پمپ ساوا (Sawa)

شرکت پمپ ساوا یکی از برترین تولیدکننده های انواع پمپ در کشور سوئیس می باشد. این شرکت تولید پمپ های سانتریفیوژ، جابجایی مثبت و غوطه ور از جنس استنلس استیل با کاربردهای زیاد در صنایع مختلف تولیدی، داروئی، شیمیایی و غیره را در کارنامه خود دارد.

 پمپ ساوا (Sawa)

انواع پمپ ساوا

در اینجا تمامی محصولات پمپ ساوا را برای شما مشتریان عزیز معرفی می نماییم و همچنین می توانید با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی هایپر صنعت فامکو جهت انتخاب و خرید پمپ ساوا اقدام نمایید.

انواع پمپ ساوا (Sawa)
مدل ZR مدل P/MP
پمپ دنده ای ساوا
مشخصات فنی ZR
پمپ آب خانگی ساوا
مشخصات فنی P/PM
مدل ZAT مدل ZA-ZAL
پمپ شناور ساوا
مشخصات فنی ZAT
پمپ سانتریفیوژ ساوا
مشخصات فنی ZA-ZAL
مدل HD مدل LE
پمپ آب خودمکش ساوا
مشخصات فنی HD
پمپ سانتریفیوژ ساوا
مشخصات فنی LE

پمپ ساوا دنده ای ZR

پمپ دنده ای ساوا مدل ZR به صورت جابجایی مثبت عمل کرده و دارای حداکثر دبی 9 متر مکعب در ساعت و ماکزیمم هد 100 متر می باشد و جنس این پمپ از استنلس استیل می باشد و برای انتقال سیالات با ویسکوزیته بالای mPAs 3000 مناسب می باشد.

پمپ ساوا دنده ای ZR

پمپ ساوا آب خانگی P/MP

پمپ آب محیطی ساوا مدل P/MP از نوع سانتریفیوژ بوده و برای انتقال سیالات با ویسکوزیته در سطح آب مناسب می باشد و دارای حداکثر دبی 7 متر مکعب در ساعت و ماکزیمم هد 100 متر بوده و از جنس استنلس استیل می باشد. اگر میخواهیم از پدیده کاویتاسیون دوری کنیم، انتخاب این مدل پمپ مناسب می باشد.

پمپ ساوا آب خانگی P/MP

پمپ ساوا آب خودمکش HD

پمپ آب خودمکش Sawa مدل HD از نوع سانتریفیوژ بوده و دارای ارتفاع مکش تا 7 متر می باشد و دارای عملکرد بی صدا می باشد که از مزایای این نوع پمپ محسوب می شود و دارای حداکثر دبی 70 متر مکعب در ساعت و ماکزیمم هد 40 متر و از جنس کامل استنلس استیل می باشد.

پمپ ساوا  آب خودمکش HD

پمپ ساوا شناور ZAT

پمپ شناور ساوا مدل ZAT در مدل های مختلف جهت غوطه وری در عمق 3 متر مناسب می باشد و دارای حداکثر دبی 70 متر مکعب در ساعت و ماکزیمم هد 60 متر مناسب بوده که از جنس استیل استنلس است که برای انتقال سیالات با ویسکوزیته بالای Mpa s 500 مناسب می باشد.

پمپ ساوا شناور ZAT

پمپ ساوا سانتریفیوژ ZA-ZAL

پمپ سانتریفیوژ ساوا مدل ZA-ZAL دارای عملکرد بی صدا و حداکثر دبی 100 متر مکعب و حداکثر ارتفاع 100 متر می باشد و از جنس استنلس استیل بوده و برای انتقال سیالات با ویسکوزیته بالای mPAs 500 و تلرانس دمایی 30 الی 130 درجه سانتیگراد مناسب می باشد.

پمپ ساوا سانتریفیوژ ZA-ZAL

پمپ ساوا سانتریفیوژ LE

پمپ سانتریفیوژ ساوا LE دارای طراحی هایژنیک (طراحی بدون فضای خالی) و همچنین طراحی پروانه جهت راندمان بالا بوده و دارای حداکثر دبی 240 متر مکعب و ماکزیمم هد 60 متر می باشد و برای انتقال سیالات حاوی ذرات جامد مناسب می باشد و از جنس استنلس استیل ساخته شده و دارای استهلاک پایین است.

پمپ ساوا سانتریفیوژ LE

مزایای پمپ SAWA

  • دارای طراحی هایژنیک در اکثر مدل ها
  • دارای هزینه نگهداری بسیار پایین
  • مجهز به شافت استیل
  • از جنس استنلس استیل در تمامی مدل ها
  • دارای سیستم آب بندی مکانیکال سیل در تمامی مدل ها

تاریخچه پمپ ساوا

شرکت Sawa Pumpentechnik AG در شهر Degersheim سوئیس، با بیش از 100 سال سابقه توسط یک کسب و کار خانگی به ثبت رسیده و فعالیت خود را به همراه مشاوره، پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش عالی از سال های دور آغاز کرده است. اخذ نمایندگی های تجاری Dickow، Kiesel-pumps و OMAC از دیگر دستاوردهای شرکت Sawa برای کشور سوئیس می باشد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز: