دستگاه کارتونینگ

اشتراک :

دستگاه کارتونینگ چیست؟

این دستگاه بسیار مناسب برای کارخانه هایی است که مقدار تولید روزانه بالایی دارند و محصولات خود را به صورت کارتنی و با سرعت بالا بسته بندی می کنند، مثل تولید کنندگان صنایع دارویی، آرایشی و بهداشتی، شیمیایی و غذایی. عملکرد این دستگاه کاملا اتومات می باشد و تنها قرار دادن محصول بسته بندی شده و کارتن ها بر روی دستگاه و برداشتن کارتن های آماده شده از آن به عهده اپراتور می باشد. البته اگر دستگاه در ادامه دستگاه های بسته بندی باشد، می توان محصول بسته بندی شده را به وسیله یک نوار انتقال بدون دخالت دست به دستگاه کارتنینگ منتقل نمود. در این حالت کل پروسه تولید شما کاملا بدون دخالت دست صورت می گیرد. این دستگاه هزینه نیروی انسانی را به شدت کاهش می دهد.

دستگاه کارتونینگ

این دستگاه می تواند در انتهای یک خط تولید قرار گیرد، سرعت و دقت تولید شما را بسیار بالا ببرد و موجب رعایت بهداشت کامل در بسته بندی محصولات شما گردد. از این جهت دارای استاندارد GMP می باشد. این دستگاه بازدهی و سرعت بالایی دارد و بسیار بی صدا می باشد.

اگر به دنبال بسته بندی بطری ها داخل کارتن هستید استفاده از یک میز ترافیک در این امر کار شما را بسیار آسان خواهد نمود. در این دستگاه امکان استفاده از سیستم بچ نامبر برای درج اطلاعاتی مثل تاریخ تولید، تاریخ انقضا و شناسه تولید بر روی درب کارتون وجود دارد که با توجه به سفارش مشتری قابل نصب بر روی دستگاه می باشد.

همچنین این دستگاه می تواند بروشور محصول را بدون دخالت دست تا کند و در داخل کارتن قرار دهد که این قابلیت هم قابل نصب بر روی دستگاه با توجه به نوع سفارش مشتری می باشد.

دستگاه کارتنینگ دارای سیستم PLC و HMI لمسی 7 اینچی برای کنترل و تنظیم دقیق عملکرد دستگاه می باشد. ظرفیت تولید این دستگاه 80 بسته در دقیقه می باشد.

دستگاه کارتنینگ چگونه کار می کند؟

ابتدا محصول بسته بندی شده، کارتن ها و بروشور های تا نزده توسط اپراتور بر روی دستگاه قرار می گیرند. همزمان با حرکت محصول درب کارتن ها باز می شود و دستگاه محصول بسته بندی شده و اگر نیاز باشد بروشور را تا زده و توسط بازوی پنوماتیکی داخل کارتن قرار می دهد. تا زدن بروشور توسط دستگاه به صورت اتومات و کاملا بدون دخالت دست بوده و یک قابلیت قابل سفارش و نصب بر روی دستگاه با توجه به نیاز مشتری می باشد. این امر منجر به رعایت بهداشت هر چه بیشتر در بسته بندی محصولات می گردد. سپس درب محصول توسط دستگاه بسته شده و توسط نوار نقاله دستگاه از آن خارج می گردد. در نهایت اپراتور باید کارتن ها را از دستگاه خارج نماید.

دستگاه کارتنینگ چگونه کار می کند؟

نکته ای که در استفاده از این دستگاه باید رعایت شود این است که باید حتما طول، عرض و ارتفاع کارتن ها، محصول بسته بندی شده و بروشور محصول از یک حداقل و حداکثر اندازه ای برخوردار باشد.

کاربرد دستگاه بسته بندی کارتونینگ

این دستگاه مناسب برای قرار دادن تیوب، بطری، قرص های بسته بندی شده در داخل کارتن برای محافظت بیشتر از محصول، برای ارائه به بازار، برای محصولاتی چون انواع کرم ها، خمیر دندان، چسب، رنگ، رنگ مو، پماد، شکلات و غیره در صنعت دارو، آرایشی بهداشتی، غذایی و شیمیایی در کارخانه های تولیدی که سطح تولید متوسط و بالا دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
بازدیدکننده محترم، به استحضار حضرتعالی می رساند که متاسفانه به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی از بازدیدکننده ها از این بخش، پس از ثبت درخواست مشاوره، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کلیه درخواست ها و سوالات شما عزیزان را بصورت تلفنی پاسخ خواهند داد و امکان درج پاسخ مکتوب در این قسمت وجود ندارد، پیشاپیش از صبر و همکاری شما متشکر هستیم.
امتیاز: