تامین کالا، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ایران کد)

ارائه کالا از طریق ستاد ایران یا تدارکات الکترونیکی ایران

هایپر صنعت فامکو امکان ارائه کالا از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت با ایران کد جهت خریدهای سازمانهای دولتی را فراهم آورده است تا گام دیگری در راستای آسایش مشتریان گرامی بردارد.

لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه و روال کاری با دبیرخانه ارتباط برقرار نمایید.

همچنین بخوانید
در جهان پیشرفته امروزی برای بهره وری بیشتر باید از تکنولوژی های روز دنیا استفاده نمود. با بالا گرفتن رقابت در بازار بدون استفاده از تجهیزات روز، امکان رقابت در دنیای مدرن نخواهد بود و به سود دهی مناسب نخواهند رسید. تمام موجودات زنده همانند انسان ها، نیاز به آب گوارا دارند، این موضوع از جهت سلامت انسان ها نیز با اهمیت است.
در سالیان گذشته به دلیل جمعیت کم در روی کره زمین، تقاضای انسان ها در مورد مصرف ماهیان و سایر موجودات دریایی صرفا از طریق صید از رودخانه و دریا صورت می گرفت. در حال حاضر به دلیل رشد جمعیت، افزایش تقاضا، این امکان میسر نیست. تمام فعالیت های زیستی موجودات آبزی در درون آب صورت می گیرد، بنابراین مهم ترین و اثر گذار ترین فاکتور برای پروش ماهیان کیفیت آب است.
در زمان کار با درایو Pentax ممکن است با خطا هایی مواجه شوید که لیست این خطا ها به شرح زیر می باشد، می توانید در صورت عدم آگاهی در مورد نحوه موجاهه با خطا های درایو Pentax با کارشناسان ما تماس حاصل نموده تا در اسرع وقت مشکل شما را مرتفع نمایند.
اگر شما هم از افرادی هستید که قصد خرید کولر گازی را دارید اما با سوالاتی همچون اینکه کدام برند های کولر گازی اورجینال بوده، برای ابعاد محیط مورد نظر چه نوع و چه ظرفیتی از کولر گازی مناسب است و مراکز معتبر جهت خرید کولر گاز کدام است؟ مواجه هستید، مطالعه این مطلب برای شما مفید خواهد بود زیرا توصیه می شود در اولین گام به مطالعه مطالب ارائه شده در این زمینه پرداخته و در گام نهایی پس از دریافت مشاوره از کارشناسان این حوزه اقدام به خرید کولر گازی نمایید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
مهدی مغوئی نژاد
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 فروردین 1401

سلام، خیلی شیدهای خوبی ارائه می کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : چهارشنبه 17 فروردین 1401

سلام، ممنون از نظر شما.

داود جهانگیری
ارسال شده در : یکشنبه 14 فروردین 1401

سلام، سال نو مبارک. برای دستگاه جوش اینورتر 200 آمپر کدام موتور برقتون مناسبه؟ تشکر.

مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 14 فروردین 1401

سلام، لطفا بفرمایید با چه الکترودی جوشکاری می کنید.

علیرضا حافظ عقیلی
ارسال شده در : پنجشنبه 08 مهر 1400

با سلام، جهت تامین چسب بتن و پودرهای بندكشی برای متقاضیان درخواست دارم.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 10 مهر 1400

سلام، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.