی جواب بده.

علی جمشیدی
ارسال شده در : شنبه 09 مهر 1401

سلام و عرض ادب. برای خرید ژنراتور دیزل راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 09 مهر 1401

سلام جناب جمشیدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سعیدی
ارسال شده در : پنجشنبه 24 شهریور 1401

سلام، می شه لطفا برای خرید 2 عدد ژنراتور برای حداقل 100 دستگاه 10 آمپر تماس بگیرید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 24 شهریور 1401

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 تیر 1401

سلام، متن شاید یکم طولانی باشه. از شکیباییتان مچکرم. اولا شما در نظرات که اکثرش را خواندم، برای کسی که نیاز به 40 آمپر را دارد، ژنراتوری را معرفی کردید که 10 کاوا هستش. بنده تا جایی که می دانستم باید 2 برابر باشه تا در دایم کار جوب بده. یعنی وقتی دایم کار استفاده می شه، 50 الی 70 درصد می شه بهره برداری کرد. در معرفی موتورها از اسکانیا 5 سیلندر زمینی بیشتر توصیه می شه به این دلیل که سانتریفوژ روغن دارن و ادعا می کنند که فقط در این مدل ها هستش و مسبب خنکی زیادش می شه. پروانه خنک کننده رادیاتور به میل لنگ وصل بشه بهتره یا از نوع روغنی یا خودکار باشه بهتره؟ یکی از دوستان در صنعت ماینر بهم گفت بخاطر ضعف در فشار گاز شهری (نه صنعتی) بهترین مدل بنز 457 اتوبوس های شهری هستش چون با گاز شهری مچ هستند و جوابگو هستند. آیا اگر پروانه خنک کننده رادیاتور را از برق شهری توسط فن های دایم کار آکوستیک استفاده بشه، باعث می شود که زور کمی به موتور برسه یا تاثیر آنچنانی ندارد؟ مشکل اصلی در این صنعت (با توجه به اینکه شما گفتید تخصصی در ماینر ندارید) صدای ماینر و حتی صدای موتور هستش. اگر یک زیر زمین به ارتفاع 3 متر با سقف کاذب و ابعاد تقریبا 3*5 متر تهیه کنیم و ورودی هوا را با حساب دبی مصرفی دستگاه ها اوکی کنیم و از برق خود ژنراتور کولر گازی برای خنک سازی موتور و در قسمت ورودی هوای زیر زمین، فن های آکوستیک با مصرف زیر 2 آمپر بذاریم آیا موتور ژنراتور مشکلی ایجاد می کنه یا فقط مهم رساندن حجم هوا هستش با محاسبه دبی؟ آیا اگزوز اصولی ولی با تعداد بالا مثلا در 2 یا 3 مرحله در خروجی موتور گذاشته بشه مشکلی ایجاد می کنه؟ در آخر و یکی از سوال های مهمم این هست که هر ماینر هر چقدر برق بهش برسه و خاموش نشه در استحلاک پاور دستگاه بسیار مطلوب عمل می کنه. در این وسط برای سرویس موتور باید تا آنجایی که من‌ می دونم در دایم کارها از 7 الی 10 روز روغنش حتما عوض بشه. من‌ در ذهنم این هستش که بجای یک موتور ژنراتور، 2 عدد تهیه کنم و موتور اولی قبل اینکه خاموش بشه، موتور دومی را روشن کرده و در تابلو برق طراحی بصورتی باشه که برق با اینکه 2 ژنراتور در حال کار هستش به اندازه مصرفی به دستگاه ها برسه. نمی دانم همچین تابلو برقی می شه درست کرد یا نه. چون آن وقت دستگاه های ماینر هر چند روز یکبار دیگه خاموش روشن‌ نمی شن و بصورت دایم کار می کنند و ضمنا اینکار باعث می شه موتور ژنراتور نه اینکه 2 برابر بلکه نزدیک 4 برابر عمر مفیدش بره بالا. بخاطر استراحتش از 2 برابر بیشتر عمرش می ره بالا. بسیار ممنون بابت وقتی که گذاشتید چون واقعا این ها برام سوال هستند. برای قیمت و شرایط فروشتون لطفا هر روز از ساعت 12 ظهر تا12 شب آنکال هستم. بازم تشکر بابت وقتی که گذاشتید و مطالعه کردید. شب و روزگار خوش.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 23 تیر 1401

سلام دوست عزیز، موتور برق متناسب با پرسش و نیاز افراد معرفی می شود و در همه موارد ثابت نمی باشد. برای مثال در صورتی که 40 آمپر تک فاز ثابت مورد نیاز باشد، لازم است از یک ژنراتور 10 کاوا استفاده شود ولی درصورتی که 40 آمپر سه فاز مورد نیاز باشد، یک ژنراتور 22 کاوا معرفی می شود. دایم کار بودن یا نبودن هم بستگی به نیاز شخص معرفی می شود. معمولا در ژنراتور های کمتر از 40 کاوا، امکان استفاده از گاز شهری وجود دارد. در ارتباط با تعویض روغن ژنراتورها یک زمان ثابت وجود ندارد و این امر بسته به اندازه کارتل روغن، متغیر می باشد. به دلیل نیاز به ارائه توضیحات کامل و طولانی برای سایر پرسش های حضرتعالی، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس گرفته و شما را به تفصیل راهنمایی می کنند.

رحیمی
ارسال شده در : چهارشنبه 11 خرداد 1401

سلام، وقت شما بخیر. من کارخونه ای دارم که یک بخش از محصولش تبدیل به گاز می شه که تقریبا روزانه 500 متر مکعب گاز اضافه دارم که هدر می ره. اگر بخوام با ژنراتور گازسوز این رو تبدیل به برق کنم، برای استخراج ارز جوابگوی چند ماینر هست؟ چقدر برق از این اندازه بدست می آید؟ سپاسگزار هستم. راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 11 خرداد 1401

سلام جناب رحیمی عزیز، امکان مشخص کردن تعداد دستگاه ها با توجه به گاز مصرفی شما، از جانب ما وجود ندارد. لطفا آمپر مصرفی دستگاه مد نظرتان را ذکر بفرمایید.

عرفان معصومی
ارسال شده در : چهارشنبه 07 اردیبهشت 1401

با سلام و درود، جهت خرید ژنراتور گازی شهری نیاز به مشاوره دارم. ممنون می شم بتونید راهنماییم کنین.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 07 اردیبهشت 1401

سلام جناب معصومی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

نادر
ارسال شده در : دوشنبه 29 فروردین 1401

سلام، از زمان سفارش دائم چه مقدار زمان می بره شما تحویل ما بدید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 29 فروردین 1401

سلام، اگر کالای شما خاص و سفارشی نبوده و یا نیاز به ایجاد تغییرات فنی روی آن نباشد، همان روز به باربری ارسال گردیده و فردا به دست شما خواهد رسید.

بهمن شکیبایی
ارسال شده در : یکشنبه 28 فروردین 1401

سلام و وقت بخیر. من می خوام یه ژنراتور 20 کیلوولت آمپر رو به موتور پیکان کاربراتوری کوپل مستقیم کنم، فقط مشکلی که دارم اینه که وقتی به ژنراتور مصرف کننده متصل می شه افت ولتاژ داریم، که این تغییرات ولتاژ برای ماینر ضرر داره. چه راهی پیشنهاد می دهید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 29 فروردین 1401

سلام، احتمال دارد افت ولتاژ به دلیل مشکل در AVR باشد. برای ثابت نگه داشتن دور 1500، باید از گاورنر استفاده کنید.

خرسند
ارسال شده در : پنجشنبه 25 فروردین 1401

سلام، برای 30 دستگاه ماینر که هرکدام 7 آمپر برق نیاز هست، چه دستگاهی رو پیشنهاد می کنید؟ سوال بعدی اینکه با همین گاز شهری می شه ژنراتور گازی رو راه انداخت؟ قیمت دستگاه رو حتما بگید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 27 فروردین 1401

سلام جناب خرسند عزیز، شما به 145 کاوا توان نیاز دارید. از گاز شهری نمی توان استفاده کرد و باید حتما به گاز صنعتی با فشار 2 پوند دسترسی داشته باشید.

رضا
ارسال شده در : یکشنبه 14 فروردین 1401

سلام، یک سوال کلی. آیا در صورت استفاده از ژنراتور برق اعم از گاز یا دیزل یا پنل خورشیدی، آیا مجدد اجازه شبکه توزیع برق نیاز هست؟ منظور بنده این هست که برق تولیدی از ژنراتور پنل بصورت مستقیم و بدون اتصال به شبکه توزیع مستقلا توانایی راه اندازی ماینر رو داره؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 14 فروردین 1401

سلام، در خصوص مجوزهای مربوط به استخراج رمز ارز اطلاعاتی نداریم و صرفا در زمینه فروش و ارائه مشاوره فنی فعالیت داریم.

مرتضی والا
ارسال شده در : چهارشنبه 03 فروردین 1401

با سلام، برای 20 عدد ماینر که توان 2050 آمپر داره و خروجی 9 آمپر چه ژنراتور دیزلی رو پیشنهاد می کنید؟ چون به گاز دسترسی نداریم. 24 ساعته می تونن کار کنن؟ قیمت دستگاه هم لطفا بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 14 فروردین 1401

سلام، بله، ژنراتور دیزل دائم کار موجود می باشد. برای شما 180 آمپر (معادل 100 کیلووات) مورد نیاز می باشد.

مقدم
ارسال شده در : یکشنبه 22 اسفند 1400

سلام، برای فارم به ژنراتور گازی راحت تر مجوز می دن یا برقی؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 22 اسفند 1400

سلام جناب مقدم عزیز، خرید ژنراتور به تنهایی نیازی به مجوز ندارد. در زمینه مجوزهای مربوط به استخراج رمز ارز اطلاعاتی نداریم. حیطه کاری ما ارائه مشاوره فنی در زمینه ژنراتور و فروش آن می باشد.

حمید
ارسال شده در : شنبه 14 اسفند 1400

سلام، یکی منو توجیه کنه، مگه هر کیلووات نمیشه 1000 آمپر؟ 1000 آمپر تقسیم 32 آمپر می شه 31 کنتور برق حالا ما فرض بر این می گیریم هر ماینر بر فرض مثال 7 آمپر برق بخواهد، یعنی هر 32 آمپر مون 4 ماینر رو جواب میده. حالا من کاری ندارم بعضی از ماینر ها شاید کمتر و یا بیشتر برق مصرف کنه من 7 رو در نظر گرفتم. خب پس 4 ماینر با یک کنتور میشه راه انداخت. پس هر کیلووات 1000 آمپر برق میده و 1000 آمپر ما 124 ماینر رو جواب میده. اگر درسته بگید درسته. اگه اشتباه هم متوجه شدم منو توجیه کنید. من الان دستگاهی درست کردم که بدون هیچ گازی بدون هیچ گازوئیلی برق تولید می کنه و دائم در حال کار کردنه. هر چند کیلووات هم بخواهید می تونم درست کنم و تحویل بدم. فقط اولش با یک باتری استارت می خوره و تمام. برق تحویلتون میده. دیگه هیچ سوختی هم مصرف نمی کنه، والسلام.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 14 اسفند 1400

سلام، هر کیلووات حداکثر 4 آمپر است و هر کنتور 25 یا 32 آمپر (بسته به متراژ خانه). هر ماینر با توجه به توان های مختلف، میزان متفاوتی آمپر می کشد. کنتور 25 آمپری ظرفیت استفاده از سه ماینر 7 آمپری را دارد. دستگاهی که می فرمایید بدون سوخت کار می کند نیز کوپله الکتروموتور و ژنراتور است که از نظر اقتصادی توجیهی ندارد چون برای تولید برق از برق استفاده می کند، برای مثال برای تولید 1 آمپر برق، 4 آمپر برق مصرف می شود. بنابراین امکان ارائه برق خروجی بدون استفاده از سوخت وجود ندارد.

دهقانی
ارسال شده در : جمعه 13 اسفند 1400

با سلام، برای 90 دستگاه که تقریبا 15 آمپر باشه، چه ژنراتور گازی پیشنهاد می کنید؟ حدودا فکر کنم 1800 آمپر نیاز داریم. در حال حاضر یک ژنراتور 600 آمپر مان از بازار سفارش دادیم و قطعا جوابگو کامل نیست. پیشنهادی دارید لطفا بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 14 اسفند 1400

سلام جناب دهقانی عزیز، 90 دستگاه 15 آمپر در مجموع به 1350 آمپر نیاز خواهند داشت. اگر دستگاه از هر فاز 600 آمپر تامین نماید برای دستگاه شما کافی خواهد بود. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ماهان محمدنیا
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 03 اسفند 1400

سلام، وقت بخیر. قیمت ژنراتور گازی می گید؟ برای ماینر می خوام.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 04 اسفند 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

بهرام
ارسال شده در : شنبه 30 بهمن 1400

با سلام، برای یک ماینر L3+ چه ژنراتوری نیاز هست که اصلا از برق خونه استفاده نشه؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 01 اسفند 1400

سلام، لطفا بفرمایید آمپر و توان مصرفی ماینر شما چقدر است.

حسام
ارسال شده در : پنجشنبه 28 بهمن 1400

سلام، ممنون می شم بفرمایید برای مشاوره با من تماس بگیرند.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 30 بهمن 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

غ م
ارسال شده در : پنجشنبه 28 بهمن 1400

سلام، برای 10عدد ماینر S9J با توان 1350 وات چه مدل ژنراتوری پیشنهاد می کنید؟ لطفا هم مدل گازی رو بفرمایید و هم مدل گازوئیلی رو. متشکرم.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 28 بهمن 1400

سلام، یک ژنراتور 15 کیلووات به شما توصیه می شود. ژنراتور گازی کوهلر آمریکا یا ژنراتور دیزلی استریم به دلیل داشتن کانوپی مناسب خواهد بود.

محمد احمدی
ارسال شده در : چهارشنبه 27 بهمن 1400

سلام، وقتتون بخیر. ببخشید می خواستم ماینر دوج کوین بخرم که توانش ۹۵۰ واته. می خواستم بدونم می تونم تو خونه استفاده کنم یا اینکه صرف نمی کنه یا خطرناکه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 28 بهمن 1400

سلام جناب احمدی عزیز، زمینه کاری هایپر صنعت فامکو به فروش ژنراتور و ارائه مشاوره فنی در این زمینه مربوط می شود. در مورد مشخصات فنی ماینر و نحوه استفاده از آن اطلاعی نداریم.

ابوالفضل
ارسال شده در : پنجشنبه 21 بهمن 1400

سلام، لطفا هماهنگی می فرمایید با ما تماس بگیرند؟ تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 21 بهمن 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مصطفی خود
ارسال شده در : پنجشنبه 21 بهمن 1400

سلام، استفاده از ماینر با برق ژنراتور گازی برای 5 دستگاه هر کدام 15 آمپر تقریبا قانونی هست؟ یعنی اگر بفهمند جریمه یا جمع نمی کنند؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 21 بهمن 1400

سلام، در مورد قوانین مربوط به استخراج رمز ارز اطلاعی نداریم. اما خرید و استفاده از ژنراتور نیازی به مجوز قانونی ندارد. ما می توانیم شما را در خصوص انتخاب ژنراتور مناسب راهنمایی کنیم.

حامد محبی
ارسال شده در : جمعه 15 بهمن 1400

سلام، برای حدود 20 عدد ماینر با توان 10 آمپر چه ژنراتور گازی و با چه توانی مناسب هست؟ قیمت ژنراتور رو هم لطف کنید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 16 بهمن 1400

سلام، شما به 110 کیلووات توان نیاز دارید. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد اسماعیل پور مقدم‌
ارسال شده در : جمعه 08 بهمن 1400

سلام، اینجانب جهت استفاده از چند دستگاه ماینر نیاز به ژنراتور گازسوز با ظرفیت ۱۵ کیلووات دارم. اگر ژنراتور گازسوز با ظرفیت پایین در حیطه کار شما هست، لطفا اطلاع دهید تا در خدمت شما باشم. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 09 بهمن 1400

سلام جناب پور مقدم عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

میثم دستاری
ارسال شده در : دوشنبه 04 بهمن 1400

سلام. برای یک عدد ماینر با برق مصرفی 3250 وات چه ژنراتوری پیشنهاد میدین؟ قیمتش چند در میاد؟ ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 05 بهمن 1400

سلام جناب دستاری عزیز، یک موتور برق 8.5 کیلووات به شما پیشنهاد می شود.

احمد احمدی
ارسال شده در : یکشنبه 03 بهمن 1400

سلام، با برق یه خونه خالی چند تا ماینر می شه استفاده کرد و با چه مشخصاتی؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 04 بهمن 1400

سلام جناب احمدی عزیز، بستگی دارد کنتور شما 25 آمپر باشد یا 32 آمپر. همچنین به آمپر مصرفی ماینرها هم بستگی دارد.

پارسا
ارسال شده در : جمعه 01 بهمن 1400

با سلام، برای ۶۰ تا ۷۰ ماینر چه ژنراتوری رو پیشنهاد می کنید که خیلی کم صدا باشه و توی یک اتاق بشه قرارش داد و ۲۴ ساعته کار کنه؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 02 بهمن 1400

سلام، لطفا آمپر مصرفی ماینر خود را ذکر نمایید.

ابوذر رحمانی
ارسال شده در : پنجشنبه 30 دی 1400

سلام، برای ۵ دستگاه ماینینگ که هر کدام ۱۰ آمپر مصرف دارند، چه دستگاهی و چند قیمت نیاز می باشد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 02 بهمن 1400

سلام جناب رحمانی عزیز، برای برق تک فاز به 11 کیلووات و برق سه فاز به 27 کیلووات توان نیاز دارید.

اسد یوسف آبادی
ارسال شده در : چهارشنبه 29 دی 1400

سلام، درخواست تماس برای مشاوره دارم. اگر مشکل فشار گاز نداشته باشیم، هر دستگاه برای چند ساعت جوابگوی چند ماینر است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 30 دی 1400

سلام جناب یوسف آبادی عزیز، لطفا توان ماینرها را ذکر بفرمایید. ژنراتورهای گازسوز دائم کار هستند.

محمد امین
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 دی 1400

سلام و عرض ادب، ببخشید برای چند دستگاه ماینر که در مجموع ۹ تا ۱۰ کیلووات توان دارند، چه ژنراتوری بهتره؟ و اینکه آیا بصورت ۲۴ ساعته جوابگو هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 29 دی 1400

سلام، شما می توانید از یک ژنراتور گازسوز 12 کاوا بصورت شبانه روزی استفاده نمایید.

ناطقی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 دی 1400

سلام، خسته نباشید. لطفا برای مشاوره خرید ژنراتور لطفا تماس بگیرید. ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 دی 1400

سلام جناب ناطقی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد امین
ارسال شده در : شنبه 25 دی 1400

سلامT برای 100 آمپر چه ژنراتوری مورد نیاز هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 26 دی 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیررضا برزگر
ارسال شده در : یکشنبه 19 دی 1400

سلام، برای استفاده از ژنراتور ۵۰ کیلووات نیازی به اخذ مجوز هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 20 دی 1400

سلام، خیر، برای استفاده از ژنراتور و موتور برق نیازی به اخذ مجوز نیست.

مجید افروز
ارسال شده در : یکشنبه 19 دی 1400

با سلام و وقت بخیر. می خواستم بدونم چه ژنراتور تکی برای متصل کردن به موتور دیزل با قدرت 250 اسب بخار و استفاده برای تامین برق ماینر پیشنهاد می کنید؟ ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 دی 1400

سلام جناب افروز عزیز، شما می توانید از ژنراتور 180 کیلووات استفاده نمایید.

نوید قنادی
ارسال شده در : دوشنبه 13 دی 1400

سلام و عرض خسته نباشید، ببخشید ژنراتور برای مزرعه ماین کوچک با ۵ ماینر S9j 14.5Th (مصرف ۵ ماینر 7150 وات می شه) چه ژنراتوری پیشنهاد می دهید؟ اگه می شه راهنمایی کنین.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 دی 1400

سلام جناب قنادی عزیز، یک موتور برق 8.5 کیلووات به شما توصیه می شود.

مهدی زارع
ارسال شده در : جمعه 10 دی 1400

سلام، آیا کسی که برق را خودش از طریق ژنراتور تولید کند نیازمند مجوز است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 11 دی 1400

سلام جناب زارع عزیز، درباره قوانین مربوط به استخراج رمز ارز اطلاعاتی نداریم. اما استفاده از ژنراتور به مجوز نیازی ندارد.

جمشیدی
ارسال شده در : شنبه 04 دی 1400

با درود، جهت خرید یک ژنراتور گازی ۲۰ کیلووات چه مبلغی باید هزینه شود؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 04 دی 1400

سلام جناب جمشیدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ناشناس
ارسال شده در : جمعه 03 دی 1400

سلام، برای استخراج با ژنراتور مجوز لازمه یا خیر؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 04 دی 1400

سلام، در مورد مسائل قانونی استخراج رمز ارز اطلاعی نداریم و صرفا در مورد انتخاب ژنراتور مناسب مشاوره ارائه می دهیم. همچنین خرید ژنراتور به مجوز نیازی ندارد.

رضا سلیمانی
ارسال شده در : جمعه 03 دی 1400

سلام، جهت مشاوره و خرید ژنراتور گازی تماس بگیرید. ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 04 دی 1400

سلام جناب سلیمانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی یوسفی
ارسال شده در : چهارشنبه 24 آذر 1400

با سلام، بنده تصمیم دارم ۴ عدد ماینر که توان مصرفی هر دستگاه ۱۷۳۰ و جریان مصرفی هر کدام حدود ۷.۸۵ آمپر می باشد خریداری کنم. لطفا راهنمایی کنید چه ژنراتوری مناسب این کار هست؟ ضمنا گاز مصرفی خانگی می باشد. با تشکر از شما.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 25 آذر 1400

سلام جناب یوسفی عزیز، یک ژنراتور 10 کیلووات مناسب است.

سهیل فاضلی
ارسال شده در : یکشنبه 21 آذر 1400

درود بر شما، لطفا جهت مشاوره برای خرید ژنراتور گازی مناسب با بنده تماس بگیرید. با سپاس.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 22 آذر 1400

سلام جناب فاضلی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

بهزاد نیک جو
ارسال شده در : جمعه 19 آذر 1400

باسلام، در صورت امكان جهت مشاوره در خصوص خريد ژنراتور مناسب تماس بگيريد. با تشكر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 20 آذر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مرتضی خلیل زاده
ارسال شده در : چهارشنبه 17 آذر 1400

عرض ادب و احترام. لیست قیمت ژنراتور گاز سوز دائم کار و مشخصات کامل می خوام.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 17 آذر 1400

سلام جناب خلیل زاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عباس زرگر
ارسال شده در : شنبه 13 آذر 1400

سلام، وقت بخیر. برای دو تا ماینر موتور برقمون باید چقدر توان داشته باشه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 14 آذر 1400

سلام جناب زرگر عزیز، لطفا توان مصرفی دستگاه های خود را بفرمایید.

محمد حسن کفشوندی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 آذر 1400

سلام، قربان برای برق سه فاز چی؟ در یک خانه خام چند ماینر را می توان راه اندازی کرد؟ اگر هر ماینر را 11 آمپر در نظر بگیریم.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 آذر 1400

سلام جناب کفشوندی عزیز، به درستی متوجه منظور شما نشدیم. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ولی تنها
ارسال شده در : دوشنبه 08 آذر 1400

سلام، می خواستم در صورت امکان با مشاوران فنی مجموعه شما در خصوص خرید موتور برق برای ماینر صحبت کنم. اگر خرید ماینر را به صورت قانونی انجام دهیم و برای تامین برق ماینر از موتور برق استفاده کنیم،آیا برای ماینینگ باز هم نیاز به اخذ مجوز است و یا با توجه به اینکه برق مورد نیاز از طریق موتور برق تامین می شود، دیگر برای ماین کردن نیازی به اخذ مجوز نیست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 آذر 1400

سلام، مجموعه در خصوص مجوزهای قانونی و مسائل حقوقی مربوط به استفاده از ماینر اطلاعاتی ندارد. ما صرفا در حوزه فروش ژنراتور و موتور برق فعالیت داریم و همچنین در زمینه مسائل فنی و انتخاب ژنراتور مناسب با توجه به آمپر و توان مصرفی به مشتریان عزیز مشاوره ارائه می دهیم. در صورت نیاز به خرید یا مشاوره در زمینه انتخاب ژنراتور می توانید با شماره 02148000049 (داخلی 330 و 340) تماس بگیرید و با کارشناسان مربوطه گفتگو نمایید.

عبداللهی
ارسال شده در : دوشنبه 08 آذر 1400

درود، در زمینه خرید ژنراتور گازی مشاوره می خواستم از خدمتتون.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 08 آذر 1400

سلام جناب عبداللهی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا آزادی طلب
ارسال شده در : شنبه 06 آذر 1400

سلام، یک ژنراتور که بتونه ۹۰ آمپر جریان بده قیمت چنده؟ گازوئیل سوز و گاز سوز می خوام، ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 07 آذر 1400

سلام جناب آزادی طلب عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سجاد بیگی
ارسال شده در : شنبه 06 آذر 1400

سلام، وقت بخیر. نیاز به مشاوره داشتم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 06 آذر 1400

سلام جناب بیگی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

بلوچی
ارسال شده در : چهارشنبه 03 آذر 1400

سلام، خسته نباشید. برای ژنراتور راهنمایی لازم دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 04 آذر 1400

سلام جناب بلوچی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

نطام غلامزاده
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 آذر 1400

سلام، برای خرید ژنراتور برای تامین برق ماینر، مشاوره نیاز دارم. لطفا تماس بگیرید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 آذر 1400

سلام جناب غلامزاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پارسا
ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400

سلام، در مورد ژنراتور راهنمایی می خواستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400

سلام جناب پارسا عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جواد اسکندری
ارسال شده در : یکشنبه 30 آبان 1400

سلام، سوال داشتم که آیا یه شخص که ۵ تا خونه داره می تونه یه دستگاه بخره و بصورت هفتگی و چرخشی در هر کدام از خونه هاش بیت کوین استخراج کنه؟ یا دستگاه ماینر حتما باید با برق یک خونه کار کنه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 آذر 1400

سلام جناب اسکندری عزیز، لطفا بفرمایید که منظور حضرتعالی از دستگاه، ماینر می باشد یا ژنراتور.

قاسمی
ارسال شده در : جمعه 28 آبان 1400

سلام، احتیاج به مشاوره دارم. لطفا تماس بگیرید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 29 آبان 1400

سلام جناب قاسمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 آبان 1400

سلام، وقت بخیر. برای راه اندازی ماینینگ و خرید ژنراتور گاز شهری نیاز به مشاوره دارم. لطفا با من تماس بگیرید. تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 26 آبان 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فرزاد ابرقویی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 آبان 1400

با سلام، مدل و قیمت ژنراتوری با توانی معادل 144 کاوا چقدر می باشد؟ آیا در همه نقاط کشور در دسترس می باشد یا خیر؟ ممنون می شوم پاسخ بدهید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 آبان 1400

سلام، کلیه اجناس از طریق دفتر تهران امکان ارسال به سراسر ایران را دارند. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

احسان صادقی
ارسال شده در : دوشنبه 24 آبان 1400

سلام، برای آپارتمان نیاز به مولد برق گازسوز شهری دارم. می شه راهنماییم کنید؟ تماس بگیرید یا شماره مشاور محترمتونو بدید، من باهاشون تماس بگیرم. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 24 آبان 1400

سلام جناب صادقی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. شما نیز می توانید برای گفتگو با کارشناس مربوطه با شماره 02148000049 (داخلی 330 و 340) تماس حاصل نمایید.

ناصر رنج دوست
ارسال شده در : شنبه 22 آبان 1400

سلام، ژنراتور گازوئیلی ۳۳ کاوا مخزنش چند لیتر جا داره؟ اگه دائم کار کنه چند روزه تموم می شه؟ ممنون می شم بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 23 آبان 1400

سلام جناب رنج دوست عزیز، ظرفیت مخزن به برند ژنراتور مورد نظر شما بستگی خواهد داشت.

علی اصغر قنبری
ارسال شده در : شنبه 22 آبان 1400

با سلام، من یه مستاجر دارم که دو دوره قبض برق بسیار زیادی اومده ۲۷۲۷ کیلووات و ۳۱۶۸ آیا این امکان هست که ایشون داشته ماین می کرده یا کسی برای ماینینگ، برق دزدی کرده باشه؟ الان قبض ها 1.۵ و ۲ میلیونی اومده. اصلا امکانش هست از برق منزل دستگاه ماینر کار کنه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 23 آبان 1400