ژنراتور برق ماینر یا ژنراتور برای ماینینگ ارز دیجیتال

ژنراتور برق ماینر

ماینر چیست؟

بطور خلاصه باید گفت ماینر دستگاهی است برای استخراج بیت کوین که همان ارز دیجیتال است و توسط شرکت هایی چون BITMAIN که پیشتاز این نوع صنعت گردیده، تولید می شود. که هر روزه برای استخراج بهتر، مدل های جدید تری عرضه بازار می شود.

ژنراتور برق ماینر

در ابتدا این دستگاه ها برای CPU های معمولی استفاده می شد که بعدها مشخص شد هرچه گرافیک دستگاه بالا رود قدرت استخراج افزایش پیدا می کند. در نتیجه دستگاه های جدیدی به بازار عرضه شد که میزان برق مصرفی آنان بسیار بالاتر رفت و در نتیجه از حالت مقرون به صرفه بودن درآمد.  در نتیجه فعالان و سرمایه گذاران در این بخش به ناچار باید هزینه جداگانه ای جهت تامین مولد برق صرف نمایند که علاوه بر مقرون به صرفه بودن، سهولت استفاده و دسترسی آسان به سوخت نیز باید مد نظر قرار گیرد.

در بحث تامین مولدهای برق اولین گزینه گاهی ممکن است پنل های خورشیدی باشد که به ذهن مصرف کنندگان می رسد.

پنل خورشیدی برای تامین برق ماینر

پنل خورشیدی برای تامین برق ماینر

در کشورهای اروپایی جهت کاهش هزینه های برق از پنل های خورشیدی استفاده می کنند. اما باید این مسئله را مد نظر داشت که در آنجا هزینه خرید هم بسیار با هزینه خرید در ایران متفاوت و دارای فاصله ارزی بسیار زیادی است که هزینه اولیه سرمایه گذاری در این بخش را مورد چالش قرار می دهد. در پنل های خورشیدی تقریبا هر پنل با ابعادی حدود 1956×992 می تواند توانی حدود 300 وات (0.3 کیلو وات) برق تولید کند و با قیمتی حدود 2.5 میلیون تومان که تقریبا برای هر ماینر با مصرف برق بطور متوسط 1.5 کیلو وات، باید حدود 5 الی 6 صفحه پنل خورشیدی خریداری کرد که صرفه اقتصادی آن مشخصا زیر سوال می رود. علاوه بر آن نبود تولید برق در شب ها را نیز باید مد نظر قرار داد. در نتیجه باید با توجه به در دسترس بودن سوخت هایی ارزان مانند گازوئیل و گاز در ایران سراغ تهیه ژنراتورها برای تامین برق رفت.

ژنراتور برق دستگاه ماینر

با پپیشرفته شدن دستگاه های ماینینگ و افزایش میزان برق مصرفی این دستگاه ها، دیگر برق شهری از لحاظ قیمت مصرف جوابگوی سوددهی برای این کار نیست و چه بسا این دستگاه ها اجازه استفاده از برق شهری را ندارند.

ژنراتور برق دستگاه ماینر

در نتیجه باید ژنراتور هایی که بتواند جوابگوی مصرف این دستگاه ها باشد را تهیه کرد. شرکت فامکو با بررسی این مقوله، مفتخر است شما همراهان گرامی را جهت مشاوره و راهنمایی برای خرید بهترین و معقول ترین دستگاه های مولد برق برای ماینرها همراهی نماید.

ژنراتور برای ماینینگ ارز دیجیتال

تامین برق ماینر به وسیله موتور برق

به منظور تامین برق مورد نیاز جهت ماینر همچنین می توانید از موتور برق استفاده نمایید ولی با توجه به اینکه سیستم خنک کننده موتور برق به صورت هوا خنک می باشد، نیاز به دو دستگاه موتور برق دارید تا به صورت پارت تایم از آنها استفاده کنید بطوریکه 5 الی 6 ساعت موتور برق اول و مرحله بعد موتور برق دوم شروع به کار کند تا موتور برق اولی به حالت خاموش و استراحت برود.

ژنراتور دائم کار برای ماینر

در درجه ی اول باید گفت با توجه به این که ساختار مولد های برق دائم کار از نظر مشخصات فنی کاملا با مولد های برق موجود در بازار ایران متفاوت است، دسترسی به ژنراتورهای دائم کار با توجه به موجودی بازار در ایران تقریبا غیر ممکن است. لذا برای جایگزینی ژنراتور های موجود با نمونه های دائم کار آن باید حداقل توانی مازاد تا 1/5 برابر توان مورد نیاز را به کار گیریم تا بتواند با ظرفیت حداکثر 70% توان مورد نیاز فعالیت شبانه روزی داشته باشد که البته معایب خود را هم دارد.

ژنراتور دائم کار برای ماینر

معایب بکارگیری دائم و شبانه روزی ژنراتورها

بزرگترین ایراد بکارگیری شبانه روزی دستگاه های مولد برق افزایش استهلاک این دستگاه ها مانند هر دستگاه ماشینی دیگر است که زمان سرویس آن ها را نزدیک تر می کند و علاوه بر آن لوازم مصرفی آنها را نیز دستخوش اتمام عمر مفید کرده و لازم است در مدت زمان نزدیکتری نیاز به overhaul کردن دستگاه ها باشد.

این دستگاه ها بعلت حرارت زیادی که در اثر فعالیت مداوم تولید می کنند نیاز به سیستم تهویه بسیار مطلوبی دارند که با عمر مفید دستگاه رابطه مستقیمی دارد. یعنی هرچه سیستم تهویه و هوادهی به سیستم بیشتر باشد، عمر مفید قطعاتی که درگیر حرارت شدید هستند افزایش می یابد. در نگهداری ژنراتورها برای ماینرها باید سرویس های دوره ای بشدت مد نظر قرارگیرد، تعویض روغن، تعویض فیلتر روغن، تعویض فیلتر هوا و کنترل اگزوز و رفع مسدودیت های احتمالی آن، نمونه ای از فرایند های نگهداری این دستگاه جهت بهره برداری بهتر و بالا بردن عمر مفید آنها می باشد.

معایب بکارگیری دائم و شبانه روزی ژنراتورها

بهترین ژنراتور برای ماینر چیست؟

در انتخاب ژنراتور ها باید به این نکات توجه داشت که:

  • بهترین و دردسترس ترین سوخت برای شما کدام است ! گازوئیل یا گاز ؟
  • دمای محیطی برای بکارگیری ژنراتور چقدر است ؟ (دمای محیطی در کاهش یا افزایش کارایی دستگاه تاثیر مستقیم دارد و برای شرایط محیطی فاکتورهای نگهداری خاصی درنظر گرفته شده است.)
  • از آنجایی که دستگاه ماینر باید مداوم و به صورت 24 ساعته کار کند باید حتما از مرغوب ترین دستگاه های مولد برق استفاده کرد تا در گذر زمان درگیر استهلاک و خرابی های شدید ناشی از آن نشویم.

چنانچه به گاز صنعتی دسترسی دارید ما می توانیم با محاسبه میزان نیاز شما بهترین ژنراتور گازی را به شما معرفی کنیم که هزینه مصرفی بهینه تری نسبت به سایر دستگاه ها دارد و اگر دسترسی به گاز محدود است می توانیم بهترین دیزل ژنراتور را که از نظر مصرف سوخت بهینه تر شده اند را معرفی و تامین کنیم.

مسئله دیگری که در انتخاب توان ژنراتور ها حائز اهمیت است محاسبه توان مصرفی دستگاه ها می باشد.

نحوه محاسبه میزان مصرف برق برای دستگاه ماینر و انتخاب ژنراتور مناسب

نحوه محاسبه میزان مصرف برق برای دستگاه ماینر و انتخاب ژنراتور مناسب

ما فرض را بر راه اندازی 50 دستگاه ماینر درنظر می گیریم:

تقریبا هر ماینر چیزی حدود kw 1.5 یا w 1500 برق مصرف میکند و آمپر مصرفی هر کدام بصورت تقریبی بین 6 الی 7 آمپر است و با توجه به کنتورهای خانگی که چیزی بین 15 الی 25 آمپر و تکفاز را در اختیار قرار میدهند بصورت پیش فرض 2 الی 4 ماینتر میتواند کل توان شمارا بگیرد و دیگر اجازه به روشن شدن سایر دستگاهای موجود در منزلتان را ندهد.

در نتیجه برای داشتن 50 ماینر چیزی حدود 350 آمپر برق باید مد نظر قرار گیرد که با توجه به تکفاز بودن می شود.

kVA 96 و برای بکارگیری بصورت 24 ساعته از مولد برق حتما باید حداقل توان مازاد حدود 1.5 برابر توان مورد نیاز را تهیه کرد تا ژنراتور بتواند با حداکثر 70 درصد توان اسمی فعالیت خود را برای تایم مداوم ادامه دهد، پس باید یکی از فاکتورهای انتخاب ژنراتور شما داشتن توانی معادل kVA 144 باشد.

همچنین بخوانید
در جهان پیشرفته امروزی برای بهره وری بیشتر باید از تکنولوژی های روز دنیا استفاده نمود. با بالا گرفتن رقابت در بازار بدون استفاده از تجهیزات روز، امکان رقابت در دنیای مدرن نخواهد بود و به سود دهی مناسب نخواهند رسید. تمام موجودات زنده همانند انسان ها، نیاز به آب گوارا دارند، این موضوع از جهت سلامت انسان ها نیز با اهمیت است.
در سالیان گذشته به دلیل جمعیت کم در روی کره زمین، تقاضای انسان ها در مورد مصرف ماهیان و سایر موجودات دریایی صرفا از طریق صید از رودخانه و دریا صورت می گرفت. در حال حاضر به دلیل رشد جمعیت، افزایش تقاضا، این امکان میسر نیست. تمام فعالیت های زیستی موجودات آبزی در درون آب صورت می گیرد، بنابراین مهم ترین و اثر گذار ترین فاکتور برای پروش ماهیان کیفیت آب است.
در زمان کار با درایو Pentax ممکن است با خطا هایی مواجه شوید که لیست این خطا ها به شرح زیر می باشد، می توانید در صورت عدم آگاهی در مورد نحوه موجاهه با خطا های درایو Pentax با کارشناسان ما تماس حاصل نموده تا در اسرع وقت مشکل شما را مرتفع نمایند.
اگر شما هم از افرادی هستید که قصد خرید کولر گازی را دارید اما با سوالاتی همچون اینکه کدام برند های کولر گازی اورجینال بوده، برای ابعاد محیط مورد نظر چه نوع و چه ظرفیتی از کولر گازی مناسب است و مراکز معتبر جهت خرید کولر گاز کدام است؟ مواجه هستید، مطالعه این مطلب برای شما مفید خواهد بود زیرا توصیه می شود در اولین گام به مطالعه مطالب ارائه شده در این زمینه پرداخته و در گام نهایی پس از دریافت مشاوره از کارشناسان این حوزه اقدام به خرید کولر گازی نمایید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
اسبوچین
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 08 فروردین 1402

سلام، برای خرید ژنراتور دیزل راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 09 فروردین 1402

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد سجاد
ارسال شده در : چهارشنبه 19 بهمن 1401

سلام، من 2 عدد ماینر 3700 وات با مصرف 15 آمپر می خوام خریداری کنم ولی برای برقشون بنظرتون چه ژنراتوری مناسب هست؟ مدلش رو بگید لطفا.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 23 بهمن 1401

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ارمین خسروان
ارسال شده در : جمعه 15 مهر 1401

سلام، وقتتون بخیر. به نظر شما با ۴۰۰ میلیون تومان هم می شه مزرعه بیت کوین زد و کسب درآمد کرد؟ ممنون می شم یکی جواب بده.

علی جمشیدی
ارسال شده در : شنبه 09 مهر 1401

سلام و عرض ادب. برای خرید ژنراتور دیزل راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 09 مهر 1401

سلام جناب جمشیدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سعیدی
ارسال شده در : پنجشنبه 24 شهریور 1401

سلام، می شه لطفا برای خرید 2 عدد ژنراتور برای حداقل 100 دستگاه 10 آمپر تماس بگیرید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 24 شهریور 1401

سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 تیر 1401

سلام، متن شاید یکم طولانی باشه. از شکیباییتان مچکرم. اولا شما در نظرات که اکثرش را خواندم، برای کسی که نیاز به 40 آمپر را دارد، ژنراتوری را معرفی کردید که 10 کاوا هستش. بنده تا جایی که می دانستم باید 2 برابر باشه تا در دایم کار جوب بده. یعنی وقتی دایم کار استفاده می شه، 50 الی 70 درصد می شه بهره برداری کرد. در معرفی موتورها از اسکانیا 5 سیلندر زمینی بیشتر توصیه می شه به این دلیل که سانتریفوژ روغن دارن و ادعا می کنند که فقط در این مدل ها هستش و مسبب خنکی زیادش می شه. پروانه خنک کننده رادیاتور به میل لنگ وصل بشه بهتره یا از نوع روغنی یا خودکار باشه بهتره؟ یکی از دوستان در صنعت ماینر بهم گفت بخاطر ضعف در فشار گاز شهری (نه صنعتی) بهترین مدل بنز 457 اتوبوس های شهری هستش چون با گاز شهری مچ هستند و جوابگو هستند. آیا اگر پروانه خنک کننده رادیاتور را از برق شهری توسط فن های دایم کار آکوستیک استفاده بشه، باعث می شود که زور کمی به موتور برسه یا تاثیر آنچنانی ندارد؟ مشکل اصلی در این صنعت (با توجه به اینکه شما گفتید تخصصی در ماینر ندارید) صدای ماینر و حتی صدای موتور هستش. اگر یک زیر زمین به ارتفاع 3 متر با سقف کاذب و ابعاد تقریبا 3*5 متر تهیه کنیم و ورودی هوا را با حساب دبی مصرفی دستگاه ها اوکی کنیم و از برق خود ژنراتور کولر گازی برای خنک سازی موتور و در قسمت ورودی هوای زیر زمین، فن های آکوستیک با مصرف زیر 2 آمپر بذاریم آیا موتور ژنراتور مشکلی ایجاد می کنه یا فقط مهم رساندن حجم هوا هستش با محاسبه دبی؟ آیا اگزوز اصولی ولی با تعداد بالا مثلا در 2 یا 3 مرحله در خروجی موتور گذاشته بشه مشکلی ایجاد می کنه؟ در آخر و یکی از سوال های مهمم این هست که هر ماینر هر چقدر برق بهش برسه و خاموش نشه در استحلاک پاور دستگاه بسیار مطلوب عمل می کنه. در این وسط برای سرویس موتور باید تا آنجایی که من‌ می دونم در دایم کارها از 7 الی 10 روز روغنش حتما عوض بشه. من‌ در ذهنم این هستش که بجای یک موتور ژنراتور، 2 عدد تهیه کنم و موتور اولی قبل اینکه خاموش بشه، موتور دومی را روشن کرده و در تابلو برق طراحی بصورتی باشه که برق با اینکه 2 ژنراتور در حال کار هستش به اندازه مصرفی به دستگاه ها برسه. نمی دانم همچین تابلو برقی می شه درست کرد یا نه. چون آن وقت دستگاه های ماینر هر چند روز یکبار دیگه خاموش روشن‌ نمی شن و بصورت دایم کار می کنند و ضمنا اینکار باعث می شه موتور ژنراتور نه اینکه 2 برابر بلکه نزدیک 4 برابر عمر مفیدش بره بالا. بخاطر استراحتش از 2 برابر بیشتر عمرش می ره بالا. بسیار ممنون بابت وقتی که گذاشتید چون واقعا این ها برام سوال هستند. برای قیمت و شرایط فروشتون لطفا هر روز از ساعت 12 ظهر تا12 شب آنکال هستم. بازم تشکر بابت وقتی که گذاشتید و مطالعه کردید. شب و روزگار خوش.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 23 تیر 1401

سلام دوست عزیز، موتور برق متناسب با پرسش و نیاز افراد معرفی می شود و در همه موارد ثابت نمی باشد. برای مثال در صورتی که 40 آمپر تک فاز ثابت مورد نیاز باشد، لازم است از یک ژنراتور 10 کاوا استفاده شود ولی درصورتی که 40 آمپر سه فاز مورد نیاز باشد، یک ژنراتور 22 کاوا معرفی می شود. دایم کار بودن یا نبودن هم بستگی به نیاز شخص معرفی می شود. معمولا در ژنراتور های کمتر از 40 کاوا، امکان استفاده از گاز شهری وجود دارد. در ارتباط با تعویض روغن ژنراتورها یک زمان ثابت وجود ندارد و این امر بسته به اندازه کارتل روغن، متغیر می باشد. به دلیل نیاز به ارائه توضیحات کامل و طولانی برای سایر پرسش های حضرتعالی، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس گرفته و شما را به تفصیل راهنمایی می کنند.

رحیمی
ارسال شده در : چهارشنبه 11 خرداد 1401

سلام، وقت شما بخیر. من کارخونه ای دارم که یک بخش از محصولش تبدیل به گاز می شه که تقریبا روزانه 500 متر مکعب گاز اضافه دارم که هدر می ره. اگر بخوام با ژنراتور گازسوز این رو تبدیل به برق کنم، برای استخراج ارز جوابگوی چند ماینر هست؟ چقدر برق از این اندازه بدست می آید؟ سپاسگزار هستم. راهنمایی بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 11 خرداد 1401

سلام جناب رحیمی عزیز، امکان مشخص کردن تعداد دستگاه ها با توجه به گاز مصرفی شما، از جانب ما وجود ندارد. لطفا آمپر مصرفی دستگاه مد نظرتان را ذکر بفرمایید.

عرفان معصومی
ارسال شده در : چهارشنبه 07 اردیبهشت 1401

با سلام و درود، جهت خرید ژنراتور گازی شهری نیاز به مشاوره دارم. ممنون می شم بتونید راهنماییم کنین.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 07 اردیبهشت 1401

سلام جناب معصومی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

نادر
ارسال شده در : دوشنبه 29 فروردین 1401

سلام، از زمان سفارش دائم چه مقدار زمان می بره شما تحویل ما بدید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 29 فروردین 1401

سلام، اگر کالای شما خاص و سفارشی نبوده و یا نیاز به ایجاد تغییرات فنی روی آن نباشد، همان روز به باربری ارسال گردیده و فردا به دست شما خواهد رسید.

بهمن شکیبایی
ارسال شده در : یکشنبه 28 فروردین 1401

سلام و وقت بخیر. من می خوام یه ژنراتور 20 کیلوولت آمپر رو به موتور پیکان کاربراتوری کوپل مستقیم کنم، فقط مشکلی که دارم اینه که وقتی به ژنراتور مصرف کننده متصل می شه افت ولتاژ داریم، که این تغییرات ولتاژ برای ماینر ضرر داره. چه راهی پیشنهاد می دهید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 29 فروردین 1401

سلام، احتمال دارد افت ولتاژ به دلیل مشکل در AVR باشد. برای ثابت نگه داشتن دور 1500، باید از گاورنر استفاده کنید.

خرسند
ارسال شده در : پنجشنبه 25 فروردین 1401

سلام، برای 30 دستگاه ماینر که هرکدام 7 آمپر برق نیاز هست، چه دستگاهی رو پیشنهاد می کنید؟ سوال بعدی اینکه با همین گاز شهری می شه ژنراتور گازی رو راه انداخت؟ قیمت دستگاه رو حتما بگید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 27 فروردین 1401

سلام جناب خرسند عزیز، شما به 145 کاوا توان نیاز دارید. از گاز شهری نمی توان استفاده کرد و باید حتما به گاز صنعتی با فشار 2 پوند دسترسی داشته باشید.

رضا
ارسال شده در : یکشنبه 14 فروردین 1401

سلام، یک سوال کلی. آیا در صورت استفاده از ژنراتور برق اعم از گاز یا دیزل یا پنل خورشیدی، آیا مجدد اجازه شبکه توزیع برق نیاز هست؟ منظور بنده این هست که برق تولیدی از ژنراتور پنل بصورت مستقیم و بدون اتصال به شبکه توزیع مستقلا توانایی راه اندازی ماینر رو داره؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 14 فروردین 1401

سلام، در خصوص مجوزهای مربوط به استخراج رمز ارز اطلاعاتی نداریم و صرفا در زمینه فروش و ارائه مشاوره فنی فعالیت داریم.

مرتضی والا
ارسال شده در : چهارشنبه 03 فروردین 1401

با سلام، برای 20 عدد ماینر که توان 2050 آمپر داره و خروجی 9 آمپر چه ژنراتور دیزلی رو پیشنهاد می کنید؟ چون به گاز دسترسی نداریم. 24 ساعته می تونن کار کنن؟ قیمت دستگاه هم لطفا بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 14 فروردین 1401

سلام، بله، ژنراتور دیزل دائم کار موجود می باشد. برای شما 180 آمپر (معادل 100 کیلووات) مورد نیاز می باشد.

مقدم
ارسال شده در : یکشنبه 22 اسفند 1400

سلام، برای فارم به ژنراتور گازی راحت تر مجوز می دن یا برقی؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 22 اسفند 1400

سلام جناب مقدم عزیز، خرید ژنراتور به تنهایی نیازی به مجوز ندارد. در زمینه مجوزهای مربوط به استخراج رمز ارز اطلاعاتی نداریم. حیطه کاری ما ارائه مشاوره فنی در زمینه ژنراتور و فروش آن می باشد.

حمید
ارسال شده در : شنبه 14 اسفند 1400

سلام، یکی منو توجیه کنه، مگه هر کیلووات نمیشه 1000 آمپر؟ 1000 آمپر تقسیم 32 آمپر می شه 31 کنتور برق حالا ما فرض بر این می گیریم هر ماینر بر فرض مثال 7 آمپر برق بخواهد، یعنی هر 32 آمپر مون 4 ماینر رو جواب میده. حالا من کاری ندارم بعضی از ماینر ها شاید کمتر و یا بیشتر برق مصرف کنه من 7 رو در نظر گرفتم. خب پس 4 ماینر با یک کنتور میشه راه انداخت. پس هر کیلووات 1000 آمپر برق میده و 1000 آمپر ما 124 ماینر رو جواب میده. اگر درسته بگید درسته. اگه اشتباه هم متوجه شدم منو توجیه کنید. من الان دستگاهی درست کردم که بدون هیچ گازی بدون هیچ گازوئیلی برق تولید می کنه و دائم در حال کار کردنه. هر چند کیلووات هم بخواهید می تونم درست کنم و تحویل بدم. فقط اولش با یک باتری استارت می خوره و تمام. برق تحویلتون میده. دیگه هیچ سوختی هم مصرف نمی کنه، والسلام.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 14 اسفند 1400

سلام، هر کیلووات حداکثر 4 آمپر است و هر کنتور 25 یا 32 آمپر (بسته به متراژ خانه). هر ماینر با توجه به توان های مختلف، میزان متفاوتی آمپر می کشد. کنتور 25 آمپری ظرفیت استفاده از سه ماینر 7 آمپری را دارد. دستگاهی که می فرمایید بدون سوخت کار می کند نیز کوپله الکتروموتور و ژنراتور است که از نظر اقتصادی توجیهی ندارد چون برای تولید برق از برق استفاده می کند، برای مثال برای تولید 1 آمپر برق، 4 آمپر برق مصرف می شود. بنابراین امکان ارائه برق خروجی بدون استفاده از سوخت وجود ندارد.

دهقانی
ارسال شده در : جمعه 13 اسفند 1400

با سلام، برای 90 دستگاه که تقریبا 15 آمپر باشه، چه ژنراتور گازی پیشنهاد می کنید؟ حدودا فکر کنم 1800 آمپر نیاز داریم. در حال حاضر یک ژنراتور 600 آمپر مان از بازار سفارش دادیم و قطعا جوابگو کامل نیست. پیشنهادی دارید لطفا بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 14 اسفند 1400

سلام جناب دهقانی عزیز، 90 دستگاه 15 آمپر در مجموع به 1350 آمپر نیاز خواهند داشت. اگر دستگاه از هر فاز 600 آمپر تامین نماید برای دستگاه شما کافی خواهد بود. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ماهان محمدنیا
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 03 اسفند 1400

سلام، وقت بخیر. قیمت ژنراتور گازی می گید؟ برای ماینر می خوام.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 04 اسفند 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

بهرام
ارسال شده در : شنبه 30 بهمن 1400

با سلام، برای یک ماینر L3+ چه ژنراتوری نیاز هست که اصلا از برق خونه استفاده نشه؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 01 اسفند 1400

سلام، لطفا بفرمایید آمپر و توان مصرفی ماینر شما چقدر است.

حسام
ارسال شده در : پنجشنبه 28 بهمن 1400

سلام، ممنون می شم بفرمایید برای مشاوره با من تماس بگیرند.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 30 بهمن 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

غ م
ارسال شده در : پنجشنبه 28 بهمن 1400

سلام، برای 10عدد ماینر S9J با توان 1350 وات چه مدل ژنراتوری پیشنهاد می کنید؟ لطفا هم مدل گازی رو بفرمایید و هم مدل گازوئیلی رو. متشکرم.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 28 بهمن 1400

سلام، یک ژنراتور 15 کیلووات به شما توصیه می شود. ژنراتور گازی کوهلر آمریکا یا ژنراتور دیزلی استریم به دلیل داشتن کانوپی مناسب خواهد بود.

محمد احمدی
ارسال شده در : چهارشنبه 27 بهمن 1400

سلام، وقتتون بخیر. ببخشید می خواستم ماینر دوج کوین بخرم که توانش ۹۵۰ واته. می خواستم بدونم می تونم تو خونه استفاده کنم یا اینکه صرف نمی کنه یا خطرناکه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 28 بهمن 1400

سلام جناب احمدی عزیز، زمینه کاری هایپر صنعت فامکو به فروش ژنراتور و ارائه مشاوره فنی در این زمینه مربوط می شود. در مورد مشخصات فنی ماینر و نحوه استفاده از آن اطلاعی نداریم.

ابوالفضل
ارسال شده در : پنجشنبه 21 بهمن 1400

سلام، لطفا هماهنگی می فرمایید با ما تماس بگیرند؟ تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 21 بهمن 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مصطفی خود
ارسال شده در : پنجشنبه 21 بهمن 1400

سلام، استفاده از ماینر با برق ژنراتور گازی برای 5 دستگاه هر کدام 15 آمپر تقریبا قانونی هست؟ یعنی اگر بفهمند جریمه یا جمع نمی کنند؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 21 بهمن 1400

سلام، در مورد قوانین مربوط به استخراج رمز ارز اطلاعی نداریم. اما خرید و استفاده از ژنراتور نیازی به مجوز قانونی ندارد. ما می توانیم شما را در خصوص انتخاب ژنراتور مناسب راهنمایی کنیم.

حامد محبی
ارسال شده در : جمعه 15 بهمن 1400

سلام، برای حدود 20 عدد ماینر با توان 10 آمپر چه ژنراتور گازی و با چه توانی مناسب هست؟ قیمت ژنراتور رو هم لطف کنید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 16 بهمن 1400

سلام، شما به 110 کیلووات توان نیاز دارید. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد اسماعیل پور مقدم‌
ارسال شده در : جمعه 08 بهمن 1400

سلام، اینجانب جهت استفاده از چند دستگاه ماینر نیاز به ژنراتور گازسوز با ظرفیت ۱۵ کیلووات دارم. اگر ژنراتور گازسوز با ظرفیت پایین در حیطه کار شما هست، لطفا اطلاع دهید تا در خدمت شما باشم. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 09 بهمن 1400

سلام جناب پور مقدم عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

میثم دستاری
ارسال شده در : دوشنبه 04 بهمن 1400

سلام. برای یک عدد ماینر با برق مصرفی 3250 وات چه ژنراتوری پیشنهاد میدین؟ قیمتش چند در میاد؟ ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 05 بهمن 1400

سلام جناب دستاری عزیز، یک موتور برق 8.5 کیلووات به شما پیشنهاد می شود.

احمد احمدی
ارسال شده در : یکشنبه 03 بهمن 1400

سلام، با برق یه خونه خالی چند تا ماینر می شه استفاده کرد و با چه مشخصاتی؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 04 بهمن 1400

سلام جناب احمدی عزیز، بستگی دارد کنتور شما 25 آمپر باشد یا 32 آمپر. همچنین به آمپر مصرفی ماینرها هم بستگی دارد.

پارسا
ارسال شده در : جمعه 01 بهمن 1400

با سلام، برای ۶۰ تا ۷۰ ماینر چه ژنراتوری رو پیشنهاد می کنید که خیلی کم صدا باشه و توی یک اتاق بشه قرارش داد و ۲۴ ساعته کار کنه؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 02 بهمن 1400

سلام، لطفا آمپر مصرفی ماینر خود را ذکر نمایید.

ابوذر رحمانی
ارسال شده در : پنجشنبه 30 دی 1400

سلام، برای ۵ دستگاه ماینینگ که هر کدام ۱۰ آمپر مصرف دارند، چه دستگاهی و چند قیمت نیاز می باشد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 02 بهمن 1400

سلام جناب رحمانی عزیز، برای برق تک فاز به 11 کیلووات و برق سه فاز به 27 کیلووات توان نیاز دارید.

اسد یوسف آبادی
ارسال شده در : چهارشنبه 29 دی 1400

سلام، درخواست تماس برای مشاوره دارم. اگر مشکل فشار گاز نداشته باشیم، هر دستگاه برای چند ساعت جوابگوی چند ماینر است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 30 دی 1400

سلام جناب یوسف آبادی عزیز، لطفا توان ماینرها را ذکر بفرمایید. ژنراتورهای گازسوز دائم کار هستند.

محمد امین
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 دی 1400

سلام و عرض ادب، ببخشید برای چند دستگاه ماینر که در مجموع ۹ تا ۱۰ کیلووات توان دارند، چه ژنراتوری بهتره؟ و اینکه آیا بصورت ۲۴ ساعته جوابگو هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 29 دی 1400

سلام، شما می توانید از یک ژنراتور گازسوز 12 کاوا بصورت شبانه روزی استفاده نمایید.

ناطقی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 دی 1400

سلام، خسته نباشید. لطفا برای مشاوره خرید ژنراتور لطفا تماس بگیرید. ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 دی 1400

سلام جناب ناطقی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

محمد امین
ارسال شده در : شنبه 25 دی 1400

سلامT برای 100 آمپر چه ژنراتوری مورد نیاز هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 26 دی 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

امیررضا برزگر
ارسال شده در : یکشنبه 19 دی 1400

سلام، برای استفاده از ژنراتور ۵۰ کیلووات نیازی به اخذ مجوز هست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 20 دی 1400

سلام، خیر، برای استفاده از ژنراتور و موتور برق نیازی به اخذ مجوز نیست.

مجید افروز
ارسال شده در : یکشنبه 19 دی 1400

با سلام و وقت بخیر. می خواستم بدونم چه ژنراتور تکی برای متصل کردن به موتور دیزل با قدرت 250 اسب بخار و استفاده برای تامین برق ماینر پیشنهاد می کنید؟ ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 دی 1400

سلام جناب افروز عزیز، شما می توانید از ژنراتور 180 کیلووات استفاده نمایید.

نوید قنادی
ارسال شده در : دوشنبه 13 دی 1400

سلام و عرض خسته نباشید، ببخشید ژنراتور برای مزرعه ماین کوچک با ۵ ماینر S9j 14.5Th (مصرف ۵ ماینر 7150 وات می شه) چه ژنراتوری پیشنهاد می دهید؟ اگه می شه راهنمایی کنین.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 دی 1400

سلام جناب قنادی عزیز، یک موتور برق 8.5 کیلووات به شما توصیه می شود.

مهدی زارع
ارسال شده در : جمعه 10 دی 1400

سلام، آیا کسی که برق را خودش از طریق ژنراتور تولید کند نیازمند مجوز است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 11 دی 1400

سلام جناب زارع عزیز، درباره قوانین مربوط به استخراج رمز ارز اطلاعاتی نداریم. اما استفاده از ژنراتور به مجوز نیازی ندارد.

جمشیدی
ارسال شده در : شنبه 04 دی 1400

با درود، جهت خرید یک ژنراتور گازی ۲۰ کیلووات چه مبلغی باید هزینه شود؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 04 دی 1400

سلام جناب جمشیدی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ناشناس
ارسال شده در : جمعه 03 دی 1400

سلام، برای استخراج با ژنراتور مجوز لازمه یا خیر؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 04 دی 1400

سلام، در مورد مسائل قانونی استخراج رمز ارز اطلاعی نداریم و صرفا در مورد انتخاب ژنراتور مناسب مشاوره ارائه می دهیم. همچنین خرید ژنراتور به مجوز نیازی ندارد.

رضا سلیمانی
ارسال شده در : جمعه 03 دی 1400

سلام، جهت مشاوره و خرید ژنراتور گازی تماس بگیرید. ممنونم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 04 دی 1400

سلام جناب سلیمانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی یوسفی
ارسال شده در : چهارشنبه 24 آذر 1400

با سلام، بنده تصمیم دارم ۴ عدد ماینر که توان مصرفی هر دستگاه ۱۷۳۰ و جریان مصرفی هر کدام حدود ۷.۸۵ آمپر می باشد خریداری کنم. لطفا راهنمایی کنید چه ژنراتوری مناسب این کار هست؟ ضمنا گاز مصرفی خانگی می باشد. با تشکر از شما.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 25 آذر 1400

سلام جناب یوسفی عزیز، یک ژنراتور 10 کیلووات مناسب است.

سهیل فاضلی
ارسال شده در : یکشنبه 21 آذر 1400

درود بر شما، لطفا جهت مشاوره برای خرید ژنراتور گازی مناسب با بنده تماس بگیرید. با سپاس.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 22 آذر 1400

سلام جناب فاضلی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

بهزاد نیک جو
ارسال شده در : جمعه 19 آذر 1400

باسلام، در صورت امكان جهت مشاوره در خصوص خريد ژنراتور مناسب تماس بگيريد. با تشكر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 20 آذر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

مرتضی خلیل زاده
ارسال شده در : چهارشنبه 17 آذر 1400

عرض ادب و احترام. لیست قیمت ژنراتور گاز سوز دائم کار و مشخصات کامل می خوام.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 17 آذر 1400

سلام جناب خلیل زاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

عباس زرگر
ارسال شده در : شنبه 13 آذر 1400

سلام، وقت بخیر. برای دو تا ماینر موتور برقمون باید چقدر توان داشته باشه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 14 آذر 1400

سلام جناب زرگر عزیز، لطفا توان مصرفی دستگاه های خود را بفرمایید.

محمد حسن کفشوندی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 آذر 1400

سلام، قربان برای برق سه فاز چی؟ در یک خانه خام چند ماینر را می توان راه اندازی کرد؟ اگر هر ماینر را 11 آمپر در نظر بگیریم.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 آذر 1400

سلام جناب کفشوندی عزیز، به درستی متوجه منظور شما نشدیم. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

ولی تنها
ارسال شده در : دوشنبه 08 آذر 1400

سلام، می خواستم در صورت امکان با مشاوران فنی مجموعه شما در خصوص خرید موتور برق برای ماینر صحبت کنم. اگر خرید ماینر را به صورت قانونی انجام دهیم و برای تامین برق ماینر از موتور برق استفاده کنیم،آیا برای ماینینگ باز هم نیاز به اخذ مجوز است و یا با توجه به اینکه برق مورد نیاز از طریق موتور برق تامین می شود، دیگر برای ماین کردن نیازی به اخذ مجوز نیست؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 آذر 1400

سلام، مجموعه در خصوص مجوزهای قانونی و مسائل حقوقی مربوط به استفاده از ماینر اطلاعاتی ندارد. ما صرفا در حوزه فروش ژنراتور و موتور برق فعالیت داریم و همچنین در زمینه مسائل فنی و انتخاب ژنراتور مناسب با توجه به آمپر و توان مصرفی به مشتریان عزیز مشاوره ارائه می دهیم. در صورت نیاز به خرید یا مشاوره در زمینه انتخاب ژنراتور می توانید با شماره 02148000049 (داخلی 330 و 340) تماس بگیرید و با کارشناسان مربوطه گفتگو نمایید.

عبداللهی
ارسال شده در : دوشنبه 08 آذر 1400

درود، در زمینه خرید ژنراتور گازی مشاوره می خواستم از خدمتتون.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 08 آذر 1400

سلام جناب عبداللهی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا آزادی طلب
ارسال شده در : شنبه 06 آذر 1400

سلام، یک ژنراتور که بتونه ۹۰ آمپر جریان بده قیمت چنده؟ گازوئیل سوز و گاز سوز می خوام، ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 07 آذر 1400

سلام جناب آزادی طلب عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سجاد بیگی
ارسال شده در : شنبه 06 آذر 1400

سلام، وقت بخیر. نیاز به مشاوره داشتم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 06 آذر 1400

سلام جناب بیگی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

بلوچی
ارسال شده در : چهارشنبه 03 آذر 1400

سلام، خسته نباشید. برای ژنراتور راهنمایی لازم دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : پنجشنبه 04 آذر 1400

سلام جناب بلوچی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

نطام غلامزاده
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 آذر 1400

سلام، برای خرید ژنراتور برای تامین برق ماینر، مشاوره نیاز دارم. لطفا تماس بگیرید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 آذر 1400

سلام جناب غلامزاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پارسا
ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400

سلام، در مورد ژنراتور راهنمایی می خواستم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 01 آذر 1400

سلام جناب پارسا عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

جواد اسکندری
ارسال شده در : یکشنبه 30 آبان 1400

سلام، سوال داشتم که آیا یه شخص که ۵ تا خونه داره می تونه یه دستگاه بخره و بصورت هفتگی و چرخشی در هر کدام از خونه هاش بیت کوین استخراج کنه؟ یا دستگاه ماینر حتما باید با برق یک خونه کار کنه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 آذر 1400

سلام جناب اسکندری عزیز، لطفا بفرمایید که منظور حضرتعالی از دستگاه، ماینر می باشد یا ژنراتور.

قاسمی
ارسال شده در : جمعه 28 آبان 1400

سلام، احتیاج به مشاوره دارم. لطفا تماس بگیرید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 29 آبان 1400

سلام جناب قاسمی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 آبان 1400

سلام، وقت بخیر. برای راه اندازی ماینینگ و خرید ژنراتور گاز شهری نیاز به مشاوره دارم. لطفا با من تماس بگیرید. تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 26 آبان 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

فرزاد ابرقویی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 آبان 1400

با سلام، مدل و قیمت ژنراتوری با توانی معادل 144 کاوا چقدر می باشد؟ آیا در همه نقاط کشور در دسترس می باشد یا خیر؟ ممنون می شوم پاسخ بدهید.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 آبان 1400

سلام، کلیه اجناس از طریق دفتر تهران امکان ارسال به سراسر ایران را دارند. همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

احسان صادقی
ارسال شده در : دوشنبه 24 آبان 1400

سلام، برای آپارتمان نیاز به مولد برق گازسوز شهری دارم. می شه راهنماییم کنید؟ تماس بگیرید یا شماره مشاور محترمتونو بدید، من باهاشون تماس بگیرم. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 24 آبان 1400

سلام جناب صادقی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. شما نیز می توانید برای گفتگو با کارشناس مربوطه با شماره 02148000049 (داخلی 330 و 340) تماس حاصل نمایید.

ناصر رنج دوست
ارسال شده در : شنبه 22 آبان 1400

سلام، ژنراتور گازوئیلی ۳۳ کاوا مخزنش چند لیتر جا داره؟ اگه دائم کار کنه چند روزه تموم می شه؟ ممنون می شم بفرمایید.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 23 آبان 1400

سلام جناب رنج دوست عزیز، ظرفیت مخزن به برند ژنراتور مورد نظر شما بستگی خواهد داشت.

علی اصغر قنبری
ارسال شده در : شنبه 22 آبان 1400

با سلام، من یه مستاجر دارم که دو دوره قبض برق بسیار زیادی اومده ۲۷۲۷ کیلووات و ۳۱۶۸ آیا این امکان هست که ایشون داشته ماین می کرده یا کسی برای ماینینگ، برق دزدی کرده باشه؟ الان قبض ها 1.۵ و ۲ میلیونی اومده. اصلا امکانش هست از برق منزل دستگاه ماینر کار کنه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 23 آبان 1400

سلام، بله، امکان استفاده از برق برای این کاربری وجود دارد، البته با داده های مذکور نمی توان با قطعیت در مورد استخراج یا عدم استخراج رمز ارز نظری ارائه داد.

امید مهدی پور
ارسال شده در : شنبه 22 آبان 1400

سلام، وقت بخیر. می خواستم بدونم برای تولید برق مصرفی در ماینینگ، از گاز خانگی به میزان ۱۰۰۰۰ وات ساعت به صورت دائمی چه نوع ژنراتوری نیاز هست؟ و اینکه راه اندازی یه همچین سیستمی، از طرف اداره گاز برای مصرف مازاد دائمی مشکل ساز نخواهد بود؟ پیشاپیش ممنون از پاسخگویی شما.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 22 آبان 1400

سلام جناب مهدی پور عزیز، یک ژنراتور دائم کار 10 کیلووات به شما پیشنهاد می شود. متاسفانه از قوانین اداره گاز نیز اطلاعی نداریم.

امید صمدی
ارسال شده در : پنجشنبه 20 آبان 1400

سلام، یه موتور برق گازی برای 4 تا ماینر با که میزان مصرف هر کدام 3300 وات چه موتور برقی پیشنهاد می دهید و اینکه قیمتش؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 22 آبان 1400

سلام جناب صمدی عزیز، ژنراتور گاز سوز 15 کیلووات مناسب خواهد بود.

پوریا مختاری
ارسال شده در : دوشنبه 17 آبان 1400

سلام، من می خوام دو دستگاه L3 Plus با مصرف ۳۰۰ وات در ساعت در منزل راه اندازی کنم. می خواستم یک ژنراتور گازسوز بگذارم که با گاز خانگی کار کنه. لطفا بفرمایید چه نوعی خریداری کنم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 آبان 1400

سلام جناب مختاری عزیز، موتور برق گازی گرین پاور 2 کیلووات به شما پیشنهاد می شود.

مهدی
ارسال شده در : یکشنبه 16 آبان 1400

با سلام، برای تامین برق ماینر به ژنراتوری با توان 100 کیلووات ساعت نیاز دارم. می خواستم بدونم چنین ژنراتوری هزینش چقدر می شه و چقدر مصرف سوخت ماهیانه دارد؟ با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 16 آبان 1400

سلام، مصرف سوخت ماهیانه به ساعات مصرف بستگی دارد. اما بطور کلی، به ازای هر کیلووات توان، 0.3 متر مکعب در ساعت مصرف دارد.

علی بیجانلو
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 آبان 1400

سلام، وقت بخیر. اگر امکانش هست تماس بگیرید. با تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 آبان 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

سعید
ارسال شده در : دوشنبه 10 آبان 1400

سلام، برای تولید برق 200 الی 300 آمپر برای ماینینگ چه نوع ژنراتور دیزلی رو پیشنهاد می کنین؟ هزینه راه اندازی این مولد چقدر می شه؟ لطفا با شماره ام تماس بگیرین. ممنون می شم.

مدیر سایت
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 آبان 1400

سلام، برای تهیه 300 آمپر به توان 166 کیلووات نیاز است. ژنراتور گازسوز موجود است اما تنها با گاز صنعتی قابلیت کارکرد دارد. هایپر صنعت فامکو در حال حاضر در زمینه نصب و راه اندازی خدماتی ارائه نمی دهد.

میثم
ارسال شده در : یکشنبه 09 آبان 1400

سلام، وقت بخیر. برای تولید برق سه فاز، هر فاز ۵۰ آمپر به صورت دائم کار چه نوع ژنراتور گازسوزی رو پیشنهاد می دهید، با چه توانی؟ و اینکه آیا باید با گاز صنعتی باشه یا خانگی هم جواب میده؟ قیمت ژنراتور را هم بفرمایید. سپاسگزارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 10 آبان 1400

سلام، یک ژنراتور 83 کیلووات مناسب خواهد بود که به گاز صنعتی با فشار 2 پوند نیاز دارد.

حسین آران
ارسال شده در : جمعه 07 آبان 1400

سلام، نیازمند مشاوره جهت خرید ژنراتور گازی هستم. متشکرم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 08 آبان 1400

سلام جناب آران عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

آرش بهروزی
ارسال شده در : جمعه 07 آبان 1400

سلام، وقت بخیر. من جهت استخراج بیت کوین یک ماینر خانگی نیاز دارم، با برق منزل و بدون صدا. لطفا راهنمایی کنید. چه دستگاهی بهتر هست و در بازار با چه قیمتی عرضه می شه؟ میزان حدودی برق مصرفی اش چقدر است؟ با تشکر از لطف شما.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 08 آبان 1400

سلام جناب بهروزی عزیز، ما اطلاعاتی در زمینه ماینر نداریم و صرفا در زمینه ژنراتور برای تولید برق فعالیت داریم.

امیرعلی عباسی نشقی
ارسال شده در : پنجشنبه 06 آبان 1400

سلام، من عباسی هستم. لطفا با شماره درج شده تماس بگیرید. ممنون.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 08 آبان 1400

سلام جناب عباسی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

علیرضا
ارسال شده در : دوشنبه 03 آبان 1400

سلام، وقت بخیر. لطفا با من تماس بگیرید. بابت خرید ژنراتور گازی واسه ماینر می خوام. تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 03 آبان 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

نوید جوافشان
ارسال شده در : یکشنبه 02 آبان 1400

سلام و وقت بخیر. برای ماینر 2000 وات چه ژنراتوری توصیه می کنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 03 آبان 1400

سلام، برای ماینر می بایست از ژنراتور گازسوز استفاده بشود.

محسن حسینی
ارسال شده در : شنبه 01 آبان 1400

سلام، در خصوص ژنراتورهای گازی دائم کار مورد نیاز برای راه اندازی فارم ماینینگ نیاز به مشاوره دارم. ممنون می شم با بنده تماس بگیرید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 01 آبان 1400

سلام جناب حسینی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رضا امیری
ارسال شده در : شنبه 01 آبان 1400

سلام، وقت بخیر. در مورد ژنراتوری که با موتور EF7 گازسوز مچ بشه، حداکثر توان و آمپر تولیدی آن چقدره؟ راهنمایی کنید، ممنون می شم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 01 آبان 1400

سلام، کوپله کردن موتور خودرو با ژنراتور، استاندارد نبوده و توصیه نمی شود. همکاران مشاوره فنی برای راهنمایی بیشتر با شما تماس می گیرند. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

جلال گروسی
ارسال شده در : پنجشنبه 29 مهر 1400

سلام، در صحرا با موتور برق از دو ماینر می خوام استفاده کنم. باید مجوز بگیرم یا نه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 01 آبان 1400

سلام جناب گروسی عزیز، استفاده از موتور برق نیازی به مجوز ندارد. همچنین اطلاعی در زمینه مجوزهای لازم برای استفاده از ماینر نداریم.

رشید ناظر
ارسال شده در : پنجشنبه 29 مهر 1400

با سلام. در مجموعه شما ژنراتور گازی وجود داره که علاوه بر تولید برق از گرمای خروجی آن برای تامین آب گرم استفاده کرد؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 01 آبان 1400

سلام جناب ناظر عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

رشید ناظر
ارسال شده در : پنجشنبه 29 مهر 1400

سلام، من نیاز به یک ژنراتور گازی با توان تولید ۱۰۰ کیلووات برق جهت ماینر دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید، در صورت امکان از طریق واتساپ. تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 01 آبان 1400

سلام جناب ناظر عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن کمترین امتیاز ممکن به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ایراد، اصلاح گردد.

علی علی یاری
ارسال شده در : جمعه 23 مهر 1400

سلام، برای دو عدد دستگاه ماینر که 2350 وات برق مصرف می کنن، آیا ژنراتور گازی جوابگو هست و می تونم با گاز خانه استفاده کنم؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 24 مهر 1400

سلام، بله، این امکان وجود دارد.

مهدی محقق
ارسال شده در : دوشنبه 19 مهر 1400

سلام من یک ژنراتور بدون موتور می خواهم که در حدود ۳۰۰۰ وات باشد.

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 19 مهر 1400

سلام، وقت بخیر، با شما تماس گرفته خواهد شد.

مهدی رستگار
ارسال شده در : چهارشنبه 14 مهر 1400