روش تشخیص بلبرینگ اصل SKF

 30 مرداد 1398   14:07
 0
 984
اشتراک :

چگونه می توان جنس تقلبی را از اصل بلبرینگ SKF تشخیص داد؟

  1. چک کردن بارکد روی جعبه بلبرینگ در سایت SKF
  2. فونت آرم روی محصول بلبرینگ SKF
  3. خاصیت چکش خواری
  4. گریس و نگهدارنده
  5. تست آنالیز متریال
  6. استفاده از کارشناسان با تجربه
  7. بررسی آرم مخصوص روی محصولات SKF
  8. شناخت جعبه و وکیوم

اصلی ترین روش تشخیص بلبرینگ اصل SKF چک کردن بارکد در سایت SKF می باشد. در این روش بارکد روی محصول در سایت SKF وارد شده و بعد از بررسی نتیجه اصل بودن بلبرینگ خدمتتان ارسال می گردد. نوع و جنس جعبه و نایلکس داخل و روغن و گریس بلبرینگ مخصوص SKF می باشد. متاسفانه برخی از فروشگاه ها از عدم تجربه مشتریان سواستفاده کرده و اجناس تقلبی را وارد بازار می کند. این امر باعث ضرر و زیان زیادی برای شرکت ها می گردد.

 

چک کردن بارکد در سایت SKF

 

دیگر روش بررسی اصالت بیرینگ SKF فونت آرم روی محصول بلبرینگ SKF می باشد. نداشتن تجربه کافی باعث کلاهبرداری و سواستفاده از شرکت های خریدار می باشد. حک شده برای محصولات قدیمی و چاپی در سال های اخیر شرکت SKF این تکنولوژی را پیش گرفته برای جدید می باشد. گریس مورد استفاده در بلبرینگ های SKF مخصوص خود شرکت بوده که به وسیله آزمایش آنالیز روغن می توان اصالت آن مشخص شود. آلیاژهای بکار رفته برای بلبرینگ های SKF بسیار سخت و قابلت چکس خواری ندارد. آلیاژ مورد استفاده دارای سختی راکول بسیار بالا نزدیک به فولاد بوده که حتی اگر با فلزت دیگر حتی آهن بر روی بلبرینگ ضربه وارد شود. این روش تشخیص نمی باشد بلکه برای آشنایی با متریال است.

 

فونت آرم روی محصول بلبرینگ SKF

 

به تازگی شرکت SKF به همراه بیرینگ های خود دستگاهی را روانه بازار کرده که به کمک آن می توان لیبل روی بیرینگ را چک کرد و بعد از سبز شدن آن از اصالت بلبرینگ مطمین می شویم. این روش برای خریدهای کوچک توجیه اقتصادی ندارد. همچنین آنالیز متریال به کمک آزمایشگاه یکی دیگر از روش های بررسی اطالت بلبرینگ است. این روش نیز مانند اسکنر برای خریدهای کوچک توجیه اقتصادی ندارد. آخرین روش برای بررسی اصالت بلبرینگ SKF استفاده از کارشناسان باتجربه در این زمینه می باشد. شما می توانید از تخصص کارشناسان شرکت فامکو جهت بررسی اصالت بلبرینگ خود بهره مند شوید.

 

دستگاه چک کردن لیبل روی بیرینگ SKF

 

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله :